RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11362
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 16 maj 2021, 21:07

fudbalfudbal je napisao/la:
16 maj 2021, 21:05
Da i ovde izrazim javno nezadovoljstvo trenerskim kadrom u omladinskoj školi. Jedini trener koji treba ostati je Adis Obad, svi ostali niste dorasli!!!
100% brate kako su danas izgubili nisam gledao ali tu nisu smijeli izgubiti.

Bogdanovicu novi ugovor odmah veceras!!!!
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tracy1 » 16 maj 2021, 21:11

OnlyLeft22 je napisao/la:
16 maj 2021, 20:03
Tracy1 je napisao/la:
16 maj 2021, 19:58
Rodjeni81 je napisao/la:
16 maj 2021, 19:27


Ma bukvalno ga dodirnuo rukom, bas nikakve sile nije bilo. :crazy:
Radovića bezveze raspinjete nijedan penal nije bio sto je sviran.Niko ne Pise da feđa pomalo **** zatvara utakmicu u 60 minuti vi se svezali radovića.jedini krivac sto nismo dobili je feđa.Pozdrav MUSVDG
Nemamo ekipu za nešto vise. Neznam i kako mi tih 60 minuta odigramo, neki to nisu skontali ali koliko Fedja iz ove ekipe izvlači nije moguće. Vidi se zelja i da trče ali ne mogu, grčevi u 60toj minuti. Ovu sezone privući kraju
Povredom cvijanovica brandao nikako nije smio vani i imam osjećaj da brandao moze igrati 180 minuta i jos vehabovica izbaci jedinog sto je nesto kreirao stim da su radovca maximalno zatvorili,poslije tih izmjena realno je puno i bod
MUSVDG

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 16 maj 2021, 21:12

SemirTuce je napisao/la:
16 maj 2021, 21:05
Radovicu uruciti papire jos veceras! Potplaceno smece nas vrlo lako moze kostati Evrope
De bgt bez takvi uvreda, pustite decka koda njemu nije krivo sto vazda sviraju glupe penale

Avatar
SemirTuce
Postovi: 186
Pridružen/a: 16 jan 2021, 23:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SemirTuce » 16 maj 2021, 21:16

Mostarac45 je napisao/la:
16 maj 2021, 21:12
SemirTuce je napisao/la:
16 maj 2021, 21:05
Radovicu uruciti papire jos veceras! Potplaceno smece nas vrlo lako moze kostati Evrope
De bgt bez takvi uvreda, pustite decka koda njemu nije krivo sto vazda sviraju glupe penale
Pa sta je drugo nego placenicko smece,plasirano namjerno da napravi penale?! Nikakve potrebe nije imao da napravi penale danas,i prije 2 sedmice u Mostaru.Izbio nam je cista 4 boda iz dzepa.Nosi **** iz kluba!!!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 16 maj 2021, 21:31

Smiješan penal ali brate da ga je Brandao dao niko nebi penal spominjao. Ono je bogu plakat kako je ošutao,pa ne mogu vjerovati da onako loše reaguje.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 16 maj 2021, 21:44

Evo čitam Peljto uhapšen!!!
Ne znam, on je jedini iz BH za EU. Evo danas - jedino on je vidio ono što se nije vidjelo prostim okom a ni kamera nije zabilježila.
Moji Korejci vele u toj tvojoj Bosni sve sami Bosanci.
FK Figter zasluženo Prvak. Preživjeli su teške terene uz malu pomoć. Puno zasluga ima i MIle Ronhil. Da se otcijepio bio bi Borac **** šampion. S Javorom bi se borio za opstanak.
18 kola naš Velež neporažen što je za čestitati ali treba imati u vidu da se danas bodovanjem nagrađuje napadački fudbal. Igraš recimo 6 utakmica neriješeno, drži ne daj u avliju, fasuješ penale, kartone a možeš i dvije dobiti laganini i još 4 izgubiti. Ovo je sad filozofsko pitanje ali ja glasam za napad pa svih 6 dobiti....Za to treba dobrih igrača a za igrača treba para...treba para..treba para. Moje pitanje glasi: sa kojim tj. čijim parama mislite da dovedemo igrače sa kojimo možemo laganini kroz ovo takmičenje bezobrazno nazvano Premijer ligom?

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 16 maj 2021, 21:54

Današnjim bodom smo bliže Evropi nego što smo bili prije današnje utakmice.
Ekipa se treba odmoriti i u miru se spremiti za odlučujućih 15 dana.
Pustite negativu, to nam sad netreba.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 16 maj 2021, 21:57

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
16 maj 2021, 21:44
Moje pitanje glasi: sa kojim tj. čijim parama mislite da dovedemo igrače sa kojimo možemo laganini kroz ovo takmičenje bezobrazno nazvano Premijer ligom?
Novcima od plasmana na tabeli i od plasmana u Evropu prije svega. Zbog toga je plasman u Evropsko takmicenje imperativ.

Sto se utakmice tice, danas se bas vidio umor. Jos u prvih 20ak minuta sam pomislio - da je ovdje bod izvuci bilo bi super. Sreca je pa je napad TC jalov, nesto jaloviji i od naseg.

Mi igramo pod ogromnim pritiskom cijeli ovaj proljetni dio sezone i samo uz Fedjine carolije uz ovakav igracki kadar uspijevamo ostati i opstati na mjestu koje vodi u Evropu. Poseban pritisak ce biti u narednoj utakmici protiv Slobode gdje je pobjeda jedina opcija za Velez. Boze podrzi :bih:
Zadnja izmjena: Zoom088, dana/u 16 maj 2021, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Sahbaz2
Postovi: 66
Pridružen/a: 17 mar 2021, 21:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sahbaz2 » 16 maj 2021, 21:57

Kakva je povreda Andusica? On nam je vrlo bitan. Nazalost mislim da je sezona gotova za Cvijanovica

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Konzerva » 16 maj 2021, 22:00

znaci 4 poena iz zadnja dva meca da bi se osigurala evropa...Boze pomozi.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11362
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 16 maj 2021, 22:05

Zoom088 je napisao/la:
16 maj 2021, 21:57
Sjevernokorejskipas je napisao/la:
16 maj 2021, 21:44
Moje pitanje glasi: sa kojim tj. čijim parama mislite da dovedemo igrače sa kojimo možemo laganini kroz ovo takmičenje bezobrazno nazvano Premijer ligom?
Novcima od plasmana na tabeli i od plasmana u Evropu prije svega. Zbog toga je plasman u Evropsko takmicenje imperativ.

Sto se utakmice tice, danas se bas vidio umor. Jos u prvih 20ak minuta sam pomislio - da je ovdje bod izvuci bilo bi super. Sreca je pa je napad TC jalov, nesto jaloviji i od naseg.

Mi igramo pod ogromnim pritiskom cijeli ovaj proljetni dio sezone i samo uz Fedjine carolije uz ovakav igracki kadar uspijevamo ostati i opstati na mjestu koje vodi u Evropu. Poseban pritisak ce biti u narednoj utakmici protiv Slobode gdje je pobjeda jedina opcija za Velez. Boze podrzi :bih:
Pare od plasmana, pare od Evrope. Pare za Fejsala ako ga otkupe i jos mnogo nacina.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 16 maj 2021, 22:14

Sahbaz2 je napisao/la:
16 maj 2021, 21:57
Kakva je povreda Andusica? On nam je vrlo bitan. Nazalost mislim da je sezona gotova za Cvijanovica
Out do kraja sezone najvjerovatnije. Steta, Lija itekako zna lopte i zna napraviti visak, a toga ce nam trebati u ovoj borbi
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
SemirTuce
Postovi: 186
Pridružen/a: 16 jan 2021, 23:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SemirTuce » 16 maj 2021, 22:15

Trebamo izvuci 4 boda iz ove dvije utakmice kako znamo i umijemo.Naspanovani i premirani igraci moraju uci u ove dvije utakmice!!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 16 maj 2021, 22:17

Ako sam dobro razumio pare idu i od plasmana? Savez daje? Vico? Ako je tako onda je to baš golemo....Koliko tek para ostane Savezu? Bolje biti predsjednik Saveza nego vrhunski fudbaler u Bosni....Lova sigurica, pa sva ta korupcija, sudije, kladionice, zabava sa Tijanom....Koliko sam načuo Vico je bivši teniser, lovu zarađivao reketom...ovo mu je posao snova....Otmjeno, s kravatom, muljaža a zatvora nema....očekujem da je Maminjo slijedeći kandidat....

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11362
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 16 maj 2021, 22:18

Danas smo oborili rekord po broju bodova u premijer ligi. Danas smo dobili 55 bodi a rekord je bio 54 iz sezone 2013/14. Uz to je i danas 18ta utakmica bez poraza. Ova ekipa obara nove rekorde stalno i nadam se da ce izboriti Evropu
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 16 maj 2021, 22:25

SemirTuce je napisao/la:
16 maj 2021, 22:15
Trebamo izvuci 4 boda iz ove dvije utakmice kako znamo i umijemo.Naspanovani i premirani igraci moraju uci u ove dvije utakmice!!
Gdje će im veći motiv od skorašnje transfer liste? Cijena će im skočiti i moći će poput Fejsala na Jug a ko se bude zajebavao evo ga kod mene na Sjever. FK Pjong Jang je vječni šampion a igračima je premija mesni doručak Gavrilović iz bratske Jugoslavije. Eventulni poraz donosi poziv u vojsku i glumljenje mete u vježbi bojevim mecima. Ovdje još ne znaju da se Juga raspala a onaj stariji vođa ih ubijedio da su u Brazilu postali svjetski šampioni. Elem dragi naši Rođeni, dao sam vam na znanje.

Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 16 maj 2021, 22:25

mozak je napisao/la:
16 maj 2021, 20:32
Mostarac1922 je napisao/la:
16 maj 2021, 20:12
mozak je napisao/la:
16 maj 2021, 19:06
Kako svi zapnu protiv nas..nevjerovatno.
Peljto prestrogo dosudio penal. Opet žute dobijamo zbog prigovora.
Na Slobodu bez Daria i Hasanovića.
Trebaju nam 4 boda još.
Cuj svi zapnu protiv nas, klasicno mostarski.
Fudbal se gra se za tri boda svak hoce da pobjedi, nisu nam oni krivi sto mi neznamo sacuvati rezultat. Iskljucivo je do nas.
Ne znam šta ti gledaš, ali ovaj Borac ne bi ni 5 mjesto osvojio da nije imao pomoć sudija i sve bagre koja mu namješta da bude prvak.
Željini igrači se sklanjaju da Borac da gol, a protiv nas ginu ko da je bit ili ne bit.
Ne pravdam današnju lošu igru.
U padu smo teškom, umor nas stiže, kratak roster..jedino nas motiv i Feđa drže.
Danas smo se prerano povukli, ali ko zna da li bi nam zabili gol da nije bilo glupog penala. Odbrana je bila na nivou.
Bod prije utakmice bih potpisao..tako da..dobro je. :salut:
Sta ja gledam haha. Pa normalno svi se bore za tri boda. Gledaj sve lige na svijetu ove bolje ljudi se bore da pobjede. Nama cudno ako neko drugi dobro igra protiv nas pa ko fol zapeli nigdje veze..Nije niko zapeo nego mi ne dajemo golove kad trebamo. Danas smo mogli dati dva tri gola i nebi ti nigdje bilo zapeli. Nama se samo cini zapeli zbog nase neodlucenosti kod gola. Sudije su druga prica skroz, tu dijelim tvoje misljenje. Mi vecinom borbom dobivamo tekme i zato se i vecinom zavrsavaju ovako jer borba ti je 80% ekipe a ostalo 20% e to dijeli sampione od ostalih, to ti je ono kad vodis jedan nula pa dali ces dati jos jedan gol ili kiksati na kraju. Borba ce ti pomoci puno ali ti nece rijesiti sve, za top 3 treba imati bolje igrace.

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 16 maj 2021, 22:31

Furamo se da smo Atletico Madrid, a Fedja se uzivio u ulogu Diega Simeonea, zabij gol i zatvaraj :D

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 16 maj 2021, 22:32

Jal EU jal North Korea....
In VFC We trust.
Sanjam derbi protiv Fljamurtaria ili Škendije....
Donijeti ću veliku korejsku zastavu na dedaru a na njoj sveti grb na kojoj će pisati
마음에 무덤까지

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 16 maj 2021, 22:40

Velite da treba boljih igrača. Treba li nam stoper ?
Imam nagledanog jednog, Duletov mali, ugovor mu ističe, bolji od svih stopera u Bosni a bogami i u Hercegovini. Kako da dođem do Šoše?

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: RASanticeva i 26 gostiju.