RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 23 avg 2015, 21:22

mavi je napisao/la:Mogao bi vas Moke Alispahić preuzeti
Info?
Ne moze gori od ovog sad 100%.Svojim izjavama i taktikama sjebe mi svaki vikend od Maja. Yebo ti sve svoje bezobrazno mrs iz kluba!
Mozda je cak i kasno za promjenu, jer smo vec jednom nogom u cvajti.
lezVe do bagro

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Ugrovacaboy » 23 avg 2015, 22:26

Je dao ostavku ? Il dolazite s Dželom? :-)



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)

stampy
Postovi: 382
Pridružen/a: 21 jan 2009, 11:40

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la stampy » 24 avg 2015, 00:56

.
Zadnja izmjena: stampy, dana/u 20 feb 2017, 11:27, ukupno mijenjano 1 put.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 24 avg 2015, 10:52

remistarmo je napisao/la:
Demir Peco nije Velezovo dijete.Dosao iz mostarske Lokomotive u Velež.Nikad slabija omladinska škola Veleža
DEMIR PECO JESTE VELEZOVO DIJETE. Dijete koje je poniklo u Velezu, od pjetlica pa sve do mladjih kadeta je bilo u Velezu, tada je SAMO JEDNU SEZONU odradio u Lokomotivi, zbog sukoba sa trenerom. Opet se vratio u Velez i evo igra za prvi tim.

E cuj nije velezovo dijete. NE znam jesi li htio ispasti drzak ili si samo neinformisan

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dime » 24 avg 2015, 13:15

drakensang je napisao/la:
remistarmo je napisao/la:
Demir Peco nije Velezovo dijete.Dosao iz mostarske Lokomotive u Velež.Nikad slabija omladinska škola Veleža
DEMIR PECO JESTE VELEZOVO DIJETE. Dijete koje je poniklo u Velezu, od pjetlica pa sve do mladjih kadeta je bilo u Velezu, tada je SAMO JEDNU SEZONU odradio u Lokomotivi, zbog sukoba sa trenerom. Opet se vratio u Velez i evo igra za prvi tim.

E cuj nije velezovo dijete. NE znam jesi li htio ispasti drzak ili si samo neinformisan
Ima on očito nekih problema sa Veležom.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 24 avg 2015, 23:49

rodom s Mejtaša je napisao/la:Nisu vam loši onaj 9 i 10. Ko su momci? Prvi put ih vidim. Jesu li za Želje? Blagojević nam je dobro lego.
Jako si zanimljiv sa ovim dobro biranim rijecima za provokacije ali nazalost neuspjesne. :)
#musvdg

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la esprit24 » 25 avg 2015, 00:09

Imal tog trenera hercegovci??? Previse ste mi dragi i bilo bi mi zao da ispanete :( :(
Neki dan sam svracao u Mostar i pio kafu kod nekog "gume'
Ekstra lik malo sam ga zezo za Rodjene, vidi se da je stari Velezovac :D
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la remistarmo » 25 avg 2015, 00:34

dime je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
remistarmo je napisao/la:
Demir Peco nije Velezovo dijete.Dosao iz mostarske Lokomotive u Velež.Nikad slabija omladinska škola Veleža
DEMIR PECO JESTE VELEZOVO DIJETE. Dijete koje je poniklo u Velezu, od pjetlica pa sve do mladjih kadeta je bilo u Velezu, tada je SAMO JEDNU SEZONU odradio u Lokomotivi, zbog sukoba sa trenerom. Opet se vratio u Velez i evo igra za prvi tim.

E cuj nije velezovo dijete. NE znam jesi li htio ispasti drzak ili si samo neinformisan
Ima on očito nekih problema sa Veležom.

Pa da nije bio Lokomotivin igrač nebi ovih dana velež isplatio obestecenje za njega.Isto kao što dolazi na naplatu sudski spor sa Džafićem i Bratićem za neisplaćene plaće tri godine ugovora,a uskoro i Dzeli obestecenje ide.Sve se to gura pod tepih,ali sve ipak jednog dana dodje na naplatu.Provjerite

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 25 avg 2015, 08:33

Kako ce pojesti svoja daMu ovi hejteri kad se rodjeni pocnu pomjerati prema sigurnoj zoni :lol: :lol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 25 avg 2015, 08:51

rodjenisa je napisao/la:Kako ce pojesti svoja daMu ovi hejteri kad se rodjeni pocnu pomjerati prema sigurnoj zoni :lol: :lol:
Najljepsa strana naseg druzenja/svetinje je ljubav koju gajimo prema istoj i koju prenosimo sa koljena na koljeno. To vi dusmani nikada nece shvatiti jer nemate taj gen u sebi. Kerovi, samo nastavite sa lajanjem, nista drugo i neznate!!!
Prkosni i Ponosni od 1922

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 25 avg 2015, 09:03

SipakUlicar1922 je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Kako ce pojesti svoja daMu ovi hejteri kad se rodjeni pocnu pomjerati prema sigurnoj zoni :lol: :lol:
Najljepsa strana naseg druzenja/svetinje je ljubav koju gajimo prema istoj i koju prenosimo sa koljena na koljeno. To vi dusmani nikada nece shvatiti jer nemate taj gen u sebi. Kerovi, samo nastavite sa lajanjem, nista drugo i neznate!!!
Ne bih nikoga da potcjenjujem, ali oni to jednostavno ne znaju.Moras biti ROĐENI da bi to osjetio, neke se stvari jednostavno ne mogu kupiti novcem,Velez i da ode u najnizi rang , a nece naravno, jednostavno privlaci i prakticno je sa svoje 93 godine davno osigurao svoje mjesto u fudbaskoj historiji i medju ljubiteljima "lopte" sirom svijeta
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

rodom s Mejtaša
Postovi: 996
Pridružen/a: 21 jul 2011, 09:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodom s Mejtaša » 25 avg 2015, 10:20

1922VFC1981 je napisao/la:
rodom s Mejtaša je napisao/la:Nisu vam loši onaj 9 i 10. Ko su momci? Prvi put ih vidim. Jesu li za Želje? Blagojević nam je dobro lego.
Jako si zanimljiv sa ovim dobro biranim rijecima za provokacije ali nazalost neuspjesne. :)
Nije provokacija. Meni su se fakat svidjeli i ne bih imao ništa protiv da dođu u Želju.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 26 avg 2015, 00:37

Joj Uprave kakva 2 debilna poteza napravi u samo par dana. Prvo odhebase navijace nazvavsi nas "Ulicarima" i dadose punu podrsku strucnom stabu na celu sa Dzelom, a onda par dana kasnije nogirase istog sa komplet strucnim stabom. Pa ako ste mu vec pruzili podrsku onda barem ostanite uz njega i nakon poraza od Zelje, a ne odmah ga otpustit. Koji licemjeri Boze dragi.

Ne znam sta ce sada biti sa ekipom. Ovo vec sada izgleda jako lose i dovodjenje novog trenera moze biti mac sa dvije ostrice. Dok taj novi nametne svoje zamisli ekipa moze totalno otici u helac, a opet sa druge strane mozda to bude neki pozitivan sok za ekipu i krenemo igrati kako treba.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la remistarmo » 26 avg 2015, 22:32

Poruka „ulice“: Anonimnusi i grobari idite iz Svetinje!
Rizikujući“ da me anonimnusi iz Upravnog odbora kluba tako svetog imena Velež, proglase „ulicom“, što je njihov manir u ophođenju sa svima koji srcem i dušom vole ROĐENE, a koji im upućuju kritike za njihov nerad, želim im otvoreno poručiti: Idite iz svetinje, jer ste za kratko vrijeme, od kada ste preuzeli vođenje kluba, Velež doveli do samog dna.
Osim što ne znate raditi, jedina ste uprava Svetinje, koja je njegove navijače nazvala „ulicom“. Te iste navijače, koji nemaju posla, ali odvajaju i posljednju marku da bi išli na utakmice i u Mostaru i na gostovanja. Te iste navijače, koji plaču poslije poraza i raduju se pobjedi kao mala djeca. Drznuli ste se toliko da svoju bahatost niste mogli obuzdati i udarili ste prizemno, što je, izgleda, svojstveno vašem bogatstvu i karakteru.
Vi, koji ste potpuni anonimnusi u gradu, poznati samo grupi ljudi koja sve oko sebe gleda kroz napunjeni novčanik, niste ni do koljena prijeratnih članova uprava i predsjednika FK Velež, na čije spominjanje imena treba ustati na noge i nakloniti se.
Treba li objašnjavati ko su Josip-Jole Musa, Sadi-Ćoza Ćemalović, Boris Birjukov, Ismet Kljako, Miroslav Kosjerina, Ismet-Brata Hadžiosmanović, Nedim Vila, Jovo Pištalo… Ovi i mnogi drugi za vas su visine, ljudske i svake druge gromade, koje vi nikada neće dostići bez obzira na debljinu vaših takulina.
Vi ste, svojim ponašanjem, otjerali od kluba njegove legende, koji su svojim igrama, pronijeli slavu Veleža širom Jugoslavije, Evrope i svijeta. Muhamed Mujić-Hamić je zasigurno najbolji fudbaler Veleža, Mostara i Bosne i Hercegovine svih vremena, on je prvi fudbaler iz BiH koji je zaigrao u reprezentaciji Jugoslavije, za koju je odigrao 33 utakmice. Mujić je, 1962. godine, izabran u najbolji tim Svjetskog prvenstva u Čileu. Danas je veliki Hamić teško bolestan, bori se sa životom, a vi se ne udostojite da ga obiđete (siguran sam da ne znate ni gdje živi!), progovorite s njim, poklonite mu dres. NAJVEĆI ništa drugo i ne traži.
Vahid-Vaha Halilhodžić i Džemal-Čorba Hadžiabdić vode selekcije Japana i Iraka. Naravno, niste ste sjetili da ih zovnete kada dođu u Mostar, da im čestitate na tom uspjehu. Ne sjetite se ni da ugostite ni „Princa“ niti „Pantera sa Neretve“, Duška Bajevića i Envera Marića, da ih zamolite za pomoć i savjet. Dođu u Mostar i Semir Tuce, Adnan Međedović, Dragan Meter, Goran Jurić, Ismet Šišić… Ni njih, naravno, ne zovnete.
I bivši predsjednici Veleža Nedim Vila i Jovo Pištalo su nepoželjni u klubu, čijim su uspjesima dali nemjerljiv doprinos.
Nije dobrodošao ni Enes Vukotić, koji je decenijama vodio Veležovu blagajnu.
U klubu nisu dobrodošli ni oni koji na izbornim Skupštinama, a ne po ulici, gledaju vam u lice i govore o vašem neradu. I njih ste svrstali u „ulicu“. A oni su raja, koje „ulica“ cijeni i poznaje, za razliku od vas, koji možete satima ići po gradu, a da se niko za vama ne okrene ili pozdravi.
Rezultat vašeg rada govori sumorna slika: Velež je, poslije pet odigranih kola, pretposljednji na tabeli, bez pobjede i sa samo tri osvojena boda. Zbog slabih rezultata smijenili ste kompletan stručni štab, na čelu sa Dželaludinom Muharemovićem, koji ni po čemu i nije bio zaslužio da zasjedne na Veležovu klupu. Dovodite „pojačanja“ od trideset i kusur godina i to u situaciji kada se Premijer liga smanjuje i iz nje ispada šest klubova, a Veležova djeca gube nadu ili odlaze igrati u druge klubove.
I na kraju, ako „volite“ Velež, kako se hvalite, jer to jedino dobro radite, što prije to bolje, napustite Svetinju. U ovom gradu ima puno ljudi koji srcem i dušom žele dobro Veležu i koji ga uz pomoć navijača iz dijaspore mogu izdignuti iz ponora i vratiti ga tamo gdje mu je i mjesto. U sami vrh bh. fudbala.
Otjerali ste svojim neradom i uvredama navijače iz kluba. Sada je vrijeme da odete. Prepustite mjesto onima koji Velež vole kao najrođenije. Kao svoje dijete. Dosta je vaše demagogije i bacanja prašine u oči. „Ulica“ vas je davno prokužila
Fazlija Hebibović

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 27 avg 2015, 07:56

Aal su se trolovi razrahatili po Velezovom pdf-u :lol: :lol:
Bra'o administracijo :clap: :clap: da ista pratite davno bi pojedince barem upozorili da ne kazem da se sjetite da im zabranite da jedu vnaGo po nasoj temi :guz: :guz:
Al se lagano mozete sageti i loma :beba: :beba:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la konjicanin01 » 27 avg 2015, 12:52

rodjenisa je napisao/la:Aal su se trolovi razrahatili po Velezovom pdf-u :lol: :lol:
Bra'o administracijo :clap: :clap: da ista pratite davno bi pojedince barem upozorili da ne kazem da se sjetite da im zabranite da jedu vnaGo po nasoj temi :guz: :guz:
Al se lagano mozete sageti i loma :beba: :beba:
Brate i drugi imaju pravo reci sta im je na dusi,ti svacije misljenje docekas na noz kao da si ti jedini u pravu ,nevalja ti to brate .

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 27 avg 2015, 13:04

konjicanin01 je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Aal su se trolovi razrahatili po Velezovom pdf-u :lol: :lol:
Bra'o administracijo :clap: :clap: da ista pratite davno bi pojedince barem upozorili da ne kazem da se sjetite da im zabranite da jedu vnaGo po nasoj temi :guz: :guz:
Al se lagano mozete sageti i loma :beba: :beba:
Brate i drugi imaju pravo reci sta im je na dusi,ti svacije misljenje docekas na noz kao da si ti jedini u pravu ,nevalja ti to brate .
Neka govore na temi koja predvidjena za navijace drugih klubova, protiv toga nemam nista, ali na temi koja predvidjena sam navijacima Veleza ne trebaju i po pravilima foruma ne smiju pisati, pogotovo nekakva misljenja koja nikoga od nas ne interesuju.Pastrmka je fasovo ban sto je na drugoj temi napisao da Haurdic ima jos godinu ugovora sa Velezom.
Ja njihovo misljenje ne **** ni 5% jer su to obicni trolovi koji zele unositi nemir medju navijace Veleza, ja sam rodjeni u dusi i za ozboljno uzimam misljenje samo velezovaca.Ti ako uzivas citati njihovo trolanje opleti na opstim diskusijama s njima do mile volje :salut:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la konjicanin01 » 27 avg 2015, 13:09

rodjenisa je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:Aal su se trolovi razrahatili po Velezovom pdf-u :lol: :lol:
Bra'o administracijo :clap: :clap: da ista pratite davno bi pojedince barem upozorili da ne kazem da se sjetite da im zabranite da jedu vnaGo po nasoj temi :guz: :guz:
Al se lagano mozete sageti i loma :beba: :beba:
Brate i drugi imaju pravo reci sta im je na dusi,ti svacije misljenje docekas na noz kao da si ti jedini u pravu ,nevalja ti to brate .
Neka govore na temi koja predvidjena za navijace drugih klubova, protiv toga nemam nista, ali na temi koja predvidjena sam navijacima Veleza ne trebaju i po pravilima foruma ne smiju pisati, pogotovo nekakva misljenja koja nikoga od nas ne interesuju.Pastrmka je fasovo ban sto je na drugoj temi napisao da Haurdic ima jos godinu ugovora sa Velezom.
Ja njihovo misljenje ne **** ni 5% jer su to obicni trolovi koji zele unositi nemir medju navijace Veleza, ja sam rodjeni u dusi i za ozboljno uzimam misljenje samo velezovaca.Ti ako uzivas citati njihovo trolanje opleti na opstim diskusijama s njima do mile volje :salut:
Sta znam ljudi se predstavljaju kao navijaci Veleza ,neznam koliko je nase da mjerimo cija je ljubav prema klubu iskrenija.U svakom slucaju jesam da se postuju pravila foruma.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 27 avg 2015, 13:21

rodjenisa je napisao/la:Aal su se trolovi razrahatili po Velezovom pdf-u :lol: :lol:
Bra'o administracijo :clap: :clap: da ista pratite davno bi pojedince barem upozorili da ne kazem da se sjetite da im zabranite da jedu vnaGo po nasoj temi :guz: :guz:
Al se lagano mozete sageti i loma :beba: :beba:
Samo kad neko napise na drugoj temi od nas ide ban,kod nas moze sve i svasta.Posebno paze ove iz kantona svog sta ces :mrgreen:
#musvdg

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 27 avg 2015, 13:28

Naravno drug, neka ih , nek su zivi i zdravi, meni je ugodno razmjenjivati misljenja s drugom rajom kako o Velezu tako i o drugim BH klubovima.Nisam balavac i necu se boriti s vjetrenjacama, administracija im jednostavno dopusta i mi kao gosti njihovog foruma moramo uvazavati njihova pravila i stavove.Hvala Bogu imam gdje dobiti informacije koje me interesuju o rodjenima a ovdje cu smanjiti aktivnost do minimuma.
Zivi bili
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.