FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 18:41

tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:22
Meni tukne bez imalo ponižavanja igrača Mladosti da smo prepustili njima da oni prepuste Gorkom.
Dobro je sad se okrećemo srijedi i polufinalu Kupa.Vraća se Brkić i Bađi ,Lučić a nadam se akoBogda i Rustemović.Karjašević ne može sam ,treba mu Rustem.
Tuzla gaji fudbal do noge istina, ne uklapaju se svi ovi aktuelni igrači u taj sistem .Drago mi je da je i Mladost izašla na zelenu granu i oni su nama pomagali.Nek nam je sretno na Koševu , tu će naši momci dati sebe do kraja.
A koji je naš cilj puštati utakmice? Jesmo li to digli ruke od lige ili računamo da ćemo u direktnim duelima sa konkurentima sve pobijediti?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 18:48

1.FK Sarajevo.... 26.. 15.. 7.. 4... 52 (+21)
2.FK Borac........ 26.. 16.. 2.. 8... 50 (+22)
3.NK Široki ....... 25.. 13.. 6.. 6... 45 (+14)
4.HŠK Zrinjski.... 25.. 14.. 3.. 8... 45 (+14)
5.FK Velež......... 25.. 12.. 9.. 4... 45 (+14)
6.FK Tuzla City... 26.. 12.. 4.. 10... 41 (+2)
7.FK Željezničar.. 25.. 11.. 6.. 8... 39 (+12)
8.FK Mladost...... 26... 8.. 3.. 15.. 27 (-25)
9.FK Sloboda...... 26... 7.. 4.. 15.. 25 (-12)
10.FK Radnik...... 25... 4.. 8.. 13.. 20 (-15)
11.FK Olimpik..... 25... 6.. 2.. 16.. 20 (-25)
12.FK Krupa....... 26... 4.. 7.. 15.. 19 (-19)

****************************************************************************

----------------------------------------------------------------------------
21.04 21. 1/2KUP-a FK Sarajevo - FK Tuzla City
---------------------------------------------------------------------------
27.kolo 24.04.21. 17:00 FK Tuzla City-FK Radnik
28.kolo 01.05.21. 17:00 FK Olimpik -FK Tuzla City
-------------------------------------------------------------------------------

Nakon sedmog proljetnog kola:

1.Borac........7..6..0..1..18
2.Tuzla C......7..4..2..1..14
3.Zrinjski.... .6..4..1..1..13
4.Široki .......6..3..2..1..11
5.Velež.........6..3..3..0..9
6.Mladost......7..2..2..3..8
7.Sarajevo....7..2..1..4..7
8.Olimpik......5..2..1..2..7
9.Radnik.......6..1..2..3..5
10.Krupa.......6..1..3..3..6
11.Gorki.......7..1..0..6..3
12.Željezničar 6..0..3..3..3
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 apr 2021, 21:05, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 18:55

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:41
tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:22
Meni tukne bez imalo ponižavanja igrača Mladosti da smo prepustili njima da oni prepuste Gorkom.
Dobro je sad se okrećemo srijedi i polufinalu Kupa.Vraća se Brkić i Bađi ,Lučić a nadam se akoBogda i Rustemović.Karjašević ne može sam ,treba mu Rustem.
Tuzla gaji fudbal do noge istina, ne uklapaju se svi ovi aktuelni igrači u taj sistem .Drago mi je da je i Mladost izašla na zelenu granu i oni su nama pomagali.Nek nam je sretno na Koševu , tu će naši momci dati sebe do kraja.
A koji je naš cilj puštati utakmice? Jesmo li to digli ruke od lige ili računamo da ćemo u direktnim duelima sa konkurentima sve pobijediti?
U redu jest ono mučno, ali ,treba nam gradski rival.Red je pomoći jednom ili dva puta.Ako pak vidimo da oni sami srljaju u propast eh onda im ne možemo pomoći i da hoćemo.Mučne su ove utakmice i za igrati i za gledati.Ali ,halalosum.Oni su zdušno podržali Husićevu kandidaturu na gradskom nivou.Tuzla je konačno dobila svog čovjeka u Savezu.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 17 apr 2021, 19:24

elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 13:46
Danas imamo dobar teren, sudjenje mislim da ce biti isto ok, svi uslovi za odigrati dobru utakmicu, Maksimovic Mehidic mogu i moraju poceti odradjivati zaradjene pare, po meni su oni najblizi prvoj postavi, sobzirom na nedostatak Brkica i drugih. Tri boda imperativ , nema kalkulacije.
Znao sam da ce igrati Mehidic i Makso, ocekivao sam vise od njih, ali i od nekih drugih. Sad je naj lakse traziti krivca, moje licno misljenje olahko smo promjenili izvodzaca penala, Vojo je u prijateljskoj profulio i odma mu je oduzeta ta privilegija. Ima tu nekih stvari jos koje bi se migle diskutovati, ali mozda poslije kup-a.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 19:40

tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:55
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:41
tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:22
Meni tukne bez imalo ponižavanja igrača Mladosti da smo prepustili njima da oni prepuste Gorkom.
Dobro je sad se okrećemo srijedi i polufinalu Kupa.Vraća se Brkić i Bađi ,Lučić a nadam se akoBogda i Rustemović.Karjašević ne može sam ,treba mu Rustem.
Tuzla gaji fudbal do noge istina, ne uklapaju se svi ovi aktuelni igrači u taj sistem .Drago mi je da je i Mladost izašla na zelenu granu i oni su nama pomagali.Nek nam je sretno na Koševu , tu će naši momci dati sebe do kraja.
A koji je naš cilj puštati utakmice? Jesmo li to digli ruke od lige ili računamo da ćemo u direktnim duelima sa konkurentima sve pobijediti?
U redu jest ono mučno, ali ,treba nam gradski rival.Red je pomoći jednom ili dva puta.Ako pak vidimo da oni sami srljaju u propast eh onda im ne možemo pomoći i da hoćemo.Mučne su ove utakmice i za igrati i za gledati.Ali ,halalosum.Oni su zdušno podržali Husićevu kandidaturu na gradskom nivou.Tuzla je konačno dobila svog čovjeka u Savezu.
To sto je Husic u savezu nije neka posebna zasluga Slobode. Nije njihov glas bio nešto presudan. Bili su tu i drugi klubovi i drugi opcinski savezi.
Mi njima ne možemo pomoći koliko oni mogu sebi odmoći. Trener na listi za GV, onda to GV dodijeli udruzenju milion maraka pa stoga ima pravo da im postavlja i upravu. Takav sistem vise nigdje ne funkcionise. Cim sdp ne bude jednog dana dio većine neće ni biti ovo udruženje toliko povlašteno. Promjenit ce se i to a onda raspad sistema, ako se i prije toga ne raspadne.
No neću na ovoj temi više o njima. Pitam se samo koji je nas cilj? Borba za Evropu (od koje izgleda kroz ligu nema ništa) ili pomaganje i spasavanje Titanika?

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 19:47

elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 19:24
elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 13:46
Danas imamo dobar teren, sudjenje mislim da ce biti isto ok, svi uslovi za odigrati dobru utakmicu, Maksimovic Mehidic mogu i moraju poceti odradjivati zaradjene pare, po meni su oni najblizi prvoj postavi, sobzirom na nedostatak Brkica i drugih. Tri boda imperativ , nema kalkulacije.
Znao sam da ce igrati Mehidic i Makso, ocekivao sam vise od njih, ali i od nekih drugih. Sad je naj lakse traziti krivca, moje licno misljenje olahko smo promjenili izvodzaca penala, Vojo je u prijateljskoj profulio i odma mu je oduzeta ta privilegija. Ima tu nekih stvari jos koje bi se migle diskutovati, ali mozda poslije kup-a.
Ma nešto nisam siguran ni da bi ga Vojo zabio. U nekom je grču. Zicer danas sa desetak metara jedva dobaci do gola.
Sta bi sa onakog golgetera. Od pustinjske lisice do broja na terenu. Nemam drugo objašnjenje osim da je ograjso, sjeko nokte u aksam, kupo se utorkom... ima li neko objašnjenje?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 21:13

Sarajevu je defnitivno ušla voda u uši.Borac im je očitao lekciju iz fudbala.Sad je situacija za Srajevo nova.Definitivno više nisu u stanju slaviti titulu.
Noge počinju da se tresu prilikom svakog dodavanja.Ovo večeras mi daje vjeru da mi možemo u finale.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 21:19

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 19:40
tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:55
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:41


A koji je naš cilj puštati utakmice? Jesmo li to digli ruke od lige ili računamo da ćemo u direktnim duelima sa konkurentima sve pobijediti?
U redu jest ono mučno, ali ,treba nam gradski rival.Red je pomoći jednom ili dva puta.Ako pak vidimo da oni sami srljaju u propast eh onda im ne možemo pomoći i da hoćemo.Mučne su ove utakmice i za igrati i za gledati.Ali ,halalosum.Oni su zdušno podržali Husićevu kandidaturu na gradskom nivou.Tuzla je konačno dobila svog čovjeka u Savezu.
To sto je Husic u savezu nije neka posebna zasluga Slobode. Nije njihov glas bio nešto presudan. Bili su tu i drugi klubovi i drugi opcinski savezi.
Mi njima ne možemo pomoći koliko oni mogu sebi odmoći. Trener na listi za GV, onda to GV dodijeli udruzenju milion maraka pa stoga ima pravo da im postavlja i upravu. Takav sistem vise nigdje ne funkcionise. Cim sdp ne bude jednog dana dio većine neće ni biti ovo udruženje toliko povlašteno. Promjenit ce se i to a onda raspad sistema, ako se i prije toga ne raspadne.
No neću na ovoj temi više o njima. Pitam se samo koji je nas cilj? Borba za Evropu (od koje izgleda kroz ligu nema ništa) ili pomaganje i spasavanje Titanika?
Pazi mogli su se oni preko legendi uvezati sa nekim opštinskim savezima, pa napraviti malo neizvjesnosti.Ali od prvog sastanka zdušno su rekli da.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 17 apr 2021, 21:22

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 19:47
elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 19:24
elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 13:46
Danas imamo dobar teren, sudjenje mislim da ce biti isto ok, svi uslovi za odigrati dobru utakmicu, Maksimovic Mehidic mogu i moraju poceti odradjivati zaradjene pare, po meni su oni najblizi prvoj postavi, sobzirom na nedostatak Brkica i drugih. Tri boda imperativ , nema kalkulacije.
Znao sam da ce igrati Mehidic i Makso, ocekivao sam vise od njih, ali i od nekih drugih. Sad je naj lakse traziti krivca, moje licno misljenje olahko smo promjenili izvodzaca penala, Vojo je u prijateljskoj profulio i odma mu je oduzeta ta privilegija. Ima tu nekih stvari jos koje bi se migle diskutovati, ali mozda poslije kup-a.
Ma nešto nisam siguran ni da bi ga Vojo zabio. U nekom je grču. Zicer danas sa desetak metara jedva dobaci do gola.
Sta bi sa onakog golgetera. Od pustinjske lisice do broja na terenu. Nemam drugo objašnjenje osim da je ograjso, sjeko nokte u aksam, kupo se utorkom... ima li neko objašnjenje?
Vojo je prve dvije sezone bio top. Od kako je produžio ugovor ama baš ništa. Ako je povreda u pitanju treba se liječiti u suprotnom treba vidjeti šta dalje.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 21:36

tcity055 je napisao/la:
17 apr 2021, 21:22
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 19:47
elvirbaljic je napisao/la:
17 apr 2021, 19:24


Znao sam da ce igrati Mehidic i Makso, ocekivao sam vise od njih, ali i od nekih drugih. Sad je naj lakse traziti krivca, moje licno misljenje olahko smo promjenili izvodzaca penala, Vojo je u prijateljskoj profulio i odma mu je oduzeta ta privilegija. Ima tu nekih stvari jos koje bi se migle diskutovati, ali mozda poslije kup-a.
Ma nešto nisam siguran ni da bi ga Vojo zabio. U nekom je grču. Zicer danas sa desetak metara jedva dobaci do gola.
Sta bi sa onakog golgetera. Od pustinjske lisice do broja na terenu. Nemam drugo objašnjenje osim da je ograjso, sjeko nokte u aksam, kupo se utorkom... ima li neko objašnjenje?
Vojo je prve dvije sezone bio top. Od kako je produžio ugovor ama baš ništa. Ako je povreda u pitanju treba se liječiti u suprotnom treba vidjeti šta dalje.
Dok smo u ovoj sezoni možemo već planirati šta i kako u narednoj.Koji će nam biti cilj.Jesenas smo previše zaostali .Mi smo još uvijek drugi tim proljetnog dijela prvenstva nakon sedam kola.Do ove utakmice nismo imali poraz.Ali, ne možemo napuniti rupčagu koju su ovi jesenas napravili.Prosto rečeno nemamo šanse da sustignemo klubove koji su nam bježali po 10 bodova(osim Željezničara).Imali smo dva remija.Na Grbavici i u Krupi.Imamo 4 pobjede.(Sloboda 2x,Željezničar i Zrinjski). Imamo sada i jedan poraz.Bili smo jedini tim bez poraza do ovog kola.Brojke su egzaktne.Oko toga se ne da raspravljati.TO JE DOBAR PUT KOJI TREBA NASTAVITI.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 apr 2021, 21:43, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 21:38

MEHIDIĆA ČUVATI ZA 3.ŠTOPERA.OVO DANAS JE ODMORIO LUČIĆA .

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 21:53

tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 21:19
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 19:40
tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:55

U redu jest ono mučno, ali ,treba nam gradski rival.Red je pomoći jednom ili dva puta.Ako pak vidimo da oni sami srljaju u propast eh onda im ne možemo pomoći i da hoćemo.Mučne su ove utakmice i za igrati i za gledati.Ali ,halalosum.Oni su zdušno podržali Husićevu kandidaturu na gradskom nivou.Tuzla je konačno dobila svog čovjeka u Savezu.
To sto je Husic u savezu nije neka posebna zasluga Slobode. Nije njihov glas bio nešto presudan. Bili su tu i drugi klubovi i drugi opcinski savezi.
Mi njima ne možemo pomoći koliko oni mogu sebi odmoći. Trener na listi za GV, onda to GV dodijeli udruzenju milion maraka pa stoga ima pravo da im postavlja i upravu. Takav sistem vise nigdje ne funkcionise. Cim sdp ne bude jednog dana dio većine neće ni biti ovo udruženje toliko povlašteno. Promjenit ce se i to a onda raspad sistema, ako se i prije toga ne raspadne.
No neću na ovoj temi više o njima. Pitam se samo koji je nas cilj? Borba za Evropu (od koje izgleda kroz ligu nema ništa) ili pomaganje i spasavanje Titanika?
Pazi mogli su se oni preko legendi uvezati sa nekim opštinskim savezima, pa napraviti malo neizvjesnosti.Ali od prvog sastanka zdušno su rekli da.
Pomaže njima Azmir na razne načine. Da li sto ih voli, da li nešto stoji iza toga ili jednostavno skuplja dobra djela u Ramazanu i pomaganje njima racunamo kao vitre, zekjat i sadaku ne znam. Samo znam da to ne bi trebalo raditi direktno preko naših rezultata. Ne smijemo zrtvovati ovu sezonu radi vitara.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 22:06

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 21:53
tuzlac je napisao/la:
17 apr 2021, 21:19
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 19:40


To sto je Husic u savezu nije neka posebna zasluga Slobode. Nije njihov glas bio nešto presudan. Bili su tu i drugi klubovi i drugi opcinski savezi.
Mi njima ne možemo pomoći koliko oni mogu sebi odmoći. Trener na listi za GV, onda to GV dodijeli udruzenju milion maraka pa stoga ima pravo da im postavlja i upravu. Takav sistem vise nigdje ne funkcionise. Cim sdp ne bude jednog dana dio većine neće ni biti ovo udruženje toliko povlašteno. Promjenit ce se i to a onda raspad sistema, ako se i prije toga ne raspadne.
No neću na ovoj temi više o njima. Pitam se samo koji je nas cilj? Borba za Evropu (od koje izgleda kroz ligu nema ništa) ili pomaganje i spasavanje Titanika?
Pazi mogli su se oni preko legendi uvezati sa nekim opštinskim savezima, pa napraviti malo neizvjesnosti.Ali od prvog sastanka zdušno su rekli da.
Pomaže njima Azmir na razne načine. Da li sto ih voli, da li nešto stoji iza toga ili jednostavno skuplja dobra djela u Ramazanu i pomaganje njima racunamo kao vitre, zekjat i sadaku ne znam. Samo znam da to ne bi trebalo raditi direktno preko naših rezultata. Ne smijemo zrtvovati ovu sezonu radi vitara.
Ja mislim da on to čini i zbog faraona sa kojim je u međuvremenu izgladio odnose.Nravno, ne treba zanemariti da on polako krči put svojoj građevinskoj kompanji u ovom gradu.Ne vjerujem da će Tušanj biti dom za dva kluba na dugu stazu.To što je on zagovarao rekonstrukciju terena je inicirano sredstvima koja savez dobija namjenski od UEFA-e.Mi bi dobili ta sredstva i još naštiklali od grada, kantona i dobili savremen teren na duži rok.Inače ogromne pare trebaju dabi seTušanj doveo u stanje evropskog standarda.Z mnogo maje novca Husić može napraviti novi stadion za TuzlaCity.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 apr 2021, 22:37

Ma samo dobra parcela i dobra lokacija, ja mislim da bi stadion od nekih 10.000 mjesta nikao za dvije-tri godine.

Znam da Azmiru to ne treba, ali bilo bi lijepo da nas pusti da ucestvujemo recimo sa 50-100 maraka kao za stolicu. Nesto slično Željo sto je uradio. Tako bi svi mi koji bi "kupili" tu stolicu stadion i klub jos vise osjećali kao svoj, kao dio nas.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 apr 2021, 22:56

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 18:06
tcity055 je napisao/la:
17 apr 2021, 17:52
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 apr 2021, 17:38
Sa krilima poput Džafić, Mišića, Crnkića i Maksimovića ovo i nije ekipa za Evropu. Htjeli priznati ili ne.
Dzafic ni dan danas ne znam zasto je doveden i zasto igra, Crnkić igra neke svoje utakmice, potpuno van igre. Samo solira, sagne glavu i mlatara rukama. Nikakvog konkretnog učinka.

Ovo je dovoljno da dobijes Klub X i tako neke loše ekipe, al svaka imalo bolje organizirana ekipa ovo procita i zatvori.
Kad sam ti ja neki dan pobrojao igrače koji su loši ti se nisi složio. Bolje onda Mušijunu taktiku 8 mladih igrača u prvi tim i svake godine proda 3 do 4 ovi naši polovnjaci mogli bi ih do sutra pobrajat su samo plaćenici a učinak nula. Azirovo istrčavanje sumljivim jer zna se ko je njegova agencija. Nije nam ovo trebalo pred srijedu. Ne može se ovdje ni Husrefova odgovornost izbjeći. ići. Izgleda da tonemo kontinuirano. Srijeda nas jedino može spasiti al daj Bože mi nemamo igrača sve neko sivilo. Pa Vojo sa 11 metara sam jedva dobaci do golmana da ne pričamo kako Mišić izvede penal.
Bas sam druže tražio taj post da ti se izvinim i kažem da si bio u pravu.
Azir i nije los u petercu, ali ova istrcavanja su mu zaista katastrofa. Prsejece me kad vidim da je krenuo sa gola.
I znam da se tuzlac neće sloziti jer ga on diže u nebesa ali doiata je o do Husrefa. Sta nam je to novo, a korisno donio? Samo jalov posjed lopte.
Sta je mogo' Husref Nukicu,osjec noge,daje loptu.Hirosu..
Misic fula.penal..
Ko zna gdje bi otisla utakmica da je Misic izjednacio,🤔
Definitivno ima igraca za poslat negdje.

Jedini dolazak kojeg je Husref preporucio je vjerovatno Brkic,tako da.on.sigurno na kraju sezone mora zasukat rukave i nac igrace.tipa Zakaric.
Ocekivao sam od ovog Misica da zna uci,opalit,centrirat,nesto vise,al haman ćorak.
Nadam se da ce nas sve uvjerit u drugacije.vec i srijedu.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 23:05

Ve la havle jesu nezasiti.Pa biće vice-prvaci.NE MISLIM NA VICU.VICO ĆE BIT PRVAK.

Marinović izgubio podršku navijača: Čeka se potez uprave kluba
17/04/2021 u 22:39 h

FK Sarajevo je upisao novi poraz, četvrti u ovom dijelu sezone.
Bolji od tima sa Koševa bio je banjalučki Borac, koji je slavio pobjedu rezultatom 2:0.

Bordo tim je tako ugrozio šanse za miran finiš sezone, a u slučaju poraza u narednom kolu na gostovanju ekipi Zrinjskog, a eventualne pobjede Borca na domaćem terenu protiv Širokog Brijega, Sarajevo bi nakon dugo vremena prepustilo vrh tabele Banjalučanima.

Bezidejna igra, samo dva postignuta pogotka u sedam prvenstvenih duela, ziceraška postavka igre, totalni promašaji u igračkom kadru, bezvoljnost ekipe, neke su od stvari koje mu zamjeraju navijači FK Sarajevo. Jasno je da njegov stručni štab nema podršku kakvu je imao tokom jesenjeg dijela, kada su odigrali 19 utakmica u nizu bez poraza.

Nakon partija na proljeće, jasno se vidi da je ekipa živjela na račun kvaliteta pojedinaca, koji su u svakom momentu mogli napraviti prevagu u utakmici. To se prvenstveno odnosi na Amara Rahmanovića i Benjamina Tatara, koji su zimus napustili svlačionicu, ali i Mersudina Ahmetovića, koji je van stroja zbog povrede.

Poraz protiv Borca bio je okidač za navijače Sarajeva da glasno traže odlazak Marinovića i da se eventualnom šok terapijom pokuša spasiti sezona, koja je zimus trebala biti samo "odrađivanje posla".

Šta će i kako odlučiti čelnici kluba ostaje da se vidi. Jasno je da su se i oni malo uljulkali jesenjim rezultatima, bez nekih velikih napredaka na sportskom planu.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2021, 23:20

OVO JE EKIPA

[url [/url]

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 18 apr 2021, 08:04

Kostali su nas Nukic i Misic bodova... ali ne samo bodova - tesko je vjerovati da se kroz prvenstvo jos uvijek moze nesto napraviti, tako da se plasim da su nam od Srijede sve utakmice- vise/manje prijateljske.

Mozda prilka da se probaju i ti neki u21 igraci koje imamo...

A u Srijedu - dati sve od sebe - pa sta bude, ali slabe su nam sanse...

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 apr 2021, 12:54

Ponovo sa svojom porodicom
Badara Badji je ponovo sa svojim najmilijim. Senegalski fudbaler je uspio dobiti bitku koja traje nekoliko mjeseci.

18.04.21. 11:22
A. Čaušević

Badjijevoj sreći nije bilo kraja: "Jako je teško i nezahvalno biti odvojen od svojih najmilijih"
Visoki Senegalac je omiljen u svlačionici tuzlanskog premijerligaša. Proteklih mjeseci vodio pravu borbu koja je dobila sretan epilog.
Naime, žena i dijete ovog 27-godišnjeg napadača su konačno uspjeli doputovat u Bosnu i Hercegovinu uz velike napore Tuzla Cityja.
"Ovo je jedan od najsretnijih dana u životu jer sam ponovo s mojom porodicom. Jako je teško i nezahvalno biti odvojen od svojih najmilijih, a evo hvala Bogu da smo sada zajedno. Prije svega želim da se zahvalim Klubu što je omogućio dolazak moje porodice u Bosnu i Hercegovinu iz Senegala, jer su učinili velike napore da dođe do toga", kazao je presretni Badji.
Inače, Badji je prvi put u Evropu stigao još prije sedam godina kada je potpisao za Dinamo, a u drugom timu Modrih se zadržao dvije godine. Jedno vrijeme nastupao je i u Indiji za ekipu Delhi Dynamos.
Ove sezone pruža sasvim korektne partije. Na 20 ligaških mečeva zabio je četiri gola, dodao je jedan pogodak i u Kupu BiH. Uz sve to na svom kontu ima i dvije asistencije.
Jučer Badji nije na raspolaganju Husrefu Musemiću jer je primoran da odradi suspenziju, ali će konkurisati za revanš meč polufinala Kupa.
Tuzla City će svoje prvo i historijsko finale Kupa BiH tražiti u srijedu na stadionu Asim Ferhatović Hase. Neće im biti nimalo lako jer imaju zaostatak (0:1) iz prvo susreta. Početak je zakazan za 17 sati.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 apr 2021, 13:02

emir012 je napisao/la:
18 apr 2021, 08:04
Kostali su nas Nukic i Misic bodova... ali ne samo bodova - tesko je vjerovati da se kroz prvenstvo jos uvijek moze nesto napraviti, tako da se plasim da su nam od Srijede sve utakmice- vise/manje prijateljske.

Mozda prilka da se probaju i ti neki u21 igraci koje imamo...

A u Srijedu - dati sve od sebe - pa sta bude, ali slabe su nam sanse...
U fudbalu uvijek ima šansa.Ja kad bi gledao po ovoj jučer utakmici isto bih bio pesimista.Kad se sjetim Željezničara ,Zrinjskog onda sam optimista.Što se tiče preostalih sedam kola nemamo više načina da pomažemo Gorkom(osim pobjedama nad Radnikom i Olimpikom) tako da ćemo svaku utakmicu igrati da je dobijemo.Pa eto Slišković došao u Željezničar i kaže može do Evrope.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 apr 2021, 15:22, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beledija i 11 gostiju.