FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 jan 2021, 20:45

emir012 je napisao/la:
17 jan 2021, 17:08
amkeivke je napisao/la:
15 jan 2021, 22:59
Pozz momci iz "plavog dijela grada" ;-)
Malo da se nadovežem ne transfer križaljku. Jasno mi je za sve ove odlazke, al nije mi jasno zašto Rugašević? Izgarao je svaki minut na terenu, pošteno odradio svaku marku, a uz to doveden igrač iz prve federalne i Damir koji nije imao kluba 4-5mjeseci, trebat če mu vremena da se vrati u neki ritam.
Onda nije mi jasno ako je sa Kojićem raskinut ugovor,
Istina je da se Rugasevicu ne moze nista zamjeriti na zalaganju. Ali nikakav kvalitet nije pokazao, ni defanzivno a posebno ne ofanzivno...

Mozda ti sto su vec do sada otpali - Nikolic, Hodzic i Rugasevic i imaju neki kvalitet i mozda ce ga negdje i pokazati, ali kod nas stvarno nisu (s tim da Hodzic za razliku od ove druge dvojice nije ni imao previse prilike da se dokaze).

Uglavnom - nije mi zao sto je navedena trojka otpisana, jedino mi je mozda malo zao zbog Kojica - on kroz ove godine sa nama jeste pokazao odredjeni kvalitet.
Dijelim mišljenje.Ima još igrača kojima ćemo se zahvaliti sada ili na ljeto.Ovi prethodnici su nakrkali pun autobus felerične robe.Ja sam uvjeren da će Musemić sve to vremenom utamburiti.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 11:57

OVAJ DO HUSREFA BI TREBAO BITI TAJ GORAN BRKIĆ ALI NIJE.
slika
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KO JE OVAJ IGRAČ?
slika
Liči mi na Maksimovića
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


OVO JEST GORAN BRKIĆ JOŠ U DRESU MLADOSTI DK
ZAJEDNO U FK MLADOST,MUSEMIĆ -BRKIĆ
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 jan 2021, 16:28, ukupno mijenjano 4 puta.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 15:12

OVAJ JEST BRKIĆ GORAN
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 jan 2021, 15:36, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 15:30

KO JE OVAJ IGRAČ?
slika
Liči mi na Maksimovića
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 jan 2021, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 16:26

Goran Brkić je znači tu.Ako Hasanović stane na svoje mjesto defanzivca on faktički pokriva odlazak Nikolića.Bit će u paru sa Karjaševićem.Brkić će onda izbaciti iz prve postave Maksimovića ili Deffoa.Prije da će to biti Maksimović s tim da nije Maksimović za transfer liste.Štoperi Kobi Morris-Ivan Kostić- Kevin Riascos Kalifornija ? i Hasanbegović .Barišić je za sad tu Rustemović vjerovatno traži klub.O desnom beku se ne govori.Da li to znači da će i Musemić Nukića prikucati na beka sa širokim radijusom kretanja? Ili da će živiti Bobana Đerića.Lijevi bek Mehidić Ili Mehidić prelazi na desno krilo.Mešinović je dečko koji obećava.On je nominalno defanzivni vezni .Možda ga Husref prekvalifikuje na desnog beka.Crnkić i Ubiparip su neupitni.Bađi će morat dobro zapeti ako misli biti kandidat za 11.
Ne vidim onog slavnog lijevog beka iz Posušja.Lučića.?
Dobro je .Musemić je poćero i sad ima mnogo pitanja koja traže odgovor.Recimo sa kojom ćemo formacijom(formacijama) igrati ?
Za sad je Pojačanje jedino Brkić i naravno činjenica da se oporavio Bogu hvala Hasanović.Ne znam hoće li ovi svi ići u hercegovinu sada ili će biti još razlaza.
Za sada na rosteru :

1.Nevres Fejzic
2.Azir Muminovic
3.Bakir Brajlovic
4.Hrvoje Barisic
5.Darick Kobie Morris
6.Mirsad Hasanovic
7.Ivan Kostic
8.Elvir Durakovic
9.Boban Djeric
10.Edin Rustemovic
11.Huso Karjasevic
12.Ahmed Hasanbegovic
13.Haris Dzaferovic
14.Ajdin Nukic
15.Dejan Maksimovic
16.Adnan Dzafic
17.Belmin Mesinovic
18.Nermin Crnkic
19.Agustín Doffo
20.Mirsad Ramic
21.Badara Badji
22.Vojo Ubiparip
23.Goran Brkić
24.Petar Mišić
--------------------------
25.Damir Mehidić
26.Eldin Hasanbegović
27.Kevin Riascos (Kolumbija)


- Za sada otišli:
Hodžić ,Rugašević,Nikolić,Ivković,Kojić i Kulović(GOŠK-u junu mu istiće Ugovor) Budo Šarčević.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 19 jan 2021, 21:13, ukupno mijenjano 3 puta.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 16:49

Goran Brkić novi igrač FK Tuzla City!

Potpisao na godinu dana
Narednih godinu dana Goran Brkić ugovorom će biti vezan za premijerligaša iz Tuzle.

18.01.21. 16:31
E. Škorić

slika
Goran Brkić novi igrač FK Tuzla City!
Brkić (29) igra na poziciji centralnog veznog i jedan je od prvih igrača koji dolazi u eri Husrefa Musemića, novog trenera Tuzlaka.

Radi se o provjerenom i kvalitetnom nogometašu koju je u Premijer ligi već igrao za MLADOSTiz Doboja kod Kaknja, nakon čega je bio u OLIMPIJI iz Ljubljane, TrRIGLAVU i kazahstanskom TARAZU, kojeg je napustio ove zime.

On bi mogao biti jedno od najvećih pojačanja TUZLE, koja će pokušati da napravi malo čudo i da u proljetnom dijelu sezone izbori nastup u EVROPI.

Brkić je ponikao u OFK BEOGRADU, igrao je u Srbiji za nekoliko timova, a bio je i mladi srbijanski reprezentativac u nekoliko navrata. S FK Tuzla City je potpisao ugovor na GODINU DANA.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 jan 2021, 17:47, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 16:53

DOBRO DOŠAO U FK TUZLA CITY GORANE BRKIĆU
--------------------------------------------------------------------------------
Novogodišnji poklon za Husrefa Musemića: Bombastično pojačanje u Tuzla Cityju

PREMIJER LIGA BIH18/01/2021 u 15:56 h

Veliko pojačanje za ekipu TUZLA CITYja
Husref Musemić će dobiti veliko pojačanje za nastavak sezone.

Kao što je naš portal pisao prije nekoliko dana, Goran Brkić će postati novi igrač Tuzla Cityja.

Brkić je u proteklom periodu bio u pregovorima sa Tuzlacima, a oni su očigledno urodili plodom te je ovaj sjajni veznjak danas trenirao sa ekipom Husrefa Musemića.

Brkić je posljednji nastup u Premijer ligi BiH zabilježio prije tri i po godine kada je nastupao za MLADOST DK.

Nakon toga uslijedile su epizode u Sloveniji gdje je nastupao za OLIMPIJU i TRIGLAV, dok je posljednji angažman imao u kazakhstanskom TARAZU.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 jan 2021, 17:44, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 17:00

DANAS SU POČELI POTPISI UGOVORA.HOĆE LI IH BITI JOŠ?

Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 27 jan 2021, 19:44, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 17:51

"Igrao je za BiH 90 minuta protiv Nizozemske na desnom beku, a nije igrao za Hajduk"

Hoće li Todorović ostati u Splitu?
Sportski direktor Hajduka Mindaugas Nikoličius govorio je danas na press konferenciji za novinare na kojoj je predstavljen novi trener Splićana Tramezzani.

18.01.21. 16:07
E. Škorić-
-----------------------------
NAJBOLJE BI BILO NJEGOVOM MENADŽERU AHMEDU HASANOVIĆU DA GA RESTARTUJE U BIH, U TUZLA CITY.UGOVOR SA HAJDUKOM JE" VISEĆI" I VRIJEDI DO LJETA OVE GODINE.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Wolffire » 18 jan 2021, 18:24

S Brkicem ste dobili odličnog veznog igrača. Sutevi van sesnesterca su mu specijalnost kako iz prekida tako i iz igre. Nije bas neki virtuoz s loptom ali zna biti konkretan u zadnjoj trećini pogotovu sa tim sutevima.
Meni lično jedan od najdražih igrača koji je igrao u MDK.
U kakvoj je formi ne znam, prateći statistiku iz prethodnih sezona nije uspio ponoviti ni blizu sezonu kao kod nas.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 19:13

Wolffire je napisao/la:
18 jan 2021, 18:24
S Brkicem ste dobili odličnog veznog igrača. Sutevi van sesnesterca su mu specijalnost kako iz prekida tako i iz igre. Nije bas neki virtuoz s loptom ali zna biti konkretan u zadnjoj trećini pogotovu sa tim sutevima.
Meni lično jedan od najdražih igrača koji je igrao u MDK.
U kakvoj je formi ne znam, prateći statistiku iz prethodnih sezona nije uspio ponoviti ni blizu sezonu kao kod nas.
HVALA ZA INFO.ON JE ZA OVU NAŠU "SLAVNU LIGU "TOP IGRAČ.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 jan 2021, 19:15

Očekivao sam još nekih vijesti danas ali izleda da je današnji dan posvećen Brkiću.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 18 jan 2021, 20:38

Zvanično otišao Šarčević.
Brkić bi trebao da donese kvalitet koji nismo imali do sada a to je šutevi i golovi sa distance.

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 18 jan 2021, 20:43

Polahko momci, ubrzo če Husref vidjet gdje škripi, pa se okrenit toj poziciji i tražit pojačanje. Po meni smo prilično dobro pokriveni na svim pozicijama osim na bekovskim, jer Nukića je "grehota" trošit na beku, može puno više ponudit ofanzivno na wingeru, a o lijevom beku da i ne pričam, nadam se da me Damir iznenadi formom jer ipak nije dugo igrao,...A o Lučiću i ovom crncu stoperu novom, na glavama im ogroman upitnik...

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 18 jan 2021, 21:07

:guz:
CityCity je napisao/la:
18 jan 2021, 20:38
Zvanično otišao Šarčević.
Brkić bi trebao da donese kvalitet koji nismo imali do sada a to je šutevi i golovi sa distance.
Cini mi se samo protic Veleza je pa gol sa oko 16m,Dzafic.
Fakat treba neko ko zna sutat iz daljine.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 18 jan 2021, 21:16

Brkiću dobrodošlica uz uvjerenje da će biti istinsko pojačanje. Na Budu sam već bio zaboravio. Hvala i njemu na period proveden kod nas. Puno smo i njemu pisali znao je nekad iznenaditi i sebe i nas a i protivnika.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 18 jan 2021, 21:18

Za očekivati je sutra potpis ugovora sa Damirom. Ne znam zbog čega al ja u njega puno vjerujem.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 jan 2021, 14:20

tcity055 je napisao/la:
18 jan 2021, 21:18
Za očekivati je sutra potpis ugovora sa Damirom. Ne znam zbog čega al ja u njega puno vjerujem.
Damir Mehidić 10.02.17
"Što se tiče Slobode, prije svega Tuzla je moj grad, tu sam odrastao i kao dječak sam sanjao da zaigram za prvi tim Slobode, što sam na kraju i uspio. Rastanak sa Slobodom možda i nije bio najbolji način, ali tu su uticali mnogi faktori na koje nisam mogao da utičem. Sigurno da nisam uspio da pokažem sve svoje mogućnosti u Slobodi i zbog toga mi je žao jer sam mogao puno bolje i više. Svaki igrač prije svega treba da ima neku konstantu igranja, a ja je nisam imao. Jednu utakmicu sam igrao, pa sljedeću nisam nikako. Treću uđem 15 minuta i onda sve ponovo, a niko da kaže razlog zašto je to tako. Mislim da ovo nije bio slučaj samo sa mnom, bilo je tu još igrača koji su mogli dati puno više Slobodi, ali ja sam siguran da će budućnost pokazati ono što je bilo ispravno", dodao je na kraju razgovora za SportSport.ba Damir Mehidić, novi član švicarskog Aaraua.
Nije on Husrefov tip igrača.Možda Husić prekine obećanje da se neće miješati Husrefu uposao pa ga potpišu.Ali neće se naigrati.Đe će bek 1,90m? Bit će drugi Budo.Joj kad ga stanu ljudi lomit.On će tražiti da oćeraju Crnkića, da igra lijevo krilo.
Opet se menadžerišeš.Ovaj Amar Kovčić je Roberto Karlos za njega, sviđalo se to kome ili ne.Ali nije TuzlaCity za Tuzlaka. - - Drago mije da mu je Mulalić menadžer .Eto malog uskoro na veliku scenu.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 jan 2021, 14:32

Ko je ono želio Barbarića?

- Sada već bivši fudbaler Zrinjskog, Tomislav Barbarić, pronašao je novi angažman i nosit će dres hrvatskog Jaruna.
Proslavljeni as doveo bivšeg fudbalera Zrinjskog: Barbarić pronašao iznenađujući angažman
Sada već bivši fudbaler Zrinjskog, Tomislav Barbarić, pronašao je novi angažman i nosit će dres hrvatskog Jaruna.
Barbarić je pomalo iznenadio izborom novog kluba. Iz Zrinjskog prešao je u trećeligaša u Hrvatskoj, ekipu Jaruna iz Zagreba, kojeg s klupe vodi proslavljeno ime, Predrag Jurić.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 19 jan 2021, 15:06, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7815
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 jan 2021, 14:59

Kolumbijac Valderama na udaru protivničkih igrača .


Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.