RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 31 okt 2020, 18:16

Nadam se da je ovo zadnja utakmica Bobica na golu i naravno Zvonica. :rol: :urnebes:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RASanticeva » 31 okt 2020, 18:19

Nadam se da će nakon ove utakmice nekim pojedincima biti pokazane tribine jer za ovog sporta očito nisu

Ne volim biti negativac, ali mi se sere od ovakve igre po jajima gdje Brandao igra isto ko da mu je umrla nena, Bobic brani kao igramo rukomet pa mu ne smije Bilbija uci u prostor i generalno greske koje ne bi ocekivao od Bjelopoljca.

Utakmicu gasim - nadam se da će Dudić imati štošta da kaže nekim pojedincima nakon ove utakmice
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OldFashioned » 31 okt 2020, 18:24

fudbalfudbal je napisao/la:
31 okt 2020, 18:09
Dudic je fulio taktiku skroz.
Nisi u pravu ali nimalo.
Ovo su sve individualne greške jednih te istih igrača koje sa taktikom nemaju apsolutno nikaku zajedničku tačku. Velež je napokon djelovao mudaški i igrao dominantno, stvarao šanse. Prvi gol individualna greška po prirodi zadnjeg veznog a ne stopera igrača. Drugi gol, rupetina Bobić uzima selfie sa select loptom i onda se nakon 5 sekundi baca da istu stigne, za to vrijeme Zvonić i ekipa također uzimaju jednu laganu fotku. Treći gol skoro pa kopija drugog, pogledavaju se, nikakvih reakcija, Bobić ponovo amaterski odbija loptu... BOBIĆ i ZVONIĆ vječita talentovana djeca... Imaju kredita više nego ijedna banka.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 31 okt 2020, 18:32

Vrijeme je i da Brandao malo sjedne na klupu.
Forzza Velez

Tito_1922
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 jan 2011, 18:17
Lokacija: Iza gola
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tito_1922 » 31 okt 2020, 18:54

Pojedinac odlucio utakmicu.Bilbija je davno prerastao našu ligu to je dokazao bezbroj puta.
Prepustili su nam incijativu dobili nas na iskustvo.
Mi imamo takvu odbranu da kad dodju na 30 metara tresu ti se noge.
Bobic i odbrana 0 bodova.
Cvijanovic samo trci i puca ko muha bez glave.
Jedino Andjusic i Radovac prolazna ocijena mada po meni i Dario je igro 100%.
Mislim da smo hrabro usli u utakmicu i nije nam se isplatilo.
Da Zeljkovic nije napravio amaterski penal i da je Andjusiceva lopta usla utakmica mi drugacije otisla.
Samo da Fedja izvuce pouku iz ovoga!

Forza Velez!
Mostar nam otac, Neretva majka....a Velež smo MI..

Do zadnjeg dana cemo se boriti za ideologiju rahmetli našeg komandanta Hujke (za jedinstven Mostar) i Generala Sefera.(za jedinstvenu BiH)

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 31 okt 2020, 19:28

Greske pojedinac i manjak srece su nas doveli do poraza ni prvi ni zadnji glave gore momci.Pojedincima na polusezoni dati papire u ruke i zahvalit se i dovest kvalitetne zamjeme za njih.Ne vidim dudicovu takticiu gresku igrali smo nase napadacki ali nije lopta htjela u gol,ponavljam glave gore momci

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 31 okt 2020, 19:53

Ko preuzima odgovornost za poraz kad vec Dudic nije kriv?
Ti si naša ljubav jedina!

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 31 okt 2020, 19:55

fudbalfudbal je napisao/la:
31 okt 2020, 19:53
Ko preuzima odgovornost za poraz kad vec Dudic nije kriv?
Bilbija

I98I
Postovi: 267
Pridružen/a: 29 sep 2019, 19:06
Lokacija: Stadion Rodjeni
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la I98I » 31 okt 2020, 21:20

Forza Velez ljubavi moja! RAja svi uzeti karte za Siroki
Mostar U Srcu Velez Do Groba!

"Velez was ranked 43rd on the UEFA team ranking which is the highest UEFA team ranking achieved by any football club from Bosnia and Herzegovina"

Tito partija Velezova Armija!

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 31 okt 2020, 22:38

Mozda ne govorim u pravo vrijeme, ali zasto Adnan Dizdarević nije u klubu, mislim da je Dasa proizvodio i ima odličan metod rada sa mladim golmanima.
Ti si naša ljubav jedina!

061657451
Postovi: 508
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 061657451 » 31 okt 2020, 22:52

Samo osoba bolesna u mozak može kriviti Dudića za poraz. Zrinjski ima neuporedivo bolje pojedince a mi da nemamo Dudića na klupi s ovim igračima mi bili na nivou Krupe i Olimpika. Glupo je kriviti i Bobića. Jedini krivac za poraz je Zeljković. Da nije poklonio penal ostalo bi 0-0 do kraja.

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 31 okt 2020, 22:56

fudbalfudbal je napisao/la:
31 okt 2020, 22:38
Mozda ne govorim u pravo vrijeme, ali zasto Adnan Dizdarević nije u klubu, mislim da je Dasa proizvodio i ima odličan metod rada sa mladim golmanima.
Možda zato što je branio u onoj famoznoj utakmici kad su štrajkovali u Trebinju pa namjerno primili 10 golova.Možda zato što je među prvim tužio klub zbog par plata.Ja i dan danas pamtim onaj poraz i da se pitam nikad više nijedan od njih nebi prismrdili stadionu, a ne trenirali nekoga!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 01 nov 2020, 09:47

Zeljkovic jeste kardinalno pogrijesio, i nije mu prvi put. Igra na neprirodnoj poziciji, i to je najveca boljka ove ekipe. Obrana nam je u rangu prvoligasa. Trebaju nam 2 kvalitetna stopera i jos jedan napadac i onda mozemo pricati o nekakvoj borbi za evropu.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 01 nov 2020, 11:30

Individualne greske 2-3 nasa igraca su odlucile utakmicu.
Jedino pozitivno jeste ta dominacija na sredini terena cijelu utakmicu.
Idemo dalje, na zimu remont odbrane i to je to.
:bih:
#musvdg

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 01 nov 2020, 18:56

mozak je napisao/la:
01 nov 2020, 09:47
Zeljkovic jeste kardinalno pogrijesio, i nije mu prvi put. Igra na neprirodnoj poziciji, i to je najveca boljka ove ekipe. Obrana nam je u rangu prvoligasa. Trebaju nam 2 kvalitetna stopera i jos jedan napadac i onda mozemo pricati o nekakvoj borbi za evropu.
A i golman vala.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 01 nov 2020, 21:11

10x sam odgledo ove highlightse i nikako se ne mogu nacudit ovakvim reakcijama prvenstveno Bihorca jer je 2x sklonio nogu , zvonic koji je za glavu veci od bilbije ne moze 2x izbacit loptu, bobic koji drugi go trckara po liniji dok nije usla u go, treci go bilbija sa skoro 11m glavom puca i on onakvu loptu odbija ( na snimku arene 1:42)..
Ovu su zakazali, ali nadam se i mislim da ce bolje odigrati protiv sirokog.. nadam se da zvonic vise nece prismrdit prvoj postavi, bobica istrpit jos malo i zdravo :salut:

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 01 nov 2020, 21:41

Sad se pobjeda protiv Širokog nameće kao inperativ, u protivnom ćemo izgubiti priključak, mada i ostali klubovi igraju toplo-hladno.
Mislim da su prva dva mjesta rezervisane za sarajlije, a borba oko treće pozicije će biti duga.
Bitno je do pauze ostati u igri. Imamo 6 utakmica, ne računam kup.
Raspored odličan :
Široki ( kući)
Krupa ( gostujemo)
Sarajevo ( kući)
Tuzla city ( gostujemo)
Olimpik ( kući)
Mladost ( kući)

Neću davat procjene, nezahvalno je. Uzimajući komplet situaciju, položaj na tabeli, mislim da imamo dobre izglede da do pauze ostanemo u igri za evropu.
Onda na pauzi Uprava da ispuni obećanje, raskide za pojedine igrače i pojačanje u obrani i napadu!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 01 nov 2020, 23:21

Raskid ugovora za Zvonica, frajer nam je skratio za deceniju zivot svima :hmmmmm:
Ti si naša ljubav jedina!

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 01 nov 2020, 23:27

Gledam sada zadnju objavu na fb ( kraj 3-1 ) , bobic lajkao komentare vecini koja misli na njega a gdje se spominje njegov odlazak.. :tokralju:

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 04 nov 2020, 10:58

Nakon epizode u Grčkoj, vratio si se u Bosnu i Hercegovinu, odnosno Velež. Je li bilo drugih ponuda u tom trenutku i kako si se odlučio za Rođene?

“Nakon Grčke vraćam se u BiH. Bilo je dosta konkretnih ponuda kako iz BiH tako i iz susjednih država, ali sam se ipak odlučio za Velež. Vidio sam da klub ima ozbiljne ambicije, imaju viziju i jasan cilj, te se ulaže u klub. Grad živi za Velež. Ovo je najbolji potez koji sam povukao u svom životu i siguran sam da je ovo najbolji put da se dokažem i pokažem svoje kvalitete.”

Opsirnije na Balkaninterviews.. razgovor sa Radovcem.
Ti si naša ljubav jedina!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.