FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 19:22

tcity055 je napisao/la:
15 apr 2021, 16:01
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
15 apr 2021, 10:18
Gledam raspored pa iako izgleda lagan uopce nije tako. Mislim svi ovde znamo da nema unaprijed upisanih bodova, pa ako ih unaprijed upises prije da ces ostati bez njih. I svako svakog moze dobiti.

Naredne 3 utakmice naizgled lagane. Mladost, Radnik i Olimpik. Reklo bi se 9 bodova pod moranjem. I realno moralo bi biti tako sve ostalo je neuspjeh. Ali to moze i zavaravati jer svi oni zele sto prije i sto vise bodova skupiti u toj borbi za opstanak. Njima je svaka utakmica finale.

Zavisno od bodova koje tu skupimo dolazi rasplet sezone pa da na red dođu i ovi iz gornjeg doma. Direktni okršaji jedne primicu cilju a druge udaljavaju. Pravi se direktna razlika. I od tih 5 utakmica isto tako cilj bi trebao biti barem 9 bodova. Ako ne pobjedis 3od5 nisi ni zasluzio Evropu.

Da ne bude zabune, jos uvijek računam na kup, nisam jos halalio to takmicenje. Tu ce ionako biti sve jasnjne za 10tak dana.
Nema lakih utakmica. Primjer je Krupa koja i nama i Širokom uze bod. Liga se podijelila na sedam prvih koji ganjaju Evropu i pet zadnjih koji se bore za opstanak. Svaki klub igra pod moranjem i tako će biti do kraja. Dobro je što Fanima neće biti u revanšu.
ONI NISU ISTI SA FANIMOM I BEZ NJEGA.DEFINITIVNO.ON JE KLASA IGRAČ I PRAVI RAZLIKU.NE RADUJEM SE NIČIJOJ POVREDI ALI SPORT JE TAKAV.jAČI SMO NA KOŠEVU ZA ČINJENICU DA NEĆE IGRATI FANIMO.I NE SAMO PROTIV NAS.SAD BI SARAJEVO MOGLO STAVITI MALO PRST NA ČELO.VEZANO I ZA UTAKMICU 29. KOLA U TUZLI.JA SE NADAM DA JE KUP NAŠ.SARAJEVO NEKA SLAVI TITULU,BRAC I JOŠ NEKO PLASMAN U EUROPU.A MI I POKAL KUPA I EUROPU.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 19:33

POŠTENO JE SUDIO NA GRBAVICI
Datum 21.03.2021. FK ŽELJEZNIČAR – FK TUZLA CITY
Sudija :Njegomirović Aleksaandar – Prnjavor

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 15 apr 2021, 19:53

slika
slika



Kakva je trenutno situacija sa povredama ? Izgleda da Džafić i Mišić treniraju.Da li su spremni za igru ?

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 apr 2021, 20:03

CityCity je napisao/la:
15 apr 2021, 19:53
slika
slika



Kakva je trenutno situacija sa povredama ? Izgleda da Džafić i Mišić treniraju.Da li su spremni za igru ?
Kako bi bilo dobro otic u finale. Onda bi se mogle vrsit i neke kalkulacije u ostatku prvenstva.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 20:19

Reporter je očito želio da nas obraduje.Mislim da su oni hazur.
slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 20:24

Još sutra lagani trening i akoBogda u autobus.

slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 20:40

Tuzla C......6..4..2..0..14

14 BODOVA OD MOGUĆIH 18 = USPJEŠNOST 77%

Ako bi zadržali približno ovaj stepen uspješnosti osvojili bi oko 55 bodova na kraju prvenstva.

Preostalih 7 kola:
FK TUZLA CITY- FK RADNIK
FK OLIMPIK - FK TUZLA CITY
FK TUZLA CITY- FK SARAJEVO
NK ŠIROKI -FK TUZLA CITY
FK TUZLA CITY --FK VELEŽ - BANOVIĆI-UGLJEVIK
FK BORAC - FK TUZLA CITY
FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI- BANOVIĆI-UGLJEVIK

NAJVJEROVATNIJE BANOVIĆI JER NEMA OD OVE REKONSTRUKCIJE TUŠNJA U MAJU NIŠTA.MOŽDA KAD SE ZAVRŠI PRVENSTVO
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 apr 2021, 21:16, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 15 apr 2021, 21:08

Biće ovo potpuno različita utakmica nego prethodna protiv kluba X. Posjed lopte kluba X smo sveli na statističku grešku, ali to je takva ekipa koja naprijed nema kvaliteta za bilo sta pa jedino i preostaje da se konstantno brane sa 9,10 i svih 11 igraca.
Za razliku od njih Mladost zaista ima sta ponuditi u napadu i vjerujem da ce igrati otvorenije što nama daje priliku da pokažemo svoje kvalitete. Vjerujem da Kobie i Barisić mogu zaustaviti njihov napad, pa nam ostaje nada da ce ofanzivci malo da prorade i načine tu razliku koja nam treba za nova 3 boda.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 22:07

2018/19
4. august 2018. Mladost DK 0–1 Tuzla City GOL MITROVIĆ (PRVI NAŠ GOL U PLBIH)
20. oktobar 2018. Tuzla City 0–1 Mladost DK
6. april 2019. Mladost DK 0–2 Tuzla City - Vojo Ubiparip 13', 84'

2019/20
10.08.2019 Mladost - Tuzla Citi 0 : 1 UBIPARIP 66'-11m
02.11.2019 Tuzla Citi - Mladost 1 : 0 NUKIĆ 25'.

2020/21
15.08.20. FK Mladost -FK Tuzla City 2 : 5 MAKSIMOVIĆ 10',UBIPARIP 25',RAMIĆ 29',CRNKIĆ 67',BAĐI 79'.
21.11.20. FK Tuzla City - FK MLADOST 1 : 0 BAĐI 18'.
17.04.2021 FK Mladost - FK Tuzla City 2:0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 UTAKMICA - 6 POBJEDA - 0 REMIJA - 2 PORAZ GOL SKOR 11:5
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 apr 2021, 18:37, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 22:29

S nekoliko dana zakašnjenja Klepetan se i ove godine vratio Malenoj
[url [/url]

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 16 apr 2021, 15:59

Vi bi ovdje trebali dobro preispitati ko je ovaj sto se predstavlja kao podrinjac, lik ili nije dobar ili pise sa vise nikova i ko zna odakle. Ako je to navijac TC i neko ko zivi kao sto se predstavlja u Tuzli onda fakat nije nesto uredu.
🔴⚫️

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 16 apr 2021, 17:59

Nije lijepo nesportski pisat a tačno bi trebalo dogovorit sa Borcem da se Sarajevo sjebe na oba fronta. Čuj smetljari preventivna prijetnja a dugi niz godina sve žive krali. Gotovo je nema Begića, Džemidžića, Burekovića i ostale svite.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 apr 2021, 18:11

tcity055 je napisao/la:
16 apr 2021, 17:59
Nije lijepo nesportski pisat a tačno bi trebalo dogovorit sa Borcem da se Sarajevo sjebe na oba fronta. Čuj smetljari preventivna prijetnja a dugi niz godina sve žive krali. Gotovo je nema Begića, Džemidžića, Burekovića i ostale svite.
Ma ne treba se obzirati na ove priče o sudijama. Znamo da ih ima svakakvih, a isto tako znamo da svi ćute kad je u njihovu korist. A kada ih po "njihovom mišljenju" zakinu odma kuknjava na sav glas odma saopćenja. Sjetimo se naše utakmice sa Sarajevom i onog cirkusa kad je Badji dobio crveni pa nas dotukoše 6:2. Naši napustili ložu na poluvremenu oni kazu sve korektno. Pa onda zadnja utakmica pred publikom na Grbavici. Penal nad Crnkićem ne svira u zadnjoj minuti sto nas je izbacilo iz Europe. Mi protestujemo oni kazu sve ok. Klub X pobjedi Želju iz ofsajda i to je ok, od nas izgube iz čistog penala odma neka galama.
Istina, možda se ponajviše sudi u korist Borca, ne mogu zaboraviti onaj penal i crveni Efenicu. Ruku dajem ako je ono penal, desilo se pred mojim očima. Kasnije u studiju u onoj emisiji kazu nije penal al gotovo je.
Sve ostalo je nekas bude u tvoju nekad u protivničku korist, tako da ova kuknjava Sarajeva mene ne dotiče puno.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 16 apr 2021, 18:14

Skver je napisao/la:
16 apr 2021, 15:59
Vi bi ovdje trebali dobro preispitati ko je ovaj sto se predstavlja kao podrinjac, lik ili nije dobar ili pise sa vise nikova i ko zna odakle. Ako je to navijac TC i neko ko zivi kao sto se predstavlja u Tuzli onda fakat nije nesto uredu.
Vidi momak, nemoj molim te dolaziti na našu temu. Nemamo mi šta gledati nit je bitno ko je čovjek se odnedavno priključio mi ga prihvatili i poželjeli mu dobro došlicu. Tebe ako se ne sviđa ne čitaj našu stranicu.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 apr 2021, 18:55

Skver je napisao/la:
16 apr 2021, 15:59
Vi bi ovdje trebali dobro preispitati ko je ovaj sto se predstavlja kao podrinjac, lik ili nije dobar ili pise sa vise nikova i ko zna odakle. Ako je to navijac TC i neko ko zivi kao sto se predstavlja u Tuzli onda fakat nije nesto uredu.
Želim vam da se iz Krupe vratite podignute glave, a to znači neporaženi.

Mi se ovdje svakom novom članu radujemo kao bratu.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 apr 2021, 19:01

Podrška za "podrinjca" iako nisam "podrinjac" nikad bio :D
Zadnja izmjena: CityCity, dana/u 16 apr 2021, 19:03, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 16 apr 2021, 19:01

tuzlac je napisao/la:
16 apr 2021, 18:55
Skver je napisao/la:
16 apr 2021, 15:59
Vi bi ovdje trebali dobro preispitati ko je ovaj sto se predstavlja kao podrinjac, lik ili nije dobar ili pise sa vise nikova i ko zna odakle. Ako je to navijac TC i neko ko zivi kao sto se predstavlja u Tuzli onda fakat nije nesto uredu.
Želim vam da se iz Krupe vratite podignute glave, a to znači neporaženi.

Mi se ovdje svakom novom članu radujemo kao bratu.
Poceo sam bio i sumnjati u tebe u pocetku da se ne zezas sa drugim nikom, al opet kontam znam da si razuman covjek. Ono je dno dna sto momak pise.
P.S. Hvala na zeljama, tu je i Azmir da pogura ako zapne sta.
🔴⚫️

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 apr 2021, 19:37

Ja sam iznenađen ovom halabukom oko utakmice Sarajevo - Borac.Još analiziram ,da li je to sve fingirano.Kako će se suditi nama na Koševu?Ja recimo Borac i Sarajevo vidim kao saveznike od lanjskog prekida korona -lige.Da li "kuja laje "zbog sela ili zbog sebe? Borac može pobjedom i definitivno otvoriti pitanje ko će biti prvak.Nakon što je Sarajevo sebe već proglasilo prvakom.Sarajevo je slabo i gubi utakmice.Krupu je kao domaćin dobilo uz pomoć sudija.Velež ga je pobijedio i pokazao pravu sliku kako stoji trenutno Sarajevo.Ipak sam mislo da će se stari prijatelj naći pri ruci i na Koševu ne brkati već "osvojenu titulu".Borac ima veliku podršku sudija i može se očekivati da će oni biti viceprvaci, ili treći.Oni kući do kraja sve pobjeđuju to je sigurno.Ko god se pokuša suprostaviti bit će od sudija izmasakriran.

FK SARAJEVO- FK BORAC
FK BORAC -NK ŠIROKI BRIJEG
FK VELEŽ -FK BORAC
FK BORAC -FK KRUPA NA VRBASU
FK BORAC -HŠK ZRINJSKI
FK ŽELJEZNIČAR- FK BORAC
FK BORAC- FK TUZLA CITY
FK SLOBODA TUZLA- FK BORAC

- Borac je već upisao 12 bodova od domaćih utakmica.Dakle sa ovih 47 to je 59. Imaju pik na Gorki jer su dva puta ispadali takoreći zbog Gorkog.Oni Slaviju zovu bošnjačkim klubom jer nije željela a ni smjela igrati za njih zadnje kolo 2006/07 u Tuzli.
Širokom se šilji 3 mjesto, kako bi i BH -Hrvati mogli u Europu.Zrinjski mi je onemoćo.
-Kamo puste sreće da Borac zaigra oprave na Koševu.Srajevo bi bez obzira na ishod utakmice ušlo pod dojmom i umorom u utakmicu protiv nas u srijedu.Nama nije svejedno kad je u pitanju ta utakmica. Mi je pomno pratimo.Recimo da Sarajevo izgubi, mi bi imali kud i kamo više šansi da prođemo u Kupu.Ne bi njima bio ni do imena njihovog.No vidjet ćemo sutra.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 16 apr 2021, 19:59, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 apr 2021, 19:48

CityCity je napisao/la:
16 apr 2021, 19:01
Podrška za "podrinjca" iako nisam "podrinjac" nikad bio :D
Hvala druže, njima godi samo ako pričaš kako njima godi. Da se uvlače i ulizuju nekom.
Ja nisam niti cu ikad biti takav. Imam svoje misljenje i neće mi ga niko krojiti. Znam da sam nekad malo oštar i odem daleko, ali ne mogu da dozvolim da neko omalovažava naše časne ljude, nase Podrinjce.

Kad ih slušaš čovjek bi rekoa to sve sami Turali-begovi potomci. Stoljećima u Tuzli, a ne da ih je Tito naselio sa raznih brda i ono sad nekom da određuje gdje ce da živi i kako će da zivi.

Al ovo je pdf TC, tu smo zbog kluba pa ću se vratiti toj temi. Ziv mi bio.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 apr 2021, 19:55

tuzlac je napisao/la:
16 apr 2021, 19:37
Ja sam iznenađen ovom halabukom oko utakmice Sarajevo - Borac.Još analiziram ,da li je to sve fingirano.Kako će se suditi nama na Koševu?Ja recimo Borac i Sarajevo vidim kao saveznike od lanjskog prekida korona -lige.Da li "kuja laje "zbog sela ili zbog sebe? Borac može pobjedom i definitivno otvoriti pitanje ko će biti prvak.Nakon što jeSarajevo sebeveć proglasilo prvakom.Sarajevo je slabo i gubi utakmice.Krupu je kao domaćin dobilo uz pomoć sudija.Velež ga je pobijedio i pokazao pravu sliku kako stoji trenutno Sarajevo.Ipak sam mislo da će se stari prijatelj naći pri ruci i na Koševu ne brkati već "osvojenu titulu".Borac ima veliku podršku sudija i možese očekivati da će oni biti viceprvaci, ili treći.Oni kući do kraja sve pobjeđuju to je sigurno.Ko god se pokuša suprostaviti bit će od sudija izmasakriran.

FK SARAJEVO- FK BORAC
FK BORAC -NK ŠIROKI BRIJEG
FK VELEŽ -FK BORAC
FK BORAC -FK KRUPA NA VRBASU
FK BORAC -HŠK ZRINJSKI
FK ŽELJEZNIČAR- FK BORAC
FK BORAC- FK TUZLA CITY
FK SLOBODA TUZLA- FK BORAC

- Borac je već upisao 12 bodova od domaćih utakmica.Dakle sa ovih 47 to je 59. Imaju pik na Gorki jer su dva puta ispadali takoreći zbog Gorkog.Oni Slaviju zovu bošnjačkim klubom jer nije željela a ni smjela igrati za njih zadnje kolo 2006/07 u Tuzli.
Širokom se šilji 3 mjesto, kako bi i BH -Hrvati mogli u Europu.Zrinjski mi je onemoćo.
-Kamo puste sreće da Borac zaigra oprave na Koševu.Srajevo bi bez obzira na ishod utakmice ušlo pod dojmom i umorom u utakmicu protiv nas u srijedu.Nama nije svejedno kad je u pitanju ta utakmica. Mi je pomno pratimo.Recimo da Sarajevo izgubi, mi bi imali kud i kamo više šansi da prođemo u Kupu.Ne bi njima bio ni do imena njihovog.No vidjet ćemo sutra.
Sto se tiče te utakmice ja samo želim da bude puna tempa i da malo opterete kartonima igrače Sarajeva :) rezultat mi je totalno nebitan jer nam ni jedni nisu direktna konkurencija u ligi.
Znači samo da se pošteno izmore i eventualno neki karton za suspenziju.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.