FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 12 apr 2021, 22:53

tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:39
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:32
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:26

DA .VELEŽ SE POSLIJE DVA REMIJA, RADNIK U MOSTARU I OLIMPIK U SARAJEVU IPAK DAVRANISA I POVALI MARINOVIĆEVU ČETU .SARAJEVU JE OVO 3. PORAZ U PRVENSTVU OVOG PROLJEĆA.(VELEŽ,ŠIROKI ,I ZRINJSKI).I NEKA MI NEKO KAŽE DA NISU U KRIZI.6 UTAKMICA TRI PORAZA 1 REMI I 2 POBJEDE..
To se vidi iz aviona da su u krizi. Ali mi njima moramo dati najmanje jedan ili više golova a kako to uraditi kad nemamo napadače koji su primarno zaduženi za golove. Jer njihov post jako dugo traje.
SAD SARAJEVU DOLAZI BORAC PA ONDA MI U SRIJEDU.
MISLIM DA MAKSIMOVIĆ IMA MALU MINUTAŽU.NADAM SE DA ĆE BITI STARTER U DK.OVO GOVORIM VEZANO ZA IGRU PREMA NAPRIJED.
Ma nedorečen je i on i meni djeluje da nije fizički spreman Pitanje zašto se nije izborio za više. Dofa treba maksimalno forsirat jer na njemu se može polijepo zaradit.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2021, 22:56

lJUDI KAKO JE MIŠIĆ.NA NJEGA SAM ZABORAVIO.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2021, 22:59

tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:39
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:32


To se vidi iz aviona da su u krizi. Ali mi njima moramo dati najmanje jedan ili više golova a kako to uraditi kad nemamo napadače koji su primarno zaduženi za golove. Jer njihov post jako dugo traje.
SAD SARAJEVU DOLAZI BORAC PA ONDA MI U SRIJEDU.
MISLIM DA MAKSIMOVIĆ IMA MALU MINUTAŽU.NADAM SE DA ĆE BITI STARTER U DK.OVO GOVORIM VEZANO ZA IGRU PREMA NAPRIJED.
Ma nedorečen je i on i meni djeluje da nije fizički spreman Pitanje zašto se nije izborio za više. Dofa treba maksimalno forsirat jer na njemu se može polijepo zaradit.
NE DOVODIM JA NJEGA U VEZU SA DOFFOM.DOFFO JE BAŠKA IGRAČ.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 12 apr 2021, 23:06

tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:59
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:39

SAD SARAJEVU DOLAZI BORAC PA ONDA MI U SRIJEDU.
MISLIM DA MAKSIMOVIĆ IMA MALU MINUTAŽU.NADAM SE DA ĆE BITI STARTER U DK.OVO GOVORIM VEZANO ZA IGRU PREMA NAPRIJED.
Ma nedorečen je i on i meni djeluje da nije fizički spreman Pitanje zašto se nije izborio za više. Dofa treba maksimalno forsirat jer na njemu se može polijepo zaradit.
NE DOVODIM JA NJEGA U VEZU SA DOFFOM.DOFFO JE BAŠKA IGRAČ.
Sad bih ja protiv Mladosti izveo drugi tim i dao svima šansu pa da vidimo koliko mogu jer svi konkurišu za mjesto al zaprijetit im ako ne pobijede gotovo a ostale ko fol ove bolje ostavit u Tuzlu nek se pripremaju za Sarajevo.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2076
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 13 apr 2021, 10:11

tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:59
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53


Ma nedorečen je i on i meni djeluje da nije fizički spreman Pitanje zašto se nije izborio za više. Dofa treba maksimalno forsirat jer na njemu se može polijepo zaradit.
NE DOVODIM JA NJEGA U VEZU SA DOFFOM.DOFFO JE BAŠKA IGRAČ.
Sad bih ja protiv Mladosti izveo drugi tim i dao svima šansu pa da vidimo koliko mogu jer svi konkurišu za mjesto al zaprijetit im ako ne pobijede gotovo a ostale ko fol ove bolje ostavit u Tuzlu nek se pripremaju za Sarajevo.
Ne znam koliko je to pametna ideja sada kad si par bodova iza mjesta koje vodi u Europu. Pa i ovi iznad nas igraju međusobno nece svi moci uzeti sve bodove. Obzirom da nam nije tako laka situacija u kupu, valja ipak uzeti Sarajevo na Kosevu, ne treba se kockati i udaljiti od tog 4tog mjesta

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la hule_barca » 13 apr 2021, 13:51

Ako se misli nekako ugurati u prva četiri na tabeli, ne smiju se ispuštati bodovi protiv ekipa ispod sebe, ni pod razno.
Bod iz Krupe na kraju nije bio ni loš, zbog crvenog kartona. Sloboda se nekako apsolvirala i to je dobro nakon poraza od Sarajeva. Sljedeća tri susreta, koliko god bila teška, mora se uzeti 9 bodova, ako se misli u Europu, pa se onda međusobno pokrviti sa rivalima za top 4. Dobra činjenica što se tiče tih međusobnih susreta je da tri od pet protivnika dolazi na Tušanj.
Stoga bi se ekipa sa 9 bodova iz sljedeća tri meča, vrlo vjerovatno izjednačila bodovno sa konkurentima pred foto finiš prvenstva.
FK "Mladost" Kikači

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2021, 15:27

hule_barca je napisao/la:
13 apr 2021, 13:51
Ako se misli nekako ugurati u prva četiri na tabeli, ne smiju se ispuštati bodovi protiv ekipa ispod sebe, ni pod razno.
Bod iz Krupe na kraju nije bio ni loš, zbog crvenog kartona. Sloboda se nekako apsolvirala i to je dobro nakon poraza od Sarajeva. Sljedeća tri susreta, koliko god bila teška, mora se uzeti 9 bodova, ako se misli u Europu, pa se onda međusobno pokrviti sa rivalima za top 4. Dobra činjenica što se tiče tih međusobnih susreta je da tri od pet protivnika dolazi na Tušanj.
Stoga bi se ekipa sa 9 bodova iz sljedeća tri meča, vrlo vjerovatno izjednačila bodovno sa konkurentima pred foto finiš prvenstva.
Pozdrav="hule_barca". Nije bilo crvenog kartona za Lučića to je velika greška koja je prošla kroz portale a da se niko nije izvinuo.I sada eno Bađiju pišu 3 kartona a čovjek ima 2.Mogla bi se ono malo osvježiti ekipa u DK. jer svakao Rustemović,Mišić ,Džafić pa i roviti Ubiparip neće igrati.Sad praviti drakonske promjene i odmaranje , nema potrebe jer imaju 6 dana između Gorkog i Mladosti.Mladost nas nije nikada pobijedila na svom terenu.Ne bi trebala ni sada.Sarajevo igra kontra Borca.Ta utakmica će dati odgovor ,da li oni imaju dogovor.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2021, 15:56

SAD SE VEĆ POČINJU PRAVITI KOALICIJE JER JEDNE SI BORE ZAVRH DRUGI ZA KUP A TREĆI ZA OPSTANAK.KRUPA OČITO KREĆE SA DNA I NEĆE BITI LAVOVSKA HRANA.OSJETIO JE TO I ŠIROKI BRIJEG.
TREBAT ĆE BODOVA SARAJEVU JER ONI PO STAROM OBIČAJU HOĆE VEĆ SAD KAO NEKAD PREKO PUNCA DA BUDU 100% SIGURNI U TITULU. I MI IM MOŽEMO POMOĆ JER NAM DOLAZE U 29 KOLU.NAKON GRADSKOG DERBIJA PROTIV ŽELJEZNIČARA A PRIJE TOGA GOSTOVANJA ZRINJSKOM.
ONI BI MOGLI INVESTIRATI U TITULU PREKO KUPA.
MLADOST POSLIJE NAS GOSTUJE NA TUŠNJU PA ONDA U KRUPI NA VRBASU.U 31. KOLU IM GOSTUJE SARAJEVO U DOBOJU.
I TAKO.....SVAKO SVOJU KRIŽALJKU UBRZANO ISPUNJAVA.
ČUDNA JE MENI ONA NAŠA UTAKICA U 1/2 KUPA PROTIV SARAJEVA.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 apr 2021, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 13 apr 2021, 16:31

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 10:11
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2021, 22:59

NE DOVODIM JA NJEGA U VEZU SA DOFFOM.DOFFO JE BAŠKA IGRAČ.
Sad bih ja protiv Mladosti izveo drugi tim i dao svima šansu pa da vidimo koliko mogu jer svi konkurišu za mjesto al zaprijetit im ako ne pobijede gotovo a ostale ko fol ove bolje ostavit u Tuzlu nek se pripremaju za Sarajevo.
Ne znam koliko je to pametna ideja sada kad si par bodova iza mjesta koje vodi u Europu. Pa i ovi iznad nas igraju međusobno nece svi moci uzeti sve bodove. Obzirom da nam nije tako laka situacija u kupu, valja ipak uzeti Sarajevo na Kosevu, ne treba se kockati i udaljiti od tog 4tog mjesta
Što nije. Naš roster je u pet deka i svako može i treba da odgovori zadaći u suprotnom ne vidim svrhu postojanja pojedinih igrača. Ima igrača koji nisu pola sata odigrali. Dat šansu bar u prvom pa ako zatreba ima pet izmjena.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2021, 21:30

tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 10:11
tcity055 je napisao/la:
12 apr 2021, 23:06


Sad bih ja protiv Mladosti izveo drugi tim i dao svima šansu pa da vidimo koliko mogu jer svi konkurišu za mjesto al zaprijetit im ako ne pobijede gotovo a ostale ko fol ove bolje ostavit u Tuzlu nek se pripremaju za Sarajevo.
Ne znam koliko je to pametna ideja sada kad si par bodova iza mjesta koje vodi u Europu. Pa i ovi iznad nas igraju međusobno nece svi moci uzeti sve bodove. Obzirom da nam nije tako laka situacija u kupu, valja ipak uzeti Sarajevo na Kosevu, ne treba se kockati i udaljiti od tog 4tog mjesta
Što nije. Naš roster je u pet deka i svako može i treba da odgovori zadaći u suprotnom ne vidim svrhu postojanja pojedinih igrača. Ima igrača koji nisu pola sata odigrali. Dat šansu bar u prvom pa ako zatreba ima pet izmjena.
JE LI TI MISLIŠ DA UVEDEŠ OVE SA MALOM ILI NIKAKVOM MIUTAŽOM PROTIV MLADOSTI RADI ČUVANJA OVIH STANDARDNIH ZBOG SARAJEVA?

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 13 apr 2021, 21:59

tuzlac je napisao/la:
13 apr 2021, 21:30
tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:31
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 10:11


Ne znam koliko je to pametna ideja sada kad si par bodova iza mjesta koje vodi u Europu. Pa i ovi iznad nas igraju međusobno nece svi moci uzeti sve bodove. Obzirom da nam nije tako laka situacija u kupu, valja ipak uzeti Sarajevo na Kosevu, ne treba se kockati i udaljiti od tog 4tog mjesta
Što nije. Naš roster je u pet deka i svako može i treba da odgovori zadaći u suprotnom ne vidim svrhu postojanja pojedinih igrača. Ima igrača koji nisu pola sata odigrali. Dat šansu bar u prvom pa ako zatreba ima pet izmjena.
JE LI TI MISLIŠ DA UVEDEŠ OVE SA MALOM ILI NIKAKVOM MIUTAŽOM PROTIV MLADOSTI RADI ČUVANJA OVIH STANDARDNIH ZBOG SARAJEVA?
Pa i jedne i druge. Ako igrač profesionalac ne može 90 minuta odigrat i pobijedit u polusezoni šta će nam. Naravno prioritet su ovi sa manjom minutažom.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2076
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 13 apr 2021, 22:16

Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2021, 22:44

MI IMAMO TU ČETRVORICU DA ZADOVOLJE FORMALNO PROPIS FUDBALSKOG SAVEZA:BRAJLOVIĆA,DURAKOVIĆA,DŽAFEROVIĆA I MEŠINOVIĆA.AKO JE REZERVNI GOLMAN FEJZIĆ ILI MUMINOVIĆ ONDA SE DODAJE A.HASANBEGOVIĆ -JUNIOR.
.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2021, 22:53

SMORIT ĆE NAS UTAKMICA PROTIV MLADOSTI ,TU NEMA GOVORA.I ODMAH ĆE POČETI KUKNJAVA PRED UTAKMICU KUPA U SRIJEDU.MOŽDA MALO KARJAŠEVIĆA ODMORITI.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 13 apr 2021, 23:13

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:16
Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.
Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 13 apr 2021, 23:16

tuzlac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:53
SMORIT ĆE NAS UTAKMICA PROTIV MLADOSTI ,TU NEMA GOVORA.I ODMAH ĆE POČETI KUKNJAVA PRED UTAKMICU KUPA U SRIJEDU.MOŽDA MALO KARJAŠEVIĆA ODMORITI.
Hoće. Mušiji je ova utakmica prevažna. Zato malo iskombinovat. Husu ako izvadio nema sredine jer nema ni Brkića a vjerovatno ni Rustema. Da bi da se vrati Hasanović.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2076
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 14 apr 2021, 10:15

tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:13
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:16
Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.
Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.
Al nas nablati kralju reklo bi se da se borimo za opstanak 😀
Ima tu kvaliteta, nije to bas tako crno. Nisu ni ovi iznad nas nesto puno kvalitetniji.
A sto se Hasanovica tiče, teško da ćemo njega vidjeti ove sezone ikako. Vidjam ga po gradu jos uvijek šepa na nogu.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 14 apr 2021, 10:22

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 apr 2021, 10:15
tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:13
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:16
Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.
Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.
Al nas nablati kralju reklo bi se da se borimo za opstanak 😀
Ima tu kvaliteta, nije to bas tako crno. Nisu ni ovi iznad nas nesto puno kvalitetniji.
A sto se Hasanovica tiče, teško da ćemo njega vidjeti ove sezone ikako. Vidjam ga po gradu jos uvijek šepa na nogu.
Hehe,bas tako,nije to sve tako crno..Ako sepa hodajuci druze,onda sta bj bilo da zaigra i sl..
Ona Hasanovic iz Veleza se u isto vrijeme povrijedio i tip vec uveliko igra..Bit ce da je ovaj Hasanovic iz TC ipal prereano se htio vratit..

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2076
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 14 apr 2021, 10:37

Pozitivanstav je napisao/la:
14 apr 2021, 10:22
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 apr 2021, 10:15
tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:13


Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.
Al nas nablati kralju reklo bi se da se borimo za opstanak 😀
Ima tu kvaliteta, nije to bas tako crno. Nisu ni ovi iznad nas nesto puno kvalitetniji.
A sto se Hasanovica tiče, teško da ćemo njega vidjeti ove sezone ikako. Vidjam ga po gradu jos uvijek šepa na nogu.
Hehe,bas tako,nije to sve tako crno..Ako sepa hodajuci druze,onda sta bj bilo da zaigra i sl..
Ona Hasanovic iz Veleza se u isto vrijeme povrijedio i tip vec uveliko igra..Bit ce da je ovaj Hasanovic iz TC ipal prereano se htio vratit..
Pa eto ne razunijem se bas najbolje u te sportske povrede, ali kad ga vidim ne djeluje mi kao neko ko će uskoro igrati fudbal na profesionalnom nivou. Iskreno želim mu brz oporavak i povratak na teren, treba nam pa makar za sledeću sezonu. Ne znam do kad ima ugovor uopće.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 14 apr 2021, 11:38

Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.