FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 13:49

Nema nikakvih obavijesti iz kluba oko kovid -protokola???

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 22 jul 2021, 13:55

tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 12:54
tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 08:34
Hvala Bogu i Miris se vrati. Treba nam što prije oporavljeni Brkić a nadam se i Huso i to bi bilo to. Veliki iskorak je i vraćanje proslavljenog reprezentativca Murata na funkciji SD koji je najzaslužniji za dovođenje Mirzada.
O KAKVOM TI POVRATKU OVOG KLADIONIČARA PRIČAŠ?
DA GA NISTE TI I FARAON ANGAŽOVALI U GORKI.?
Azmir je Samira vratio sviđalo se to kome ili ne. Meni lično je drago zato što ga znam kao čestitog momka.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 13:57

tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 13:55
tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 12:54
tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 08:34
Hvala Bogu i Miris se vrati. Treba nam što prije oporavljeni Brkić a nadam se i Huso i to bi bilo to. Veliki iskorak je i vraćanje proslavljenog reprezentativca Murata na funkciji SD koji je najzaslužniji za dovođenje Mirzada.
O KAKVOM TI POVRATKU OVOG KLADIONIČARA PRIČAŠ?
DA GA NISTE TI I FARAON ANGAŽOVALI U GORKI.?
Azmir je Samira vratio sviđalo se to kome ili ne. Meni lično je drago zato što ga znam kao čestitog momka.
Pa ti uopšte ne poznaješ Murata.Kako tako napamet govoriš.
Mora da vas je upoznao Driton Cenaj.
Sad će doći i Nalić za Kineziologiju.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 22 jul 2021, 14:14

tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 13:57
tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 13:55
tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 12:54


O KAKVOM TI POVRATKU OVOG KLADIONIČARA PRIČAŠ?
DA GA NISTE TI I FARAON ANGAŽOVALI U GORKI.?
Azmir je Samira vratio sviđalo se to kome ili ne. Meni lično je drago zato što ga znam kao čestitog momka.
Pa ti uopšte ne poznaješ Murata.Kako tako napamet govoriš.
Mora da vas je upoznao Driton Cenaj.
Sad će doći i Nalić za Kineziologiju.
De malo popustiti. Ozbiljan klub kakav mi postajemo mora imati razvijene sve segmente ne može jedan čovjek sve raditi. Nego de ti sutra navečer na trening do Tušnja i snimi ko i kako će se igrati protiv Želje.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 14:19

FK Tuzla City - FK Željezničar sudiće Frano Jelić.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 14:23

tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 14:14
tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 13:57
tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 13:55


Azmir je Samira vratio sviđalo se to kome ili ne. Meni lično je drago zato što ga znam kao čestitog momka.
Pa ti uopšte ne poznaješ Murata.Kako tako napamet govoriš.
Mora da vas je upoznao Driton Cenaj.
Sad će doći i Nalić za Kineziologiju.
De malo popustiti. Ozbiljan klub kakav mi postajemo mora imati razvijene sve segmente ne može jedan čovjek sve raditi. Nego de ti sutra navečer na trening do Tušnja i snimi ko i kako će se igrati protiv Želje.
A ŠTO NE BI I TI.NEMAŠ KAD OD POLITIKE.HVALA VAM NA NOVOM TERENU FARAONOVCI.RAVAN KO KOMPIRIŠTE.ŽIVILA GRADSKA VLAST!

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 15:09

[url [/url]

Sad će i kumovi Baljić i Hasagić.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 jul 2021, 18:37

OPET NA TUŠNJU , NEPROCJENJIVO.
slika
slika
slika
slika

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 22 jul 2021, 19:37

tuzlac je napisao/la:
22 jul 2021, 12:54
tcity055 je napisao/la:
22 jul 2021, 08:34
Hvala Bogu i Miris se vrati. Treba nam što prije oporavljeni Brkić a nadam se i Huso i to bi bilo to. Veliki iskorak je i vraćanje proslavljenog reprezentativca Murata na funkciji SD koji je najzaslužniji za dovođenje Mirzada.
O KAKVOM TI POVRATKU OVOG KLADIONIČARA PRIČAŠ?
DA GA NISTE TI I FARAON ANGAŽOVALI U GORKI.?
Nisi ti dobar...cuj kladionica 🤦‍♂️🤦‍♂️allahu dragi. Daj jedan dokaz i gotovo! Sta pricas bolan

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 23 jul 2021, 12:08

CityCity je napisao/la:
20 jul 2021, 10:10
Ibrahimkadići bez angažmana.Poslani kući.Čeka se stoper.
Ovo pozdravljam, kao i za Guity-ja, isti slucaj... Ako vidis da nemaju kvalitet i ne mogu pomoci u utakmicama, sta ces ih djaba potpisivat.
Jest da se tu postavlja pitanje dal su morali proci cijele pripreme i ucestvovat na svim utakmicama da bi se to utvrdilo, ali eto - nije to toliko bitno.
Tako da podrzavam Musemica u ovakvim potezima, pretpostavljam da je on taj koji je donio konacnu odluku da mu ne trebaju.

Lijepe akcije za golove protiv Sarajeva.

Slijedi Zeljo, mnogo sam optimisticniji nego pred prvu utakmicu, i zbog pobjede protiv Sarajeva ali i zbog ta dva nova igraca koja su stigla
ove sedmice.
Moze se reci da je tim sada kompletiran, iako nije iskljuceno da Musemic mozda trazi jos jednog igraca...
Samo jos da se to sve sto bolje uigra...

Sto se tice Karjasevica, naravno da bih ja volio da je spreman i da odigra sutra svih 90 minuta, ali on te neke probleme sa povredom vuce tokom cijelih priprema, mozda je bolja pustit ga da odmori 2/3 sedmice i da to zalijeci kako treba, a ne forsirat ga i pitat se svaku utakmicu dal ce izdrzat do kraja ili ne.
Karjasevic je dobar i bitan za nas, ali moze ivaljda izostat 2/3 utakmice ako je potrebno da bi se sacuvao za nastavak prvenstva...

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 14:08

emir012 je napisao/la:
23 jul 2021, 12:08
CityCity je napisao/la:
20 jul 2021, 10:10
Ibrahimkadići bez angažmana.Poslani kući.Čeka se stoper.
Ovo pozdravljam, kao i za Guity-ja, isti slucaj... Ako vidis da nemaju kvalitet i ne mogu pomoci u utakmicama, sta ces ih djaba potpisivat.
Jest da se tu postavlja pitanje dal su morali proci cijele pripreme i ucestvovat na svim utakmicama da bi se to utvrdilo, ali eto - nije to toliko bitno.
Tako da podrzavam Musemica u ovakvim potezima, pretpostavljam da je on taj koji je donio konacnu odluku da mu ne trebaju.

Lijepe akcije za golove protiv Sarajeva.

Slijedi Zeljo, mnogo sam optimisticniji nego pred prvu utakmicu, i zbog pobjede protiv Sarajeva ali i zbog ta dva nova igraca koja su stigla
ove sedmice.
Moze se reci da je tim sada kompletiran, iako nije iskljuceno da Musemic mozda trazi jos jednog igraca...
Samo jos da se to sve sto bolje uigra...

Sto se tice Karjasevica, naravno da bih ja volio da je spreman i da odigra sutra svih 90 minuta, ali on te neke probleme sa povredom vuce tokom cijelih priprema, mozda je bolja pustit ga da odmori 2/3 sedmice i da to zalijeci kako treba, a ne forsirat ga i pitat se svaku utakmicu dal ce izdrzat do kraja ili ne.
Karjasevic je dobar i bitan za nas, ali moze ivaljda izostat 2/3 utakmice ako je potrebno da bi se sacuvao za nastavak prvenstva...
Kada Kobi Morris bude fit odmah treba Čelikovića prekomandovati na defanzivca a Karjaševića kako si rekao odmoriti i oporaviti.Nije dobro nikako "vući povredu".

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 14:10


tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 15:13

Milionska podrška BH Telecoma za šest bh. nogometnih klubova

Na inicijativu generalnog direktora BH Telecoma Sedina Kahrimana i članova Uprave BH Telecoma danas je održan sastanak sa predstavnicima šest bh. nogometnih klubova i to FK Sarajevo, FK Željezničar, FK Sloboda, FK Velež, FK Tuzla City i FK Čelik, a povodom najave početka zajedničke partnerske saradnje u vrijednosti od skoro milion KM u naredne tri godine.

Iznos će biti raspodijeljen na pomenute klubove shodno ostvarenim rezultatima na domaćoj i evropskoj nogometnoj sceni.

slika


tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 15:24

Kompanija m:tel i ove sezone generalni sponzor FK „Borac“ Banjaluka
Saradnja koja traje više od deceniju se nastavlja
U srijedu 21. jula 2021. godine u prostorijama Fudbalskog kluba „Borac“ Banja Luka, potpisan je sponzorski ugovor između ovog kluba i kompanije m:tel. Svečanom potpisivanju, prisustvovali su generalni direktor kompanije m:tel, Marko Lopičić i potpredsjednik FK „Borac“, Bogoljub Zeljković.

Kompanija m:tel čije je opredjeljenje da kroz društveno odgovorno djelovanje pruža podršku sportu i pravim vrijednostima, više od deceniju u kontinuitetu prijatelj je fudbalskog kluba Borac.

slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 15:59

Inzko nametnuo zakon kojim se kažnjava negiranje genocida!

23.7.2021. u 11:12 Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Inzko, koristeći svoje ovlasti, donio je dopunu Krivičnog zakona Bosne i Hercegovine, kojom je uveo zabranu negiranja genocida, zločina protiv čovječnosti i ratnih zločina utvrđenih pravomoćnim presudama nadležnih međunarodnih i domaćih sudova, javlja Anadolu Agency (AA).

slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 16:19

slika
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slika
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 16:32

Lijepe riječi Musemića uoči derbija na Tušnju: Željezničar je uvijek Željezničar i ima maksimalno poštovanje
PREMIJER LIGA BIH23/07/2021 u 12:27 h

Tuzla City će u drugom kolu Premijer lige BiH na svom terenu dočekati ekipu Željezničara.
Tuzlaci u ovaj meč ulaze u dobroj atmosferi nakon velike pobjede nad Sarajevom u prvom kolu rezultatom 2:1, a trener Husref Musemić smatra da jedino trijumf nad Željezničarom može dati vrijednost pobjedi ostvarenoj protiv Sarajeva

"Da bi naši bodovi protiv Sarajeva dobili pravu vrijednost, trebali bismo dobiti i ovu utakmicu. Igramo protiv ekipe koja je doživjela određene promjene kako u igračkom kadru, tako i u stručnom, jer su tu novi trener i dosta mladih igrača koji su željni afirmacije, koji su protiv Borca odigrali jednu jako dobru utakmicu, bili su jako motivisani, tako da ćemo i mi trebati odigrati dobru utakmicu i uložiti maksimalan trud da bi došli do željenog cilja, a to je pobjeda", rekao je Musemić i istakao da Željezničar uvijek ima njegovo poštovanje.

"Bez obzira u kakvom sastavu Željezničar dolazio i kakve promjene imali, Željezničar je uvijek Željezničar i maksimalni respekt i poštovanje imamo prema tom klubu, tako da s naše strane i sa strane igrača će biti maksimalno ozbiljan pristup i želimo do tri boda", istakao je Musemić.


tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 21:25


Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 jul 2021, 21:29

Sutra Tušanj nakon dugo vremena ponovo u plavim bojama.

Vjerujem da će se tražiti karta više.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 jul 2021, 21:29

Ivković: Pristup mora biti kao u utakmici protiv Borca

Plave čeka težak ispit na Tušnju
Nakon remija sa Borcem na otvaranju sezone, nogometaše Željezničara sutra čeka novi ispit.

23.07.21. 18:06
S. Mlaćo
slika
Ivković: Pristup mora biti kao u utakmici protiv Borca
U goste će ekipi Tuzle City koja je u prvom kolu savladala FK Sarajevo i ima visoke ambicije.
Sutrašnji meč na Tušnju najavio je šef struke tima sa Grbavice Tomislav Ivković.

"Čeka nas teška i zahtjevna utakmica protiv protivnika koji ima kvalitetne individualce. Imaju sve uvjete da igraju mirno i razmišljaju samo o utakmici, a mi imamo nešto drugo. Mi imamo momke koji mogu pokazati svoje kvalitete, ali i moraju pokazati da ova utakmica sa Borcem nije slučajna. Potrebno je da pokažu karakter i da pristup bude kao u prošloj utakmici, a da kvaliteta igre bude na još višem i boljem nivou. Očekujem da se igrači ne boje, da pokažu hrabrost i da igraju slobodno. Mladost treba dati ono što ne može druga ekipa", kazao je Ivković.

Plavi sutra putuju za Tuzlu, a u srijedu su odigrali prijateljski meč sa Slavijom i slavili 3:1.

Dva puta je pogodio iskusni Ermin Zec, a jedan mladi napadač Hamza Jaganjac.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.