FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 12:36

CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 11:38
Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.
Ma za njegaje sezona završena .Pitanje je sad kako je Rustemović koji uz Husu čini odličan tandem.Zatim Mišić,Ubiparip.Vidi Boga ti na cometu koliko Bađi ima kartona .Je li tačno ovo sa TM gdje piše da mu je drugi karton protiv Gorkog.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 apr 2021, 12:39, ukupno mijenjano 1 put.


tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 12:44

MI DOBISMO NA ŽALOST "EPIDEMIJU" .MNOGO POVRIJEĐENIH I ROVITIH.KOŠTALA NAS JE UTAKMICA U KRUPI.
MORA SAD MAKSO STATI UZ HUSU.NEMA NI RUSTEMA NI BRKIĆA .NEĆE IGRATI NI DŽAFIĆ,MIŠIĆ SUMNJAM.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 apr 2021, 13:06, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 12:55

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 apr 2021, 10:37
Pozitivanstav je napisao/la:
14 apr 2021, 10:22
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 apr 2021, 10:15


Al nas nablati kralju reklo bi se da se borimo za opstanak 😀
Ima tu kvaliteta, nije to bas tako crno. Nisu ni ovi iznad nas nesto puno kvalitetniji.
A sto se Hasanovica tiče, teško da ćemo njega vidjeti ove sezone ikako. Vidjam ga po gradu jos uvijek šepa na nogu.
Hehe,bas tako,nije to sve tako crno..Ako sepa hodajuci druze,onda sta bj bilo da zaigra i sl..
Ona Hasanovic iz Veleza se u isto vrijeme povrijedio i tip vec uveliko igra..Bit ce da je ovaj Hasanovic iz TC ipal prereano se htio vratit..
Pa eto ne razunijem se bas najbolje u te sportske povrede, ali kad ga vidim ne djeluje mi kao neko ko će uskoro igrati fudbal na profesionalnom nivou. Iskreno želim mu brz oporavak i povratak na teren, treba nam pa makar za sledeću sezonu. Ne znam do kad ima ugovor uopće.
Ugovor mu je do Jun 30, 2022

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 12:59

tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:13
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:16
Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.
Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.
Slažem se u vezi Ramića.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 14 apr 2021, 14:13

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
14 apr 2021, 10:15
tcity055 je napisao/la:
13 apr 2021, 23:13
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 apr 2021, 22:16
Onako najiskrenije,u ekipi imas 4-5 mladih koji služe samo da ispune protokol o obavezmom broju mladih. Nismo mi neko ko ima oslonac u mladim igračima jos uvijek. Jos moramo da sve nade polažemo u ove standardne.
Nažalost al je tako. Ta situacija se mora mijenjati. Nije baš logično da ne možemo naći ako ne proizvesti igrača za prvi tim. Svake polusezone i sezone brdo igrača ode i dođe i uglavnom od pet dovedenih jedan ili dva se pokažu kao pojačanja. Mislio sam da je Mehidić prejak al i on me razočarao. Mišić ništa konkretno i sklon povredama. Lučić borben ali nije top. Eto jedino Brkić od ovih zimus dovedenih nekako je opravdao dolazak. Bađi i Džafić potanko, tu je negdje i Makso. Crnka se po običaju igra i zabavlja. Ramić nije za ovog ranga. Voju ne ide. Rustem od pet jednu igra. Moris i Barišić dobri. Golmani solidni. Huso pravi. Nukić se bori. Dofo u uzlaznoj putanji. Kole raskid, itd. itd. Znači kad se sve sabere nismo mi toliko jaki.
Al nas nablati kralju reklo bi se da se borimo za opstanak 😀
Ima tu kvaliteta, nije to bas tako crno. Nisu ni ovi iznad nas nesto puno kvalitetniji.
A sto se Hasanovica tiče, teško da ćemo njega vidjeti ove sezone ikako. Vidjam ga po gradu jos uvijek šepa na nogu.
Slažem se da sam malo bio oštriji malo me ponijelo u tom smjeru, ali mi treba tako da nastupamo. Jer oni su profesionalci i od toga žive. Pretpostavljam da im primanja ne kasne. Ja nastojim pohvaliti kad je dobro al se ne libim i reći. Pa žao je meni ponajviše zašto je Voju stalo. Žao mi je i Koleta koji je sam sebe odstranio. Jarane pa išlo se na pripreme po Sloveniji, Hercegovini i nije se šparalo. Vidiš klub x nije išao dalje od Bukinja i tu se mora osjetiti daleko jača razlika.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 14 apr 2021, 14:16

tuzlac je napisao/la:
14 apr 2021, 12:36
CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 11:38
Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.
Ma za njegaje sezona završena .Pitanje je sad kako je Rustemović koji uz Husu čini odličan tandem.Zatim Mišić,Ubiparip.Vidi Boga ti na cometu koliko Bađi ima kartona .Je li tačno ovo sa TM gdje piše da mu je drugi karton protiv Gorkog.
U prošloj sezoni je dobio 2 žuta, a u ovoj 3, to je 5 ukupno.Trebalo bi da može igrati u subotu.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 14 apr 2021, 14:21

slika

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 14 apr 2021, 14:26

CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 11:38
Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.
Naravno najjači ali kako kad se ispovređivaše. Kalkulisati se malo mora jer ipak nije sve u KUP-u izgubljeno. Mladost će kidisat svim silama. Tradicija je na našoj strani ali i njima gori. Što tuzlac kaže ako se Borac dogovorio sa Sarajevom a vjerovatno jeste neće se igrači Sarajeva puno istrošiti. Ostaje da se nadamo. Sve je ovo škola i uvod u sljedeću sezonu. Mislim da nam se domaće utakmice gotovo sve poklapaju sa klubom x i valja igrat u Banovićima.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 14 apr 2021, 14:44

tcity055 je napisao/la:
14 apr 2021, 14:26
CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 11:38
Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.
Naravno najjači ali kako kad se ispovređivaše. Kalkulisati se malo mora jer ipak nije sve u KUP-u izgubljeno. Mladost će kidisat svim silama. Tradicija je na našoj strani ali i njima gori. Što tuzlac kaže ako se Borac dogovorio sa Sarajevom a vjerovatno jeste neće se igrači Sarajeva puno istrošiti. Ostaje da se nadamo. Sve je ovo škola i uvod u sljedeću sezonu. Mislim da nam se domaće utakmice gotovo sve poklapaju sa klubom x i valja igrat u Banovićima.
Da, sve naše domaće u narednim kolima se poklapaju sa domaćim utakmicama kluba x. Kako će se to rijesiti vidjet ćemo. Sto se mene tiče, ako mi budemo domaće igrali van grada (jednu, par ili svaku do kraja) volio bih da budu na nekom stadionu na kojem publika može prici onako malo sa strane a da nije na tribinama. Ugljevik je "ograđen" sa svih strana i čini mi se da nema načina da se uzivo gleda.
Bas sam poželio fudbala uzivo, dolazi i ljepše vrijeme pa msm da bi bilo odziva.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 14 apr 2021, 15:09

slika


Kad govorimo o stadionu nama u budućnosti treba sličan stadion kao što trenutno pravi TSC iz Bačke Topole. 4100 sjedećih mjesta,nema atletske staze i ko bombona.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 14 apr 2021, 15:22

CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 15:09
slika


Kad govorimo o stadionu nama u budućnosti treba sličan stadion kao što trenutno pravi TSC iz Bačke Topole. 4100 sjedećih mjesta,nema atletske staze i ko bombona.
Ma malo je to 4.000. Duplo vise imaju sportske dvorane za kosarku u BiH.
Slazem se da nama treba naš stadion, jer ovaj sto dijelimo sa udruženjem građana tesko da ce se adaptirati narednih godina. Bez neke donacije kroz projekte FIFA i UEFA.
I da dodam, nisam siguran da se možemo nositi sa TSC-om ili Osjekom. Oni su dobili ogroman, čini mi se mađarski, kapital. I čak mislim da su porpuno sređene vlasničke strukture i prava a ne ko u BiH. Mada za ovo zadnje nisam siguran.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 16:14

CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 14:16
tuzlac je napisao/la:
14 apr 2021, 12:36
CityCity je napisao/la:
14 apr 2021, 11:38
Utakmicu sa Mladosti treba početi najjači sastav koji se može izvesti u tom trenutku i nikako ne kalkulisati u toj veoma važnoj utakmici.Prvenstvo se ne smije žrtvovati zbog kupa gdje su sad prilično male šanse za uspjeh.
Što se tiče Hasanovića nažalost prema njegovim vlastitim riječima situacija nije dobra.Još uvijek osjeća bolove i nekako nije optimističan.
Ma za njegaje sezona završena .Pitanje je sad kako je Rustemović koji uz Husu čini odličan tandem.Zatim Mišić,Ubiparip.Vidi Boga ti na cometu koliko Bađi ima kartona .Je li tačno ovo sa TM gdje piše da mu je drugi karton protiv Gorkog.
U prošloj sezoni je dobio 2 žuta, a u ovoj 3, to je 5 ukupno.Trebalo bi da može igrati u subotu.
Hvala.Ma oni su potanki na štoperima i Bađi bi odlično došao za tu takmicu.

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 14 apr 2021, 21:30

Ma bice najjaci sastav, ne sumnjam u to, nije Musemic sklon nekim velikim kalkulacijama.

Pitanje je sta je nas najjaci sastav, dosta je rotiranja ovog proljeca, i ja mislim da je to dobro, ali mislim da to Musemic ne radi toliko da bi odmarao neke igrace nego vise da bi procjenio koga zeli zadrzati za slijedecu sezonu a koga ne.

Ne mozemo se osloniti na u21 igrace - to nije nista novo.

Usli smo u polusezonu sa 21 seniorskim igracem, Kostic nas je vec napustio, Hasanovic nije igrao nikako zbog povrede.

Od tih ostalih 19 seniora jedino Djeric i Maksimovic nisu bili starteri ovog proljeca, iako je Maksimovic ulaskom sa klupe postigao cak i jedan gol.

Znaci 17 razlicitih igraca su vec bili starteri ovog proljeca, neki naravno cesce neki rjedje...

S obzirom da ja nisam nesto previse zadovoljan ni sa Dzaficem ni sa Misicem na desnom krilu, rado bih vidio opciju sa Djericem na beku i Nukicem na krilu. Zasto i to ne pokusati?
Mozda bi bili malo kreativniji i opasniji u napadu ako bi se Nukic posvetio napadu i oslobodio dijela tih odbrambenih obaveza.

Valjda ne treba vise ponavljati - liga je izjednacena i bice tesko i protiv Mladosti, kao i protiv Krupe, kao i protiv Slobode.
Posebno treba paziti da ne pravimo neke bespotrebne prekrsaje u zoni suta, imaju onog lika koji strasno izvodi slobodne udarce...

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 14 apr 2021, 21:51

emir012 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:30
Ma bice najjaci sastav, ne sumnjam u to, nije Musemic sklon nekim velikim kalkulacijama.

Pitanje je sta je nas najjaci sastav, dosta je rotiranja ovog proljeca, i ja mislim da je to dobro, ali mislim da to Musemic ne radi toliko da bi odmarao neke igrace nego vise da bi procjenio koga zeli zadrzati za slijedecu sezonu a koga ne.

Ne mozemo se osloniti na u21 igrace - to nije nista novo.

Usli smo u polusezonu sa 21 seniorskim igracem, Kostic nas je vec napustio, Hasanovic nije igrao nikako zbog povrede.

Od tih ostalih 19 seniora jedino Djeric i Maksimovic nisu bili starteri ovog proljeca, iako je Maksimovic ulaskom sa klupe postigao cak i jedan gol.

Znaci 17 razlicitih igraca su vec bili starteri ovog proljeca, neki naravno cesce neki rjedje...

S obzirom da ja nisam nesto previse zadovoljan ni sa Dzaficem ni sa Misicem na desnom krilu, rado bih vidio opciju sa Djericem na beku i Nukicem na krilu. Zasto i to ne pokusati?
Mozda bi bili malo kreativniji i opasniji u napadu ako bi se Nukic posvetio napadu i oslobodio dijela tih odbrambenih obaveza.

Valjda ne treba vise ponavljati - liga je izjednacena i bice tesko i protiv Mladosti, kao i protiv Krupe, kao i protiv Slobode.
Posebno treba paziti da ne pravimo neke bespotrebne prekrsaje u zoni suta, imaju onog lika koji strasno izvodi slobodne udarce...
Ova ideja oko Nukića naprijed nije loša jer se momak polomi naprijed nazad i malo ga sačuvati al je pitanje koliko taj Đerić može njega sam skroz zaboravio. Sutra nakon delegiranje sudija mnoge stvari će biti jasnije.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 apr 2021, 22:28

tcity055 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:51
emir012 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:30
Ma bice najjaci sastav, ne sumnjam u to, nije Musemic sklon nekim velikim kalkulacijama.

Pitanje je sta je nas najjaci sastav, dosta je rotiranja ovog proljeca, i ja mislim da je to dobro, ali mislim da to Musemic ne radi toliko da bi odmarao neke igrace nego vise da bi procjenio koga zeli zadrzati za slijedecu sezonu a koga ne.

Ne mozemo se osloniti na u21 igrace - to nije nista novo.

Usli smo u polusezonu sa 21 seniorskim igracem, Kostic nas je vec napustio, Hasanovic nije igrao nikako zbog povrede.

Od tih ostalih 19 seniora jedino Djeric i Maksimovic nisu bili starteri ovog proljeca, iako je Maksimovic ulaskom sa klupe postigao cak i jedan gol.

Znaci 17 razlicitih igraca su vec bili starteri ovog proljeca, neki naravno cesce neki rjedje...

S obzirom da ja nisam nesto previse zadovoljan ni sa Dzaficem ni sa Misicem na desnom krilu, rado bih vidio opciju sa Djericem na beku i Nukicem na krilu. Zasto i to ne pokusati?
Mozda bi bili malo kreativniji i opasniji u napadu ako bi se Nukic posvetio napadu i oslobodio dijela tih odbrambenih obaveza.

Valjda ne treba vise ponavljati - liga je izjednacena i bice tesko i protiv Mladosti, kao i protiv Krupe, kao i protiv Slobode.
Posebno treba paziti da ne pravimo neke bespotrebne prekrsaje u zoni suta, imaju onog lika koji strasno izvodi slobodne udarce...
Ova ideja oko Nukića naprijed nije loša jer se momak polomi naprijed nazad i malo ga sačuvati al je pitanje koliko taj Đerić može njega sam skroz zaboravio. Sutra nakon delegiranje sudija mnoge stvari će biti jasnije.
MISLIŠ VEZANO ZA NAS.NEMA VIŠE GAŽENJA TUZLE.HUSIĆ JE U F/S.

Fanatico89
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 14 apr 2021, 22:41

tcity055 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:51
emir012 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:30
Ma bice najjaci sastav, ne sumnjam u to, nije Musemic sklon nekim velikim kalkulacijama.

Pitanje je sta je nas najjaci sastav, dosta je rotiranja ovog proljeca, i ja mislim da je to dobro, ali mislim da to Musemic ne radi toliko da bi odmarao neke igrace nego vise da bi procjenio koga zeli zadrzati za slijedecu sezonu a koga ne.

Ne mozemo se osloniti na u21 igrace - to nije nista novo.

Usli smo u polusezonu sa 21 seniorskim igracem, Kostic nas je vec napustio, Hasanovic nije igrao nikako zbog povrede.

Od tih ostalih 19 seniora jedino Djeric i Maksimovic nisu bili starteri ovog proljeca, iako je Maksimovic ulaskom sa klupe postigao cak i jedan gol.

Znaci 17 razlicitih igraca su vec bili starteri ovog proljeca, neki naravno cesce neki rjedje...

S obzirom da ja nisam nesto previse zadovoljan ni sa Dzaficem ni sa Misicem na desnom krilu, rado bih vidio opciju sa Djericem na beku i Nukicem na krilu. Zasto i to ne pokusati?
Mozda bi bili malo kreativniji i opasniji u napadu ako bi se Nukic posvetio napadu i oslobodio dijela tih odbrambenih obaveza.

Valjda ne treba vise ponavljati - liga je izjednacena i bice tesko i protiv Mladosti, kao i protiv Krupe, kao i protiv Slobode.
Posebno treba paziti da ne pravimo neke bespotrebne prekrsaje u zoni suta, imaju onog lika koji strasno izvodi slobodne udarce...
Ova ideja oko Nukića naprijed nije loša jer se momak polomi naprijed nazad i malo ga sačuvati al je pitanje koliko taj Đerić može njega sam skroz zaboravio. Sutra nakon delegiranje sudija mnoge stvari će biti jasnije.
Po meni treba Efeta vratiti...neki su ga dosta kritikovali...Ali po meni mozda cak najbolji desni bek u premijer ligi!!

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 15 apr 2021, 10:18

Gledam raspored pa iako izgleda lagan uopce nije tako. Mislim svi ovde znamo da nema unaprijed upisanih bodova, pa ako ih unaprijed upises prije da ces ostati bez njih. I svako svakog moze dobiti.

Naredne 3 utakmice naizgled lagane. Mladost, Radnik i Olimpik. Reklo bi se 9 bodova pod moranjem. I realno moralo bi biti tako sve ostalo je neuspjeh. Ali to moze i zavaravati jer svi oni zele sto prije i sto vise bodova skupiti u toj borbi za opstanak. Njima je svaka utakmica finale.

Zavisno od bodova koje tu skupimo dolazi rasplet sezone pa da na red dođu i ovi iz gornjeg doma. Direktni okršaji jedne primicu cilju a druge udaljavaju. Pravi se direktna razlika. I od tih 5 utakmica isto tako cilj bi trebao biti barem 9 bodova. Ako ne pobjedis 3od5 nisi ni zasluzio Evropu.

Da ne bude zabune, jos uvijek računam na kup, nisam jos halalio to takmicenje. Tu ce ionako biti sve jasnjne za 10tak dana.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 apr 2021, 16:01

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
15 apr 2021, 10:18
Gledam raspored pa iako izgleda lagan uopce nije tako. Mislim svi ovde znamo da nema unaprijed upisanih bodova, pa ako ih unaprijed upises prije da ces ostati bez njih. I svako svakog moze dobiti.

Naredne 3 utakmice naizgled lagane. Mladost, Radnik i Olimpik. Reklo bi se 9 bodova pod moranjem. I realno moralo bi biti tako sve ostalo je neuspjeh. Ali to moze i zavaravati jer svi oni zele sto prije i sto vise bodova skupiti u toj borbi za opstanak. Njima je svaka utakmica finale.

Zavisno od bodova koje tu skupimo dolazi rasplet sezone pa da na red dođu i ovi iz gornjeg doma. Direktni okršaji jedne primicu cilju a druge udaljavaju. Pravi se direktna razlika. I od tih 5 utakmica isto tako cilj bi trebao biti barem 9 bodova. Ako ne pobjedis 3od5 nisi ni zasluzio Evropu.

Da ne bude zabune, jos uvijek računam na kup, nisam jos halalio to takmicenje. Tu ce ionako biti sve jasnjne za 10tak dana.
Nema lakih utakmica. Primjer je Krupa koja i nama i Širokom uze bod. Liga se podijelila na sedam prvih koji ganjaju Evropu i pet zadnjih koji se bore za opstanak. Svaki klub igra pod moranjem i tako će biti do kraja. Dobro je što Fanima neće biti u revanšu.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 apr 2021, 19:12

.....................ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ - ZALIMIN
slika
.............................Aleksandar Njegomirović

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 7 gostiju.