FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

amkeivke
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 15 jan 2021, 22:59

Pozz momci iz "plavog dijela grada" ;-)
Malo da se nadovežem ne transfer križaljku. Jasno mi je za sve ove odlazke, al nije mi jasno zašto Rugašević? Izgarao je svaki minut na terenu, pošteno odradio svaku marku, a uz to doveden igrač iz prve federalne i Damir koji nije imao kluba 4-5mjeseci, trebat če mu vremena da se vrati u neki ritam.
Onda nije mi jasno ako je sa Kojićem raskinut ugovor, zašto se to isto više ne uradi sa Kostićem (znam da je ljubimac Azmira)?
Što se tiče pojačanja, trebamo jednog kvalitetnog desnog beka koji če pokrivat tu stranu sa Nukićem, stopera, centralnog veznog i wingera. Brkić bi bio dobro rješenje ili Sarić na veznom.

Kad se sjetim rada Azmira dok je bio u Slobodi. Dovodili se mladi reprezentativci mladi igrači poput Piric, Eric, Muminovic, Mehidic, Efendic, Todorovic, Ordagic, Veselinovic, Govedarica, Zec, Krpić, Prses,...sve ispod 23-24godine. I takav igrac ima jos prostora za napredak. A na zalost ovo sa 29-30 godina sto dovedes može samo još padat kvalitet nikako vise podizat. Zato se nadam da če uskoro doč do promjene u razmišljanju i nekom takvom načinu rada. Pozz

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 10:18

amkeivke je napisao/la:
15 jan 2021, 22:59
Pozz momci iz "plavog dijela grada" ;-)
Malo da se nadovežem ne transfer križaljku. Jasno mi je za sve ove odlazke, al nije mi jasno zašto Rugašević? Izgarao je svaki minut na terenu, pošteno odradio svaku marku, a uz to doveden igrač iz prve federalne i Damir koji nije imao kluba 4-5mjeseci, trebat če mu vremena da se vrati u neki ritam.
Onda nije mi jasno ako je sa Kojićem raskinut ugovor, zašto se to isto više ne uradi sa Kostićem (znam da je ljubimac Azmira)?
Što se tiče pojačanja, trebamo jednog kvalitetnog desnog beka koji če pokrivat tu stranu sa Nukićem, stopera, centralnog veznog i wingera. Brkić bi bio dobro rješenje ili Sarić na veznom.

Kad se sjetim rada Azmira dok je bio u Slobodi. Dovodili se mladi reprezentativci mladi igrači poput Piric, Eric, Muminovic, Mehidic, Efendic, Todorovic, Ordagic, Veselinovic, Govedarica, Zec, Krpić, Prses,...sve ispod 23-24godine. I takav igrac ima jos prostora za napredak. A na zalost ovo sa 29-30 godina sto dovedes može samo još padat kvalitet nikako vise podizat. Zato se nadam da če uskoro doč do promjene u razmišljanju i nekom takvom načinu rada. Pozz
Nisu ti loša zapažanja. Al znaš kako je i ovi prethodni treneri i Muratović su svakog igrača kojeg su doveli najavljivali kao istinsko pojačanje. Međutim, bilo je puno fulova i trošenje novca. Ni sada nema neke garancije. Slažem se da je Kojić bio ponajbolji nešto se desilo. Kostić nije ni blizu onoga što bi trebao biti još plus vodi nesportski život. Za nadati se da će Husref sve to skenirat i uvest reda kako među igračima tako i među onim šaptačima okolo. Ozbiljna skauting služba mora se formirat jer ovoliko fulova je van pameti i bacanje para uprazno.

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 12:37

Sa Barišićem rasčistiti ako može ostaviti ga ako ne raskid. Isto tako sa Kostićem il si igrač ili ne. Đerić i Ramić raskid jer posebno Đerić je daleko od onoga što nam treba. Muminović je isto pod upitnikom. Važno je da se Hasanović vrati u punom kapacitetu i da Huso nastavi napredovati. E da sa Rustemovićem odmah raskid.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 16 jan 2021, 13:31

tcity055 je napisao/la:
16 jan 2021, 12:37
Sa Barišićem rasčistiti ako može ostaviti ga ako ne raskid. Isto tako sa Kostićem il si igrač ili ne. Đerić i Ramić raskid jer posebno Đerić je daleko od onoga što nam treba. Muminović je isto pod upitnikom. Važno je da se Hasanović vrati u punom kapacitetu i da Huso nastavi napredovati. E da sa Rustemovićem odmah raskid.
Đerić brate,nista.
Sto se tice Rustemovica,mozda pod palicom Musemica bude dobar,on ima kvalitet..
Kad covjek sabere i oduzme,x nejasnih stvari je Muratpvic radio,toliko dobro placenih igraca je doveo,strasnu je strategiju imao.

Ima li stadiona na vidiku?

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 15:29

15 jan 2021,

"Potvrdio njegov bivši klub: Luka Lučić potpisao
dvogodišnji ugovor sa Tuzla Cityjem"

Ja ne mogu da prihvatim da su doveli ovog igrača.To što on igra u Posušju u federalnoj je druga priča.Ali mi bi s njim na lijevom beku bili smiješni.Vidi se da je polupismen igrač.Neko ga navratio da diže tegove da nabilda mišiće.U međuvremenu to ispalo iz mode.Ne znam, da ga probaju prodati u Englesku ili Škotsku.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 15:51

KOJI JE OVO IGRAČ?
slika
Eldin Hasanbegović

19/20 Jan 20, 2020 FK Tuzla City - OFK Gradina Srebrenik -pozajmica
20/21 Jun 10, 2021 OFK Gradina Srebrenik - FK Tuzla City - kraj pozajmice

29. decembar 2020
Nogometaš Eldin Hasanbegović i u nastavku sezone nastupaće za drugoligaša Gradinu iz Srebrenika, kao posuđeni igrač premijerligaša Tuzla City. Ovaj 20-godišnji centralni defanzivac po vokaciji neće se tokom zimske pauze vraćati u redove Tuzla City, te će mu posudba u Gradinu važiti do kraja sezone. Inače, Hasanbegović je odlaskom u Gradinu ostvario svoj prvi seniorski transfer, s obzirom da mu je prvi klub u seniorskoj karijeri upravo Tuzla CIty. Izvorni članak
---------------------------------------------------------------------------
A mi našli štopera u Kolumbiji.Pa njega treba u Gradinu ,on i onako ne zna kome je došao i koje je koja liga.Ovog Hasanbegovića će Musemić nadam se ostaviti u TuzlaCityju.Bio je 1 godinu na pozajmici ,dosta je.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 16 jan 2021, 16:30, ukupno mijenjano 3 puta.

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 16:03

tuzlac je napisao/la:
16 jan 2021, 15:51
KOJI JE OVO IGRAČ?
slika
Ovo je Eldin Hasanbegović na posudbi u Gradini bio. Došao sa Kovčićem iz Slobode.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 16:09

tcity055 je napisao/la:
16 jan 2021, 16:03
tuzlac je napisao/la:
KOJI JE OVO IGRAČ?
slika
Ovo je Eldin Hasanbegović na posudbi u Gradini bio. Došao sa Kovčićem iz Slobode.
SRBRNIČANI TVRDE DA ĆE I NA PROLJEĆE IGRATI ZA NJIH.A mi doveli štopera iz Kolumbije??????????????
Pozajmljeni igrač može se povratiti i prije roka na koji je pozajmljen.
Hasanbegović je već odradio godinu dana u Srebrniku.Dosta.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 16:34

“///////” saznaju: Slobodin dragulj potpisao za Tuzla City
17 Jula, 2019 12:20
Mladi fudbaler tuzlanske Slobode Eldin Hasanbegović prešao je u redove gradskog rivala Tuzla Cityja.

slika

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 16:39

KOJI JE OVO IGRAČ ?
slika
Elvir Duraković,? ILI NEKI DRUGI

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 16 jan 2021, 18:06

tuzlac je napisao/la:
16 jan 2021, 16:09
tcity055 je napisao/la:
16 jan 2021, 16:03
tuzlac je napisao/la:
KOJI JE OVO IGRAČ?
slika
SRBRNIČANI TVRDE DA ĆE I NA PROLJEĆE IGRATI ZA NJIH.A mi doveli štopera iz Kolumbije??????????????
Pozajmljeni igrač može se povratiti i prije roka na koji je pozajmljen.
Hasanbegović je već odradio godinu dana u Srebrniku.Dosta.
Pokusat ce se nametnut novom sefu strucnog staba,ako ne uspije ,onda ce se vratit u Srebrenik..

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 18:50

Pozitivanstav je napisao/la:
16 jan 2021, 13:31
tcity055 je napisao/la:
Đerić brate,nista.
Kad covjek sabere i oduzme,x nejasnih stvari je Muratpvic radio,toliko dobro placenih igraca je doveo,strasnu je strategiju imao.

Rustem sigurno ima kvalitet. Međutim, kod nas se nije oznojio e sad tu ima kvaka znajući koja ga agencija zastupa i njihov poprilično rezerviran stav prema TC. Možda je po srijedi i neka hronična povreda. I sa njim treba rasčistiti ili igrat ili noga. Pitanje je i kakav će nam biti Vojo jer od njega puno zavisi. Crnka će se prestat zajebavat il će izgubit mjesto u timu. Bađi bi mogao da proradi. Ja lično vjerujem da će i Mehidić biti pravo pojačanje.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 16 jan 2021, 22:00

Jovo Kojić novi igrač FK Novi Pazar.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 16 jan 2021, 23:24

tcity055 je napisao/la:
16 jan 2021, 18:50
16 jan 2021, 13:31
tcity055 je napisao/la:
Đerić brate,nista.

Rustem sigurno ima kvalitet. Međutim, kod nas se nije oznojio e sad tu ima kvaka znajući koja ga agencija zastupa i njihov poprilično rezerviran stav prema TC. Možda je po srijedi i neka hronična povreda. I sa njim treba rasčistiti ili igrat ili noga. Pitanje je i kakav će nam biti Vojo jer od njega puno zavisi. Crnka će se prestat zajebavat il će izgubit mjesto u timu. Bađi bi mogao da proradi. Ja lično vjerujem da će i Mehidić biti pravo pojačanje.
Odmorio se Rustemović fino kod nas i sad može serbez da ide gdje će igrati -baraba.Zastupa ga agencija koja nam uvaljuje Beganovića.
Ovo za Mehidića će se vidjeti.Dugo je izbivao iz našeg fudbala.Kostić je znatno poravio svoju igru ,bolje reći ulazi u ritam igre nakon operacije kičme i oporavka.Baš sam obratio pažnju kako je držao Lukića iz Borca.U mali džep ga stavio.Ima Kostić još dosta za reći u našem fudbalu i klubu.on je 1989 godište dakle 31 i pol godina.DaoBog da ga zdravlje i pamet posluže može taj još komotno 2 -3 godine da igra i to vrhunski.On i Kobi Moris jako dobro sarađuju.Nadam se da će Hasanbegović zadovoljiti Husrefov ukus i ostati u TuzlaCityju.Ne znam ko nam uvali ovog iz Kolumbije Bože dragi.Drago bi mi bilo da pozovu Kovčića i da ga pridruže ekipi.Muratović ga je otjerao i napravio smiješnim i sebe i klub.Čuj doveli ga iz Gorkog kao omladinskog reprezentativca BiH a onda zbog Durakovića mu dali nogu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"**** SAZNAJU: Omladinski reprezentativac BiH iz Slobode prešao u Tuzla City
18 Jula, 2019

Mladi fudbaler tuzlanske Slobode, Amar Kovčić svoju će karijeru nastaviti u Tuzla Cityju.

Kovčić je dogovorio sve uslove ugovora sa drugim tuzlanskim premijerligašem, saznaje portal ****.

Radi se o 18-godišnjem fudbaleru koji igra na poziciji lijevog beka, a koji je imao status i omladinskog reprezentativca BiH.

Prije nekoliko dana transfer u Tuzla City iz Slobode ostvario je i štoper Eldin Hasanbegović."
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vratite ovog momka u Tuzla City Ako Boga znate

Agent: K3 Sportmanagement ...Manager Edis Mulalic
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 jan 2021, 12:57, ukupno mijenjano 4 puta.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 16 jan 2021, 23:57

Kako znas da Kolumbijac ne valja??

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 17 jan 2021, 00:07

16 jan 2021, 23:57
Kako znas da Kolumbijac ne valja??
Pa pogledao sam ova 3 videa i evidentno je da momak nije kvalitet za BiH PL.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 jan 2021, 12:33

Kakvu platu uzima Husref :o
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 17 jan 2021, 12:42

Wandelanoite je napisao/la:
17 jan 2021, 12:33
Kakvu platu uzima Husref :o
Sa halalom.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 17 jan 2021, 12:59

Imal kakvo pojačanje sa Foklandsih ostrva?

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 17 jan 2021, 13:05

Obavljeni ljekarski u Tuzla Cityju: Nakon duge pauze kapiten u pogonu, Badji stiže u ponedjeljak
slika
Na startu priprema fudbaleri Tuzla Cityja su uspješno okončali ljekarske preglede, pa se Musemić i njegov saradnici u potpunosti mogu posvetiti trenažnom procesu.

Ekipa svakodnevno radi na stadionu Bare, a ohrabruje podatak da kapiten Mirsad Hasanović nakon operacije i duže pauze radi punim kapacitetom.

Pripremama se još nije samo priključio Badara Badji koji stiže u ponedjeljak, s obzirom da se nalazi u Senegalu kod porodice.

Ekipa će vježbati u Tuzli do četvrtka nakon čega putuje u Ljubuški

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.