FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 maj 2023, 19:28

......................................................slika

ČESTITAM ,NAVIJAČIMA, IGRAČIMA,TRENERIMA I POSEBNO NAŠEM AZMIRU HUSIĆU.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 maj 2023, 21:01


Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 28 maj 2023, 21:04

Sta je ovo pdf posto mrtav kod nas...bolje ugasiti ovo. Umjesto da pisemo ovdje, kod nema nikoga na temi osim tuzlaca..smjesni smo..bolje zatvoriti ovu temu.

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 28 maj 2023, 21:06

Sta je ovo pdf posto mrtav kod nas...bolje ugasiti ovo. Umjesto da pisemo ovdje, da se radujemo. Da vidimo kako dalje..smjesni smo..bolje zatvoriti ovu temu.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 maj 2023, 21:10

Hazre je napisao/la:
28 maj 2023, 21:06
Sta je ovo pdf posto mrtav kod nas...bolje ugasiti ovo. Umjesto da pisemo ovdje, da se radujemo. Da vidimo kako dalje..smjesni smo..bolje zatvoriti ovu temu.
IZGLEDA DA SMO UMORNI OD OVE SEZONE PA NAM TREBA VREMENA DA SHVATIMO DA SMO OPSTALI U PL.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 28 maj 2023, 21:11

Hazre je napisao/la:
28 maj 2023, 21:06
Sta je ovo pdf posto mrtav kod nas...bolje ugasiti ovo. Umjesto da pisemo ovdje, da se radujemo. Da vidimo kako dalje..smjesni smo..bolje zatvoriti ovu temu.
Čekajte malo da se ljudi vrate iz Srebrenika.Ipak se malo slavilo nakon utakmice.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 28 maj 2023, 21:17

Čestitam svim navijačima i simpatizerima TC opstanak u ligi nakon nevjerovatno turbulentne sezone u kojoj smo proživjeli sve i svašta.Posebna pohvala za tuzlaca koji je bio optimist i u najtežim trenucima pred kraj sezone kad sam ja npr već mislio da smo gotovi.
Ne mogu sada da detaljnije analiziram bilo šta dok se malo ne slegne sve ovo od danas i dok ne završim sa slavljem te pićem i mezom koje me čekaju. :njanjanja: :njanjanja:

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 maj 2023, 21:26

CityCity je napisao/la:
28 maj 2023, 21:17
Čestitam svim navijačima i simpatizerima TC opstanak u ligi nakon nevjerovatno turbulentne sezone u kojoj smo proživjeli sve i svašta.Posebna pohvala za tuzlaca koji je bio optimist i u najtežim trenucima pred kraj sezone kad sam ja npr već mislio da smo gotovi.
Ne mogu sada da detaljnije analiziram bilo šta dok se malo ne slegne sve ovo od danas i dok ne završim sa slavljem te pićem i mezom koje me čekaju. :njanjanja: :njanjanja:
Hvala ti od srca.Tvoja pohvala mi je golema.Sad sam baš mislio da kažem "Hazretu" da, ako se Ti još ne oglašavaš, kao najplemenitiji,najpismeniji i najrealniji čovjek na ovom forumu, onda to dovoljno govori koliko nam svima treba vremena da shvatimo da smo ostali u plbih.Živ i zdrav bio.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la HPCompaq » 28 maj 2023, 22:26

tuzlac je napisao/la:
28 maj 2023, 19:28
......................................................slika

ČESTITAM ,NAVIJAČIMA, IGRAČIMA,TRENERIMA I POSEBNO NAŠEM AZMIRU HUSIĆU.
Čestitaj husrefu i debelom smrdo
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 maj 2023, 23:39

28.05.2023. 33.KOLO PL. GRDSKI STADION SREBRENIK: FK TUZLA-HŠKZRINJSKI 3-0.
slika
https://www.facebook.com/photo/?fbid=72 ... cale=hr_HR
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 29 maj 2023, 08:13, ukupno mijenjano 2 puta.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 29 maj 2023, 04:04

CityCity je napisao/la:
28 maj 2023, 21:17
Čestitam svim navijačima i simpatizerima TC opstanak u ligi nakon nevjerovatno turbulentne sezone u kojoj smo proživjeli sve i svašta.Posebna pohvala za tuzlaca koji je bio optimist i u najtežim trenucima pred kraj sezone kad sam ja npr već mislio da smo gotovi.
Ne mogu sada da detaljnije analiziram bilo šta dok se malo ne slegne sve ovo od danas i dok ne završim sa slavljem te pićem i mezom koje me čekaju. :njanjanja: :njanjanja:
Priveligija biti glup....... ja se ponosim svojom glupošćom. Da sam bar i malo pametan shvatio bih šta si napisao.

Nadam se da je alkohol tvoja dobitna konbinacija

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 29 maj 2023, 07:35

tuzlac je napisao/la:
28 maj 2023, 21:26
CityCity je napisao/la:
28 maj 2023, 21:17
Čestitam svim navijačima i simpatizerima TC opstanak u ligi nakon nevjerovatno turbulentne sezone u kojoj smo proživjeli sve i svašta.Posebna pohvala za tuzlaca koji je bio optimist i u najtežim trenucima pred kraj sezone kad sam ja npr već mislio da smo gotovi.
Ne mogu sada da detaljnije analiziram bilo šta dok se malo ne slegne sve ovo od danas i dok ne završim sa slavljem te pićem i mezom koje me čekaju. :njanjanja: :njanjanja:
Hvala ti od srca.Tvoja pohvala mi je golema.Sad sam baš mislio da kažem "Hazretu" da, ako se Ti još ne oglašavaš, kao najplemenitiji,najpismeniji i najrealniji čovjek na ovom forumu, onda to dovoljno govori koliko nam svima treba vremena da shvatimo da smo ostali u plbih.Živ i zdrav bio.
Bas sam oduševljen tvojom pismešnjošćom... bravo...bravo

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 29 maj 2023, 07:41

Čestitam svima koji su preživjeli ovaj period.
Čestitam ekipi na solidnom 7. mjestu

Svašta smo preživjeli. Od poništenih golova protiv Sarajeva, preko primljenih iz ofsajda od Veleža, do sklanjalice klubu X i opet ostali u eliti.
Svasta smo se naslušali. Od toga da se raspadamo, ispadamo, da nam je savez odlučio sudbinu, da nas Azmir napušta i prelazi u Klub X. Preko toga da je bankrotirao a onda kao feniks uzetio i dao milione Igmanu i Zrinjskom.
Svega je bilo ali smo preživjeli.

Sto se tiče igračkog kadra, meni lično će biti zao samo ako ode Mišić i Mićo. Ostali ko god da ode neće biti šteta.
Također mi žao malog Karića. Prema informacijama prvog insajdera federacije on se kao naš reprezentativac ponudio federalnom gigantu. Kardinalna greska :rol:

Vidjet ćemo ambicije kluba tokom sklapanja ekipe za narednu sezonu. Po tome ću vidjeti koliko ću sebe dati u toj sezoni.
Bice u nekim stvarima malo lakse obzirom da smo jedini tuzlanski premijerligaš. I sto se tiče budzeta, stadiona i svega ostaloga.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 08:10

PLAVI SRUŠILI PRVAKA I IZBORILI OPSTANAK
slika
28. Maja 2023. 219 Pregleda
https://fktuzlacity.com/plavi-srusili-p ... 7jbQq_Zs3M
U posljednjem 33.kolu Tuzla City je sa 3:0 savladao aktuelnog prvaka Zrinjskog i tako izborio opstanak u Premijer ligi i naredne sezone.

U ovome duelu Tuzlacima je igrala samo pobjeda pa su od prve minute bili odlučni da tako i krenu.
Startao je Bošnjaković u oslabljenom sastavu ispred Barcole sa Nukićem i Mehidićem na bokovima te Šukilovićem i Nikitinom na stoperima.

U vezi su bili Dušan Pantelić i Karić, ofanzivno Kuzmanović, Subašić i Đorđe Pantelić te u vrhu napada Hadžić.

Iako su Mostarci izašli sa “šarenim” sastavom i takvi su bili jako opasni i stvarali su dosta problema domaćinu.

No, Plavi su ipak prvi zabili. Igrala se 17.minuta kada je Kuzmanović dobro ušao izmedju stopera Zrinjskog, šutirao sa desne strane a lopta se od jednog gostujućeg igrača odbila i dobila dodatan efej, te završila u maloj mreži.

Do kraja poluvremena Plemići su ponovo imali dominaciju, ali zahvaljujući Barcoli te zadnjoj liniji koja je osujetila sve napade i tako sačuvala mrežu.

U nastavku meča Plavi su zaigrali bolje. Igrala se 57.minuta kada je bilo 2:0. Dušan Pantelić je izveo korner, a bivši igrač Zrinjskog Irfan Hadžić glavom sa 8 metara pogađa za 2:0. I nije se radovao iz poštovanja prema dojučerašnjem klubu.

Deset minuta kasnije bilo je sve gotovo. Đorđe Pantelić je oduzeo stoperu Zrinjskog loptu na poprečnoj liniji i situaciju “jedan na jedan” riješio za konačnih 3:0.

Ubrzo je Dušan Pantelić dobio drugi žuti i put u svlačionicu. Na sreću, Zrinjski to nije kaznio.

Priliku su zadnjih dvadestak minuta dobili Hasanbegović, Burić, Mišić, Mujarić i Ivaniadze.

Tako su Plavi sezonu okončali na 7.mjestu.

Šampion je Zrinjski koji će igrati pretkolo Lige prvaka, dok će nas u Evropi još predstavljati Borac, Željezničar i Sarajevo a društvo najboljih napuštaju Leotar i Sloboda.

press Služba F.K.Tuzla City
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 29 maj 2023, 08:17, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 08:14

slika
https://www.facebook.com/photo?fbid=727 ... cale=hr_HR
28.05.2023.gradski stadion Srebrenik.33. KOLO PL BIH FK TUZLACITY- HŠK ZRINJSKI 3-0

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 29 maj 2023, 08:22

Teška sezona sa puni turbulencija. Ipak se uspjelo i to je bitno kao i činjenica da Azmir nije digao ruke. U budućnosti nas čeka puno izazova valja predstavljati TUZLU I TK. Nek je sa srećom.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 08:23

Beledija je napisao/la:
29 maj 2023, 07:35
tuzlac je napisao/la:
28 maj 2023, 21:26
CityCity je napisao/la:
28 maj 2023, 21:17
Čestitam svim navijačima i simpatizerima TC opstanak u ligi nakon nevjerovatno turbulentne sezone u kojoj smo proživjeli sve i svašta.Posebna pohvala za tuzlaca koji je bio optimist i u najtežim trenucima pred kraj sezone kad sam ja npr već mislio da smo gotovi.
Ne mogu sada da detaljnije analiziram bilo šta dok se malo ne slegne sve ovo od danas i dok ne završim sa slavljem te pićem i mezom koje me čekaju. :njanjanja: :njanjanja:
Hvala ti od srca.Tvoja pohvala mi je golema.Sad sam baš mislio da kažem "Hazretu" da, ako se Ti još ne oglašavaš, kao najplemenitiji,najpismeniji i najrealniji čovjek na ovom forumu, onda to dovoljno govori koliko nam svima treba vremena da shvatimo da smo ostali u plbih.Živ i zdrav bio.
Bas sam oduševljen tvojom pismešnjošćom... bravo...bravo
Nije jučer bio Pismeni rad iz Bosanskog jezika, bila je fudbalska utakmica.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 08:28

husrefbeg je napisao/la:
29 maj 2023, 08:22
Teška sezona sa puni turbulencija. Ipak se uspjelo i to je bitno kao i činjenica da Azmir nije digao ruke. U budućnosti nas čeka puno izazova valja predstavljati TUZLU I TK. Nek je sa srećom.
A M I N !

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 maj 2023, 08:36

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
29 maj 2023, 07:41
Čestitam svima koji su preživjeli ovaj period.
Čestitam ekipi na solidnom 7. mjestu

Svašta smo preživjeli. Od poništenih golova protiv Sarajeva, preko primljenih iz ofsajda od Veleža, do sklanjalice klubu X i opet ostali u eliti.
Svasta smo se naslušali. Od toga da se raspadamo, ispadamo, da nam je savez odlučio sudbinu, da nas Azmir napušta i prelazi u Klub X. Preko toga da je bankrotirao a onda kao feniks uzetio i dao milione Igmanu i Zrinjskom.
Svega je bilo ali smo preživjeli.

Sto se tiče igračkog kadra, meni lično će biti zao samo ako ode Mišić i Mićo. Ostali ko god da ode neće biti šteta.
Također mi žao malog Karića. Prema informacijama prvog insajdera federacije on se kao naš reprezentativac ponudio federalnom gigantu. Kardinalna greska :rol:

Vidjet ćemo ambicije kluba tokom sklapanja ekipe za narednu sezonu. Po tome ću vidjeti koliko ću sebe dati u toj sezoni.
Bice u nekim stvarima malo lakse obzirom da smo jedini tuzlanski premijerligaš. I sto se tiče budzeta, stadiona i svega ostaloga.
U PROJEKCIJI BUDŽETA GRADA TUZLE ZA NAREDNU GODINU OŠEKUJEM BAREM 100 000 ZA FK TUZLA.

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 29 maj 2023, 09:04

HPCompaq je napisao/la:
28 maj 2023, 22:26
tuzlac je napisao/la:
28 maj 2023, 19:28
......................................................slika

ČESTITAM ,NAVIJAČIMA, IGRAČIMA,TRENERIMA I POSEBNO NAŠEM AZMIRU HUSIĆU.
Čestitaj husrefu i debelom smrdo
:guz: kmeeee kmeeee. Da vam je GIGANT AZMIR HUSIC :bow:

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.