FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
x 120
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 17:56

Prisustvovao sam trenigu našeg kluba u 15:00 na stadionu Bare.
U srijedu i u četvrtak su treninzi opet u 15:00 U subotu u 13 :00 prva utakmica u ovoj godini protiv Zvijezde 09.
Lijepo je danas bilo na Barama .Azmir Husić u društvu predsjednika Almira Husića te sportskog direktora Muratovića i ostalih saradnika iz administracije.Treneri i igrači na terenu.
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2. trening nakon prozivke.
Svim igračima sam se obradovao.Dakle niko nije nedostajao.
Kostić je trenirao uporedo sa ostalim pod istim opterećenjem.Morris također.
Novajlija Badji impozantno djeluje svojom visinom i kretanjem.
Leković profesionalac od glave do pete.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčević je također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Ahmed Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Ostali igrači koji su iznijeli jesenji dio prvenstva su revnosno nakon odmora nastavili sa radom.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić i Beganović..
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem ,Ahmetovićem i kond. trenerom Zahirovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Što neko primijeti ,goriće mišići,pogotovo kod golmana .
Na suncem okupanim Barama na zelenoj travi danas sam konačno udahnuo fudbala nakon ove pauze.
Gledat ću da odem i u srijedu i četvrtak a posebno u subotu.Čuo sam i da će naredne sedmice biti utakmica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Sjećam se jedne druge, ljetne prozivke na Barama iz 2015.Tad sam vidio ozbiljnu atmosferu i napisao da nisam odavno nešto tako vidio odmah na startu, baš Gerumovski.I za današnji trening mogu reći da je dojam koji sam ponio odličan i da će Tuzla sa ovakvim radom,igračima i sveukupnom atmosferom u klubu igrati značajnu logu u proljetnom dijelu prvenstva.
Fale navijači, to treba istaći.Nema izgovora kad se nešto hoće.Bogami ima se šta vidjeti.Kad se sjetim prošlog januara 2019 i kad usporedim sa ovim danas , znatna je razlika u kvaliteti po svim parametrima.
Neka je sretno.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 jan 2020, 20:14, ukupno mijenjano 4 puta.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 12 jan 2020, 19:03

tuzlac je napisao/la:
12 jan 2020, 17:56
U srijedu i u četvrtak su treninzi opet u 15:00 U subotu u 13 :00 prva utakmica u ovoj godini protiv Zvijezde 09.
Lijepo je danas bilo na Barama .Azmir Husić u društvu predsjednika Almira Husića te sportskog direktora Muratovića i ostalih saradnika iz administracije.Treneri i igrači na terenu.
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2 trening nakon prozivke.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčevićje također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Ostali igrači koji su iznijeli jesenji dio prvenstva su revnosno nakon odmora nastavili sa radom.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić.
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem i Ahmetovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Na suncem okupanim Barama na zelenoj travi danas sam konačno udahnuo fudbala nakon ove pauze.
Gledat ću da odem i u srijedu i četvrtak a posebno u subotu.Čuo sam i da će naredne sedmice biti utakmica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Sjećam se jedne druge, ljetne prozivke na Barama iz 2015.Tad sam vidio ozbiljnu atmosferu i napisao da nisam odavno nešto tako vidio odmah na startu, baš Gerumovski.I za današnji trening mogu reći da je dojam koji sam ponio odličan i da će Tuzla sa ovakvim radom,igračima i sveukupnom atmosferom u klubu igrati značajnu logu u proljetnom dijelu prvenstva.
Fale navijači, to treba istaći.Nema izgovora kad se nešto hoće.Bogami ima se šta vidjeti.Kad se sjetim prošlog januara 2019 i kad usporedim sa ovim danas , znatna je razlika u kvaliteti po svim parametrima.
Neka je sretno.
Bravo.Dobre vijesti.Odličan izvještaj.Gdje će se igrati utakmica sa Zvijezdom 09? Da li u Simin Hanu ili na Tušnju ?

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 19:08

CityCity je napisao/la:
12 jan 2020, 19:03
tuzlac je napisao/la:
12 jan 2020, 17:56
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2 trening nakon prozivke.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčevićje također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić.
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem i Ahmetovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Neka je sretno.
Bravo.Dobre vijesti.Odličan izvještaj.Gdje će se igrati utakmica sa Zvijezdom 09? Da li u Simin Hanu ili na Tušnju ?
U Simin Hanu u subotu ,13:00..

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 12 jan 2020, 19:14

"U Simin Hanu u subotu ,13:00."
Biće zanimljivo vidjeti tim u novom izdanju.Samo da ne bude padavina.Snijeg može padati ali kiša ne. :D

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 19:28

CityCity je napisao/la:
12 jan 2020, 19:14
"U Simin Hanu u subotu ,13:00."
Biće zanimljivo vidjeti tim u novom izdanju.Samo da ne bude padavina.Snijeg može padati ali kiša ne. :D
Neka je lopta krenula.

tuzla1983
x 2
Kontakt:

Post Postao/la tuzla1983 » 12 jan 2020, 23:56

Javi se "tuzlac" u pp pa da aBd u srijedu idemo zajedno da pogledamo taj trening,

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 13 jan 2020, 00:08

Karjašević i Musić na pozajmici u Zvijezdi Gradačac.

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 13 jan 2020, 10:58

tuzla1983 je napisao/la:
12 jan 2020, 23:56
Javi se "tuzlac" u pp pa da aBd u srijedu idemo zajedno da pogledamo taj trening,
U redu i hvala.

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 13 jan 2020, 11:01

CityCity je napisao/la:
13 jan 2020, 00:08
Karjašević i Musić na pozajmici u Zvijezdi Gradačac.
Za Musića očekivano . Mislim da je Ivković razlog i Karjaševićeve pozajmice.
NEKA IGRA HUSO TO MU JE NAJVAŽNIJE.

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2020, 08:38

SVIM SRBIMA ČESTITAM NOVU , 2020 GODINU ,PO JULIJANSKOM KALENDARU.

ASD
x 12
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 14 jan 2020, 16:22

Ima li na pripremama ijedan igrač iz omladinskog pogona s prvim timom?

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 14 jan 2020, 18:36

ASD je napisao/la:
14 jan 2020, 16:22
Ima li na pripremama ijedan igrač iz omladinskog pogona s prvim timom?
ima u gorkom, sto iz omladinskog sto pojacanja iz prve ligeTK
Igrao sam u Realu, al nije to ni blizu karanja gorkog!

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2020, 21:43

Pitanje je besmisleno.Ko to kaže i gdje piše da juniori ili kadeti trebaju trenirati sa prvim timom? Ako ćemo nabijati brojku od 36 igrača na pripremama onda nema problema.Ako se postavi fer pitanje :"imate li mladih igrača u seniorskoj ekipi ", odgovor je imamo.Mada ni to samo po sebi nema svrhe ako nisu kvalitet.Polako mi smo tek drugu godinu u PL.

AHMED HASANBEGOVIĆ (17), Suad Mujić (18),AHMED DELIĆ(18),BELMIN MEŠINOVIĆ(18)AMAR KOVČIĆ (19)ELDIN HASANBEGOVIĆ(19)-pozajmica Gradina G.-,SAMIR BURIĆ (21),MUZAFER IVKOVIĆ(21),AJDIN NUKIĆ (22), Huso Karjašević (22)-pozajmica Zvijezda G-,Azir Muminović (22), Nikola Mitrović (22).
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 jan 2020, 23:02, ukupno mijenjano 6 puta.

tuzla1983
x 2
Kontakt:

Post Postao/la tuzla1983 » 14 jan 2020, 22:07

Dosta štura objava i sa velikim zakašnjenjem. Treba ovaj informativni segment popravita sa više priloga, fotografija, izjava itd. nema potrebe kriti od navijača.
https://fktuzlacity.com/kostic-i-mitrov ... W1n8DTt-xY

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2020, 22:34

Tako je.Treba plasirati sopstvenu informacju o klubu i svemu što je vezano za klub.Ako budemo čekali portale ,naćekaćemo se .Oni hoće pare.

emir012
Kontakt:

Post Postao/la emir012 » 15 jan 2020, 08:07

tuzla1983 je napisao/la:
14 jan 2020, 22:07
Dosta štura objava i sa velikim zakašnjenjem. Treba ovaj informativni segment popravita sa više priloga, fotografija, izjava itd. nema potrebe kriti od navijača.
Dobre vijesti - da Kostic i Mitrovic treniraju sa ekipom.
Ocito se na Kostica ozbiljno racuna s obzirom da su vec dva stopera poslana na psoudbe u druge klubove (ja bih radije da je mozda Hasanbegovic ostavljen, ali nije to toliko bitno).

Zasto Kovcic nije na spisku igraca koji treniraju? Dal je i one negdje posudjen? Nisam to upratio...

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2020, 09:59

emir012 je napisao/la:
15 jan 2020, 08:07
tuzla1983 je napisao/la:
14 jan 2020, 22:07
Dobre vijesti - da Kostic i Mitrovic treniraju sa ekipom.
Ocito se na Kostica ozbiljno racuna s obzirom da su vec dva stopera poslana na psoudbe u druge klubove (ja bih radije da je mozda Hasanbegovic ostavljen, ali nije to toliko bitno).

Zasto Kovcic nije na spisku igraca koji treniraju? Dal je i one negdje posudjen? Nisam to upratio...
Nisam vidio info da je pozajmljen.Moguće da je autor teksta propustio napisati njegovo ime.
Ja sam vidio na treningu u nedelju A.Hasanbegovića a vidim ni njega ne spominje.
On je doduše još junior.

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2020, 12:08

Hoćel ko danas na trening u 15:00?

tuzlac
x 120
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2020, 18:53

I danas je na Barama sijalo sunce.Kako ono s neba tako i sunce optimizma nakon što se pogleda rad na trenigu.Iako se nalazimo u prvoj sedmici od prozivke , dojam je vrlo dobar.Osim golmana Delića koji se predomislio i ipak neće biti naš član svi ostali su bili na zelenoj meraji stadiona Bare.
Drago mi je da Kostić fala Bogu podnosi treninge.
Nakon zagrijavanja aktuelna tema posjed lopte i presing ali sa ograničenim brojem dodira.To je i obilježilo današnji rad.Ovde mi je za oko zapao mali Ahmed Hasanbegović.Kovčić neće ići na posudbu , tako mi reče jedan koji sigurno zna.Istina, danas ga nisam vidio na terenu kao ni Mitrovića.
Onda smo došli na kraju na svoje mi koji bi da oni samo igraju na dva gola.Podijelio ih je trener na dva gola.
MARKIRANI
.......................MUMINOVIĆ

BUDO.......STJEPANOVIĆ.......KOSTIĆ........EFENDIĆ

.................SESAR............IVKOVIĆ

........................BEGANOVIĆ

............BADJI..........RAMIĆ..........BURIĆ

PLAVI

...............................................FEJZIĆ

.................NUKIĆ.............MORIS............KOJIĆ.......LEKOVIĆ

............................HASANOVIĆ..............HADŽANOVIĆ

...........................................AREŽINA

....MEŠINOVIĆ(A.HASANBEGOVIĆ)...UBIPARIP.............CRNKIĆ

MARKIRANI SU POBIJEDILI 3:1 ,,,,,2 GOLA BURIĆA I JEDAN RAMIĆA NA ASISTENCIJU BURIĆA.
NISAM VIDIO KO JE BIO STRELAC ZA PLAVE. NE BIH REKAO DA JE BILO PREBACIVANJA IGRAČA IZ JEDNE EKIPE U DRUGU. IGRA JE BILA LIMITIRANA BROJEM DODIRA .
LIJEPA IGRA ZA OKO KOJE SE UŽELILO FUDBALA.BIT ĆE INTERESANTNO PROTIV ZVIJEZDE 09 U SUBOTU.
BURIĆ SE ISTAKAO .
NAKON 1SATA I 20 MINUTA TRENING JE OKONČAN .PREOSTALO JE ISTEZANJE.
TRENINGU SU PRISUSTVOVALI I AZMIR I ALMIR HUSIĆ.
ATMOSFERA MEDŽU IGRAČIMA ODLIČNA.
NEZNATNO JE BIO PREKID JER JE MORRIS NENAMJERNO ZAKAČIO iVKOVIĆA U LICE.NIJE GA VIDIO DA IDE NA LOPTU.
U NAREDNIM TRENINZIMA TRNER BALJIĆ ĆE NAMETNUTI SVOJU FILOZOFIJU IGRE.VIDJET ĆEMO KOLIKO JE OVAJ IGRAČKI KADAR U STANJU DA JE SPROVEDE U DJELO.BRZ , TAČAN PROTOK LOPTE JE OČITO BALJIĆEVA VIZIJA .NARAVNO DO KRAJA TO JEST DO PROTIVNIČKOG GOLA.
DANAS NISAM VIDIO KAKO ĆE SE NAŠI ODBRAMBENI , DEFANZIVNI IGRAČI I NAPADAČI UKLOPITI U OVU UBRZANU IGRU.
TREBAT ĆE VREMENA OČITO.U SVAKOM SLUČAJU AKO SVI ZAJEDNO USPIJU IMAT ĆE IGRU KOJA ĆE BITI ISKORAK U ODNOSU NA SVE DO SADA VIĐENO..

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 15 jan 2020, 22:47

tuzlac je napisao/la:
15 jan 2020, 18:53
I danas je na Barama sijalo sunce.Kako ono s neba tako i sunce optimizma nakon što se pogleda rad na trenigu.Iako se nalazimo u prvoj sedmici od prozivke , dojam je vrlo dobar.Osim golmana Delića koji se predomislio i ipak neće biti naš član svi ostali su bili na zelenoj meraji stadiona Bare.
Drago mi je da Kostić fala Bogu podnosi treninge.
Nakon zagrijavanja aktuelna tema posjed lopte i presing ali sa ograničenim brojem dodira.To je i obilježilo današnji rad.Ovde mi je za oko zapao mali Ahmed Hasanbegović.Kovčić neće ići na posudbu , tako mi reče jedan koji sigurno zna.Istina, danas ga nisam vidio na terenu kao ni Mitrovića.
Onda smo došli na kraju na svoje mi koji bi da oni samo igraju na dva gola.Podijelio ih je trener na dva gola.
MARKIRANI
.......................MUMINOVIĆ

BUDO.......STJEPANOVIĆ.......KOSTIĆ........EFENDIĆ

.................SESAR............IVKOVIĆ

........................BEGANOVIĆ

............BADJI..........RAMIĆ..........BURIĆ

PLAVI

...............................................FEJZIĆ

.................NUKIĆ.............MORIS............KOJIĆ.......LEKOVIĆ

............................HASANOVIĆ..............HADŽANOVIĆ

...........................................AREŽINA

....MEŠINOVIĆ(A.HASANBEGOVIĆ)...UBIPARIP.............CRNKIĆ

MARKIRANI SU POBIJEDILI 3:1 ,,,,,2 GOLA BURIĆA I JEDAN RAMIĆA NA ASISTENCIJU BURIĆA.
NISAM VIDIO KO JE BIO STRELAC ZA PLAVE. NE BIH REKAO DA JE BILO PREBACIVANJA IGRAČA IZ JEDNE EKIPE U DRUGU. IGRA JE BILA LIMITIRANA BROJEM DODIRA .
LIJEPA IGRA ZA OKO KOJE SE UŽELILO FUDBALA.BIT ĆE INTERESANTNO PROTIV ZVIJEZDE 09 U SUBOTU.
BURIĆ SE ISTAKAO .
NAKON 1SATA I 20 MINUTA TRENING JE OKONČAN .PREOSTALO JE ISTEZANJE.
TRENINGU SU PRISUSTVOVALI I AZMIR I ALMIR HUSIĆ.
ATMOSFERA MEDŽU IGRAČIMA ODLIČNA.
NEZNATNO JE BIO PREKID JER JE MORRIS NENAMJERNO ZAKAČIO iVKOVIĆA U LICE.NIJE GA VIDIO DA IDE NA LOPTU.
U NAREDNIM TRENINZIMA TRNER BALJIĆ ĆE NAMETNUTI SVOJU FILOZOFIJU IGRE.VIDJET ĆEMO KOLIKO JE OVAJ IGRAČKI KADAR U STANJU DA JE SPROVEDE U DJELO.BRZ , TAČAN PROTOK LOPTE JE OČITO BALJIĆEVA VIZIJA .NARAVNO DO KRAJA TO JEST DO PROTIVNIČKOG GOLA.
DANAS NISAM VIDIO KAKO ĆE SE NAŠI ODBRAMBENI , DEFANZIVNI IGRAČI I NAPADAČI UKLOPITI U OVU UBRZANU IGRU.
TREBAT ĆE VREMENA OČITO.U SVAKOM SLUČAJU AKO SVI ZAJEDNO USPIJU IMAT ĆE IGRU KOJA ĆE BITI ISKORAK U ODNOSU NA SVE DO SADA VIĐENO..
Od dolaska Baljica vidjelo se da je trazio i forsira pas i brzu igru. Treba igrace malo istrpiti da se na to dodje, ali kako je koja utakmica odmicala bolje je bilo.
Igrao sam u Realu, al nije to ni blizu karanja gorkog!

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.