FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 12:23

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 11:51
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 11:39
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 11:13

Balja ba, nije do tebe do tvog kluba je, napisao sam nesto sto je fakat tako a ne da vrijedjam, nemas ti sta velicati nesto...Sloga je to iz Simin Hana, ne mozes od kluba iz MZ napraviti gradski klub pa da upumpas stotine miliona....napisao sam da vam je mjera federalna, ali prava mjera je kantonalna ako cemo posteno, sutra da Azmir digne ruke vama je opstinska liga.....
Nema veze, opstinska ili pl bez titula isto ti dodje. Sad potpisujem ako cemo kao vi tavoriti, boriti se za opstanke, igrati bez titula , biti duzni bogu i narodu, uprava nam ulaziti u "talove" da bi ostali u ligi, drugi nam placati igrace i pojacanja, kad zaskripi pokloniti se onom koga mrzimo , i sta jos vec sto se vama desava, radije sledece godine opstinska. Vuces me za jezik da ti pisem ovdje javno sta ti radi uprava, kako se prodaje i cime se sluze. Vama vase, nama nase. Vase je sve najbolje, nase sve najlosije, eto jeli ti lakse ?
Sta si se upalio.....samo ti kazem da ne mozete na silu nesto biti sto niste, dakle gradski klub....a to ako vam smeta, veliki je svijet, uvijek mozete klub preseliti u drugo mjesto i biti gradski klub, ovako ste prigradski klub koji je uzeo "gradsko" ime koje u nazivu ima rijec iz engleskog jezika. Navijaci Slobode ne biraju uprave i nisu odgovorni za postupke iste....a ti slobodno pisi, nemamo problema sa tim.
Nedao bog da udje Solina, Bukinje ili neka druga MZ u PL, pa zaboga sta ce oni tu. To je mjesto zagarantovano samo za gradove. Eto vam Zeljo, Celik igrajte sa njima, to su klubovi iz grada. Jedan se katapultirao gdje i jeste mjesto klubovima koji trose budjetske pare, a drugi na dobrom putu. Ja se ne stidim ni S Hana, ni Sloge, ja ovdje javno to potvrdjujem svojim pisanjem , spominjanjem Sloge, moj potpis to potvrdjuje. Ja sam u Slogu dosao prije Azmira, puno puno prije, furao svoju pricu i ljubav prema tom klubu kad nije bilo para, kad nije bilo PL. Nemozes mene plasiti tim stvarima, opstinskim ligama itd, zar nije vasa parola ,,ljubav se ne kupuje" prodaste se za sitne pare ! Ili to niste vi, to je vasa uprava, ili to nije vasa uprava, vi se ogradjujete od nje ? to je uprava Slobode, Jasmina Imamovica....jbg pises nama kako zavisimo od Azmira, a Jasmin vam kroji gace. Stacemo ako se budjet za Slobodu ukine, to vam dodje nesto , kao ako nas Azmir napusti. Mnogo je stvari, od kojih zavise obadva kluba, vi ste na budzetu grada, mi Azmira. Nije nas grijeh sto smo iz MZ.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 12:37

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 12:23

Nedao bog da udje Solina, Bukinje ili neka druga MZ u PL, pa zaboga sta ce oni tu. To je mjesto zagarantovano samo za gradove. Eto vam Zeljo, Celik igrajte sa njima, to su klubovi iz grada. Jedan se katapultirao gdje i jeste mjesto klubovima koji trose budjetske pare, a drugi na dobrom putu. Ja se ne stidim ni S Hana, ni Sloge, ja ovdje javno to potvrdjujem svojim pisanjem , spominjanjem Sloge, moj potpis to potvrdjuje. Ja sam u Slogu dosao prije Azmira, puno puno prije, furao svoju pricu i ljubav prema tom klubu kad nije bilo para, kad nije bilo PL. Nemozes mene plasiti tim stvarima, opstinskim ligama itd, zar nije vasa parola ,,ljubav se ne kupuje" prodaste se za sitne pare ! Ili to niste vi, to je vasa uprava, ili to nije vasa uprava, vi se ogradjujete od nje ? to je uprava Slobode, Jasmina Imamovica....jbg pises nama kako zavisimo od Azmira, a Jasmin vam kroji gace. Stacemo ako se budjet za Slobodu ukine, to vam dodje nesto , kao ako nas Azmir napusti. Mnogo je stvari, od kojih zavise obadva kluba, vi ste na budzetu grada, mi Azmira. Nije nas grijeh sto smo iz MZ.
Opet ti po svome, ja pisem o tvom klubu, a kako vidim opasno te pucaju komleksi koji ne mozete da izbacite iz sebe...opet ti meni pises o sto godina postojanja, neosvajanju titule....drug iz tebe opasno puca animuzitet prema Slobodi i gradu Tuzli...ja tebi pisem o sasvim necemu drugome, da ne mozete nikada biti gradski klub da postojite jos dvjesto godina, ti meni sad o budjetskim parama. Ti da volis svoj klub, ne bi dozvolio da ti Azmir mijenja naziv kluba u "city" kad vi blage veze nemate sa nazivom "city" a pogotovo da vam klub nosi naziv grada, zasto niste stavili naziv Simin Han city, a i to bi bilo u najmanju ruku neozbiljno.....vratite nam Slogu i mirna Bosna.

Edit: FK Sloboda Tuzla je u vlasnistvu grada a ne gradonacelnika i budjet za FK Slobodu iz Tuzle glasa gradsko vijece grada Tuzle.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 12:54

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 12:37
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 12:23

Nedao bog da udje Solina, Bukinje ili neka druga MZ u PL, pa zaboga sta ce oni tu. To je mjesto zagarantovano samo za gradove. Eto vam Zeljo, Celik igrajte sa njima, to su klubovi iz grada. Jedan se katapultirao gdje i jeste mjesto klubovima koji trose budjetske pare, a drugi na dobrom putu. Ja se ne stidim ni S Hana, ni Sloge, ja ovdje javno to potvrdjujem svojim pisanjem , spominjanjem Sloge, moj potpis to potvrdjuje. Ja sam u Slogu dosao prije Azmira, puno puno prije, furao svoju pricu i ljubav prema tom klubu kad nije bilo para, kad nije bilo PL. Nemozes mene plasiti tim stvarima, opstinskim ligama itd, zar nije vasa parola ,,ljubav se ne kupuje" prodaste se za sitne pare ! Ili to niste vi, to je vasa uprava, ili to nije vasa uprava, vi se ogradjujete od nje ? to je uprava Slobode, Jasmina Imamovica....jbg pises nama kako zavisimo od Azmira, a Jasmin vam kroji gace. Stacemo ako se budjet za Slobodu ukine, to vam dodje nesto , kao ako nas Azmir napusti. Mnogo je stvari, od kojih zavise obadva kluba, vi ste na budzetu grada, mi Azmira. Nije nas grijeh sto smo iz MZ.
Opet ti po svome, ja pisem o tvom klubu, a kako vidim opasno te pucaju komleksi koji ne mozete da izbacite iz sebe...opet ti meni pises o sto godina postojanja, neosvajanju titule....drug iz tebe opasno puca animuzitet prema Slobodi i gradu Tuzli...ja tebi pisem o sasvim necemu drugome, da ne mozete nikada biti gradski klub da postojite jos dvjesto godina, ti meni sad o budjetskim parama. Ti da volis svoj klub, ne bi dozvolio da ti Azmir mijenja naziv kluba u "city" kad vi blage veze nemate sa nazivom "city" a pogotovo da vam klub nosi naziv grada, zasto niste stavili naziv Simin Han city, a i to bi bilo u najmanju ruku neozbiljno.....vratite nam Slogu i mirna Bosna.
Vratite nam Gorki ! Sta ti imas meni pisati o mom klubu, sta to tebe sikira, imas previse problema u svom, treba to prvo rijesiti. Puca me kompleks da znas, zaboga smeta mi Sloboda, tebi je ok da Jasmin kroji gace Slobodi,a toboze se sikiras sto je Azmir promjenio naziv mog kluba ! Ma hajde bjezi, ispade ti veci Slogas od mene. Idemo u nedogled sa ovom raspravom, niti zelimo niti smo gradski klub. Dolazimo iz S Hana, mjesne zajednice, koja pripada gradu Tuzli. Pripadamo fudbalskom savezu grada Tuzle, i samo sa tog aspekta se vezemo sa Tuzlom. Nije S Han , Sjenjak, Brcanska, itd itd. Nek je vama sa srecom, opteretili ste se nama, nasim nazivom, Azmirom, to vi kao USA rjesavate svjetske probleme, pa hocete i nama da valjate, da pisete gdje nam je mjesto, kako treba da se zovemo. Svako dobro.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 13:09

Nemam ja tebi sta pisati o tvom klubu, samo nemozes porediti svoj mali prigradski klub iz MZ Simin Han sa Slobodom i pisati o sto godina postojanja bez titule, Balja zejebi tu pricu....stvari ce doci na svoje mjesto, Celik ce se vratiti i svi klubovi na svoje mjesto koji imaju tradiciju, armiju navijaca,....dakle neprirodno je da klubovi poput Listice, Doboj Kaknja, Sloge igraju PL.... atebi niko nikada nece braniti da volis i navijas za svoj klub, samo ne pokusavaj svoj klub stavljati u ravni sa Slobodom.
🔴⚫️

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 13:23

"Edit: FK Sloboda Tuzla je u vlasnistvu grada "
Uz dužno poštovanje komšija , niste u vlasništvu grada i niste ni u čijem vlasništvu.Vi ste po zakonu Udruženje građana.
Tuzla City je također Udruženje građana.Tuzla City ima jakog sponzora vi nemate.
Tuzla City nema dugove.Vi ste u dugovima do guše.

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 11 apr 2021, 13:27

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 13:09
Nemam ja tebi sta pisati o tvom klubu, samo nemozes porediti svoj mali prigradski klub iz MZ Simin Han sa Slobodom i pisati o sto godina postojanja bez titule, Balja zejebi tu pricu....stvari ce doci na svoje mjesto, Celik ce se vratiti i svi klubovi na svoje mjesto koji imaju tradiciju, armiju navijaca,....dakle neprirodno je da klubovi poput Listice, Doboj Kaknja, Sloge igraju PL.... atebi niko nikada nece braniti da volis i navijas za svoj klub, samo ne pokusavaj svoj klub stavljati u ravni sa Slobodom.
Polahko ohladi malo...da vam nije Azmira bilo prije par godina bili bi ko Celik...suti i pokri se.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 13:32

tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 13:23
"Edit: FK Sloboda Tuzla je u vlasnistvu grada "
Uz dužno poštovanje komšija , niste u vlasništvu grada i niste ni u čijem vlasništvu.Vi ste po zakonu Udruženje građana.
Tuzla City je također Udruženje građana.Tuzla City ima jakog sponzora vi nemate.
Tuzla City nema dugove.Vi ste u dugovima do guše.
Cudi me, ja konto da smo u Gorki u vlasnistvu kraljevine Jugoslavije, a uprava u izbjeglistvu u Londonu.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 apr 2021, 13:46

Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:27
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 13:09
Nemam ja tebi sta pisati o tvom klubu, samo nemozes porediti svoj mali prigradski klub iz MZ Simin Han sa Slobodom i pisati o sto godina postojanja bez titule, Balja zejebi tu pricu....stvari ce doci na svoje mjesto, Celik ce se vratiti i svi klubovi na svoje mjesto koji imaju tradiciju, armiju navijaca,....dakle neprirodno je da klubovi poput Listice, Doboj Kaknja, Sloge igraju PL.... atebi niko nikada nece braniti da volis i navijas za svoj klub, samo ne pokusavaj svoj klub stavljati u ravni sa Slobodom.
Polahko ohladi malo...da vam nije Azmira bilo prije par godina bili bi ko Celik...suti i pokri se.
Vama da nije Azmirove sise ne bi ni postojali, u najboljem slucaju koprcali bi se u opstinskoj ligi. Zato zacepi gubicu i uzivaj u jos malo vremena sto vam je ostalo jer jos malo dojicete vlastiti ku rac umjesto Azmirove sise.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 13:57

"Gorki " je je ime kojeg valja s poštovanjem spomenuti.Mislim da nije potrebno obrazloženje.

slika
Tuzla - grad i ljudi
24. Februar 2012. ·
Ibrahim-beg Džindo
Medju najstarijim porodicama u Tuzli je porodica Ibrahim-bega Džinde, koja je živjela u blizini džamije u mahali, a koja je po njoj i dobila ime...Džindić mahala.
Ibrahim-beg Džindo je bio gradonačelnik Tuzle u dva mandata: od 1885-1889. i od 1893-1897. godine. U vrijeme kada je bio glavni gradski otac, sagradjena je Gradska česma 1888. godine. U njegovom vlasništvu je bio objekat (kasnije Radnički dom), koji se nalazio naspram nekadašnje Foglarove ulice (izmedju sadašnje "Limenke" i Gradske kafane) u kojem je održana Osnivačka konferencija Socijaldemokratske stranke 31. oktobra 1909. godine, a novembra 1919. i Osnivačka skupština Socijalističke radničke partije, a poslije par dana je u njemu osnovano i Radničko sportsko društvo "Gorki"-kasnije RSD "Sloboda"...
Slikoviti nišan Ibrahim-bega Džinde se i dan-danas nalazi u dvorištu Džindičke džamije.
Iz "Vremeplova" Dragiše Trifkovića

- Za tuzlake koji ne znaju ,ova zgrada se nalazila u produžetku današnjeg središta gradskog odbora sda -Tuzla .
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 apr 2021, 14:01, ukupno mijenjano 2 puta.

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 11 apr 2021, 13:58

Sviuodbranu je napisao/la:
11 apr 2021, 13:46
Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:27
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 13:09
Nemam ja tebi sta pisati o tvom klubu, samo nemozes porediti svoj mali prigradski klub iz MZ Simin Han sa Slobodom i pisati o sto godina postojanja bez titule, Balja zejebi tu pricu....stvari ce doci na svoje mjesto, Celik ce se vratiti i svi klubovi na svoje mjesto koji imaju tradiciju, armiju navijaca,....dakle neprirodno je da klubovi poput Listice, Doboj Kaknja, Sloge igraju PL.... atebi niko nikada nece braniti da volis i navijas za svoj klub, samo ne pokusavaj svoj klub stavljati u ravni sa Slobodom.
Polahko ohladi malo...da vam nije Azmira bilo prije par godina bili bi ko Celik...suti i pokri se.
Vama da nije Azmirove sise ne bi ni postojali, u najboljem slucaju koprcali bi se u opstinskoj ligi. Zato zacepi gubicu i uzivaj u jos malo vremena sto vam je ostalo jer jos malo dojicete vlastiti ku rac umjesto Azmirove sise.
Ako mi tonimo i vi cete sa nama...jos niste razumili poentu "SLOBODASI"!! Da vam nije Azmir prije bilo a evo i sad spasava vas. Mene bi bilo sramota vise...koliko puta ce te jos kleknuti azmiru.. :plac:

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la MMA075 » 11 apr 2021, 14:02

Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:58
Sviuodbranu je napisao/la:
11 apr 2021, 13:46
Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:27

Polahko ohladi malo...da vam nije Azmira bilo prije par godina bili bi ko Celik...suti i pokri se.
Vama da nije Azmirove sise ne bi ni postojali, u najboljem slucaju koprcali bi se u opstinskoj ligi. Zato zacepi gubicu i uzivaj u jos malo vremena sto vam je ostalo jer jos malo dojicete vlastiti ku rac umjesto Azmirove sise.
Ako mi tonimo i vi cete sa nama...jos niste razumili poentu "SLOBODASI"!! Da vam nije Azmir prije bilo a evo i sad spasava vas. Mene bi bilo sramota vise...koliko puta ce te jos kleknuti azmiru.. :plac:
De ba dijasporas ti nesto znas.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 14:08

VALJA PRIZNATI DA NAMA ODGOVARA DA GORKI POSTOJI I DA POPRAVI SVOJE STANJE.ONI NAMA DIŽU CIJENU I MI UZ NJIH KROZ RIVALSTVO SVAKAKO DOBIJAMO NA ZNAČAJU U OČIMA ŠIRE BH JAVNOSTI, A DOK JE TUZLACITYJA KOMUNISTI GORKOG SIGURNO NE SMIJU UGASITI KAO ŠTO SU TO URADILI SA KK SLOBODA.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 14:09

Sviuodbranu je napisao/la:
11 apr 2021, 13:46
Fanatico89 je napisao/la:
11 apr 2021, 13:27
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 13:09
Nemam ja tebi sta pisati o tvom klubu, samo nemozes porediti svoj mali prigradski klub iz MZ Simin Han sa Slobodom i pisati o sto godina postojanja bez titule, Balja zejebi tu pricu....stvari ce doci na svoje mjesto, Celik ce se vratiti i svi klubovi na svoje mjesto koji imaju tradiciju, armiju navijaca,....dakle neprirodno je da klubovi poput Listice, Doboj Kaknja, Sloge igraju PL.... atebi niko nikada nece braniti da volis i navijas za svoj klub, samo ne pokusavaj svoj klub stavljati u ravni sa Slobodom.
Polahko ohladi malo...da vam nije Azmira bilo prije par godina bili bi ko Celik...suti i pokri se.
Vama da nije Azmirove sise ne bi ni postojali, u najboljem slucaju koprcali bi se u opstinskoj ligi. Zato zacepi gubicu i uzivaj u jos malo vremena sto vam je ostalo jer jos malo dojicete vlastiti ku rac umjesto Azmirove sise.
Kao prvo nema potrebe za vrijedjanjem, ili je to najbolje sto znas. Ja cu opet napisati vise se sikirate za nas, od nas samih, sto li ? Znam da ste ljuti na Azmira, ali boze moj, zivot ide dalje.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 14:15

tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 14:08
VALJA PRIZNATI DA NAMA ODGOVARA DA GORKI POSTOJI I DA POPRAVI SVOJE STANJE.ONI NAMA DIŽU CIJENU I MI UZ NJIH KROZ RIVALSTVO SVAKAKO DOBIJAMO NA ZNAČAJU U OČIMA ŠIRE BH JAVNOSTI, A DOK JE TUZLACITYJA KOMUNISTI GORKOG SIGURNO NE SMIJU UGASITI KAO ŠTO SU TO URADILI SA KK SLOBODA.
O cemu ti pises, gdje ce te biti cijenjeni i od koga....pa bolan koliko vas navijaca ima, Azmir gore nije ni trebao praviti tribinu, mogli ste svi stati oko one stare ograde...frajer moro napraviti tribinu zbog licence....koji ti traume imas prijatelju ko da si bio na Golom otoku pa te Alija izvukao i osvjestio te...najvise raje bilo kad je bio Enes Begovic.
🔴⚫️

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 14:22

IMA BOGAMI IMA.

slika

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 14:26

To kad je Azmir naredio da svi moraju doci iz njegove firme, kakve ti veze bolan imas sa Slogom iliti TC, pobjego si gore kad niste mogli napraviti SDA futbol tim u gradu, pa si se priklonio gore.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 14:27

tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 14:22
IMA BOGAMI IMA.

slika
Ma nevrijedi se raspravljat...pusti to .

slika
Sta velis ?
Tuzla City / Sloga Simin Han

emir012
Postovi: 499
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 11 apr 2021, 14:41

Zar nema milion drugih tema na kojima se mogu vodit ove rasprave Tuzla City / Sloboda ?

Citam danas da nas je Kostic i zvanicno napustio - hvala mu za sve i zelim mu uspjesan nastavak karijere.

Mozda prvi put otkako je dosao, ali moram spomenuti - ne svidja mi se ovaj sastav za danas.

Prizeljkivao sam vise promjena u odnosu na Sarajevo - nije to bila bas tako sjajna igra kao sto Musemic tvrdi.

Nadam se ipak da ako Bog da mozemo do pobjede i vazna 3 boda.

Sretno ekipi danas..

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 14:45

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 14:27
tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 14:22
IMA BOGAMI IMA.

slika
Ma nevrijedi se raspravljat...pusti to .

slika
Sta velis ?
Drago mije da je ukazao povjerenje Crnki.Nadam se i Ubiparipu u 2. pol.Znači nemamo Rustemovićai Mišića.
Meni prvo na pamet palo što neki dan reče "pozitivan stav",da će Mehidić na defanzivnog uz Karjaša.Ali sad kad vidim službeno da je na krilu ,neka, on zna Tušanj i zna opalit lijevom nogom .Tu su svi u zadnjoj Liniji .Jedina izmjena ,Mehidić umjesto Mišća .Meni Ramić malo djeluje jalovo.Možda je mogo Badara biti starter.Ali ,bumo videli....Neka je s uz Božiju pomoć i da pobijedimo.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 14:47

tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 14:45
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 14:27
tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 14:22
IMA BOGAMI IMA.

slika
Ma nevrijedi se raspravljat...pusti to .

slika
Sta velis ?
Drago mije da je ukazao povjeenjeCrnki.Nadam se i Ubiparipu u 2. pol.Znači nemamo Rustemovićai Mišića.
Meni prvo na pamet palo što neki dan reče "pozitivan stav",da će Mehidić na defanzivnog uz Karjaša.Ali sad kad vidim službeno da je na krilu ,neka on zna Tušanj i zna opalit lijevom nogom .Tu su svi u zadnjoj Liniji .Jedina izmjena ,Mehidić umjesto Mišća .Meni Ramić malo djeluje jalovo.Možda je mogo Badara biti starter.Ali ,bumo videli....Neka je s uz Božiju pomoć i da pobijedimo.
Neka ih rotira u napadu, nek svi dobiju sansu da znamo ko treba igrati, da nebi bilo nije bilo sansi. Imali su ih i Badzi i Ubiparip.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirsonetz i 2 gosta.