FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 06 dec 2021, 14:56

Novi sam na forumu, još se uhodavam...
Pozdrav za sve navijače TC

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 06 dec 2021, 15:15

Beledija je napisao/la:
06 dec 2021, 14:56
Novi sam na forumu, još se uhodavam...
Pozdrav za sve navijače TC
Dobrodošao. Sad će te Husrefova ljubimac i muzičar tuzlac napast.

emir012
Postovi: 495
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 06 dec 2021, 15:19

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
05 dec 2021, 21:01
Da smo miljenici saveza i sudija - nismo
Da nam je poništeno nekoliko regularnih golova - jeste
Da imamo najviše žutih kartona i penala protiv nas - imamo

Da imamo igrače iznad prosjeka lige - imamo
Da nam je igra loša, spora i troma - jeste
Da smo mogli nesto više - JESMO I MORALI SMO.
U pravu si, sudije su protiv nas - to je svakom savrseno jasno i vise nego ocigledno.
Ali i ekipa bi mogla i trebala pruzati generalno bolje igre...
A i mi kao navijaci smo podbacili - treba i to jasno priznat.

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 06 dec 2021, 15:50

husrefbeg je napisao/la:
06 dec 2021, 15:15
Beledija je napisao/la:
06 dec 2021, 14:56
Novi sam na forumu, još se uhodavam...
Pozdrav za sve navijače TC
Dobrodošao. Sad će te Husrefova ljubimac i muzičar tuzlac napast.
Hvala na dobrodošlici
Nisam pristalica bilo kakvih napada, biće u redu sa Tuzlacom

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 06 dec 2021, 15:55

Beledija je napisao/la:
06 dec 2021, 15:50
husrefbeg je napisao/la:
06 dec 2021, 15:15
Beledija je napisao/la:
06 dec 2021, 14:56
Novi sam na forumu, još se uhodavam...
Pozdrav za sve navijače TC
Dobrodošao. Sad će te Husrefova ljubimac i muzičar tuzlac napast.
Hvala na dobrodošlici
Nisam pristalica bilo kakvih napada, biće u redu sa Tuzlacom
Bit će ako budeš hvalio Husrefa. U protivnom .... Jer on navija za njega.

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 06 dec 2021, 16:02

emir012 je napisao/la:
06 dec 2021, 15:19
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
05 dec 2021, 21:01
Da smo miljenici saveza i sudija - nismo
Da nam je poništeno nekoliko regularnih golova - jeste
Da imamo najviše žutih kartona i penala protiv nas - imamo

Da imamo igrače iznad prosjeka lige - imamo
Da nam je igra loša, spora i troma - jeste
Da smo mogli nesto više - JESMO I MORALI SMO.
U pravu si, sudije su protiv nas - to je svakom savrseno jasno i vise nego ocigledno.
Ali i ekipa bi mogla i trebala pruzati generalno bolje igre...
A i mi kao navijaci smo podbacili - treba i to jasno priznat.
U pravu si. Najviše penala je suđeno protiv nas a u korist Zrinjskog. Realno da smo imali suđenje OK mislim da bi bili u bod sa Zrinjskom. Na početku je bilo dobro. Ali kad su skontali Vico i Beus da se ne šalimo krenulo je povaljivanje. Ima još puno do kraja i može se svašta desiti. Istina je isto da nemamo neku igru. Više nervoza, nezadovoljnih igrača i to je do trenera. Navijači su skroz podbacili. Pa više nas je bilo na brdu iznad stadiona tokom korone.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 06 dec 2021, 17:15

Hvala Musemicu sto smo ostali bez Brkica, zvanično nije vise nas clan. Nadam se da nece ni Musemic ostati sa nama.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2055
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 06 dec 2021, 17:18

husrefbeg je napisao/la:
05 dec 2021, 22:56
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
05 dec 2021, 21:47
husrefbeg je napisao/la:
05 dec 2021, 21:18


Sve stoji ali teško je pobijedit Vicino - Beusovu spregu. Vidi šta uradiše Veležu i nas deru. Azmir jeste u IO ali mi nemamo ljude u strukturama saveza i među studijama. I nama će glavni konkurent biti Sarajevo možda i Široki i oni su čak u prednosti jer imaju svoje ljude. Mi moramo priznati da nemamo navijače i dal se tu šta može uraditi. Jer ova brojka danas je smiješna.
Za navijace tj odnos klub - navijači imao bih dosta toga reći, ali ne mogu ovako po forumu jer i dušmani ovo čitaju i samo bi se naslađivali. Zato bolje nekad da nešto i prešutim.

Da sam zadovoljan brojkom, nisam. Ali kako Tušanj nema niti jednog korisnog natkrivenog mjesta a kiša pada cijeli dan, nije neko iznenađenje.
Kiše za vrijeme utakmice gotovo da nije bilo kao i sat pred početak. Imam osjećaj da neki navijači dolaze na utakmicu samo kad je Azmir tu. Druga stvar psovanje onih par momaka nije OK. Nikada u Bijeljini takvih slučajeva nije bilo. Mora se i na tome poraditi ako želimo biti veliki.
Klub nosi veći dio odgovornosti zbog nedostatka publike.
Naš klub ne živi od publike i zato se udaljio od ljudi. Potpuno je zatvoren i nepristupačan. Ja sam ranije pisao više načina kako da se otvori prema širim masama ali nekome to nije cilj.
Moraš nečim privući ljude na tribinu, nešto ponuditi (pri tome ne mislim na plaćanje i novac). Da je do rezultata, nije. Drugi smo na tabeli zar to nije dovoljno za publiku. Nije da smo navikli godinama na trofeje i biti prvi pa da smo sad kao rezultatski loši.
Sa druge strane ako su nam navijači kao onaj glavati (ne znam kako se zove) sto cjelu utakmicu doziva Dzafu, govori udari glavom neces na fakultet ili ona dva momka uz Eniza (ne ubrajam njeg u ovo) sto od prve minute psuju četvrtom sudiji mrtvo djete onda bolje i da nemamo navijače. Pa sta ti bolan skrivi cetvrti sudija u drugoj minuti za tako morbidne psovke.

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 dec 2021, 18:16

slika




--------------------------------------------------------------------
PLAVI ISPUSTILI POBJEDU U ZADNJIM TRENUCIMA MEČA
-----------------------------------------------------------------
5. Decembra 2021. 125 Pregleda
Fudbaleri Tuzla Cityja remizirali su na Tušnju protiv Radnika odigravši 2:2 u zadnjoj jesenjoj utakmici.

Iako su Tuzlake sekunde dijelile od nove pobjede, Šarić je golom u 93.minuti zabio za veliki bod Radnika.

U ovaj duel Musemić je krenuo ispred Brajlovića sa Tomaševićem, Morrisom, Šukilovićem i Mehidićem. U vezi su bili Karjašević, Čeliković i Džafić na krilima Mišić i Mirzad Mehanović te u vrhu Krpić.

Gosti su bolje otvorili meč i to su krunisali vodstvom. Duel Morisa i Pantelića u 18.minuti sudija Bilbija je okarakterisao kao penal, iako ostaje nedoumica da li je kontak bio izvan kaznenog prostora. Siguran sa 11 metara bio je Blagojević.

Potom je Musemićev tim počeo da igra bolje. Poravnanje je došlo u 33.minuti kada je Mehidić centrirao a Krpić nebeskim skokom i glavom pogodio malu mrežu za 1:1.

U drugo poluvrijeme Plavi kreću odlučni da zabiju što prije. Odmah su u igru ušli Gavrić u vezu umjesto Šukilovića čije je mjesto na stoperu zauzeo Čeliković, te Nukić umjesto Tomaševića.

Poveli smo u 63.minuti. Dupli pas su razmijenili Nukić i Džafić kojeg ruši Šubert a na asistenciju drugog pokoćnog Belje, glavni arbitar Bilbija pokazuje na penal. Mrežu je pogodio Krpić.

Potom se igralo na sredini terena a Musemić je umorne svoje igrače isvježavao sa Elvisom Mehanovićem, Ubiparipom te mladim Mešinovićem.

I kada su na Tušnju svi očekivali kraj, rezervista Šarić pogađa za 2:2. Na jednu dugu loptu defanzivci domaćeg tima slabo su reagovali, ona je došla do Šarića koji topovskim udarcem pogađa mrežu nemoćnog Brajlovića. Istina lopta je na putu do mreže malo zakačila i vrh kopačke Morrisa te tako primijenila smjer i prevarila Brajlovića za konačnih 2:2.

press Služba F.K.Tuzla City
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 dec 2021, 11:40, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 dec 2021, 18:43

husrefbeg je napisao/la:
05 dec 2021, 17:11
tuzlac je napisao/la:
05 dec 2021, 17:07
Mislim da ti je Husref bivši idi i ti sa njim. Pa zajedno pjevajte
Puno najljepših želja za vaš 16 dan na pdf.

slika

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 dec 2021, 19:10

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 dec 2021, 17:18
husrefbeg je napisao/la:
05 dec 2021, 22:56
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
05 dec 2021, 21:47


Za navijace tj odnos klub - navijači imao bih dosta toga reći, ali ne mogu ovako po forumu jer i dušmani ovo čitaju i samo bi se naslađivali. Zato bolje nekad da nešto i prešutim.

Da sam zadovoljan brojkom, nisam. Ali kako Tušanj nema niti jednog korisnog natkrivenog mjesta a kiša pada cijeli dan, nije neko iznenađenje.
Kiše za vrijeme utakmice gotovo da nije bilo kao i sat pred početak. Imam osjećaj da neki navijači dolaze na utakmicu samo kad je Azmir tu. Druga stvar psovanje onih par momaka nije OK. Nikada u Bijeljini takvih slučajeva nije bilo. Mora se i na tome poraditi ako želimo biti veliki.
Klub nosi veći dio odgovornosti zbog nedostatka publike.
Naš klub ne živi od publike i zato se udaljio od ljudi. Potpuno je zatvoren i nepristupačan. Ja sam ranije pisao više načina kako da se otvori prema širim masama ali nekome to nije cilj.
Moraš nečim privući ljude na tribinu, nešto ponuditi (pri tome ne mislim na plaćanje i novac). Da je do rezultata, nije. Drugi smo na tabeli zar to nije dovoljno za publiku. Nije da smo navikli godinama na trofeje i biti prvi pa da smo sad kao rezultatski loši.
Sa druge strane ako su nam navijači kao onaj glavati (ne znam kako se zove) sto cjelu utakmicu doziva Dzafu, govori udari glavom neces na fakultet ili ona dva momka uz Eniza (ne ubrajam njeg u ovo) sto od prve minute psuju četvrtom sudiji mrtvo djete onda bolje i da nemamo navijače. Pa sta ti bolan skrivi cetvrti sudija u drugoj minuti za tako morbidne psovke.
- Grbić Zoran – Prijedor-puno nas je puta taj pas oštetio,Sad se dovukao kao četvrti sudija.
Bilbja ,naprimer, nije svirao penal ZA NAS, nego je A-2 sudija Beljo Davor – Mostar pokazao da da je faul na Džafiću penal.

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 06 dec 2021, 19:54

Krpa i Nukić pozvani u repki. Čestitam.

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 06 dec 2021, 21:09

Sezona Tuzle je uspješna koliko god nekima to nije po volji. Da je moglo bolje moglo je, sad bi trebalo po mome skromnom mišljenju napraviti analizu jesenjeg dijela prvenstva i utvrditi gdje se griješilo pa na proljeće te greške svesti na minimum. G. Musemić je takav kakav je i on se nemože promijeniti ni za milimetar a da su promjene u njegovom shvatanju fudbala neophodne i za njega i za klub jasne svakom ko se razumije iole u fudbal.Roster svake profi lige je 24+ igrača zašto se koristi samo 15-16 igrača nije jasno. Nadam se ostanku Dofa a odlasku Morisa.

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 06 dec 2021, 22:50

tuzlac je napisao/la:
06 dec 2021, 18:43
husrefbeg je napisao/la:
05 dec 2021, 17:11
tuzlac je napisao/la:
05 dec 2021, 17:07
Mislim da ti je Husref bivši idi i ti sa njim. Pa zajedno pjevajte
Puno najljepših želja za vaš 16 dan na pdf.

slika
Pa dobro meni je tek treći dan. Husref nije loš trener a nije ni najbolji.... :bih:

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 07 dec 2021, 14:15

Brkić....jeli definitivno otišao

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 07 dec 2021, 17:59

Beledija je napisao/la:
07 dec 2021, 14:15
Brkić....jeli definitivno otišao
17. januara mu sad ističe ugovor i to je to.

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 07 dec 2021, 22:33

husrefbeg je napisao/la:
07 dec 2021, 17:59
Beledija je napisao/la:
07 dec 2021, 14:15
Brkić....jeli definitivno otišao
17. januara mu sad ističe ugovor i to je to.
Znači to je to, već ga povezuju sa Sarajevom...
sretno mu bilo

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 dec 2021, 20:10

Pošto je kraj sezone i nema nikakvih dešavanja, možda bi bilo zanimljivo da se igramo šefa stručnog štaba pa da sastavimo ekipu po svom nahođenju od igrača koji su još uvijek tu. Evo mog sastava po modelu 4 3 3
Brajlović
Tomašević Šukil. Mehan E.Mišić
Karjaš. Dofo Čelik
Mirzad Krpa Mešinović

Beledija
Postovi: 993
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 dec 2021, 20:18

Ja da se pitam od Mehanovića E. bih napravio stopera, nebi bio prvi napadač koji bi briljirao na stoperskoj poziciji. Ostali igrači bi se rotirali(povrede-žuti crveni kartoni -kup)
Baš me zanima mišljenje Vas forumaša pogotovu onih koji su blizu ekipe

husrefbeg
Postovi: 1029
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 dec 2021, 21:05

Beledija je napisao/la:
08 dec 2021, 20:10
Pošto je kraj sezone i nema nikakvih dešavanja, možda bi bilo zanimljivo da se igramo šefa stručnog štaba pa da sastavimo ekipu po svom nahođenju od igrača koji su još uvijek tu. Evo mog sastava po modelu 4 3 3
Brajlović
Tomašević Šukil. Mehan E.Mišić
Karjaš. Dofo Čelik
Mirzad Krpa Mešinović
Brajlović
Nukić Moris Mehidić Tomašević
Huso Dofo Mirzad
Mišić Krpić Džafić
Zbog U21 mogao bi biti starter i igrati pola sata Šukilović
Mešinovića sa ovakvom neodgovornošću nikako. Elvis isto samo kad nema drugog izbora.
Mehidić stoper
Mirzad da dobro odradi pripreme

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.