RSD Velež Mostar

mostar_mo
Kontakt:

PostPostao/la mostar_mo » 25 avg 2019, 12:46

drakensang WroteColonNaravno da je nivo seoskih klubova. NIJE UOPCE OPASNA AKCIJA BILA NA POCETKU DA SE NIJE MOGLO IZBACIT. Da se otvorila mogucnost i kontra 3 na 3 zabijte nema vese, al nigdje veze, znaci bek ne moze ni znst sta je bilo momku. To sto vam se rsdnik valjao ne znaci da ce svako. I ono je najbezobraznine nesto sto sam vidio, sto kaze covjek nedavno siroki u 90. Min izbacuje jer vide da nesto nije okej, nije se niko valjao do 90. To je fair play, a neizbacivanje je level seoskih klubova.

Zato ja ne volim lizanje ni s kim, sa svima na noz jer mi cemo na noz bit docekani svakako, prije ili kasnije

X
100% si u pravu, pisao sam vec ...Sloboda nas na Tusnju ispostuje na 0:0 i u fazi napada izbaci loptu van, Siroki pri 1: 0 za Velez par minuta prije kraja, isto na nasoj polovini izbaci loptu van. Zrinjski isto je izbacio svaki put i onda dodjes na Kosevo kod " prijateljskog" kluba i oni ti urade ovo.
Ona starinska je ko iz citaba : " Pored ovakih prijatelja neprijatelji nam nisu potrebni".
Na noz sa svakim nego sta...pusti demagogiju i suplje.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

mostar_mo
Kontakt:

PostPostao/la mostar_mo » 25 avg 2019, 12:48

Kulesza WroteColonProšlo kolo smo i mi i Široki više puta loptu izbacivali. Ćosić je ustao tek kad je korner bio, prošlo je pola minute od udarca sa igračem Sarajeva. Onda svađa na terenu, malo falilo za šake. Svaka čast za HZ ali ni u Seoni ili Pucarevu nismo igrali protiv ovakvih seljačkih igrača.

Pa normalno da ce bit svadja poslije takvog hinjaluka.

mostar_mo
Kontakt:

PostPostao/la mostar_mo » 25 avg 2019, 12:58

mma_hz WroteColonDa se trebalo izbaciti logicno da jeste ako igrac lezi,ali sad zbog toga da postajemo seoski klub jbg.
Mislim jucer je preko 50 tak navijaca Veleza bilo sa nama na zapadu i na kraju utakmice,more navijaca Veleza je proslo ispod naseg zapada ,sjevera prema parkingu....znas li ti od kad se to kod nas nije desilo,majke mi znaci ne pamtim i to je ono sto je meni drago a remi je najrealniji po onom nevremenu.Nije se realno ni moglo igrati,sto se mene tice ovaj napisa "dok su mali bla bla svi te vole" ja cu Velez gotiviti i kad se aBd budemo borili za titulu.Glumi mi sad pisati po svemu lijepom jucer zbog jedne greske igraca Sarajeva.

Momci za tucu je potrebno dvoje ;)

Ma svakom je draze da imas normalan odnos, da mozes normalno , prijateljski doci na tekmu da ne gledas hoce li ti neko razbiti glavu.
Ja sam malo stariji i pamtim i yu derbije sa Sarajevom ,
sve je to promjenljivo druze , mi smo prije rata imali nekoliko puta ostre okrsaje sa Hordama, pa onda poslije rata nismo uvijek bas bili u dobrim odnosima ...danas jesmo i drago mi je da je tako i krivo mi je kad ovakvi, bezpotrebni potezi unose razdor medju klubovima i navijacima.

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 25 avg 2019, 13:03

mostar_mo WroteColon
mma_hz WroteColonDa se trebalo izbaciti logicno da jeste ako igrac lezi,ali sad zbog toga da postajemo seoski klub jbg.
Mislim jucer je preko 50 tak navijaca Veleza bilo sa nama na zapadu i na kraju utakmice,more navijaca Veleza je proslo ispod naseg zapada ,sjevera prema parkingu....znas li ti od kad se to kod nas nije desilo,majke mi znaci ne pamtim i to je ono sto je meni drago a remi je najrealniji po onom nevremenu.Nije se realno ni moglo igrati,sto se mene tice ovaj napisa "dok su mali bla bla svi te vole" ja cu Velez gotiviti i kad se aBd budemo borili za titulu.Glumi mi sad pisati po svemu lijepom jucer zbog jedne greske igraca Sarajeva.

Momci za tucu je potrebno dvoje ;)

Ma svakom je draze da imas normalan odnos, da mozes normalno , prijateljski doci na tekmu da ne gledas hoce li ti neko razbiti glavu.
Ja sam malo stariji i pamtim i yu derbije sa Sarajevom ,
sve je to promjenljivo druze , mi smo prije rata imali nekoliko puta ostre okrsaje sa Hordama, pa onda poslije rata nismo uvijek bas bili u dobrim odnosima ...danas jesmo i drago mi je da je tako i krivo mi je kad ovakvi, bezpotrebni potezi unose razdor medju klubovima i navijacima.

Samo kazem,sutra to mogu vasi igraci uraditi...ugl jedno je teren,jedno raja..normalno jako u kost na terenu. :D
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

RodjoRodjo
Kontakt:

PostPostao/la RodjoRodjo » 25 avg 2019, 13:42

Prvo da cestitam na dobroj i borbenoj igri nasih igraca sinoc. Slazem se da je Bobic poklonio da tako kazem gol Sarajevu isto tako je dobro branio do i poslje tog kiksa. Ko god proziva nekog igraca treba da se stavi u njegovu kozu prvo, mislim da je Bobicu sinoc bilo najgore isto kao i Zvonicu poslje Zrinjskog. Podrska je najpotrebnija kad lose ide, a ne da ih jos vise pljujemo. Bobic od sinoc ne valja treba ga mjenjati, a u zadnjih 20 nije napravio greske a greske su sastavni dio ovog posla, Fajic nema ga boljeg sad od jednom preko noce ne valja, Zvonic stub odbrane poslje Zrinjskog odma treba ga otjrati, idi sam itd... Vehabovic do juce najbolji vezni a sad nije ni za Federacije koliko se pljuje momak, od jednom Brandao ne valja i tako svaki put iz utakmice u utakmicu neko ce da pogrijesi i mi cemo da ih tjeramo iz kluba i pljujemo na sve moguce nacine. Sta bi tek bilo da zaradjuju kao igraci u svijetu. Sad u subotu aBd kad dobiju Radnika sve cemo ih u nebesa dizati,ali mi smo navijaci valjda takvi kad pobjede najbolji su, a kad se izgubi nevalja ni jedan. Nebi nam niko ugodio, ali takvi smo kakvi smo. Lijep pozdrav. MUSVDG.

oldschool72
Kontakt:

PostPostao/la oldschool72 » 25 avg 2019, 14:22

ma. jašta biće još utakmica i bodova, treba hraknut i ić dalje.
Važno je po meni i po onakvim uvjetima i teškom terenu prvo poluvrijeme nadigrali Sarajevo samo tako,ok jesu oni bili oslabljeni ali tu se vidi da imamo potencijal da bez problema se nosimo s svakom ekipom u Premijer ligi. Mislim i da s boljom fizičkom spremom definitivno smo još jači za 20%.Dudić nije glup trener i skontao je i skontaće gdje još zapinje u ekipi.
Da nije Bobic primio onakav prvi gol, nebi Sarajevo pobijedilo milion posto.

Mostarwolf1981
Kontakt:

PostPostao/la Mostarwolf1981 » 25 avg 2019, 14:35

RodjoRodjo WroteColonPrvo da cestitam na dobroj i borbenoj igri nasih igraca sinoc. Slazem se da je Bobic poklonio da tako kazem gol Sarajevu isto tako je dobro branio do i poslje tog kiksa. Ko god proziva nekog igraca treba da se stavi u njegovu kozu prvo, mislim da je Bobicu sinoc bilo najgore isto kao i Zvonicu poslje Zrinjskog. Podrska je najpotrebnija kad lose ide, a ne da ih jos vise pljujemo. Bobic od sinoc ne valja treba ga mjenjati, a u zadnjih 20 nije napravio greske a greske su sastavni dio ovog posla, Fajic nema ga boljeg sad od jednom preko noce ne valja, Zvonic stub odbrane poslje Zrinjskog odma treba ga otjrati, idi sam itd... Vehabovic do juce najbolji vezni a sad nije ni za Federacije koliko se pljuje momak, od jednom Brandao ne valja i tako svaki put iz utakmice u utakmicu neko ce da pogrijesi i mi cemo da ih tjeramo iz kluba i pljujemo na sve moguce nacine. Sta bi tek bilo da zaradjuju kao igraci u svijetu. Sad u subotu aBd kad dobiju Radnika sve cemo ih u nebesa dizati,ali mi smo navijaci valjda takvi kad pobjede najbolji su, a kad se izgubi nevalja ni jedan. Nebi nam niko ugodio, ali takvi smo kakvi smo. Lijep pozdrav. MUSVDG.

**** ti klub jarane ako ti je zvonic stub odbrane :salut:

drinagold
Kontakt:

PostPostao/la drinagold » 25 avg 2019, 15:16

drakensang WroteColonNaravno da je nivo seoskih klubova. NIJE UOPCE OPASNA AKCIJA BILA NA POCETKU DA SE NIJE MOGLO IZBACIT. Da se otvorila mogucnost i kontra 3 na 3 zabijte nema vese, al nigdje veze, znaci bek ne moze ni znst sta je bilo momku. To sto vam se rsdnik valjao ne znaci da ce svako. I ono je najbezobraznine nesto sto sam vidio, sto kaze covjek nedavno siroki u 90. Min izbacuje jer vide da nesto nije okej, nije se niko valjao do 90. To je fair play, a neizbacivanje je level seoskih klubova.

Zato ja ne volim lizanje ni s kim, sa svima na noz jer mi cemo na noz bit docekani svakako, prije ili kasnije

Pod broj jedan odvoji odnose ra i hz! Pod broj dva odvoji odnose FKS i FKVM! Pod broj tri, zaboravi i na jedno i na drugo kad kad se odsvira pocetak utakmice pa do kraja te iste! Sta trebalo smo vam dat bodove jer su klubovi i navijaci u dobrim odnosima, ili obrnuto vi nama?! Normalno da ce se igraci borit na terenu. Kako su se vasi u prvom poluvremenu borili tako su i nasi u drugom.
A to "hinjski, seljacki" klub... samo vi. Kad smo mi gubili poene zbog tog valjanja igraca, protiv raznoraznih radnika, goskova, krupa i slicnih tad fair play nije postojao? Zapamtite dobro da FKS vise nikom i ni zbog cega ne izbacuje loptu dok sudija to ne svira. Najvise bi volio da klub uradi proglas i kaze to ostatku cijele lige!

I da, zbog takvih poput par vas i ne treba imat dobre odnose ni sa kim... ali sreca ima bruku raje poput pastrmke koji znaju sta je prava stvar. Pozdrav takvim i sretno u nastavku sezone!
KO DA MI OTME IZ MOJE DUŠE KOŠEVO!?

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 25 avg 2019, 15:44

Dobra tekma, teski uslovi za igru. Velez nadigrao Sarajevo u prvom, Sarajevo nas u drugom. Remi mozda najrealniji, al jbg Bobic nas je sjebao, i ko god to negira nije nimalo realan. Covjek je sklon kiksevima, to znaju i stariji navijaci koji ga prate jos iz prvog mandata u Velezu pa nadalje. Medutim rasprave oko necega i prozivanje ne poju vode. Bilo proslo, idemo dalje. Nasi igraci nek budu svjesni i pouceni ne izbacivanjem lopte sa terena, pa nek dalje u prvenstvu postupaju kao jucer igraci Sarajeva ili nek nastave kao do sada. Hvala momcima iz HZ koji su nas jucer prijateljski docekali bez ikakvog krivog pogleda ili neke ruzne rijeci. Pozz :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Asimetric
Kontakt:

PostPostao/la Asimetric » 25 avg 2019, 16:56

Svaki poraz teško padne, posebno ovakav poraz gdje smo konacno licili na ekipu i opet ta nesreca, prvo Velkoski u kupu zabije gol kakv vise niko nikad nece zabiti u ovoj sugavj ligi, sad nam Handzic zabija sa 25 metara igrac koji je sve samo ne poznat po ovakvim golovima, znalo se da ima dobru ljevica ali eto malo kisa malo losi uslovi i jbg zavrsi u golu, mislim da Bobic nije tu nista mogao uraditi. Inace je kao golman krozcitavu karijeru sklon kiksevima ali isto tako zna odbraniti neke nemoguce stvari ali jbg toliko je tih kiksveva bilo da te dobre odbrane vise niko ne pamti. Ono sto me raduje i sto nas klub u zadnje vrijeme izdvaja od ostalih jeste cinjenica da mi navijaci ne odustajemo, opet cemo napuniti stadion protiv Radnika i protiv Zelje jer ovo je sada jedan drugaciji Velez, neki drugi mentalitet navijaca i neka druga uprava, ovo sto mi imamo nema ni Sarajevo ni Zeljo, ni Celik ni Zrnjski ni Siroki niko nema ovakve navijace, a doce i nasih 5 minuta u to sam siguran kada ce se Velez ponovo vratiti tamo gdje mu je i mjesto samo polako ako tteba dvadest godina cekat cemo ali neke stvari ce doci na svoje mjesto bas kao sto Fedja kaze posten rad i kvalitetan rad ce uvijek izaci na vidjelo... Samo trebamo biti strpljivi.

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 25 avg 2019, 17:55

drinagold WroteColon

Pod broj jedan odvoji odnose ra i hz! Pod broj dva odvoji odnose FKS i FKVM! Pod broj tri, zaboravi i na jedno i na drugo kad kad se odsvira pocetak utakmice pa do kraja te iste! Sta trebalo smo vam dat bodove jer su klubovi i navijaci u dobrim odnosima, ili obrnuto vi nama?! Normalno da ce se igraci borit na terenu. Kako su se vasi u prvom poluvremenu borili tako su i nasi u drugom.
A to "hinjski, seljacki" klub... samo vi. Kad smo mi gubili poene zbog tog valjanja igraca, protiv raznoraznih radnika, goskova, krupa i slicnih tad fair play nije postojao? Zapamtite dobro da FKS vise nikom i ni zbog cega ne izbacuje loptu dok sudija to ne svira. Najvise bi volio da klub uradi proglas i kaze to ostatku cijele lige!

I da, zbog takvih poput par vas i ne treba imat dobre odnose ni sa kim... ali sreca ima bruku raje poput pastrmke koji znaju sta je prava stvar. Pozdrav takvim i sretno u nastavku sezone!

Normalno, ako vidis da se ekipa valja, hajd okej mi je to nastavit nakon 4 5 puta i ne prekidat. ALI PRVI PUT DA JE NESTO BILO, prvi put i nadtavljate igrat. Ja razumijem opekli ste se protiv goskova radnika ali i mi smo, prvo kolo Mladost se 17 puta valjala i svih 17 puta je izbacena lopta. To je fair play, mi smo popusili i realno nismo je trebali izbacivat al eto. Siroki i Sloboda u 90. Min izbacuju loptu jer se radilo o povredi, grcu cak je i igrac Sirokog prisao pompci ja msm zeljkovicu u Mostaru. Ono je bas bezveze bilo, i ja sam za da se zanemare prijateljstva u samoj utalmici, al ono je bas bezveze i u najblazem obliku - hinjavo.
1981

drinagold
Kontakt:

PostPostao/la drinagold » 25 avg 2019, 19:34

drakensang WroteColon
drinagold WroteColon

Normalno, ako vidis da se ekipa valja, hajd okej mi je to nastavit nakon 4 5 puta i ne prekidat. ALI PRVI PUT DA JE NESTO BILO, prvi put i nadtavljate igrat. Ja razumijem opekli ste se protiv goskova radnika ali i mi smo, prvo kolo Mladost se 17 puta valjala i svih 17 puta je izbacena lopta. To je fair play, mi smo popusili i realno nismo je trebali izbacivat al eto. Siroki i Sloboda u 90. Min izbacuju loptu jer se radilo o povredi, grcu cak je i igrac Sirokog prisao pompci ja msm zeljkovicu u Mostaru. Ono je bas bezveze bilo, i ja sam za da se zanemare prijateljstva u samoj utalmici, al ono je bas bezveze i u najblazem obliku - hinjavo.

Zato ste i ispusili. Izbacujte i u sljedecoj tekmi, eto imate sjajnu priliku pokazat da ste "fer plej klub" protiv radnika. Samo budite "fer plej" pa cete fer plejat opet po drugoj ligi.
Ti kazes da smo hinje, ok hinje smo, koje su uzele 3 boda. Dovidjenja do sljedeceg puta :bih:
KO DA MI OTME IZ MOJE DUŠE KOŠEVO!?

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 25 avg 2019, 19:35

- Prvo pozdrav za Mostar i RA
- Mozda najnerealniji rezultat , ali u fudbalu ne bude ocjena umjetnickog dojma.
- Trebali ste rijesiti utakmicu u prvom poluvremenu
- Izraz lizanje nije prikladan nikako u komentarima pojedinaca , pogotovo lizanje igraca , trenera , klubova opcenito . Suvise su veliki klubovi i Velez i FKS da bi se "lizali" . Cak i izraz prijateljski je po meni neprikladan , mozda se sada nesto razgovara o saradnji , ne znam, ali sumnjam.
- Igracima,SS,Upravama je ovo obicna utakmica ,kao sa Laznim , gdje su RA i Hz unjele neko svoje medjusobno prijateljstvo(o tome nesto kasnije).
- Igrali smo kup , Bogami nimalo prijateljski , dobre mare smo fasovali , naravno mislim na fudbalere(pocesto je to tako bilo u Mostaru , fudbal muska igra , ok) . Atmosvera izmedju RA i Hz bila vrhunska hvala Bogu i treba uvijek da bude takva . Treba da bude takva radi visih interesa onih koji gotive BiH . Znamo mi svi o cemu pricamo .
- Nekorektno je da placate ulaznice 6 KM , za to treba neko da se stidi u klubu , ako je do kluba . Kako sam cuo bile ulaznice u Mostaru , da nisu ostale dole . Ne bitno nikako niste smjeli placati 6 KM .
- Prijateljstvo RA i Hz je u interesu obje navijacke skupine . Suvise mi dusmana imamo , da bi i mi dusmani bili (mislim iskljucivo na navijace).Sta trebamo pokvariti ovo u interesu Vasih najvecih dusmana , od kojih ste Vi spasavali pripadnike Hz kad im je bilo najteze. Hvala za to i to se ne smije zaboraviti NIKAD . Prije utakmice sam napisao , ako ce ko uzeti bodove sa Koseva neka to bude Velez , na nasu srecu srecno smo pobjedili. Desavaju se onakve stvari , da se ne izbaci lopta(pogledao sam 4-5 puta kako je Vas igrac zapeo na nogu Serbecica), od toga proslo 5 min i pao gol. Sta da je golman uhvatio loptu i Vi dali gol i poveli 2:0 , bili se spominjalo . Sta da smo mi dali golove u 85 i 90 min , bili se i tada spominjalo. Glupost je ovo sto pisem , ali kao star covjek koji je gledao rahmetli Sulju Rebca , BMV , Rahimica, Tucea,Hadziabdica,Vukoju i na destine drugih i znam kakvih je problema bilo na Kosevu 70-tih god. To je bilo u nekoj drugoj drzavi i drugom okruzenju .Tad nije ni trebalo prijateljstvo navijackih skupina.
SAD NAM TREBA OVO PRIJATELJSTVO , ISKLJUCIVO RA I Hz , TREBA NAM RADI JEDNE I JEDINE BiH . FUDBALERI I REZULTATI SU PROLAZNI . NAVIJACI I KLUBOVI BI TREBALI BITI VJECNI . HVALA STO STE POMOGLI MOMCIMA IZ Hz , TO GOVORI O VAMA . IZVINJAVAM SE SVAKOM ONOM KO JE PLATIO KARTU 6 KM . NEK NAM VJECNO ZIVI VAS I NAS MOSTAR .NISAM PATETICAN , IZ SRCA SVAKA RIJEC .

VolimVelez
Kontakt:

PostPostao/la VolimVelez » 25 avg 2019, 20:35

Samozdravlje WroteColon- Prvo pozdrav za Mostar i RA
- Mozda najnerealniji rezultat , ali u fudbalu ne bude ocjena umjetnickog dojma.
- Izraz lizanje nije prikladan nikako u komentarima pojedinaca , pogotovo lizanje igraca , trenera , klubova opcenito . Suvise su veliki klubovi i Velez i FKS da bi se "lizali" . Cak i izraz prijateljski je po meni neprikladan , mozda se sada nesto razgovara o saradnji , ne znam, ali sumnjam.
- Igracima,SS,Upravama je ovo obicna utakmica ,kao sa Laznim , gdje su RA i Hz unjele neko svoje medjusobno prijateljstvo(o tome nesto kasnije).
- Igrali smo kup , Bogami nimalo prijateljski , dobre mare smo fasovali , naravno mislim na fudbalere(pocesto je to tako bilo u Mostaru , fudbal muska igra , ok) . Atmosvera izmedju RA i Hz bila vrhunska hvala Bogu i treba uvijek da bude takva . Treba da bude takva radi visih interesa onih koji gotive BiH . Znamo mi svi o cemu pricamo .
- Nekorektno je da placate ulaznice 6 KM , za to treba neko da se stidi u klubu , ako je do kluba . Kako sam cuo bile ulaznice u Mostaru , da nisu ostale dole . Ne bitno nikako niste smjeli placati 6 KM .
- Prijateljstvo RA i Hz je u interesu obje navijacke skupine . Suvise mi dusmana imamo , da bi i mi dusmani bili (mislim iskljucivo na navijace).Sta trebamo pokvariti ovo u interesu Vasih najvecih dusmana , od kojih ste Vi spasavali pripadnike Hz kad im je bilo najteze. Hvala za to i to se ne smije zaboraviti NIKAD . Prije utakmice sam napisao , ako ce ko uzeti bodove sa Koseva neka to bude Velez , na nasu srecu srecno smo pobjedili. Desavaju se onakve stvari , da se ne izbaci lopta(pogledao sam 4-5 puta kako je Vas igrac zapeo na nogu Serbecica), od toga proslo 5 min i pao gol. Sta da je golman uhvatio loptu i Vi dali gol i poveli 2:0 , bili se spominjalo . Sta da smo mi dali golove u 85 i 90 min , bili se i tada spominjalo. Glupost je ovo sto pisem , ali kao star covjek koji je gledao rahmetli Sulju Rebca , BMV , Rahimica, Tucea,Hadziabdica,Vukoju i na destine drugih i znam kakvih je problema bilo na Kosevu 70-tih god. To je bilo u nekoj drugoj drzavi i drugom okruzenju .Tad nije ni trebalo prijateljstvo navijackih skupina.
SAD NAM TREBA OVO PRIJATELJSTVO , ISKLJUCIVO RA I Hz , TREBA NAM RADI JEDNE I JEDINE BiH . FUDBALERI I REZULTATI SU PROLAZNI . NAVIJACI I KLUBOVI BI TREBALI BITI VJECNI . HVALA STO STE POMOGLI MOMCIMA IZ Hz , TO GOVORI O VAMA . IZVINJAVAM SE SVAKOM ONOM KO JE PLATIO KARTU 6 KM . NEK NAM VJECNO ZIVI VAS I NAS MOSTAR .NISAM PATETICAN , IZ SRCA SVAKA RIJEC .

Svaka cast :tokralju:

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 25 avg 2019, 21:33

Ma jok kakvih 6km to je mozda 7% ljudi plstilo. Pusteni smo unutra bez karte, vecina velika. Opet kazem drinagold, da je to bila evo recimo treca sitiacina, da mi lezimo, ok foliramo igraj dalje. Ali brate prva, prva **** da je neko legao i zadnja od nas i niste u sranju izbacit loptu. Divno je sve bilo ali ki se iskreno zgadilo poslije toga, bas zgadilo. Jos ono sabanovic stade konta bi li izbacio i svi nasi stadose i on krenu. Iskreno, dno dna potez al jbg.
.
1981

*[email protected]*
Kontakt:

PostPostao/la *[email protected]* » 25 avg 2019, 21:59

drakensang WroteColonOpet kazem drinagold, da je to bila evo recimo treca sitiacina, da mi lezimo, ok foliramo igraj dalje. Ali brate prva, prva **** da je neko legao i zadnja od nas i niste u sranju izbacit loptu. Divno je sve bilo ali ki se iskreno zgadilo poslije toga, bas zgadilo. Jos ono sabanovic stade konta bi li izbacio i svi nasi stadose i on krenu. Iskreno, dno dna potez al jbg.
.

Brate foliranje, ne foliranje igraš dok sudija ne prekine igru i ćao. Ako mislimo da će nam se neko smilovati i na finjaka nas dočekivati što se fudbala tiče to smo davno trebali zaboraviti, i tu vidim našu neozbiljnost. Iznesi majstore i igrača i loptu van terena pa će sudija prekinuti utakmicu svakako... To je moj stav, a Feđa nek skonta da mu fairplay nije nikakvo opravdanje... Ljudi su prgavi i kao takvi zabili go. Kao da ga mi nikada nismo tako zabili...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 25 avg 2019, 22:25

Kakav bola fer plej jebote :crazy: pa svi ti igraci igraju za plate i premije. U Argentini su se osamdesetih igraci u superligi boli cakijama u toku utakmice,prije dvi tri godine u Turskoj onaj onog ziletom po vratu izreza :lol: fer plej je smijesna fraza i ne treba biti naivan nego iskoristavati svaku sansu. Ima sudija neka prekida ako je protivnicki igrac u lokvi krvi ili ako guta jezik. Uzeli nas i nemas sta vise pricati :salut:

Okrecemo se Radniku i utakmica koju moramo dobiti. Biti ce zajebano ali bio je i Siroki. Fedja polako stavlja svoj rukopis ali najveci problem je sto ekipa nije fizicki spremna da odgovori svih 90 minuta. Da se igralo samo prvo poluvrijeme imali bi 11 bodova sto je pravi pokazatelj da fizicki padamo u drugom poluvremenu i to se mora ispraviti. Pozdrav i za ovog pitara @samozdravlje zivio brato i zivjelo prijateljstvo izmedju prave raje :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 25 avg 2019, 22:36

Samozdravlje WroteColon- Prvo pozdrav za Mostar i RA

Hvala na gostoprimstvu. Bujrum u Mostar aBd vrlo brzo da odigramo aBd jos bolji mec od onog sinoc, i da mi naravno pobjedimo. Sretno u nastavku prvenstva. :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 25 avg 2019, 22:54

Asimetric WroteColonSvaki poraz teško padne, posebno ovakav poraz gdje smo konacno licili na ekipu i opet ta nesreca, prvo Velkoski u kupu zabije gol kakv vise niko nikad nece zabiti u ovoj sugavj ligi, sad nam Handzic zabija sa 25 metara igrac koji je sve samo ne poznat po ovakvim golovima, znalo se da ima dobru ljevica ali eto malo kisa malo losi uslovi i jbg zavrsi u golu, mislim da Bobic nije tu nista mogao uraditi. Inace je kao golman krozcitavu karijeru sklon kiksevima ali isto tako zna odbraniti neke nemoguce stvari ali jbg toliko je tih kiksveva bilo da te dobre odbrane vise niko ne pamti. Ono sto me raduje i sto nas klub u zadnje vrijeme izdvaja od ostalih jeste cinjenica da mi navijaci ne odustajemo, opet cemo napuniti stadion protiv Radnika i protiv Zelje jer ovo je sada jedan drugaciji Velez, neki drugi mentalitet navijaca i neka druga uprava, ovo sto mi imamo nema ni Sarajevo ni Zeljo, ni Celik ni Zrnjski ni Siroki niko nema ovakve navijace, a doce i nasih 5 minuta u to sam siguran kada ce se Velez ponovo vratiti tamo gdje mu je i mjesto samo polako ako tteba dvadest godina cekat cemo ali neke stvari ce doci na svoje mjesto bas kao sto Fedja kaze posten rad i kvalitetan rad ce uvijek izaci na vidjelo... Samo trebamo biti strpljivi.

Jako realan i pravi post. Problem nase raje je sto bi svi nesto preko noci. Ova uprava je na pocetku mandata postavila ciljeve i svaki je ispostovan. Od vracanja dugova,stabilizacije,infrastrukture do povratka u premijer ligu. Isto tako su postavljeni ciljevi evropa i ako se ukaze sansa za trofej za stogodisnjicu kluba. Problem su ovi papci koji nisu pogledali kuci utakmicu a da ne govorim za one na strani kad nas je npr 500 posranih gaca i blijede face islo u Jajce kad smo vidili da je postavljen Haris Silic za sudiju ali smo isli jer volimo Velez i zbog njega smo tu. Problem su i ovi koji nam od pocetka sezone nabacuju neki teret kao da smo mi pisali da idemo na titulu :crazy: mi imamo svoj cilj. Trenutno smo bez dugova sa prejakom upravom i sa tendencijom samo dizanja na veci level. Necemo pisati uz vjetar nego vjerovati ovim ljudima koji nam do sada nista nisu slagali. Biti ce ovo sve ok i ne treba srati na Bobica Zvonica ili bilo kojeg igraca Veleza. I Zvoni i Bobi je sigurno bilo najteze poslje Sarajeva i Zrinskog ali sta ces to je fudbal. Vratit ce nam se sve ove nesrece 100% samo podrska kao jucer i kao sve ove tri godine. Dokazali smo da ovakvu ljubav nema niko u drzavi :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 25 avg 2019, 23:21

nekoIzMostara WroteColon
Samozdravlje WroteColon-

Hvala na gostoprimstvu. Bujrum u Mostar aBd vrlo brzo da odigramo aBd jos bolji mec od onog sinoc, i da mi naravno pobjedimo. Sretno u nastavku prvenstva. :bih:

Hvala na pozivu (pa da me razbijete :rol: ). Ja ti prijatelju ne mogu ni na Kosevo(problemi u porodici),ali bila bi mi cast da ako mi dozvolite da izvadim clansku RA i Velezovu godisnju kartu (ne radi Uprave , igraca , a ponajmanje Dudica kojeg nisam gotivio nikad), ali za Rodzene , odnosno RA bila bi mi velika cast . Eto neki moj doprinos kao penzionera za prijateljstvo Hz i RA . Pokusao bih to preko naseg @Benkare28(ustvari njegove bolje polovine), a i @Neretvanskapastrmka bi mogao dati doprinos. Napominjem da jos nisam izvadio clansku FKS , nije do para , nego vremena. Pozdrav i Selam RA i svim ljudima koji gotive grad Mostar idrzavu BiH . :bih:

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.