FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Pozitivanstav
Postovi: 661
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 26 nov 2022, 10:37

Kad pocinju pripreme za proljetnk dio,novi trener,nikakvih info jos?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 nov 2022, 12:38

Pozitivanstav je napisao/la:
26 nov 2022, 10:37
Kad pocinju pripreme za proljetnk dio,novi trener,nikakvih info jos?
Do sada je to bilo 20 januara.Valja prvo raskinuti Ugovore ovim što hoće da idu pa onda dovesti par igrača da trener ima koga prozvati.Smajlagića treba nastojati zadržati.Hrkač,Kulibali,Diabi,Elouet,Barkola i Brajlović neka idu.
Teško ćemo mi dovesti kvalitetnog trenera i igrače.Na lošem smo glasu.Zavisi i od namjera koje ima Husić.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 26 nov 2022, 12:52

Zna li neko šta o statusu Dragana Jovića. Jeli sanirano njegovo zdravlje ili se mora tražiti novi trener.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 26 nov 2022, 13:02

Pozitivanstav je napisao/la:
26 nov 2022, 10:37
Kad pocinju pripreme za proljetnk dio,novi trener,nikakvih info jos?
Prošle sezone pripreme su za proljeće počele 10-og januara pa vjerujem da i ova sezona kreće sa tim datumom. Trener novi ili stari trebalo bi da se znamnogo ranije. Međutim odnos kluba prema ovo malo navijača je stvarno veoma loš pa stoga me nebi čudilo da nećemo imati zavaničnu info do priprema.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 nov 2022, 13:08

Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 12:52
Zna li neko šta o statusu Dragana Jovića. Jeli sanirano njegovo zdravlje ili se mora tražiti novi trener.
Ne vjerujem da će Dragan Jović nastaviti sa radom u Tuzli.
-------------------------------------------------------------

"
Kenan Dautović - načelnik Općine Travnik
2. Novembar u 15:12
·
Dragan Jović Gagac, bivši trener N.K. „Travnik“ i jedan od najuspješnijih bosanskohercegovačkih trenera se trenutno nalazi na kućnom liječenju u Travniku.
Naime, prije desetak dana se Draganu Joviću pokrenuo tromb zbog čega je bio hitno primljen na UKC "Tuzla".
S tim u vezi, danas sam obišao Gagca i zaželio mu brz i uspješan oporavak.
Travnik se treba i mora ponositi sa ljudima poput našeg Gagca."
------------------------------------------------------------------------------------------------------
slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 nov 2022, 13:30

Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 13:02
Pozitivanstav je napisao/la:
26 nov 2022, 10:37
Kad pocinju pripreme za proljetnk dio,novi trener,nikakvih info jos?
Prošle sezone pripreme su za proljeće počele 10-og januara pa vjerujem da i ova sezona kreće sa tim datumom. Trener novi ili stari trebalo bi da se znamnogo ranije. Međutim odnos kluba prema ovo malo navijača je stvarno veoma loš pa stoga me nebi čudilo da nećemo imati zavaničnu info do priprema.
Meni je drago da je Azmir postavio sina za SD.Znači da FK Tuzla ostaje u pl.Od sada ga neće varati njegovi "povjerljivi ljudi".Njegov sin će,obzirom na svoje godine, dati sve od sebe za dobrobit kluba.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 26 nov 2022, 17:28

Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 12:52
Zna li neko šta o statusu Dragana Jovića. Jeli sanirano njegovo zdravlje ili se mora tražiti novi trener.
Jovic je bolestan, upitna njegova trenerska karijera, mislim da se nece baviti vise trenerskim poslom. Naredni preiod sigurno nece, zelim mu brz oporavak.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Pozitivanstav
Postovi: 661
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 26 nov 2022, 17:31

Jovic djeluje kao pravi gospodin,ne sumnjam da je bolestan..
Zelim covjeku od srca brz oporovak..
Fudbal je manje bitna stvar u odnosu na zdravlje.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 26 nov 2022, 18:29

elvirbaljic je napisao/la:
26 nov 2022, 17:28
Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 12:52
Zna li neko šta o statusu Dragana Jovića. Jeli sanirano njegovo zdravlje ili se mora tražiti novi trener.
Jovic je bolestan, upitna njegova trenerska karijera, mislim da se nece baviti vise trenerskim poslom. Naredni preiod sigurno nece, zelim mu brz oporavak.
Draganu želim što brži i uspješniji oporavak i žalim što sam na trenutak posumnjao u težinu njegove bolesti. Novog trenera trebalo bi ustoličiti naj kasnije do početka kalendarske zime, da čovjek može napraviti nekakav plan( pripreme, s. štab, koga dovesti a koga ispratiti itd) da to ne bude navrat na nos

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 26 nov 2022, 20:41

Hrkac je haman i zvanicno raskinuo kao i ostali pobrojani. Ali, sve dok je Veselinovic još tu ja ću smatrati da se radi o teškom amaterizmu. Ima tu još po koji igrač ali on je primjer bezvoljnosti, nespremnosti, lijenisti, istrošenosti itd.
Zadnja izmjena: husrefbeg, dana/u 26 nov 2022, 20:45, ukupno mijenjano 1 put.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 26 nov 2022, 20:45

Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 18:29
elvirbaljic je napisao/la:
26 nov 2022, 17:28
Beledija je napisao/la:
26 nov 2022, 12:52
Zna li neko šta o statusu Dragana Jovića. Jeli sanirano njegovo zdravlje ili se mora tražiti novi trener.
Jovic je bolestan, upitna njegova trenerska karijera, mislim da se nece baviti vise trenerskim poslom. Naredni preiod sigurno nece, zelim mu brz oporavak.
Draganu želim što brži i uspješniji oporavak i žalim što sam na trenutak posumnjao u težinu njegove bolesti. Novog trenera trebalo bi ustoličiti naj kasnije do početka kalendarske zime, da čovjek može napraviti nekakav plan( pripreme, s. štab, koga dovesti a koga ispratiti itd) da to ne bude navrat na nos
Tako je. Novi trener treba biti imenovan početkom decembra kako bi uticao na odabir igrača posebno ako se uzme u obzir da imamo mladog SD.
Dal bi Adanalic mogao voditi klub po meni bi.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 nov 2022, 13:59

Ako su počeli predlozi za šefa struke ja predlažem Nusreta Muslimovića.Predlagao sam ga Husiću i u proljeće 2019 kad se već vidjelo da Starčević nije na dobrom putu.Husić se tada odlučio za Varešanovića.Naravno i pogodio je.Muslimoviću je 45 godina i vrloje disciplinovan i principijelan čovjek.O njegovom poznavanju fudbalske doktrine nije potrebno trošiti rijeći.Još nešto,njemu nećemo plaćati Hotel.
slika
DEDA PODRŽI ME.
slika
ŠTA ĆE MODRIĆ?
slika

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 27 nov 2022, 15:35

tuzlac je napisao/la:
27 nov 2022, 13:59
Ako su počeli predlozi za šefa struke ja predlažem Nusreta Muslimovića.Predlagao sam ga Husiću i u proljeće 2019 kad se već vidjelo da Starčević nije na dobrom putu.Husić se tada odlučio za Varešanovića.Naravno i pogodio je.Muslimoviću je 45 godina i vrloje disciplinovan i principijelan čovjek.O njegovom poznavanju fudbalske doktrine nije potrebno trošiti rijeći.Još nešto,njemu nećemo plaćati Hotel.
slika
DEDA PODRŽI ME.
slika
ŠTA ĆE MODRIĆ?
slika
Tvoj prijedlog za Muslimovica kao i moj za Adanalica su minimum minimuma. Malo su bolji od postojećih gore trenerima ali teško da mogu samostalno voditi PL. To su lokal i treneri nivoa kantonalne ili eventualno federalne lige. Ako želimo ozbiljan iskorak moramo naći referentnijeg trenera.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 nov 2022, 17:46

POD TUZLOM SE ZELENI MERAJA.
slika

slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 27 nov 2022, 21:06, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 27 nov 2022, 19:10

Teško ćemo mi doći do trenera.(starčević,varešanović,bošnjaković,baljić,nalić,bašić,musemić,ahmetović,jović,mujić).Ako izuzmemo polusezonu bez fudbala zbog korone,onda imamo za 4 sezone 10 trenera.Dva i po trenera po sezoni!?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 nov 2022, 08:18

"Tvoj prijedlog za Muslimovica kao i moj za Adanalica su minimum minimuma. Malo su bolji od postojećih gore trenerima ali teško da mogu samostalno voditi PL. To su lokal i treneri nivoa kantonalne ili eventualno federalne lige. Ako želimo ozbiljan iskorak moramo naći referentnijeg trenera".
------------------------------------------------------------------
Feđa Dudić je prije Veleža trenrao Travnik i Gošk.

Pozitivanstav
Postovi: 661
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 28 nov 2022, 14:23

:facepalm:
tuzlac je napisao/la:
28 nov 2022, 08:18
"Tvoj prijedlog za Muslimovica kao i moj za Adanalica su minimum minimuma. Malo su bolji od postojećih gore trenerima ali teško da mogu samostalno voditi PL. To su lokal i treneri nivoa kantonalne ili eventualno federalne lige. Ako želimo ozbiljan iskorak moramo naći referentnijeg trenera".
------------------------------------------------------------------
Feđa Dudić je prije Veleža trenrao Travnik i Gošk.
Bit ce tesko naci boljeg,ali ne i nemoguce ,treba odrijesit kesu .

Nekima ocito Tz nije primaljiva..

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 nov 2022, 16:02

Eldin Hasanbegović više nije član Sloge.
slika
-------------------------------------------------
Vratimo ga u TuzlaCity, Kovčića takođe.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 28 nov 2022, 17:58

DOMAĆI FUDBALDragan Jović nije više trener Tuzla CityjaObjavljeno prije 21 sekunda , 28 Novembra, 2022 17:56Autor E R
slika
Sporazumni raskid ugovora potpisali su Tuzla City i Dragan Jović, sada već bivši trener Plavih!

– Zdravlje je najvažnije i sada se moram posvetiti zdravlju i ljekarskim uputama, a one kažu da narednih šest mjeseci ne smijem imati fizičke aktivnosti. Hvala ljudima u Klubu na dosadašnjoj saradnji i želim im sve najbolje, kazao je Dragan Jović.

Ovaj Travničanin u plave redove je stigao ljetos, gdje je Tuzlake vodio u Konferencijskoj ligi te u domaćem šampionatu.

Nakon što su mu ljekari zabranili rad otišao je na bolovanje pa su ekipu zadnja tri kola vodili njegovi pomoćnici.

Nasljednik Dragana Jovića bit će poznat u narednim danima.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 28 nov 2022, 19:15

tuzlac je napisao/la:
28 nov 2022, 16:02
Eldin Hasanbegović više nije član Sloge.
slika
-------------------------------------------------
Vratimo ga u TuzlaCity, Kovčića takođe.
Momak je raskinuo ugovor zato što je izgubio mjesto u prvom timu. Bio je dobro krenuo ali .... Pitanje je dal bi nam bio pojačanje prije da nebi nego da bi.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.