FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:12

fks74 je napisao/la:
13 maj 2021, 18:50
Kome vam prijete kartoni, da znam ko' će dobiti ovo kolo ? :rol:
Nema to veze ,znaš i sam kako idu završnice prvenstva.Neće niko sada popravljati vaše greške.Borac je vas otreso na Koševu i to glatko. Vi nas izbacili iz Kupa i sad bi mi trebali ginuti za vas u Banja Luci.Gorki vas je već uhakao i tu se nema šta objašnjavati.Željo........Nemate više prijatelja ,sve ste pogazili.Raspala se sarajevsko - škutorska koalicija.Došao je Vico.

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la forza_juve » 13 maj 2021, 19:17

Zaboravlja se zahvaljujući kome TC igra premijer ligu, interesantno :kafa:
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:22

FK TUZLA CITY – FK VELEŽ ,Banovići ; 16.05.2021. 17:00 -TV -Nema.

Sudija: Peljto Irfan – Sarajevo
A 1 Dujak Goran – Odžak
A 2 Đozić Enes – Sarajevo
4 Mulahasanović Adis – Sarajevo
Posmatrač suđenja:Osmić Muhamed – Maglaj
Delegat :Marić Radika
Medicinski službenik Dr. Mijatović Srđan
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 maj 2021, 19:32, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:25

ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ - ZALIMIN
slika
...........................Irfan Peljto

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:27

forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:17
Zaboravlja se zahvaljujući kome TC igra premijer ligu, interesantno :kafa:
VI STE SE TEŠKO OGRIJEŠILI O HUSREFA MUSEMIĆA.STIĆI ĆE VAS ONE NJEGOVE SUZE.

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la forza_juve » 13 maj 2021, 19:31

tuzlac je napisao/la:
13 maj 2021, 19:27
forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:17
Zaboravlja se zahvaljujući kome TC igra premijer ligu, interesantno :kafa:
VI STE SE TEŠKO OGRIJEŠILI O HUSREFA MUSEMIĆA.STIĆI ĆE VAS ONE NJEGOVE SUZE.
Mi smo ogriješili što smo vas ostavili u ligi, pozdrav
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:36

forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:31
tuzlac je napisao/la:
13 maj 2021, 19:27
forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:17
Zaboravlja se zahvaljujući kome TC igra premijer ligu, interesantno :kafa:
VI STE SE TEŠKO OGRIJEŠILI O HUSREFA MUSEMIĆA.STIĆI ĆE VAS ONE NJEGOVE SUZE.
Mi smo ogriješili što smo vas ostavili u ligi, pozdrav
Vidimo se u narednoj sezoni. :kafa:

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:48

OVO JE VIJEST
Na dan vojske RS-a: Američke trupe prodefilovale Banjom Lukom na putu ka Manjači
slika
13.5.2021. u 15:01
Konvoj vozila u kojem su se nalazile i AMERIČKE trupe jučer je prošao Banjom Lukom, tokom priprema za veliku vojnu vježbu “Brzi odgovori 21”. Informaciju je podijelio, i komentirao Nebojša Vukanović, poslanik u Narodnoj skupštini RS-a. “Slučajno ili ne, upravo na Dan Vojske Republike Srpske američke trupe defiluju Banjom Lukom. U pratnji Vojne policije Oružanih snaga BiH i Policije Republike Srpske, koje su pratile i obezbjeđivale kolonu teških američkih kamiona sa naoružanjem i vojnicima, ne dozvoljavajući građanima da im se približe, konvoj američkih vojnih vozila prošao je kroz Banja Luku na putu za Manjaču”, napisao je Vukanović na svom blogu. Dodao je da je konvoj vojnih vozila privukao veliku pažnju Banjolučana koji su se čudili otkud američka vojska i vojnici u centru najvećeg grada Republike Srpske. Američki vojnici i oficiri učestvovat će na velikoj vojnoj vježbi na Vojnom poligonu bivše JNA na Manjači, skupa sa pripadnicima Oružanih snaga BiH. “Američki vojnici su u Banjoj Luci uprkos tvrdnjama Milorada Dodika da je vježba na Manjači ‘on line’ te ranijih najava da će okupiti 30.000 svojih pristalica da zaustavi američke trupe i blokira Manjaču”, napisao je Vukanović. Dodao je da bi Dodik trebao da izađe u javnost i objasni javnosti i građanima šta se događa i da li je sve posljedica ANP-a nazvanog Program reformi, i otvorenog puta BiH u NATO
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 maj 2021, 20:56, ukupno mijenjano 3 puta.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 19:58

..................................KLIKNI NA LIVE


--------------------------------------------------------







tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 maj 2021, 20:50


Ponosnipodrinjac
Postovi: 2053
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 13 maj 2021, 21:27

tuzlac je napisao/la:
13 maj 2021, 19:48
OVO JE VIJEST
Na dan vojske RS-a: Američke trupe prodefilovale Banjom Lukom na putu ka Manjači
slika
13.5.2021. u 15:01
Konvoj vozila u kojem su se nalazile i AMERIČKE trupe jučer je prošao Banjom Lukom, tokom priprema za veliku vojnu vježbu “Brzi odgovori 21”. Informaciju je podijelio, i komentirao Nebojša Vukanović, poslanik u Narodnoj skupštini RS-a. “Slučajno ili ne, upravo na Dan Vojske Republike Srpske američke trupe defiluju Banjom Lukom. U pratnji Vojne policije Oružanih snaga BiH i Policije Republike Srpske, koje su pratile i obezbjeđivale kolonu teških američkih kamiona sa naoružanjem i vojnicima, ne dozvoljavajući građanima da im se približe, konvoj američkih vojnih vozila prošao je kroz Banja Luku na putu za Manjaču”, napisao je Vukanović na svom blogu. Dodao je da je konvoj vojnih vozila privukao veliku pažnju Banjolučana koji su se čudili otkud američka vojska i vojnici u centru najvećeg grada Republike Srpske. Američki vojnici i oficiri učestvovat će na velikoj vojnoj vježbi na Vojnom poligonu bivše JNA na Manjači, skupa sa pripadnicima Oružanih snaga BiH. “Američki vojnici su u Banjoj Luci uprkos tvrdnjama Milorada Dodika da je vježba na Manjači ‘on line’ te ranijih najava da će okupiti 30.000 svojih pristalica da zaustavi američke trupe i blokira Manjaču”, napisao je Vukanović. Dodao je da bi Dodik trebao da izađe u javnost i objasni javnosti i građanima šta se događa i da li je sve posljedica ANP-a nazvanog Program reformi, i otvorenog puta BiH u NATO
Jeste vijest, ali ne za ovaj pdf.
Kao ni ove pjesme sa yt sto precesto ubacujes. Nema veze s klubom i temon samo se zagube vezani komentari.
Moj dojam, nek me ostali isprave ako griješim.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2053
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 13 maj 2021, 21:30

forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:31
tuzlac je napisao/la:
13 maj 2021, 19:27
forza_juve je napisao/la:
13 maj 2021, 19:17
Zaboravlja se zahvaljujući kome TC igra premijer ligu, interesantno :kafa:
VI STE SE TEŠKO OGRIJEŠILI O HUSREFA MUSEMIĆA.STIĆI ĆE VAS ONE NJEGOVE SUZE.
Mi smo ogriješili što smo vas ostavili u ligi, pozdrav
Niste vi nikog ostavili, svi si računi tu izmireni.
Za razliku od vas koji dugujete Borcu titulu zbog prekida i sad kada dolazi na naplatu kukate i kmecite.
No ovde zavrsavam raspravu, ove padobrance treba ignorisati. Rijetko koji dolazi s dobrom namjerom.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 maj 2021, 11:51

Prenosa će ipak biti.
Arena sport će na svom BH kanalu prenositi utakmicu Zrinjskog i Krupe, dok će na Areni sport 2 ići derbi sa Grbavice u kojem se sastaju Željezničar i Borac.

Druge dvije utakmice gledaćemo na Moja TV i to duele Mladosti i Sarajeva, te Tuzla Cityja i Veleža.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 maj 2021, 11:53

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 maj 2021, 21:27
tuzlac je napisao/la:
13 maj 2021, 19:48
OVO JE VIJEST
Na dan vojske RS-a: Američke trupe prodefilovale Banjom Lukom na putu ka Manjači
slika
13.5.2021. u 15:01
Konvoj vozila u kojem su se nalazile i AMERIČKE trupe jučer je prošao Banjom Lukom, tokom priprema za veliku vojnu vježbu “Brzi odgovori 21”. Informaciju je podijelio, i komentirao Nebojša Vukanović, poslanik u Narodnoj skupštini RS-a. “Slučajno ili ne, upravo na Dan Vojske Republike Srpske američke trupe defiluju Banjom Lukom. U pratnji Vojne policije Oružanih snaga BiH i Policije Republike Srpske, koje su pratile i obezbjeđivale kolonu teških američkih kamiona sa naoružanjem i vojnicima, ne dozvoljavajući građanima da im se približe, konvoj američkih vojnih vozila prošao je kroz Banja Luku na putu za Manjaču”, napisao je Vukanović na svom blogu. Dodao je da je konvoj vojnih vozila privukao veliku pažnju Banjolučana koji su se čudili otkud američka vojska i vojnici u centru najvećeg grada Republike Srpske. Američki vojnici i oficiri učestvovat će na velikoj vojnoj vježbi na Vojnom poligonu bivše JNA na Manjači, skupa sa pripadnicima Oružanih snaga BiH. “Američki vojnici su u Banjoj Luci uprkos tvrdnjama Milorada Dodika da je vježba na Manjači ‘on line’ te ranijih najava da će okupiti 30.000 svojih pristalica da zaustavi američke trupe i blokira Manjaču”, napisao je Vukanović. Dodao je da bi Dodik trebao da izađe u javnost i objasni javnosti i građanima šta se događa i da li je sve posljedica ANP-a nazvanog Program reformi, i otvorenog puta BiH u NATO
Jeste vijest, ali ne za ovaj pdf.
Kao ni ove pjesme sa yt sto precesto ubacujes. Nema veze s klubom i temon samo se zagube vezani komentari.
Moj dojam, nek me ostali isprave ako griješim.
Ide uz Bajram.

emir012
Postovi: 495
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 14 maj 2021, 14:07

Americka vojska uz Bajram ide kolko i svinjetina i alkohol, odnosno vjerovatno jos milion puta manje.

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 maj 2021, 14:47


tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 maj 2021, 15:14

emir012 je napisao/la:
14 maj 2021, 14:07
Americka vojska uz Bajram ide kolko i svinjetina i alkohol, odnosno vjerovatno jos milion puta manje.
Evi kako su četnički mediji opisali NATO intervenciju u BiH PREDVOĐENU VOJNOM SILOM AMERIKE.

НАТО $ на ? & - " "' ?"

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2053
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 14 maj 2021, 16:24

Daj ba ostavi se ovih tema na ovom pdf. U nedelju dolazi Velež u Banoviće kakve su nam šanse i mogućnosti?

tuzlac
Postovi: 7816
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 maj 2021, 18:56

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 maj 2021, 16:24
Daj ba ostavi se ovih tema na ovom pdf. U nedelju dolazi Velež u Banoviće kakve su nam šanse i mogućnosti?
Moje je uvjerenje da mi pobjeđujemo.Imamo motiv oni su jesenas na Tušnju pobijedili 3:1 ali ,u utakmici iza koje su bile zakulisane radnje od strane sila mraka ,kako bi ostvarili profit na kladionici.Husić je tada bio u Americi.Gledao sam tu utakmicu na stadionu i vidilo se nakon našeg gola da je naša igra nestala.Velež nam je zabio 3 gola.Mi ćemo dati sve od sebe i pobijediti.Time pokazati da naš klub ide ka ozdravljenju.Nadam se da se ovo što su nam (ponovo)uradili protiv Sarajeva nikada više neće desiti.U suprotnom mi ćemo početi tonuti u zaborav.Najvažnije je zadržati Musemića i odstraniti iz igračkog i trenerskog kadra sve truhle jabuke.

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 14 maj 2021, 21:32

tuzlac je napisao/la:
14 maj 2021, 18:56
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 maj 2021, 16:24
Daj ba ostavi se ovih tema na ovom pdf. U nedelju dolazi Velež u Banoviće kakve su nam šanse i mogućnosti?
Moje je uvjerenje da mi pobjeđujemo.Imamo motiv oni su jesenas na Tušnju pobijedili 3:1 ali ,u utakmici iza koje su bile zakulisane radnje od strane sila mraka ,kako bi ostvarili profit na kladionici.Husić je tada bio u Americi.Gledao sam tu utakmicu na stadionu i vidilo se nakon našeg gola da je naša igra nestala.Velež nam je zabio 3 gola.Mi ćemo dati sve od sebe i pobijediti.Time pokazati da naš klub ide ka ozdravljenju.Nadam se da se ovo što su nam (ponovo)uradili protiv Sarajeva nikada više neće desiti.U suprotnom mi ćemo početi tonuti u zaborav.Najvažnije je zadržati Musemića i odstraniti iz igračkog i trenerskog kadra sve truhle jabuke.
Ma kakva pobjeda...samo da se zavrsi sezona...dovesti 2 spica i krilo. A i bekovi trebaju nam pod hitno!

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.