FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 02 jul 2022, 16:19

husrefbeg je napisao/la:
02 jul 2022, 13:13
Baš je pravo pitanje oko TV prenosa. Nadajmo se da će biti. Ako neko zna više neka javi.
Sto se tice prenosa, cekamo neku "ponudu" od arene ili nekog drugog, ko zeli da plati odredjeni iznos za pravo prenosa. Nije to neka cifra, ali eto nek se pokrije gostovanje dobro dodje. Ako ne bude na nasim programima, preuzecu ja link sa stranice nogometni saveza San Marina (oni vrse prenos) pa cu ga zalijepiti pola sata prije utakmice, tako da mozete gledati (jer ja Sam u planu InsAllah direktno gledati)
Tuzla City / Sloga Simin Han

Aristotel555
Kontakt:

Post Postao/la Aristotel555 » 02 jul 2022, 19:11

Lijepo je kad u klub dodje neko iz renomiranog kluba kao sto je Lyon, e sad koliko je u stvari ovo bilo potrebno..nadam se da struka bolje zna..isto kao i angažman Veselinovica koji je po meni najveći promašaj al eto..nadam se da ce me demantirati svojim ako nista zalaganjem.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 02 jul 2022, 21:58

Aristotel555 je napisao/la:
02 jul 2022, 19:11
Lijepo je kad u klub dodje neko iz renomiranog kluba kao sto je Lyon, e sad koliko je u stvari ovo bilo potrebno..nadam se da struka bolje zna..isto kao i angažman Veselinovica koji je po meni najveći promašaj al eto..nadam se da ce me demantirati svojim ako nista zalaganjem.
Za golmana malo cudno obzirom da je Fejzic produzio i da je Brajlovic zasticeno godiste...Ali mozda je tip kvalitet,ko zna.
Duga je sezona,kup,povrede,mozda Veselinovic itekako zatreba.

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 03 jul 2022, 00:02

Pozitivanstav je napisao/la:
02 jul 2022, 21:58
Aristotel555 je napisao/la:
02 jul 2022, 19:11
Za golmana malo cudno obzirom da je Fejzic produzio i da je Brajlovic zasticeno godiste...Ali mozda je tip kvalitet,ko zna.
Duga je sezona,kup,povrede,mozda Veselinovic itekako zatreba.
Doveden jer je za Brajlovica bilo ponuda i upita za prodaju.

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 03 jul 2022, 00:07

Mehanovic je najveca zagonetka,sta i koliko moze...bit ce zanimljivo

amkeivke
Kontakt:

Post Postao/la amkeivke » 03 jul 2022, 00:12

Pozdrav momci. Evo pošto su pripreme pri kraju, da rezimiramo malo, bio sam prisutan na sve tri utakmice pa da vam prenesem ono što sam vidio i "čuo".
Po meni smo slabiji u odnosu na prošlu sezonu (u klubu misle drugačije), otišla su nam faktički tri najbolja igrača, fali nam neko u sredini sa Husom, nismo još pokrili odlazak Doffa.
Da krenemo redom Fejza za sad ostaje broj 1, niko u klubu nije fasciniran ovim iz Lyona.
Stoperi 99% če igrat Šuki i Čelik, bekovi nebi puno riječi da trošim tu smo definitivno najtanji.
U sredini zagarantovan Huso drugi vezni se još "traži". Ispred njih če bit Mišić koji je dobio novu poziciju, a sa strane po meni najbolje pojačanje Mićo i na drugoj strani Elouet koji bi mogao bit od koristi kad se fizicki spremi, a do tad Migi. 9ka Smajlagić, koji baš extra izgleda al vidit čemo kako če se snalazit u šansama.
Daleko najspreminiji u ekipi i odskaču od ostatka su Čelik, Huso i Smajlagić.
Što se tiče mladžih daleko najviše pokazao Karić i donekle Mendeš.
Razočarenje Mešinović (po meni težko i u Gradini da bi imao mjesta)
Imaju još neka 2-3 igrača "no name" na probi.
Uglavnom ako ostanemo sa ovim rosterom težko čemo dohvatit evrope iduče godine. Imamo 5-6 krilnih napadača imamo 4-5 napadača a imamo jednog i po beka ( Mehidic i Dario).

elvirbaljic
Kontakt:

Post Postao/la elvirbaljic » 03 jul 2022, 10:57

amkeivke je napisao/la:
03 jul 2022, 00:12
Pozdrav momci. Evo pošto su pripreme pri kraju, da rezimiramo malo, bio sam prisutan na sve tri utakmice pa da vam prenesem ono što sam vidio i "čuo".
Po meni smo slabiji u odnosu na prošlu sezonu (u klubu misle drugačije), otišla su nam faktički tri najbolja igrača, fali nam neko u sredini sa Husom, nismo još pokrili odlazak Doffa.
Da krenemo redom Fejza za sad ostaje broj 1, niko u klubu nije fasciniran ovim iz Lyona.
Stoperi 99% če igrat Šuki i Čelik, bekovi nebi puno riječi da trošim tu smo definitivno najtanji.
U sredini zagarantovan Huso drugi vezni se još "traži". Ispred njih če bit Mišić koji je dobio novu poziciju, a sa strane po meni najbolje pojačanje Mićo i na drugoj strani Elouet koji bi mogao bit od koristi kad se fizicki spremi, a do tad Migi. 9ka Smajlagić, koji baš extra izgleda al vidit čemo kako če se snalazit u šansama.
Daleko najspreminiji u ekipi i odskaču od ostatka su Čelik, Huso i Smajlagić.
Što se tiče mladžih daleko najviše pokazao Karić i donekle Mendeš.
Razočarenje Mešinović (po meni težko i u Gradini da bi imao mjesta)
Imaju još neka 2-3 igrača "no name" na probi.
Uglavnom ako ostanemo sa ovim rosterom težko čemo dohvatit evrope iduče godine. Imamo 5-6 krilnih napadača imamo 4-5 napadača a imamo jednog i po beka ( Mehidic i Dario).
99% se slazemo sa tvojim navodima. Misli da si ofulio kod "procjene" bekova. Po meni imamo manje od jednog beka, Jer od svih koji pokrivaju tu pozicija, daj boze jednog sklopiti

emir012
Kontakt:

Post Postao/la emir012 » 03 jul 2022, 11:57

Kojih 4/5 napadaca? To je neka greska u tipkanju?

Imamo samo jednog napadaca - Smajlagica.

Prioritet br. jedan je dovest napadaca.

OK, i Nargalic je napadac,ali koliko povjerenje Jovic ima u njega vidjeli smo na ovim pripremama - kad nije dobio ni minut...
Cak je i Mesinovic glumio napadaca drugo poluvrijeme protiv Maribora, - zato sto uopste nemamo napadaca.

Krila imamo i previse - to se slazem.
Nije nemoguce da Veselinovic ili Buric ili Mesinovic zavrse negdje na posudbi…

Fali bek - i to se slazem.

Ekipa je sigurno slabija nego prosle sezone, i dalje ocekujem pojacanja...
Ovaj golman - ne znam sta da kazem... to sigurno nije bio prioritet...
Ali eto, - ako postoji mogucnost prodaje Brajlovica - onda to postaje mnogo razumljivije.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 03 jul 2022, 12:43

Mogli su umjesto ovog golmana vratiti Zejtunija (Nassim Zitoun).

Pozitivanstav
Kontakt:

Post Postao/la Pozitivanstav » 03 jul 2022, 16:32

Zna li neko stepen povrede Mišića??

amkeivke
Kontakt:

Post Postao/la amkeivke » 04 jul 2022, 11:19

emir012 je napisao/la:
03 jul 2022, 11:57
Kojih 4/5 napadaca? To je neka greska u tipkanju?

Imamo samo jednog napadaca - Smajlagica.

Prioritet br. jedan je dovest napadaca.

OK, i Nargalic je napadac,ali koliko povjerenje Jovic ima u njega vidjeli smo na ovim pripremama - kad nije dobio ni minut...
Cak je i Mesinovic glumio napadaca drugo poluvrijeme protiv Maribora, - zato sto uopste nemamo napadaca.

Krila imamo i previse - to se slazem.
Nije nemoguce da Veselinovic ili Buric ili Mesinovic zavrse negdje na posudbi…

Fali bek - i to se slazem.

Ekipa je sigurno slabija nego prosle sezone, i dalje ocekujem pojacanja...
Ovaj golman - ne znam sta da kazem... to sigurno nije bio prioritet...
Ali eto, - ako postoji mogucnost prodaje Brajlovica - onda to postaje mnogo razumljivije.
Aludiram na 4-5 napadača koji su pod ugovorom, Smajlagić, Mehanović Elvis, Nargalić, Mehmedović,...
Mišić 6-7dana pauze, tako da bit če spreman za 1.kolo premier lige.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 04 jul 2022, 18:13

Premijerligaši uzeli trojicu igrača Gradine
- Tuzla City i Sloga Doboj uzeli su trojicu fudbalera Gradine. Članovi prvoligaša FBiH više nisu Samir Burić i Harun Karić koji su potpisali ugovore sa Tuzlacima, a Eldin Hasanbegović se pridružio Slogi.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 04 jul 2022, 18:44

Osim toga, vodstvo NS BiH odlučilo je da zbog klubova koji igraju u evropskim takmičenjima ovog ljeta odgode čak tri utakmice u prvenstvu kako bi se što bolje pripremili.

Bosna i Hercegovina će u Evropi imati četiri predstavnika, Zrinjski (LP), Borac, Tuzla City i Velež (KL) i postoji mogućnost da oni odgode nekoliko svojih utakmica na startu prvenstva.

Beledija
Kontakt:

Post Postao/la Beledija » 04 jul 2022, 23:27

Odgađanje domaćih utakmica nikako ne može biti dobro.
Profesinalni klub odlagati domaće tekme zbog Evrope pokazuje u stvari koliko je ne profesinalan.Fizičku spremu igrači dobijaju treniranjem a ne odmaranjem. Sa utakmicama takmičarskim dobija se mnogo samo ako su igrači fizički spremni a fizika se ne dobiva preko noći.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 05 jul 2022, 12:07

Mi revanš igramo 14.07.u Sarajevu.Prvenstvenu utakmicu 1.kola protiv Sarajeva možemo odigrati u nedelju 17.07.Potom slijedi AZ Alkmar67. 21.jula(Grbavica) i 28. jula( Alkmar).

Beledija
Kontakt:

Post Postao/la Beledija » 05 jul 2022, 12:57

tuzlac je napisao/la:
05 jul 2022, 12:07
Mi revanš igramo 14.07.u Sarajevu.Prvenstvenu utakmicu 1.kola protiv Sarajeva možemo odigrati u nedelju 17.07.Potom slijedi AZ Alkmar67. 21.jula(Grbavica) i 28. jula( Alkmar).
Pa raspored nam ide na ruku. U slučaju dobrog rez.na Grbavici razmotriti odgodu kontra Posušja u 2. kolu.Mada bih volio da se odlaganja svedu na minimum i to onda kad se baš mora( povrede ili duga putovanja).

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 05 jul 2022, 12:58

Dragan Jović je sa Zrinjskim visoko porazio Tre Penne. 22. Jula 2010. godine.
Za Zrinjski je igrao Nemanja Stjepanović ,kasnije naš igrač.
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/m ... ki/events/
SP Tre Penne - Zrinjski Mostar 2:9
Tre Penne:
Coach: Stefano Ceci
F. Valentini (GK),Zavoli,Franchin,Raggini,Cibelli,Pignieri,Palazzi,Chiaruzzi,Mikhaylovski,M. Simoncini,M. Rossi.
Zrinjski:
Coach: Dragan Jović
Melher (GK),Šunjić,J. Aničić,Stjepanović,Selimović,P. Sušić,Ivanković,Žižović,Dragičević,Zadro,Rizvanović.

tuzlac
Kontakt:

Post Postao/la tuzlac » 05 jul 2022, 17:16

PLAVI NAPUSTILI ČATEŽ I ZAPUTILI SE U SAN MARINO
slika
STOJE S LIJEVA: ČELIKOVIĆ,NUKIĆ,HRKAČ,ŠUKILOVIĆ,SMAJLAGIĆ, NARGALIĆ,REKIĆ,FEJZIĆ,MEHANOVIĆ,BURIĆ.
ČUČE S LIJEVA:ĆOSIĆ,MENDEŠ,KARIĆ,KUZMANOVIĆ,VESELINOVIĆ,MEŠINOVIĆ,KARJAŠEVIĆ,FEREIRA I BRAJLOVIĆ.
NEDOSTAJU MEHIDIĆ , MIŠIĆ I GAVRIĆ.

Ponosnipodrinjac
Kontakt:

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 05 jul 2022, 17:48

Čim do sada nisu objavili znači jedino mi nećemo imati priliku gledati svoj tim na TV-u

Ovo je naša historijska utakmica i nećemo je moći gledati. Trebalo je platiti npr FACE TV da dođu da prenose ako već niko nije platio nama.

husrefbeg
Kontakt:

Post Postao/la husrefbeg » 05 jul 2022, 18:11

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
05 jul 2022, 17:48
Čim do sada nisu objavili znači jedino mi nećemo imati priliku gledati svoj tim na TV-u

Ovo je naša historijska utakmica i nećemo je moći gledati. Trebalo je platiti npr FACE TV da dođu da prenose ako već niko nije platio nama.
Ovo je zaista sramota. Trebalo je sve učiniti da se ta prva za nas historijske utakmica pogleda. Informativna blokada šta se i od koga krije. Nema informacija na stranici. Reklame za uzvratnu utakmicu, prodaja karata itd. Onda se čudim zašto nas igrači izbjegavaju svako hoće reklamu.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Trenutno korisnika/ca: Pozitivanstav i 4 gosta.