FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2022, 09:12

amkeivke je napisao/la:
17 sep 2022, 01:11
Znači gosti imaju domačeg sudiju :salut: :salut:
Al ima i problema nekih u rosteru, Hrkac još nije spreman, Mehidić kartoni, a ne izgleda dobro ni situacija sa Coulibalyem i Mićom, težko da če moč nastupit i jedan i drugi(povrede). Tako da čemo se izgleda morat mučit sa Belminom, a i konačno da vidimo šta može ponudit Eleuet. Al ipak nema predaje, idemo jako momci, Semir je bolji iz utakmice u utakmicu raste, Pantelić je tek uhvatio ritam i več se vidi da je pravo pojačanje, idemo dobit ovo aBd
Evo idealne prilike da Nukica vidimo na krilu, on vise moze pomoci i ponuditi od "zbunjenog" Mesinovica. Ja bih radije njega gledao i probao, jer Belmin je potrosio sve moguce kredite. Sobzirom da bojcu ne cvjetaju ruze mozemo i moramo mi njih razbiti. Danas bi ja sa malo rotirao Misic na krilo, Pantelica na njegovo mjesto-ofanzivni vezni ili poluspic, a pozadi sa Harunom i Husom.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 sep 2022, 11:03

elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2022, 09:12
amkeivke je napisao/la:
17 sep 2022, 01:11
Znači gosti imaju domačeg sudiju :salut: :salut:
Al ima i problema nekih u rosteru, Hrkac još nije spreman, Mehidić kartoni, a ne izgleda dobro ni situacija sa Coulibalyem i Mićom, težko da če moč nastupit i jedan i drugi(povrede). Tako da čemo se izgleda morat mučit sa Belminom, a i konačno da vidimo šta može ponudit Eleuet. Al ipak nema predaje, idemo jako momci, Semir je bolji iz utakmice u utakmicu raste, Pantelić je tek uhvatio ritam i več se vidi da je pravo pojačanje, idemo dobit ovo aBd
Evo idealne prilike da Nukica vidimo na krilu, on vise moze pomoci i ponuditi od "zbunjenog" Mesinovica. Ja bih radije njega gledao i probao, jer Belmin je potrosio sve moguce kredite. Sobzirom da bojcu ne cvjetaju ruze mozemo i moramo mi njih razbiti. Danas bi ja sa malo rotirao Misic na krilo, Pantelica na njegovo mjesto-ofanzivni vezni ili poluspic, a pozadi sa Harunom i Husom.
Mislim da pocet s dva def vezna,Mendes i Fereira bekovi,krila su enigma..otkud toliko povjerenje Mesinovicu kod mnogih trenera,valjda je kvalitet.
Eluet je bio izgleda ok protiv Igmana,tako djeluje.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 sep 2022, 12:52

elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2022, 09:12
amkeivke je napisao/la:
17 sep 2022, 01:11
Znači gosti imaju domačeg sudiju :salut: :salut:
Al ima i problema nekih u rosteru, Hrkac još nije spreman, Mehidić kartoni, a ne izgleda dobro ni situacija sa Coulibalyem i Mićom, težko da če moč nastupit i jedan i drugi(povrede). Tako da čemo se izgleda morat mučit sa Belminom, a i konačno da vidimo šta može ponudit Eleuet. Al ipak nema predaje, idemo jako momci, Semir je bolji iz utakmice u utakmicu raste, Pantelić je tek uhvatio ritam i več se vidi da je pravo pojačanje, idemo dobit ovo aBd
Evo idealne prilike da Nukica vidimo na krilu, on vise moze pomoci i ponuditi od "zbunjenog" Mesinovica. Ja bih radije njega gledao i probao, jer Belmin je potrosio sve moguce kredite. Sobzirom da bojcu ne cvjetaju ruze mozemo i moramo mi njih razbiti. Danas bi ja sa malo rotirao Misic na krilo, Pantelica na njegovo mjesto-ofanzivni vezni ili poluspic, a pozadi sa Harunom i Husom.
Lakše je dobiti deseterac u petak uveče nego pogoditi Jovićevu postavu. Ko god se danas pojavi u prvom sastavu imati će pune noge posla.Težak(mokar) teren neugodan protivnik i ko zna kakvo suđenje iziskuje maksimalan angažman.Valjda i Belmin proigra...samo pobjeda može neutralisati poraz u Kaknju.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2022, 13:54

Beledija je napisao/la:
17 sep 2022, 12:52
elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2022, 09:12
amkeivke je napisao/la:
17 sep 2022, 01:11
Znači gosti imaju domačeg sudiju :salut: :salut:
Al ima i problema nekih u rosteru, Hrkac još nije spreman, Mehidić kartoni, a ne izgleda dobro ni situacija sa Coulibalyem i Mićom, težko da če moč nastupit i jedan i drugi(povrede). Tako da čemo se izgleda morat mučit sa Belminom, a i konačno da vidimo šta može ponudit Eleuet. Al ipak nema predaje, idemo jako momci, Semir je bolji iz utakmice u utakmicu raste, Pantelić je tek uhvatio ritam i več se vidi da je pravo pojačanje, idemo dobit ovo aBd
Evo idealne prilike da Nukica vidimo na krilu, on vise moze pomoci i ponuditi od "zbunjenog" Mesinovica. Ja bih radije njega gledao i probao, jer Belmin je potrosio sve moguce kredite. Sobzirom da bojcu ne cvjetaju ruze mozemo i moramo mi njih razbiti. Danas bi ja sa malo rotirao Misic na krilo, Pantelica na njegovo mjesto-ofanzivni vezni ili poluspic, a pozadi sa Harunom i Husom.
Lakše je dobiti deseterac u petak uveče nego pogoditi Jovićevu postavu. Ko god se danas pojavi u prvom sastavu imati će pune noge posla.Težak(mokar) teren neugodan protivnik i ko zna kakvo suđenje iziskuje maksimalan angažman.Valjda i Belmin proigra...samo pobjeda može neutralisati poraz u Kaknju.
Pobjeda je imperativ, ja ni danas ne sumnjam u zalaganje nasih momak da ostave zadnji atom snage. Ko god istrci potrudice se da razmontira vicinu prciju.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 sep 2022, 15:12

- Završila se, za sada, serija prodatih utakmica a sve zbog kladionica.(Željezničar,Velež i Igman).Prethodnih sezona je "odbor za hitnost " to radio poslije 11. kola, sada su navalili od početka.Kakav ciganluk, klub ti izgubi a ti radostan trčiš u kladionicu.
- Treneru Joviću i igračima puna podrška i veliko hvala.Nije im nimalo lako obzirom šta moraju trpiti.

- Tuzla City: Fejzić,- Nukić, Šukilović, Čeliković, Ferreyra,- Karjašević, Karić,- Mišić, Pantelić, Eleouet,- Smajlagić.

- Borac: Ćetković, Subić, Vojnović, Gajić, Andrić, Predragović, Piščević, Kulašin, Zakarić, Tatar i Lukić.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 sep 2022, 15:18

Tuzla City: Fejzić, Nukić, Šukilović, Čeliković, Ferreyra, Pantelić, Karjašević, Karić, Mišić, Eleouet, Smajlagić.

Fulo sam beka,mada sam pretpostavio da je tesko da gurne Medesa..
Pocinjem citat Jovica,heh

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2022, 15:22

tuzlac je napisao/la:
17 sep 2022, 15:12
- Završila se, za sada, serija prodatih utakmica a sve zbog kladionica.(Željezničar,Velež i Igman).Prethodnih sezona je "odbor za hitnost " to radio poslije 11. kola, sada su navalili od početka.Kakav ciganluk, klub ti izgubi a ti radostan trčiš u kladionicu.
- Treneru Joviću i igračima puna podrška i veliko hvala.Nije im nimalo lako obzirom šta moraju trpiti.

- Tuzla City: Fejzić,- Nukić, Šukilović, Čeliković, Ferreyra,- Karjašević, Karić,- Mišić, Pantelić, Eleouet,- Smajlagić.

- Borac: Ćetković, Subić, Vojnović, Gajić, Andrić, Predragović, Piščević, Kulašin, Zakarić, Tatar i Lukić.
Dovuko se Ezel Budjoni.... sa svojim teorijama.
Tuzla City / Sloga Simin Han

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2022, 15:24

Pozitivanstav je napisao/la:
17 sep 2022, 15:18
Tuzla City: Fejzić, Nukić, Šukilović, Čeliković, Ferreyra, Pantelić, Karjašević, Karić, Mišić, Eleouet, Smajlagić.

Fulo sam beka,mada sam pretpostavio da je tesko da gurne Medesa..
Pocinjem citat Jovica,heh
Ako biramo Nukic ili Mesinovic, prilicno tesko je izabrati manju stetu po nas... Nadam se da danas opravda pruzenu priliku.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 sep 2022, 17:55

Mislim da ovu ligu ne vrijedi pratit,cirkus..
S druge strane, kad se igra protiv ove bagre, treba.lomit.Nase suduje kad sud-est protiv ovakvih bin trebali bit isti..

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 sep 2022, 18:04

Pozitivanstav je napisao/la:
17 sep 2022, 17:55
Mislim da ovu ligu ne vrijedi pratit,cirkus..
S druge strane, kad se igra protiv ove bagre, treba.lomit.Nase suduje kad sud-est protiv ovakvih bin trebali bit isti..
Nisam gledao tekmu ni na tv-eu pa i neznam šta se dešavalo
Četvrti i vjerovatno peti poraz protiv Zrinje je previše i za Man . city u 11 kola. Bar smo do sutra prvi.... ito je nešto :tralala:

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 sep 2022, 18:12

elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2022, 15:22
tuzlac je napisao/la:
17 sep 2022, 15:12
- Završila se, za sada, serija prodatih utakmica a sve zbog kladionica.(Željezničar,Velež i Igman).Prethodnih sezona je "odbor za hitnost " to radio poslije 11. kola, sada su navalili od početka.Kakav ciganluk, klub ti izgubi a ti radostan trčiš u kladionicu.
- Treneru Joviću i igračima puna podrška i veliko hvala.Nije im nimalo lako obzirom šta moraju trpiti.

- Tuzla City: Fejzić,- Nukić, Šukilović, Čeliković, Ferreyra,- Karjašević, Karić,- Mišić, Pantelić, Eleouet,- Smajlagić.

- Borac: Ćetković, Subić, Vojnović, Gajić, Andrić, Predragović, Piščević, Kulašin, Zakarić, Tatar i Lukić.
Dovuko se Ezel Budjoni.... sa svojim teorijama.
slika

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 sep 2022, 18:31

Borac nije zaslužio pobjedu, ali ruku na srce nismo ni mi. Nismo čak ni bod zaslužili.
Na stranu sto ovo smeće od kluba, sa još gorim pristalicama i svojim sudijama postaje mucno gledati, gledam ih samo kad igraju protiv nas. Ubijaju volju za gledanjem, ulaganjem i bilo čemu sto bi unaprijedilo fudbal.

Nisamo ekipa koja ima pobjednički mentalitet, ne znamo iskoristiti mane protivnika. Igrače nekakve imamo, kvalitet tu i tamo ali mentalitet je 0.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 sep 2022, 18:52

10 utakmica 16 bodova,zelje jedno a realnost nesto drugo..

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 17 sep 2022, 19:41

Prvo pohvala za sve ljude koji su danas na kijametskom vremenu i velikoj kiši navijali za klub i pokisli do kosti.
Više je uzroka današnjem porazu.Najveći naravno suđenje velikosrpske bagre iz bosanske krajine i to nije ništa novo i neočekivano jer se ponavlja iz utakmice u utakmicu i iz sezone u sezonu.Tom nacionalističkom kanceru i zlu se naravno mora suprotstaviti što prije ali kako i na koji način -na to treba da daju odgovor političari bošnjaci koji vode državu,ljudi koji vode fudbalske klubove i koji zastupaju interese bošnjaka u fudbalskom savezu.
Međutim problem je što su za razliku od srba koji rade 100 % ujedinjeni za svoj nacionalni interes na svakom koraku i u svakoj utakmici,bosanski predstavnici poprilično razjedinjeni,korumpirani,nesposobni i mutavi.
Naš klub je jednostavno na vjetrometini,apsolutno niko ne stoji iza njega i krade ga i vara ko kako stigne.Ne postoji gotovo nijedna utakmica ove sezone da smo imali regularno i pošteno suđenje,a da neko nama "pomogne" nekom sudijskom odlukom je naučna fantastika i nezamislivo.
Bitan razlog za poraz je i igrački tanak i slab roster i nedovoljan kvalitet na klupi.Nama se povrijedilo nekoliko igrača -Hrkač,Kulibali,Kuzmanović itd itd i mi nemamo dovoljan kvalitet da nadomjestimo te izostanke, a pogotovo da dobijemo utakmicu protiv protivnika koji ima suđenje iza sebe.Puno je tu poluigrača i slabosti na dosta pozicija od golmana pa nadalje.
Jedan od razloga neuspjeha i je taktička slabost i anemičnost trenera.Do 60 minute naši igrači su se trudili,borili koliko su mogli i igrali dosta dobro međutim kad su fizički pali i kad je protivnik preuzeo inicijativu naš trener je zaboravio da ima pravo i da zamijeni najumornije igrače.Kao posljedica kašnjenja u zamjenama protivnik je preuzeo inicijativu i na koncu postigao gol.Ljudi na tribinama su na vrijeme vidjeli da ekipa pada i da je vrijeme za zamjene,dovikivali da se mijenja ali naš strateg je čekao da primimo gol pa je onda kad je skoro sve gotovo-krenuo u reakciju.
Ima tu još toga poput luzerskog mentaliteta,nesposobnosti izgradnje pobjedničkog ili ratničkog morala i duha itd.Puno je polja na kojima se treba raditi.
Zadnja izmjena: CityCity, dana/u 17 sep 2022, 19:51, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 sep 2022, 19:50

Je li Jović razgovarao sa igračima? Zna li sta?

I on mi vala sve više liči na lika koji baca ublehe i pokusava nesto na fin gospodski način. Mlitavo to djeluje, bezidejno.

Daj ponovo Tarana, čini mi se da su tad bili najagresivniji.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 sep 2022, 20:09

Borac je pobijedio. Činjenica je da su doveli sudiju koji om je izdašnog pomogao, zakazan susret protiv naše umorne ekipe i to dvoje ide na dusu pomoći NS odnosno Vice. Jasno je da iako je Azmir u IO njegov uticaj je minoran kao i ostalih članova te B komponente.

Pored sudije nas ključni problem je roster. Nema Mice i Kulibalija i nema ih ko zamijeniti. Po mene Mišić i Pantelic su bili nešto bolji.
Naši igrači premoreni pali a nema izmjena što ide na dušu Jovicu.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 sep 2022, 20:36

Jedini koji je.imao muda danas je Pantelic,tako je djelovalo..ja kahem trebalo je udarat pa nek.dijele i crvene i sve,al.lomit,bas..
Sramotan je faul sviran Karicu,strasno.
Nema.finjaka s ovakvim ,jos Vojinobic nesto na kraju bi da se fajta..Gdje su muda igrcima,Jovicu,sta.se glumi gospoda dok te drugi prcaju u mozak.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 sep 2022, 20:43

Dobro će nam doći pauza da se zaliječe povrijeđeni igrači.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 sep 2022, 21:36

Postavlja se pitanje zašto nije bilo izmjena do samog kraja utakmice. Jel se to čuvao remi. Po onakom terenu trebalo je već na poluvrijeme izvesti Eleuota. Oko 60 -70 trebalo je još dvojicu. Mi smo se u drugom povukli i tu je trebalo napravit neke promjene ali koga uvesti Misinovica, Veselog pa to nisu igrači ni za federalne.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 sep 2022, 21:56

tuzlac je napisao/la:
17 sep 2022, 20:43
Dobro će nam doći pauza da se zaliječe povrijeđeni igrači.
Drug ti si na forumu puno puno stariji pa time i mnogo iskusnije od mene iako po godinama ( TI 61g) si puno mlađi od mene. Puno je stvari gje si u pravu al jbg često i zabrljaš. Moje je pravilo da nikad ne iznosimono što neznam.
Drago mi je da ponovo pišeš... al ako ti nešto znači mene interesuju striktno sportske teme.
Sportski pozzzz

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.