FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

emir012
Postovi: 494
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 29 maj 2023, 09:13

Hajde lijepo sto smo ostali u ligi, al ja ovdje stvarno ne vidim neki razlog da se nesto slavi...

Liga nikad nije bila korumpiranija, ranije sam pisao da nas je Vico unazadio 20 godina, ali pogrjesio sam, nazlalost on je nas sa svojim sudijama unazadio 100 godina...

Eto juce - sudije su sudile za nas, mislim, smijesno ocigledno, kao i 75% utakmica u ligi..

Ovo sve za mene nema nikakvog smisla vise...

Dodatni problem - totalna sutnja i skrivanje svih mogucih informacija o klubu... mislim prije svega na Azmira... Ranije (posebno u vrijeme dok je vodio Slobodu, ali I u pocetku sa Cityjem) je stalno davao neke izjave na TV, sad ne kaze recenicu o klubu u medijima godinu dana...
Toliko suti da sam ja u jednom trenutku stvarno pomislio da je odustao I od fudbala, I premijer lige I TC…

Ne ide ovo sve na dobro nikako sto se mene tice... Ne vidim nikakav razlog za optimizam…
Jedino eto ako ima neki nacin da se skine Vico I da dodje neko ko nece korumpirati cijelu organizaciju od vrha do dna… Nije stvar nacionalizma, nemam nista protiv da bude Srbin na celu, ali Vico je sudjenje doveo na nivo osme lige Mozambika…

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 09:30

SLAVLJE IGRAČA TUZACITYJA U SVLAČIONICI.
https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/po ... YAeoc-p9tA
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 jun 2023, 05:50, ukupno mijenjano 1 put.

Hazre
Postovi: 649
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 29 maj 2023, 09:40

emir012 je napisao/la:
29 maj 2023, 09:13
Hajde lijepo sto smo ostali u ligi, al ja ovdje stvarno ne vidim neki razlog da se nesto slavi...

Liga nikad nije bila korumpiranija, ranije sam pisao da nas je Vico unazadio 20 godina, ali pogrjesio sam, nazlalost on je nas sa svojim sudijama unazadio 100 godina...

Eto juce - sudije su sudile za nas, mislim, smijesno ocigledno, kao i 75% utakmica u ligi..

Ovo sve za mene nema nikakvog smisla vise...

Dodatni problem - totalna sutnja i skrivanje svih mogucih informacija o klubu... mislim prije svega na Azmira... Ranije (posebno u vrijeme dok je vodio Slobodu, ali I u pocetku sa Cityjem) je stalno davao neke izjave na TV, sad ne kaze recenicu o klubu u medijima godinu dana...
Toliko suti da sam ja u jednom trenutku stvarno pomislio da je odustao I od fudbala, I premijer lige I TC…

Ne ide ovo sve na dobro nikako sto se mene tice... Ne vidim nikakav razlog za optimizam…
Jedino eto ako ima neki nacin da se skine Vico I da dodje neko ko nece korumpirati cijelu organizaciju od vrha do dna… Nije stvar nacionalizma, nemam nista protiv da bude Srbin na celu, ali Vico je sudjenje doveo na nivo osme lige Mozambika…
Sledece godine Borac Sampion 100%

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 09:43

slika
Amidžu Nikitina obavezno zadržati u klubu.
Kakav štoper.Klasa.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 29 maj 2023, 09:49, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 09:48

Hazre je napisao/la:
29 maj 2023, 09:04
HPCompaq je napisao/la:
28 maj 2023, 22:26
tuzlac je napisao/la:
28 maj 2023, 19:28
......................................................slika

ČESTITAM ,NAVIJAČIMA, IGRAČIMA,TRENERIMA I POSEBNO NAŠEM AZMIRU HUSIĆU.
Čestitaj husrefu i debelom smrdo
:guz: kmeeee kmeeee. Da vam je GIGANT AZMIR HUSIC :bow:
Jest ,jest, tako je.

Hazre
Postovi: 649
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 29 maj 2023, 09:49

tuzlac je napisao/la:
29 maj 2023, 09:43
slika
Amidžu Nikitina obavezno zadržati u klubu.
Kakav štoper.
Nadam se ali daj boze. Cojk je beton i bice jos bolji kad odradi cijele pripreme.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 09:55

emir012 je napisao/la:
29 maj 2023, 09:13
Hajde lijepo sto smo ostali u ligi, al ja ovdje stvarno ne vidim neki razlog da se nesto slavi...

Liga nikad nije bila korumpiranija, ranije sam pisao da nas je Vico unazadio 20 godina, ali pogrjesio sam, nazlalost on je nas sa svojim sudijama unazadio 100 godina...

Eto juce - sudije su sudile za nas, mislim, smijesno ocigledno, kao i 75% utakmica u ligi..

Ovo sve za mene nema nikakvog smisla vise...

Dodatni problem - totalna sutnja i skrivanje svih mogucih informacija o klubu... mislim prije svega na Azmira... Ranije (posebno u vrijeme dok je vodio Slobodu, ali I u pocetku sa Cityjem) je stalno davao neke izjave na TV, sad ne kaze recenicu o klubu u medijima godinu dana...
Toliko suti da sam ja u jednom trenutku stvarno pomislio da je odustao I od fudbala, I premijer lige I TC…

Ne ide ovo sve na dobro nikako sto se mene tice... Ne vidim nikakav razlog za optimizam…
Jedino eto ako ima neki nacin da se skine Vico I da dodje neko ko nece korumpirati cijelu organizaciju od vrha do dna… Nije stvar nacionalizma, nemam nista protiv da bude Srbin na celu, ali Vico je sudjenje doveo na nivo osme lige Mozambika…
Mi sa ovom ekipom možemo u Europu iduće sezone.Ako dođemo na red po nacionalnom ključu.Hoću reći, da nas se pusti da igramo i na terenu pokažemo koliko vrijedimo.Kao klub općenito,mi pripadamo gornjem domu bh fudbala po svim parametrima.Nije lako klubu koji nema dotacije ni od koga osim iz Husićevog džepa.Ti sad moraš prvo vidjeti dokle "smiješ u narednom prvenstvu", pa tek onda praviti ekipu.Ali eto, neka i sarajevski klubovi vide malo Europu.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 09:59

MAŠ'ALLAH!
Jedinstvena zgrada: Pri kraju izgradnja Tuzla tower-a
slika

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 10:01

Hazre je napisao/la:
29 maj 2023, 09:49
tuzlac je napisao/la:
29 maj 2023, 09:43
slika
Amidžu Nikitina obavezno zadržati u klubu.
Kakav štoper.
Nadam se ali daj boze. Cojk je beton i bice jos bolji kad odradi cijele pripreme.
PRAVI JE ,NEMA GOVORA.MASIVAN.

TuzlaCityfighter
Postovi: 665
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 maj 2023, 10:04

emir012 je napisao/la:
29 maj 2023, 09:13
Hajde lijepo sto smo ostali u ligi, al ja ovdje stvarno ne vidim neki razlog da se nesto slavi...

Liga nikad nije bila korumpiranija, ranije sam pisao da nas je Vico unazadio 20 godina, ali pogrjesio sam, nazlalost on je nas sa svojim sudijama unazadio 100 godina...

Eto juce - sudije su sudile za nas, mislim, smijesno ocigledno, kao i 75% utakmica u ligi..

Ovo sve za mene nema nikakvog smisla vise...

Dodatni problem - totalna sutnja i skrivanje svih mogucih informacija o klubu... mislim prije svega na Azmira... Ranije (posebno u vrijeme dok je vodio Slobodu, ali I u pocetku sa Cityjem) je stalno davao neke izjave na TV, sad ne kaze recenicu o klubu u medijima godinu dana...
Toliko suti da sam ja u jednom trenutku stvarno pomislio da je odustao I od fudbala, I premijer lige I TC…

Ne ide ovo sve na dobro nikako sto se mene tice... Ne vidim nikakav razlog za optimizam…
Jedino eto ako ima neki nacin da se skine Vico I da dodje neko ko nece korumpirati cijelu organizaciju od vrha do dna… Nije stvar nacionalizma, nemam nista protiv da bude Srbin na celu, ali Vico je sudjenje doveo na nivo osme lige Mozambika…
Zbilja ti moram replicirati. Ne znam zasto nebi bilo razloga da se slavi, cak naprotiv itekako imamo razloga da slavimo. Sobzirom da smo bili na listi za odstrjel (citaj ispadanje) mi treba da slavimo sto nisu uspjeli da nas izbace. Igrao si ovu sezonu protiv saveza i jos par klubova kojima nismo "pali pod noge" . Nisam bas upratio da si pisao kada smo pokradeni protiv Sarajeva, Veleza,Leotara, ako jesi halali. Liga je takva kakva je, i da nije gospodina Azmira Husica nebi se zadrzali u njoj ni jedne sezon jednostavno bi nas sazvakali i ispljunuli. Takav je bio plan i za ovu sezonu. Ima stvari koje si naveo, sa kojim se moram djelimicno sloziti, medijska barijera, odnos prema navijacima se mora popraviti. Sa druge strane nasjedali ste na price pojedinih ljudi , koji bi dali sve da nas izbace iz lige, ma sta izbace ugase. Oni su servirali price kako je Azmir propao, da se gasimo, ispadamo itd itd.. Ako saberemo i oduzmemi, ruku na srce jedna teska sezona iza nas, sa kojom niko nije zadovoljan, ali se ostvario zacrtani cilj , koji sam ja od pocetka pisao "opstanak" . Moramo svi da shvatimo da smo mi jos uvjek klub u razvijanju, da nije jednostavno doci, razgurati oko sebe politicke projekte, klubove sa budzetskim parama i ugurati se u vrh tabele...Sloboda kojoj ja zelim od srca da se sto prije vrati u PL BiH, bez obzira sto je bilo pojedinaca koji su ocekivali i prizeljkivali nasu propast, nije uspjela da sacuva premijerligaski status sa milionskim budzetim ! Stali smo na put mnogim klubovima, pobrkali smo dosta kombinacija, zato smo trn u oku, zbog toga smo ne pozeljni u PL BiH.. .Nisam sumnjao u opstanak, ali bio sam i ja razocaran pa napisao par kritika pred kraj sezone. Itekako trebamo slaviti opstanak, sobzirom kakve opstrukcije i kuke su poturane nama pod noge !
Elvir Baljic

Hazre
Postovi: 649
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 29 maj 2023, 10:57

Ako hocemo ozbiljno, treba da se vrati divizija na tribine. Kad bi tu bilo navijanja, uvjeren sam da bi ekipa bolje igrala. To garantujem. Drugacije igraci imaju pristup.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 maj 2023, 14:15

pa evo i sad daje izjave
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

TuzlaCityfighter
Postovi: 665
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 maj 2023, 14:26

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 14:15
pa evo i sad daje izjave
Da, vase je da proglasite stecaj, ugasite klub ( ono sto ste nama predvidjali) za ostalo dogovor 🔵⚪
Elvir Baljic

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 maj 2023, 14:28

TuzlaCityfighter je napisao/la:
29 maj 2023, 14:26
ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 14:15
pa evo i sad daje izjave
Da, vase je da proglasite stecaj, ugasite klub ( ono sto ste nama predvidjali) za ostalo dogovor 🔵⚪
ma jok to, sto ce proglasit stecaj da sam sebi pljune u rad i ono sto je godinama radio

klub je jaci 500 puta neg sto je bio kad je prvi put dosao, jos ako dogovori 70-80% transe da mu ostane on ce rijesit dugove za mjesec dana

a sta mu fali ćerat se godinu u federalnoj i to je za ljude. A zna da nam je tamo najljepse bilo
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

TuzlaCityfighter
Postovi: 665
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 maj 2023, 14:32

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 14:28
TuzlaCityfighter je napisao/la:
29 maj 2023, 14:26
ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 14:15
pa evo i sad daje izjave
Da, vase je da proglasite stecaj, ugasite klub ( ono sto ste nama predvidjali) za ostalo dogovor 🔵⚪
ma jok to, sto ce proglasit stecaj da sam sebi pljune u rad i ono sto je godinama radio

klub je jaci 500 puta neg sto je bio kad je prvi put dosao, jos ako dogovori 70-80% transe da mu ostane on ce rijesit dugove za mjesec dana

a sta mu fali ćerat se godinu u federalnoj i to je za ljude. A zna da nam je tamo najljepse bilo
Zato sto je to uslov ! Nema preuzimanja duga i potrazivanja 😉 koje ima FK Sloboda.
Elvir Baljic

Avatar
Mortus
Postovi: 1743
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 14:41

TuzlaCityfighter je napisao/la:
29 maj 2023, 14:32
ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 14:28
TuzlaCityfighter je napisao/la:
29 maj 2023, 14:26


Da, vase je da proglasite stecaj, ugasite klub ( ono sto ste nama predvidjali) za ostalo dogovor 🔵⚪
ma jok to, sto ce proglasit stecaj da sam sebi pljune u rad i ono sto je godinama radio

klub je jaci 500 puta neg sto je bio kad je prvi put dosao, jos ako dogovori 70-80% transe da mu ostane on ce rijesit dugove za mjesec dana

a sta mu fali ćerat se godinu u federalnoj i to je za ljude. A zna da nam je tamo najljepse bilo
Zato sto je to uslov ! Nema preuzimanja duga i potrazivanja 😉 koje ima FK Sloboda.
ako ima volje, može se srediti. kad bi vlastodršci dali klub privatniku u nekom omjeru snaga da grad samo simbolično upravlja i obaveže se da preuzme dugovanja sa danom predaje kluba, a da Azmir odgovara od tada pa nadalje, npr 70-30 %, navodim kao primjer, što znači da moe i drugačije.
jedini problem je što tada mora ići iz Federalne lige. svaki drugi način je novi klub jbg, a to teško da će proći.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 16:21

Azmir Husić predložio fuziju: Sloboda će možda ostati u Premijer ligi!
29.05.2023. / 13:43
Ekipa tuzlanske Slobode ispala je iz Premijer lige Bosne i Hercegovine. Crveno-crni su u Tuzli pred 10.000 domaćih navijača izgubili od Željezničara (1:2) i tako ostali posljednjoplasirani tim na tabeli. S obzirom na ostale rezultate, Slobodi ni pobjeda protiv Želje ne bi značila opstanak...

Prije devet godina Slobodu je u ligu vratio Azmir Husić, kojeg su **** kontaktirale nakon što su Crveno-crni ponovo preselili u niži rang.

- Ja imam najmanje pravo pričati o tome, ali žao mi je što je Sloboda ispala. To je gradski klub u gradu u kojem živim i u kojem sam skoro 24/7. Meni je najbitnije da sam ja najmanje utjecao na takav ishod. Sloboda ima svoju Upravu, ljude koji vode klub, bitno da sam najmanje utjecao na to - rekao je za **** Azmir Husić, a onda ponudio ekskluziv.

- Možda Sloboda neće igrati u Prvoj ligi FBiH. To jeste, možda će se nastaviti takmičiti u Premijer ligi BiH - iznenadio je Husić izjavom, pa nastavio:

- Sloboda ima dugove, koji su ogroman teret. Predlažem fuziju, da klub ide u stečaj i da se zove možda Sloboda Tuzla. Ja da odlučujem, to bih uradio. Sloboda bi igrala Premijer ligu i bila na zdravim temeljima. Neki će reći, mi ćemo gledati Slobodu i da igra u Drugoj ligi kantona, ali oni ne ne mogu pomoći Slobodi. Ovo je rješenje za Slobodu - ispričao je Azmir Husić.
-----------------------------------------------------------------------
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 29 maj 2023, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 16:32

Nije se dugo čekao njihov odgovor

Oglasile se i Fukare po pitanju prijedloga Azmira Husića
29.05.23. - 15:45,
E. Oštraković

Ekipa Slobode iz Tuzle nakon jučerašnjih utakmica i zvanično je član Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine i pred njima je put povratka u najviši rang takmičenja u bh. fudbalu.

Tuzlaci su u posljednjoj utakmici na Tušnju poražni od Željezničara sa 2:1, te nisu uspjeli da izbore opstanak u Premijer ligi BiH.

Zanimljiv prijedlog za Tuzlake ima nekadašnji predsjednik ovog kluba, te aktuelni počasni predsjednik FK Tuzla City.

Naime, on je predložio fuziju timova Slobode i Tuzla Cityja, te bi na taj način Sloboda i naredne sezone igrala u Premijer ligi BiH.

Ekspresan odgovor Husiću na svojoj zvaničnoj Facebook stranici napisali su iz navijačke skupine FK Sloboda, popularne Fukare.

"Šta je par proljeća naspram jednog stoljeća ?! Nikad fuzija!!! I da budeš liga peta, ti si nama centar svijeta !!!
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 29 maj 2023, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.

Hazre
Postovi: 649
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 29 maj 2023, 16:57

Ovdje samo gubi Tuzla City!! Mi necemo imati svoj klub....balja zasto nam ovo treba?????

TuzlaCityfighter
Postovi: 665
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 maj 2023, 17:11

Hazre je napisao/la:
29 maj 2023, 16:57
Ovdje samo gubi Tuzla City!! Mi necemo imati svoj klub....balja zasto nam ovo treba?????
Opusteno 😉
Elvir Baljic

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.