FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2082
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 03 okt 2021, 22:46

Ja sam već rekao da su ovo bodovi izgubljeni najviše zbog taktike.
Kad god smo igrali i pritiskali Sarajevo nije znalo gdje se nalazi i kako da odgovori. Dalje od sredine terena nisu mogli.
Zasto smo se povukli, zašto smo se branili to ide na dušu struke.
Kvaliteta imamo a to znači da ili je loša taktika ili je loša fizička spremnost.
Nismo minsad nešto nadigrali Sarajevo, ali nije ni da su oni zaslužili ovaj bod.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2021, 16:35

Nukiću 3, žuti karton.

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la visokohz » 04 okt 2021, 16:53

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
03 okt 2021, 22:46
Ja sam već rekao da su ovo bodovi izgubljeni najviše zbog taktike.
Kad god smo igrali i pritiskali Sarajevo nije znalo gdje se nalazi i kako da odgovori. Dalje od sredine terena nisu mogli.
Zasto smo se povukli, zašto smo se branili to ide na dušu struke.
Kvaliteta imamo a to znači da ili je loša taktika ili je loša fizička spremnost.
Nismo minsad nešto nadigrali Sarajevo, ali nije ni da su oni zaslužili ovaj bod.
Niste ni vi na Koševu zaslužili 3 boda al **** lopta je okrugla drug

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 04 okt 2021, 17:03

Pozitiva sa jučerašnje utakmice je solidna posjeta.Čini mi se dosta veliki broj naših navijača i nikad manje navijača sarajeva.Kad su postigli izjednačujući gol za 1:1 čuo sam samo reakciju sarajevskih novinara i kamermana u loži odakle se prenose utakmice.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2021, 18:06

CityCity je napisao/la:
03 okt 2021, 21:38
Samo još da dodam da je i gol koji smo primili u 90 minuti kombinacija kiksa Morisa koji je glavom asistirao loptu Hebiboviću za gol te ne baš najspretnije intervencije Fejzića.Po meni Moris je kapacitet za rezervu a ne prvotimca i u drugom poluvremenu su trebali igrati Šukilović i Čeliković a ne Morris.
Pogledaj tajdetalj usoreno.Kobi nije smio propustiti loptu golmanu jer bi Ahmetović u tom slučaju prije došao do nje.Dalje, Hebibović je predriblao Karjaševića nakon prijema lopte a onda opalio


Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 04 okt 2021, 22:01, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2021, 19:03

Utakmice 12. kola PL BIH 02.10.2021


HŠK Zrinjski - NK Široki B .....4:0 (3:0)
HŠK Posušje - FK Velež ........2:4 (0:2)
FK Leotar - FK Radnik B........1:0 (0:0)
FK Tuzla City- FK Sarajevo.... 1:1(1:0)
FK Rudar- FK Sloboda ..........1:1(1:1)
FK Borac - FK Željezničar-------1:11:1)

-------------------------------------------------------------
1. HŠK Zrinjski.... 12.. 8.. 3.. 1.. 27.....( 75%)
2. FK Tuzla City....11.. 8.. 2.. 1.. 26 ....( 80%)
3. FK Sarajevo.....12.. 5.. 3.. 4.. 18
4. FK Sloboda...... 12.. 4.. 5.. 3.. 17
5. FK Borac.........11.. 4.. 5.. 2.. 17
6. FK Željezničar.. 12.. 3.. 6.. 3.. 15
7. FK Leotar........12.. 4.. 2.. 6.. 14
8. NK Široki........ 12.. 2.. 7.. 3.. 13
9. FK Velež..........12.. 4.. 3.. 5.. 12(-3)
10. FK Rudar........12.. 3.. 3.. 6.. 12
11. HŠK Posušje....12.. 1.. 5.. 6.. 8
12. FK Radnik ..... 12... 1.. 4.. 7.. 7

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FK Velež je od strane Disciplinske komisije NS/FS BIH kažnjen sa oduzimanje tri (3) boda ,sada umjesto 12 ima 9 bodova.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PREMIJER LIGA BIH - 13. KOLO 16/17 10. 2021

FK Sarajevo - HŠK Posušje
FK Velež - HŠK Zrinjski
FK Željezničar - FK Tuzla City.
NK Široki B. - FK Rudar P.
FK Sloboda - FK Radnik B.
FK Leotar - FK Borac


----------------------------------------------------------------------------------------------------



Oktobar--Kalendar takmičenja.

----------------------------------------------------------------------
16./17.10.2021. 13. kolo Pl BiH FK Željezničar - FK TuzlaCity

--------20.10.2021.ZAOSTALA UTAKMICA 3 .KOLA PL BIH FK BORAC - FK TUZACITY

23./24.10.2021. 14. kolo P lBiH -TUZACITY - BORAC

27.10.2021.(srijeda) Utakmice 1/8 Finala Kup-a BiH

30./31.10.2021.15. kolo P l BiH FK TUZLA CITY - FK LEOTAR
-------------------------------------------------------------------------
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 09 okt 2021, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 04 okt 2021, 21:27

CityCity je napisao/la:
04 okt 2021, 17:03
Pozitiva sa jučerašnje utakmice je solidna posjeta.Čini mi se dosta veliki broj naših navijača i nikad manje navijača sarajeva.Kad su postigli izjednačujući gol za 1:1 čuo sam samo reakciju sarajevskih novinara i kamermana u loži odakle se prenose utakmice.
Bilo ih je na našu žalost i to puno.To što oni mudro šute je drugo.Uostalom ,zašto je izostala podrčka načih navijača kada je najviše trebala?.
Bilo je sporadično ali "forte pjano".Slika tribine je optimistična, i pošto se nezna koje su koji ,ispalo je pravi derbi sa odlično ispunjenom zapadnom tribinom.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 05 okt 2021, 16:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 04 okt 2021, 22:15

tuzlac je napisao/la:
04 okt 2021, 21:27
CityCity je napisao/la:
04 okt 2021, 17:03
Pozitiva sa jučerašnje utakmice je solidna posjeta.Čini mi se dosta veliki broj naših navijača i nikad manje navijača sarajeva.Kad su postigli izjednačujući gol za 1:1 čuo sam samo reakciju sarajevskih novinara i kamermana u loži odakle se prenose utakmice.
Bilo ihje na našu žalost i to puno.To što oni mudro šute je drugo.Uostalom ,zašto je izostala podrčka načih navijača kada je najviše trebala?.
Bilo je sporadično ali "forte pjano".Slika tribine je optimistična, i pošto se nezna koje su koji ,ispalo je pravi derbi sa odlično ispunjenom zapadnom tribinom.
Ne,ne.Do sada sam bio na svakoj utakmici TC protiv sarajeva na tribinama osim jedne (kad je bio zabranjen ulaz zbog korone) i uvijek je bilo podosta onih u neposrednom okruženju koji su slavili pogodak.Ovaj put skoro da nije bilo nikoga u gotovo identičnoj situaciji kao ranije na istoj tribini.Naprotiv kada smo mi postigli gol skoro svi su skočili što takođe ranije nije bio slučaj.Više je i ljudi u dresovima,majicama itd kluba nego ranije .Tačno je da ta glavna grupa navijača nije bila pretjerano raspoložena (osim za psovke :D ) ali to je sad druga stvar.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2021, 16:54

CityCity je napisao/la:
04 okt 2021, 22:15
tuzlac je napisao/la:
04 okt 2021, 21:27
CityCity je napisao/la:
04 okt 2021, 17:03
Pozitiva sa jučerašnje utakmice je solidna posjeta.Čini mi se dosta veliki broj naših navijača i nikad manje navijača sarajeva.Kad su postigli izjednačujući gol za 1:1 čuo sam samo reakciju sarajevskih novinara i kamermana u loži odakle se prenose utakmice.
Bilo ihje na našu žalost i to puno.To što oni mudro šute je drugo.Uostalom ,zašto je izostala podrčka načih navijača kada je najviše trebala?.
Bilo je sporadično ali "forte pjano".Slika tribine je optimistična, i pošto se nezna koje su koji ,ispalo je pravi derbi sa odlično ispunjenom zapadnom tribinom.
Ne,ne.Do sada sam bio na svakoj utakmici TC protiv sarajeva na tribinama osim jedne (kad je bio zabranjen ulaz zbog korone) i uvijek je bilo podosta onih u neposrednom okruženju koji su slavili pogodak.Ovaj put skoro da nije bilo nikoga u gotovo identičnoj situaciji kao ranije na istoj tribini.Naprotiv kada smo mi postigli gol skoro svi su skočili što takođe ranije nije bio slučaj.Više je i ljudi u dresovima,majicama itd kluba nego ranije .Tačno je da ta glavna grupa navijača nije bila pretjerano raspoložena (osim za psovke :D ) ali to je sad druga stvar.
U redu .Sušaj ,moguće da sam ja odveć buljio u teren pa nisam baš zapazio dobro odnos snaga.Znam samo da oni uvijek šute npr.kad Sarajevo da gol ili Željezničar ,valjda se boje eksponirati.I kad smo kod ove teme ,hoću reći da mi moramo navijati a ne gledati u mobitele.Ne moraju to biti nikakve pjesme .Može: hoćemo pobjedu,plavi,plavi,gazi ,gazip pitare i sl.Vjeruj da smatram da je publika podržala naše igrače pred kraj, da bih možda i sačuvali vodstvo. Moja pretpostavka.Još mi je za oko zapalo vezano za Karjaševića. Igrao je slabo i vidi se da se poput djeteta ljuti što nije starter.Ne bih ga trebalo stavljati u narednim utakmicama u prvih 11 a ni uvoditi u igru.On je indirektan krivac za naš primljeni gol..Išao je posve mitavo na Hebibovića.Preko neke stvarke.Imamo Brkića i taj čovjekje neupitan kad je u pitanju prvi tim.A Brkić ne uđe ni minute.Pa mogli su makar napraviti izmjenu da ukradu na vremenu hebo ih Brkić da ih hebo.Ne mogu da prežalim da ih nismo pobijedili.Već sam spominjao i opet ću Mešinović pada i glumi zvijezdu.Treba u roster uvesti još 2 juniora.Tako da ne mora igrati Mešinović.Ništa on jedan na jedan nije u stanju.Gubi snagu i slabo i malo se kreće.A zbog igrači i to kakvi sjede na klupi.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 05 okt 2021, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 okt 2021, 17:07

****
"Posjeta u 12. kolu PLBiH: Opet najviše navijača u Banjaluci, na tribinama Tušnja 1.500 ljudi"
Ovi su ga fulali ,bilo je više od 2000

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 05 okt 2021, 20:27

tuzlac je napisao/la:
05 okt 2021, 16:54
CityCity je napisao/la:
04 okt 2021, 22:15
tuzlac je napisao/la:
04 okt 2021, 21:27

Bilo ihje na našu žalost i to puno.To što oni mudro šute je drugo.Uostalom ,zašto je izostala podrčka načih navijača kada je najviše trebala?.
Bilo je sporadično ali "forte pjano".Slika tribine je optimistična, i pošto se nezna koje su koji ,ispalo je pravi derbi sa odlično ispunjenom zapadnom tribinom.
Ne,ne.Do sada sam bio na svakoj utakmici TC protiv sarajeva na tribinama osim jedne (kad je bio zabranjen ulaz zbog korone) i uvijek je bilo podosta onih u neposrednom okruženju koji su slavili pogodak.Ovaj put skoro da nije bilo nikoga u gotovo identičnoj situaciji kao ranije na istoj tribini.Naprotiv kada smo mi postigli gol skoro svi su skočili što takođe ranije nije bio slučaj.Više je i ljudi u dresovima,majicama itd kluba nego ranije .Tačno je da ta glavna grupa navijača nije bila pretjerano raspoložena (osim za psovke :D ) ali to je sad druga stvar.
U redu .Sušaj ,moguće da sam ja odveć buljio u teren pa nisam baš zapazio dobro odnos snaga.Znam samo da oni uvijek šute npr.kad Sarajevo da gol ili Željezničar ,valjda se boje eksponirati.I kad smo kod ove teme ,hoću reći da mi moramo navijati a ne gledati u mobitele.Ne moraju to biti nikakve pjesme .Može: hoćemo pobjedu,plavi,plavi,gazi ,gazip pitare i sl.Vjeruj da smatram da je publika podržala naše igrače pred kraj, da bih možda i sačuvali vodstvo. Moja pretpostavka.Još mi je za oko zapalo vezano za Karjaševića. Igrao je slabo i vidi se da se poput djeteta ljuti što nije starter.Ne bih ga trebalo stavljati u narednim utakmicama u prvih 11 a ni uvoditi u igru.On je indirektan krivac za naš primljeni gol..Išao je posve mitavo na Hebibovića.Preko neke stvarke.Imamo Brkića i taj čovjekje neupitan kad je u pitanju prvi tim.A Brkić ne uđe ni minute.Pa mogli su makar napraviti izmjenu da ukradu na vremenu hebo ih Brkić da ih hebo.Ne mogu da prežalim da ih nismo pobijedili.Već sam spominjao i opet ću Mešinović pada i glumi zvijezdu.Treba u roster uvesti još 2 juniora.Tako da ne mora igrati Mešinović.Ništa on jedan na jedan nije u stanju.Gubi snagu i slabo i malo se kreće.A zbog igrači i to kakvi sjede na klupi.
Potpisujem sve napisano.Sigurno da nisam poznavalac tuzlanskog fudbala kao ti ali veoma dobro zapažam mnoge stvari,pratim šta se događa i na terenu i mimo njega.Na utakmici je bilo sigurno više gledalaca od 1500 ali nema veze nek pišu šta žele mi nemamo uticaj na to.
Takođe bilo je verbalnog prepucavanja između nekih naših navijača i "novinara" i "kamermana" u loži kad je sarajevo postiglo gol jer ovi što komentarišu i snimaju utakmice na moja TV su svi odreda navijači fk sarajevo a nikako neutralni posmatrači što bi trebali biti ako su navodno BiH televizija a ne loša kopija tv kantona sarajevo.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 okt 2021, 04:04

STRAŠNO !

F.K.TUZLA CITY OSUĐUJE NAPAD NA NAŠEG PIONIRA

5. Oktobra 2021. 707 Pregleda
slika

Povodom sramnog napada na našeg 14-godišnjeg pionira na ulici u blizini Doma zdravlja nakon utakmice Tuzla City-Sarajevo, F.K.Tuzla City izdaje Saopstenje za javnost u kojem se kaže:

“ Brutalan i sraman čin napada na 14-godišnjeg dječaka koji je nosio trenerku našeg kluba, nije ništa drugo nego vandalizam. Iako je prvobitna informacija bila da se napad dogodio zbog materijalne koristi (otuđenje mobitela), na kraju se ispostavilo da nije u pitanju taj povod.

Jer napadači na našeg člana od 14 godina koji je bio sakupljač lopti na nedjeljnoj utakmici na Tušnju, nisu imali taj povod nego je u pitanju mržnja prema našem klubu, s obzirom da su na silu pokušali da skinu s njega klupsku trenerku.

Ovom prilikom očekujemo od policijskih organa da pronađu vinovnike ovog napada i da ih izvedu pred lice pravde te da odgovaraju za ovaj sraman čin.

U našem klubu bez naknade trenira više od 200 tuzlanske djece koji također predstavljaju ovaj grad na najbolji način a napadnuti dječak je također jedan od njih.

Nadamo se da se ovakvi događaji više neće nikome ponoviti a da će i drugi pojedinci i udruženja također osuditi ovaj napad”, navodi se u Saopštenju našeg kluba.

F.K.Tuzla City

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 okt 2021, 04:42

- Molim Boga da napadnuti mladić što prije zaboravi ovaj nemio i očito šovinistički napad.Vidjet ćemo hoće li se policija oglasiti po vom pitanju.Ili je ova priča o mobitelu stav policije.Bilo kako bilo naš dres vrijedi očito puno i vrijedit će sve više.Nas njihovi niti bilo čiji dresovi ne smetaju i ne treba nipošto upadati u zamku da se sveti na nekom drugom nedužnom dječaku u dresu druge boje.Glavu gore i slobodno obucimo na sebe naša obilježja,dresove ,šalove duksericei ostalo.Očekujem očitovanje načelnika kao prvog građanina ove palanke.

slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 06 okt 2021, 04:58, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 okt 2021, 04:46

-..............................................................slika

......................................................BUDI I TI TUZLACITY !

.........MI NIKOG NE MRZIMO I MRŽNJE NEMA NITI ĆE BITI U NAŠIM SRCIMA
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 20 nov 2021, 14:47, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2082
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 06 okt 2021, 11:25

Ja sam davno rekao.
U Tuzli ako obučeš dres Partizana, C. Zvezde i sl ti si gotiva, raja, cool, multi kulti i sta sve ne. Ko ima (a rijetki su) i pivo će platiti.
Ali ako imas na sebi obilježja Tuzla City onda ti se desi i ovo sto našem maloljetnom članu, da te presreću, tuku, skidaju opremu sa tebe i sl.
Bolan maloljetno djete napalo zbog kluba za koji trenira....
Sta reći...

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 06 okt 2021, 12:00

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 11:25
Ja sam davno rekao.
U Tuzli ako obučeš dres Partizana, C. Zvezde i sl ti si gotiva, raja, cool, multi kulti i sta sve ne. Ko ima (a rijetki su) i pivo će platiti.
Ali ako imas na sebi obilježja Tuzla City onda ti se desi i ovo sto našem maloljetnom članu, da te presreću, tuku, skidaju opremu sa tebe i sl.
Bolan maloljetno djete napalo zbog kluba za koji trenira....
Sta reći...
Ovo nije prvi put, bio je jos jedan napad, isto tako na maloljetnika koji je nosio obiljezja FK TC, i to nakon utakmice sa Slobodom.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TzBulevar87 » 06 okt 2021, 12:04

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 11:25
Ja sam davno rekao.
U Tuzli ako obučeš dres Partizana, C. Zvezde i sl ti si gotiva, raja, cool, multi kulti i sta sve ne. Ko ima (a rijetki su) i pivo će platiti.
Ali ako imas na sebi obilježja Tuzla City onda ti se desi i ovo sto našem maloljetnom članu, da te presreću, tuku, skidaju opremu sa tebe i sl.
Bolan maloljetno djete napalo zbog kluba za koji trenira....
Sta reći...
https://www.fksloboda.ba/vijesti/fk-slo ... JWE2g6gb3b

Evo samo za tebe krme jedno neotesano. :kafa:

Sportski pozdrav sa sve ostale vaše navijače i simpatizere na ovoj temi koji su mahom normalni i ok.
075

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2082
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 06 okt 2021, 12:55

elvirbaljic je napisao/la:
06 okt 2021, 12:00
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 11:25
Ja sam davno rekao.
U Tuzli ako obučeš dres Partizana, C. Zvezde i sl ti si gotiva, raja, cool, multi kulti i sta sve ne. Ko ima (a rijetki su) i pivo će platiti.
Ali ako imas na sebi obilježja Tuzla City onda ti se desi i ovo sto našem maloljetnom članu, da te presreću, tuku, skidaju opremu sa tebe i sl.
Bolan maloljetno djete napalo zbog kluba za koji trenira....
Sta reći...
Ovo nije prvi put, bio je jos jedan napad, isto tako na maloljetnika koji je nosio obiljezja FK TC, i to nakon utakmice sa Slobodom.
Dešava se, a izgleda samo na maloljetnicima.
Ne pomažu nama ništa saopćenja i osude već konkretna djela da se to više ne ponavlja.

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la runjerahmanove » 07 okt 2021, 00:41

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 12:55
elvirbaljic je napisao/la:
06 okt 2021, 12:00
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 11:25
Ja sam davno rekao.
U Tuzli ako obučeš dres Partizana, C. Zvezde i sl ti si gotiva, raja, cool, multi kulti i sta sve ne. Ko ima (a rijetki su) i pivo će platiti.
Ali ako imas na sebi obilježja Tuzla City onda ti se desi i ovo sto našem maloljetnom članu, da te presreću, tuku, skidaju opremu sa tebe i sl.
Bolan maloljetno djete napalo zbog kluba za koji trenira....
Sta reći...
Ovo nije prvi put, bio je jos jedan napad, isto tako na maloljetnika koji je nosio obiljezja FK TC, i to nakon utakmice sa Slobodom.
Dešava se, a izgleda samo na maloljetnicima.
Ne pomažu nama ništa saopćenja i osude već konkretna djela da se to više ne ponavlja.
Hajde mentolcino reci sta to konkretno Sloboda kao klub moze uradit da to sprijeci??? Ganjat po ulici mozda osobe koji su potencijani nasilnici. Sloboda kao klub moze konkretno uradit nesto samo ako se to desi na stadionu, prije, u toku ili posliej utakmice. Saopstenje je jedino sto su mogli uradit. Al ti si loma poglup lik, pa ti i ne zamjerim

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2082
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 07 okt 2021, 09:50

runjerahmanove je napisao/la:
07 okt 2021, 00:41
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
06 okt 2021, 12:55
elvirbaljic je napisao/la:
06 okt 2021, 12:00

Ovo nije prvi put, bio je jos jedan napad, isto tako na maloljetnika koji je nosio obiljezja FK TC, i to nakon utakmice sa Slobodom.
Dešava se, a izgleda samo na maloljetnicima.
Ne pomažu nama ništa saopćenja i osude već konkretna djela da se to više ne ponavlja.
Hajde mentolcino reci sta to konkretno Sloboda kao klub moze uradit da to sprijeci??? Ganjat po ulici mozda osobe koji su potencijani nasilnici. Sloboda kao klub moze konkretno uradit nesto samo ako se to desi na stadionu, prije, u toku ili posliej utakmice. Saopstenje je jedino sto su mogli uradit. Al ti si loma poglup lik, pa ti i ne zamjerim
Budalo jedna, i ti i ovaj bulevar iznad ko je spominjao da je klub X kriv? Gdje ste to maloumnici jedni procitali. Prvi post se odnosio na grad u cjelini, a drugi na saopstenja MUP-a i sl.
Sta se u svemu pronalazite i kad vas niko ne spominje.
Ili mozda imate razlog da se branite i znate nesto više. Jedino ako je to u pitanju razumijem vase upade na temu u vrijrđanje.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beledija, mk1008 i 17 gostiju.