FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Qatar22
Postovi: 105
Pridružen/a: 09 nov 2022, 20:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Qatar22 » 20 nov 2022, 22:07

Proculo se da je Azmir digao ruke od vas. Sretno u Cvajti.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 20 nov 2022, 23:26

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 nov 2022, 21:51
Koliko god Azmir bio zauzet politikom i biznisom duplo više od toga voli fudbal i sport. Tako da sam siguran sa od TC nije digao ruke. Biće nekog remonta, tek toliko da opstanak ne bude tema u našem klubu i da se pravi kostur za narednu sezonu. Ove sezone vise od stabilne sredine tabele neće biti.

Muratović je otpušten jos onda kada je Taran prebačen u juniore a Mujić preuzeo prvi tim. Direktan je krivac uz pomoć Jovića koji je otjerao Migija. U dva navrata nije pokazao da je za naš klub i vjerujem da je ovo definitav rastanak.

Kako čujem Smajlagić je već napustio ekipu tj sporazumno raskinut ugovor. A uskoro će za njim još nekoliko igrača.
Ako je već počelo sa raskidima ugovora. Treba odmah naći trenera da se čovjek uključi u raskid i dovođenje igrača. A ne dovest neke igrače pa na kraju trenera koji će reći ja nisam sastavljao tim. Ja sam za da se npr. dovede Admir Smajic i da mu se daju odrijesene ruke oko dovođenje igrača. Sa njim u tandem Milenko ili neko od postojećih trenera u klubu.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 nov 2022, 00:07

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 nov 2022, 22:00
Pozitivanstav je napisao/la:
19 nov 2022, 22:51
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
19 nov 2022, 22:37
Pogledao sastav vidio da je jedini napadač zet Burić od 40 kila koji u Gradini nije bio važan igrač i odlučio da ne gledam utakmicu.
Hej bolan ti protiv jedne od najboljih ekipa lige krećes sa Burićem.

Sezona promašaja rekao bih. Prvo od Azmira sto je ponovo vratio Samira pa ga opet nogirao, preko Tarana koji se umislio da je Klop lično, do raznih koji su nam uvalili ove neke olupine pod kvalitetnim igračima.

Nekakvi Smajlagići, Miće, a posebno Pantelići kojeg su ovde najavili kao, blago rečeno, Mesija ispostavili se pravim promašajima.
Neki Alani, Kulibaliji i Diabiji preko kojih smo se okrenuli afričkom tržištu glume neke zvijezde, bolje da smo se okrenuli igračima iz amazonskih prašuma.
Onda Veseli, Burić, Hrkač sve da Bog sačuva.
Nema više pojačanja dok na terenu ne pokaže da je pojačanje. Samo ime mu nista ne znači.
Odnos kluba prema navijačima i nebriga za istim dosegla je još jedan veći nivo. Toliko da im je svejedno da li je na tribini 50, 300 ili 2.000 ljudi. Čak sta više mislim da im je draže ako je 50.
Sreća pa je evo pauza. Duga pauza. Dovoljno da se saberu i odluče u kom pravcu žele povesti klub. Vremena ima i da se uključimo za Evropu, ali Bgm i da ispadnemo. To je već do Azmira.
Ne vidim sta su se okrenuli Africi à dovode igrace iz Fr porijeklom s tog kontinenta..Vec sam pisao,da su takvi vidjeli evropski zivot i njima je nasa liga,posebno klub kakav je Tz sprdnja...Njih zaboli za svime u Afr a jos manje za Tz..To tvrdim da je tako.

Belaj je kad covjek.iz opanaka uskoci u patike,pa se osili..
Ja sam se ponadao da ce kanton imat klub u vrhu,neke najave ovo ono,zato sam malo.vise pratio..Ocit cirkus i.ljudi zeljni medijske paznje..
Treneri i klub ocito vezani za Podrinje umjesto da gleda profesionalizam,ljde od struke u svim uzrastima i funkcijama..
Zato se to tako i zavrsi,sve najbolje ,ko placa i moze da odlucuje.
Čim se negdje vrti puno para odmah se pojave i paraziti koji bi da se okoriste. Zato Azmir vjerojatno oko sebe drži ljude kojima vjeruje. Teneri Mujić, Dedić, Ahmetovic Brzović svi su oni vojnici kluba koji su igrali u Slogi po kantonalnim ligama. Prvi čovjek od povjerenja mu je Almir koji je do jucer bio građevinac i mozda nije znao 5 klubova u Evropi nabrojati ali uziva ogromno povjerenje i pita se o mnogim stvarima. Treba razumjeti i investitora. Tesko je angažovati i profesionalca ako nema emocija ili osjećaja pripadnosti. Doći će uzeti pare, pa ako nema rezultata ode i to je to. Evo imamo Vugdalića. Kazu stručan i profesionalan. Znamo li i jednu korisnu stvar koju smo dobili s njim? Ipak kad su ljudi bliski drugačije razmisljaju o nauspjehu.
Možda nije ispravna logika ali tako je kako je.
Vugdalić je tu samo zbog blizine "azmirovog kazana" kao i muratović što je bio.

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 nov 2022, 00:27

husrefbeg je napisao/la:
20 nov 2022, 23:26
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 nov 2022, 21:51
Koliko god Azmir bio zauzet politikom i biznisom duplo više od toga voli fudbal i sport. Tako da sam siguran sa od TC nije digao ruke. Biće nekog remonta, tek toliko da opstanak ne bude tema u našem klubu i da se pravi kostur za narednu sezonu. Ove sezone vise od stabilne sredine tabele neće biti.

Muratović je otpušten jos onda kada je Taran prebačen u juniore a Mujić preuzeo prvi tim. Direktan je krivac uz pomoć Jovića koji je otjerao Migija. U dva navrata nije pokazao da je za naš klub i vjerujem da je ovo definitav rastanak.

Kako čujem Smajlagić je već napustio ekipu tj sporazumno raskinut ugovor. A uskoro će za njim još nekoliko igrača.
Ako je već počelo sa raskidima ugovora. Treba odmah naći trenera da se čovjek uključi u raskid i dovođenje igrača. A ne dovest neke igrače pa na kraju trenera koji će reći ja nisam sastavljao tim. Ja sam za da se npr. dovede Admir Smajic i da mu se daju odrijesene ruke oko dovođenje igrača. Sa njim u tandem Milenko ili neko od postojećih trenera u klubu.
Smajić je kao i čika Jovo životom iscrpljena i umorna osoba u godinama pred penziju i nije rješenje.Takođe on ne može javno da vodi ekipu nego samo ilegalno- sakriven iza žbunja kao i u gorkom što je radio da ne izgubi švajcarska primanja.
O nestabilnom Milenku je takođe nepotrebno govoriti-taj je u sukobu prvo sa samim sobom pa onda sa svim ostalim.Nakon dva tri kola bi ponovo počeo da se preserava i pravi haos kao i prošli put kad je bio i kad je sa svojim nekontrolisanim egom uprskao motku.Ponovo bi izdao i klub i navijače u odsudnom momentu i ponovo bi ismijavao azmira pred navijačima gradskog rivala.
Trenutno je slobodan Feđa Dudek i iako mi nije posebno simpatičan moguće je da bi bio dobro rješenje zbog energije,godina,modernijeg shvatanja igre od starih jugotrenera i zbog toga što bi vjerovatno natjerao ove naše baletane da trče na utakmicama i bore se.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 21 nov 2022, 09:51

CityCity je napisao/la:
21 nov 2022, 00:27
husrefbeg je napisao/la:
20 nov 2022, 23:26
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 nov 2022, 21:51
Koliko god Azmir bio zauzet politikom i biznisom duplo više od toga voli fudbal i sport. Tako da sam siguran sa od TC nije digao ruke. Biće nekog remonta, tek toliko da opstanak ne bude tema u našem klubu i da se pravi kostur za narednu sezonu. Ove sezone vise od stabilne sredine tabele neće biti.

Muratović je otpušten jos onda kada je Taran prebačen u juniore a Mujić preuzeo prvi tim. Direktan je krivac uz pomoć Jovića koji je otjerao Migija. U dva navrata nije pokazao da je za naš klub i vjerujem da je ovo definitav rastanak.

Kako čujem Smajlagić je već napustio ekipu tj sporazumno raskinut ugovor. A uskoro će za njim još nekoliko igrača.
Ako je već počelo sa raskidima ugovora. Treba odmah naći trenera da se čovjek uključi u raskid i dovođenje igrača. A ne dovest neke igrače pa na kraju trenera koji će reći ja nisam sastavljao tim. Ja sam za da se npr. dovede Admir Smajic i da mu se daju odrijesene ruke oko dovođenje igrača. Sa njim u tandem Milenko ili neko od postojećih trenera u klubu.
Smajić je kao i čika Jovo životom iscrpljena i umorna osoba u godinama pred penziju i nije rješenje.Takođe on ne može javno da vodi ekipu nego samo ilegalno- sakriven iza žbunja kao i u gorkom što je radio da ne izgubi švajcarska primanja.
O nestabilnom Milenku je takođe nepotrebno govoriti-taj je u sukobu prvo sa samim sobom pa onda sa svim ostalim.Nakon dva tri kola bi ponovo počeo da se preserava i pravi haos kao i prošli put kad je bio i kad je sa svojim nekontrolisanim egom uprskao motku.Ponovo bi izdao i klub i navijače u odsudnom momentu i ponovo bi ismijavao azmira pred navijačima gradskog rivala.
Trenutno je slobodan Feđa Dudek i iako mi nije posebno simpatičan moguće je da bi bio dobro rješenje zbog energije,godina,modernijeg shvatanja igre od starih jugotrenera i zbog toga što bi vjerovatno natjerao ove naše baletane da trče na utakmicama i bore se.
Poštujem tvoje mišljenje. Ja konkretno o Smajicu imam drugo mišljenje. Cijeli život je u fudbalu i to u modernom. Istina da ga je ta povreda spriječila u karijeri. Ali radi se o čestitam i pametnom stručnjaka. Ne mora biti na klupi može sjediti bilo ko ali njegove zamisli i osjećaj za talente i igru nisu za podcijeniti. Sjetimo se prije par godina kada je bio u Slobidi igrali su odličan fudbal a izbacio je 5 do 6 mladih igrača koji su i sad standardni. U svakom slučaju dobar je ta selekciju. Dudic je meni previše prepotentan i zaljubljen u sebe i ne bih ga rado vidio na klupi ali zna se ko donosi odluku.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 21 nov 2022, 12:05

Smajic,ne znam cime se bavi zadnjih godina 😀
Nije pouzdan ,ne vjerujem da ce se iko njega sjetit iz kluba.

Sto se tice trenera,on treba da dovede svoju ekipu ljudi i da radi,ove sve u omladinske pogone poslat...
Bar tada ce moci odgovarat za rezultate..

Tuzla nazalost ocito vise nikom nije primamljiva..

Meni licno u vrijeme Nalica je ekipa igrala najljepsi fudbal, jedino i mozda najvaznije je to da ga rezultati nisu pratili.

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 nov 2022, 13:46

Malo je previše negative ovih dana na forumu. Ja ne mogu a da se ne prisjetim izjave Jovića u Čatežu da se ekipa stvara da u trogodišnjem ciklusu pokuša doći do titule. I Baljić je potencirao da je sadašnja ekipa za sredinu tabele. I jesmo, doduše na samom repu sredine tabele.
Neko je napisao da će do N. Godine sve biti kristalno jasno. Ako Azmir ne dočeka promjenu statuta u Slobodi onda 100% ostaje u TC.U suprotnom idemo u cvajtu i postajemo Sloboda 2 što je njegova izvorna želja pa svidjelo se to nekome ili ne.
Ovo što pišem je samo moje razmišljanje a nikako neko moje znanje da će tako biti a previše događaja se desilo( Slo u zoni ispadanja, TC 7 kola nezna za pobjedu, gubimo istim rez. od Alkmara , Leotara i Posušja a Igman polovinu svojih bodova osvoji protiv nas a zadnji) da bi bilo slučajno. Ponavljam treba sačekati razvoj događaja. Katar je prilika da se misli o nečemu drugom čekajući rasplet.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 nov 2022, 13:57

Beledija je napisao/la:
21 nov 2022, 13:46
Malo je previše negative ovih dana na forumu. Ja ne mogu a da se ne prisjetim izjave Jovića u Čatežu da se ekipa stvara da u trogodišnjem ciklusu pokuša doći do titule. I Baljić je potencirao da je sadašnja ekipa za sredinu tabele. I jesmo, doduše na samom repu sredine tabele.
Neko je napisao da će do N. Godine sve biti kristalno jasno. Ako Azmir ne dočeka promjenu statuta u Slobodi onda 100% ostaje u TC.U suprotnom idemo u cvajtu i postajemo Sloboda 2 što je njegova izvorna želja pa svidjelo se to nekome ili ne.
Ovo što pišem je samo moje razmišljanje a nikako neko moje znanje da će tako biti a previše događaja se desilo( Slo u zoni ispadanja, TC 7 kola nezna za pobjedu, gubimo istim rez. od Alkmara , Leotara i Posušja a Igman polovinu svojih bodova osvoji protiv nas a zadnji) da bi bilo slučajno. Ponavljam treba sačekati razvoj događaja. Katar je prilika da se misli o nečemu drugom čekajući rasplet.
Husić i ako ide u Gorki ne bi trebao TC ove sezone a ni naredne pretvarati u kantonalnog ligaša.Niko njemu ne može garantovati da će ga tuzlaci prihvatiti.-Možda će ga prihvatiti na par godina da ih opet uspravi ali, potom će se desiti već viđeno.To bi bio i kraj njegovog fudbalskog entuzijazma.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 nov 2022, 14:00

Velež - Posušje
Željezničar - Leotar
Zrinjski - Laktaši
Sloboda - Sloga
Zvijezda - Rudar Kakanj
Rudar Prijedor - Borac
Široki Brijeg - Tuzla City
Čelik - Radnik

Utakmice se igraju na startu proljetnog dijelae, 18/19 februara

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 21 nov 2022, 14:07

Beledija je napisao/la:
21 nov 2022, 13:46
Malo je previše negative ovih dana na forumu. Ja ne mogu a da se ne prisjetim izjave Jovića u Čatežu da se ekipa stvara da u trogodišnjem ciklusu pokuša doći do titule. I Baljić je potencirao da je sadašnja ekipa za sredinu tabele. I jesmo, doduše na samom repu sredine tabele.
Neko je napisao da će do N. Godine sve biti kristalno jasno. Ako Azmir ne dočeka promjenu statuta u Slobodi onda 100% ostaje u TC.U suprotnom idemo u cvajtu i postajemo Sloboda 2 što je njegova izvorna želja pa svidjelo se to nekome ili ne.
Ovo što pišem je samo moje razmišljanje a nikako neko moje znanje da će tako biti a previše događaja se desilo( Slo u zoni ispadanja, TC 7 kola nezna za pobjedu, gubimo istim rez. od Alkmara , Leotara i Posušja a Igman polovinu svojih bodova osvoji protiv nas a zadnji) da bi bilo slučajno. Ponavljam treba sačekati razvoj događaja. Katar je prilika da se misli o nečemu drugom čekajući rasplet.
Promjena statuta zavisi od koga i kada?

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 nov 2022, 15:09

Bura u Tuzla Cityu: Veliki broj igrača odlazi iz kluba !

Iza Tuzla Citya je razočaravajuća polusezona u Premijer ligi BiH. Nakon što je klub iz Tuzle premijerno minulog ljeta predstavljao BiH u Evropi, malo je ko mislio da Tuzla City ponovo neće biti jedan od kandidata za vrh tabele.

No, dogodilo se sasvim suprotno. Ekipa je većim dijelom sezone igrala promjenjivo, da bi na kraju uslijedio veliki pad. Tuzla City ima 21 bod i nalazi se svega dva boda iznad zone ispadanja u Premijer ligi.

Nakon što se klub razišao sa sportskim direktorom Samirom Muratovićem, isto će učiniti i sa brojnim igračima, koji su ove sezone u svlačionici Tuzla Citya.

Prema saznanjima portala mnogi od njih već sada su bivši.

Dres Tuzla Citya u nastavu sezone neće nositi Amadou Coulibaly, Diaby, Barcola. Iz kluba odlaze još Ante Hrkać, Allan Eleouet, Bakir Brajlović, Semir Smajlagić.

Lista, prema saznanjima portala nije konačna i izvjesno je da će Tuzla City napustiti još neki igrači tokom duge premijerligaške pauze.

Izvjesno je da će Tuzla City krenuti u potragu za novim trenerom, nakon što je već duže vrijeme Dragan Jović na bolovanju. Zvanično, Jović se još uvijek vodi kao trener Tuzla Citya, ali već neko vrijeme odsustvuje te su ekipu vodili treneri iz domaćeg “staffa”.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 21 nov 2022, 15:28

Azmir Husic ne ide nigdje, a Jos manje dize ruke od TC, Tako da Sto se tice tih stvari mozemo biti mirni. On i Sloboda su trenutno DVA razlicita svijeta, previse je ulozeno u TC da bi se Tako lahko odrekao. Ide remont ekipe, vracamo se tamo gdje Nam je mjesto.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 nov 2022, 15:54

elvirbaljic je napisao/la:
21 nov 2022, 15:28
Azmir Husic ne ide nigdje, a Jos manje dize ruke od TC, Tako da Sto se tice tih stvari mozemo biti mirni. On i Sloboda su trenutno DVA razlicita svijeta, previse je ulozeno u TC da bi se Tako lahko odrekao. Ide remont ekipe, vracamo se tamo gdje Nam je mjesto.
Dobro Balja to je prilično umirijuća informacija, ova druga info da klub napuštaju Smajlagić, Barkolai Diabi je uznemirijuća da Mešinović ostaje je zabrinjavajuća. Status ove trojke je meni nepoznat, za moje poimanje ove igre radi se o vrlo dobrim igračima za ovu ligu. DOK prođe SP u Kataru valj
da bude jasnije svima. :bih:

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 21 nov 2022, 16:15

Beledija je napisao/la:
21 nov 2022, 15:54
elvirbaljic je napisao/la:
21 nov 2022, 15:28
Azmir Husic ne ide nigdje, a Jos manje dize ruke od TC, Tako da Sto se tice tih stvari mozemo biti mirni. On i Sloboda su trenutno DVA razlicita svijeta, previse je ulozeno u TC da bi se Tako lahko odrekao. Ide remont ekipe, vracamo se tamo gdje Nam je mjesto.
Dobro Balja to je prilično umirijuća informacija, ova druga info da klub napuštaju Smajlagić, Barkolai Diabi je uznemirijuća da Mešinović ostaje je zabrinjavajuća. Status ove trojke je meni nepoznat, za moje poimanje ove igre radi se o vrlo dobrim igračima za ovu ligu. DOK prođe SP u Kataru valj
da bude jasnije svima. :bih:
Mesinovic, Buric, Nargalic a posebno Veseli su igraču sa kojima pored ovih gore treba odmah raskinuti ugovor.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 21 nov 2022, 21:20

amkeivke je napisao/la:
17 nov 2022, 23:35
tuzlac je napisao/la:
17 nov 2022, 11:16
MikeEhrmantraut je napisao/la:
17 nov 2022, 10:58
Pozdrav za Tuzlu, kakvo vam je stanje sa igrackim kadrom, izostanci?
Pozdrav i za tebe.Nukić izostaje zbog 3 žuta.Od prije povrede glume t.j. neće da igraju Smajlagić,Kulibali i Diabi.Vraća se u ekipu nakon suspenzije Karić.Šteta je Smajlagić a ostali nisu.
Pozz i za tebe jarane 😉
Samo me zanima odkud pojedincima info da Smajlagić neče da igra? Za crnce ne znam i ne mogu tvrdit..
Al za Semu sam siguran, a to je da je povrijedzen odnosno da mu je na treningu puklo hvatiste loze, i da ne može da potrči kako treba a kamoli igra...e sad ovdje neko daje dezinformacije pa da i to utvrdimo...
Imaš li kakav komentar ko to daje lazne informacije za Smailagica. Otkud sad da ide. Ipak je tuzlac bio u pravu.

Avatar
tuzlanskasloboda
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 jun 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlanskasloboda » 21 nov 2022, 23:54

jababhahahajajahahahahahhhahahahahahahahaahahah,,,,,hahaha, ,hahahahhaahahahahha

hhhhhuuuussssiiiiccccc sssseeee vvvvbv,,,,,rrraaaaccccaaaaaaaa aaaahahahahaaa uuuu sssssllloooobbbboooddduuuuu aahahahahahhahaha...,,,,,,,,,

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 22 nov 2022, 00:12

tuzlanskasloboda je napisao/la:
21 nov 2022, 23:54
jababhahahajajahahahahahhhahahahahahahahaahahah,,,,,hahaha, ,hahahahhaahahahahha

hhhhhuuuussssiiiiccccc sssseeee vvvvbv,,,,,rrraaaaccccaaaaaaaa aaaahahahahaaa uuuu sssssllloooobbbboooddduuuuu aahahahahahhahaha...,,,,,,,,,
Je.o te led sijalica što se čovjek slatko smije, mora da je došao od dr Sinanovića a neko mu stavio tabelu naopako :idea: :?:

Avatar
tuzlanskasloboda
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 jun 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlanskasloboda » 22 nov 2022, 00:21

ahhaahhahahahahaahahahahahahahahhahaahhaahahahahahahahhahahahahaahahhaahahahhahaahhahahahaahahahahahahahah

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la MMA075 » 22 nov 2022, 13:06

elvirbaljic je napisao/la:
21 nov 2022, 15:28
Azmir Husic ne ide nigdje, a Jos manje dize ruke od TC, Tako da Sto se tice tih stvari mozemo biti mirni. On i Sloboda su trenutno DVA razlicita svijeta, previse je ulozeno u TC da bi se Tako lahko odrekao. Ide remont ekipe, vracamo se tamo gdje Nam je mjesto.
Ono sto ja znam je da ide rekonstrukcija ekipe i novi trener, tako da su sve ostalo suplje price.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 22 nov 2022, 13:30

MMA075 je napisao/la:
22 nov 2022, 13:06
elvirbaljic je napisao/la:
21 nov 2022, 15:28
Azmir Husic ne ide nigdje, a Jos manje dize ruke od TC, Tako da Sto se tice tih stvari mozemo biti mirni. On i Sloboda su trenutno DVA razlicita svijeta, previse je ulozeno u TC da bi se Tako lahko odrekao. Ide remont ekipe, vracamo se tamo gdje Nam je mjesto.
Ono sto ja znam je da ide rekonstrukcija ekipe i novi trener, tako da su sve ostalo suplje price.
Cuju ljudi svasta, pa tako i pisu.. Novi sportski Direktor je Azmirov sin, neko ko CE sigurno stititi interes kluba i oca. Svakako se nadam da mi i vi idemo prema gornjem dijelu tabele.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.