RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 06 apr 2021, 23:32

Ovo dovođenje igraca koje nikada nisi gledao poput Georgijevica i Chesmedzijeva je pravi promasaj.
Treba se fokusirati na mlađe igrace iz premier lige ima tu dosta zanimljivih igraca koji bi se mogli dovesti npr. Golubovic, Hiros, Jasmin Osmic (sigurno moze vise ponuditi od Daria), Sasa Maksimovic ( mlad igrac dobar za rotaciju sigurno bi ponudio vise od Ovcine i BEhrama), Nedim Hadzic, Ivan Ikic...
Na kraju sezone Dudic bi se trebao rijesiti dosta igraca od kojih nemamo koristi ovima sto istice ugovor se zahvaliti na saradnji a sa pojedincima koji imaju duzi ugovor rascistiti neki stvari tipa Brandao, Georgijevic, Chesmedzijev, Vehabovic, Hasanovic...

apple
Postovi: 140
Pridružen/a: 15 dec 2008, 03:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la apple » 06 apr 2021, 23:55

DembaBa21 je napisao/la:
06 apr 2021, 23:32
Ovo dovođenje igraca koje nikada nisi gledao poput Georgijevica i Chesmedzijeva je pravi promasaj.
Treba se fokusirati na mlađe igrace iz premier lige ima tu dosta zanimljivih igraca koji bi se mogli dovesti npr. Golubovic, Hiros, Jasmin Osmic (sigurno moze vise ponuditi od Daria), Sasa Maksimovic ( mlad igrac dobar za rotaciju sigurno bi ponudio vise od Ovcine i BEhrama), Nedim Hadzic, Ivan Ikic...
Na kraju sezone Dudic bi se trebao rijesiti dosta igraca od kojih nemamo koristi ovima sto istice ugovor se zahvaliti na saradnji a sa pojedincima koji imaju duzi ugovor rascistiti neki stvari tipa Brandao, Georgijevic, Chesmedzijev, Vehabovic, Hasanovic...
doox je napisao/la:
06 apr 2021, 21:34
velez je najveci overachiever ove lige, a sve zahvaljujici fedi. ekipa nam je prosjecna, od 7-5 mjesta realno, ali se igra van svojih mogucnosti. potpisan los napadac, stoper ne postoji, osim radovca, nemamo nekog kvalitetnijeg igraca...ok, obren se nadavao golova, ali da smo imali nekog kvalitenijeg, bio bi sigurno zamjena....opet se vracam na nesposobnost ljudi zaduzenih za transfere, ali kakva nam je ekipa, mi smo odlici....svasta moze biti do kraja, cak i da europu zakacimo....

Limitirana ekipa, krpljenje iz kola u kolo. Mene licno cudi kako nemama vise poraza. Ja mislim da ce biti velika cistka na kraju sezone. I svak ko ostane, nek sam sebe udara u guzicu, jer mi nemamo igraca koji odskace, osim Radovca, igraca da sam moze povesti ostatak ekipe, lidera, prevagu, to nemamo.
samo mostarski, samo bahato

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 07 apr 2021, 06:46

DembaBa21 je napisao/la:
06 apr 2021, 23:32
Ovo dovođenje igraca koje nikada nisi gledao poput Georgijevica i Chesmedzijeva je pravi promasaj.
Treba se fokusirati na mlađe igrace iz premier lige ima tu dosta zanimljivih igraca koji bi se mogli dovesti npr. Golubovic, Hiros, Jasmin Osmic (sigurno moze vise ponuditi od Daria), Sasa Maksimovic ( mlad igrac dobar za rotaciju sigurno bi ponudio vise od Ovcine i BEhrama), Nedim Hadzic, Ivan Ikic...
Na kraju sezone Dudic bi se trebao rijesiti dosta igraca od kojih nemamo koristi ovima sto istice ugovor se zahvaliti na saradnji a sa pojedincima koji imaju duzi ugovor rascistiti neki stvari tipa Brandao, Georgijevic, Chesmedzijev, Vehabovic, Hasanovic...
Riješio bi se Feđa pojedinih ali nema para za bolje igrače. Pa uprava je dovela napadača koji je bio 4-5 izbor trenera.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 07 apr 2021, 06:57

emil02in je napisao/la:
07 apr 2021, 06:46
DembaBa21 je napisao/la:
06 apr 2021, 23:32
Ovo dovođenje igraca koje nikada nisi gledao poput Georgijevica i Chesmedzijeva je pravi promasaj.
Treba se fokusirati na mlađe igrace iz premier lige ima tu dosta zanimljivih igraca koji bi se mogli dovesti npr. Golubovic, Hiros, Jasmin Osmic (sigurno moze vise ponuditi od Daria), Sasa Maksimovic ( mlad igrac dobar za rotaciju sigurno bi ponudio vise od Ovcine i BEhrama), Nedim Hadzic, Ivan Ikic...
Na kraju sezone Dudic bi se trebao rijesiti dosta igraca od kojih nemamo koristi ovima sto istice ugovor se zahvaliti na saradnji a sa pojedincima koji imaju duzi ugovor rascistiti neki stvari tipa Brandao, Georgijevic, Chesmedzijev, Vehabovic, Hasanovic...
Riješio bi se Feđa pojedinih ali nema para za bolje igrače. Pa uprava je dovela napadača koji je bio 4-5 izbor trenera.
Znam sve razumijem i da nema nesto para i da nije lako dovesti igraca, ali evo sada sa Georgijevicem i Chesmedzijev imamo samo problem primaju solidne plate imaju dug ugovor a nemaju kvalitet.

VelezovoDijete
Postovi: 349
Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VelezovoDijete » 07 apr 2021, 07:49

Feđa Dudić je nakon Nenada Bjelice najbolji trener na balkanu !

Citirat ću se aBd za 5 godina !

Izuzmi Radovca i Andjusića i bolju si ekipu imao u onoj sezoni kad smo ušli u PL. HTebi jedan Hasanović mora igrat jer nemaš ništa drugo, a u fudbal se razumije ko ja u nuklearnu fiziku. Mene razočaranje ne popušta od prelaznog roka. Kako nakon Sarajeva i Širokog nemaš tešku utakmicu kad ne možeš da dobiješ 2 fenjeraša ? Do zime je bilo lijepo, sad je surova realnost !

I opet podvlačim, liga je ove sezone na najnižim granama zadnju deceniju iopet ne možeš do Evropskih takmičenja. Sad čekam dežurne izdrkotine da me nazovu kako me već nazivaju jer je to njihov plafon intelektualni.

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dime » 07 apr 2021, 09:49

Frontalni napad menadžera na Velež. Da li će uspjeti u svojim namjerama i razjebati sve. Samo 2 igrača mogu ostati a sve ostalo otjerati, bože pomozi.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 07 apr 2021, 10:27

Nama fali najmanje 5 igrača a vi bi tjerali ove što imamo.
Feđa će prekrižiti one koji nemaju kvalitet za nešto više.
Uprava radi postepeno i to je ispravno.
Svake sezone smo sve jači i jači.
Pojedinci ovo dozivljavaju kao igricu pa bi dovodili koga pozele.
Ima grešaka oko nekih igrača, ali to je sastavni dio ovog posla.
Ja mislim da će se mnogi prevariti oko Georgijevića i da će on slijedeću sezonu bljesnuti.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 07 apr 2021, 10:42

mozak je napisao/la:
07 apr 2021, 10:27
Nama fali najmanje 5 igrača a vi bi tjerali ove što imamo.
Feđa će prekrižiti one koji nemaju kvalitet za nešto više.
Uprava radi postepeno i to je ispravno.
Svake sezone smo sve jači i jači.
Pojedinci ovo dozivljavaju kao igricu pa bi dovodili koga pozele.
Ima grešaka oko nekih igrača, ali to je sastavni dio ovog posla.
Ja mislim da će se mnogi prevariti oko Georgijevića i da će on slijedeću sezonu bljesnuti.
Znam ja vrlo dobro kako funkcionusu stvari oko dovođenja igraca i sigurno je moglo bolje.
Ne treba tjerati sve ima tu dobar kostur ekipe koji nije los Bogdanovic, Zeljkovic, Cosic, Radovic, Radovac, Andjusic...
Sto se tice Georgijevica do sada nista nije pokazao pravi tempas ne vidim da ima nekog damara.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 07 apr 2021, 10:55

Ko god igrao u Europi neće biti tamo zbog kvaliteta tako da smo još u igri. Ruku na srce niko ne zaslužuje da tamo igra. Koja razlika između sinoć Reala i naših jadnika. Kao drugi sport. Baš bih volio vidjeti kako bi sudile naše sudije...najmanje 20 penala i 100 prekršaja...sad ćete vi meni kako mogu porediti Real i naše garibe...pa djeco draga kad se niste rodili naše yu ekipe su bile u egalu s jednim Realom...jedna rijeka ih je razbucala za koju su igrali slovenski tkz. skijaši Valenčič,Florijančič.....nemojmo se zajebavati....ja se ne ljutim na limit kod igrača nego mi se ne sviđa filozofija padanja, kalkulisanja, bunkerisanja...kad gledam ovu ligu kao da nepravilno treniraju i hrane se...garant piju,puše, nigdje damara, prvi trk povreda..možda je i do sjeman ...rat i to...vježbajte **** vam materina...
P.S. drago mi zbog Daria...momak se bori kao lav, mogu sve oprostiti...

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11362
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 07 apr 2021, 11:02

Novi
Andjusic Novi Cvijanovic
Radovac Zeljkovic
Radovic Novi Novi Cosic
Bogdanovic

Klupa: Kjosevski, Osmic, Prses, Dario, Ovcina, Zvonic, Dejan, Prses

Drago mi je da ima dvojica Juniora sto igraju za mladu reprezentaciju pa nadam se da nesto bude od njih, tu ima i mali Sijamija

Bobic, Koki, Alikadic, Alagic, hasanovic, behram, Brandao ako nista ne pokaze do kraja sezone, vehabovic, mozda sam jos nekog zaboravio ali za ove igrace sikter odavde.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 07 apr 2021, 11:54

Pišemo želje sliku stvarnosti nije tako.Ko je upoznat sa pregovorima oko Maneva zna o čemu se radi,jer nema većeg zla od menadžera. Takodje sa svim igračima koji iole vrijede intimnoj pokušavaš dovesti u PL.Ako nemaju nigdje drugo onda će doći ovdje za masnu plaću i neke anekse u ugovorima.Druga stvar su igraci koji misle da su neke zvijezde pa traže 10-12 milja plaću a nije gola dao ima 2 godine.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 07 apr 2021, 12:52

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
07 apr 2021, 10:55
Ko god igrao u Europi neće biti tamo zbog kvaliteta tako da smo još u igri. Ruku na srce niko ne zaslužuje da tamo igra. Koja razlika između sinoć Reala i naših jadnika. Kao drugi sport. Baš bih volio vidjeti kako bi sudile naše sudije...najmanje 20 penala i 100 prekršaja...sad ćete vi meni kako mogu porediti Real i naše garibe...pa djeco draga kad se niste rodili naše yu ekipe su bile u egalu s jednim Realom...jedna rijeka ih je razbucala za koju su igrali slovenski tkz. skijaši Valenčič,Florijančič.....nemojmo se zajebavati....ja se ne ljutim na limit kod igrača nego mi se ne sviđa filozofija padanja, kalkulisanja, bunkerisanja...kad gledam ovu ligu kao da nepravilno treniraju i hrane se...garant piju,puše, nigdje damara, prvi trk povreda..možda je i do sjeman ...rat i to...vježbajte **** vam materina...
P.S. drago mi zbog Daria...momak se bori kao lav, mogu sve oprostiti...
Nit je ovo Juga niti je ovaj Real jednak onome.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 07 apr 2021, 13:36

Jes vala...vrijeme sve proguta, izmijeni, starci patimo za prošlim vremenima....zamislite dođe Penarol prvak svijeta u Mostar i poslije pola sata na semaforu stoji 4:0 za domaće...igrač sa brojem 9 daje gol petom što biva povod da Prvaci svijeta počnu iz očaja pravu južnoameričku makljažu...sretan i ponosan da sam do doživio...neko opet sretan da izvučemo bod protiv Krupe....Velež je vječan....

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la keno83 » 07 apr 2021, 14:09

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
07 apr 2021, 13:36
Jes vala...vrijeme sve proguta, izmijeni, starci patimo za prošlim vremenima....zamislite dođe Penarol prvak svijeta u Mostar i poslije pola sata na semaforu stoji 4:0 za domaće...igrač sa brojem 9 daje gol petom što biva povod da Prvaci svijeta počnu iz očaja pravu južnoameričku makljažu...sretan i ponosan da sam do doživio...neko opet sretan da izvučemo bod protiv Krupe....Velež je vječan....
Tako je vrijeme se mijenja. Nekad nisi mogao proci sokakom od djece sa loptom u ruci, a danas...

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 07 apr 2021, 16:48

Ovaj Moraitis zabija drugu utakmicu zaredom, daleko ozbiljniji napadač od Georgijevića. E sad kako to da se s nama dogovore igrači pa nas ispaljuju ko na traci svi redom. Nas Moraitis nije ispalio radi Dinama nego radi Borca **** iz Bl. Kako to?

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 07 apr 2021, 17:02

Malo ste previse po deji osuli te komenatre, decko se uklapa tek, zabio je pobjedonosti gol slodobi za izjadnjecenje radniku, trci ko konj na svaku loptu sto je i statistika dokazala da ima najbrzi sprint u ligi, odigro protiv olimpika poluvrijeme sa povrijedjenim ramenom gdje su ga oni idioti jos namjerno udarali od rame u ono situaciji kad je doso do centra sa loptom pa je vratio bogdanovicu, solidan momak tek je doso u fedjine ruke bit ce nesto od njega

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 07 apr 2021, 17:03

1981ultra je napisao/la:
07 apr 2021, 16:48
Ovaj Moraitis zabija drugu utakmicu zaredom, daleko ozbiljniji napadač od Georgijevića. E sad kako to da se s nama dogovore igrači pa nas ispaljuju ko na traci svi redom. Nas Moraitis nije ispalio radi Dinama nego radi Borca **** iz Bl. Kako to?
Jarane dao gol Klisu nije Dinamu. Dao jei Brandao Ljubuškom 2 pa opet ništa.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 07 apr 2021, 17:06

OnlyLeft22 je napisao/la:
07 apr 2021, 11:02
Novi
Andjusic Novi Cvijanovic
Radovac Zeljkovic
Radovic Novi Novi Cosic
Bogdanovic

Klupa: Kjosevski, Osmic, Prses, Dario, Ovcina, Zvonic, Dejan, Prses

Drago mi je da ima dvojica Juniora sto igraju za mladu reprezentaciju pa nadam se da nesto bude od njih, tu ima i mali Sijamija

Bobic, Koki, Alikadic, Alagic, hasanovic, behram, Brandao ako nista ne pokaze do kraja sezone, vehabovic, mozda sam jos nekog zaboravio ali za ove igrace sikter odavde.
Koki, Hasanovic i Brandao imaju ugovore, trebas ih prvo isplatiti pa onda raskinuti ugovor ukoliko oni budu za raskid naravno. Ne moze se nista dzaba, sve se mora platiti. Bale handri Reala vec 3 godine i ne mogu mu nista, uzima platu i drka kitu, ne ide to bas tako ko sto neki misle.
Forzza Velez

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 07 apr 2021, 17:07

1981ultra je napisao/la:
07 apr 2021, 16:48
Ovaj Moraitis zabija drugu utakmicu zaredom, daleko ozbiljniji napadač od Georgijevića. E sad kako to da se s nama dogovore igrači pa nas ispaljuju ko na traci svi redom. Nas Moraitis nije ispalio radi Dinama nego radi Borca **** iz Bl. Kako to?
Tako što plaćaju više od nas. Puno više.

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 07 apr 2021, 18:00

emil02in je napisao/la:
07 apr 2021, 17:03
1981ultra je napisao/la:
07 apr 2021, 16:48
Ovaj Moraitis zabija drugu utakmicu zaredom, daleko ozbiljniji napadač od Georgijevića. E sad kako to da se s nama dogovore igrači pa nas ispaljuju ko na traci svi redom. Nas Moraitis nije ispalio radi Dinama nego radi Borca **** iz Bl. Kako to?
Jarane dao gol Klisu nije Dinamu. Dao jei Brandao Ljubuškom 2 pa opet ništa.

Hoćeš da kažeš da je Georgijevic bolji od Moraitisa?

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.