FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 dec 2021, 21:09

Beledija je napisao/la:
08 dec 2021, 20:18
Ja da se pitam od Mehanovića E. bih napravio stopera, nebi bio prvi napadač koji bi briljirao na stoperskoj poziciji. Ostali igrači bi se rotirali(povrede-žuti crveni kartoni -kup)
Baš me zanima mišljenje Vas forumaša pogotovu onih koji su blizu ekipe
Interesantno razmišljanje. Ovaj momak mi je u Borcu djelovao OK ali od dolaska kod nas nikako da proigra naprijed. Sad ko zna možda je još mlad i mogao bi mijenjati poziciju.

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 dec 2021, 22:50

husrefbeg je napisao/la:
08 dec 2021, 21:09
Beledija je napisao/la:
08 dec 2021, 20:18
Ja da se pitam od Mehanovića E. bih napravio stopera, nebi bio prvi napadač koji bi briljirao na stoperskoj poziciji. Ostali igrači bi se rotirali(povrede-žuti crveni kartoni -kup)
Baš me zanima mišljenje Vas forumaša pogotovu onih koji su blizu ekipe
Interesantno razmišljanje. Ovaj momak mi je u Borcu djelovao OK ali od dolaska kod nas nikako da proigra naprijed. Sad ko zna možda je još mlad i mogao bi mijenjati poziciju.
Elvis pored Krpića i Voje nema šanse u napadu, njegove fizičke osobine- visina, dobra skočnost, dobra igra glavom i relativno dobro baratanje loptom uz razumijevanje igre ako je ima mogao bi napraviti karijeru. Musemić nije taj koji bi se upustio u taj eksperiment..... njegov sisstem je samo iskusan igrač što stariji to bolje

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 09 dec 2021, 11:27

Ja sam namjerno stavio u svoju ekipu tri zaštićena godišta.
Recimo ako bi počeli Brajlović i Šukilović onda umjesto Mešinovića ubaciti Nukića i prebaciti ga na desnu stranu a Mirzada baciti lijevo.
Ova ekipa bi protiv slabijih protivnika u gostima bila top.Ukoliko bi Mešinović počeo onda bi uskočio Gavrić ili Mehidić umjesto Šukilovića.Po meni Moris nije za ovu ekipu....on i Efendić su krivi za min. 10 bodova

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 10 dec 2021, 00:44

Pozz momci, evo polusezona odradzena pa da malo hladne glave rezimiramo...
Sto se tice Husrefa, Azmir je htjeo evropu i trenutno Husrefu to polazi od ruke i sve do tad Husref ostaje, jer svijestan je i Azmir da nije "naša reda" za šampiona, a i po meni sa ovom pozicijom i sa ovim bodovima neka Husrefa. A vi koji ste očekivali da čemo sastavit ekipu i bit dominantni u BH premier ligi i svakom utrpat 3-4 komada, to zaboravite. Zar vi mislite da je moguce pored ovakog sudzenja i ovakih terena osvojit više bodova? Ne pričajte bezveze, nego na tribinu i podržat ekipu, ne samo lupat nebuloze i psovkama izražavat drugo mijesto.
Što se igračkog kadra tiče, Brajlović nek ostaje jedinica može postat dobar golman, šti se stopera tiče Morris odkako mu je propao transfer "pao" je nadam se, da se poslje pauze vrati na prišlogodišnji nivo. Efendić odkako je otišo u švicarsku ne može se sastavit više i mislim da je on završio sa nastupima. Mehidić sve bolji i bolji, pa čak i ovaj Tomašević sa nekoliko vezanih tekmi može bit od koristi. Što se tiče igrača poput Doffa, Mišića i M.Mehanovića to su klase, a takve klase svog znanja ne mogu pokazat na ovim livadama, ja sam ih gledao u Slo na pripremama, pa kad se momci dočepaju dobrog terena vidiš tad kakvi su majstori. Zato ovo zadnji mjesec što nisu igrali kako treba razumijem ih i po meni opravdano, po ovim terenima težko hodat a kamoli višak napravit. Krpić pohvale za golgeterski učinak, al ne mogu se otet dojmu da je u Gorkom i Želji bio "nabrijaniji" ovdje nije tako aktivan u polju. Dzafa više bego dobar.
Što se tiče pojačanja ja bio bio zadovoljan nekim iskusnim stoperom Cocalić (recimo), vezni Stanojević (zna ga Husref iz Sarajeva), i krilo (umjesto Mešinovića) možda Kuzmanović (jer u Celju nije u prvom planu, a isto tako radio sa Husrefom).

Izvinite malo sam se previše raspisao ;-)
Pozz

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 dec 2021, 06:53

amkeivke je napisao/la:
10 dec 2021, 00:44
Pozz momci, evo polusezona odradzena pa da malo hladne glave rezimiramo...
Sto se tice Husrefa, Azmir je htjeo evropu i trenutno Husrefu to polazi od ruke i sve do tad Husref ostaje, jer svijestan je i Azmir da nije "naša reda" za šampiona, a i po meni sa ovom pozicijom i sa ovim bodovima neka Husrefa. A vi koji ste očekivali da čemo sastavit ekipu i bit dominantni u BH premier ligi i svakom utrpat 3-4 komada, to zaboravite. Zar vi mislite da je moguce pored ovakog sudzenja i ovakih terena osvojit više bodova? Ne pričajte bezveze, nego na tribinu i podržat ekipu, ne samo lupat nebuloze i psovkama izražavat drugo mijesto.
Što se igračkog kadra tiče, Brajlović nek ostaje jedinica može postat dobar golman, šti se stopera tiče Morris odkako mu je propao transfer "pao" je nadam se, da se poslje pauze vrati na prišlogodišnji nivo. Efendić odkako je otišo u švicarsku ne može se sastavit više i mislim da je on završio sa nastupima. Mehidić sve bolji i bolji, pa čak i ovaj Tomašević sa nekoliko vezanih tekmi može bit od koristi. Što se tiče igrača poput Doffa, Mišića i M.Mehanovića to su klase, a takve klase svog znanja ne mogu pokazat na ovim livadama, ja sam ih gledao u Slo na pripremama, pa kad se momci dočepaju dobrog terena vidiš tad kakvi su majstori. Zato ovo zadnji mjesec što nisu igrali kako treba razumijem ih i po meni opravdano, po ovim terenima težko hodat a kamoli višak napravit. Krpić pohvale za golgeterski učinak, al ne mogu se otet dojmu da je u Gorkom i Želji bio "nabrijaniji" ovdje nije tako aktivan u polju. Dzafa više bego dobar.
Što se tiče pojačanja ja bio bio zadovoljan nekim iskusnim stoperom Cocalić (recimo), vezni Stanojević (zna ga Husref iz Sarajeva), i krilo (umjesto Mešinovića) možda Kuzmanović (jer u Celju nije u prvom planu, a isto tako radio sa Husrefom).

Izvinite malo sam se previše raspisao ;-)
Pozz
Samo pisi drug, tako i treba. Uvjek su dobro došle pametne i poučne konstatacije. Ja ovdje vjerovatno naj vise pisem protiv Husrefa, imam osjećaj da bih trebao dati odgovor. Znas li da je ovo najplacenija ekipa i trener u ligi. Da se za njih izdvaja mozda kao za neka druga tri tima. Ekipa trenutno ne pruža dobre igre, dovoljno je pogledati bodovni saldo u zadnjih 7/8 utakmica. Trener nam pravi sablonske izmjene, svako unaprijed sa nama zna kako i ko igra. Radnik, najnespremnija ekipa nas izdominira na Tusnju, od sedamdesete minute se branimo.Zrinjski ne uspijemo uputiti šut u okvir gola. Postavka igre, sta radi Celikovic na zadnjem veznom pored Gavrica na klupi, zasto smo izgubili Gavrica, stvarno ne bih da se ponavljam. Sto se tice pojačanja koja si naveo ja to podržavam, provjereni i dobri igrači. Ja bih tu jos "stvorio" jednog super igraca do 21 godinu za prvu postavu i super bi to bilo. Onako moj generalni zaključak sto se tice Husrefa "trener starog kova, u svoj posao ne unosi novosti, ko je su neophodno potrebne radi dizanja kvaliteta fudbala. Ne odstupa od svog nacina rada, bez obzira na postignute/ ne postignute rezultate. " To je moje misljenje i stav, sa tim se neko moze slagati ili ne, isto kao ja sa mišljenjima drugih .
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 11 dec 2021, 10:21

Izgleda da mi koji nemamo bezrezervnu podršku za Husrefa ne znamo puno o fudbalu i stanju u ligi, ne dolazimo na utakmice i sl, a oni koji kazu da je Husref dobar, da su Mehidić i Tomašević igrači za prvu postavu. Da je Bakir (koji je primio mnogo golova zbog vlastite greške) prvi izbor i sl oni su znalci i vise na tribini.

Nisam zadovoljan mnogo čime, pozicijom donekle jesam. Biti drugi na pauzi je super stvar za ovako mlad klub. Samo sam siguran da je razlika za prvim mogla i morala biti manja. Prednost u odnosu na trećeg puno veća da bi mirno plovili ka cilju zvanom evropa. A posebno nisam zadovoljan kvalitetom i ljepotom igre. Ne računam zadnja dva kola zbog uslova nego zadnjih 10 kola.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 dec 2021, 12:13

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
11 dec 2021, 10:21
Izgleda da mi koji nemamo bezrezervnu podršku za Husrefa ne znamo puno o fudbalu i stanju u ligi, ne dolazimo na utakmice i sl, a oni koji kazu da je Husref dobar, da su Mehidić i Tomašević igrači za prvu postavu. Da je Bakir (koji je primio mnogo golova zbog vlastite greške) prvi izbor i sl oni su znalci i vise na tribini.

Nisam zadovoljan mnogo čime, pozicijom donekle jesam. Biti drugi na pauzi je super stvar za ovako mlad klub. Samo sam siguran da je razlika za prvim mogla i morala biti manja. Prednost u odnosu na trećeg puno veća da bi mirno plovili ka cilju zvanom evropa. A posebno nisam zadovoljan kvalitetom i ljepotom igre. Ne računam zadnja dva kola zbog uslova nego zadnjih 10 kola.
Itekako treba računati zadnje kolo, pa kako uspje radnik da nam stvori onoliko prilika , kako uspjese oni od sedamdesete minute da nas nabiju u nasih trideset metara. Uhvatili se pozicije kao pijan plota, yebla vas druga pozicija, koja visi u zraku, trebali smo imati 15 bodova vise od trećeplasirane ekipe. Zadnjih osam kola svu prednost smo istopili, zato sto stručnjak na klupi nema kad od rasprave sa sudijama, da obrati paznju na igru i ekipu. Ali uvjek ima izgovor kako je teren los, kako se obnevidilo, al se vidi pasti 15 milja redovno.
Tuzla City / Sloga Simin Han

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 11 dec 2021, 14:32

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
11 dec 2021, 10:21
Izgleda da mi koji nemamo bezrezervnu podršku za Husrefa ne znamo puno o fudbalu i stanju u ligi, ne dolazimo na utakmice i sl, a oni koji kazu da je Husref dobar, da su Mehidić i Tomašević igrači za prvu postavu. Da je Bakir (koji je primio mnogo golova zbog vlastite greške) prvi izbor i sl oni su znalci i vise na tribini.

Nisam zadovoljan mnogo čime, pozicijom donekle jesam. Biti drugi na pauzi je super stvar za ovako mlad klub. Samo sam siguran da je razlika za prvim mogla i morala biti manja. Prednost u odnosu na trećeg puno veća da bi mirno plovili ka cilju zvanom evropa. A posebno nisam zadovoljan kvalitetom i ljepotom igre. Ne računam zadnja dva kola zbog uslova nego zadnjih 10 kola.
Forum postoji da bi se davale kritike i pozitivne a i one druge. Istina je da koliko se ulaže nije vraćeno. Zabrinjavajuća je igra od poraza u Širokom. Što se tiče igrača. Ja sam za Brajlovića zbog dva U21 naravno da je Fejza ispred njega. Ali projekat mora biti samoodrživ i moraju se dat šanse mladim kako bi se nekad i zaradilo a ne samo ulagali. Po meni Mehidić ima mjesto u prvih 11 a Tomašević je upitan al se nadati da će na proljeće proraditi.

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 11 dec 2021, 15:35

Drugo mjesto je dobro i prava šteta je da se nije odmaklo Sarajevu još više. Realno sa ovakvom odbranom je to i bilo nemoguće.Pravi STOPER se mora nekako naći i bar lijevi bek da bi proljeće bilo ok.Musemić je takav kakav je.. možda ja koji bod mogao dobiti međutim sa ovakvom odbranom ni mnogo jači trener nebi uspio.Ja sam lično priželjkivao Bošnjakovića jer pod njim se igralo puno bolje a igrački kadar je bio dosta oskudniji.

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 11 dec 2021, 16:03

Ovo je isključivo moje mišljenje. Ja sam obični navijač i nisam nikakav stručnjak a na forumu iznosim ono što vidim, naravno da se niko nemora samnom složiti i svaku dobronamjernu kritiku pozdravljam

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 11 dec 2021, 16:34

Beledija je napisao/la:
11 dec 2021, 16:03
Ovo je isključivo moje mišljenje. Ja sam obični navijač i nisam nikakav stručnjak a na forumu iznosim ono što vidim, naravno da se niko nemora samnom složiti i svaku dobronamjernu kritiku pozdravljam
Niko tebe osim tuzlac neće riječ reći. Al i on se ušutio mora da mu Husref nije dao zaradu.

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 12 dec 2021, 07:10

husrefbeg je napisao/la:
11 dec 2021, 16:34
Beledija je napisao/la:
11 dec 2021, 16:03
Ovo je isključivo moje mišljenje. Ja sam obični navijač i nisam nikakav stručnjak a na forumu iznosim ono što vidim, naravno da se niko nemora samnom složiti i svaku dobronamjernu kritiku pozdravljam
Niko tebe osim tuzlac neće riječ reći. Al i on se ušutio mora da mu Husref nije dao zaradu.
Nije meni Tuzlac problem...on ima svoju viziju.
Nije meni problem ni Husref......naša komplet zadnja komplet nevalja...

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 12 dec 2021, 13:29

Beledija je napisao/la:
12 dec 2021, 07:10
husrefbeg je napisao/la:
11 dec 2021, 16:34
Beledija je napisao/la:
11 dec 2021, 16:03
Ovo je isključivo moje mišljenje. Ja sam obični navijač i nisam nikakav stručnjak a na forumu iznosim ono što vidim, naravno da se niko nemora samnom složiti i svaku dobronamjernu kritiku pozdravljam
Niko tebe osim tuzlac neće riječ reći. Al i on se ušutio mora da mu Husref nije dao zaradu.
Nije meni Tuzlac problem...on ima svoju viziju.
Nije meni problem ni Husref......naša komplet zadnja komplet nevalja...
Naravno malo se šalim. Golova jesmo puno primili i tu se nešto mora raditi. Ima i ono da smo napadačka ekipa ali se mora smanjiti taj broj.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 13 dec 2021, 05:27

husrefbeg je napisao/la:
12 dec 2021, 13:29
Beledija je napisao/la:
12 dec 2021, 07:10
husrefbeg je napisao/la:
11 dec 2021, 16:34


Niko tebe osim tuzlac neće riječ reći. Al i on se ušutio mora da mu Husref nije dao zaradu.
Nije meni Tuzlac problem...on ima svoju viziju.
Nije meni problem ni Husref......naša komplet zadnja komplet nevalja...
Naravno malo se šalim. Golova jesmo puno primili i tu se nešto mora raditi. Ima i ono da smo napadačka ekipa ali se mora smanjiti taj broj.
Cini mi se da se i previse prekrsaja pravi,mozda je Tz ekipa s najvise napravljenih faulova u ligi a drugi na tabeli..

Beledija
Postovi: 1037
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 13 dec 2021, 17:05

Dobro svako ima svoje mišljene... moje je da naša odbrana jednostavno rečeno ne valja.Oba beka su bez veze half linija??? Jedino Karjšević pokriva ogromnu rupu.Ako ostanu svi i sko se uradi nešto sa zadnjom linijom možemo se nadati Evropi, sa Morisom, Mehidićem i Nukićem daBogda

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 dec 2021, 11:00

Rekordna polusezona u dresu Zrinjskog će Nemanji Bilbiji vrlo vjerovatno donijeti novi inostrani angažman.

13.12.21. 22:46
A. Čaušević

Nemanja Bilbija pravi novi inostrani angažaman?
Bilbija je bio impresivan u prvom dijelu sezone te je potvrdio reputaciju najboljeg igrača Premijer lige te interes inostranih klubova nije uopšte iznenađenje.
Za SportSport.ba je potvrđeno kako je 31-godišnji napadač jako blizu odlaska iz Zrinjskog, a kao izvjesna destinacija spominje se Katar.
Bivši omladinski reprezentativac koji iz neopravdanih razlog nije na selektorovom spisku za meč protiv SAD-a je već jednom odlazio iz Zrinjskog u inostranstvo
Bilo je to prije skoro tri godine kada je potpisao za korejski Gangwon odakle se ponovo vratio među Plemiće. Ranije je igrao i u Srbiji (Vojvodina) te Hrvatskoj (Split).
Odlični golgeter je u posljednja 22 ligaška duela postigao isto toliko golova, zabio je i na deset uzastopnih susreta te je polusezonu završio sa čak 18 golova.
Banjalučanin je u BiH osim za Zrinjski još nastupao za Borac i Sarajevo. U karijeri je osvojio čak četiri titule prvaka BiH.
Zrinjski na pauzu otišao sa 13 bodova prednosti, ali odlazak Bilbije će svakako predstavljati hendikep. Uz to i Dinamo je ozbiljno bacio pik na trenera Sergeja Jakirovića. Pred rukovodstvom Plemića su sigurno dani važnih odluka.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 14 dec 2021, 11:43

tuzlac je napisao/la:
14 dec 2021, 11:00
Rekordna polusezona u dresu Zrinjskog će Nemanji Bilbiji vrlo vjerovatno donijeti novi inostrani angažman.

13.12.21. 22:46
A. Čaušević

Nemanja Bilbija pravi novi inostrani angažaman?
Bilbija je bio impresivan u prvom dijelu sezone te je potvrdio reputaciju najboljeg igrača Premijer lige te interes inostranih klubova nije uopšte iznenađenje.
Za SportSport.ba je potvrđeno kako je 31-godišnji napadač jako blizu odlaska iz Zrinjskog, a kao izvjesna destinacija spominje se Katar.
Bivši omladinski reprezentativac koji iz neopravdanih razlog nije na selektorovom spisku za meč protiv SAD-a je već jednom odlazio iz Zrinjskog u inostranstvo
Bilo je to prije skoro tri godine kada je potpisao za korejski Gangwon odakle se ponovo vratio među Plemiće. Ranije je igrao i u Srbiji (Vojvodina) te Hrvatskoj (Split).
Odlični golgeter je u posljednja 22 ligaška duela postigao isto toliko golova, zabio je i na deset uzastopnih susreta te je polusezonu završio sa čak 18 golova.
Banjalučanin je u BiH osim za Zrinjski još nastupao za Borac i Sarajevo. U karijeri je osvojio čak četiri titule prvaka BiH.
Zrinjski na pauzu otišao sa 13 bodova prednosti, ali odlazak Bilbije će svakako predstavljati hendikep. Uz to i Dinamo je ozbiljno bacio pik na trenera Sergeja Jakirovića. Pred rukovodstvom Plemića su sigurno dani važnih odluka.
Kakve veze ova informacija ima sa našim forumom. De opasulji se malo.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 dec 2021, 12:44

Rekordna polusezona u dresu Zrinjskog će Nemanji Bilbiji vrlo vjerovatno donijeti novi inostrani angažman.

13.12.21. 22:46
A. Čaušević

Nemanja Bilbija pravi novi inostrani angažaman?
Bilbija je bio impresivan u prvom dijelu sezone te je potvrdio reputaciju najboljeg igrača Premijer lige te interes inostranih klubova nije uopšte iznenađenje.
Za SportSport.ba je potvrđeno kako je 31-godišnji napadač jako blizu odlaska iz Zrinjskog, a kao izvjesna destinacija spominje se Katar.
Bivši omladinski reprezentativac koji iz neopravdanih razlog nije na selektorovom spisku za meč protiv SAD-a je već jednom odlazio iz Zrinjskog u inostranstvo
Bilo je to prije skoro tri godine kada je potpisao za korejski Gangwon odakle se ponovo vratio među Plemiće. Ranije je igrao i u Srbiji (Vojvodina) te Hrvatskoj (Split).
Odlični golgeter je u posljednja 22 ligaška duela postigao isto toliko golova, zabio je i na deset uzastopnih susreta te je polusezonu završio sa čak 18 golova.
Banjalučanin je u BiH osim za Zrinjski još nastupao za Borac i Sarajevo. U karijeri je osvojio čak četiri titule prvaka BiH.
Zrinjski na pauzu otišao sa 13 bodova prednosti, ali odlazak Bilbije će svakako predstavljati hendikep. Uz to i Dinamo je ozbiljno bacio pik na trenera Sergeja Jakirovića. Pred rukovodstvom Plemića su sigurno dani važnih odluka.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 15 dec 2021, 20:08

Posle Brkića odlazi i Đerić. Biće tu još odlazaka, a samim tim moramo očekivati i pojačanja. Vjerujem da se neće srljati i da će se pažljivo birati. Doduše ako se ima sta izabrati jer ponuda u zimskom roku je uvijek oskudna.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 18 dec 2021, 17:22

Spominje se dolazak Zakarića. Puno je nas tih nekih istrošenih zvijezda izlevatilo i ne bih ga želio vidjeti kod nas.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.