FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 jan 2021, 17:01

Ne znam hoće li još nekog dovesti Musemić.Jedino nek se ne toba. Broj od 22-24 igrača je knap.Tako da ako i bude dovođenja igrača onda treba raskidati Ugovore sa nekim od od ovih koji su sad tu i koji na ovaj ili onaj način nisu mnogo pokazali a nje ni prlike da će pokazati.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 20 jan 2021, 17:07

Pozitivanstav je napisao/la:
20 jan 2021, 16:49
tuzlac je napisao/la:
20 jan 2021, 16:33
20 jan 2021, 14:56
:roll:

Nadat se da ima kvalitet,vjerujem Musemicu.
Mozda ce Mehidic na beka.
Mehidić je ljevak.A Mišić je isto ljevak i igra na poziciji lijevog beka.Dakle dolaskom Mišića koji je "hitar ko Mitar" Mehidić neće biti lijevi bek nego Mišić.
Gdje si vidio.da je Misic bek?
Na snimku You tube.On je po transfermarktu lijevi vezni ali ne gine mu uloga koju ima Nukić koji se također na Transfermarktu vodi kao desni vezni.Odlaskom Rugaševića ukazala se potreba da izbalansiramo bočne pozicije.Dakle ,ako Nukić fedra od -do ,onda ja barem tako vidim , će i Mišić raditi isto po lijevoj strani.Takav je danas fudbal bekovi i krila se udvajaju.Jer u našem timu bi ostao Rugašević a otišao Maksimović ili Dofo .I još da kažem da bi Mehidić sa svojih 1,90m na lijevom boku bio kao i Rugašević.To je moje Viđenje.
p,s.
Ne vidim razloga da raskidamo sa Crnkićem ali se nadam da će ga Musemić odviknuti od soliranja po svaku cijenu.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 20 jan 2021, 18:38

Danas nema nikakvih informacija.Nema ni fotografija sa treninga .Sutra bi ako sam dobro razumio trebali krenuti za hercegovinu.Koji je spisak ko eventualno otpada od ovih koji su tu sada.Ili idu svi ,hoće li još neko doći na probu.Je li stigao veliki Badara Bađi ?

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 20 jan 2021, 18:47

slika

Stigao je Crnkić.Badara Bađi ima problema sa putovanjem-korona situacijom i očekuje se u petak.Kolumbijac ostaje i potpisuje.Još se jedino traži rješenje za desnog beka da bi se oslobodio Nukić za krilo.Na domaćem tržištu nema neke ponude a stranaca je mnogo ali tu je problem sa kvotom stranih igrača.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 20 jan 2021, 20:20

Kolumbijac će onda biti šesti stranac ?.

Za sada na rosteru :

1.Nevres Fejzic
2.Azir Muminovic
3.Bakir Brajlovic
4.Hrvoje Barisic HRV-BIH
5.Darick Kobie Morris HRV.1.
6.Mirsad Hasanovic ŠVIC - BIH
7.Ivan Kostic SRB-BIH
8.Elvir Durakovic
9.Boban Djeric BIH - SRB
10.Edin Rustemovic
11.Huso Karjasevic
12.Ahmed Hasanbegovic
13.Haris Dzaferovic
14.Ajdin Nukic
15.Dejan Maksimovic
16.Adnan Dzafic
17.Belmin Mesinovic
18.Nermin Crnkic BIH -SAD
19.Agustín Doffo ARG-ITAL.2.
20.Mirsad Ramic
21.Badara Badji ANG.3.
22.Vojo Ubiparip SRB-BIH
23.Goran Brkić SRB.4.
24..Petar Mišić HRV5.
--------------------------
25.Damir Mehidić
26.Eldin Hasanbegović
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 jan 2021, 12:18, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 20 jan 2021, 20:24

CityCity je napisao/la:
20 jan 2021, 18:47
slika

Stigao je Crnkić.Badara Bađi ima problema sa putovanjem-korona situacijom i očekuje se u petak.Kolumbijac ostaje i potpisuje.Još se jedino traži rješenje za desnog beka da bi se oslobodio Nukić za krilo.Na domaćem tržištu nema neke ponude a stranaca je mnogo ali tu je problem sa kvotom stranih igrača.
Šta se još priča na treningu? Sad bi Efendić došao ko kec na desetku.I Efendić je u drugoj ligi Švicarske.
Hoće li još neki igrač dobiti sporazumni raskid Ugovora?
Je li sa momcima još Eldin Hasanbegović ?
Na kojoj poziciji je igrao Mehidić?

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 20 jan 2021, 22:24

tuzlac je napisao/la:
20 jan 2021, 20:24
CityCity je napisao/la:
20 jan 2021, 18:47
slika

Šta se još priča na treningu? Sad bi Efendić došao ko kec na desetku.I Efendić je u drugoj ligi Švicarske.
Hoće li još neki igrač dobiti sporazumni raskid Ugovora?
Je li sa momcima još Eldin Hasanbegović ?
Na kojoj poziciji je igrao Mehidić?
O Efendiću se ne priča.Ne pominju se novi raskidi.Zasad se računa i na Đerića i na Rustemovića -Musemić želi da vidi šta Rustemović može i zasad i on ostaje a bio je blizu odlaska.Mehidić je igrao po lijevoj strani beka a ubacivao se i naprijed.Hasanbegović Eldin je čini mi se igrao desnog beka ako se dobro sjećam (uglavnom bio je prisutan).Inače mnogi se nude slobodni igrači za poziciju desnog beka.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 12:13

Novi član ekipe Husrefa Musemića, kako je SportSport.ba i najavio, postao je 29-godišnji defanzivac Damir Mehidić.
21 Januara, 2021
On u redove tuzlanskog kluba dolazi iz švicarskog Aaraua gdje je proveo protekle tri sezone.

slika
Lahko je za rođu , za njega mora biti mjesta..Rođo šala nije.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 12:20

Za sada na rosteru :

1.Nevres Fejzic
2.Azir Muminovic
3.Bakir Brajlovic
4.Hrvoje Barisic HRV-BIH
7.Ivan Kostic SRB-BIH
8.Elvir Durakovic
9.Boban Djeric BIH - SRB
10.Edin Rustemovic
11.Huso Karjasevic
12.Ahmed Hasanbegovic
13.Haris Dzaferovic
14.Ajdin Nukic
15.Dejan Maksimovic
16.Adnan Dzafic
17.Belmin Mesinovic
18.Nermin Crnkic BIH -SAD
19.Agustín Doffo ARG-ITAL.2.
20.Mirsad Ramic
21.Badara Badji ANG.3.
22.Vojo Ubiparip SRB-BIH
23.Goran Brkić SRB.4.
24..Petar Mišić HRV5.
25.Damir Mehidić
26.Eldin Hasanbegović
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 jan 2021, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 12:26

To je Hasanbegović igrao beka za rezervnu postavu i za nuždu.Obzirom da imamo još nominalno Đerića ,onda kad igraju na dva gola u onoj B ekipi mora neko pokrpiti mjesta za koje nemamo igrača.Ko je igrao 4. štopera osim Kobija,Kostića i Barišića.
Rustemović je bivši igrač i njega izvlači to što je podrinjac.
Za Barišića je isto greška što nije raskinut ugovor.Mladić je nažalost sklon pucanu mišića zadnje lože i nikad ne znamo kad će se to desiti.Pored njega moraš imati upitnik.Kao što je Hodžić za kratko vrijeme doveden i otpušen jer se pokazalo opet na žalost da moma kima zdravstvenih problema.
Rustemović ima i zdravstvenih problema ali i psiholoških, igra kad mu se digne.On će tu krpiri defanzivce Hasanovića i Karjaša kad budukartonirani ili povrijeđeni a more za nuždu i na štopera.Tako da će oni Eldina Hasanbegovića proslijeditiu Srebrnik sve su prilike.Ta priča o novom dsnom beku je patka jer Nukiću je to mjesto zagarantovano pošto rođo ide na levo krilo.Ta će Nukić pored rođe koji je u Zenici igrao Ligu Evrope.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 jan 2021, 12:42, ukupno mijenjano 1 put.

emir012
Kontakt:

Post Postao/la emir012 » 21 jan 2021, 12:35

Pa eto tu lijevu stranu smo valjda rjesili i popunili...
Misic je valjda konkurencija Crnkicu a Mehidic Lucicu...
Mada Mehidic je ranije u Slobodi igrao ofanzivnije - najvise desno krilo...

Sto neko napisa - nebi lose dosao desni bek, da znamo da je Nukic krilo...

Mislim da ovo sve ide dobro zasad dolaskom Musemica, jedino malo mi se ne svidja plan priprema - samo dvije prijateljske s premijerligasima, sve ostalo nizeligasi...
Slabo se tu moze stvarno nesto uigrat i provjerit - preslabi protivnici... Znam da je to zbog korone, al eto...

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 12:51

emir012 je napisao/la:
21 jan 2021, 12:35
Pa eto tu lijevu stranu smo valjda rjesili i popunili...
Misic je valjda konkurencija Crnkicu a Mehidic Lucicu...
Mada Mehidic je ranije u Slobodi igrao ofanzivnije - najvise desno krilo...

Sto neko napisa - nebi lose dosao desni bek, da znamo da je Nukic krilo...

Mislim da ovo sve ide dobro zasad dolaskom Musemica, jedino malo mi se ne svidja plan priprema - samo dvije prijateljske s premijerligasima, sve ostalo nizeligasi...
Slabo se tu moze stvarno nesto uigrat i provjerit - preslabi protivnici... Znam da je to zbog korone, al eto...
Lakše je uigravati tim protiv slabijih ekipa.oni dođu kao sparing-partner.
Ne vjerujem da je Mišić konkurent Crkiću . Prije da će biti lijevi bek sa velikim ovlaštenjima kao i Nukić . Udvajanje sa Crnkićem.Oni bi otpustili Crnkića jer on ne želi biti rezerva ,ipak je jedan od učinkovitijih igrača.
Ja ne znam za tog Lučića ništa.Nisam čuo da je tu.Obzirom da je stranac i on kao i Kolumbijac bi bili 6 i 7 stranac.Savez je odredio limit od 5 stranaca.Nije mi jasno a i mrsko mi tražiti te propise u smislu koliko mi možemo imati stranaca na rosteru.Možda se ovo 5 . odnosi na zapisnik utakmice.
Ode Mehidić na desno krilo a Nukić iza i uz njega(udvajanje).

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 13:43

.4-5-1
........................FEJZIĆ

NUKIĆ..........MORRIS........KOSTIĆ......MIŠIĆ

..............KARJAŠEVIĆ.........HASANOVIĆ

......MEHIDIĆ...........BRKIĆ..........CRNKIĆ

...........................UBIPARIP
------------------------------------------------------------
4-5-1
.........................FEJZIĆ

NUKIĆ..........MORRIS........HASANOVIĆ(Kostić)......MIŠIĆ

...............KARJAŠEVIĆ(Hasanović) ..............BRKIĆ

MEHIDIĆ(Doffo).................DOFFO(Maksimović)...........CRNKIĆ

...............................UBIPARIP

----------------------------------------------------------------------
4-3-3
................................FEJZIĆ

..NUKIĆ..........MORRIS........KOSTIĆ(HASANOVIĆ)......MIŠIĆ

......... HASANOVIĆ(KARJAŠEVIĆ).......BRKIĆ..........MAKSIMOVIĆ

.................DOFFO..........UBIPARIP........CRNKIĆ
-------------------------------------------------------------------------

3-5-2
..............................FEJZIĆ

........MORIS........... HASANOVIĆ.........KOSTIĆ

....................BRKIĆ.............MAKSIMOVIĆ(KARJAŠEVIĆ)

...NUKIĆ......................DOFFO.......................MIŠIĆ

...................UBIPARIP............CRNKIĆ(BAĐI)
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 jan 2021, 13:56, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 13:49

sretan put u hercegovinu i da vas zdravlje posluži a povrede zaobiđu

tcity055
Kontakt:

Post Postao/la tcity055 » 21 jan 2021, 17:05

Nezahvalno je sad prognozirati ko će zauzet startnu poziciju. Najvažnije da imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača i da će konkurencija biti žestoka. Novi je trener slijede pripreme i niko nema zagarantovano mjesto. Važno je da pripreme prođu bez povreda.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 17:37

Musemić u Ljubuški poveo 26 igrača, u subotu prvi meč

Tuzla City na pripremama u Hercegovini
Tuzla City će pripreme nastaviti u Hercegovini gdje ih u narednih sedam dana čekaju i dvije pripremne utakmice.

21.01.21. 16:54
A. Čaušević

Za sada na rosteru :

1.Nevres Fejzic
2.Azir Muminovic
3.Bakir Brajlovic
4.Hrvoje Barisic HRV-BIH
7.Ivan Kostic SRB-BIH
8.Elvir Durakovic
9.Boban Djeric BIH - SRB
10.Edin Rustemovic
11.Huso Karjasevic
12.Haris Dzaferovic
13.Ajdin Nukic
14.Dejan Maksimovic
15.Adnan Dzafic
16.Belmin Mesinovic
17.Nermin Crnkic BIH -SAD
18.Agustín Doffo ARG-ITAL.2.
19.Mirsad Ramic
20.Badara Badji ANG.3.
21.Vojo Ubiparip SRB-BIH
22.Goran Brkić SRB.4.
23.Petar Mišić HRV5.
24.Damir Mehidić
25.Riascosu Kolumbijac
26.Lučić HRV.
IMA JOŠ UVIJEK TRULIH JABUKA:Muminović,Barišić,Duraković,Đerić,Rustemović,Džafić,Ramić,I-Lučić i Riscosu.

slika

Stručni štab na čelu sa Husrefom Musemićem kojeg još čine njegovi asistenti Ćosić, Moranjkić, Ahmetović i Hasagić put Hercegovine su poveli 26 fudbalera, koji će vježbati u Ljubuškom.
Za vrijeme prvog boravka u Ljubuškom, Plavi će odigrati dvije prijateljske utakmice i to u subotu protiv Čapljine te u srijedu kontra Veleža.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 jan 2021, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 21 jan 2021, 17:46

tcity055 je napisao/la:
21 jan 2021, 17:05
Nezahvalno je sad prognozirati ko će zauzet startnu poziciju. Najvažnije da imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača i da će konkurencija biti žestoka. Novi je trener slijede pripreme i niko nema zagarantovano mjesto. Važno je da pripreme prođu bez povreda.
PA NEĆE VALJDA:Džafić,Duraković,Ramić,Džaferović,Mešinović,Đerić,Muminović,Rustemović,Barišić.Pa i ova dva padobranca Kolumbijac i Lučić.
A znao sam da Eldina Hasnbegovića neće povesti na ove prve pripreme.
Ima ovde kritična masa kvalitetnih igrača ali naš roster je daleko od ujednačenog .Toje ono kad za svako mjesto konkurišu dva grača podjednake vrijednosti.Ovde na stranu ovo 4 djece što moramo imati po pravilima ali za najmanje 6-7 igrača se može reći ,žali Bože hljeba što će ga jesti.Nadam se na ljetnoj pauzi popunjavanju ekipe kvalitetnim igračima. Brkić i Mišić uz oporavljenog Hasanovića su jedina prava pojačanja.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 21 jan 2021, 21:35

Ma ne mozes znat na osnovu klipova ko je pojacanje,taj tip iz Kolumbije,to su sve gluposti da se tek tako osporava ,ni izaso na teren nije.
Mehidic je mozda za ekipu koja nema visoke ambicije,tesko da je on pojacanje.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 22 jan 2021, 10:44

21 jan 2021, 21:35
Ma ne mozes znat na osnovu klipova ko je pojacanje,taj tip iz Kolumbije,to su sve gluposti da se tek tako osporava ,ni izaso na teren nije.
Lakše je puno sataviti transferlistu jer si imao vremena da se uvjeriš kakav je novopridšli igrač.Puno je teže pitanje dovođenje prinova i pravih pojačanja.To je mačak u vreći.Obzirom da smo mi za ovo vremena u Pl doveli i previše loših igrača ,dakle promašivali smo na veliko,ja imam veliku rezervu ali istoremeno i nadu da ćemo ubuduće dobro ispitati sve što treba prije nego dovedemo novog igrača.U ovom autobusu uz dužno poštovanje tebalo je biti bar 5 putnika-igrača manje.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 22 jan 2021, 10:53

tuzlac je napisao/la:
22 jan 2021, 10:44
21 jan 2021, 21:35
Lakše je puno sataviti transferlistu jer si imao vremena da se uvjeriš kakav je novopridšli igrač.Puno je teže pitanje dovođenje prinova i pravih pojačanja.To je mačak u vreći.Obzirom da smo mi za ovo vremena u Pl doveli i previše loših igrača ,dakle promašivali smo na veliko,ja imam veliku rezervu ali istoremeno i nadu da ćemo ubuduće dobro ispitati sve što treba prije nego dovedemo novog igrača.U ovom autobusu uz dužno poštovanje tebalo je biti bar 5 putnika-igrača manje.

Pa to je sposobnost prepoznavanja kvaliteta,ocito da ga nisu imali prethodnici u Tz.
Ne mozemo u isti kos sve stavit,valjda je Musemic bolji.
Ocito i da nije zadovoljan onim sto ima,zato i dovodi tzv pojacanja.
Sto se tice raskida i pozajmica,toga ce sigurno jos bit.
Tesko je drug tek tako odkantat igraca,imaju pravila,ugovori,pa i malo postovanja prema ljudima koji su bili prije Musemica..
Ali polahko,valjda TK uskoro bude imao ekipu u vrhu nasef fudbala.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.