FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7836
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 maj 2021, 20:24

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 maj 2021, 20:31

slika
slika
slika

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 maj 2021, 20:37

elvirbaljic je napisao/la:
16 maj 2021, 17:53
tcity055 je napisao/la:
16 maj 2021, 17:51
Ako je ovo taj napredak sa Husrefim onda nije dobro niti igre niti rezultata skroz tanko bar u prvom poluvremenu.
Neke sile zla uticu, neznam zasto se napada trener, nadju se odma dezurni da komentarisu trenera, polako sad ce tabela ove polusezone :opaopa:
A koga da napadamo? Mene, tebe, crnu magiju, hodzine zapise???
Katastrofalan treći dio sezone. Usporedba sa hudim klubom X koji jedva (uz zna se čiju pomoć) ostade u ligi je sljedeća:
Zadnjih 5 kola klub X 11 bodova TC 7 bodova
Zadnjih 10 kola klub X 14 bodova TC 15 bodova.
Jadni smo mi ako se s njima poredimo, jer skoro sa istim protivnicima smo igrali.
Mislim ne napadam ga ja ili nedaj Bože da ga tjeram, samo kažem nikakav napredak ne vidim a valjda je zbog toga došao.

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 maj 2021, 20:40

Danas u Banovićima u prvom poluvremenu veoma spora,nemotivisana i loša igra od strane TC.Ni Velež nije bio mnogo bolji ali su uspjeli postići pogodak nakon slabog šuta napadača Veleža i još slabije intervencije Fejzića.
U drugom poluvremenu nismo ništa bolje izgledali sve negdje do 70 minute.Onda se svašta izdešavalo do kraja utakmice gdje smo mogli i pobijediti i izgubiti.Bilo je ponovo frustrirajuće gledati najlošijeg igrača na terenu Bađija i zaista mi je nejasno šta Husref vidi u ovom panju svih panjeva.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 16 maj 2021, 20:56

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 maj 2021, 20:37
elvirbaljic je napisao/la:
16 maj 2021, 17:53
tcity055 je napisao/la:
16 maj 2021, 17:51
Ako je ovo taj napredak sa Husrefim onda nije dobro niti igre niti rezultata skroz tanko bar u prvom poluvremenu.
Neke sile zla uticu, neznam zasto se napada trener, nadju se odma dezurni da komentarisu trenera, polako sad ce tabela ove polusezone :opaopa:
A koga da napadamo? Mene, tebe, crnu magiju, hodzine zapise???
Katastrofalan treći dio sezone. Usporedba sa hudim klubom X koji jedva (uz zna se čiju pomoć) ostade u ligi je sljedeća:
Zadnjih 5 kola klub X 11 bodova TC 7 bodova
Zadnjih 10 kola klub X 14 bodova TC 15 bodova.
Jadni smo mi ako se s njima poredimo, jer skoro sa istim protivnicima smo igrali.
Mislim ne napadam ga ja ili nedaj Bože da ga tjeram, samo kažem nikakav napredak ne vidim a valjda je zbog toga došao.
Drug moj, nakon losih par utakmica i ispadanjem iz kupa ja sam ovdje napisao da mi sa Husrefom nismo nista dobili. Sobzirom da su se ovdje neki javili i optuzili mene kako imam neku korist pisanjem istine, naglasavanjem da smatram Husrefa odgovornim za neke nelogicne poteze, izmjene i izgubljene bodove. Evo nisam se javljao par kola, a umedjuvremenu mi smo nastavili da stagniramo. I na kraju mogu zakljuciti da smo "platili" desetak hiljada po bodu, placajuci preskupog trenera. Ali eto izgleda svi su ovdje vise krivi , osim onoga ko trenira i vodi ovu ekipu.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7836
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 maj 2021, 21:00


emir012
Postovi: 499
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 16 maj 2021, 21:05

Za mene je ovo danas daleko od naseg najjaceg sastava.
Za mene Moris, Rustemovic, Brkic, Crnkic i Ubiparip (bar 4 od njih 5) pripadaju u startnih 11.
Tako da s ovakvim sastavom i nerjeseno nije neuspjeh.

Musemic nema imperativ plasmana u Evropu ove godine i citavu polusezonu koristi za neko experimentisanje i pripreme za narednu sezonu, tako da cu ga ja stvarnio i ocjenjivat tek naredne sezone, ovo trenutno je ocito vise zajebancija tj testiranje i provjeravanje ko sta moze i ne moze...

Mesinovic je eto dobio priliku, nije nista pokazao u ove dvije utakmice, nadam se da seli nazad na klupu uz nadu da ce ako dobije istu priliku i slijedece sezone bar pokusati da je i iskoristi...

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 16 maj 2021, 21:14

emir012 je napisao/la:
16 maj 2021, 21:05
Za mene je ovo danas daleko od naseg najjaceg sastava.
Za mene Moris, Rustemovic, Brkic, Crnkic i Ubiparip (bar 4 od njih 5) pripadaju u startnih 11.
Tako da s ovakvim sastavom i nerjeseno nije neuspjeh.

Musemic nema imperativ plasmana u Evropu ove godine i citavu polusezonu koristi za neko experimentisanje i pripreme za narednu sezonu, tako da cu ga ja stvarnio i ocjenjivat tek naredne sezone, ovo trenutno je ocito vise zajebancija tj testiranje i provjeravanje ko sta moze i ne moze...

Mesinovic je eto dobio priliku, nije nista pokazao u ove dvije utakmice, nadam se da seli nazad na klupu uz nadu da ce ako dobije istu priliku i slijedece sezone bar pokusati da je i iskoristi...
Vidis drug ta zajebancija kosta, imali smo u drugim utakmicama najjaci sastav, sta dobismo...
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 maj 2021, 21:17

elvirbaljic je napisao/la:
16 maj 2021, 20:56
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 maj 2021, 20:37
elvirbaljic je napisao/la:
16 maj 2021, 17:53


Neke sile zla uticu, neznam zasto se napada trener, nadju se odma dezurni da komentarisu trenera, polako sad ce tabela ove polusezone :opaopa:
A koga da napadamo? Mene, tebe, crnu magiju, hodzine zapise???
Katastrofalan treći dio sezone. Usporedba sa hudim klubom X koji jedva (uz zna se čiju pomoć) ostade u ligi je sljedeća:
Zadnjih 5 kola klub X 11 bodova TC 7 bodova
Zadnjih 10 kola klub X 14 bodova TC 15 bodova.
Jadni smo mi ako se s njima poredimo, jer skoro sa istim protivnicima smo igrali.
Mislim ne napadam ga ja ili nedaj Bože da ga tjeram, samo kažem nikakav napredak ne vidim a valjda je zbog toga došao.
Drug moj, nakon losih par utakmica i ispadanjem iz kupa ja sam ovdje napisao da mi sa Husrefom nismo nista dobili. Sobzirom da su se ovdje neki javili i optuzili mene kako imam neku korist pisanjem istine, naglasavanjem da smatram Husrefa odgovornim za neke nelogicne poteze, izmjene i izgubljene bodove. Evo nisam se javljao par kola, a umedjuvremenu mi smo nastavili da stagniramo. I na kraju mogu zakljuciti da smo "platili" desetak hiljada po bodu, placajuci preskupog trenera. Ali eto izgleda svi su ovdje vise krivi , osim onoga ko trenira i vodi ovu ekipu.
Ma znam da si pisao o tome i da su te napali zbog toga zato sam tebe i citirao jer slično razmišljamo oko Husrefa. Niko ga ne tjera, niko ga ne napada otvoreno ali kažemo da nema razloga ni za hvalospjeve, dizanje u nebo i priču kako je nesto popravio.
Očigledno da nije, sta više uz neke rezultate drugih ekipa evidentno je da smo propustili evropu sami zbog sebe.

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 maj 2021, 21:18

emir012 je napisao/la:
16 maj 2021, 21:05
Za mene je ovo danas daleko od naseg najjaceg sastava.
Za mene Moris, Rustemovic, Brkic, Crnkic i Ubiparip (bar 4 od njih 5) pripadaju u startnih 11.
Tako da s ovakvim sastavom i nerjeseno nije neuspjeh.

Musemic nema imperativ plasmana u Evropu ove godine i citavu polusezonu koristi za neko experimentisanje i pripreme za narednu sezonu, tako da cu ga ja stvarnio i ocjenjivat tek naredne sezone, ovo trenutno je ocito vise zajebancija tj testiranje i provjeravanje ko sta moze i ne moze...

Mesinovic je eto dobio priliku, nije nista pokazao u ove dvije utakmice, nadam se da seli nazad na klupu uz nadu da ce ako dobije istu priliku i slijedece sezone bar pokusati da je i iskoristi...
Mešinović zaista očajan danas.Jedino je Bađi lošiji bio.Ovog momka treba ponuditi nekome na posudbu u nižim ligama iduće sezone.Nažalost TC i premijer liga BiH je zasada preveliki zalogaj za njegove trenutne kapacitete.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 maj 2021, 21:33

tuzlac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:00
De ti nama malo o Husrefu, strategu nad stratezima, daj malo statistike, nizova. Eto ja sam jedan naveo i dovoljno je porazavajući.
Nadam se da će ti opsjednutost njim malo splahnuti pa da nam realno prokomentarisea ove zadnje utakmice.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 17 maj 2021, 11:47

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:33
tuzlac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:00
De ti nama malo o Husrefu, strategu nad stratezima, daj malo statistike, nizova. Eto ja sam jedan naveo i dovoljno je porazavajući.
Nadam se da će ti opsjednutost njim malo splahnuti pa da nam realno prokomentarisea ove zadnje utakmice.
Realno ima belaja s povredama,Rustemovic,Hasanovic,ocito da je to poremetilo dobar pocetak..
S druge strane ,meni je bilo predobrih utakmica pod Nalicem,..
Ne treba plaho kudit ni plaho hvalit,nikog.
Musemica bar zasad treba postedit kritika..

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 maj 2021, 14:35

Pozitivanstav je napisao/la:
17 maj 2021, 11:47
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:33
tuzlac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:00
De ti nama malo o Husrefu, strategu nad stratezima, daj malo statistike, nizova. Eto ja sam jedan naveo i dovoljno je porazavajući.
Nadam se da će ti opsjednutost njim malo splahnuti pa da nam realno prokomentarisea ove zadnje utakmice.
Realno ima belaja s povredama,Rustemovic,Hasanovic,ocito da je to poremetilo dobar pocetak..
S druge strane ,meni je bilo predobrih utakmica pod Nalicem,..
Ne treba plaho kudit ni plaho hvalit,nikog.
Musemica bar zasad treba postedit kritika..
Kakav je to izgovor povreda Hasanovića? Pa momak ne igra godinu i po već. Mnogi su i zaboravili da je uopće kod nas.
Ok postedit ćemo ga kritika, ali nek i nas poštede njegovog veličanja i dizanja u nebo jer realno ničim to još nije zaslužio niti sta pokazao.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 17 maj 2021, 16:46

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 maj 2021, 14:35
Pozitivanstav je napisao/la:
17 maj 2021, 11:47
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 maj 2021, 21:33


De ti nama malo o Husrefu, strategu nad stratezima, daj malo statistike, nizova. Eto ja sam jedan naveo i dovoljno je porazavajući.
Nadam se da će ti opsjednutost njim malo splahnuti pa da nam realno prokomentarisea ove zadnje utakmice.
Realno ima belaja s povredama,Rustemovic,Hasanovic,ocito da je to poremetilo dobar pocetak..
S druge strane ,meni je bilo predobrih utakmica pod Nalicem,..
Ne treba plaho kudit ni plaho hvalit,nikog.
Musemica bar zasad treba postedit kritika..
Kakav je to izgovor povreda Hasanovića? Pa momak ne igra godinu i po već. Mnogi su i zaboravili da je uopće kod nas.
Ok postedit ćemo ga kritika, ali nek i nas poštede njegovog veličanja i dizanja u nebo jer realno ničim to još nije zaslužio niti sta pokazao.
Ovo do sada osim jedne dvije utakmice što je pokazao je ispod svakih očekivanja. Vjerovatno je Azmir za njega i Ćosića iskeširao ogroman novac a napretka nema čak naprotiv nikad nismo igrali gore. Izgleda da je brzo izgubio kontrolu nad svlačionicom. Sve u svemu ako je ovo njegov vrh što se mene tiče ne bih ga žalio. Pa Žiža sa klubom x tri puta bolje igra.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 maj 2021, 22:14

tcity055 je napisao/la:
17 maj 2021, 16:46
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
17 maj 2021, 14:35
Pozitivanstav je napisao/la:
17 maj 2021, 11:47

Realno ima belaja s povredama,Rustemovic,Hasanovic,ocito da je to poremetilo dobar pocetak..
S druge strane ,meni je bilo predobrih utakmica pod Nalicem,..
Ne treba plaho kudit ni plaho hvalit,nikog.
Musemica bar zasad treba postedit kritika..
Kakav je to izgovor povreda Hasanovića? Pa momak ne igra godinu i po već. Mnogi su i zaboravili da je uopće kod nas.
Ok postedit ćemo ga kritika, ali nek i nas poštede njegovog veličanja i dizanja u nebo jer realno ničim to još nije zaslužio niti sta pokazao.
Ovo do sada osim jedne dvije utakmice što je pokazao je ispod svakih očekivanja. Vjerovatno je Azmir za njega i Ćosića iskeširao ogroman novac a napretka nema čak naprotiv nikad nismo igrali gore. Izgleda da je brzo izgubio kontrolu nad svlačionicom. Sve u svemu ako je ovo njegov vrh što se mene tiče ne bih ga žalio. Pa Žiža sa klubom x tri puta bolje igra.
Eto kad si već Žižu pomenuo, ni on nije imao prelazni rok nego sastavlja ekipu od toga sto je naslijedio i par ovih sto je Azmir doveo u zadnji čas za spas. Pa opet imaju bolju formu od nas. Znači izgovor poput onog da nije on (Husref) dovodio igrače nije utemeljen i opravdan. Pa oni su doveli nekoh hudog siromaha, neuhranjenog pa se ne žali na roster.
Koji još izgovor imamo za ovu propuštenu šansu i u kupu i ligi?
Ne napadam, ali realnost je da nismo napredovali možda smo čak i nazadovali.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 17 maj 2021, 22:26

Nažalost mi pojedini forumaši smo nerealni. Ovaj forum postoji da se priča, diskutuje, hvali, osporava al je u suštini neobavezujući. Svako može iznijeti svoje stavove i korigivati ih shodno novonastaloj situaciji. Ja ni jednog trenera nisam apriori ni kritikovao niti napadao. Dok su se drugi treneri prije ijedne odigrane utakmice proglašavali neznalicama. Ali, ovo do sada što je viđeno od Husrefa je jako skromno. E sad dal tu ima i drugih okolnosti nije mi poznato. Ako Husref ostane tražit će nove igrače što će koštati a nema nikakve garancije da će se postići zacrtani cilj. Nije mi jasno ni kako Fejza jučer primi onaj gol, ono bi svaki golman početnik odbranio.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 17 maj 2021, 22:50

Gotovo je, za ovu sezonu nemamo visesta tražiti osim časno odigrati do kraja i žaliti za propuštenom prilikom.
Mnogo smo svi nada polagali, a pored toga Azmir je puno i novca mu dao ali pomaka nije bilo.
Ostaje nam da pratimo prelazni rok, da mu damo šansu i podršku i nakon par kola sledeće sezone možemo dati konacan sud.
Za sada kažem nije opravdao očekivanja, barem moja. Nije zaslužio ni ovolike hvalospjeve.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 maj 2021, 20:13

Treba malo baciti oko na juniore Zvijezde vidjeti ima li sta vrijedno ulaganja.
Pored njih ima sigurno barem jedan dobar junior u Klubu X, siguran sam da bi rado došao i bio presretan. Bolje igrati za "minimalac" nego volontirati, od sebe se hraniti i zivjeti sa roditeljima. Plus uslovi su neuporedivi.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 19 maj 2021, 20:52

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 maj 2021, 20:13
Treba malo baciti oko na juniore Zvijezde vidjeti ima li sta vrijedno ulaganja.
Pored njih ima sigurno barem jedan dobar junior u Klubu X, siguran sam da bi rado došao i bio presretan. Bolje igrati za "minimalac" nego volontirati, od sebe se hraniti i zivjeti sa roditeljima. Plus uslovi su neuporedivi.
Apsolutno si u pravu. Krajnje je vrijeme da u prvom timu afirmišemo nekoliko mladih. A ako ih nemamo treba ih pronaći. Ima dosta uspješnih škola. Ne treba se zadovoljiti da imamo mlade smo radi broja da se ispuni zapisnik. Vrijeme je pokazalo da svi ti istrošeni koji glume zvijezde dolaze samo zbog novca. Na struci je da ukloni sve igrače koji gledaju samo interes, glume povrede itd.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2070
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 maj 2021, 20:57

tcity055 je napisao/la:
19 maj 2021, 20:52
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 maj 2021, 20:13
Treba malo baciti oko na juniore Zvijezde vidjeti ima li sta vrijedno ulaganja.
Pored njih ima sigurno barem jedan dobar junior u Klubu X, siguran sam da bi rado došao i bio presretan. Bolje igrati za "minimalac" nego volontirati, od sebe se hraniti i zivjeti sa roditeljima. Plus uslovi su neuporedivi.
Apsolutno si u pravu. Krajnje je vrijeme da u prvom timu afirmišemo nekoliko mladih. A ako ih nemamo treba ih pronaći. Ima dosta uspješnih škola. Ne treba se zadovoljiti da imamo mlade smo radi broja da se ispuni zapisnik. Vrijeme je pokazalo da svi ti istrošeni koji glume zvijezde dolaze samo zbog novca. Na struci je da ukloni sve igrače koji gledaju samo interes, glume povrede itd.
Prije cu gledati i trpiti nekog omladinca koji se bori i zeli sebi obezbijediti budućnost i karijeru nego razne Džafiće, Rustemovice i slično koji su došli po jos jedan ugovor pred zalazak karijere. Pa onda ili mu se ne igra ili "povrijeđen" ili glumi zvijezdu.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.