FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tcity055
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 13 jan 2021, 22:14

elvirbaljic je napisao/la:
13 jan 2021, 22:08
tuzlac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:04
13 jan 2021, 21:48

Vidis pasa, poenta je da se treba osloboditi igraca od kojih nemas bas neke koristi, a placas ih vise nego one koji doprinose ekipi. Pa se sad ti pitaj zasto bi ti ostao u firmi ako neradnik ima bolju platu od tebe, a ti viae i bolje radis. Sta mislis zasto je Kojic otisao?
KOLIKO MI IMAMO PO TEBI PRELAĆENIH IGRAČA'NEMOJ GOVORITI IMENA, NEGO SAMO RECI KOLIKO?
Ako uzmemo u obzir platu, ono stu su pruzili na terenu cetvorici bi se veceras zahvalio, nebi cekao sutra!
Ja sam čuo da je Džafić najplaćeniji igrač.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 13 jan 2021, 22:27

tcity055 je napisao/la:
13 jan 2021, 22:14
13 jan 2021, 22:08
tuzlac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:04

KOLIKO MI IMAMO PO TEBI PRELAĆENIH IGRAČA'NEMOJ GOVORITI IMENA, NEGO SAMO RECI KOLIKO?
Ako uzmemo u obzir platu, ono stu su pruzili na terenu cetvorici bi se veceras zahvalio, nebi cekao sutra!
Ja sam čuo da je Džafić najplaćeniji igrač.
Zar nije Vojo ?

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 14 jan 2021, 07:53

Bit ce zanimljivo vidjet odnos Voje i Husref,pogotovo ako Vojo ne bude efikasan ..

hule_barca
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 jan 2021, 09:51

Mislim da bi Tomislav Barbarić bio prava zamjena za Jovu Kojića.
FK "Mladost" Kikači

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 14:54

Tuzla City dogovorio prvo januarsko pojačanje, dolazi iz Kolumbije
14 Januara, 2021 13:44

Ekipa Tuzla Cityja dogovorila je prvo januarsko pojačanje.

U klub koji domaće mečeve igra na Tušnju dolazi defanzivac iz Kolumbije Kevin Riascosu.

25-godišnji štoper u Tuzlu dolazi kao slobodan igrač, a u prošloj sezoni nastupio je za Jaguares de Cordobu.

S klubom je igrao najviši rang takmičenja u Kolumbiji i upisao 26 utakmica tokom prošle sezone. Postigao je i dva pogotka.

S dolaskom Kolumbijca se očigledno tek počelo na mijenjanju igračkog kadra u Tuzli nakon razočaravajućeg prvog dijela sezone koji je tim završio na sedmoj poziciji.

Kevin Riascos - Wikipedia, la enciclopedia libre
Club País Año
Llaneros F.C. Colombia 2014
Uniautonoma Colombia 2015
Barranquilla F.C Colombia 2017
F.C. Arizona SAD 2018
Golden State Force SAD 2018
Jaguares de Córdoba Colombia 2019 - 2020
Patriotas Boyacá Colombia 2021
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 jan 2021, 00:08, ukupno mijenjano 9 puta.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 14 jan 2021, 14:54

hule_barca je napisao/la:
14 jan 2021, 09:51
Bio bi ako nije u pitanju neka skrivena povreda.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 14 jan 2021, 14:58

tuzlac je napisao/la:
14 jan 2021, 14:54
Tuzla City dogovorio prvo januarsko pojačanje, dolazi iz Kolumbije
14 Januara, 2021 13:44

PODIJELI Facebook Twitter

Ekipa Tuzla Cityja dogovorila je prvo januarsko pojačanje.

U klub koji domaće mečeve igra na Tušnju dolazi defanzivac iz Kolumbije Kevin Riascosu.

25-godišnji štoper u Tuzlu dolazi kao slobodan igrač, a u prošloj sezoni nastupio je za Jaguares de Cordobu.

S klubom je igrao najviši rang takmičenja u Kolumbiji i upisao 26 utakmica tokom prošle sezone. Postigao je i dva pogotka.

S dolaskom Kolumbijca se očigledno tek počelo na mijenjanju igračkog kadra u Tuzli nakon razočaravajućeg prvog dijela sezone koji je tim završio na sedmoj poziciji.

Eh sad ko zna kakav je ovo igrač.Da li je polovnjak tj neki zakamuflirani "migrant" ili ozbiljan igrač.Do sada nismo imali baš previše sreće sa ovakvim transferima.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 15:00

CityCity je napisao/la:
Ma kakav Barbarić ,običan trut.Vadio ga uvijek Jakovljević.Vidiš ti na snimcima koliko on ima viška kila i koliko je spor i trom.Zrinjski kad koga pusti znaj da je izraubovan i da može samo u penziju.(Barišić,Rugašević,Rustemović).
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 jan 2021, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 14 jan 2021, 15:05

tuzlac je napisao/la:
14 jan 2021, 15:00
CityCity je napisao/la:
Ma kakav Barbarić ,običan trut.Vadio ga uvijek Jakovljević.Vidiš ti na snimcima koliko on ima viška kila i koliko je spor i trom.Zrinjski kad koga pusti znaj da je izraubovan i da može samo u penziju.
Slažem se.Čim ga je Zrinjski otkačio znači da nije više za ozbiljan fudbal.

hule_barca
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 jan 2021, 15:47

Hajmo sad realno, šta bi vi, odnosno koga bi vi dovodili. Kao da je to tako lahko dovesti igrača po volji. Ako se Zrinjski riješi nekog igrača, to znači da je škart igrač. Onda tom logikom Zrinjski ne bi dovodio bivše igrače Sarajeva i Želje jer su oni postali škart u svojim klubovima. Dovedeš pojačanje sa strane, kao što je npr. ovaj Kolumbijac i pojma nemaš hoće li se uklopiti na naš fudbal i more drugih stvari. Dovedeš igrače iz Srbije, Slovenije, Češke, opet ne valjaju, bolja su naša djeca. Daš djeci priliku, kaže nemaju kvalitet, ispadamo, mislim zaista ne ugodi nam niko i to je jedina prava istina.
Moj stav je da je ovo specifična liga prije svega, koliko je loša toliko je i teška jer je vjerovatno svi podcjenjuju. Zbog toga bi baza ekipe trebala biti od igrača koji imaju iskustva u ovoj ligi. Na te igrače ide nadogradnja sa ovakvim tipovima kao što je Doffo i ovaj Kolumbijac, pa tu i tamo promoviraš koje svoje dijete ili neko otkrovljenje sa Kantona iz nižih liga. Barbarić je na trenutnom merkatu sigurno primamljiva opcija zbog iskustva igranja u dva od tri najjača kluba u državi. Naravno, treba se ograditi nekim kratkotrajnim ugovorom sa mogućnošću produženja radi zdravstvenog biltena, ali to je već na klubu da to odradi kako treba.
FK "Mladost" Kikači

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 16:20

14 jan 2021, 15:47
Hajmo sad realno, šta bi vi, odnosno koga bi vi dovodili. Kao da je to tako lahko dovesti igrača po volji. Ako se Zrinjski riješi nekog igrača, to znači da je škart igrač. Onda tom logikom Zrinjski ne bi dovodio bivše igrače Sarajeva i Želje jer su oni postali škart u svojim klubovima. Dovedeš pojačanje sa strane, kao što je npr. ovaj Kolumbijac i pojma nemaš hoće li se uklopiti na naš fudbal i more drugih stvari. Dovedeš igrače iz Srbije, Slovenije, Češke, opet ne valjaju, bolja su naša djeca. Daš djeci priliku, kaže nemaju kvalitet, ispadamo, mislim zaista ne ugodi nam niko i to je jedina prava istina.
Moj stav je da je ovo specifična liga prije svega, koliko je loša toliko je i teška jer je vjerovatno svi podcjenjuju. Zbog toga bi baza ekipe trebala biti od igrača koji imaju iskustva u ovoj ligi. Na te igrače ide nadogradnja sa ovakvim tipovima kao što je Doffo i ovaj Kolumbijac, pa tu i tamo promoviraš koje svoje dijete ili neko otkrovljenje sa Kantona iz nižih liga. Barbarić je na trenutnom merkatu sigurno primamljiva opcija zbog iskustva igranja u dva od tri najjača kluba u državi. Naravno, treba se ograditi nekim kratkotrajnim ugovorom sa mogućnošću produženja radi zdravstvenog biltena, ali to je već na klubu da to odradi kako treba.
Sigurno da Barbarića ne bi, kao ni Barišića ,Rustemovića ,Rugaševića......Pa nismo valjda ćoravi da ostajemo deponija izraubovanih fudbalera-bolesnih i nesposobnih da se bave vrhnskim fudbalom.Dakle da igraju tu našu "specifičnu) PL.ONAJ IZ ĆEŠKE JE SUPER PROMAŠAJ.(Džafić)
Doffo je vrlodobar igrač i on je uklopio u sredinu ,napokon dobio papire i tri žuta.Ali vidi se da je školovan veznjaki da mu lopta ide do noge i to na prvu ili drugu loptu.Husić dok je kupovao bez Muratovića mnogo,mnogo puta bolje igrače dovodio.

hule_barca
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 jan 2021, 16:30

Ne znam zašto si navalio toliko na Barišića. S obzirom da je doveden da bude treći stoper, mislim da je momak odradio svoj posao u ovoj polusezoni. Pa Kobie Morris je bio možda i više povrijeđen kad je tek došao, pa nije bilo toliko kritika. Hrvoje nema sreće s povredama, ali nije ni prvi ni zadnji, pa jedan Kostić je dvije godina odmarao zbog leđa, pa nikom ništa. Što se tiče Rustemovića, definitivno je podbacio, dok je Rugašević brzo shvatio da nema konkurencije na lijevom beku, što često zna biti pogubno kad je naš mentalitet u pitanju.
Da su @tuzlac tvoji kriteriji čudni kod ocjenjivanja igrača, može se vidjeti na primjeru Nikolića. Ne znam je li istina, ali sam čuo da je on veoma masno plaćen, a šta je pokazao u prvom dijelu, veliko ništa. Čak je i taj veliki promašaj Džafić imao kakav takav učinak za razliku od Nemanje, koga ti stavljaš u grupu igrača na kojima treba ekipu graditi.
FK "Mladost" Kikači

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 17:01

14 jan 2021, 16:30
Ne znam zašto si navalio toliko na Barišića. S obzirom da je doveden da bude treći stoper, mislim da je momak odradio svoj posao u ovoj polusezoni. Pa Kobie Morris je bio možda i više povrijeđen kad je tek došao, pa nije bilo toliko kritika. Hrvoje nema sreće s povredama, ali nije ni prvi ni zadnji, pa jedan Kostić je dvije godina odmarao zbog leđa, pa nikom ništa. Što se tiče Rustemovića, definitivno je podbacio, dok je Rugašević brzo shvatio da nema konkurencije na lijevom beku, što često zna biti pogubno kad je naš mentalitet u pitanju.
Da su @tuzlac tvoji kriteriji čudni kod ocjenjivanja igrača, može se vidjeti na primjeru Nikolića. Ne znam je li istina, ali sam čuo da je on veoma masno plaćen, a šta je pokazao u prvom dijelu, veliko ništa. Čak je i taj veliki promašaj Džafić imao kakav takav učinak za razliku od Nemanje, koga ti stavljaš u grupu igrača na kojima treba ekipu graditi.
Čudno je ali je vrijeme pokazalo da jedan igrač bilo koji ,kod jednog ili dvojce trenera jednostavno izgleda loše ,da ne kažem očajno.Onda se nekima posreći i treći trener i nastane sasvim druga situacija.Igrač se preporodi i publika u čudu gleda je li to on.Musemić je u Gorkom od defendera Mehmedovića napravio odličnog štopera ,od izgubljenog Sarića ponajboljeg igrača ekipe,od od Krpića koji je bio nepismen igrač napravio je školovanog špica itd.Tako se onda i ekipa promijeni na bolje i sve štima.Učitelj je bitan "Barsa".On koga dovede ili odobri dolazak nekog igrača u potpunosti stoji iza tog igrača i odgovara javnosti za njega.Njegovi prethodnici u Tuza City, Baljić i Nalić koji su sa Muratovićem pokrili prethodni period su potpuno odgovorni za sve ovo stanje u kojem se nalazimo.Za sve promašene ,bolesne i još koje kakve igrače koje su ih doveli a nisu onda znali od "tog mesa napraviti burek".Nemoj biti siguran da čak i ovaj Nikolić pod Musemićevom komandom neće proigrati i začuditii menei tebe u pozitivnom smislu.
Musemić nije gulanfer poput Baljića ,Nalića i Muratovića.Iako su mu ostavili veliki krater u ekipi vidjet ćeš kako majstor koji zna znanje vrlo brzo počinje "asanaciju terena" a zatim prelazi u dominantno napredovanje.

hule_barca
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 14 jan 2021, 17:28

Slažem se sa konstatacijom da iz raznoraznih razloga neki igračo igraju bolje ili lošije u zavisnosti od trenera. Svaki trener ima i promašaje, pa i Musemić, mada generalno govoreći, za očekivati je da Husref dovede veći broj igrača koji će igrati značajnu ulogu, a manje onih koji će biti samo prolaznici.
Šta će biti s Nikolićem ne znam, volio bih da svi proigraju od proljeća, ali ako govor tijela Nikolića ostane isti, on će biti igrač ala Fatić u Gorkom, koji je trčao krugove oko stadiona i uzimao novac.
FK "Mladost" Kikači

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 14 jan 2021, 17:35

ovi igraci koji su trenutno u klubu nisu ni malo odusevljeni cinjenicom da je Husref dosao.
Ali dobro i onako ce veliki dio out, a on ce dovesti po svom ukusu.

"kud bas on da dodje" najcesci komentar.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 14 jan 2021, 17:54

ultrasstyle_tz je napisao/la:
14 jan 2021, 17:35
ovi igraci koji su trenutno u klubu nisu ni malo odusevljeni cinjenicom da je Husref dosao.

Naravno da nisu. Naučili na Balju, Nalu pa i Bašića na fin kulturan način i to iskorištavali, odnosno zloupotrebljavali. Sa Husrefom će bit distanca i disciplina. A pored toga i ono što nije dobro psovanje al kod nas izgleda to ima najbolji efekat.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 18:44

14 jan 2021, 17:28
Slažem se sa konstatacijom da iz raznoraznih razloga neki igračo igraju bolje ili lošije u zavisnosti od trenera. Svaki trener ima i promašaje, pa i Musemić, mada generalno govoreći, za očekivati je da Husref dovede veći broj igrača koji će igrati značajnu ulogu, a manje onih koji će biti samo prolaznici.
Šta će biti s Nikolićem ne znam, volio bih da svi proigraju od proljeća, ali ako govor tijela Nikolića ostane isti, on će biti igrač ala Fatić u Gorkom, koji je trčao krugove oko stadiona i uzimao novac.
Mislim da će ovaj najavljeni Brkić zamijeniti Nikolića.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 18:47

tcity055 je napisao/la:
14 jan 2021, 17:54
ultrasstyle_tz je napisao/la:
14 jan 2021, 17:35

Naravno da nisu. Naučili na Balju, Nalu pa i Bašića na fin kulturan način i to iskorištavali, odnosno zloupotrebljavali. Sa Husrefom će bit distanca i disciplina. A pored toga i ono što nije dobro psovanje al kod nas izgleda to ima najbolji efekat.
Ja i Ćiro se sa ovom zadnjom konstatacijom u potpunosti slažemo.:)
EVO KAKO JE HUSREF PRAVIO IGRAČA OD RAHMANOVIĆA.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 19:09

FK Tuzla City se oglasio i razjasnio stvari oko Amara Beganovića
14 Januara, 2021 16:26

Ekipa Tuzla Cityja preko zvanične stranice demantovala je medijske natpise da je poslala zvaničnu ponudu za Amara Beganovića, kapitena Slobode.

Podsjetimo, pričalo se kako je tim s Tušnja odbio novu ponudu Tuzla Cityja za svog kapitena, ali u mlađem tuzlanskom premijerligašu demantuju da su istu uopšte poslali.

Njihovo saopštenje prenosimo u cjelosti:

“Nakon što se tokom jučerašnjeg dana na nekoliko portala pojavila informacija da je “kapiten Slobode Amar Beganović ponovo odbio Tuzla City”, ovom prilikom želimo da demantujemo ovu vijest.

Naime, Tuzla City nije slao nikakvu zvaničnu ponudu za kapitena Slobode Amara Beganovića, kojeg cijenimo kao fudbalera našeg gradskog rivala i kao U21 reprezentativca BiH.

Ovakvi medijski natpisi očito imaju za namjeru da naruše dobre međuklupske odnose između dva tuzlanska premijerligaša ili nešto drugo, ali ono što želimo da naglasimo da nikakve zvanične ponude prema Slobodi nije bilo.

Amaru Beganoviću i Slobodi želimo puno uspjeha u nastavku sezone”, saopšteno je.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 14 jan 2021, 19:20

Nema niti jedne informacije da je(sporazumno) raskinut još neki ugovor.?

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Skojevska i 6 gostiju.