RSD Velež Mostar

emil02in
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 30 okt 2019, 07:20

Joj biće velika kiša u subotu,biće zaje.bano i igrat i gledat ali je.biga u petak se kreće kući abd i subota normalno na utakmicu.Samo mi je žao što ću sam jer smo trebali ići familijarno ovu utakmicu ali nema veze...
Forzza Velež....
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Zoom088
Kontakt:

Post Postao/la Zoom088 » 02 nov 2019, 10:03

A vremena i qrtza :crazy:

Prije 2 dana na N1 gledam sportsku emisiju i predvidjanja za nadolazece kolo. Gost, sportski novinar (zaboravio ime i gdje radi jbg :facepalm: ) prica o svim klubovima i utakmicama, ali izostavlja Velez i utakmicu sa Slobodom. Vec sam se poceo nervirati i pomislio kako to svjesno i namjerno radi, ali lik na kraju zakuca - "ovo sam namjerno ostavio za kraj, jer se radi o klubu koji igra najljepsi i najbolji fudbal u BiH. Radi se o Velezu i mogu reci da ih je zaista uzivancija gledati. Pozicija na tabeli ne pokazuje njihov stvarni kvalitet, ali ukoliko ovako nastave mogli bi veoma lako pomrsiti racune ekipama sa vrha tabele i ukljuciti se u borbu za Evropu".
Srce k'o Hum :bow:
LaHko je biti doktor lingvistike. Budi doktor lingvisistike!

rodjak
Kontakt:

Post Postao/la rodjak » 02 nov 2019, 16:12

Zoom088 je napisao/la:
02 nov 2019, 10:03
A vremena i qrtza :crazy:

Prije 2 dana na N1 gledam sportsku emisiju i predvidjanja za nadolazece kolo. Gost, sportski novinar (zaboravio ime i gdje radi jbg :facepalm: ) prica o svim klubovima i utakmicama, ali izostavlja Velez i utakmicu sa Slobodom. Vec sam se poceo nervirati i pomislio kako to svjesno i namjerno radi, ali lik na kraju zakuca - "ovo sam namjerno ostavio za kraj, jer se radi o klubu koji igra najljepsi i najbolji fudbal u BiH. Radi se o Velezu i mogu reci da ih je zaista uzivancija gledati. Pozicija na tabeli ne pokazuje njihov stvarni kvalitet, ali ukoliko ovako nastave mogli bi veoma lako pomrsiti racune ekipama sa vrha tabele i ukljuciti se u borbu za Evropu".
Srce k'o Hum :bow:

da nije M.Tiro,mislim da sam i ja gledo to :thumbup: .Steta sto je lose vrijeme bilo,ne mozes pasa da valja sastaviti,a i slaba posjeta.Ne sumnjam da je bilo fino vrijeme da bi dobili.Sloboda je zasluzila bod,ljudi su "poginuli" na terenu i ja im cestitam sto nose bod iz Mostara.Idemo dalje dobiti Siroki,nadam se da nece biti kise
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

RodjeniiBrato
Kontakt:

Post Postao/la RodjeniiBrato » 02 nov 2019, 16:22

Remi je danas najrealniji bio po prikazanoj igri. Nama je bitno da ne gubimo i da se bodovno odmicemo sa dna tabele i drzimo u toj nekoj sredini sto nam je i cilj ovu sezonu. Sloboda borbeno odigrala, golman im je seronja al ostalim igracima svaka cast. Hasanovic nam je zestoko falio jer nije imao ko da prekida njihove napade i odradi onaj prljavi dio posla. Sve u svemu opet kazem remi najrealniji (teren danas jako los i zato i nije bilo neke igre). Protiv Sirkog na praznoj Pecari imamo dobre sanse da se vratimo sa pozitivnim rezultatom. Forza!
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

*[email protected]*
Kontakt:

Post Postao/la *[email protected]* » 02 nov 2019, 17:18

Opet kiša naš najveći protivnik. Mi ti po mokrom terenu ne znamo hodati, a ne lopte igrati i tu ti sva priča oko ove utakmice završava, bod ko kuća...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Zoom088
Kontakt:

Post Postao/la Zoom088 » 02 nov 2019, 17:30

rodjak je napisao/la:
02 nov 2019, 16:12
da nije M.Tiro,mislim da sam i ja gledo to :thumbup: .Steta sto je lose vrijeme bilo,ne mozes pasa da valja sastaviti,a i slaba posjeta.Ne sumnjam da je bilo fino vrijeme da bi dobili.Sloboda je zasluzila bod,ljudi su "poginuli" na terenu i ja im cestitam sto nose bod iz Mostara.Idemo dalje dobiti Siroki,nadam se da nece biti kise
Jeste, Tiro je bio :thumbup:

Inace, danas sam u ovom postu napisao i to da smo pod Fedjinim kormilom po kisi igrali sa Sarajevom i Radnikom i obje utakmice izgubili, ali sam pobrisao taj dio...da ne baksuziram.

Prije svega, iako je postigao gol, Zvonic je katastrofalan bio danas. Oba primljena gola idu njemu na dusu. Kod prvog ga Bekric izbaci k'o neko dijete, a prije penala je promasio loptu i bacio Daria u vatru.

A sta Kalezic radi na terenu? Sinko dragi, ako si ofarbao kosu u plavo, nemoj se ponasati kao plavusa. Onaj zuti karton ni u pionirima ne bi smio dobiti zbog ulaska u igru bez odobrenja sudije. A i kasnije na terenu bio je totalno izgubljen i nemocan. Mislim da se Fedjin komentar na kraju odnosio na njega. Sumnjam da ce vise dobiti priliku da igra.

Na kraju smo dobro i prosli. Da Bobic nije odbranio ono u 90. minuti Sloboda bi odnijela puni plijen...i niko im ne bi mogao prigovoriti da je nezasluzeno. Inace, samo onaj ko nije gledao utakmicu Slobode i Sarajeva moze biti iznenadjen ovakvom igrom Tuzlaka. Mali Hodzic i Prses su vrhunski igraci. Da ne spominjem one stare lisce od kojih jedan treba nositi kapitensku traku, a ne Beganovic koji osim nervoze ne pokazuje nista drugo na terenu.

ManciniLevatKlasican
Kontakt:

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 02 nov 2019, 17:42

Zoom088 je napisao/la:
02 nov 2019, 17:30
rodjak je napisao/la:

Inace, danas sam u ovom postu napisao i to da smo pod Fedjinim kormilom po kisi igrali sa Sarajevom i Radnikom i obje utakmice izgubili, ali sam pobrisao taj dio...da ne baksuziram.

Prije svega, iako je postigao gol, Zvonic je katastrofalan bio danas. Oba primljena gola idu njemu na dusu. Kod prvog ga Bekric izbaci k'o neko dijete, a prije penala je promasio loptu i bacio Daria u vatru.

A sta Kalezic radi na terenu? Sinko dragi, ako si ofarbao kosu u plavo, nemoj se ponasati kao plavusa. Onaj zuti karton ni u pionirima ne bi smio dobiti zbog ulaska u igru bez odobrenja sudije. A i kasnije na terenu bio je totalno izgubljen i nemocan. Mislim da se Fedjin komentar na kraju odnosio na njega. Sumnjam da ce vise dobiti priliku da igra.

Na kraju smo dobro i prosli. Da Bobic nije odbranio ono u 90. minuti Sloboda bi odnijela puni plijen...i niko im ne bi mogao prigovoriti da je nezasluzeno. Inace, samo onaj ko nije gledao utakmicu Slobode i Sarajeva moze biti iznenadjen ovakvom igrom Tuzlaka. Mali Hodzic i Prses su vrhunski igraci. Da ne spominjem one stare lisce od kojih jedan treba nositi kapitensku traku, a ne Beganovic koji osim nervoze ne pokazuje nista drugo na terenu.
Nije ni Cvijanovic nista bolji od Kalezica a raja pala samo po Kalezicu. Danas su skoro svi losi bili, ne treba nikoga izdvajati. A raja na tribinama prica da ce na pauzi Prses preci kod nas, ko zna...
Forzza Velez

DembaBa21
Kontakt:

Post Postao/la DembaBa21 » 02 nov 2019, 17:44

Zoom088 je napisao/la:
02 nov 2019, 17:30
rodjak je napisao/la:

Kalezic i Berisa idu na polisezoni 100% to je vec rjeseno.

Zoom088
Kontakt:

Post Postao/la Zoom088 » 02 nov 2019, 17:47

Cvijanovica sam smetnuo, tacno je da ni on nista nije pokazao.

ManciniLevatKlasican
Kontakt:

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 02 nov 2019, 17:55

Zoom088 je napisao/la:
02 nov 2019, 17:47
Momak usao svjez u drugom poluvremenu, kontas sad ce trazit loptu, probijat po krilu, zeljan igre i dokazivanja a on se sakriva kao zadnja pic*ka. Isto tako i Kalezic, lik ima strah povrede meni se cini, nema sanse da udje u duel sa nekim. Ali isto tako nema potrebe da se on jedini proziva onako sa tribinama. Urdinov danas los skroz, ne zna desnom nogom nista da ga ****.

A istina je ovo iznad sto DembaBa kaze, Berisha i Kalezic idu na polusezoni, sporazumni raskid ugovora. Jos 9-10 igraca se nalazi na spisku koji mogu ici odmah jer nece dobiti priliku nikad, neko ce na posudbu (Samardzic npr) a neko ce dobit papire.
Forzza Velez

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 02 nov 2019, 18:47

Previše igrača danas loši bili,Behram,Čivić, Čosić, Vehabović,....Behram igrač manje cijelu utakmicu, Čivić katastrofa krivac za prvi gol..Šta je tu je idemo u Široki po bodove. :bih:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

fudbalfudbal
Kontakt:

Post Postao/la fudbalfudbal » 02 nov 2019, 19:25

Zoom088 je napisao/la:
02 nov 2019, 17:47
Iskreno ako ces mi nemamo nijedno krilo da je kompletno, da ima hrabrost uci u dribling, brzinu da može pretrčati igrača (osim Brandaa), da ima šut, da ima sposobnost guranja bekova na full napadačke bekove gdje dobiješ vezne u višku. Ja ne razumijem, da ih sve sastaviš nemamo jednog pored Brandaa.. Ne može ni Cvijanovic, ni Kalezic, ni Ovcina.. Niko..

OsmanDembele
Kontakt:

Post Postao/la OsmanDembele » 02 nov 2019, 19:43

Jako puno igraca iz ovog rostera treba da ide sto dalje iz Veleza,jednostavno nisu kvalitet za ove lige, takodjer jako nam je danas falio i Dino Hasanovic koji ima m... da povuce loptu i iznese je iz zadnje linije,svaku utakmicu bez njega smo igrali dosta losije vec inace... Do prelaznog roka treba izvuci sto vise poena i onda dovesti par dobrih igraca i lagano i borbeno u nastavku.

Mostarwolf1981
Kontakt:

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 02 nov 2019, 23:08

Ljudi moji jeste li vi normalni, ocekujete od ovih momaka da vam prikazuju igru koju bi mi htjeli da prikazuju tj lijepo za oci,efikasno, 3 boda svaka utakmica .. oni su prosjecna ekipa s par dobrih pojedinaca, danas nije kriv ni behram,cvijanovic,kalezic i ostale koje prozivate, nego krivac za oba gola - zvonic . Zabijemo go, odma primimo go, pa nije nam mentalitet Juventusa u pm pa da zabijamo uvijek go vise. Ma koliko god on golova dao toliko je i kriv za njih , ove sezone je sam kriv za nekoliko golova, nek je on mostarsko dijete, prije svega velezovo dijete ali on nije za prve postave ( OBAVEZNO NACI ZAMJENU !! ) tek onda dolazi do izrazaja nedovoljan kvalitet gore navedenih igraca . Sad idemo yebat listicu !! Uz ove momke do kraja,na polusezoni se ocekuje par igraca i privodjenje sezone kraju. Forza Rođeni !! :bih:

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 02 nov 2019, 23:16

Samo bez kmekanja....liga je takva da te svaki gubitak bodova moze spustit nisko na tabeli a svaka 3 boda dignut nerealno visoko....velezu trebaju 3 4 kvaliterna igraca da bi se mogao nosit sa zeljom i sarajevom i da bi mogao rutinski dobijati kuci 80 posto tekmi...ovaj sad tim veleza je takav da moze pobjedit i dobrano jaceg a i ispusiti od dobrano slabijeg...sad fino otic popisat ove sto karaju svoje rodice i sve ce se vratit u normalu

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 nov 2019, 22:44

Koliko mozemo biti ponosni na nas sabur nasu borbu i sve ovo sto imamo sada i sto cemo imati u buducnosti. Kada su dosli ovi ljudi znao sam za Hasica ko je i kakva je to osoba ali je opet postojalo zrno straha kako cemo i sta cemo. Nikada necu zaboraviti rijeci brata iz Sarajeva koji je govorio RAja samo strpljenje samo strpljenje :tokralju: kakvo bola strpljenje meni 50 godina :D i tako i bi. Sve je ispostovano i to strpljenje je iza nas. Ima tu jos rada i posla ali najgusca krv je ispisana. Kada vidim Celik ili Slobodu koji ne mogu skupit 40-50 milja maraka pogledam iz naseg ugla neku noc. Pa bola obicna vecera sa kartom milja i skupi se preko 200 biznismena i ljudi iz sporta i raznih sfera. Sve za svoj klub i tek onda shvatis ko je Hasic Semsudin i kako nas je generalski okupio. Nikakvom bahatoscu nego samo postenjem i ljubavi svih nas zajedno prema svom klubu. RAja nismo svjesni koju smo bitku dobili. Opet kazem ima tu jos posla ali na nuli smo i bez ikakvih dugova sa redovnim isplatama igracima i obavezama prema drzavi. Simbol Mostara i Hercegovine se vraca. Je.bat cemo vam majku dusmansku
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

fudbalfudbal
Kontakt:

Post Postao/la fudbalfudbal » 03 nov 2019, 23:00

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 22:44
Koliko mozemo biti ponosni na nas sabur nasu borbu i sve ovo sto imamo sada i sto cemo imati u buducnosti. Kada su dosli ovi ljudi znao sam za Hasica ko je i kakva je to osoba ali je opet postojalo zrno straha kako cemo i sta cemo. Nikada necu zaboraviti rijeci brata iz Sarajeva koji je govorio RAja samo strpljenje samo strpljenje :tokralju: kakvo bola strpljenje meni 50 godina :D i tako i bi. Sve je ispostovano i to strpljenje je iza nas. Ima tu jos rada i posla ali najgusca krv je ispisana. Kada vidim Celik ili Slobodu koji ne mogu skupit 40-50 milja maraka pogledam iz naseg ugla neku noc. Pa bola obicna vecera sa kartom milja i skupi se preko 200 biznismena i ljudi iz sporta i raznih sfera. Sve za svoj klub i tek onda shvatis ko je Hasic Semsudin i kako nas je generalski okupio. Nikakvom bahatoscu nego samo postenjem i ljubavi svih nas zajedno prema svom klubu. RAja nismo svjesni koju smo bitku dobili. Opet kazem ima tu jos posla ali na nuli smo i bez ikakvih dugova sa redovnim isplatama igracima i obavezama prema drzavi. Simbol Mostara i Hercegovine se vraca. Je.bat cemo vam majku dusmansku

Jesmo li i zvanično na nuli? Tj. Ako imaš info kada smo došli ravno na nulu, jer nekako ako cemo iskreno Hasic je sa upravom odradio lavovski posao jer je za tri godine ako se ne varam uspio vratiti dug?

Tracy1
Kontakt:

Post Postao/la Tracy1 » 04 nov 2019, 00:09

fudbalfudbal je napisao/la:
03 nov 2019, 23:00

Jesmo li i zvanično na nuli? Tj. Ako imaš info kada smo došli ravno na nulu, jer nekako ako cemo iskreno Hasic je sa upravom odradio lavovski posao jer je za tri godine ako se ne varam uspio vratiti dug?
Sporazumno se vraća dug i sad nekim igračima.
Velikj e dug ostao od ćemalovića i tanovića.
MUSVDG

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 nov 2019, 00:21

fudbalfudbal je napisao/la:
03 nov 2019, 23:00

Hahaha ma brato ne znam tacno ali tu je to negdje. Mnogi mini reprogrami prema tuzbama su zavrseni. Ali ako si sa milion ipo spao na 100 milja reci cemo da je na nuli :D Ocistit ce se to sve za pola godine godinu. Jedino rata poreskoj ali **** to vazno je da klub posluje pozitivno kada su priliv i rashod u pitanju
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Asimetric
Kontakt:

Post Postao/la Asimetric » 06 nov 2019, 00:37

Deset utakmica kazne za sudiju utakmice Borac-Radnik, nama je protiv Željezničara ponišen čist pogodak za 2-0 koji bi značio našu pobjedu, poslije toga Fajiću crveni neopravadan, i ako se ne vram taj sudija uopste nije kažnjen.
**** mater i savezu i onim mitomanima sarajevskim da Bog da nikad više prvaci ne bili, kad god dođete bit ćete na nož dočekani majku vam **** lopovsku.

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.