FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 okt 2021, 20:43

PRED UTAKMICU NA GRBAVICI.
Sutra u Vrapčićima Velež igra gluhi gradski derbi protiv "strašnog Zrijskog".Dobro je da su se davranisalii da mogu biti ravnopravan rival u toj utakmici prije svega zog njih.Naravno ,indirektno ta se utakmica tiče i nas jer nam je stalo da Zrinjski izgubi .
-U subotu, konačno, na lijepu hibridnu meraju Grbavice u utakici protiv Željezničara.Pregledom zadnjih 5 prvenstvenih utakmica a i pogledom na tabelu Tuzla je papirnati favorit.I zaista po snazi tima Tuzla je favorit.Breme uloge favorita je teško. Da Bogdom nismo i da mi iz tog onda crpimo motiv.Naprotiv ,jači motiv imaju željovci jer su remijem u Banja Luci dobili krila.Tuzla je 2.na tabeli sa 26 bodova a Željezničar 6. sa 15 bodova.Svi ovi podaci su motiv zaŽeljezničara.
-Koji je naš motiv ?
Moramo ga pa makar i stidljivo početi iznositi.Naš motiv je titula prvaka u ovoj sezoni.Imamo kvalitet i sve uslove da to otvoreno kažemo.
Musemiću želim zdravlje i proniclivost da uspješno provede naše momke kroz ovu i narednih nekoliko utakmica.Imamo tim imamo kvalitet , ali ima i raznih prepreka kad pucate na visoko.Prva je da svi žele (naš skalp).Druga naši igrači počinju igrati pod pritiskom činjenice da su kandidati za Titulu.Čest je slučaj iz prošlosti da tada ekipa počne da izgleda čudno i da se ljudi pitaj ,otkud ovim ovoliko bodova.Musemić je čovjek koji zna put do trona.Momci koje vodi su odlični igračii sportisti.Najvažnije je da se ne prepadnu visine (visinska bolest) t.j. da ne gledaju dole jer će dobiti vrtoglavicu.Sad počinje šikana ,istina, ovo je ona lakša jesenja.Ali ipak je šikana.Sad se počinje govoriti i o alternativi ,plasmanu na neko mjesto koje vodi u Evropske kupove.To je sindrom straha od uspjeha.Drago mi je i ponosim se što moj klub u ovoj sezoni zauzima ovakvu poziciju kao i mogućnost da se okiti trofejom.Jest da čovjeka počinje drmuckati ali, kroz ovo ili ćemo proći ili propasti u ambis malih klubova,luzera-gubitnika.Prisjećam se utakmice na Grbavici u "korana sezoni".Oni su imali pun stadion i frenetičnog sudiju Grbića , Sonju mu hebem.Mi smo ih sabili u mišiju rupu ,Da je sudija samo penal na Crnki dosudio mi biih pobijedili jer ne bi stali na 1:1.Ali........Znam da imamo igrača koji su igrali tu utakmicu.Imamo Musemića kojem je namješteno baš preko Željezničara i igrača Sarajeva da primi 5 komada.To je radila Buljubašićka da ga se riješi.Nisu mogli pored njega raditi što su oni htjeli.Ja srahujem zato što je naš sportski" manijak".Ne mogu se pouzdati u njega kad igramo kontra njih.Nadam se da Husić nije još uvijek otišao preko "bare".Njegovo prisusto puno znači.
-Mi smo mali klub po imenu , ali, po kvalitetu nismo .Definitivno.Ako Sabrija koji je "heban"u Jablanici bude sudio evropski a ne kako hoće Beus,i ako naši momci pokažu zrelost,znanje,kolektiv i muda, oni će se vratiti kući pjevajući.Na žalost ,njih neće ispratiti navijači sa bakljama ,niti će ih dočekati kad pobijede ali ,neka i to bude još jedan motiv našim "Nebesko plavim" da polože ŽeljezniČara na obje plećke na Grbavici.Uz Božiju pomoć do pobjede a za našu velik uradost.Amin.

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 okt 2021, 20:47

Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 okt 2021, 04:17, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 04:16

"Cilj nam je biti ispred Zrinjskog, ako si ispred Zrinjskog ne možeš biti drugi"

https://sportsport.ba/fudbal/cilj-nam- ... 2ulvzfMq5E

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 04:28

slika

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 04:55

slika

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 05:02

slika

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 19:02

Velež nije uspio otkinuti ništa od Zrinjskog.Sad smo pod moranjem da pobijedimo sutra na Grbavici.

Avatar
Cunami87
Postovi: 288
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Cunami87 » 15 okt 2021, 19:16

tuzlac je napisao/la:
14 okt 2021, 20:43
PRED UTAKMICU NA GRBAVICI.
Sutra u Vrapčićima Velež igra gluhi gradski derbi protiv "strašnog Zrijskog".Dobro je da su se davranisalii da mogu biti ravnopravan rival u toj utakmici prije svega zog njih.Naravno ,indirektno ta se utakmica tiče i nas jer nam je stalo da Zrinjski izgubi .
-U subotu, konačno, na lijepu hibridnu meraju Grbavice u utakici protiv Željezničara.Pregledom zadnjih 5 prvenstvenih utakmica a i pogledom na tabelu Tuzla je papirnati favorit.I zaista po snazi tima Tuzla je favorit.Breme uloge favorita je teško. Da Bogdom nismo i da mi iz tog onda crpimo motiv.Naprotiv ,jači motiv imaju željovci jer su remijem u Banja Luci dobili krila.Tuzla je 2.na tabeli sa 26 bodova a Željezničar 6. sa 15 bodova.Svi ovi podaci su motiv zaŽeljezničara.
-Koji je naš motiv ?
Moramo ga pa makar i stidljivo početi iznositi.Naš motiv je titula prvaka u ovoj sezoni.Imamo kvalitet i sve uslove da to otvoreno kažemo.
Musemiću želim zdravlje i proniclivost da uspješno provede naše momke kroz ovu i narednih nekoliko utakmica.Imamo tim imamo kvalitet , ali ima i raznih prepreka kad pucate na visoko.Prva je da svi žele (naš skalp).Druga naši igrači počinju igrati pod pritiskom činjenice da su kandidati za Titulu.Čest je slučaj iz prošlosti da tada ekipa počne da izgleda čudno i da se ljudi pitaj ,otkud ovim ovoliko bodova.Musemić je čovjek koji zna put do trona.Momci koje vodi su odlični igračii sportisti.Najvažnije je da se ne prepadnu visine (visinska bolest) t.j. da ne gledaju dole jer će dobiti vrtoglavicu.Sad počinje šikana ,istina, ovo je ona lakša jesenja.Ali ipak je šikana.Sad se počinje govoriti i o alternativi ,plasmanu na neko mjesto koje vodi u Evropske kupove.To je sindrom straha od uspjeha.Drago mi je i ponosim se što moj klub u ovoj sezoni zauzima ovakvu poziciju kao i mogućnost da se okiti trofejom.Jest da čovjeka počinje drmuckati ali, kroz ovo ili ćemo proći ili propasti u ambis malih klubova,luzera-gubitnika.Prisjećam se utakmice na Grbavici u "korana sezoni".Oni su imali pun stadion i frenetičnog sudiju Grbića , Sonju mu hebem.Mi smo ih sabili u mišiju rupu ,Da je sudija samo penal na Crnki dosudio mi biih pobijedili jer ne bi stali na 1:1.Ali........Znam da imamo igrača koji su igrali tu utakmicu.Imamo Musemića kojem je namješteno baš preko Željezničara i igrača Sarajeva da primi 5 komada.To je radila Buljubašićka da ga se riješi.Nisu mogli pored njega raditi što su oni htjeli.Ja srahujem zato što je naš sportski" manijak".Ne mogu se pouzdati u njega kad igramo kontra njih.Nadam se da Husić nije još uvijek otišao preko "bare".Njegovo prisusto puno znači.
-Mi smo mali klub po imenu , ali, po kvalitetu nismo .Definitivno.Ako Sabrija koji je "heban"u Jablanici bude sudio evropski a ne kako hoće Beus,i ako naši momci pokažu zrelost,znanje,kolektiv i muda, oni će se vratiti kući pjevajući.Na žalost ,njih neće ispratiti navijači sa bakljama ,niti će ih dočekati kad pobijede ali ,neka i to bude još jedan motiv našim "Nebesko plavim" da polože ŽeljezniČara na obje plećke na Grbavici.Uz Božiju pomoć do pobjede a za našu velik uradost.Amin.
Samo ne spomenu ti proslosezonsko klanje,tri puta.
Prva na Tusnju i cirkus od penala,druga kup,Morris brani rukom u petercu pa lopta u 90' min ide u gol pogodi golmanovu flasicu i odbi se u stativu,treca na Grbavici,jedan jako upitan opsajd pa start na Sabanadzovicu u 16,ko vrata,cak se djete tad povrijedilo i nije zaigrao vise.
A ti se uhvatio Crnkica i tekme gdje smo vas samljeli,budi objektivan.
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 21:42

Jedan od derbija 13. kola Premijer lige BiH odigrat će se na Grbavici. Tuzla City je među najprijatnijim iznenađenjima ove sezone u domaćem prvenstvu, ali sigurno da niko nije izraziti favorit protiv Željezničara u Dolini ćupova, bez obzira na kojem mjestu na tabeli se Plavi nalaze. Sigurno je, stoga, da se očekuje veoma zanimljiva fudbalska predstava.

slika

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 okt 2021, 21:54

Cunami87 je napisao/la:
15 okt 2021, 19:16
tuzlac je napisao/la:
14 okt 2021, 20:43
PRED UTAKMICU NA GRBAVICI.
Sutra u Vrapčićima Velež igra gluhi gradski derbi protiv "strašnog Zrijskog".Dobro je da su se davranisalii da mogu biti ravnopravan rival u toj utakmici prije svega zog njih.Naravno ,indirektno ta se utakmica tiče i nas jer nam je stalo da Zrinjski izgubi .
-U subotu, konačno, na lijepu hibridnu meraju Grbavice u utakici protiv Željezničara.Pregledom zadnjih 5 prvenstvenih utakmica a i pogledom na tabelu Tuzla je papirnati favorit.I zaista po snazi tima Tuzla je favorit.Breme uloge favorita je teško. Da Bogdom nismo i da mi iz tog onda crpimo motiv.Naprotiv ,jači motiv imaju željovci jer su remijem u Banja Luci dobili krila.Tuzla je 2.na tabeli sa 26 bodova a Željezničar 6. sa 15 bodova.Svi ovi podaci su motiv zaŽeljezničara.
-Koji je naš motiv ?
Moramo ga pa makar i stidljivo početi iznositi.Naš motiv je titula prvaka u ovoj sezoni.Imamo kvalitet i sve uslove da to otvoreno kažemo.
Musemiću želim zdravlje i proniclivost da uspješno provede naše momke kroz ovu i narednih nekoliko utakmica.Imamo tim imamo kvalitet , ali ima i raznih prepreka kad pucate na visoko.Prva je da svi žele (naš skalp).Druga naši igrači počinju igrati pod pritiskom činjenice da su kandidati za Titulu.Čest je slučaj iz prošlosti da tada ekipa počne da izgleda čudno i da se ljudi pitaj ,otkud ovim ovoliko bodova.Musemić je čovjek koji zna put do trona.Momci koje vodi su odlični igračii sportisti.Najvažnije je da se ne prepadnu visine (visinska bolest) t.j. da ne gledaju dole jer će dobiti vrtoglavicu.Sad počinje šikana ,istina, ovo je ona lakša jesenja.Ali ipak je šikana.Sad se počinje govoriti i o alternativi ,plasmanu na neko mjesto koje vodi u Evropske kupove.To je sindrom straha od uspjeha.Drago mi je i ponosim se što moj klub u ovoj sezoni zauzima ovakvu poziciju kao i mogućnost da se okiti trofejom.Jest da čovjeka počinje drmuckati ali, kroz ovo ili ćemo proći ili propasti u ambis malih klubova,luzera-gubitnika.Prisjećam se utakmice na Grbavici u "korana sezoni".Oni su imali pun stadion i frenetičnog sudiju Grbića , Sonju mu hebem.Mi smo ih sabili u mišiju rupu ,Da je sudija samo penal na Crnki dosudio mi biih pobijedili jer ne bi stali na 1:1.Ali........Znam da imamo igrača koji su igrali tu utakmicu.Imamo Musemića kojem je namješteno baš preko Željezničara i igrača Sarajeva da primi 5 komada.To je radila Buljubašićka da ga se riješi.Nisu mogli pored njega raditi što su oni htjeli.Ja srahujem zato što je naš sportski" manijak".Ne mogu se pouzdati u njega kad igramo kontra njih.Nadam se da Husić nije još uvijek otišao preko "bare".Njegovo prisusto puno znači.
-Mi smo mali klub po imenu , ali, po kvalitetu nismo .Definitivno.Ako Sabrija koji je "heban"u Jablanici bude sudio evropski a ne kako hoće Beus,i ako naši momci pokažu zrelost,znanje,kolektiv i muda, oni će se vratiti kući pjevajući.Na žalost ,njih neće ispratiti navijači sa bakljama ,niti će ih dočekati kad pobijede ali ,neka i to bude još jedan motiv našim "Nebesko plavim" da polože ŽeljezniČara na obje plećke na Grbavici.Uz Božiju pomoć do pobjede a za našu velik uradost.Amin.
Samo ne spomenu ti proslosezonsko klanje,tri puta.
Prva na Tusnju i cirkus od penala,druga kup,Morris brani rukom u petercu pa lopta u 90' min ide u gol pogodi golmanovu flasicu i odbi se u stativu,treca na Grbavici,jedan jako upitan opsajd pa start na Sabanadzovicu u 16,ko vrata,cak se djete tad povrijedilo i nije zaigrao vise.
A ti se uhvatio Crnkica i tekme gdje smo vas samljeli,budi objektivan.
Ispod časti je jednom Željezničaru da u utakmici koju ne pobijedi odmah sa mikroskopom traži alibi.

- Ovo je naš međusobni skor u ovoj kalendarskoj godini.Do sada.Zahmetli je dokazivati za tri utakmice sve sudijske greške za vaše neuspjehe.
06.03.21. 15:00 FK Tuzla City - FK Željezničar 2 : 0
21.03.21. 17:00 FK Željezničar - FK Tuzla City 0 : 0
24.07.21. 21:00 FK Tuzla City - FK Željezničar 2 : 1

tuzlac
Postovi: 7817
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 okt 2021, 07:14

U zemlji Bosni na brdovitom Balkanu
u predgrađu grada Tuzle,Siminu Hanu,
telal - Huso sabro narod pa ovako zbori:
"Ko god na put stane Husiću Azmiru našem Sultanu
i njegovom Velikom veziru Husref Paši - hanu
smrvit će ga, ko tarhanu".

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2055
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 okt 2021, 17:52

Husrefe, izgubio se malo kompas izgleda?

Oči bole dok ovo gledamo.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 16 okt 2021, 18:02

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 okt 2021, 17:52
Husrefe, izgubio se malo kompas izgleda?

Oči bole dok ovo gledamo.
Nemamo mi kompasa vec vise kola, malo nas sreca propratila. Kako smo zavrsili proslu sezonu, tako nastavili ovu. Igre nigdje na vidiku, ali nema veze, sad ce komentari tipa "igraci" krivi, trener majstor.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 okt 2021, 18:03

Na stranu što nam je poništen po svoj prilici čist gol ali igra je već poodavno upitna tj nikakva.Husref tvrdoglavo istrajava na provjerenim šupljacima u odbrani Morrisu,Mehidiću i Efendiću.Nakon 15 dana pauze i odmora ekipa izađe na teren mlitavo i bezvoljno.
Lopta se vraća stalno nazad.Mešinović će izgleda igrati bez obzira na učinak.I tako iz utakmice u utakmicu.U lošoj formi smo odavno.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2055
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 okt 2021, 18:09

elvirbaljic je napisao/la:
16 okt 2021, 18:02
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 okt 2021, 17:52
Husrefe, izgubio se malo kompas izgleda?

Oči bole dok ovo gledamo.
Nemamo mi kompasa vec vise kola, malo nas sreca propratila. Kako smo zavrsili proslu sezonu, tako nastavili ovu. Igre nigdje na vidiku, ali nema veze, sad ce komentari tipa "igraci" krivi, trener majstor.
Ultimatum Husrefu. Ne dobije li obije Borac onda dobija nogu.
Taran sa ovakvom ekipom do kraja može izboriti Evropu.

Wanderson
Postovi: 2609
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Wanderson » 16 okt 2021, 18:59

Za platu koju ima, igra je kriminal.

Bolju igru je imao Bosnjakovic.

FoSte95
Postovi: 12552
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la FoSte95 » 16 okt 2021, 19:17

Nemojte samo kolo prije kraja da ga šutnete, plakaće
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2055
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 okt 2021, 19:26

FoSte95 je napisao/la:
16 okt 2021, 19:17
Nemojte samo kolo prije kraja da ga šutnete, plakaće
Ako protiv Borca ne uzme 6 bodova neće ni novu godinu dočekati a ne kolo pred kraj.
Naš pomoći trener sa ovakom ekipom može izboriti plasman u Europu. Na zimu dovesti ako treba i stranog trenera, neće biti mnogo skuplji od Husrefa.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 16 okt 2021, 19:29

Wanderson je napisao/la:
16 okt 2021, 18:59
Za platu koju ima, igra je kriminal.

Bolju igru je imao Bosnjakovic.
Basic, Bosnjakovic sa dosta dosta slabijom ekipom bolje vodili i igra licila na nesto.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 okt 2021, 19:38

Ovo sve više i više liči na jalove taktičke igre za vrijeme Nalića.Suviše je tu škarta u prvih 11 danas bilo :
Morris,Efendić,Mehidić,Mešinović itd. Pola tima nije ni za federalne lige.Jednostavno sa ovim poluigračima i panjevima se ne može igrati.
Husref da prestane biti tvrdoglav,da promijeni taktiku ili pronađe ili napravi nove igrače,da motiviše ekipu,da odigramo konačno jednu poštenu utakmicu kako spada od prve do 90 minute.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.