RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 26 avg 2018, 13:45

hercegovina je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
hercegovina je napisao/la:haha nasekirana komunjara pukla :bih: :bih: :bih: :bih: jos i sam sebi daje podrsku :clap:
Ponosna komunjara :thumbup: zivio u komunizmu dobro,zivim i sada. Postujem ta vremena jer je onaj sistem drzao takve kao ti u nekim zabitima i pruzao vam samo izbor agronomije i stocarstva. Priznaj da ga zato i mrzis a velicas ovaj koji pravi sirotinju od naroda ali ti je asfaltirao 6-7 kilometara do sela :lol: :lol: a uša sirašu :rol:
nista onda, dovedi seju djulica u upravu i nek vam oour djuro salaj, oour soko i oour zlatka vukovic budu sponzori :lol: :lol:
Kontaktirat cemo tebe kad nam bude trebalo dobre plahe i prsuta sada ovu zimu :lol: :lol: haj sad brnjo i ne smaraj vise idi se vozaj i trubi sa stranackom zastavi po podvelezju. Mozda dobijes i podsticaj za novu stalu :lol: :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 26 avg 2018, 13:47



evo malo ciganluka,da vidimo kako je Vlado zavrsio :urnebes:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
harden
Postovi: 23479
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 26 avg 2018, 14:12

Moze li mi neko odgovoriti koliko imate domacih igraca u prvom sastavu ili prvoj ekipi?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 26 avg 2018, 14:26

harden je napisao/la:Moze li mi neko odgovoriti koliko imate domacih igraca u prvom sastavu ili prvoj ekipi?
juce 4 u prvih 11. bobic, zvonic, behram i mrgan. ali skola je tek pocela radit kako treba pa ocekujemo jos

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 26 avg 2018, 14:33

harden je napisao/la:Moze li mi neko odgovoriti koliko imate domacih igraca u prvom sastavu ili prvoj ekipi?
Velez ima isti problem kao i Jedinstvo, skola fudbala godinama bila u rasulu, pa rijetko koje igrace izbacivali.
Narednih godina bi trebali imati vlastite igrace, kadeti im prosle godine nisu bili losi, imaju ove godine i Reprezentativca, pioniri su bolji.

Avatar
harden
Postovi: 23479
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 26 avg 2018, 14:41

Zahvaljujem na odgovorima :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la esprit24 » 26 avg 2018, 14:53

Cuvajte se kriminalne organizacije Irfana Durica, sudije ce vas masakrirati ako savez gura recimo Olimpic. Ili vam ostaje opcija da i vi zavrsavate sa sudijama i ekipama. Manite se supljih o postenju, iz ove lige niko nije posteno izasao tesko cete i vi. Sreca vasa da ste pobijedili capljinu i bihac, tu ce olimpic morat dobro oznojiti guzove i iskesirati lovu. Znam sta ste sve propatili zato vam od srca zelim da se izvucete iz ove lude lige. Ekipa vam je nato, al kad ti u gostima bude sudio jedan bajraktarevic, karacic, kazlagic tu cete da nayebete
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 26 avg 2018, 15:01

esprit24 je napisao/la:Cuvajte se kriminalne organizacije Irfana Durica, sudije ce vas masakrirati ako savez gura recimo Olimpic. Ili vam ostaje opcija da i vi zavrsavate sa sudijama i ekipama. Manite se supljih o postenju, iz ove lige niko nije posteno izasao tesko cete i vi. Sreca vasa da ste pobijedili capljinu i bihac, tu ce olimpic morat dobro oznojiti guzove i iskesirati lovu. Znam sta ste sve propatili zato vam od srca zelim da se izvucete iz ove lude lige. Ekipa vam je nato, al kad ti u gostima bude sudio jedan bajraktarevic, karacic, kazlagic tu cete da nayebete
Hvala Bogu pa imamo ljude koji su svjesni toga.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2018, 15:10

esprit24 je napisao/la:Cuvajte se kriminalne organizacije Irfana Durica, sudije ce vas masakrirati ako savez gura recimo Olimpic. Ili vam ostaje opcija da i vi zavrsavate sa sudijama i ekipama. Manite se supljih o postenju, iz ove lige niko nije posteno izasao tesko cete i vi. Sreca vasa da ste pobijedili capljinu i bihac, tu ce olimpic morat dobro oznojiti guzove i iskesirati lovu. Znam sta ste sve propatili zato vam od srca zelim da se izvucete iz ove lude lige. Ekipa vam je nato, al kad ti u gostima bude sudio jedan bajraktarevic, karacic, kazlagic tu cete da nayebete
Bolje bi im bilo da ne pokušavaju ništa, mi kupovat i završavat nećemo ništa, a nek s e usude nešto pokušati, bit će stjerani u čošak, nisu ne svjesni da će krv ispišati, mada mislim da jesu, A idicu nedelju ce i sarajevska naguzacica Zelji i Sarajevu shvatit da im je bolje da štede pare za iduću sezonu kad prime 3 lahka komada

RodjeniiBrato
Postovi: 1342
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 26 avg 2018, 15:29

Pastrmka brato drag si mi i postujem te ali si smor sa tom pricom o selima, seljacima i ostalo... jesu li seljaci ili MOSTARSKE ĆOME spasili klub od gasenje i digli ga iz mrtvih u jedan od najorganizovanijih klubova u bih. Dok su nas "mostarci" vodili vidjeli smo gdje smo i kakvi smo bili i tek sad saznali mnoge stvari o njima i kako su sisali klub ko kravu muzaru zato ne potezi za tom dosadnom pricom. Evo idi redom od predsjednika do UO pa do sponzora koji donose najvise love u klub jesu li to seljaci ili mozda mostarci? Bola zaboli me ku.rac odakle je ko ako se trudi da se nasa svetinja vrati na stare staze uspijeha... Ovi ljudi i da su iz tunguzije imaju podrsku od svakog normalnog velezovog navijaca/simpatizera jer su uradili za 2 godine koliko ovi prije zajedno nisu uradili ni problizno ovome
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la esprit24 » 26 avg 2018, 15:50

@Aleme govorim ti to iz iskustva :kafa: Pratim ovu ligu od kako je Zvijezda ispala iz PL. Kada se zvijezda borila sa Metalegeom, cas zemljak Karacic ih je masakrirao u po Gradacca protiv Orasja. O sudjenju Frane Jelica u Capljini zadnje kolo necu trositi rijeci. Jednostavno vi od kako ste ispali niste igrali neku bitnu ulogu pa se nisu bazirali na vas te ste imali relativno dobro sudjenje. Savezu je u cilju da se nijedna ekipa ne odvoji radi tog mesetarenja, a do vas je da se sto prije odvojite into sprijecite
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 26 avg 2018, 15:58

Orasje i Bratstvo su slabiji poprilucno ove sezone, ni premije ni sudihe im ne pomazu protiv ovog Veleza.

mujoisuljo
Postovi: 998
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 26 avg 2018, 16:10

RodjeniiBrato je napisao/la:Pastrmka brato drag si mi i postujem te ali si smor sa tom pricom o selima, seljacima i ostalo... jesu li seljaci ili MOSTARSKE ĆOME spasili klub od gasenje i digli ga iz mrtvih u jedan od najorganizovanijih klubova u bih. Dok su nas "mostarci" vodili vidjeli smo gdje smo i kakvi smo bili i tek sad saznali mnoge stvari o njima i kako su sisali klub ko kravu muzaru zato ne potezi za tom dosadnom pricom. Evo idi redom od predsjednika do UO pa do sponzora koji donose najvise love u klub jesu li to seljaci ili mozda mostarci? Bola zaboli me ku.rac odakle je ko ako se trudi da se nasa svetinja vrati na stare staze uspijeha... Ovi ljudi i da su iz tunguzije imaju podrsku od svakog normalnog velezovog navijaca/simpatizera jer su uradili za 2 godine koliko ovi prije zajedno nisu uradili ni problizno ovome
Tako je, glupost je dijeliti se na građana i seljake kao i na Mostarce i ostale.Velež ima navijače na teritoriju čitave zemlje i svaki navijač je isto vrijedan, bio on iz centra Mostara ili Posavine, Krajine, Zenice, Livna,....
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 26 avg 2018, 16:40

RodjeniiBrato je napisao/la:Pastrmka brato drag si mi i postujem te ali si smor sa tom pricom o selima, seljacima i ostalo... jesu li seljaci ili MOSTARSKE ĆOME spasili klub od gasenje i digli ga iz mrtvih u jedan od najorganizovanijih klubova u bih. Dok su nas "mostarci" vodili vidjeli smo gdje smo i kakvi smo bili i tek sad saznali mnoge stvari o njima i kako su sisali klub ko kravu muzaru zato ne potezi za tom dosadnom pricom. Evo idi redom od predsjednika do UO pa do sponzora koji donose najvise love u klub jesu li to seljaci ili mozda mostarci? Bola zaboli me ku.rac odakle je ko ako se trudi da se nasa svetinja vrati na stare staze uspijeha... Ovi ljudi i da su iz tunguzije imaju podrsku od svakog normalnog velezovog navijaca/simpatizera jer su uradili za 2 godine koliko ovi prije zajedno nisu uradili ni problizno ovome
Jesu mostarci su spasili klub jer bi ga **** Hasic i ostali uzeli da nije bilo mostarske raje iz UGMR. Nije pastrmka jazavac i ne mrzi seljake postene koji rade normalno ali kao ove sto je ovaj podvelezsc treba nogom nabijat ba svakom koraku. Ja smor? Dobro tebra necu vas vise smarat ali svi ste ko picke nabrali s foruma kad smo bili u ku.rcu. svih vas 50-100 samo sam ja ostao i nisam dao da se sere po Velezu niko. Pa se sada vratili kad je klubu dobro i kad igramo fino. Puuu jazavci jedni nemojte ne postovat eto vas pisite i nek vas po glavi udaraju ovi seljaci sto ti etiketiraju klub kao stranacku prciju ili ono **** iz bijelog bara. Ja zavrsio ovdje. Uzivajte usta vam svrsim
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 26 avg 2018, 16:53

Barem je pismen. Šta znači usta vam svrsim ?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 avg 2018, 17:04

Neka pise ko sta hoce, zaboli me. Samo mi nije jasna ta prica kako smo svi otisli jer nam nije islo i ponijeli se kao picqe. Raja je otisla na nas forum jer smo mrzili dvostruke arsine moderacije na ovoj stranici. Nema to nikakve veze sa rezultatima.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 26 avg 2018, 17:09

zizu1991 je napisao/la:Neka pise ko sta hoce, zaboli me. Samo mi nije jasna ta prica kako smo svi otisli jer nam nije islo i ponijeli se kao picqe. Raja je otisla na nas forum jer smo mrzili dvostruke arsine moderacije na ovoj stranici. Nema to nikakve veze sa rezultatima.
I također meni nije jasna prica seljaci vam spasili klub itd. Hasic je veci Mostarac od pojedinih Cemalovica, Vila, Orucevica i ostalih koji su sisali klub do gasenja. A svi mi navijaci Veleza, odakle god da dolazimo, smo zasluzni sto imamo ovakve ljude. Pogledajte koliko se navijackih ruku slozilo da se evropski toalet napravi, a Sudo je samo saraf, koji nikad me ni dosao na mjesto predsjednika da nije prepoznao iskrenu ljubav navijaca. A hercegovinu nabijem na qrac svezajedno sa Sejom, Zlajom, Bakirok, SDA, SDP i politikom opcenito.

Rodjeni81
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 26 avg 2018, 18:07

Mexico je napisao/la:
RodjeniiBrato je napisao/la:Pastrmka brato drag si mi i postujem te ali si smor sa tom pricom o selima, seljacima i ostalo... jesu li seljaci ili MOSTARSKE ĆOME spasili klub od gasenje i digli ga iz mrtvih u jedan od najorganizovanijih klubova u bih. Dok su nas "mostarci" vodili vidjeli smo gdje smo i kakvi smo bili i tek sad saznali mnoge stvari o njima i kako su sisali klub ko kravu muzaru zato ne potezi za tom dosadnom pricom. Evo idi redom od predsjednika do UO pa do sponzora koji donose najvise love u klub jesu li to seljaci ili mozda mostarci? Bola zaboli me ku.rac odakle je ko ako se trudi da se nasa svetinja vrati na stare staze uspijeha... Ovi ljudi i da su iz tunguzije imaju podrsku od svakog normalnog velezovog navijaca/simpatizera jer su uradili za 2 godine koliko ovi prije zajedno nisu uradili ni problizno ovome
Jesu mostarci su spasili klub jer bi ga **** Hasic i ostali uzeli da nije bilo mostarske raje iz UGMR. Nije pastrmka jazavac i ne mrzi seljake postene koji rade normalno ali kao ove sto je ovaj podvelezsc treba nogom nabijat ba svakom koraku. Ja smor? Dobro tebra necu vas vise smarat ali svi ste ko picke nabrali s foruma kad smo bili u ku.rcu. svih vas 50-100 samo sam ja ostao i nisam dao da se sere po Velezu niko. Pa se sada vratili kad je klubu dobro i kad igramo fino. Puuu jazavci jedni nemojte ne postovat eto vas pisite i nek vas po glavi udaraju ovi seljaci sto ti etiketiraju klub kao stranacku prciju ili ono **** iz bijelog bara. Ja zavrsio ovdje. Uzivajte usta vam svrsim
Previse ozbiljno uzimas forum kralju, zna svak da su ta dvojica sto ih pominjes jajare. Konstantno seru i svi su ih procitali. Ne znas koji je gori, ovaj fura stranacko/vehabijsku pricu, drugi sere na upravu, nema potrebe da furas to seljaci/gradjani, mjesto rodjenja itd kad se prepucavas sa njima... neko se nadje uvrijedjen od raje, sto je normalno. Ima nas iz svih krajeva BIH sto volimo Velez.

I ne, nismo otisli sa foruma radi rezultata, nego bas zbog ovih jazavaca i padobranaca kao sto su@hercegovina i @josipmusa i ostslih koji konstantno seru, a ne mozes im nista, i ogadi ti se pisat kad ga ne mozes banovat. Na Rodjeni forumu se ne moze prosipati prica koju oni prosipaju, zato radje tamo pisemo.

RodjeniiBrato
Postovi: 1342
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 26 avg 2018, 18:14

@pastrmka pa i treba da svi odemo sa ovog foruma jer je administracija u najmanju ruku smjesna i zalosna, od kako se napravio rodjeni.com ja nisam 10 postova ovdje napisao i ne treba niko da pise. Ove provokatori sto pisu na racun veleza samo treba ignorisati jer ih to najvise boli, a ne odgovarati na njihove postove. A evo sta je sa tobom i rodjeni.com sto si odjednom nestao sa naseg foruma? Kad mozes ovdje bit 24/7 koja je problem uci na rodjeni.com pa diskutovat sa pravom RAjom o svetinji i na svastari zajebancije 24/7 gdje nema glupana i provokatora kao na ss.ba
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 26 avg 2018, 18:36

Mexico je napisao/la:
RodjeniiBrato je napisao/la:Pastrmka brato drag si mi i postujem te ali si smor sa tom pricom o selima, seljacima i ostalo... jesu li seljaci ili MOSTARSKE ĆOME spasili klub od gasenje i digli ga iz mrtvih u jedan od najorganizovanijih klubova u bih. Dok su nas "mostarci" vodili vidjeli smo gdje smo i kakvi smo bili i tek sad saznali mnoge stvari o njima i kako su sisali klub ko kravu muzaru zato ne potezi za tom dosadnom pricom. Evo idi redom od predsjednika do UO pa do sponzora koji donose najvise love u klub jesu li to seljaci ili mozda mostarci? Bola zaboli me ku.rac odakle je ko ako se trudi da se nasa svetinja vrati na stare staze uspijeha... Ovi ljudi i da su iz tunguzije imaju podrsku od svakog normalnog velezovog navijaca/simpatizera jer su uradili za 2 godine koliko ovi prije zajedno nisu uradili ni problizno ovome
Jesu mostarci su spasili klub jer bi ga **** Hasic i ostali uzeli da nije bilo mostarske raje iz UGMR. Nije pastrmka jazavac i ne mrzi seljake postene koji rade normalno ali kao ove sto je ovaj podvelezsc treba nogom nabijat ba svakom koraku. Ja smor? Dobro tebra necu vas vise smarat ali svi ste ko picke nabrali s foruma kad smo bili u ku.rcu. svih vas 50-100 samo sam ja ostao i nisam dao da se sere po Velezu niko. Pa se sada vratili kad je klubu dobro i kad igramo fino. Puuu jazavci jedni nemojte ne postovat eto vas pisite i nek vas po glavi udaraju ovi seljaci sto ti etiketiraju klub kao stranacku prciju ili ono **** iz bijelog bara. Ja zavrsio ovdje. Uzivajte usta vam svrsim
a tu je i priznanje, znaci lik sa 5 profila sam sa sobom komunicira, sam sebi odgovara i daje podrsku. ovaj rodjeni81 napravio neki dan. ovo je slucaj za sadake . nemojte biti grubi prema njemu :?

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.