RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 02 sep 2018, 10:52

josipmusa je napisao/la:Legenda kaže da je matora ribetina dala djetetu pola marke, dijete umrlo od raka. Sreća Veležu nikad nije dao ni pfening
Ti majke mi nisi normalan,poređenje ti je u najblazu ruku receno zalosno.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 02 sep 2018, 11:21

emil02in je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Legenda kaže da je matora ribetina dala djetetu pola marke, dijete umrlo od raka. Sreća Veležu nikad nije dao ni pfening
Ti majke mi nisi normalan,poređenje ti je u najblazu ruku receno zalosno.
A vi kako te ?

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 11:23

josipmusa je napisao/la:Zovite hejterom ili kako hocete,puovao sam danas radi Veleža 14 sati i vidio goli kur*c. Napucavanje lopte od golmana do Fajića pa ako nešto bude bude. Nismo mi dobri koliko su najbolji igrači ove lige otišli u olimpic ili PL pa je ostatak lige goli ku+ac. nastavite pljuvati, ovo su vam činjenice. S druge strane taj olimpik potpisao ugovor da se vidi koliko je otkucaj srca igrača nakon sto legne ko jagnje pred klanje. Od rata nadalje mi nismo dobili utakmicu koju moramo dobit. Idemo jos 26 kola griženja noktiju. A sudiji sve mrtvo i živo, penal čistiji nije mogao bit, Al i dalje x realan. Akcije mi nismo imali osim one pred kraj kad je Cvijanović promašio zicer. Nezz dal sam vidio šut u okvir cijelu tekmu,

Svijetla tačka: RAja kao i uvijek, bez nasjedanja na seljačka podmetanja tatolkoholicara i mile stašeu po medijima, svaka časta RA ja još jednom
ne vidim ja nikakvo hejtovanje ovdje?!!
a ovi sto ismijavaju tvoj post su goli glupani i veci neprijatelji kluba nego sto tvrde da si ti sam!
mi pritisak vaznog meca nismo prelomili od rata, bas kao sto kazes a to smo i jucer pokazali a ja sam ranije u svom postu napisao da nama te rutine treba, uigranosti u istim- muda i odlucnosti mnogo vise nego jucer...a to sve se moze postici samo kontinuiranim igranjem utakmica pred prepunim stadionom, bas kao sto je jucer prilika bila...

bila, idemo dalje...ne treba sad kukati previse- Tesanj aBd mora pasti i to je to :salut:

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nebeskasila » 02 sep 2018, 11:34

Mozda vam je ovaj x i bolji bili ste se previse digli gore nego Juventus i ovo ce vam pokazati da vi niste jos u PL sad mozete biti samo jaci

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 11:56

josipmusa je napisao/la:Legenda kaže da je matora ribetina dala djetetu pola marke, dijete umrlo od raka. Sreća Veležu nikad nije dao ni pfening
Legenda kaze da si putovao 7 sati poslje tekme i javio se u 00h a utakmica zavrsila u 6 ipo :lol: :lol: a usa pusikurce kome ti lazes po forumu ni clanske nemas smrdo jedan smrdljivi :lol: :lol: smjesan si oca mi. Priznaj da si na tv-u gledao tekmu
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 12:13

aj ohladite malo s tim vasim prepucavanjem, pardon smaranjem...zbog tebe i tvojih supacki postova i aktova ja dvi/tri godine sam izbjegavao ovaj forum...ne smaraj pastrmko ociju ti vise

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 12:29

MUSVDG81 je napisao/la:aj ohladite malo s tim vasim prepucavanjem, pardon smaranjem...zbog tebe i tvojih supacki postova i aktova ja dvi/tri godine sam izbjegavao ovaj forum...ne smaraj pastrmko ociju ti vise
Ja sam na ovom forumu preko 8 godina a ovaj smrdonja par mjeseci. Imas opciju da ignorises moje postove ako zelis i nisam ti ja kriv sto je ne znas aktivirat ili se pretvaras uzivajuci u mojim glupiranjima. I okani se te price smaranje i ti fazoni zaboli me racku i za tebe i za svakoga kome ne lezim.Nisi ti bezveze odsustvovao 2-3 godine. Vi ste svi izbjegavali forum kad je Velez u ku.rcu bio dok sam se jedini suprostavljao sranju po rahmetliji. Svaka cast onim momcima antifa i jos par drugih. Sada ste poceli piskarat i ici na utakmice kad je Velezu krenulo i nasao meni predavanja iz bontona i kulture pisanja drzat. A usa
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 12:37

tvoja glupiranja su javna ha kliknes objavi dugme
a ta glupiranja znala su nekada biti i smjesna, sto jest jest ali precesto i nisu kralju jer smaraju a ti kao ti si se meni pokazao kao klasicni supak u slucaju od prije par tri godina....imas pozdrav od nem73 koji je tek sada aktivirao novi profil jer imam hvala Bogu normalan zivot i nisam ovisan o forumima pa da ih imam multiplicirano

nem73 je btw baniran zbog tebe kralju jer si smeko nasu svadju sa poruka i onda sam baniran a to je za mene supacki cin a fino sam te zvao da se javis pa se i licno upoznamo licem u lice kao sto cu evo i ovim putem...ne trebaju meni administratori za rijesit pastrmku neku

josipmusa je sasvim oke lik koji na **** uzvraca ****, sto je meni sasvim oke jer ni ja drugacije ne bih

a sad te evo i nanovo molim, posvetimo se Velezu jer zbog njega smo tu a ne zbog mene tebe oli ti petog desetog nekog

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 12:43

MUSVDG81 je napisao/la:tvoja glupiranja su javna ha kliknes objavi dugme
a ta glupiranja znala su nekada biti i smjesna, sto jest jest ali precesto i nisu kralju jer smaraju a ti kao ti si se meni pokazao kao klasicni supak u slucaju od prije par tri godina....imas pozdrav od nem73 koji je tek sada aktivirao novi profil jer imam hvala Bogu normalan zivot i nisam ovisan o forumima pa da ih imam multiplicirano

nem73 je btw baniran zbog tebe kralju jer si smeko nasu svadju sa poruka i onda sam baniran a to je za mene supacki cin a fino sam te zvao da se javis pa se i licno upoznamo licem u lice kao sto cu evo i ovim putem...ne trebaju meni administratori za rijesit pastrmku neku

josipmusa je sasvim oke lik koji na **** uzvraca ****, sto je meni sasvim oke jer ni ja drugacije ne bih

a sad te evo i nanovo molim, posvetimo se Velezu jer zbog njega smo tu a ne zbog mene tebe oli ti petog desetog nekog
Kakav nem sta pricas ti jazavac jedan,sta haluciniras kakve pp i banovi. Jesi dobar ti s glavom. Ja nikad nisam dosao u konflikt sa nekim ko je velezovac a pogotovo da se sa njim raspravljam privatnim porukama i nemoj me molit to mi je pravo papanski. Stavis me na ignore i zavrsena prica. Svi ste se poceli javljat i pisat kad je Velezu krenulo a kad nas je 300 bilo na stadionu tad ste **** drkali
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 12:44

Btw Tana rahmetli ti je bio miljenik u doba moga odsustvovanja. I to dovoljno govori o kakvom karakteru je rijec kada si ti u pitanju osmogodisnjace i multiplicirana ikono ovog foruma...

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 12:47

javi se kralju da se nw ofiramo ovako beze da ne smaramo forum beze da ne ispadamo jazavci :salut:

i da mnogo dobar sam sa glavom, samo ne i sa klosarima crvene boje, takve mezim vise pa cak i od svinja :!:

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 12:52

MUSVDG81 je napisao/la:javi se kralju da se nw ofiramo ovako beze da ne smaramo forum beze da ne ispadamo jazavci :salut:

i da mnogo dobar sam sa glavom, samo ne i sa klosarima crvene boje, takve mezim vise pa cak i od svinja :!:
Pusti mi te djecije. Nisam ti ja kriv sto si intelektualno malouman pa pokusavas silom nesto. Ne prenosim forum na privatni zivot. Ovo mi je samo zajebancija i kazem ti ne zanimaju me tvoje halucinacije i kompleksi. Stavis me na ignore i ne citas vise . Imam ih 5 takvih
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 12:58

javi se pa da ti u lice priliku imam biti sve to sto kazes jazavce .....sve mimo toga pokazuje samo kakav bjednik i kreten se krije iza lika meksicke pastrmke + svih ostali nikova koje ovdje imas...osmogodisnjace nas

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 12:59

Dabog sacuvaj :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 13:02

ozbiljno? :beba:

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 sep 2018, 13:11

Posto vidim da sam poceo na zivot udarat "velezovcima" koji me prozivaju ovdje da sam supak a neki dan sam napisao da necu vise pisati moja odluka je da zavrsim epohu koja je trajala 8 godina na ovom forumu. Pastrmka nikad nije bio ckapi a to najbolje znaju ljudi s kojim sam prosao i rat i sve ostalo. Nisam dobar s glavom i da ovo nebi dovelo do necega gdje bi se kajao kasnije kad napravim neku glupost prestajem pisati za sva vremena. Eto vam brate pisite do mile volje,necu ni ulaziti da citam. Skroz se iskljucujem osim stadiona jer je to moja druga kuca evo 50 godina. Halalite svi koje sam vrijedjao,nije bilo nikakve lose namjere. Mozda zayebancija koja se nekome svidja a nekome ne. Pozdrav za svu raju a posebno za onog gospodina iz sarajeva,podhuma,moje velezovce normalne,starugardu,krmka,suleta stasuu :) ,sarajlije,zenicane,tuzlake i da ne nabrajam. Pozdrav i za ove iz Bihaca da i njih ne zaboravim. Ko ce to vise brato. Zivi i zdravi bili
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 13:43

javi se slobodno, nije nikog straha tebe i tvog ckapi karaktera...bujrum junace, ja te ne tjeram nego samo molim da nas manis tog supacki smjesnog karaktera pastrmke/srete/meksika itd
jer priznaj brato, niko nije tu zbog tebe, jer da jeste ovaj forum bi bio mnogo aktivniji, sve ove godine
privatnu sam ti poslao, javnu takodjer- bujrum kralju zajebani, odlezi me :lol: :lol:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 02 sep 2018, 14:07

Mexico je napisao/la:
MUSVDG81 je napisao/la:aj ohladite malo s tim vasim prepucavanjem, pardon smaranjem...zbog tebe i tvojih supacki postova i aktova ja dvi/tri godine sam izbjegavao ovaj forum...ne smaraj pastrmko ociju ti vise
Ja sam na ovom forumu preko 8 godina a ovaj smrdonja par mjeseci. Imas opciju da ignorises moje postove ako zelis i nisam ti ja kriv sto je ne znas aktivirat ili se pretvaras uzivajuci u mojim glupiranjima. I okani se te price smaranje i ti fazoni zaboli me racku i za tebe i za svakoga kome ne lezim.Nisi ti bezveze odsustvovao 2-3 godine. Vi ste svi izbjegavali forum kad je Velez u ku.rcu bio dok sam se jedini suprostavljao sranju po rahmetliji. Svaka cast onim momcima antifa i jos par drugih. Sada ste poceli piskarat i ici na utakmice kad je Velezu krenulo i nasao meni predavanja iz bontona i kulture pisanja drzat. A usa
AHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA, kralj aktivacije 372 profila, cocaina je najjači bio, poševio svaku turistkinju koja je ugazila u Mostar, a da ne pričamo o lokalnim.
Šta reći o liku koji misli da putovanje sa stajanjem i kroz gužvu traje jednako kao u noćnim satima, al shvatam te pajdo, zadnji put si dalje od salakovca mrdnuo dok je ćiro radio pa kako god ideš isto trajanje putovanja, a grsnice nigdje :yawn: . na Rodjenima mu skupljali za dzenaze, mislili umro čovjek, a on radi cenera za ćenifu nagulio hahahahhaha. Ostani velAki Veležovac, broj nam krva zrnaca, vjerujem da ako i jesi u Mostaru živiš na Mazoljicama ko i ostale došlje koji su veći od naš kojim prezimenima su nazvani najstariji sokaci u gradu. Ostani, neče ovdje niko tražiti pare da daješ, nemoj da se praviš mrtav ti veliki junače.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 02 sep 2018, 14:11

MUSVDG81 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Zovite hejterom ili kako hocete,puovao sam danas radi Veleža 14 sati i vidio goli kur*c. Napucavanje lopte od golmana do Fajića pa ako nešto bude bude. Nismo mi dobri koliko su najbolji igrači ove lige otišli u olimpic ili PL pa je ostatak lige goli ku+ac. nastavite pljuvati, ovo su vam činjenice. S druge strane taj olimpik potpisao ugovor da se vidi koliko je otkucaj srca igrača nakon sto legne ko jagnje pred klanje. Od rata nadalje mi nismo dobili utakmicu koju moramo dobit. Idemo jos 26 kola griženja noktiju. A sudiji sve mrtvo i živo, penal čistiji nije mogao bit, Al i dalje x realan. Akcije mi nismo imali osim one pred kraj kad je Cvijanović promašio zicer. Nezz dal sam vidio šut u okvir cijelu tekmu,

Svijetla tačka: RAja kao i uvijek, bez nasjedanja na seljačka podmetanja tatolkoholicara i mile stašeu po medijima, svaka časta RA ja još jednom
ne vidim ja nikakvo hejtovanje ovdje?!!
a ovi sto ismijavaju tvoj post su goli glupani i veci neprijatelji kluba nego sto tvrde da si ti sam!
mi pritisak vaznog meca nismo prelomili od rata, bas kao sto kazes a to smo i jucer pokazali a ja sam ranije u svom postu napisao da nama te rutine treba, uigranosti u istim- muda i odlucnosti mnogo vise nego jucer...a to sve se moze postici samo kontinuiranim igranjem utakmica pred prepunim stadionom, bas kao sto je jucer prilika bila...

bila, idemo dalje...ne treba sad kukati previse- Tesanj aBd mora pasti i to je to :salut:

Smijesno je to sto ti branis ovu olupinu od covjeka, koja je stalno zugala na klub,upravu i navijace, a sada se pravi veliki navijac.
Nece da bude, jedino ako ste vas dvojica jedna osoba, a i to me ne bi cudilo.
Haj sad ovako prijatelju kad prijetis pastrmki i prozivas ga, ajde meni se javi na PP pa cemo da se vidimo njonjasu kurc-is se preko foruma i izigravas mangupa. :facepalm:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 02 sep 2018, 14:50

za josipmusa sam rekao da mi se cini korektnim, barem ov sta sam ja citao a nisam prebiro tudje postove jer kao sto rekoh, bio sam zbog klosara odsutan sa ovog foruma preko dvi do tri godine.
josipmusa i ja nismo iste osobe.. jesi ti sa pastrmkom ista?

javi se slobodno, bujrum i tebi :salut:

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: nekazivimostarr i 28 gostiju.