RSD Velež Mostar

Mostarwolf1981
Kontakt:

PostPostao/la Mostarwolf1981 » 07 avg 2019, 00:10

nekoIzMostara WroteColon
StarmoCity WroteColonManev i Urdinov imaju pravo nastupa vec u Tuzli!

Jel ovo 100% tacna info?? :bih:

Jeste, Kalezic ima pravo nastupa vrlo vjerovatno tek protiv listice

StarmoCity
Kontakt:

PostPostao/la StarmoCity » 07 avg 2019, 01:28

nekoIzMostara WroteColon
StarmoCity WroteColonManev i Urdinov imaju pravo nastupa vec u Tuzli!

Jel ovo 100% tacna info?? :bih:

100% tacno. Manev mora u prvih 11 odma. Tu najvise skripi.

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 07 avg 2019, 08:50

Nijednog jos u COMET sistemu nema :wtf:

ManciniLevatKlasican
Kontakt:

PostPostao/la ManciniLevatKlasican » 07 avg 2019, 11:11

Cosic, Vehabovic, Fajic, Ovcina i Zvonic. To je ta odabrana ekipa... 100% provjeren info
Volim Velež, pratim ga svud, iako svi govore da zbog tog sam lud

Asimetric
Kontakt:

PostPostao/la Asimetric » 07 avg 2019, 15:20

:bow:
ManciniLevatKlasican WroteColonCosic, Vehabovic, Fajic, Ovcina i Zvonic. To je ta odabrana ekipa... 100% provjeren info

To su ti, prica se po gradu ali sta sad sve ce to zavrsiti samo na prici, nista se nece poduzeti. Oni su i dalje u timu boli ih kita.

RASanticeva
Kontakt:

PostPostao/la RASanticeva » 07 avg 2019, 15:24

ManciniLevatKlasican WroteColonCosic, Vehabovic, Fajic, Ovcina i Zvonic. To je ta odabrana ekipa... 100% provjeren info

Od svih navedenih najmanje sam ovo očekivao od Ovčine...
Mostar u srcu, Velež do groba

FSB

PostPostao/la FSB » 07 avg 2019, 15:26

Hasanović: U Tuzlu idemo po pozitivan rezultat

slika

Fudbaleri Veleža su povratničku sezonu u PLBiH otvorili sa tri poraza. Ibro Rahimić je dao ostavku na mjesto trenera, a tim će u 4. Kolu protiv Slobode voditi novi trener Feđa Dudić.

Komentar za **** pred gostovanje u Tuzli dao je fudbaler Mostaraca, Dino Hasanović, koj ismatra da je ekipa odigrala dobro u prva tri kola I da će im se to sve uskoro vratiti.

“Loše smo krenuli. Imamo tri poraza. U Tuzlu idemo po pozitivan rezultat. Tu je novi trener Feđa Dudić. Imamo super ekipu, doće još jedan igrač. Igrali smo dobro protiv Zrinjskog, protiv Čelika smo sami sebe dobili, nadam se da će nam se to sve vratiti protiv Slobode”, rekao je Hasanović za ****.

fudbalfudbal
Kontakt:

PostPostao/la fudbalfudbal » 07 avg 2019, 15:36

FSB WroteColonHasanović: U Tuzlu idemo po pozitivan rezultat

slika

Fudbaleri Veleža su povratničku sezonu u PLBiH otvorili sa tri poraza. Ibro Rahimić je dao ostavku na mjesto trenera, a tim će u 4. Kolu protiv Slobode voditi novi trener Feđa Dudić.

Komentar za Sportske . ba pred gostovanje u Tuzli dao je fudbaler Mostaraca, Dino Hasanović, koj ismatra da je ekipa odigrala dobro u prva tri kola I da će im se to sve uskoro vratiti.

“Loše smo krenuli. Imamo tri poraza. U Tuzlu idemo po pozitivan rezultat. Tu je novi trener Feđa Dudić. Imamo super ekipu, doće još jedan igrač. Igrali smo dobro protiv Zrinjskog, protiv Čelika smo sami sebe dobili, nadam se da će nam se to sve vratiti protiv Slobode”, rekao je Hasanović za ****.

Imamo mi i bez tog jednog igraca dobru ekipu, barem na papirima. Inače priča se po gradu da je Dudić ogroman autoritet na treninzima nasim i u svlacionici.

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 07 avg 2019, 16:38

fudbalfudbal WroteColonImamo mi i bez tog jednog igraca dobru ekipu, barem na papirima. Inače priča se po gradu da je Dudić ogroman autoritet na treninzima nasim i u svlacionici.

Jedan slucaj u kojem sam i licno sudjelovao, nije vezano za Velez, ali situacije su identicne.

Klub (Radnicki Lukavac) je kuburio nekoliko sezona u Drugoj ligi FBiH i onda su se stekli uslovi da se udje i u Prvu ligu FBiH, sto je i ostvareno. Povratnicka sezona u Prvoj ligi nije dobro pocela, 4 utakmice bez pobjede (3 poraza i jedna nerjesena), zadnje mjesto na tabeli... bili su dovoljni da se izvrsi smjena na kormilu, iako je tadasnji trener i sef strucnog staba (Smajil Karic) vrhunski spremio ekipu.
Dosao je novi trener (Darko Vojvodic) i odmah se postavio autoritativno, napravljen je pozitivan shok u ekipi...Rezultat je bio 15 narednih utakmica bez poraza, na polusezoni drugo mjesto, a do kraja prvenstva mrtva trka sa Vitezom u borbi za Premijer ligu.

Sve ovo sam napisao kao primjer kako ovakve promjene mogu utjecati na ekipu. Iskreno se nadam da ce s Velezom biti priblizno kao sto je bilo u ovom gore navedenom slucaju :thumbup:

Kulesza
Kontakt:

PostPostao/la Kulesza » 07 avg 2019, 16:51

Zoom088 WroteColonJedan slucaj u kojem sam i licno sudjelovao, nije vezano za Velez, ali situacije su identicne.

Klub (Radnicki Lukavac) je kuburio nekoliko sezona u Drugoj ligi FBiH i onda su se stekli uslovi da se udje i u Prvu ligu FBiH, sto je i ostvareno. Povratnicka sezona u Prvoj ligi nije dobro pocela, 4 utakmice bez pobjede (3 poraza i jedna nerjesena), zadnje mjesto na tabeli... bili su dovoljni da se izvrsi smjena na kormilu, iako je tadasnji trener i sef strucnog staba (Smajil Karic) vrhunski spremio ekipu.
Dosao je novi trener (Darko Vojvodic) i odmah se postavio autoritativno, napravljen je pozitivan shok u ekipi...Rezultat je bio 15 narednih utakmica bez poraza, na polusezoni drugo mjesto, a do kraja prvenstva mrtva trka sa Vitezom u borbi za Premijer ligu.

Sve ovo sam napisao kao primjer kako ovakve promjene mogu utjecati na ekipu. Iskreno se nadam da ce s Velezom biti priblizno kao sto je bilo u ovom gore navedenom slucaju :thumbup:

Drago mi je čuti :thumbup: Šta se desilo sa tim klubom, nije bio u Prvoj Ligi ima 3 godine?
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

PankaHaldum "do juce si rodzo bio Ilona Štaler tako zvana Cicolina i sad mise ovde brisu komentari.pa tisi gori od ovih drogerasa sto ovde pisu."
16.8.2019-19.8.2019

ManciniLevatKlasican
Kontakt:

PostPostao/la ManciniLevatKlasican » 07 avg 2019, 17:03

Asimetric WroteColon:bow:

To su ti, prica se po gradu ali sta sad sve ce to zavrsiti samo na prici, nista se nece poduzeti. Oni su i dalje u timu boli ih kita.

To je Ibro potvrdio, tako da je tacno ovo sto se prica po gradu. Malo je nezgodna situacija jer ni Barcelona nema taj luksuz da maltene 5 glavnih igraca sjedne na klupu ili posalje na tribine zbog broja stranaca i stanja na tabeli. Treba ih kazniti na drugi nacin, odbiti od plate ili im cak ukinuti jednu cijelu. Najvise me razocarao Ovcina u cijeloj prici, mislio sam da barem on ima malo mozga ali sve su to ista ****. Znam da se prije zalio sto ga Ibro sjedne na klupu nakon sto odigra nekolike dobre utakmice ali da ce otici ovako daleko nisam se nadao.
Volim Velež, pratim ga svud, iako svi govore da zbog tog sam lud

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 07 avg 2019, 17:22

Kulesza WroteColonDrago mi je čuti :thumbup: Šta se desilo sa tim klubom, nije bio u Prvoj Ligi ima 3 godine?

Ma nista. Klub je jos uvijek u Drugoj ligi FBiH, sve sto i ja znam cujem od prijatelja iz Lukavca ili procitam ovdje na forumu. Klub koji svakako ne zasluzuje da tavori u Drugoj ligi, ali takodjer i klub zrtva politike i politickih prepucavanja obzirom na to da se finansira iz opcinskog budzeta. Privatnici iz okolnih sela mrze Radnicki i sponzorisu svoje lokalne klubove koji su sada u istom rangu takmicenja, svrsavaju kad pobijede (sto se rijetko desava) i tako to...Nadao sam se da ce Azmir Husic nekada baciti oko na taj klub, ali jos uvijek nista od toga. Krenuo je Azmir po TK da sklapa "bratstvo i jedinstvo" sa klubovima pa vidjecemo.

Uglavnom, da ne sirim pricu o tom klubu jer nije tema. Nadam se pozitivnom shoku i barem nerjesenom rezultatu Veleza u Tuzli. Ovoj ekipi treba samo ta mrvica, taj blagi vjetar u ledja da se jedna tekma zavrsi bez poraza i onda ce sve da bude mnogo, mnogo bolje...vidjecete :thumbup:

MoKa14
Kontakt:

PostPostao/la MoKa14 » 07 avg 2019, 17:37

Ako je istina ovo onda je to stvarno bruka, trebalo je odma udariti suspenziju igracima pa da vide autoritet kluba, igraci nesmiju nikad biti iznad kluba. Jos kad covjek mirne glave pogleda autogol Zvonica protiv Zrinjskog ....

Zukanovic
Kontakt:

PostPostao/la Zukanovic » 07 avg 2019, 18:52

https://www.youtube.com/watch?v=dmztOfAcbaI (0.38)

Moze mi neko reciti koji igrac bio asist za vas gol protiv fks ( u19) hvala

amalfitano17
Kontakt:

PostPostao/la amalfitano17 » 07 avg 2019, 19:52

ma kakav bola Ovcina, veze on nema s ovom ekipom :nene:

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 08 avg 2019, 10:26

Kod nas vazda neke drame :urnebes: :urnebes: :urnebes: Onaj kepec odigrao poluvrijeme protiv nekog Kairata i umislio da je igračina :damn: Fajić kockar kojeg je trebalo nabit nogom još lani

Čuj sabotirali Ibragu, bola ova ekipa nema kvalitete da uzme 10 bodova u današnjoj PL koja je jača 3 puta nego je bila kad smo ispali, sa Kostom možda uzmemo koji bod, dosta 5-6 nakon 11 kola. Nema nama spasa

Tracy1
Kontakt:

PostPostao/la Tracy1 » 08 avg 2019, 11:22

najrodjeniji WroteColonKod nas vazda neke drame :urnebes: :urnebes: :urnebes: Onaj kepec odigrao poluvrijeme protiv nekog Kairata i umislio da je igračina :damn: Fajić kockar kojeg je trebalo nabit nogom još lani

Čuj sabotirali Ibragu, bola ova ekipa nema kvalitete da uzme 10 bodova u današnjoj PL koja je jača 3 puta nego je bila kad smo ispali, sa Kostom možda uzmemo koji bod, dosta 5-6 nakon 11 kola. Nema nama spasa

Imali ko da banuje ovog trola i ovaj sigurno ne navija za Velež
MUSVDG

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 08 avg 2019, 11:25

Tracy1 WroteColon
najrodjeniji WroteColonKod nas vazda neke drame :urnebes: :urnebes: :urnebes: Onaj kepec odigrao poluvrijeme protiv nekog Kairata i umislio da je igračina :damn: Fajić kockar kojeg je trebalo nabit nogom još lani

Imali ko da banuje ovog trola i ovaj sigurno ne navija za Velež

Ja mislim da karte treba naplaćivati u eurima, a Ra tribinu poskupit 200 posto

DembaBa21
Kontakt:

PostPostao/la DembaBa21 » 08 avg 2019, 11:39

Ma kakve izdaje ovo su suplje ova ekipa jednostavno nema kvalitet pa svima je jasno da je u Gracanici kupljena utakmica i onda Ibro koji je trebao procjeniti da sa tom ekipom ne moze igrati PL govori da pojacanja nisu potrebna a mogao je dovesti koga je zelio jer mu je Hasic prepustio citav sportski dio
Evo par izjava koje je ibro dao
Ne znate vi kakav je Berisha igrac
Zrinjskog mozemo dobiti bit ce umoran od EL
Civic je spor i los u odbrani (a doveo ga kao pojacanje prije mjesec dana)
Nebi valjalo da je dovedem igrace kad uđemo u PL zato cu ih dovesti sad na polusezoni Prve federalne dolaze Marquez,Samardzic,Osmic ne moze nijedan federalnu igrati a ne PL
Nemam nista protiv Ibre ali imao je puno gresaka koje je na kraju sam platio

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 08 avg 2019, 11:51

Ma Dena inače Van Dijk pa će nekog sabotirat, a tek 2 nedorasta u srcu veznog

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.