FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
CityCity
Postovi: 1416
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 25 sep 2020, 19:26

Kad je u pitanju duel sa Gorkim tu očekujem pobjedu jer jednostavno imamo bolji tim i individualno i kolektivno.Svi su na raspolaganju i dobro je da se Barišić vraća jer će pridonijeti stabilnosti odbrane a i u napadu je odličan u igri glavom.Treba se nametnuti odmah od početka i ostvariti prednost.Gorki bez obzira na sav respekt ima zaista nejaku ekipu i u ovoj utakmici ne treba previše mudrovati nego pokazati snagu.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 25 sep 2020, 19:54

tuzlac je napisao/la:
24 sep 2020, 17:57
JA NE TRAŽIM EVROPU NEGO IGRU.MI SMO SAMO U DOBOJU KOD KAKNJA ODIGRALI KAKO VALJA.SVE OSTALE UTAKMICE SU SAMO SMARANJE.BILO DA JE RIJEČ O ONIM KOJE SMO POBIJEDILI ILI ONIM KOJE SMO PORAŽENI ILI REMIZIRALI.NUKIĆ NA DESNOM BEKU JE PARADIGMA NALIĆEVOG (NE)POZNAVANJA FUDBALA.FEJZIĆ I ĐERIĆ NA KLUPI, DŽAFIĆ U STARTNOJ POSTAVI PO SVAKU CIJENU ITD.NEKO GOVORI O POBJEDI NAD GORKIM.JA POTPISUJEM BOD.GORKI JE EKIPA KOJA DIŠE JEDNOM DUŠOM.SPORTSKI MORAL IM JE NA ZAVIDNOJ VISINI.ULAZE U OVAJ MEČ S POZITIVNIM PREDZNAKOM A TUZLA JE EKIPA KOJA JE DOŽIVILA IMPLOZIJU.IGRAČI IGRAJU NAZOR JER NE MOGU ZDRAVIM RAZUMOM DA SE POMIRE SA ONIM ŠTO TZV.TRENER NALIĆ RADI.
PORAZ OD GORKOG AKO SE DESI, BI TREBAO BITI LJEKOVIT.LIJEKOVI SU UGLAVNOM GORKI.
NALIĆEVI ZAGOVORNICI NA OVOM PDF. SU SADA U OBAVEZAMA I NEMAJU VREMENA DA PIŠU.PA BRANITE GA ZABOGA.NEĆETE VALJDA OSTAVITI VELIKOG STRUČNJAKA NA CJEDILU NAKON TOLIKO ISPIJENIH KAFA.
Bez zelje da ulazim s tobom u prepucavanja. Jasno ti kazem da nism za to da se treneri ko god da je smjenjuju prije da vode jednu utakmicu. A rezultati su mjera svakog trenera i onog momenta kada ih nema necu podrzat niti jednog. Tako da nema potrebe da prozivas nikog sta me briga za Nalu ili bilo kog drugog dok ide dobro je kad ne ide dovest drugog.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 sep 2020, 19:56

slika

Veliki hendikep za ovu utakmicu je odsustvo publike.Tek sa punim tribinama to bi bio pravi derbi.Ovako ,imat ćemo manje više "gluhi derbi".Dobro je da će biti tv prenos i da će širi auditorijum biti u prilici gledati ovu utakicu.Tuzla je samo nominalni domaćin , Inače radi se o utakmici u kojoj nema ni gosta ni domaćina.Šansu za igru imaju i jedni i drugi .Tuzla je u velikoj krizi igre i rezultata pogotovo ako ae uzmu u obzir izrečene ambicije pred početak Lige.
- Sloboda je mlad poletan tim koji ne daje pardona nikome.Širokom su zabili 3 gola Sarajevu 2 i očito su oštećeni u toj utakmici za gol primljen iz ofsajda. Po TM Sloboda vrijedi 2,95 miliona Eura , Tuzla 4,40 miliona.Tuzla je tri utakmice protiv velikih ekipa u Pl glatko izgubila.Protiv nešto slabijih nanizala je 4 pobjede i jedan remi.
- Sloboda na tabeli zaostaje samo tri boda iza TuzlaCity.Kad bi imena unaprijed donosila pobjedu ,Tuzla bi bila favorit ,ali kad pogledamo samo 3:0 Slobode protiv Širokog jasno je da oba protivnika sutra ulaze ravnopravno u utakmicu.
- Naliću bi godila pobjeda prije serije utakmica protiv velikih protivnika, no, i Sloboda ima svoju računicu.Nema dvojbe da Nalić nema šansi da pobijedi Želju,Zrinjskog ili Širokog.Ja mislim da je i u sutrašnjem meču njemu remi najveći domet. Nije isključeno da Sloboda pobijedi.Da li Tuzla može pobijediti? Može teoretski ali po stanju rasula koje vlada u ekipi i igri koje nemamo nisam optimist kad je Tuzla u pitanju.Najveću korist od ove utakmice Tuzla bi dobila ako se kurtališe Nalića i Muratovića ma kako to kome zvučalo.
- No pošto smo o problemima TuzlaCityja manje više upoznati već mjesecima treba ostaviti to po strani i pogledati utakmicu u nedelju.Bit će vjerujem interesantna.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 25 sep 2020, 21:04

Samo budala ili tneko ko mrzi klub moze napisati da smo tri derbija glatko izgubili (Siroki, Sarajevo i Borac) Onaj ko je gledao ove utakmice dobro 4th na kako smo izgubili. Dobili smo Krupu, Mladost, a ove dvije ekipe si otresle vece klubove od Tuzle. Niko ovdje ne brani Nalica, ne igramo idealno, ali nas niko nije ni razbio ni nadigrao. To sto neko ne simpatise pojedine igrace, ili trenera, sportskog direktora, e to je vec nesto drugo. Evo ja ti odgovorno tvrdim da Husref Musemic nece voditi Tuzlu, mozes ga prizivati koliko hoces ali se nece odazvagi. Ako te ubija nostalgija za nji., nadji neku njegovu utakmici i gledaj ga. Svi mozemo komentarisati, ukazivati na dobro i lose, ali onaj ko daje pare ima pravo da mjenja igrace i trenere. Slijedi nam teska utakmica, utakmica koja donosi dosta vise od tri boda, nadam se da ce mo biti uspijesniji u Nedelju. Nisam pristalica cestog mjenjanja igraca i trenera, za svaki dobar i uspijesan rad je potreban kontinuitet. Sve osim tri boda za mene bi bilo razocarenje.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
CityCity
Postovi: 1416
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 25 sep 2020, 21:23

tuzlac je napisao/la:
25 sep 2020, 19:56
slika

Veliki hendikep za ovu utakmicu je odsustvo publike.Tek sa punim tribinama to bi bio pravi derbi.Ovako ,imat ćemo manje više "gluhi derbi".Dobro je da će biti tv prenos i da će širi auditorijum biti u prilici gledati ovu utakicu.Tuzla je samo nominalni domaćin , Inače radi se o utakmici u kojoj nema ni gosta ni domaćina.Šansu za igru imaju i jedni i drugi .Tuzla je u velikoj krizi igre i rezultata pogotovo ako ae uzmu u obzir izrečene ambicije pred početak Lige.
- Sloboda je mlad poletan tim koji ne daje pardona nikome.Širokom su zabili 3 gola Sarajevu 2 i očito su oštećeni u toj utakmici za gol primljen iz ofsajda. Po TM Sloboda vrijedi 2,95 miliona Eura , Tuzla 4,40 miliona.Tuzla je tri utakmice protiv velikih ekipa u Pl glatko izgubila.Protiv nešto slabijih nanizala je 4 pobjede i jedan remi.
- Sloboda na tabeli zaostaje samo tri boda iza TuzlaCity.Kad bi imena unaprijed donosila pobjedu ,Tuzla bi bila favorit ,ali kad pogledamo samo 3:0 Slobode protiv Širokog jasno je da oba protivnika sutra ulaze ravnopravno u utakmicu.
- Naliću bi godila pobjeda prije serije utakmica protiv velikih protivnika, no, i Sloboda ima svoju računicu.Nema dvojbe da Nalić nema šansi da pobijedi Želju,Zrinjskog ili Širokog.Ja mislim da je i u sutrašnjem meču njemu remi najveći domet. Nije isključeno da Sloboda pobijedi.Da li Tuzla može pobijediti? Može teoretski ali po stanju rasula koje vlada u ekipi i igri koje nemamo nisam optimist kad je Tuzla u pitanju.Najveću korist od ove utakmice Tuzla bi dobila ako se kurtališe Nalića i Muratovića ma kako to kome zvučalo.
- No pošto smo o problemima TuzlaCityja manje više upoznati već mjesecima treba ostaviti to po strani i pogledati utakmicu u nedelju.Bit će vjerujem interesantna.
Većina onog što je ovdje nabacano navrat-nanos je napisano iz perspektive navijača Slobode a ne Tuzla Cityja.Iz posta prosto izbija nepodnošenje Nalića i Muratovića i ništa više a jasno vidi nada i težnja da City izgubi.Kao Sloboda je "mlad i poletan tim" a City "u rasulu".Nadrealno :D :D :D

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2020, 21:30

Ma ovdje samo pobjeda dolazi u obzir...sve drugo je fula teška ...mada će Nala i minimalnim porazon bit zadovoljan, predostavljam :D...lik vazda zadovoljan
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
CityCity
Postovi: 1416
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 25 sep 2020, 21:33

staragarda je napisao/la:
25 sep 2020, 21:30
Ma ovdje samo pobjeda dolazi u obzir...sve drugo je fula teška ...mada će Nala i minimalnim porazon bit zadovoljan, predostavljam :D...lik vazda zadovoljan
On je ponekad zadovoljan i sa ubjedljivim porazom (npr 0:4) :D :D a bitno je da su "margine" male i da dobro stojimo "energetski". :D :D

Pozitivanstav
Postovi: 662
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 25 sep 2020, 23:08

elvirbaljic je napisao/la:
25 sep 2020, 21:04
Samo budala ili tneko ko mrzi klub moze napisati da smo tri derbija glatko izgubili (Siroki, Sarajevo i Borac) Onaj ko je gledao ove utakmice dobro 4th na kako smo izgubili. Dobili smo Krupu, Mladost, a ove dvije ekipe si otresle vece klubove od Tuzle. Niko ovdje ne brani Nalica, ne igramo idealno, ali nas niko nije ni razbio ni nadigrao. To sto neko ne simpatise pojedine igrace, ili trenera, sportskog direktora, e to je vec nesto drugo. Evo ja ti odgovorno tvrdim da Husref Musemic nece voditi Tuzlu, mozes ga prizivati koliko hoces ali se nece odazvagi. Ako te ubija nostalgija za nji., nadji neku njegovu utakmici i gledaj ga. Svi mozemo komentarisati, ukazivati na dobro i lose, ali onaj ko daje pare ima pravo da mjenja igrace i trenere. Slijedi nam teska utakmica, utakmica koja donosi dosta vise od tri boda, nadam se da ce mo biti uspijesniji u Nedelju. Nisam pristalica cestog mjenjanja igraca i trenera, za svaki dobar i uspijesan rad je potreban kontinuitet. Sve osim tri boda za mene bi bilo razocarenje.
Ma osim utakmice protiv Borca sve je bilo i vise nego solidno,bar kada je igra i pitanju.
Ne vrijedi samo kritikovat,pa nema ni jedne ekipe koja briljira u ligi.
Fali koji bod ,to stoji ali staje tu je.
Ubiparip mora proradit i vjerujem da bi time bodova vise bilo,zabrinjava pomalo Vojo.
Tuzlac,olako se upustas u otpustanja i smjene,imaju neka prava,ugovori pa i ljudski aspekti.
Nije lahko ni dovest igraca u Tz,svaki iole bolji ce prije u neki nas veci klub..
Tako da malo strpljenja,podrske .

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 sep 2020, 14:02

- Valja istini pogledati u oči ma kakva bila."Glatko izgubili"znači nismo im ni jednog gola dali.Sve što smo pobijedili osim Mladosti je nazor.
Mi nemamo igru .Evidentno je nezadovoljstvo pojedinih igrača koje se na žalost ispoljava kroz nervozu.Priznajem da jedva čekam da se riješimo spomenute dvojice. Ne stidim se to reći.Jasno mi je ko dan da su oni krivi za ovako neprepoznatljivu igru ekipe.Ako neko misli da će bilo koji protivnik pa i Sloboda stajati i gledati kako Nala "rastura" ,vara se.Musemiću se nadam ali pitanje hoće li sad Husref prihvatiti Tuzlu. Daj Bože.....I tako u krug ,ali badava .....Potpisujem ovo što kaže"staragarda".

Pozitivanstav
Postovi: 662
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 26 sep 2020, 17:16

tuzlac je napisao/la:
26 sep 2020, 14:02
- Valja istini pogledati u oči ma kakva bila."Glatko izgubili"znači nismo im ni jednog gola dali.Sve što smo pobijedili osim Mladosti je nazor.
Mi nemamo igru .Evidentno je nezadovoljstvo pojedinih igrača koje se na žalost ispoljava kroz nervozu.Priznajem da jedva čekam da se riješimo spomenute dvojice. Ne stidim se to reći.Jasno mi je ko dan da su oni krivi za ovako neprepoznatljivu igru ekipe.Ako neko misli da će bilo koji protivnik pa i Sloboda stajati i gledati kako Nala "rastura" ,vara se.Musemiću se nadam ali pitanje hoće li sad Husref prihvatiti Tuzlu. Daj Bože.....I tako u krug ,ali badava .....Potpisujem ovo što kaže"staragarda".
Znas li zasto se Sar kutarisalo Musemica,legende kluba?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 26 sep 2020, 18:49

Jel realno da će Beganović sutra igrati :?
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 sep 2020, 19:50

Pozitivanstav je napisao/la:
26 sep 2020, 17:16
tuzlac je napisao/la:
26 sep 2020, 14:02
- Valja istini pogledati u oči ma kakva bila."Glatko izgubili"znači nismo im ni jednog gola dali.Sve što smo pobijedili osim Mladosti je nazor.
Mi nemamo igru .Evidentno je nezadovoljstvo pojedinih igrača koje se na žalost ispoljava kroz nervozu.Priznajem da jedva čekam da se riješimo spomenute dvojice. Ne stidim se to reći.Jasno mi je ko dan da su oni krivi za ovako neprepoznatljivu igru ekipe.Ako neko misli da će bilo koji protivnik pa i Sloboda stajati i gledati kako Nala "rastura" ,vara se.Musemiću se nadam ali pitanje hoće li sad Husref prihvatiti Tuzlu. Daj Bože.....I tako u krug ,ali badava .....Potpisujem ovo što kaže"staragarda".
Znas li zasto se Sar kutarisalo Musemica,legende kluba?
Ne niti me oni interesuju.
Znam da su ga 2014 nakon operacje na srcu poslali u skaute.??? Eh tad ga je Husić u januaru 2015 u sezoni 2014/15 digao iz mrtvih i doveo u Slobodu.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 26 sep 2020, 20:02, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 sep 2020, 20:00

staragarda je napisao/la:
26 sep 2020, 18:49
Jel realno da će Beganović sutra igrati :?
Sutra se najviše gaće tresu kapitenu Beganoviću zbog Crnkića, a ovaj drugi Beganović će sutra gristi kao lud.Pa onda ,nekad kod nas stokilaš a sada šlang igrač Husejinović.On će igrati kao da je u dresu Verdera.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 sep 2020, 20:07

CityCity je napisao/la:
25 sep 2020, 21:33
staragarda je napisao/la:
25 sep 2020, 21:30
Ma ovdje samo pobjeda dolazi u obzir...sve drugo je fula teška ...mada će Nala i minimalnim porazon bit zadovoljan, predostavljam :D...lik vazda zadovoljan
On je ponekad zadovoljan i sa ubjedljivim porazom (npr 0:4) :D :D a bitno je da su "margine" male i da dobro stojimo "energetski". :D :D
:D :D :D :D

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 26 sep 2020, 21:19

tuzlac je napisao/la:
26 sep 2020, 20:00
staragarda je napisao/la:
26 sep 2020, 18:49
Jel realno da će Beganović sutra igrati :?
Sutra se najviše gaće tresu kapitenu Beganoviću zbog Crnkića, a ovaj drugi Beganović će sutra gristi kao lud.Pa onda ,nekad kod nas stokilaš a sada šlang igrač Husejinović.On će igrati kao da je u dresu Verdera.
Pitam za drugog Beganovica...on je na POSUDBI u Slobodi...jel moguće da se niko iz TC nije sjetio klauzule da ne može igrat protiv kluba sa kojim ima UGOVOR....kakvi amateri i kakav javasluk...hahahahaha.....u rangu Slobode
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 26 sep 2020, 23:10

Nije posudjen,raskinut je ugovor i otiso je kao slobodan igrac.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 26 sep 2020, 23:46

slogash je napisao/la:
26 sep 2020, 23:10
Nije posudjen,raskinut je ugovor i otiso je kao slobodan igrac.
Ok,nisam znao...mislio sam da je posudba neka u pitanju...sutra ako TC ne dobije mislim da se mora okrenuti Kupu i tu tražiti evopsku kartu je se sarajlije i borac pofino odvajaju a znamo da je 4. mjesto drvena medalja...ostaje onda taj Kup koji sa ovim rosterom nije nemoguća mislija još ako te žrijeb pomazi može se dosta lako do polufinala-finala....kako god sutra je po meni zadnja karta za Evopu kroz prvenstvo mada ja ono dugo ali kad ti se neko odlijepi na 6-8 bodova nema tu neke nade...čak mislim da će se i zrinjski okrenuti Kupu i evropskoj karti
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 27 sep 2020, 12:57

Hajmo danas muski i tri boda uzeti, samo pobijeda i srce na teren...
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 sep 2020, 14:39

- X - Ko kuća.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 sep 2020, 14:41

elvirbaljic je napisao/la:
27 sep 2020, 12:57
Hajmo danas muski i tri boda uzeti, samo pobijeda i srce na teren...
NEMOJ TAKO, OTKRIT ĆE NAM TAKTIKU. :crazy:

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.