FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 11:29

Očekujem dobru igru i minimum neriješeno.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 11:35

Allahimanet Holanđani.Posao je završen i mašine su odvežene sa našeg Tušnja.Hibridnu travu prekrio je snijeg ,poput jorgana.Kad se snijeg otopi vidjet ćemo kolko je trava porasla.
slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 12:16

Početni sastav protiv kazahstanskog Ordabasya:
Fejzić - Ćorić, Šukilović, Čeliković, Mehidić - Karić, Diaby - Nukić, Pantelić, Kuzmanović - Hadžić.
Sretno Plavi!
Mišić ipak na poštedi.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 28 jan 2023, 12:21

elvirbaljic je napisao/la:
27 jan 2023, 10:56
slika
Trenutna ekipa, bez potencijalnih pojacanja i igraca koji se pokusavaju nametnuti struci. Na ovo dodamo
Barkola
Mehanovic
Nukic
Dario
Hasanbegovic
Gavric
Karjasevic
Mehidic
Redzic.H
Mahmud.A
Ostale ne bih nabrajao, jer nisu pokazali da bi se trebali nalaziti medju dvadeset igraca. Gore nabrojana prva postava je sa dva igraca zasticenog godista, zbog toga Karjasevic na klupu, ali mislim da treba dati sansu mladom Karicu da vidimo sta moze ako mu se dozvoli i da prostor u igri.
To je ovaj sastav, samo Misic -Nukic izmjena.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 12:21

DOMAĆI FUDBALMladi fudbaler Tuzla Citya prešao u WolfsburgObjavljeno prije 6 minuta , 28 Januara, 2023 12:14Autor N S
Wolfsburg
Mladi fudbaler Tuzla Citya Amar Ibrišimović, svoj fudbalski razvoj nastavit će u Wolfsburgu.

Wolfsburg je na svojoj zvaničnoj stranici objavio kako će Ibrišimović se ekipi pridužiti na ljeto ove godine.
Riječ je o stoperu 1.94 cm, koji igra lijevom nogom. Ibrišimović trenutno nastupa za kadetsku selekciju Tuzla Citya, ima 15 godina, a za omladinske reprezentacije BiH odigrao je do sada devet utakmica.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 13:20

16’ - Ordabasy - Tuzla City 0:1 (Šukilović)
Ordabasy-Tuzla City 1:1 (‘35 Maxim Fedin)

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 13:47

Ordabasy-Tuzla City 1:2 (‘53 Nukić)

Trpaj......
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 28 jan 2023, 13:51, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 13:51

Ordabasy-Tuzla City 1:3 (‘63 Pantelić -PENAL)
PANTA -TATA MATA
SAMO TRPAJ

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 13:52

65’ - umjesto Nukića i Diabya u igri su Gavrić i Mujarić

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 13:55

30.09.2022. FK Tuzla C. - FK Sarajevo 1 : 0
ZADNJA NAŠA POBJEDA .

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 14:13

HADŽIĆ NIJEDAN GOL.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 14:16

Ordabasy - Tuzla City 1:4 (‘82 Nargalić )
Trpaaaaaaj......

Tc955
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 nov 2022, 20:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tc955 » 28 jan 2023, 14:19

Ljudi dali je ovaj Ordabasy ovako loš ili smo se mi popravili?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 jan 2023, 14:26

Kraj utakmice.
Ordabasy-Tuzla City 1:4.
Jest da je probna ali ovaj rezultat ipak nešto govori..

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 28 jan 2023, 14:35

Bravo cestitam momci na pobjedi i ako je pripremna. Treba pohvalaiti. Brine sto Hadzic ne daje golove. Loznica pa evo i danas. Ja sam od prvog dana reko da nije to napadac klase. Jednu dobru sezonu u radniku i to je to. Iskreno se nadam da ce doci jos napadac pravi!

husrefbeg
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 28 jan 2023, 14:58

Treba realno reci da smo mi sa ovim rosterom najozbiljniji kandidat za ispadanje. Igman se maksimalno pojačao a i Slobida ima bolji tim. Tesko će ovo ići bez bar dva igrača top stopera I gol igrača.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 28 jan 2023, 15:47

husrefbeg je napisao/la:
28 jan 2023, 14:58
Treba realno reci da smo mi sa ovim rosterom najozbiljniji kandidat za ispadanje. Igman se maksimalno pojačao a i Slobida ima bolji tim. Tesko će ovo ići bez bar dva igrača top stopera I gol igrača.
Ne bih se sa tobom slozio, ali bas nikako. Sloboda ima dosta stariju i sporiju ekiou,Leotar, Sloga Doboj, Igman i Posusje ja ti garantujem da su sve ekipe tehnicki i kvalitetom iza nas. Danas nisu nastupali Mehanovic i Misic, ova ekipa ima kvaliteta, sa Milenkom smo dobili i dozu ozbiljnosti jer Milenko ne dozvoljava opustanje i zafrkanciju.
Isto tako ne treba rezultate pripremnih utakmica uzimati previse ozbiljno. Vazno je da se dobro pripremimo, jer PL BiH je specificna i btno je da formu tempiramo za pocetak nase lige i kupa.
Tuzla City / Sloga Simin Han

husrefbeg
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 28 jan 2023, 16:31

elvirbaljic je napisao/la:
28 jan 2023, 15:47
husrefbeg je napisao/la:
28 jan 2023, 14:58
Treba realno reci da smo mi sa ovim rosterom najozbiljniji kandidat za ispadanje. Igman se maksimalno pojačao a i Slobida ima bolji tim. Tesko će ovo ići bez bar dva igrača top stopera I gol igrača.
Ne bih se sa tobom slozio, ali bas nikako. Sloboda ima dosta stariju i sporiju ekiou,Leotar, Sloga Doboj, Igman i Posusje ja ti garantujem da su sve ekipe tehnicki i kvalitetom iza nas. Danas nisu nastupali Mehanovic i Misic, ova ekipa ima kvaliteta, sa Milenkom smo dobili i dozu ozbiljnosti jer Milenko ne dozvoljava opustanje i zafrkanciju.
Isto tako ne treba rezultate pripremnih utakmica uzimati previse ozbiljno. Vazno je da se dobro pripremimo, jer PL BiH je specificna i btno je da formu tempiramo za pocetak nase lige i kupa.
Ja sam napisao u odnosu na Igman i Slobodu. Tacno je da Sloboda ima naprijed stare igrače Komazec, Said, Vranjes pa i Bekic ali su to iskusni igrači. Ostali su svi osim Jusica i Bukvica mladi. Posusje također ima dobru ekipu kao i Sloga Doboj. Realno Leotar je najtanji ali jedna bošnjačke ekipa sigurno ispada. Tako da se ne treba saliti. Mi nemamo strijelca i imamo samo jednog stopera Celikovica. Upitna je igra Sukilovica a pogotovo Hasanbegovica. I ja bih volioda Hadzic proradi.
Slažem se da će Milenko dati dozu ozbiljnosti ali prvo treba isploviti sa dna. Nisam upoznat sa težinom povrede Mišića ali čim ne igra nije dobro. Migijeva fizička sprema je upitna. I ne zaboravi da će nam mnogo toga zavisiti od prve kup utakmice a teži protivnik od Širokog mogao je biti jedino Zrinjski.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 28 jan 2023, 16:42

husrefbeg je napisao/la:
28 jan 2023, 16:31
elvirbaljic je napisao/la:
28 jan 2023, 15:47
husrefbeg je napisao/la:
28 jan 2023, 14:58
Treba realno reci da smo mi sa ovim rosterom najozbiljniji kandidat za ispadanje. Igman se maksimalno pojačao a i Slobida ima bolji tim. Tesko će ovo ići bez bar dva igrača top stopera I gol igrača.
Ne bih se sa tobom slozio, ali bas nikako. Sloboda ima dosta stariju i sporiju ekiou,Leotar, Sloga Doboj, Igman i Posusje ja ti garantujem da su sve ekipe tehnicki i kvalitetom iza nas. Danas nisu nastupali Mehanovic i Misic, ova ekipa ima kvaliteta, sa Milenkom smo dobili i dozu ozbiljnosti jer Milenko ne dozvoljava opustanje i zafrkanciju.
Isto tako ne treba rezultate pripremnih utakmica uzimati previse ozbiljno. Vazno je da se dobro pripremimo, jer PL BiH je specificna i btno je da formu tempiramo za pocetak nase lige i kupa.
Ja sam napisao u odnosu na Igman i Slobodu. Tacno je da Sloboda ima naprijed stare igrače Komazec, Said, Vranjes pa i Bekic ali su to iskusni igrači. Ostali su svi osim Jusica i Bukvica mladi. Posusje također ima dobru ekipu kao i Sloga Doboj. Realno Leotar je najtanji ali jedna bošnjačke ekipa sigurno ispada. Tako da se ne treba saliti. Mi nemamo strijelca i imamo samo jednog stopera Celikovica. Upitna je igra Sukilovica a pogotovo Hasanbegovica. I ja bih volioda Hadzic proradi.
Slažem se da će Milenko dati dozu ozbiljnosti ali prvo treba isploviti sa dna. Nisam upoznat sa težinom povrede Mišića ali čim ne igra nije dobro. Migijeva fizička sprema je upitna. I ne zaboravi da će nam mnogo toga zavisiti od prve kup utakmice a teži protivnik od Širokog mogao je biti jedino Zrinjski.
Misisc trenira, radi povreda nije ozbiljne prirode. Hadzic se trudi, nalazi se u sansama i akobogda brzo ce nadoci. Prve dvije ligaske utakmice igramo kuci, sa te dvije pobjede mi smo na dobrom putu, i idemo u gornju zonu .. Ne znam zasto, ali ja vjerujem Sukilovicu, imam nekakav osjecaj, jer njegov rad i trud su vidljivi, njegova borba je ne upitna. Iskreno ja bih ga forsirao. Kup hm....ma nekako nam.lezi taj Siroki, moze se snjima igrati , ja iskreno vjerujem u prolaz, mozda moj optimizam je preveliki , ali akobogda ja vjerujem u ovu ekipi i Milenka..
Zadnja izmjena: elvirbaljic, dana/u 28 jan 2023, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.
Tuzla City / Sloga Simin Han

husrefbeg
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 28 jan 2023, 16:52

elvirbaljic je napisao/la:
28 jan 2023, 16:42
husrefbeg je napisao/la:
28 jan 2023, 16:31
elvirbaljic je napisao/la:
28 jan 2023, 15:47


Ne bih se sa tobom slozio, ali bas nikako. Sloboda ima dosta stariju i sporiju ekiou,Leotar, Sloga Doboj, Igman i Posusje ja ti garantujem da su sve ekipe tehnicki i kvalitetom iza nas. Danas nisu nastupali Mehanovic i Misic, ova ekipa ima kvaliteta, sa Milenkom smo dobili i dozu ozbiljnosti jer Milenko ne dozvoljava opustanje i zafrkanciju.
Isto tako ne treba rezultate pripremnih utakmica uzimati previse ozbiljno. Vazno je da se dobro pripremimo, jer PL BiH je specificna i btno je da formu tempiramo za pocetak nase lige i kupa.
Ja sam napisao u odnosu na Igman i Slobodu. Tacno je da Sloboda ima naprijed stare igrače Komazec, Said, Vranjes pa i Bekic ali su to iskusni igrači. Ostali su svi osim Jusica i Bukvica mladi. Posusje također ima dobru ekipu kao i Sloga Doboj. Realno Leotar je najtanji ali jedna bošnjačke ekipa sigurno ispada. Tako da se ne treba saliti. Mi nemamo strijelca i imamo samo jednog stopera Celikovica. Upitna je igra Sukilovica a pogotovo Hasanbegovica. I ja bih volioda Hadzic proradi.
Slažem se da će Milenko dati dozu ozbiljnosti ali prvo treba isploviti sa dna. Nisam upoznat sa težinom povrede Mišića ali čim ne igra nije dobro. Migijeva fizička sprema je upitna. I ne zaboravi da će nam mnogo toga zavisiti od prve kup utakmice a teži protivnik od Širokog mogao je biti jedino Zrinjski.
Misisc trenira, radi povreda nije ozbiljne prirode. Hadzic se trudi, nalazi se u sansama i akobogda brzo ce nadoci. Prve dvije ligaske utakmice igramo kuci, sa te dvije pobjede mi smo na dobrom putu, i idemo u gornju zonu .. Ne znam zasto, ali ja vjerujem Sukilovicu, imam nekakav osjecaj, jer njegov rad i trdu su vidljivi, njegova birba je ne upitna. Iskreno ja bih ga forsirao. Kup hm....ma nekako nam.lezi taj Siroki, moze se snjima igrati , ja iskreno vjerujem u prolaz, mozda moj optimitam je preveliki , ali akobogda ja vjerujem u ovu ekipi i Milenka..
Koliko je ozbiljna povreda Mendesa dal je sa ekipom otišao na pripreme.
Nije upitno htjenhe ni Sukilovica ni Hasanbegovica ali mi smo primili previše golova a zabrinjava činjenica koju je tuzlac naveo da od Sarajeva nemamo pobjede. Zato je ova danas važna.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.