FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 03 okt 2019, 23:37

Ako nam se poklope porazi Sarajeva i Zelje mogli bi mi na ovoj mini pauzi biti prvi. Naravno ne sumljam u pobjedu. Trena doc u sto vecem broju i dati podrsku novom sefu struke. Crnka zbog tri kartona propusta utakmicu. Nije los danasnji gest obilaska Doma za nezbrinutu djecu.

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 03 okt 2019, 23:54

tuzla1983 je napisao/la:
tuzlac je napisao/la:Čuje li se šta, je li Ivan Kostić uvezao neku žešču utakmicu u pauzi prvenstva?Spominjan je i Partizan.
Nije isključeno da nas Balja malo odvede do Turske ili pak Murat do Austrije ima više opcija. Najvažnije je u subotu uzeti tri nova boda. Sumnjam da će sarajevski klubovi doći do bodova mada kad je Željo u pitanju sve je moguće znamo dobro da je Bjelica njihov komšija i sudija.
Momci jesu umorni i pauza će ih okrijepit za preostali takmičarski period.
Ali da nebi omlohavili ,treba odigrati jednu utamicu koja će ih održati u takmičarskoj formi..
Mogu se odigrati i dvije utamice i to jedna jača i druga sa dovoljno kvalitetnim protivnikom.
Ide period kada moramo koristiti više igrača ,a ima ih koji su gotovo zahrđali od ne igranja.
Znam ja da oni redovno treniraju ,ali utakmica je baška .
U jednoj utakmici od 90 minuta teško da možemo dati pravu šansu svima.
Podrazumijeva se i bolje upoznavanje novog trenera Baljića sa svim igračima pod ugovorom.
No ,ipak valja prvo razmišjati o suboti i Zvijezdi 09.
Itekako je se nadati prvom mjestu ako mi pobjedimo.
Sarajevo ide da vrati tri boda Zrinjskom jer je i Zrinjski ljetos predao tri boda Sarajevu.
Željezničar je sa dosta starih i rovitih igrača kojima je dobrodošao lagan protivnik u Kupu.Ipak Borac ima mnogo motiva da položi sarajlije na pleća.
Sumjam da će Bjelica smjeti u Banja Luci suditi na Željinu stranu.
Ako bude i remi u toj utakmici,mi dolazimo na diobu 1 . mjesta sa istim broj bodova kao i oni.

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 00:40


tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 00:56

FK Tuzla City - FanPage


U subotu 5.10. sa početkom od 15:30h naši momci će u okviru 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Tušanj ugostiti ekipu fenjeraša FK Zvijezda 09. Biće ovo prilika da se pobjedom vratimo na vrh same ljestvice takmičenja, a u ovoj utakmici svoj debitantski nastup na klupi će upisati novi šef stručnog štaba, Elvir Baljić. Nebesko-plavi, koji rezultat očekujete? Vidimo se na Tušnju!



slika
slika

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 12:54

IVAN KOSTIĆ -PORUKA OD DANAS
slika
Veliki pozdrav.. Nisu mi stavljali nista novo,samo je izvadjeno ovo sto je smetalo.. Ja vec lagano treniram,za 20-ak dana cu doci u Tz i krenuti sa jacim vezbama sa nasim profesorom Jaskom.. A na teren ako Bog da od Januara bi trebalo.. Sve zavisi od mog organizma sada..

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 14:02

ELVIR BALJIĆ NA DANAŠNJOJ PRESICI.
slika
"Ima uzbuđenja, prva utakmica uvijek je jako bitna. Na tabeli stojimo jako dobro, ali nas očekuje teška utakmica. Najvažnije je da svaku ekipu respektujemo. Igrat ćemo maksimalno, disciplinovano, cilj nam je da pobijedimo", rekao je Baljić, dodavši:

"Ja sam tek došao i odradio samo jedan trening. Što se tiče veleža, postojala je doza umora, nje lako igrati srijeda – subota. Drugo poluvrijeme je bilo bolje, radovala me želja, dobra borba, dobre prilike. Zadovoljan sam prvom utakmicom, sada ćemo imati puno više vremena da radimo".

"Nemam velikog pritiska, vjerujem u ekipu jer ima kvaliteta", zaključio je novi strateg Tuzlaka.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 04 okt 2019, 15:45

tuzlac je napisao/la:IVAN KOSTIĆ -PORUKA OD DANAS
slika
Veliki pozdrav.. Nisu mi stavljali nista novo,samo je izvadjeno ovo sto je smetalo.. Ja vec lagano treniram,za 20-ak dana cu doci u Tz i krenuti sa jacim vezbama sa nasim profesorom Jaskom.. A na teren ako Bog da od Januara bi trebalo.. Sve zavisi od mog organizma sada..
Ako se Kostić oporavi i bude spreman za proljetni dio sezone to bi bilo veliko pojačanje.Stoperski par Kojić-Kostić bi bio betonska ograda.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 04 okt 2019, 16:04

I kup se nastavlja u proljece.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 04 okt 2019, 16:12

U fan šop stigli kišobrani i vjetrovke-kabanice sa oznakama kluba.Pogodna oprema za utakmice koje će se igrati u jesenskom ambijentu sa kišom.

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 131
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la xxzulaxx » 04 okt 2019, 16:44

CityCity je napisao/la:U fan šop stigli kišobrani i vjetrovke-kabanice sa oznakama kluba.Pogodna oprema za utakmice koje će se igrati u jesenskom ambijentu sa kišom.
Jeli ima gdje da se kupi na internetu? Daleko sam od Tuzle..

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 04 okt 2019, 17:04

CityCity je napisao/la:U fan šop stigli kišobrani i vjetrovke-kabanice sa oznakama kluba.Pogodna oprema za utakmice koje će se igrati u jesenskom ambijentu sa kišom.
Sjajan potez....tako se pametno razmišlja i gura marketing :clap: :clap:...što se tiče tekme sa zvijezdom vidim svi već upisali 3 bobe...nije dobro
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 17:04

IVAN KOSTIĆ PORUKA OD DANAS
slika

Hvala vam puno sto brinete i pitate za moje zdravlje.. Ja sam takav covek,ja volim da su svi srecni i da nema mrznje medju nama.. Ako Bog da sledeci je Partizan da dodje kod nas u Tuzlu.. A sto se mog zdravlja tice kako Bog da,ja sam glavu pripremio na sve,ali ja znam da cu se vratiti
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 04 okt 2019, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2019, 17:06

IVAN KOSTIĆ PORUKA OD DANAS.
slika
Ahahhahahah,dolaze sigurno.. samo da nadjemo termin jer sada imaju obaveze oko evrope.. Milan Djuricic pomocnik Savi Milosevicu je moj veliki prijatelj.. To je trener koji me je prvi pozvao u reprezentaciju do 18g kada sam igrao u Radnickom

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2019, 07:18

SPAVAJU FORUMAŠI A PRVO MJESTO NA TABELI SE SMJEŠI.

To je naša stara navika, bodovi protiv današnjeg protivnika su već upisani.Nadam se da to neće nipošto uraditi u stručnom štabu TuzlaCity.Ako smo izgubii u Vrapčićima 3 boda pa 2 boda protiv Želje ,nećemo valjda nastaviti lošu seriju i danas.
Opasna utakmica za Tuzlu.Novi trener, niti on poznaje igrače ni oni njega kao trenera.
Protivnik koji itekako može krenuti u seriju pobjeda i saKupljanje bodova jer Velež,Mladost i Sloboda su tu, blizu Zvijezdi 09 iz raznih razloga.
Kad god se sastave tri stvari:Ružan dan,unaprijed upisani bodovi i slaba posjeta to može donijeti poraz.
Jeda Boga da danas Ubiparp da makar jedan više gol od Zvijezde.Puno bi značilo.Igrači su nam umorni ,samo nek nije omora pa halalit ću ružan dan za 3 boda.

Dzemail15
Postovi: 226
Pridružen/a: 30 apr 2019, 21:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Dzemail15 » 05 okt 2019, 15:41

Može li mi ko reći, šta se planira oko stadiona? Da li će se zajednički urediti Tušanj ili Tuzla ima drugi plan. Svakako bi bilo bolje da Tuzla napravi sama sebi. Ali ne bi bilo loše ni zajednički urediti Tušanj. Pa onda za par godina, ako nastave igrati u kontinuitetu, izlazili u europu, početi praviti svoj stadion. Sportski pozdrav.

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2019, 16:48

Napustio sam utakmicu na poluvremenu.Mnogo mi liči na onu Gorki-Drina 0:2.
SRAMOTA.


BET365 - KOEFICIJENTI-Kraj

--1------ X------ 2
1.12-- 6.00-- 19.00
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 05 okt 2019, 18:24, ukupno mijenjano 8 puta.

tuzlac
Postovi: 7814
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2019, 17:34

1.FK Tuzla City .......12 7 3 2 24(+9)
2.FK Sarajevo.........12 7 3 2 24(+8)
3.FK Željezničar ..... 12 6 5 1 23
4.FK Radnik........... 12 7 0 5 21
5.HŠK Zrinjski........ 12 6 2 4 20



13.------Radnik-kući
14.------Borac - gosti
15.------Mladost-kući
16.------Zrinjski - gosti
17.----- Čelik-kući
18-------Sloboda -gosti
19.------Široki -kući
Još 7 kola.Tuzla 4 -domaćin-3 gost(1 u Tuzli)
------------------------------------------
kraj jesenjeg dijela
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 06 okt 2019, 19:30, ukupno mijenjano 2 puta.

emir012
Postovi: 495
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 05 okt 2019, 18:15

Prelosa utakmica Tuzla City-ja, dobar rezultat...

Ne znam sta da kazem - imao je Baljic sta da vidi, drasticna je razlika u kvaliteti od najboljih do najgorih u ovih danasnjih startnih 11 Tuzla Cityja. Kao da se ne bave istim sportom...

Kojic, Terzic, Ubipariip, Sesar, pa i Efendic dobri...
Cak i Zlatkovic izgleda kao Roberto Carlos kad igra pored Bude ili Zitounija...

Budo nije ni za prve lige Federacije.
Ja ako jos jednom njega vidim u sastavu necu vise dolazit na utakmice dok ne ode iz kluba... Dosta vise u picku materinu...

Zitouni preslab, ocito je moj prvi utisak bio tacan - nema od njega nista...

Azir ocajan - preferirao sam njega u odnosu na Fejzica ali ovo danas je bila katastrofa... Treba da poljubi sudiju u dupe - to je sve sto cu reci...

Uglavnom, ovo sto sam danas vidio, nakon odlaska Bosnjakovica - ne izgleda dobro nikako...Ustvari izgleda katastrofalno...

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 05 okt 2019, 18:35

Baljina pobjeda

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 05 okt 2019, 19:07

Danas jedino što je vrijedno su tri boda - ostalo potanko posebno u prvom poluvremenu. Šta se dešavalo pa je igra u prvih 45 minuta bila očajna neko bi trebao da izanalizira. Drugo poluvrijeme za nijansu bolje ali da je bilo koja ekipa danas bila osim Zvijezde izgubili bi sigurno. Pojedinačno neću analizirati igru ali zaista nema smisla više Budu gledati pa ovo je ponižavanje intelekta navijača. Sa ovakom igrom protiv Radnika nemamo šta tražiti.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.