RSD Velež Mostar

keno83
Kontakt:

PostPostao/la keno83 » 10 sep 2019, 23:05

Treba momak od 30 godina koji se bavi tim poslom biti spreman da bez problema odradi trening, a ne da zapjeni na usta nakon dva skoka. Jedno je trening fudbalskog kluba i trkacka kondicija drugo je suhoparno nabildavanje. Za ovo drugo ti vele skole ne treba, al to prvo je nauka, koju samo rijetki nauce ikada.
No hajde neka momak radi, ako pase upravi i meni je. Samo rezultati i kondicija govore drugacije.

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 11 sep 2019, 10:05

Kad naši veznjaci dobace do gola odavde nek se ibrete svi na stadionu ( iz zaleta, ne moraju iz koljena ko on ). Hej kad se sjetim pljuvanja, što rekoh Oejda izmislio fudbal za sve naše super zvijezde, još kad rekoh Zeljković korisniji od Behrama :urnebes: :urnebes: :urnebes:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

RodjeniiBrato
Kontakt:

PostPostao/la RodjeniiBrato » 11 sep 2019, 11:28

najrodjeniji WroteColon

Kad naši veznjaci dobace do gola odavde nek se ibrete svi na stadionu ( iz zaleta, ne moraju iz koljena ko on ). Hej kad se sjetim pljuvanja, što rekoh Oejda izmislio fudbal za sve naše super zvijezde, još kad rekoh Zeljković korisniji od Behrama :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ojeda igrac koji igra samo u pravcu napada, kada igrac stoji metar od njega muka mu ga napast. Kralju i xavi i iniesta koji su bili najbolji veznjaci svijetu su MORALI igrat odbranu, a lucas ni sekunde to ne igra u najboljem slicaju dotrci samo do igraca i to je to, zatim ima i on dosta atraktivnih poteza sa kojim upije izgubiti loptu i ne napraviti nista korisno. Sto se ovog gola tice svaka mu cast, sjela mu je momacki ali njegov plafon je prva fedracije isto kao i pojedinim nasim veznjacima
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 11 sep 2019, 13:45

Svim, ne nekim, svim je vrh federalka, s tim da su oni dobili šansu. I ko kaže da svi u timu moraju igrat odbranu. Ovakvih igrača ima jako malo i garantujem da će završiti u nekom klubu s vrha PL, a mi ćemo da plačemo možda iz federalke opet
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

RodjeniiBrato
Kontakt:

PostPostao/la RodjeniiBrato » 11 sep 2019, 14:26

najrodjeniji WroteColonSvim, ne nekim, svim je vrh federalka, s tim da su oni dobili šansu. I ko kaže da svi u timu moraju igrat odbranu. Ovakvih igrača ima jako malo i garantujem da će završiti u nekom klubu s vrha PL, a mi ćemo da plačemo možda iz federalke opet

Ma nema gdje zavrsit sigurno, eno mule je bolji od njega 3x pa u Zelji grije klupu, moze i lucas tako, takodjer i ovi nasi trenutni preci u neki klub i da griju klupu, a nadam se da ce u drugoj polusezoni i u nas grijati klupu mnogi
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 11 sep 2019, 14:54

RodjeniiBrato WroteColon
najrodjeniji WroteColonSvim, ne nekim, svim je vrh federalka, s tim da su oni dobili šansu. I ko kaže da svi u timu moraju igrat odbranu. Ovakvih igrača ima jako malo i garantujem da će završiti u nekom klubu s vrha PL, a mi ćemo da plačemo možda iz federalke opet

Ma nema gdje zavrsit sigurno, eno mule je bolji od njega 3x pa u Zelji grije klupu, moze i lucas tako, takodjer i ovi nasi trenutni preci u neki klub i da griju klupu, a nadam se da ce u drugoj polusezoni i u nas grijati klupu mnogi

Bog te čuo

DembaBa21
Kontakt:

PostPostao/la DembaBa21 » 11 sep 2019, 19:04

RodjeniiBrato WroteColon

Nece ni klupu grijat od 7 do 9 igraca na polusezoni ide na posudbe ili raskidi ugovora vecina su sa strane placa im se stan,hrana imaju dobru platu a nikakve koristi od njih

Mostarwolf1981
Kontakt:

PostPostao/la Mostarwolf1981 » 13 sep 2019, 11:10

Hoce li napokon Skoko zaigrat, posto je Dario ozlijedjen i propusta zelju?

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 13 sep 2019, 13:29

Samo nam Skoko fali, još ja da se skinem i da mašemo, da se vratim na temu Olimpica laganini odmah

Ev taman Bratstvu vratimo, ne moramo dogodine

Haroni
Kontakt:

PostPostao/la Haroni » 13 sep 2019, 17:55

Mostarwolf1981 WroteColonHoce li napokon Skoko zaigrat, posto je Dario ozlijedjen i propusta zelju?

Navodno nema pravo nastupa do jan/feb radi kasno odradjene papirologije

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 13 sep 2019, 20:31

Svaka cast Sergeju za onu sliku i post ispret stadiona madjarskih konjusara, vama rodjeni porucujem da se sjetite ko vas je poslao u 1 ligu federacije a nije im trebalo nizasta , odigrajte onako ko protiv Sarajeva dobicete ih , a stvarno im trebate vratit za ono , mislim da bi mnogo klubova pustio Velezu tad i ostavio Velez u PL ,al Osim konjusar je vjerovatno zavrsio bodove sljedece sezone sa tom pobjedom. Ja stvarno sam poceo ozbiljnije racunat ove titule sa 12 ekipa , kad je bilo 16 , neki timovi su mogli prodat 5 6 tekmi i ostat u ligi sad to nije moguce . Ja bi volio da smanje na 10 a i druga da bude 12 i nece bit prodavanja , nema sudijske zajebancije jer svaki bod je vazan . Sretno sutra , mi ih dobijemo 0 3 na Grbavici malo prozivke i nista oni dobiju kuci 5 2 prave dresove ko da su Bayern dobili kuci , . I da dodam radnicki klub kojem opstina savez i Uefa grade stadion, koja suplja , sretno Velez!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Rodjeni81
Kontakt:

PostPostao/la Rodjeni81 » 13 sep 2019, 20:44

U drugu ligu nas je poslala nasa ekipa i niko drugi. Te price da nas je neko poslao u drugu ligu su iste one da smo mi dali zrinjskom titulu a izbili Zelji a dobili i jedne i druge . Sa svima na terenu u kost pa ko koga. :thumbup:

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 13 sep 2019, 20:55

Rodjeni81 WroteColonU drugu ligu nas je poslala nasa ekipa i niko drugi. Te price da nas je neko poslao u drugu ligu su iste one da smo mi dali zrinjskom titulu a izbili Zelji a dobili i jedne i druge . Sa svima na terenu u kost pa ko koga. :thumbup:

Ne znam znam da zelji nije trebalo nizasta i da su odigrali za tim od kojih su sljedece sezone uzeli 6 bodova , pogledaj. Mozda vi niste htjeli pristat na to , al znam sto posto da se tad mnogo namjestalo mnogo kupovalo kao storekoh imalo se prostora, sad nema i zato mi je liga puno int. Vi igrate dobro ne znam sto vas nece sreca, al mora progulit.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 14 sep 2019, 01:18

Hajde Rodjeni, je.ite im nanu naninu. Uz vas su vazda bili vasi prijatelji iz bordo Sarajeva. Veci dio Sarajeva je sutra uz vas.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

rodjak
Kontakt:

PostPostao/la rodjak » 14 sep 2019, 02:39

Laznjak WroteColonHajde Rodjeni, je.ite im nanu naninu. Uz vas su vazda bili vasi prijatelji iz bordo Sarajeva. Veci dio Sarajeva je sutra uz vas.

Dobili smo ih u pripremnoj pred pocetak sezone,ne znam sto ih ne bi dobili opet.U ovoj ligi niko nije puno premocniji od ostalih i svak svakoga moze dobiti.Ako mi budemo odigrali kako realno najbolje mozemo,(uz malo vecu dozu srece nego u prijasnjim utakmicama)Zelji je "hatma dova" sutra :salut:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 14 sep 2019, 10:17

Laznjak WroteColonHajde Rodjeni, je.ite im nanu naninu. Uz vas su vazda bili vasi prijatelji iz bordo Sarajeva. Veci dio Sarajeva je sutra uz vas.

:lol:

HeraklitMracni
Kontakt:

PostPostao/la HeraklitMracni » 14 sep 2019, 10:22

rodjak WroteColon

Dobili smo ih u pripremnoj pred pocetak sezone,ne znam sto ih ne bi dobili opet.U ovoj ligi niko nije puno premocniji od ostalih i svak svakoga moze dobiti.Ako mi budemo odigrali kako realno najbolje mozemo,(uz malo vecu dozu srece nego u prijasnjim utakmicama)Zelji je "hatma dova" sutra :salut:

Volio bi da pobijedite al kanite se prijateljski , samo ste vi naloženi bili na prijateljske sto vam je stvorilo lažnu sliku ekipe ...

1921TM87
Kontakt:

PostPostao/la 1921TM87 » 14 sep 2019, 10:34

paulus WroteColonSvaka cast Sergeju za onu sliku i post ispret stadiona madjarskih konjusara, vama rodjeni porucujem da se sjetite ko vas je poslao u 1 ligu federacije a nije im trebalo nizasta , odigrajte onako ko protiv Sarajeva dobicete ih , a stvarno im trebate vratit za ono , mislim da bi mnogo klubova pustio Velezu tad i ostavio Velez u PL ,al Osim konjusar je vjerovatno zavrsio bodove sljedece sezone sa tom pobjedom. Ja stvarno sam poceo ozbiljnije racunat ove titule sa 12 ekipa , kad je bilo 16 , neki timovi su mogli prodat 5 6 tekmi i ostat u ligi sad to nije moguce . Ja bi volio da smanje na 10 a i druga da bude 12 i nece bit prodavanja , nema sudijske zajebancije jer svaki bod je vazan . Sretno sutra , mi ih dobijemo 0 3 na Grbavici malo prozivke i nista oni dobiju kuci 5 2 prave dresove ko da su Bayern dobili kuci , . I da dodam radnicki klub kojem opstina savez i Uefa grade stadion, koja suplja , sretno Velez!

:lol: :lol: :lol: :rol: :rol: :rol:

Blagoje
Kontakt:

PostPostao/la Blagoje » 14 sep 2019, 11:05

1921TM87 WroteColon
paulus WroteColonSvaka cast Sergeju za onu sliku i post ispret stadiona madjarskih konjusara, vama rodjeni porucujem da se sjetite ko vas je poslao u 1 ligu federacije a nije im trebalo nizasta , odigrajte onako ko protiv Sarajeva dobicete ih , a stvarno im trebate vratit za ono , mislim da bi mnogo klubova pustio Velezu tad i ostavio Velez u PL ,al Osim konjusar je vjerovatno zavrsio bodove sljedece sezone sa tom pobjedom. Ja stvarno sam poceo ozbiljnije racunat ove titule sa 12 ekipa , kad je bilo 16 , neki timovi su mogli prodat 5 6 tekmi i ostat u ligi sad to nije moguce . Ja bi volio da smanje na 10 a i druga da bude 12 i nece bit prodavanja , nema sudijske zajebancije jer svaki bod je vazan . Sretno sutra , mi ih dobijemo 0 3 na Grbavici malo prozivke i nista oni dobiju kuci 5 2 prave dresove ko da su Bayern dobili kuci , . I da dodam radnicki klub kojem opstina savez i Uefa grade stadion, koja suplja , sretno Velez!

:lol: :lol: :lol: :rol: :rol: :rol:

Ocaj izbija iz svakog slova. "Osvetite nas prijatelji nasi, a mi cemo vam opet utrpat gol dok vam igrac lezi povrijedjen!" :urnebes:

Aemon
Kontakt:

PostPostao/la Aemon » 14 sep 2019, 14:06

Gazite SDA prčiju rođeni!
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015, 2019.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014, 2019.
Osvajači super-kupa: 1997.
Gazi SDA-ovu prčiju!

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.