FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 jun 2021, 15:05

antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 14:50
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 14:42
antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 13:28


Ti si iskompleksirani levat koji pokusava bit zanimljiv. Jesi se osilio **** malo
Halo glupane, kakve veze imaju kompleksi. Pa ne sastavljam ja ovu listu nego Euro Club Index. Drugo je sto vi ne možete istine pa sve što nije na vaš mlin vama ne godi.
E to su kompleksi, poznati kao kompleksi niže vrijednosti.
Od vas komplekse da imamo? hahahaha. Znas ti dobro na sto ja mislim( Gorki, Klub X), previse si taj svoj jezik pustio, bolje da pazis sta pricas ;) Vi ste obicne karine, od kluba pa do navijaca, koji glume da su neko i nesto
Sta mislis da ćeš postići tim prijetnjama?
Prošlo je vrijeme komunizma i uskraćivanja slobode govora, nema tih vaših vremena moraš se pomiriti s tim.
Za vas jesmo i neko i nešto. Pokazuje to i ovaj podatak iz objave, pokazuju tabele na kraju sezona i mnogo toga.
Postali ste nam filijala gdje šaljemo prekobrojne igrače na pozajmice.
Kažem ti, druga su vremena skroz. Eh sad je do tebe hoćeš li to prihvatiti ili živjeti u prošlosti. Lp

antisisoja1919
Postovi: 3420
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 24 jun 2021, 15:09

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 15:05
antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 14:50
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 14:42


Halo glupane, kakve veze imaju kompleksi. Pa ne sastavljam ja ovu listu nego Euro Club Index. Drugo je sto vi ne možete istine pa sve što nije na vaš mlin vama ne godi.
E to su kompleksi, poznati kao kompleksi niže vrijednosti.
Od vas komplekse da imamo? hahahaha. Znas ti dobro na sto ja mislim( Gorki, Klub X), previse si taj svoj jezik pustio, bolje da pazis sta pricas ;) Vi ste obicne karine, od kluba pa do navijaca, koji glume da su neko i nesto
Sta mislis da ćeš postići tim prijetnjama?
Prošlo je vrijeme komunizma i uskraćivanja slobode govora, nema tih vaših vremena moraš se pomiriti s tim.
Za vas jesmo i neko i nešto. Pokazuje to i ovaj podatak iz objave, pokazuju tabele na kraju sezona i mnogo toga.
Postali ste nam filijala gdje šaljemo prekobrojne igrače na pozajmice.
Kažem ti, druga su vremena skroz. Eh sad je do tebe hoćeš li to prihvatiti ili živjeti u prošlosti. Lp
Poslije svega ovog mogu samo rec da si ti mentalno nestabilan lik. Ma za vas ime i pojam kluba, pa kad bi bili kantonalna liga. Cuj filijala, razumijes li ti pojam filijala il bezveze pametujes da bi ponizio Slobodu? Nikad za nas niste bili, nit cete bit sta, osim kluba za sprdanje. Mozda u Podrinju jeste neko i nesto, u Tuzli nikad niste bili a necete ni bit
Volim tebe, više od sebe

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 jun 2021, 15:20

antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 15:09
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 15:05
antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 14:50

Od vas komplekse da imamo? hahahaha. Znas ti dobro na sto ja mislim( Gorki, Klub X), previse si taj svoj jezik pustio, bolje da pazis sta pricas ;) Vi ste obicne karine, od kluba pa do navijaca, koji glume da su neko i nesto
Sta mislis da ćeš postići tim prijetnjama?
Prošlo je vrijeme komunizma i uskraćivanja slobode govora, nema tih vaših vremena moraš se pomiriti s tim.
Za vas jesmo i neko i nešto. Pokazuje to i ovaj podatak iz objave, pokazuju tabele na kraju sezona i mnogo toga.
Postali ste nam filijala gdje šaljemo prekobrojne igrače na pozajmice.
Kažem ti, druga su vremena skroz. Eh sad je do tebe hoćeš li to prihvatiti ili živjeti u prošlosti. Lp
Poslije svega ovog mogu samo rec da si ti mentalno nestabilan lik. Ma za vas ime i pojam kluba, pa kad bi bili kantonalna liga. Cuj filijala, razumijes li ti pojam filijala il bezveze pametujes da bi ponizio Slobodu? Nikad za nas niste bili, nit cete bit sta, osim kluba za sprdanje. Mozda u Podrinju jeste neko i nesto, u Tuzli nikad niste bili a necete ni bit
Kažem ti, tvoj izbor da prihvatis stvarnost onakvu kakva jeste ili da živiš u svojim lažima i obmanama uz uvrede i komplekse niže vrijednosti.
Teško je vjerujem gledati boljem u leđa ali to se ispravlja na nacin da se trudis biti bolji a ne uvredama.
I na kraju, koga briga za tebe i tvoje mišljenje o nama i klubu. Totalno je nebitno. Imaju činjenice, jasni podaci koji pokazuje stanje na terenu. Pozdrav filijali.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 24 jun 2021, 16:24

antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 14:50
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 14:42
antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 13:28


Ti si iskompleksirani levat koji pokusava bit zanimljiv. Jesi se osilio **** malo
Halo glupane, kakve veze imaju kompleksi. Pa ne sastavljam ja ovu listu nego Euro Club Index. Drugo je sto vi ne možete istine pa sve što nije na vaš mlin vama ne godi.
E to su kompleksi, poznati kao kompleksi niže vrijednosti.
Od vas komplekse da imamo? hahahaha. Znas ti dobro na sto ja mislim( Gorki, Klub X), previse si taj svoj jezik pustio, bolje da pazis sta pricas ;) Vi ste obicne karine, od kluba pa do navijaca, koji glume da su neko i nesto
Sad si ti frajer ? Vrijedjas i prijetis !
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 jun 2021, 16:37

SAMO DA SE KAPIJE STADIONA OTVORE OD 17.JULA 21/.MAKAR ZA DOMAĆE NAVIJAČE.KOLIKI BI TO BIO POMAK.
Bio bi to još jedan radostan događaj u ovoj godini.
- Dolazak Musemića,Husić u IOF/NSBIH,plasman u 1/2 finala Kupa BiH,Nukić u Reprezemtaciji,Juniori u PL BIH.
- Povratak navijača na tribine stadiona.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 jun 2021, 16:49

elvirbaljic je napisao/la:
24 jun 2021, 16:24
antisisoja1919 je napisao/la:
24 jun 2021, 14:50
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
24 jun 2021, 14:42


Halo glupane, kakve veze imaju kompleksi. Pa ne sastavljam ja ovu listu nego Euro Club Index. Drugo je sto vi ne možete istine pa sve što nije na vaš mlin vama ne godi.
E to su kompleksi, poznati kao kompleksi niže vrijednosti.
Od vas komplekse da imamo? hahahaha. Znas ti dobro na sto ja mislim( Gorki, Klub X), previse si taj svoj jezik pustio, bolje da pazis sta pricas ;) Vi ste obicne karine, od kluba pa do navijaca, koji glume da su neko i nesto
Sad si ti frajer ? Vrijedjas i prijetis !
To je druže sve što znaju, ali uglavnom samo preko tastature. Nisu uzivo takvi ni blizu.
Ali to sto vrijeđaju ne mijenja činjenicu da se mi vec treću sezonu borimo za evropu dok oni za opstanak i prezivljavanje. Da nas nisu pobjedili ko zna koliko utakmica, da nemaju način da nam zabrane Tušanj iako im je to velika želja, da ce se teren radit zbog Azmira u savezu a ne zbog kluba x cije je igranje u Premijer ligi svake naredne sezone upitno. Također ne mjenja činjenicu da su filijala, da nama prekobrojni igrači (Said, Dženis) njima budu nositelji igre. Da im dajemo da pokusaju nam oziviti Ramića i sl. Da im se Azmir i dalje brine o klubu i produzava njegov vijek. I jos mnogo mnogo toga.
Niti jedna uvreda i niti jedno njihovo misljenje ne mogu promjeniti ove cinjenice.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 jun 2021, 18:47

slika
Nema Karjaševića,Brkića i Hasanovića.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 25 jun 2021, 07:09, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 jun 2021, 19:25

Berin Alić(štoper),Elmer Guity( lijevi bek ) ,Ajdin Mujkić(špic),Ibrahimkadić D.,Halilović,Mustafa Šukilović(štoper),Rikardo(def.vezni),Ibrahimkadić I.,Salko Nargalić(špic).
Tu su još i -Brajlović, Đerić, Mustafa Šukilović(štoper),Rikardo,Doffo,Mehanović i Mišić-.

- Ova braća Ibrahimkadić iz Amerike mogu odmah kući.
- Zatim Halilović,Duraković,Nargalić....
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 25 jun 2021, 11:14, ukupno mijenjano 11 puta.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 jun 2021, 21:02

Evo šta je poručio Husref Musemić nakon utakmice sa Veležom
24/06/2021 u 20:35 h
Tuzla City i Velež sastali su se u prijateljskoj utakmici na Kupresu, a konačan rezultat glasio je 1:1.
Trener Tuzlaka Husref Musemić nakon utakmice je istakao da je najvažnije da se niko nije povrijedio.

"Bitno je da se niko nije povrijedio, prijateljska je utakmica, jel, pripremamo se. Tek je prva utakmica i ništa specijalno nismo mogli vidjeti, ali igrali smo u dobrim uslovima, na dobrom terenu", rekao je Musemić i osvrnuo se na stanje s povredama.

"Brkić je još uvijek povrijeđen, Karjašević je povrijeđen prije dva tri dana, ali on se sutra vraća u trenažni proces, tako da Brkić i Hasanović, koji je još od ranije povrijeđen, oni su još uvijek vna trenažnog procesa.

[img [/img]

[img [/img]

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 jun 2021, 21:42

Hasanovic jos uvijek ne trenira?
Bojim se da je i ova sezona bez njeg.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 24 jun 2021, 21:59

Dolazi vrijeme za ozbiljna pojačanja u odbrani ako želimo biti konkurentni.Ono što smo danas vidjeli u trening utakmici je svakako nedovoljan uzorak za ozbiljnu ocjenu ali ipak onako na prvu ti neafirmisani poluamaterski igrači koji su na probi teško da mogu biti prvotimci i ne mirišu na neki kvalitet.Krpić je provjereno dobar a i Mehanović obećava da će biti korisno pojačanje.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 jun 2021, 06:58

CityCity je napisao/la:
24 jun 2021, 21:59
Dolazi vrijeme za ozbiljna pojačanja u odbrani ako želimo biti konkurentni.Ono što smo danas vidjeli u trening utakmici je svakako nedovoljan uzorak za ozbiljnu ocjenu ali ipak onako na prvu ti neafirmisani poluamaterski igrači koji su na probi teško da mogu biti prvotimci i ne mirišu na neki kvalitet.Krpić je provjereno dobar a i Mehanović obećava da će biti korisno pojačanje.
Prvo poluvrijeme je Tuzla odigrala u jakom tempu i bila bolja na terenu.Lopta je išla tečno.U drugom od 60' jako loše.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 jun 2021, 07:23

24,06.2021 ,Kupres ,TuzlaCity - Velež 1 - 1 -pripremna utakmica-.
slika
Stoje slijeva.Nukić,Fejzić,Džafić,Ubiparip,Berin Alić,Krpić,
- Čuče s lijeva: Mujkić,Mešinović, David Ibrahimkadić,Elmer Guity,Mehidić.


Tu su još i -Brajlović, Đerić,Mustafa Šukilović ,Rikardo,Doffo,Mehanović i Mišić-.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 25 jun 2021, 10:54, ukupno mijenjano 8 puta.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 jun 2021, 07:28

Tuzla City je danas remizirao sa Veležom rezultatom 1:1, a priliku da prvi meč odigra u timu Husrefa Musemića imao je Elmer Guity.

Iako su iz Tuzla Cityja prije meča u službenim postavama naveli da će od starta igrati izvjesni “Guilty”, u pitanju je bila greška, a riječ je o igraču iz Hondurasa, Elmeru Guityju.

U pitanju je lijevi bek koji je prošao sve omladinske reprezentacije Hondurasa, a odlično se snalazi i na poziciji lijevog krila.

Tuzlake će pojačati dolaskom iz Olimpije, matičnog kluba iz svoje zemlje, u kojoj je još igrao i za Juticalpu.

Zanimljivo, mediji u Hondurasu su sa mnogo euforije danas pisali o Guitiyju. Naveli su kako je konačno dočekao svoju šansu da zaigra u Evropi, a u pitanju je Tuzla City.

U najavi njegovog odlaska u BiH objavljen je i video prelijepog pogotka u dresu Olimpije. Video možete pogledati OVDJE!




tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 jun 2021, 10:25

Fan šop ne radi od danas zbog korištenja godišnjeg odmora.Ne piše do kada je godišnji.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 jun 2021, 10:51

Mustafa Šukilović

Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 30 jun 2021, 08:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 25 jun 2021, 11:09

tuzlac je napisao/la:
25 jun 2021, 10:25
Fan šop ne radi od danas zbog korištenja godišnjeg odmora.Ne piše do kada je godišnji.
Godišnji je do 02.07.2021.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 25 jun 2021, 11:12

tuzlac je napisao/la:
25 jun 2021, 06:58
CityCity je napisao/la:
24 jun 2021, 21:59
Dolazi vrijeme za ozbiljna pojačanja u odbrani ako želimo biti konkurentni.Ono što smo danas vidjeli u trening utakmici je svakako nedovoljan uzorak za ozbiljnu ocjenu ali ipak onako na prvu ti neafirmisani poluamaterski igrači koji su na probi teško da mogu biti prvotimci i ne mirišu na neki kvalitet.Krpić je provjereno dobar a i Mehanović obećava da će biti korisno pojačanje.
Prvo poluvrijeme je Tuzla odigrala u jakom tempu i bila bolja na terenu.Lopta je išla tečno.U drugom od 60' jako loše.
U prvih 15- 20 minuta utakmice smo se uglavnom branili.

emir012
Postovi: 499
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 25 jun 2021, 11:40

CityCity je napisao/la:
25 jun 2021, 11:12
tuzlac je napisao/la:
25 jun 2021, 06:58
CityCity je napisao/la:
24 jun 2021, 21:59
Dolazi vrijeme za ozbiljna pojačanja u odbrani ako želimo biti konkurentni.Ono što smo danas vidjeli u trening utakmici je svakako nedovoljan uzorak za ozbiljnu ocjenu ali ipak onako na prvu ti neafirmisani poluamaterski igrači koji su na probi teško da mogu biti prvotimci i ne mirišu na neki kvalitet.Krpić je provjereno dobar a i Mehanović obećava da će biti korisno pojačanje.
Prvo poluvrijeme je Tuzla odigrala u jakom tempu i bila bolja na terenu.Lopta je išla tečno.U drugom od 60' jako loše.
U prvih 15- 20 minuta utakmice smo se uglavnom branili.
Ma bolji Velez od prve do zadnje minute... Nismo se mogli sastavit s loptom kako treba...

Lijepo je ovo sto je Musemic izajvio da se Karjasevic vraca treninzima za koji dan, kad sam vidio juce da ga nema na spisku igraca - vec sam se bio uplasio da nije neka ozbiljnija povreda.

Ako Hasanovic nije spreman za ove pripremne utakmice - zalim slucaj, da je do mene ja bih raskinuo ugovor... Predugo ovo vec traje, a ovako ne znas dal ti treba dodatni igrac na tim pozicijama ili ne... Nadam se da ce Brkic uskoro poceti igrati ove prijateljske...

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 25 jun 2021, 11:58

emir012 je napisao/la:
25 jun 2021, 11:40
CityCity je napisao/la:
25 jun 2021, 11:12
tuzlac je napisao/la:
25 jun 2021, 06:58


Prvo poluvrijeme je Tuzla odigrala u jakom tempu i bila bolja na terenu.Lopta je išla tečno.U drugom od 60' jako loše.
U prvih 15- 20 minuta utakmice smo se uglavnom branili.
Ma bolji Velez od prve do zadnje minute... Nismo se mogli sastavit s loptom kako treba...

Lijepo je ovo sto je Musemic izajvio da se Karjasevic vraca treninzima za koji dan, kad sam vidio juce da ga nema na spisku igraca - vec sam se bio uplasio da nije neka ozbiljnija povreda.

Ako Hasanovic nije spreman za ove pripremne utakmice - zalim slucaj, da je do mene ja bih raskinuo ugovor... Predugo ovo vec traje, a ovako ne znas dal ti treba dodatni igrac na tim pozicijama ili ne... Nadam se da ce Brkic uskoro poceti igrati ove prijateljske...
Na Hasanovica se ne treba plaho oslanjat,krhak igrac..

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.