FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 22:56

CityCity je napisao/la:
21 okt 2021, 22:51
tuzlac je napisao/la:
21 okt 2021, 21:35
Vidim oko Morrisa se rasprava vodi.Kobi je školovan disciplinovan ,inteligentan ,pouzdan ,igrač koji igra fudbal visokog nivoa.Igra dvosmjerno.Neka mu Bog zdravlje sačuva.Našem ,a Dinamovom diplomcu.Volio bih osobno ako bi on poradio na sebi kada je u pitanu udaranje lopote čelom u fazi napada ,dakle na protivnički gol.On redovno ide kod prekida u protivnički česnesterac ali ne zabija gol.Izgleda da je i suviše pažnju posvetio defanzivnom igranju glavom ,tu dominira.
Kobi je obični prosjek igrač -polovnjak koji je napustio klub ljetos misleći da će preći u neki "veliki" klub kad ono prc niko ga nije htio i kad su prošli svi prelazni rokovi vratio se tamo gdje ga hoće.Koštao nas je prethodnih sezona poprilično lošim pozicioniranjem i nerijetkim kiksevima.Kad god protivnik izvodi korner ili nabacuje visoke lopte mi visimo i to se pokazalo i ove polusezone gdje smo primili fin broj golova na taj način.Takođe u napadu je totalno bezopasan i mislim da u karijeri nikada nije postigao nijedan gol a već je u 27-oj godini.(ni blizu učinka Kojića ili npr Kostića).Jednom sam čuo od naše "struke" da je tu jer "zna iznijeti loptu do centra" mada je i to po meni upitno.
ON JE ,SVE SU PRILIKE BIO FEDANZIVAC.NJEGOVA IGRA TO GOVORI,TEHNIČI PISMEN IGRAČ.I ONDA JE ZAGLAVIO NA ŠTOPERU.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 23:04


tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 00:40


Vranješ razbio mobitel službenom predstavniku Borca nakon što je zamijenjen u prošlom meču

Fudbaleri Borca u rezultatskoj su krizi. Banjalučani su u tri posljednje utakmice ostali bez pobjede, a od mogućih devet osvojili su tri boda.

prije 5 sati

Vranješ razbio mobitel službenom predstavniku Borca nakon što je zamijenjen u prošlom meču
Fudbaleri Borca u rezultatskoj su krizi. Banjalučani su u tri posljednje utakmice ostali bez pobjede, a od mogućih devet osvojili su tri boda.

Dva domaća susreta protiv Željezničara i Tuzla Cityja, te gostovanje u Trebinju kod Leotara okončani su identičnim rezultatima – 1:1.

Borac je trenutno na petoj poziciji sa 19 osvojenih bodova, 11 manje od lidera Zrinjskog, a ovi rezultati nikako ne mogu zadovoljiti navijače, ali ni ljude u klubu.

Da nešto ne štima u redovima aktuelnog prvaka BiH potvrđuje i situacija iz drugog poluvremena meča protiv Tuzla Cityja, odnosno 76. minute, kada je trener Nemanja Miljanović iz igre izveo Stojana Vranješa, a na teren poslao Panagiotisa Moraitisa.

Kapiten Borca je došao do klupe, od službenog predstavnika kluba uzeo je mobilni telefon i razbio ga.

“Moja ljubav prema klubu je puno veća od vaše mržnje prema meni“, napisao je poslije utakmice Vranješ na svom Instragramu, ali nije otkrio kome je poruka upućena.

Faktor piše da je “mig” za izmjenu stigao od ljudi koji nisu struka, a da je kapiten Banjalučana razbio telefon službenog predstavnika Nemanje Dojčinovića, koji je u srijedu sjedio na klupi Borca.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 22 okt 2021, 14:10, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 13:37

Tuzla city - Borac ,drugi put.
- U srijedu u Banja Luci Tuzla je dobila 5 žk ,Borac nti jedan,Pogledao sam malo unatrag statistiku kartona.Borac recimo od 9.kola ima 10 žutih kartona .Tuzla je samo u Banja luci dobila 5 žk.Uz to ću dodati podatak da smo od 9. kola dobili 18 žk.Tako da kad to saberemo sa ovih 5 u srijedu (a sad se igralo nije u julu) ,ukupno iznosi 23 žuta kartona u 6 utakmica.Mi dakle imamo roster i to je istina i to,kvalitetnih momaka.Ali,Borac roster održava tako što ne dobija kartone .Zrinjski ima 8 kartona u istom periodu od devetog kola.I(5 kola)td.
- Ovo su samo neki marifetluci "trojnog pakta" naše bih lige.Za divno čudo nemamo niti jednog suspendovanog usprkos ovakvom masakriranju.Tako da Borcu na Tušanjski mejdan izlazimo butum .Borca smo mogli vidjeli u srijedu.Pošteno govereći ,barem ljudi nisu ubacivali drugu loptu da nas spriječe da damo gol.Do Brkića je.Oni očito imaju turbulencija u ekipi jer ako Vranješ onako izlazeći kod zamjene razbija nečiii mobitel ,pitanje je znajući ga hoće li i doći u Tuzlu.Igrački nisu jaki poput nas ,naravno to zavisi i gledajući utakmicu od srijede ,koliko smo im mi dozvolili da igraju svoju željenu igru.
-Na tabeli za nama zaostaju 8 bodova najviše zbog velikog broja remija.Zauzimaju 5. mjesto i 3. su po broju datih golova.poslije nas i Zrinjskog.
Treba napomenuti da sudije drakonski sude u njihovu korist i da je ovo crno doba našeg premijer ligaškog fudbala.Naravno ne sude samo za nih već i za Zrinjski i Sarajevo.Nije to onih 10?% kao nekad iza rata .To je dibidus i bez ikakva stida sto posto za njih.Protivnik ako se iščupa , iščupa.
- U nedelju nam dolaže na blatnjavi Tušanj.Nije bitno koje je veroispovesti sudija .On će od prve minute gledati da ispuni prljavi zadatak.Dan prije u Mostaru gostuju pitari .Ne vjerujem da Sarajevo može pobijediti dole.A kad je tako, vrana vrani oči ne kopa i pobjeda Škutora je za očekivati.MI smo pod imperativom da pobijedimo ako nam je prvo mjesto cilj. Dakle ako se smijemo usuditi pokvariti nacionalni ključ.Ovaj Borac mi možemo pobijediti pred svojom publikom uz sve gore navedeno.Ako momci budu slušali Husrefa i ginuli za svaku loptu uz našu tehničku nadmoć mi njih možemo položiti na obje plećke, i ostati sa Škutorima na -3 boda.Naravno ,do utakmice Tuzla-Zrinjski na Tušnju.Gavrić je prezdravio i to je odlična vijest.Karjašević se odljutio i ponovo igra 100?Ovo što je uradio Musemić kad je Brajlović u pitanju treba ponoviti.Nema drugog načina ,nažalost da omogućimo Mirzadu I Brkiću da igraju.Mešinović je trenutno potpuno van forme.Iskoristi treba i mogućnost izmjene onog drugog U-21 I umjesto startera Šukilovića uvesti Čelikovića.Džafića i Mišića bih također odmorio na klupi i neka igraju Ubiparip i Brkić.U drugom poluvremenu smo zaista( istina uz neke greške koje moramo otkloniti) pružili lijepu partiju i bIlo je pitanje vremena kad ćemo zabiti za pobjedu.Bolje je dok se blato ne uskuha zabiti im 2-3 komada nego na kraju utakmice čekati famoznu sudijsku nadoknadu za gol za pobjedu.Ako se pokaže da neki igrač ne ispunjava svoj zaatak mijenjaj odmah ,ne treba čekati 65-70 '.Ponavljam Mišić I Mešinović moraju malo na klupu.Džafić usprkos datim golovima i asistencijama u poslednje vrijeme gubi visinu.Velika petorka treba biti na terenu a ne na klupi. M.MEHANOVIĆ,BRKIĆ I UBIPARIP,DOFFO,SULEJMAN........UZ BOŽIJU POMOĆ DO POBJEDE I NA RADOST SVIH NAS.AMIN
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 22 okt 2021, 17:34, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 14:08

Vojnović: Tuzla City će biti jači nego u prošloj utakmici, ali i nama se vraća Jovanović
Fudbaleri Borca nikako da krunišu terensku inicijativu i činjenicu da imaju više loptu u posjedu. Banjalučani su protiv Tuzla Cityja zabilježili treći remi u nizu (1:1), čime su propustili šansu da uhvate priključak za ekipama na vrhu

Borac je protiv ekipe iz Simin Hana imao više zrelijih šansi, posebno u prvom dijelu, dok su u drugom imali više loptu u posjedu, ali nisu uspjevali to da krunišu. Na kraju su gosti mogli do tri boda kada je Goran Brkić u sudijskoj nadoknadi iz dobre prilike šutirao pored gola.

U prvom dijelu Banjalučani su odlično zatvorili sve prilaze golu, a Tuzlaci su zaprijetili samo jednom kada je Nukić pogodio prečku. Aleksandar Vojnović je u prvom dijelu imao dobru priliku nakon prekida, a zatim je asistirao Jovi Lukića, nakon čega je napadač Borca izborio penal. Njegovo drugo dodavanje iz defanzivne linije domaći igrači nisu uspjevali da pretvore uz gol. Ovo je prvi remi u međusobnim duelima ova dva tima.

“Ostaje žal za tri boda kojim bi uhvatili priključak za ekipama iz vrha. Odigrali smo dobar meč, ali nažalost izostala je realizacija tako da smo na kraju osvojili bod. Bili smo bolji od rivala, kao i u nekim ranijim duelima, međutim to nismo krunisali pobjedom. Ipak, dobro igramo i nadam se da ćemo propušteno nadoknadili u narednim duelima. Što se tiče dodavanja, Jovo Lukić se dobro otvorio , pa sam ga proigrao i on se nakon toga sjajno snašao“, istakao je Vojnović za SrpskaInfo.

Ako ima nešto dobro za Banjalučane u ova tri remija to je svakako činjenica da ekipa nije “potonula” nakon što je gost poveo. U sva tri remija rival je prvi poveo, a Borac uspijevao da dođe do boda.

“Ekipa pokazuje karakter u tim trenucima, nismo dozvolili da padnemo već smo vjerovali u preokret. Sigurno je da smo svi mi dali maksimum i da smo željeli da na kraju dođemo i do sva tri boda”.

Vojnović se ustalio na poziciji štopera, ali ističe da to za njega nije problem.

“Odgovara mi igrati na poziciji centralnog defanzivca, Igrao sam to ranije i prije Borca, tako da sam upoznat sa zahtjevima stručnog štaba i nastojim da što bolje odigram”.

Banjalučani će u nedjelju imati novo iskušenje i opet duel protiv Tuzla Cityja, ali ovog puta u gostima.

“Pokazali smo da možemo igrati protiv Tuzle i očekuje nas meč na gostovanju. Teren na Tušnju je u lošijem stanju nego naš, ali uprkos tome očekujem i bolju partiju i nadam se najbolje, a to je da idemo na pobjedu. Sigurno je da će naš rival biti jači jer mu se u tim vraćaju tri igrača zbog kartona, ali i nama se vraća Jovanović. Sigurno da ćemo izvući pouke iz prvog duela i da ćemo pokušati da dođemo do punog plijena na gostovanje“, rekao je Vojnović
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 22 okt 2021, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 16:53


tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 17:00

MUSEMIĆ: “DRUGO POLUVRIJEME IZ BANJA LUKE RECEPT ZA USPJEH”

slika
22. Oktobra 2021.

Tuzla City u nedjelju dočekuje Borac. Plavi se tako sudaraju sa aktuelnim prvakom dvaput u četiri dana.

-Rijetke su situacije kada u četiri dana igrate dvije prvenstvene utakmice s istim protivnikom. Rezultat i igra iz drugog poluvremena prošle utakmice nam daju samopouzdanje i vjeru da možemo odigrati još bolju utakmicu nego što je to bilo u Banjaluci. Neke stvari koje nisu bile dobre da popravimo. Kada je igrački kadar na raspolaganju imamo trojicu igrača koji nisu bili tu zbog kartona. Sigurno je bolja situacija kada je u pitanju igrački kadar, rekao je Musemić na današnjoj pressici te dodao:

-Ekipa s dosta sapomouzdanja ulazi u utakmicu i vjerujem da možemo odigrati dobar meč i napraviti dobar rezultat. Dobar rezultat je pobjeda i nadamo se da ćemo biti na nivou kao što je to bilo u drugom poluvremenu u prošloj utakmici. Maksimalno poštovanje i respekt prema Borcu. Ekipa koja ima svoj kvalitet, ali vratili smo samopouzdanje nakon poraza od Željezničara.

Napadač Vojo Ubiparip je u srijedu odigrao svih 90 minuta.

-Spremni smo da odigramo dobru utakmicu, kvalitetnu i muški. U Banjaluci smo s obzirom na sve okolnosti odigrali dobru utakmicu i napravili solidan rezultat. Imamo još veću motivaciju i imat ćemo još više snage i motivacije da u nedjelju na malo težem terenu ostvarimo naš cilj, a to je pobjeda. Ekipa Borca je kvalitetna i sigurno da ćemo morati dati sve od sebe da bismo ostvarili pozitivan rezultat. Spremni smo i motivisani da ovu utakmicu odigramo dobro, kaže Ubiparip.

Duel s Borcem je u nedjelju od 19 i 30 na Tušnju.

press Služba F.K.Tuzla City

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 22 okt 2021, 17:11

- " о $ " " ? ": "& нас % $ " " ? ", $ $ " " у ?. " на " терену, а за нас је " $ $ на " " & % ' $ $ &. ? $ ' $ $ $ " " ". ? " " & $ ростер, - се " " важна ", ", ? " ", а $ $ " ? " је $ ? ". " то $ " " & ' терена на %. Вјероватно - ту " ' $ него % је ? $, а " $ ?. " & $ ? ' % ' се $ / ?."

slika

slika

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 07:21

"Cilj nam je biti ispred Zrinjskog, ako si ispred Zrinjskog ne možeš biti drugi"

Azmir Husić


1. HŠK Zrinjski... 14... 9... 3... 1... 33
2. FK Tuzla City. 14... 8... 3... 2... 28
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 24 okt 2021, 22:31, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 07:46

.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 24 okt 2021, 13:34, ukupno mijenjano 7 puta.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 10:47

POREĐENJE
Nakon 14. KOLA proljetnog dijela sezone 2020/21 TUZLA CITY pod Musemićevom komandom osvojio je 21 bod.--5 pobjeda--------6 remija--------3 poraza.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TRENING
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 23 okt 2021, 13:04

Sutradan se navodno očekuje sunčan dan.Međutim pošto je termin odigravanja utakmice izrazito nepovoljan (19:30) čeka nas vjerovatno ponovo blato, mrak i niska temperatura.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 15:21

CityCity je napisao/la:
23 okt 2021, 13:04
Sutradan se navodno očekuje sunčan dan.Međutim pošto je termin odigravanja utakmice izrazito nepovoljan (19:30) čeka nas vjerovatno ponovo blato, mrak i niska temperatura.
Ne znam hoće li Tuzla danas izaći na trening naTušanj?Trebali bi vidjeti makar na kratko koliko tonu noge .
Mada ,oni to ne praktikuju .Nekoliko sam put trknuo do Tušnja uoči tekme i niđe žive duše.
Danas temperatura u Tuzli 10 stepeni.Idealno za igru a tako očekujem i sutra.Saamo neka ne pada kiša u toku i prije utakmice.Nećemo imati publiku.Tuga.
A stavili u 19:30 da ovi navijači Željezničara mogu ako hoće poslije T-V prenosa iz Posušja ,komotno na Tušanj.Navijam za Posušje. :)
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 23 okt 2021, 15:31, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 15:25

Trebali bi" pitari "pokušati nešto pod Bijelim brijegom .Mada ,potanki su.Ne znam je li štoper Lazić dobio pavo nastupa.Na Ahmetoviću se vidi da je dugo pauziro.Nama bi godio remi jer Zrinjski gubi 2 boda a Sarajevo osvaja 1.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 23 okt 2021, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 23 okt 2021, 18:05

Hebo majku ovaj Ibrahomov sin(Jakirević) nije čitav.Ima napade bijesa.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 okt 2021, 20:30

Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 23 okt 2021, 21:59

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 20:30
Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.
Pobijeda je Imperativ, sto da se odvojimo pratiocima, sto da drzimo korak za Zrinjskim koji je u zaletu. Borac nabiti nogom Sa Tusnja, zbog svih desavanja oko njih. Red je da odigramo utakmicu bez stresa. Ako analiziramo dosadasnje utakmicu u ovom dijelu sezone mozemo zakljuciti da smo ovdje samo na invidualni kvalitet par igraca, malo srece a ne zbog pameti i taktike naseg trener.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 okt 2021, 22:12

elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 21:59
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 20:30
Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.
Pobijeda je Imperativ, sto da se odvojimo pratiocima, sto da drzimo korak za Zrinjskim koji je u zaletu. Borac nabiti nogom Sa Tusnja, zbog svih desavanja oko njih. Red je da odigramo utakmicu bez stresa. Ako analiziramo dosadasnje utakmicu u ovom dijelu sezone mozemo zakljuciti da smo ovdje samo na invidualni kvalitet par igraca, malo srece a ne zbog pameti i taktike naseg trener.
Potanka je naša igra, zadnjih nekoliko utakmica riješili smo zbog kvaliteta pojedinaca a ne zbog lepršave i smislene igre.
Neke smo Bgm i kiksali, a neke cak i izgubili.
Prije samo mjesec imali čini mi se +4 i utakmicu manje, a trenutno nam Zrinjski bježi 6 bodova.
Sutra nekog treba nabiti nogom sa Tušnja. Ili Borac ili Husrefa.
Sa ovakvim igračima i sa ovakvim ekipama u ligi ubijeđen sam da Taran može izboriti Evropu, s tim da na ovaj način ne podcjenjujem Tarana.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 23 okt 2021, 22:23

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:12
elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 21:59
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 20:30
Vjerujem da nas je većina gledala danas kako igra ekipa koja ima sampionske ambicije. Napada od prve minute uopće ne plašeći se motiviranog protivnika, kada povede ne staje i ne guši loptu nego napada da zabije i drugi i treci ako se moze.
Tako su Borcu dali 5 komada.
A sta mi radimo? Nas Husref se izgubi i nema plan B.
Ovo i ovakvo Sarajevo nas je pritislo i uzelo bod. Onaj i onakav Borac nam se vratio u život i uzeo bod. Na isti način izgubljena 4 boda. I protiv Zrinje nismo uspjeli dobijenu utakmicu privesti kraju. Husrefe uči, ime samo od sebe neće nikoga pobjediti već se ime mora na terenu dokazati.
Pobijeda je Imperativ, sto da se odvojimo pratiocima, sto da drzimo korak za Zrinjskim koji je u zaletu. Borac nabiti nogom Sa Tusnja, zbog svih desavanja oko njih. Red je da odigramo utakmicu bez stresa. Ako analiziramo dosadasnje utakmicu u ovom dijelu sezone mozemo zakljuciti da smo ovdje samo na invidualni kvalitet par igraca, malo srece a ne zbog pameti i taktike naseg trener.
Potanka je naša igra, zadnjih nekoliko utakmica riješili smo zbog kvaliteta pojedinaca a ne zbog lepršave i smislene igre.
Neke smo Bgm i kiksali, a neke cak i izgubili.
Prije samo mjesec imali čini mi se +4 i utakmicu manje, a trenutno nam Zrinjski bježi 6 bodova.
Sutra nekog treba nabiti nogom sa Tušnja. Ili Borac ili Husrefa.
Sa ovakvim igračima i sa ovakvim ekipama u ligi ubijeđen sam da Taran može izboriti Evropu, s tim da na ovaj način ne podcjenjujem Tarana.
Znao sam ko je i sta je Husref. Meni je bilo jasno posle ispadanja iz kupa od Sarajevo prosle godine, da on na "svoju pamet" nemoze nama nista donijeti. Nije on trener Sa kojim mozemo ocekivati leprsavu igru. Nebih puno o njemu, ja Sam to pisao prosle godine pa se okretalo kako ja Imam nesto protiv nekoga ili toboze Imam nekog svog.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 okt 2021, 22:26

elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 22:23
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 okt 2021, 22:12
elvirbaljic je napisao/la:
23 okt 2021, 21:59


Pobijeda je Imperativ, sto da se odvojimo pratiocima, sto da drzimo korak za Zrinjskim koji je u zaletu. Borac nabiti nogom Sa Tusnja, zbog svih desavanja oko njih. Red je da odigramo utakmicu bez stresa. Ako analiziramo dosadasnje utakmicu u ovom dijelu sezone mozemo zakljuciti da smo ovdje samo na invidualni kvalitet par igraca, malo srece a ne zbog pameti i taktike naseg trener.
Potanka je naša igra, zadnjih nekoliko utakmica riješili smo zbog kvaliteta pojedinaca a ne zbog lepršave i smislene igre.
Neke smo Bgm i kiksali, a neke cak i izgubili.
Prije samo mjesec imali čini mi se +4 i utakmicu manje, a trenutno nam Zrinjski bježi 6 bodova.
Sutra nekog treba nabiti nogom sa Tušnja. Ili Borac ili Husrefa.
Sa ovakvim igračima i sa ovakvim ekipama u ligi ubijeđen sam da Taran može izboriti Evropu, s tim da na ovaj način ne podcjenjujem Tarana.
Znao sam ko je i sta je Husref. Meni je bilo jasno posle ispadanja iz kupa od Sarajevo prosle godine, da on na "svoju pamet" nemoze nama nista donijeti. Nije on trener Sa kojim mozemo ocekivati leprsavu igru. Nebih puno o njemu, ja Sam to pisao prosle godine pa se okretalo kako ja Imam nesto protiv nekoga ili toboze Imam nekog svog.
Pa i sada ako napišeš nesto u kritičkom smislu ima Husrefov podanik koji zalijepi 5 pjesama, 20 slika (kao da mi ne znamo igrače koji su u klubu) pa pte nevezanih copy/paste stranica, zatim raznorazne nebitne izjave, onda par puta tabelu i tako tri stranice pa se tvoj post zagubi u masi.
Ne zbog Husref al ja bi najsretniji bii da dobijemo sutra Borac.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.