FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la FORZZA » 08 jun 2019, 14:17

cuj slogacitysiminhan

Worm
Postovi: 59
Pridružen/a: 23 feb 2019, 19:24
Lokacija: Culiacán
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Worm » 08 jun 2019, 14:23

Brcanskamalta je napisao/la:
tuzlacity2017 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Frajer redovno stavlja slike sa Slobodinih utakmica,iz svih razdoblja historije,i pise budi i ti siti :urnebes:
...........................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...............................................................slika
SJEĆAM TE SE IZ BIJELJINE SA FINALA KUPA.NEKI PRIJATELJI SU TE DOK SMO ČEKALI POLICIJSKU KONTROLU OSLOVLJAVALI SA IMENOM KOJE SI TAD KORISTIO NA PDF.TI SI IM LJUTITO ODBRUSIO DA TE NE OSLOVLJAVAJU MEĐU SVIJETOM SA TIM NIKOM.IMAO SI CRNU MAJICU.NEJSE. ZNAŠ DA BI MI BILO DRAGO DA PONEKAD NALETIŠ NA TUŠANJ KAD IGRA TUZLA.NISI DIJETE DA SE USTRUČAVAŠ.NEMOJ OVO NIPOŠTO SHVATITI KAO ZEZANJE, JA SAM STAR ČOVJEK SPRAM TEBE I NIJE MI DO TOGA.
JOŠ ZA TEBE INFO.PREDSJEDNIK HUSIĆ JE PROŠLOG LJETA DEBELO POMOGAO SLOBODI OKO LICENCE ,NEGDJE OKO 150 000 KM. ON NIJE NIPOŠTO ČOVJEK KOJI ŽELI OSVETU PREMA SLOBODI.GOTOVO JE TO ,BILO PROŠLO.AKO ĆEŠ KOGA KRITIKOVATI PREDLAŽEM TI UDRI PO OP" FK SLOBODA 1919".
Lazes nije dao centa.
NE MJESAJ MENE I SEBE..MENE NA UTAKMICU TKZ SITIJA MOGU SAMO MRTVA UNIJETI.
NIKO NAS NE VOLI KUR AC ME ZABOLI, SLOBODA DO SMRTI. :!:
Opra ga na ruke :lol:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 08 jun 2019, 14:35

avenija je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Propadni Hazmire da nam Slobodi svane :urnebes: :urnebes: :urnebes:
ne zajebaji znas i ti sta je plan samo sto to niko nece javno da kaze a svi znaju, od Imamovica do Husica.
plan je kada Sloboda ispadne a tj ove sezone sada da je skinu sa budzeta i ugase a da Tuzla city ostane jedini tuzlanski klub bez dugova i pomoci iz budzeta..narodu ce se zamazati oci rekonstukcijom stadiona i reci hajde druga liga ko ce je vratiti sada itd..a Tuzla ce imati respektabilne igrace..
ako ti podrzavaas gasenje 100 godina starog kluba ma kakav on bio beztrofejan i jadan, kriminalan onda nisi istinski ljubitelj nogometa.
Ja ba...dobro si
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 08 jun 2019, 17:19

Varešanović otvoreno o otmici, karijeri i životu: Menadžeri mojih igrača me ne smiju zvati

Nekadašnji reprezentativac BiH za SportSport.ba
Kada je Mirza Varešanović u pitanju sredine nema. Nekadašnji reprezentativac naše zemlje i doskorašnji trener Tuzla Cityja ne libi se reći ono što misli, poznat je po stavu 'što na umu, to na drumu, pa tako monotonije njie bilo ni u prvom velikom intervjuu koji je danas dao za SportSport.ba.


A. Pašić
07.06.19. 20:20


slika

Varešanović otvoreno o otmici, karijeri i životu: Menadžeri mojih igrača me ne smiju zvati
Kroz razgovor Varešanović vas navede na konstataciju da jučer ne postoji, samo sutra, no njegova životna priča i sama karijera koju ima iza sebe zahtjeva pogled u retrovizor i iskopavanje arhiva iz prošlosti. Bio je omiljen gdje god je igrao, njegovo ime se skandiralo i u Beču, i u Atini, i u Bursi, a ravnodušnim nije ostavio ni fudbalere Tuzla Cityja koji su ga bacali u zrak, pa i prvog čovjeka kluba Azmira Husića koji je njegovo dovođenje označio kao - najbolji potez.

Razgovor sa Varešanovićem otvorili smo pričom o njegovom dojučerašnjem klubu. Tuzla City je preuzeo kada je malo ko ovom klubu davao šanse za opstanak, ali na kraju je ostvario cilj i otišao uzdignute glave.

"Prihvatio sam da dođem u Tuzla City iz razloga jer sam vjerovao da imaju dobar igrački kadar. S obzirom na okolnosti, mislim da smo napravili dobar posao. Klub je ostao u Premijer ligi BiH i to je u suštini najvažnije. Zašto nisam ostao? Nisam imao iste poglede na fudbal sa sadašnjim sportskim direktorom, a tada savjetnikom kluba Samirom Muratovićem. Jednostavno, nije išlo u tom pogledu. Žao mi je što nakon pobjede sa Sarajevom nisam odmah podnio ostavku s obzirom da je već tada bilo nekih trzavica. Mi obično volimo pametovati kao narod, a odgovornost ne želimo preuzimati", priča Mirza Varešanović na početku razgovora za SportSport.ba.

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la bambus » 08 jun 2019, 17:46

Podrska za Tuzla City !
!

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la FORZZA » 08 jun 2019, 17:54

ha ha

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 08 jun 2019, 20:54

slika


Fudbaler naše ekipe zvanično je postao Borislav Terzić.
"Sve smo dogovorili za pet minuta. Sređena je i sva potrebna papirologija i u ponedjeljak sam u Tuzli", rekao je Terzić u kratkoj izjavi za SportSport.ba.
Desni bek ne krije zadovoljstvo zbog postignutog dogovora kako kaže s ambicioznim klubom u čijem dresu je obećao samo borbu i borbu.
"Meni je drago što sam postigao dogovor sa ambicioznim klubom. Drago mi je i što se vraćam u Tuzlu za koju imam samo riječi hvale. Potrudit ću se da ispunim očekivanja struke i predsjednika kluba. Šta mogu obećati? Borba, borba i samo borba. Vjerujte sa s nestrpljenjem očekujem prvi dan priprema i prvu zvaničnu utakmicu".
Terzić je zimus napustio Slobodu i prešao u Zemun, ali je njegova epizoda u srbijanskm klubu nije dugo trajala.
Terzić je profesionalnu karijeru počeo upravo u Zemunu, a tokom godina je igrao još za Donji Srem, gruzijski Zestafoni, Slobodu iz Užica, Radnički Kragujevac, Voždovac, Javor i tuzlansku Slobodu.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 08 jun 2019, 21:05

....................................................TUZLA-ŠVICARSKA-SLOVENIJA-TUZLA

....................................slika
..........................................................................8. Juna 2019. 221 Pregleda

Kao što smo i najavili prozivka fudbalera Tuzla Cityja održat će se u nedjelju u 18:00 sati.

Pripreme će biti odrađene u Tuzli, Švicarskoj i Sloveniji.

Prvog dana neće biti treninga, nego samo razgovor i upoznavanje igrača i trenera te onoga što slijedi u pripremnom periodu.

U ponedjeljak i utorak održat će se testiranje i ljekarski pregled, a sa treninzima će ekipa početi u srijedu 12.06.2019.godine.

Prvi test za Plave bit će 19.06. protiv Gradine iz Srebrenika a 23.06. protiv povratnika u Premijer ligu, banjalučkog Borca.

Posljednjeg vikenda u junu ekipa će otputovati u Švicarskoj gdje će boraviti četiri dana te odigrati jednu kontrolnu utakmicu, a protivnik će se uskoro biti poznat.

Potom se ekipa vraća u Tuzlu a već od 02.07. izabranici Milenka Bošnjakovića bit će u slovenačkom Čatežu.

Predviđeno je da ekipa boravi deset dana te u ovom periodu odigra četiri utakmice i to protiv Olimpije, Gorice, Drave te ekipe Bravo.

Nakon povratka u Tuzlu do početka sezone 13.07.odigrat će se još jedna utakmica, i to kao generalna provjera za prvo kolo koje se igra 23.07.

press Služba FK Tuzla City
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 08 jun 2019, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 08 jun 2019, 21:09

slika


FK Tuzla City
Samiru Buriću čestitamo rođendan!
Naš krilni napadač Samir Burić danas slavi 21.rođendan!
Ovom prilikom FK.Tuzla City našem mladom fudbaleru želi sve najbolje u povodu njegovog rođendana. Majstore, sve najbolje...

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dvokorak » 08 jun 2019, 21:11

Karimova mračna soba za traume igračica: "Krv mi je išla iz ušiju, usta i vagine, bila sam nemoćna"
.....................................
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la fukaroni » 08 jun 2019, 21:58

BosanacGorstak je napisao/la:Daleko smo mi od vrha.Mi prije svega treba da se borimo za siguran status u PL.
Licno bi bio zadovoljan i da tri kola prije kraja imamo osiguran opstanak.
Imamo mi nekih jacih imena,al realno fali nama ono "nesto" da bi se ukljucili za vrh tabele.
Za opstanak nebi strepio da je Musemic recimo na klupi,ovako moze nam se desiti da kiksamo prvih par kola i onda pritisak zbog eventualnog ispadanja.
Ove nam godine nema Krupe i GOSK-a a na Velezu i Borcu nadam se da se necemo morati cupati.Rodjeni su nas redovno tamburali,Borac je ime i klub Banjaluke i oni su pruzali dobre partije i protiv jacih timova u ligi cak i kad su bili ured jednom nogom u RS ligi.
Opstanak u ligi i eventualno da kaparisemo kojeg mladica u omladinski pogon i da tu napravimo dobar iskorak.
Sto se tice ekipe,ima tu finih imena trenutno.Kostic je nazalost sad nepoznanica kakav ce se vratiti,ali u napadu imamo Ubiparipa koji je odlican,mladog Nukica koji je masina i steta one povrede.Osim njih tu su i Crnkic dobra momcina,Sesar prilicno afirmisano ime za ligu,Stojcev koji igra bas onako kakvog ga ja pamtim iz Sarajeva.Covjek je igrac poteza i moze bez problema da jednim potezom rijesi tekmu a onda da 5 utakmica jednostavno ga podere "kurcobolja".Ako nam dodje Hadzanovic iz Slobode(jos uvijek je sve na mahalskoj),ili Aduktor iz Sarajeva imali bi odlicne pojedince.Bar sto se tice srede i napada.Od Ramica tek ocekujem da vidim koliko moze.

Sto se tice transfera Aduktora,nije mi stvarno jasno koje to njemu uslove nije moglo Sarajevo da ispuni,a prilicno su jaki sa financijama i ocito je bilo da je covjek dobar igrac.Cesto bacan na poziciju stopera ali je i tu bio solidan dok je na DM odlican.Mislim da su ove spekulacije oko nas i Aduktora samo dezinformacije.Mozda da ode vani negdje ili eventualno Zrinjski.
nije bolan ADUKTOR informiši se malo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
fukare

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la redbull93 » 08 jun 2019, 21:59

Aduktor hahahahahah
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 08 jun 2019, 22:37

Čekamo još da se vrapcicki berači smilja jave i da kažu.da se se ne preziva ADUKTOR....ahahahahahah....inače, ne zna gorstak kako se kaže :urnebes: :urnebes: :rol: ...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 22:48

Skver je napisao/la:
tuzlacity2017 je napisao/la:"Skver "WroteColon
"Moralista, ne odgovori ti nama da li ces navijati za Simin Han kad vlasnik kluba iz nekog razloga odluci promijeniti hobi."

Skroz nisko udaraš , ispod pojasa.
Ako si si spao na to da "brineš" o Tuzla City i Husiću kod svoje Slobode , to znači da se Slobodi mrko piše.
INe brini, necu pisati na PDF vaseg novog kluba, za kojeg me usput zaboli ona stvar. Iskreno, dozivljavam vas kao zadrugu.
Navijaci Slobode mi i izgledaju kao profil ljudi koji prate zadrugu,milana tarota i slicne fazone :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 22:53

staragarda je napisao/la:Čekamo još da se vrapcicki berači smilja jave i da kažu.da se se ne preziva ADUKTOR....ahahahahahah....inače, ne zna gorstak kako se kaže :urnebes: :urnebes: :rol: ...
:urnebes: :urnebes:
Ovaj naziv je pokupljen sa teme FK Sarajevo kad je isti tek dosao pa se ovo jedno vrijeme bilo aktuelno Aduktor.Al fukare to ne mogu znati zato sto su vjerovatno bili prezauzeti sa nasom temom il su vodili brigu da im klub dobije licencu i slicne njihove svakodnevne aktivnosti :wave:

Nego kakvo je zatisje pred buru u Slobodi,ima li kakvih drugoligasa,cujem najavljuje se borba za vrh tabele od kozlica :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 23:29

Meni stvarno nije jasno kako nam ovaj igrac moze biti "pojacanje"-
Pa nije sastavio 5 utakmica u kontinuitetu za cijelu karijeru,ima 27 godina a da ne pricam o nastupima u Zemunu.
https://www.transfermarkt.com/borislav- ... ler/255784
27 godina a odigrao u cijeloj karijeri haman pa 150 utakmica.Ovo je realno pojacanje za Slobodu,na nas je ovo sigurno korak nazad.
Malo sam bacio oko da vidim kako je Mirel Ibrahimovic odigrao u Slavenu.Nije se nesto narocito naigrao,u dosta tekmi je dobio manju minutazu ali ni neki ucinak napravio.U 14 nastupa 2 gola.Valjda se vrati u formu i popravi fizikalije malo jer ovo je potanko.
Ajdin Mahmutovic takodje nula bodova.Treba se covjeku zahvalit i ponudit mu mjesto u omladinskom pogonu,ima tog nekog internacionalnog iskustva pa mozda doprinese timu.Treba klub rasteretit bezveznih plata za igrace od kojih nemamo nikakvog ucinka.Ni Milakovic iz Tekstilca sto smo ga doveli nista nije pokazao.Poturalic u 15 tekmi za Orasje postigao 4 gola.Ono sto je pokazao u nasem timu je jedno veliko nista.Valjda se dozove pa pocne malo bolje igrati,ovo do sada je bezveze.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 08 jun 2019, 23:48

Brcanskamalta je napisao/la: Lazes nije dao centa.
NE MJESAJ MENE I SEBE..MENE NA UTAKMICU TKZ SITIJA MOGU SAMO MRTVA UNIJETI.
NIKO NAS NE VOLI KUR AC ME ZABOLI, SLOBODA DO SMRTI. :!:
Nadaleko poznata emocija i ljubav od strane navijaca Slobode,opjevana cak i u medijima :kafa:
Senadu Mujkanovicu se moze svasta prigovorit al da dobro procjenjuje ljude to mu niko ne moze osporit.
SportSport.ba je kontaktirao Mujkanovića koji nam je priznao da je pročitao saopštenje. Nije djelovao ljut, čak naprotiv.

"Pročitao sam. Šta da kažem... Ističu da su BiH prošli uzduž i poprijeko u dvije godine druge lige, a jučer sam im gledao korteo, to su djeca od 15-16 godina... Dakle, tada nisu znali ni hodati i oni su sad kao navijači
Lafo Sloboda do groba a nisu imali gostovanje u Hercegovinu zadnjih 5 godina :urnebes:
"Neka ponude bolje, ja odmah odlazim. Ustvari, neka ponude bilo šta, a ne samo da kritikuju. Ne možete klub ostaviti bez Uprave. Opet mislim da je to stvar pojedinaca, koji ulaze besplatno na utakmice, a platimo im put na gostovanja. U Gabeli npr. nije bio nijedan, pa to se Slobodi nikada nije desilo. Nijedan navijač...Jedino sada kada grupu vode ti ljudi", dodao je Mujkanović.
Onda krece utvrdjivanje pazara,ocito da je kasnila uplata od strane Senada,pa su nasli jednu skolovanu Fukaru da sastavi par pitanja za predsjednike nebi li izvrsili pritisak za donaciju.
Oni od predsjednika kluba zahtjevaju odgovore na nekoliko pitanja...

Pošto nas "gospodin" Mujkanović Senad proziva da smo djeca od 15 i 16 godina ovim putem mi želimo da nam gore navedeni odgovori na par pitanja koja mu gospoda novinari ne smiju postaviti od kako je došao na čelo kluba :

1. Ko čini UO kluba ?
2. Ko čini NO kluba ?
3. Koliko novaca izdvaja kompanija Tom Cat za reklamu na dresu?
4. Koje je rezultate ostvario klub od dolaska Mujkanovića na čelo kluba ?
5. Ko je krivac za katastrofalno odrađene ljetnje pripreme prije početka aktuelne sezone ?
6. Ko je krivac za dovođenje šefa struke koji klub napušta zbog bola u leđima ?
7. Koliko je iznosio transfer Todorović Darke ?
8. Koliko novca je UO odbor izdvojio za potrebe kluba ( bez pisanja pozajmica ) ?
9. Koliko novaca FK Sloboda dobija od omladinskog pogona ?
10. Zbog čega naši omladinci moraju kupovati opremu, a ne dobijati od kluba ?
11. Kada će se omladinski pogon pripojiti klubu ?
12. Ko je platio pripreme u Međugorju ?
13. Kada će skupština kluba imati sjednicu povodom rada " upravnog odbora u ostavci " ?

Ako ne poštujete nas kao " balavce " onda dajte odgovore svim navijačima i simpatizerima kluba.
Vi nemate nikakve ideje za 100tu godišnjicu kluba. Kabadahijsko ponašanje i ispadi u medijima nisu ogledalo predsjednika Slobode.

FUKARE TUZLA 1987!
Onda je uplacena transa
Predsjednik Mujkanović je ispunio obećanje dato na početku sezone i cjelokupan prihod od prodatih ulaznica donirao navijačkoj grupi za potrebe njihovog uspješnijeg rada. Također, s ciljem uspješnije saradnje rad navijačke grupe je podržao dodatno donacijom u vrijednosti od 5000 KM koja će biti isplaćena u dva dijela.

Također, predsjednik tuzlanskog kluba je istakao važnost prisustva navijača navijačke grupe Fukare na tribinama na svim utakmicama na kojim će pružati podršku igračima.

Članovi navijačke grupe su istakli zadovoljstvo posjetom predsjednika, te na kraju dali podršku rukovodstvu kluba.
Poznata Tuzlanska prica o Romeu i Juliji :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la wobly92 » 09 jun 2019, 00:05

Plaho ti pratiš situaciju oko Slobode :kafa:
I puno znaš o forumu i forumašima, s obzirom da si se relativno nedavno registrovao ovdje :think:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dvokorak » 09 jun 2019, 00:20

Opet PodrinjeFinest načuo neštAAA kuknjava
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 09 jun 2019, 00:20

wobly92 je napisao/la:Plaho ti pratiš situaciju oko Slobode :kafa:
I puno znaš o forumu i forumašima, s obzirom da si se relativno nedavno registrovao ovdje :think:
Pa cim otvorim portal izbaci mi neki crnjak za Slobodu :mrgreen:
Nego idem sad leci,pa mi pozdravi @dvokoraka i @penaltiky-a kad zavrse smjenu i dodju iz pekare na forum :kafa:
I zajebanciju na stranu drago mi je da konacno i u Slobodi pusu novi vjetrovi,od srca vam zelim da vas preuzme legenda ex-yu Smajic jer Sloboda to zasluzuje.Vidi se da se Kozlic ozbiljno uhvatio posla prije svega plata ce ovisiti od ucinka,dovodi ozbiljnog trenera,dovodite birana pojacanja da se ukljuci u trku za Europu naredne sezone.Sve u svemu i nas derbi ce biti interesantniji ako nas u medjuvremenu ne provali porezna pa nas izbace rang nize :?
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.