FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 09 apr 2021, 16:44

Skver haman ne moze izgovorit Tuzla City,pa nije ratom stvoren druze,hehe..
Moj druze,ugovori i sl,igraci moraju postovat,kao i klub prema igracima..
Isto kao i svi mi na poslovima..
Kakvi vise navijaci na balkanu,skoro pa su to udruzenja kojima se mora placat..

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2021, 16:55

Skver je napisao/la:
09 apr 2021, 16:10
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2021, 10:46
Prije svega da nasem Azmiru Husicu pozelim sretan rodjendan, da nam dugo pozivi u zdravlju i sreci, naravno i dobrim rezultatima. Fuzija , spajanje nije uopste nesto sto se razmatra, na sta se cilja. Ovdje , u ovom gradu bez problema mogi da funkcionisu dva kluba, te da se uzajamno pomazu. Zna se sta je Sloboda a sta TC/ Sl Simin Han, nema tu puno pametovanja i razglabanja. Svako svoje nek voli, simpatise, ali nije razlog da nepomognemo jedni prema drugim kad zaskripi. Puno netacnih informacija kruzi portalima, neko ima interes u tome, da malo digne prasine, te time prikrije svoje postupke. Svako dobro svim ljudima, navijacima obadva kluba, daj te da nase odnose dovedemo u neku normalu, bar mi toliko mozemo ( navijaci na ovom forumu) Goruce pitanje je stadion, Sloboda ga ima, ali se u njega mora dosta uloziti da bi dosao u normalu. Po tom pitanju treba se raditi, ako se nemoze zajednickim ulaganjem rijesiti to , treba ici na drugu opciju. Neisplati se pocinjati raditi "svoj" stadion ako ga neces odraditi kako treba , imamo opciju u S Hanu gdje se ulozili dosta para, mozemo ga koristiti za trening i prijateljske utakmice.
Pridruzujem se zeljama, Azmiru sretan rodjendan i da pozivi u zdravlju i veselju. Dobro si rekao, zna se sta je Sloboda za ovaj grad i sire, uz svo postovanje prema rezultatima koje je klub iz Simin Hana postigao samo igranje u PL je veliki rezultat i mislim da klub iz Simin Hana nema potencijala i resurse za nesto vise a toga je sigurno svjestan i sam Azmir, mislim da ipak nije dovoljno samo imati novac, mada je to glavni faktor u danasnje vrijeme, dugo vremena igraci koji budu igrali tu ce biti samo puki prolaznici koji ce iskljucivo igrati samo za novac bez bilo kakvog zara i naboja i mogu samo reci da je zaista velika steta bacati toliki novac u bunar za radi zadovoljstva tek nekoliko ljudi koji iskreno vole klub iz Simin Hana, po meni velika steta. Bilo bi sigurno puno vece njegovo zadovoljstvo kada bi sve to imao sa Slobodom, ubjedjen sam.....sportski pozzz

P.S. Sta nam je sa tuzlac-om....vidim nema ga.
Pa nebih se bas u cijelosti slozio sa tobom, ako uporedimo Slobodu i TC, Azmir sa nama moze na neki nacin da izvuce novac koji ulaze, da profitira naravno u slucaju zapazenih rezultata i izlaska na evropsku scenu. U Slobodi svima mora da podnosi izvjestaj, cak i onim sto karte ne plate, a kamoli nekim licima koja su umislila da su bitna. Prolaznici (igraci) nemogu biti, igras ili ne, plata 10, 20 % se odbije i mozes da sviras, pa ces sledecu igrati. Sloboda postoji dugi niz godina, iza nje stoji kakva takva tradicija ( bez titula po meni su to samo puke godine postojanja ) ali vidis i sam da u danasnje vrijeme prolaze i na sceni su klubovi sa privatnicima na celu, sve ostalo funcionise, ali ovisno je o budzetu, odluci ljudi koji dodjeljuju taj budjet. Azmir je bio u Slobodi, ja licno znam odlicno tu pricu, sta je bilo i kako je funcionisalo i imam jasno formirano misljenje o tome, mogu reci da ste ga olahko pustili niz vodu. Po broju navijaca, simpatizera, nemozemo se mi porediti sa vama, vjeruj i ne pokusvamo, ipak je iza Slobode armija navijaca, ali bez obzira na podrsku navijaca, pumpanja gradskog novca ne funkcionise to bas kako treba, dugi niz godina igranje i borba za opstanak, sve osim perioda Azmira kad je to gurao nije neka pretjerana sreca. Evo ti ocit primjer zadnja dva tri predsjednika Slobode, ko to nesto svoje daje, samo cekaju budzet, ako se sta proda i to se trosi..
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2021, 17:05

Pozitivanstav je napisao/la:
09 apr 2021, 16:44
Skver haman ne moze izgovorit Tuzla City,pa nije ratom stvoren druze,hehe..
Moj druze,ugovori i sl,igraci moraju postovat,kao i klub prema igracima..
Isto kao i svi mi na poslovima..
Kakvi vise navijaci na balkanu,skoro pa su to udruzenja kojima se mora placat..
Nije samo skver takav po pitanju imena naseg kluba. Velika vecina nece ili nemoze da izgovori ime Tuzla City , kao da mi svojim postojanjem, nacinom rada, rezultatima stetimo imenu grada po kojem se zovemo. Znam da velika vecina nesmatra nas pripadnicima Tuzle, sto zbog toga sto zivimo u S Hanu, sto zbog naseg porijekla. Jednim dijelom iz ljutnje prema Azmiru, jer je napustio Slobodu i sve o i sto je davao Slobodi preusmjerio nama. Bez obzira na sve, smatram da dostojno pomovisemo ime, nema mrlja i blamaza.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 09 apr 2021, 17:22

Porediti dva kluba sto se tice profita je zaista nerealno, Sloboda je jos malo pa cist klub uz malo dobre volje i rada puno privlacniji klub za ljude sa novcem koji kada bi se uredio bio sto puta profitabilniji od TC, pocevsi od ulaznica, fan shopa, sponzora, prodaje igraca, Sloboda je postojala puno prije i imala rezultate u bivsoj YU i ime koje nesto znaci i van granica BiH i porediti Slobodu i TC je bukvalno smijesno i prica o nekim pukim godinama je smijesna i neumjesna....Od TC koristi imaju samo oni igraju i par zaposlenika kluba koji ce sigurno zdusno navijati za svoj omiljeni TC iz ciste koristi koju im obezbjedjuje covjek siroke ruke. Ali ok necu polemisati i ubjedjivati se nekima na ovom forumu koji ocito imaju koristi od TC.....Evo napisao sam TC (Tuzla city) ako neko misli da zelim nekoga minimizirati....sportski pozz.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2021, 17:38

Skver je napisao/la:
09 apr 2021, 17:22
Porediti dva kluba sto se tice profita je zaista nerealno, Sloboda je jos malo pa cist klub uz malo dobre volje i rada puno privlacniji klub za ljude sa novcem koji kada bi se uredio bio sto puta profitabilniji od TC, pocevsi od ulaznica, fan shopa, sponzora, prodaje igraca, Sloboda je postojala puno prije i imala rezultate u bivsoj YU i ime koje nesto znaci i van granica BiH i porediti Slobodu i TC je bukvalno smijesno i prica o nekim pukim godinama je smijesna i neumjesna....Od TC koristi imaju samo oni igraju i par zaposlenika kluba koji ce sigurno zdusno navijati za svoj omiljeni TC iz ciste koristi koju im obezbjedjuje covjek siroke ruke. Ali ok necu polemisati i ubjedjivati se nekima na ovom forumu koji ocito imaju koristi od TC.....Evo napisao sam TC (Tuzla city) ako neko misli da zelim nekoga minimizirati....sportski pozz.
Nije nikakva polemika, cisto pisemo na temu nasih klubova, ne vrijedjamo se, iznosimo cinjenice sa kojima se mozemo slagati ili ne. Zdrava komunikacija je uvijek dobro dosla. Sto se tice profita, koliko je to godina trebalo da Sloboda otvori svoj fan shop ? Ja sam napisao da postojanje bez titula , za mene je to puko postojanje, nisam napisao da bih uvrijedio nekoga, a to cu isto reci i za moj klub ako budemo bez trofeja. Dobro znas ko se vrti oko Slobode, ko se tali sa budjetskim parama. TC nema zaposlenih ( na platnom spisku ) imas dva covjeka koji su u penziji ( borackoj ) imas par ljudi oko kluba, uglavnom imamo svoje neke privatne poslove firme, pomazemi koliko mozemo u razvoju kluba. Otprilike to ti je nekih 5-8 ljudi, koji nemaju plata, koristi od kluba ili Azmir da nas placa. Nemamo uticaja menadjera, nema profe, denima kojima bi morali ispunjavati zelje. Uvijek moze bolje, rekao sam ja da je Sloboda ime , ima vise simpatizera ali sve je to klimavo, za rezultate se igra, osvajanje titula, ispade da Sloboda i svi drugi klubovi koji su na budjetu, a nemaju titula postoje da bih te budjetske pare raskrcmile.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Sunderland
Postovi: 1123
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sunderland » 09 apr 2021, 17:48

Sretno momci neka bolji pobjedi u nedelju. Pozdrav Balji koji je uvijek bio realan lik.
Sloboda je moja nacija

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 09 apr 2021, 17:53

Balja, iskreno sto se tice i imena kluba, sami ste sebi napravili stetu, bili ste puno simpaticniji dok ste se zvali Sloga, ime koje ste dali klubu je bilo samo iz nekog inata i sto se tice raje ime je fakat ofirno za nase podneblje....iskreno bili ste pravo simpa klub dok ste bili u federalnoj koji je po meni mjera ranga takmicenja za taj klub.....sto mene tice mozete se zvati VIS Strijele, ali taj klub vise nije to sto je bio, samom promjenom imena klub je izgubio sarm. Ovo pisem i mislim zaista iz srca a ne da bi ne daj Boze nekog uvrijedio, ipak je to klub iz mog grada i znam puno neke raje koja je igrala prije za Slogu, nasa neka interna zayebancija je bila klub iz Sajmon Hena....al ok dosla neka druga vremena koja nadam se nece jos dugo trajati.....sve ce doci na svoje mjesto.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2021, 17:54

:zviz:
Sunderland je napisao/la:
09 apr 2021, 17:48
Sretno momci neka bolji pobjedi u nedelju. Pozdrav Balji koji je uvijek bio realan lik.
Hvala drug, takodje za tebe pozdrav.
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2021, 18:10

Skver je napisao/la:
09 apr 2021, 17:53
Balja, iskreno sto se tice i imena kluba, sami ste sebi napravili stetu, bili ste puno simpaticniji dok ste se zvali Sloga, ime koje ste dali klubu je bilo samo iz nekog inata i sto se tice raje ime je fakat ofirno za nase podneblje....iskreno bili ste pravo simpa klub dok ste bili u federalnoj koji je po meni mjera ranga takmicenja za taj klub.....sto mene tice mozete se zvati VIS Strijele, ali taj klub vise nije to sto je bio, samom promjenom imena klub je izgubio sarm. Ovo pisem i mislim zaista iz srca a ne da bi ne daj Boze nekog uvrijedio, ipak je to klub iz mog grada i znam puno neke raje koja je igrala prije za Slogu, nasa neka interna zayebancija je bila klub iz Sajmon Hena....al ok dosla neka druga vremena koja nadam se nece jos dugo trajati.....sve ce doci na svoje mjesto.
Nemoj da mislis da ja nase velicam, vase gazim, da ja kazem da je nase savrseno a vase ne. Ja sam covjek koji ce uvijek uputiti kritiku kada je nesto lose, kada neide kako bi trebalo i ispravno. Promjena imena kluba , neznaci da je se neko slozio ili ne, ali u tom trenutku, u ovom trenutku, mi smo na teretu " Azmiru Husicu " covjeku koji je napravio nesto od nas. Ono sto se ne slazem sa tobom da nam je mjera rang federalnog takmicenja , po meni je pogresna, zasto raditi nesto, baviti se bilo cim i ograniciti se "dosta mi je to" uvijek treba teziti prema gore, da se nesto vise i bolje ostvari. Da smo u PL svake godine u borbi za opstanak, tavorenje iz godine u godinu slozio bih se sa tobom i rekao ovo je preveliki zalogaj za nas , nismo mi za to. Ovako guramo, prosle godine liga prekinuta, za bod ostali bez islaska , ove godine opet smo tu negdje, polufinale kupa, nismo bodovno daleko ni od tog cetvrtog mjesta. Tako da po ovome trenutnom mi zasluzujemo biti tu gdje jesmo , a za dalje vidjecemo.
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 apr 2021, 09:47

Sta je sa "tuzlaca" nema ga od kupa, razocarenje ili ?
Tuzla City / Sloga Simin Han

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 10 apr 2021, 10:50

elvirbaljic je napisao/la:
10 apr 2021, 09:47
Sta je sa "tuzlaca" nema ga od kupa, razocarenje ili ?
Vratit će se on jači nego ikad.

tuzlac
Postovi: 7836
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 apr 2021, 15:16

elvirbaljic je napisao/la:
10 apr 2021, 09:47
Sta je sa "tuzlaca" nema ga od kupa, razocarenje ili ?
Hvala ti za interesovanje .Čekam revanš utakmicu na Koševu.Ova prva mi je djelovala čudno.I još ovo, jako teško podnosim poraze od sarajevskih klubova.
Ja njih jednostavno ne podnosim.Živio.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 apr 2021, 21:35

Zatisje pred buru ! Malo smo se ucutali, povukli. Izgleda da smo svi malo vise ocekivali od kupa. Nije to razlog da sutra ne upisemo +3 boda, preskocimo Zelju, te primaknemo se vrhu. Od svih ekipa iz vrha mislim da imamo najbolji raspored, trebalo bi to iskoristiti.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7836
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 00:01

elvirbaljic je napisao/la:
10 apr 2021, 21:35
Zatisje pred buru ! Malo smo se ucutali, povukli. Izgleda da smo svi malo vise ocekivali od kupa. Nije to razlog da sutra ne upisemo +3 boda, preskocimo Zelju, te primaknemo se vrhu. Od svih ekipa iz vrha mislim da imamo najbolji raspored, trebalo bi to iskoristiti.
Mi smo i dalje na istoj poziciji kad je Kup u pitanju,samo što su preostale još dvije utakmice do trofeja.Ovi momci to mogu postići.Na prvoj utakmici su bili mlohavi.Nisam vidio žar u toj igri.Nisu bili na visini za jednu takvu svečanu i svetu utakmicu.Protivnik nikad slabiji,zreo za pobijediti .Samo jednog pravog igrača su imali i mi mu nismo posvetili dužnu pažnju.Ukratko,onako se ne igra 1/2 Kupa ma ko da ti bio protivnik.Da li je jedini razlog što je naša ekipa sastavljena uglavnom od stranaca koji nemaju neophodno potrebni emotivni naboj kad je Kup BiH u pitanju? Nekada se je Inter -Toto Kupu
pridavao kud i kamo veći značaj nego što smo mi to pokazali u utakmici 1/2 finala Kupa BiH. ..... Iako je to bila jedna mini liga (4 ekipe dvokružno),koja se igrala ljeti zbog sportske prognoze samo da se kladioničari ne odviknu.

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 11 apr 2021, 10:16

Nadam se pobjedi danas...bice tesko. Sloboda kao uvijek gine protiv nas. Samo ko kod nas da zabije golove?? Nece ni Brkic svaku utakmicu zabiti....Sretno momci! :clap:

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 10:39

Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 10:16
Nadam se pobjedi danas...bice tesko. Sloboda kao uvijek gine protiv nas. Samo ko kod nas da zabije golove?? Nece ni Brkic svaku utakmicu zabiti....Sretno momci! :clap:
Danas je Doffo sou :salut: , ali ja danas imam predosjecaj da ce Ubiparip dati gol, radio ozbiljno , trudi se, a i obecao je :bih:
Tuzla City / Sloga Simin Han

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 apr 2021, 10:47

Sta kaze, navijaca skoro ko i mi...
Jeste vidi se to iz aviona, pogotovo u medjusobnim utakmicama. :lolno: :rol:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 11:13

elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2021, 18:10
Skver je napisao/la:
09 apr 2021, 17:53
Balja, iskreno sto se tice i imena kluba, sami ste sebi napravili stetu, bili ste puno simpaticniji dok ste se zvali Sloga, ime koje ste dali klubu je bilo samo iz nekog inata i sto se tice raje ime je fakat ofirno za nase podneblje....iskreno bili ste pravo simpa klub dok ste bili u federalnoj koji je po meni mjera ranga takmicenja za taj klub.....sto mene tice mozete se zvati VIS Strijele, ali taj klub vise nije to sto je bio, samom promjenom imena klub je izgubio sarm. Ovo pisem i mislim zaista iz srca a ne da bi ne daj Boze nekog uvrijedio, ipak je to klub iz mog grada i znam puno neke raje koja je igrala prije za Slogu, nasa neka interna zayebancija je bila klub iz Sajmon Hena....al ok dosla neka druga vremena koja nadam se nece jos dugo trajati.....sve ce doci na svoje mjesto.
Nemoj da mislis da ja nase velicam, vase gazim, da ja kazem da je nase savrseno a vase ne. Ja sam covjek koji ce uvijek uputiti kritiku kada je nesto lose, kada neide kako bi trebalo i ispravno. Promjena imena kluba , neznaci da je se neko slozio ili ne, ali u tom trenutku, u ovom trenutku, mi smo na teretu " Azmiru Husicu " covjeku koji je napravio nesto od nas. Ono sto se ne slazem sa tobom da nam je mjera rang federalnog takmicenja , po meni je pogresna, zasto raditi nesto, baviti se bilo cim i ograniciti se "dosta mi je to" uvijek treba teziti prema gore, da se nesto vise i bolje ostvari. Da smo u PL svake godine u borbi za opstanak, tavorenje iz godine u godinu slozio bih se sa tobom i rekao ovo je preveliki zalogaj za nas , nismo mi za to. Ovako guramo, prosle godine liga prekinuta, za bod ostali bez islaska , ove godine opet smo tu negdje, polufinale kupa, nismo bodovno daleko ni od tog cetvrtog mjesta. Tako da po ovome trenutnom mi zasluzujemo biti tu gdje jesmo , a za dalje vidjecemo.
Balja ba, nije do tebe do tvog kluba je, napisao sam nesto sto je fakat tako a ne da vrijedjam, nemas ti sta velicati nesto...Sloga je to iz Simin Hana, ne mozes od kluba iz MZ napraviti gradski klub pa da upumpas stotine miliona....napisao sam da vam je mjera federalna, ali prava mjera je kantonalna ako cemo posteno, sutra da Azmir digne ruke vama je opstinska liga.....
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 11:39

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 11:13
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2021, 18:10
Skver je napisao/la:
09 apr 2021, 17:53
Balja, iskreno sto se tice i imena kluba, sami ste sebi napravili stetu, bili ste puno simpaticniji dok ste se zvali Sloga, ime koje ste dali klubu je bilo samo iz nekog inata i sto se tice raje ime je fakat ofirno za nase podneblje....iskreno bili ste pravo simpa klub dok ste bili u federalnoj koji je po meni mjera ranga takmicenja za taj klub.....sto mene tice mozete se zvati VIS Strijele, ali taj klub vise nije to sto je bio, samom promjenom imena klub je izgubio sarm. Ovo pisem i mislim zaista iz srca a ne da bi ne daj Boze nekog uvrijedio, ipak je to klub iz mog grada i znam puno neke raje koja je igrala prije za Slogu, nasa neka interna zayebancija je bila klub iz Sajmon Hena....al ok dosla neka druga vremena koja nadam se nece jos dugo trajati.....sve ce doci na svoje mjesto.
Nemoj da mislis da ja nase velicam, vase gazim, da ja kazem da je nase savrseno a vase ne. Ja sam covjek koji ce uvijek uputiti kritiku kada je nesto lose, kada neide kako bi trebalo i ispravno. Promjena imena kluba , neznaci da je se neko slozio ili ne, ali u tom trenutku, u ovom trenutku, mi smo na teretu " Azmiru Husicu " covjeku koji je napravio nesto od nas. Ono sto se ne slazem sa tobom da nam je mjera rang federalnog takmicenja , po meni je pogresna, zasto raditi nesto, baviti se bilo cim i ograniciti se "dosta mi je to" uvijek treba teziti prema gore, da se nesto vise i bolje ostvari. Da smo u PL svake godine u borbi za opstanak, tavorenje iz godine u godinu slozio bih se sa tobom i rekao ovo je preveliki zalogaj za nas , nismo mi za to. Ovako guramo, prosle godine liga prekinuta, za bod ostali bez islaska , ove godine opet smo tu negdje, polufinale kupa, nismo bodovno daleko ni od tog cetvrtog mjesta. Tako da po ovome trenutnom mi zasluzujemo biti tu gdje jesmo , a za dalje vidjecemo.
Balja ba, nije do tebe do tvog kluba je, napisao sam nesto sto je fakat tako a ne da vrijedjam, nemas ti sta velicati nesto...Sloga je to iz Simin Hana, ne mozes od kluba iz MZ napraviti gradski klub pa da upumpas stotine miliona....napisao sam da vam je mjera federalna, ali prava mjera je kantonalna ako cemo posteno, sutra da Azmir digne ruke vama je opstinska liga.....
Nema veze, opstinska ili pl bez titula isto ti dodje. Sad potpisujem ako cemo kao vi tavoriti, boriti se za opstanke, igrati bez titula , biti duzni bogu i narodu, uprava nam ulaziti u "talove" da bi ostali u ligi, drugi nam placati igrace i pojacanja, kad zaskripi pokloniti se onom koga mrzimo , i sta jos vec sto se vama desava, radije sledece godine opstinska. Vuces me za jezik da ti pisem ovdje javno sta ti radi uprava, kako se prodaje i cime se sluze. Vama vase, nama nase. Vase je sve najbolje, nase sve najlosije, eto jeli ti lakse ?
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 11:51

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 11:39
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 11:13
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2021, 18:10

Nemoj da mislis da ja nase velicam, vase gazim, da ja kazem da je nase savrseno a vase ne. Ja sam covjek koji ce uvijek uputiti kritiku kada je nesto lose, kada neide kako bi trebalo i ispravno. Promjena imena kluba , neznaci da je se neko slozio ili ne, ali u tom trenutku, u ovom trenutku, mi smo na teretu " Azmiru Husicu " covjeku koji je napravio nesto od nas. Ono sto se ne slazem sa tobom da nam je mjera rang federalnog takmicenja , po meni je pogresna, zasto raditi nesto, baviti se bilo cim i ograniciti se "dosta mi je to" uvijek treba teziti prema gore, da se nesto vise i bolje ostvari. Da smo u PL svake godine u borbi za opstanak, tavorenje iz godine u godinu slozio bih se sa tobom i rekao ovo je preveliki zalogaj za nas , nismo mi za to. Ovako guramo, prosle godine liga prekinuta, za bod ostali bez islaska , ove godine opet smo tu negdje, polufinale kupa, nismo bodovno daleko ni od tog cetvrtog mjesta. Tako da po ovome trenutnom mi zasluzujemo biti tu gdje jesmo , a za dalje vidjecemo.
Balja ba, nije do tebe do tvog kluba je, napisao sam nesto sto je fakat tako a ne da vrijedjam, nemas ti sta velicati nesto...Sloga je to iz Simin Hana, ne mozes od kluba iz MZ napraviti gradski klub pa da upumpas stotine miliona....napisao sam da vam je mjera federalna, ali prava mjera je kantonalna ako cemo posteno, sutra da Azmir digne ruke vama je opstinska liga.....
Nema veze, opstinska ili pl bez titula isto ti dodje. Sad potpisujem ako cemo kao vi tavoriti, boriti se za opstanke, igrati bez titula , biti duzni bogu i narodu, uprava nam ulaziti u "talove" da bi ostali u ligi, drugi nam placati igrace i pojacanja, kad zaskripi pokloniti se onom koga mrzimo , i sta jos vec sto se vama desava, radije sledece godine opstinska. Vuces me za jezik da ti pisem ovdje javno sta ti radi uprava, kako se prodaje i cime se sluze. Vama vase, nama nase. Vase je sve najbolje, nase sve najlosije, eto jeli ti lakse ?
Sta si se upalio.....samo ti kazem da ne mozete na silu nesto biti sto niste, dakle gradski klub....a to ako vam smeta, veliki je svijet, uvijek mozete klub preseliti u drugo mjesto i biti gradski klub, ovako ste prigradski klub koji je uzeo "gradsko" ime koje u nazivu ima rijec iz engleskog jezika. Navijaci Slobode ne biraju uprave i nisu odgovorni za postupke iste....a ti slobodno pisi, nemamo problema sa tim.
🔴⚫️

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: meecko i 3 gosta.