FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 20:14

"Nevjerovatnih 29 faulova sudjeno Tuzla Cityu i samo 7 Borcu. Stvarno do kad ce ova smijurija trajati.. ovakav je odnos svaku borcevu utakmicu.. bez obzira sto imaju par nevjerovatno priljavih, prgavih, gurbih i bezobraznih igraca.".

Kremenko 20.10.21. 19:46

"Jadan je ovaj Borac kada uz pomoć glavnog i pomoćnog sudije nemože pobijediti. Bod kao kuća za Tuzla City je pobijediti sudije i protivnika nije mala stvar. U ovakvim okolnostima svaka čast i sve pohvale za igrače i stručni štab Tuzla Citya."

seibeg 20.10.21. 18:33

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 20:19

Treneri nakon meča u Banjaluci
Miljanović nezadovoljan realizacijom, Musemić već zabrinut zbog terena na Tušnju


slika

emir012
Postovi: 494
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 20 okt 2021, 20:29

Steta za sansu Brkica na kraju...

S druge starne, realno - nismo ni zasluzili pobjedu.

Prvih pola sata je nesto najgore sto je Tuzla odigrala u ove 4 godine premijer lige... Nismo centra presli.
Zadjih 60 minuta je bilo OK, solidno...

Sudija na stranu, ali onakva kukavicka igra na startu je neobjasnjiva.

Ostaje samo da se nadam da cemo bit daleko hrabriji i bolji u Tz.

Bolji od ostalih: Brajlovic, Dofo, Karjasevic, Krpic.

Mehidic, ja se stvarno nadam da ce nas on uskoro napustit.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 21:00

UVOĐENJEM MLADOG BRAJLOVIĆA MUSEMIĆ SE KONAČNO SNAŠAO KAD JE U PITANJU SLABA FORMA MEŠINOVIĆA.OVo TREBA URADITI I UNEDELJU.iMAŠ NA GOLU U-21 A ŠUKILOVIĆA KOJI SE NIJE OPORAVIO ZAMIJENITI NAKON 15 MINUTA ČELIKOVIĆEM KOJI ĆE BITI U ŠTOPERSKOM PARU SA KOBIJEM. KARJAŠEVIĆ SE VRATIO U FORMU I SA GAVRIĆEM ČINI DOBAR PAR DEFANZIVACA.MIŠIĆA I DŽAFIĆA NE BIH JOŠ VRAĆAO U STARTNU POSTAVU ,ON SU MALO UMORNI I BEZIDEJANI. BRKIĆ ,UBIPARIP,DOFFO,M.MEHINOVIĆ,SULEJMAN TREBA DA IGRAJU PREMA GORE .BEKOVI STANDARDNO ,NUKIĆ-MEHIDIĆ.
IMAM DOJAM DA SU SE NEKE STVARI POSLOŽILE I JOŠ SAMO MALO NAM FALI DA DOSTIGNEMO VRHUNAC KAD JE IGRA U PITANJU.
ČESTITKE SVIM MOMCIMA ,MUSEMIĆU SA SARADNICIMA I PREDSJEDNIKU ALMIRU HUSIĆU.NARAVNO AZMIR SE PODRAZUMIJEVA. U NAREDNA DVA KOLA PROTIV BORCA I LEOTARA NA TUŠNJU MORALI BI POBIJEDITI I POKAZATI DA SMO EKIPA KOJA MOŽE DA SE BORI NA PROLJEĆE ZA TITULU.ZRINJSKI NAM GOSTUJE I VRLO RADO ĆEMO H SKINUTI S TRONA.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 20 okt 2021, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 21:01

emir012 je napisao/la:
20 okt 2021, 20:29
Steta za sansu Brkica na kraju...

S druge starne, realno - nismo ni zasluzili pobjedu.

Prvih pola sata je nesto najgore sto je Tuzla odigrala u ove 4 godine premijer lige... Nismo centra presli.
Zadjih 60 minuta je bilo OK, solidno...

Sudija na stranu, ali onakva kukavicka igra na startu je neobjasnjiva.

Ostaje samo da se nadam da cemo bit daleko hrabriji i bolji u Tz.

Bolji od ostalih: Brajlovic, Dofo, Karjasevic, Krpic.

Mehidic, ja se stvarno nadam da ce nas on uskoro napustit.
Pa ne igraju oni tako pi*kasto, kukavicki, povučeno i mlako sto hoće ili protivnik mnogo bolji nego zasto sto ih trener tako postavi.
I to nije problem samo ove utakmice, traje to već neko vrijeme.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 21:22

15. KOLO
FK Tuzla City - FK Leotar ---3 BODA

16. KOLO
HŠK Posušje - FK Tuzla City-3 BODA (1 BOD)

17. KOLO
FK Tuzla City - HŠK Zrinjski---3 BODA (1BOD)

18. KOLO
FK Rudar Prijedor - FK Tuzla City ..... 3 BODA

19. KOLO
FK Tuzla City - FK Radnik Bijeljina -----3 BODA

----------------------------------------------------------------------
MAKSIMUM 18 BODOVA
MINIMUM 14 BODOVA

TRENUTNO STANJE FK TUZLA CITY 27 BODOVA
DAKLE, NAKON 19 .KOLA OČEKUJEM IZMEĐU 41 I 45 BOD(OVA).
-----------------------------------------------------------------------------------
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 31 okt 2021, 09:34, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 21:25

"Cilj nam je biti ispred Zrinjskog, ako si ispred Zrinjskog ne možeš biti drugi"

Azmir Husić za SportSport.ba
Azmir Husić, prvi čovjek Sloge, danas je posebno sretan jer je tim iz Simin Hana ostvario historijski plasman u Premijer ligu.

02.06.18. 19:46
KLIKNI
https://sportsport.ba/fudbal/cilj-nam-j ... vgU0X6hEYE

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 21:40

DANAS NAM JE SONJIN SUPRUG GORAN GRBAVI UVALIO 5 ŽUTIH KARTONA.iPAK ,SVI MOMCI SU NA RASPOLAGANJU ZA UTAKMICUU NEDJELJU JER NIKO NEMA 3 KARTONA.
NAPOMENA, NIJEDAN IGRAČ BORCA NIJE DOBIO ŽARTON.SRPSKI ,POŠTENO.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 21:44

A sto lik može spamovati temu. Zatrpati je glupostima da ubije volju u svim drugim forumašima da daju svoje mišljenje i osvrt na utakmicu i eventualno prokomentarisu tuđi post.
Nije ni čudo sto nam je tema neaktivna i svela se na jednog clana koji ubi pjesmama i nepotrebnim stvarima.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 22:02

Ko da je na Husrefovom platnom spisku koliko ga velica i brani.
A Husref sa najboljom ekipom u ligi igra prosjecan, kukavicki i povucen fudbal. Ne znam za ostale ali na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice u kojima smo dominiralu i odusevili ljepotom fudbala. Većina je bila nazor i živa patnja.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 20 okt 2021, 22:09

Nažalost gledao sam samo zadnjih 15 minuta utakmice i ne mogu dati ozbiljnjiji neki sud o utakmici.Onako na prvu bod u BL je ok međutim čini se da nismo pružili bog zna kakvu partiju.Sudija grbonja nas je očekivano potkradao.Gol smo dali nakon šuta Migija u stativu i spretne reakcije Krpića.Nejasno mi je kako se igraču kao Brkiću desio tako veliki promašaj u prevažnom trenutku i čistoj situaciji nakon sjajne asistencije Migija.
Sad ide revanš u nedjelju pa da vidimo kako će to ići na džombama Tušnja.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 22:19

CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:09
Nažalost gledao sam samo zadnjih 15 minuta utakmice i ne mogu dati ozbiljnjiji neki sud o utakmici.Onako na prvu bod u BL je ok međutim čini se da nismo pružili bog zna kakvu partiju.Sudija grbonja nas je očekivano potkradao.Gol smo dali nakon šuta Migija u stativu i spretne reakcije Krpića.Nejasno mi je kako se igraču kao Brkiću desio tako veliki promašaj u prevažnom trenutku i čistoj situaciji nakon sjajne asistencije Migija.
Sad ide revanš u nedjelju pa da vidimo kako će to ići na džombama Tušnja.
Migi je naš igrač koji donosi prevagu. Ja sam to govorio cim je došao kod nas a mnogi su bili skepticni. Istina forma nije bas na nivou ali pregled igre, sigurnost i lucidnost je ono sto ga krasi.
Kada je ušao u drugom poluvremenu stvari su dobile drugu dimenziju. Pokušao je Husref na početku sezone da ga šikanira ali vidio da mu je to loš plan.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 20 okt 2021, 22:24

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:02
Ko da je na Husrefovom platnom spisku koliko ga velica i brani.
A Husref sa najboljom ekipom u ligi igra prosjecan, kukavicki i povucen fudbal. Ne znam za ostale ali na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice u kojima smo dominiralu i odusevili ljepotom fudbala. Većina je bila nazor i živa patnja.
"Najbolja ekipa" lige sa starterima Morisom,Mehidićem,Tomaševićem,Mešinovićem,mladim Šukilovićem ili veteranom Ubiparipom.
Da li je to baš najbolja ekipa ? Ne bih rekao. Prije će biti po meni da je to solidna prilično dobra ali neizbalansirana ekipa sa nekoliko veoma dobrih i nekoliko vrlo sumnjivih igrača.Ne bih ja nas precjenjivao.Međutim ako se na zimu riješimo tih slabih karika i dobijemo bolje igrače ponajprije na pozicijama bekova i stopera te ponekog krila naša ekipa će onda dobiti novu dimenziju.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 22:32

CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:24
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:02
Ko da je na Husrefovom platnom spisku koliko ga velica i brani.
A Husref sa najboljom ekipom u ligi igra prosjecan, kukavicki i povucen fudbal. Ne znam za ostale ali na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice u kojima smo dominiralu i odusevili ljepotom fudbala. Većina je bila nazor i živa patnja.
"Najbolja ekipa" lige sa starterima Morisom,Mehidićem,Tomaševićem,Mešinovićem,mladim Šukilovićem ili veteranom Ubiparipom.
Da li je to baš najbolja ekipa ? Ne bih rekao. Prije će biti po meni da je to solidna prilično dobra ali neizbalansirana ekipa sa nekoliko veoma dobrih i nekoliko vrlo sumnjivih igrača.Ne bih ja nas precjenjivao.Međutim ako se na zimu riješimo tih slabih karika i dobijemo bolje igrače ponajprije na pozicijama bekova i stopera te ponekog krila naša ekipa će onda dobiti novu dimenziju.
Ne kažem da smo galaktikosi, ali u ovakvoj ligi odskačemo kvalitetom. Pa ko to ima bolju ekipu i igrače?

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 20 okt 2021, 22:39

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:32
CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:24
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:02
Ko da je na Husrefovom platnom spisku koliko ga velica i brani.
A Husref sa najboljom ekipom u ligi igra prosjecan, kukavicki i povucen fudbal. Ne znam za ostale ali na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice u kojima smo dominiralu i odusevili ljepotom fudbala. Većina je bila nazor i živa patnja.
"Najbolja ekipa" lige sa starterima Morisom,Mehidićem,Tomaševićem,Mešinovićem,mladim Šukilovićem ili veteranom Ubiparipom.
Da li je to baš najbolja ekipa ? Ne bih rekao. Prije će biti po meni da je to solidna prilično dobra ali neizbalansirana ekipa sa nekoliko veoma dobrih i nekoliko vrlo sumnjivih igrača.Ne bih ja nas precjenjivao.Međutim ako se na zimu riješimo tih slabih karika i dobijemo bolje igrače ponajprije na pozicijama bekova i stopera te ponekog krila naša ekipa će onda dobiti novu dimenziju.
Ne kažem da smo galaktikosi, ali u ovakvoj ligi odskačemo kvalitetom. Pa ko to ima bolju ekipu i igrače?
Nekoliko ekipa u ligi ima jače ili približne rostere kao naša ekipa.Kad bi me sad neko pitao ko je to super igrač u TC koji značajno odskače od ostalih i od prosjeka lige teško bih mu odgovorio.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 okt 2021, 22:45

CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:39
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:32
CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:24

"Najbolja ekipa" lige sa starterima Morisom,Mehidićem,Tomaševićem,Mešinovićem,mladim Šukilovićem ili veteranom Ubiparipom.
Da li je to baš najbolja ekipa ? Ne bih rekao. Prije će biti po meni da je to solidna prilično dobra ali neizbalansirana ekipa sa nekoliko veoma dobrih i nekoliko vrlo sumnjivih igrača.Ne bih ja nas precjenjivao.Međutim ako se na zimu riješimo tih slabih karika i dobijemo bolje igrače ponajprije na pozicijama bekova i stopera te ponekog krila naša ekipa će onda dobiti novu dimenziju.
Ne kažem da smo galaktikosi, ali u ovakvoj ligi odskačemo kvalitetom. Pa ko to ima bolju ekipu i igrače?
Nekoliko ekipa u ligi ima jače ili približne rostere kao naša ekipa.Kad bi me sad neko pitao ko je to super igrač u TC koji značajno odskače od ostalih i od prosjeka lige teško bih mu odgovorio.
Fejzić je ponajbolji golman lige.
Doffo na svojoj poziciji nema ravnog.
Nukić jedini igrac iz ove jadne lige koji dobija pozov za repku.
Huso kad je zdrav izrastao u Seedorfa.
Migi je level iznad ove lige.
Dzafa sa internacionalnim iskustvom tesko uporediv sa nekim drugim.
Krpić jedan od najboljih napadaca ove lige zadnjih godina.
I jos ima nekih, naravno da ima i loših rjesenja posebno u zadnjoj liniji Moris koji nije mogao nigdje pa vratio se, doista mladi ali perspektivni Mustafa, Mehidić uglavnom samo broj na terenu, Tomašević da je dobar ne bi bio visak u TSC itd itd.
Ali kada pogledas druge ekipe razlika je opet očigledna.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 22:49

DAĆE BOG DA OVA DANAS UTAKMICA U GOSTOVANJU KOD FAVORIZOVANOG BORCA POKAŽE DA SMO UHVATILI DOBAR RITAM I DA SADA IDE DOBAR PERIOD ZA NAS.USPUT TREBA SPOMENUTI I RASPORED DO KRAJA JESENI I POMALO PROGNOZIRATI DOKLE ĆEMO DOBACITI.OČEKUJEM POBJEDU U NEDJELJU PA POTOM I PROTIV LEOTARA I POSUŠJA.U UTAKMICI PROTIV ZRIJSKOG NA TUŠNJU U IGRI JE 6 BODOVA.NA KRAJU GOSTOVANJE U PRIJEDORU I DOMAĆINSTVO RADNIKU SU TAKOĐER UTAKMICE KOJE MI MOŽEMO DOBITI.A TO JE PUN KUFER BODOVA.PREMA TOME, NIJE NEREALNO DA MI BUDEMO PRVACI JESENJEG DIJELA OVE SEZONE.2021/22.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 20 okt 2021, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 22:58

EVO I RASPOREDA ZRINJSKOG ,TUZLE I SARAJEVA.MISLIM DA NE TREBA ZANEMARITI NI GORKI.
16.
HŠK ZRINJSKI-FK BORAC
HŠK POSUŠJE-FK TUZLA CITY
FK RADNIK -FK SARAJEVO

17.
FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO FK SLOBODA

18.
NK ŠIROKI -FK SARAJEVO
FK RUDAR -FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI -HŠK POSUŠJE

19.
FK TUZLA CITY- FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI- FK LEOTAR
FK SARAJEVO -FK VELEŽ
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 04 nov 2021, 12:26, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzla075
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla075 » 20 okt 2021, 23:02

tuzlac je napisao/la:
20 okt 2021, 21:40
DANAS NAM JE SONJIN SUPRUG GORAN GRBAVI UVALIO 5 ŽUTIH KARTONA.iPAK ,SVI MOMCI SU NA RASPOLAGANJU ZA UTAKMICUU NEDJELJU JER NIKO NEMA 3 KARTONA.
NAPOMENA, NIJEDAN IGRAČ BORCA NIJE DOBIO ŽARTON.SRPSKI ,POŠTENO.
Dobro ste prosli sa ovim sudijom 5 ZK da je sudio Slobodi bilo bi 10 zutih.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 23:05

14.KOLO ...FK Leotar - FK Sloboda
15...........NK Široki Brijeg - FK Sloboda
16..........FK Sloboda - FK Velež
17..........FK Sarajevo - FK Sloboda
18..........FK Sloboda - FK Željezničar
19..........FK Borac - FK Sloboda

MOGU SABRATI LJEPO BODOVA I MOŽDA OČALIT SARAJEVO NA 4. MJESTO.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.