FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 20 okt 2021, 23:09

tuzla075 je napisao/la:
20 okt 2021, 23:02
tuzlac je napisao/la:
20 okt 2021, 21:40
DANAS NAM JE SONJIN SUPRUG GORAN GRBAVI UVALIO 5 ŽUTIH KARTONA.iPAK ,SVI MOMCI SU NA RASPOLAGANJU ZA UTAKMICUU NEDJELJU JER NIKO NEMA 3 KARTONA.
NAPOMENA, NIJEDAN IGRAČ BORCA NIJE DOBIO ŽARTON.SRPSKI ,POŠTENO.
Dobro ste prosli sa ovim sudijom 5 ZK da je sudio Slobodi bilo bi 10 zutih.
Moram se sloziti Sa tobom, postalo je kriminalno sudjenje u duelu Sa bojcem. Moras imati top dan ekstra raspolozene igrace da bi dobio bojca, yebo im vico mamu a oni vici.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 20 okt 2021, 23:21

1. HŠK Zrinjski.... 13.. 9.. 3.. 1.. 30.....( 76 %)
2. FK Tuzla City....13.. 8.. 3.. 2.. 27 ....( 70 %)
3. FK Sarajevo.....13.. 6.. 3.. 4.. 21
4. FK Sloboda...... 13.. 5.. 5.. 3.. 20


U VRHU TABELE SU OBA TUZLANSKA KLUBA.OVO JE VRIJEDNO POMENA.TUZLI SE TO DEŠAVA PRVI PUTA. GORKI SE NAKON PERIODA ŠABOVIĆA 2007/2009 I POSLIJE HUSIĆA 2015/16 ,PONOVO DRŽI U VRHU.TUZLI JE FUDBAL GLAVNA ATRAKCIJA.

mmanijak
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 okt 2021, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mmanijak » 21 okt 2021, 02:36

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:45
CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:39
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:32


Ne kažem da smo galaktikosi, ali u ovakvoj ligi odskačemo kvalitetom. Pa ko to ima bolju ekipu i igrače?
Nekoliko ekipa u ligi ima jače ili približne rostere kao naša ekipa.Kad bi me sad neko pitao ko je to super igrač u TC koji značajno odskače od ostalih i od prosjeka lige teško bih mu odgovorio.
Fejzić je ponajbolji golman lige.
Doffo na svojoj poziciji nema ravnog.
Nukić jedini igrac iz ove jadne lige koji dobija pozov za repku.
Huso kad je zdrav izrastao u Seedorfa.
Migi je level iznad ove lige.
Dzafa sa internacionalnim iskustvom tesko uporediv sa nekim drugim.
Krpić jedan od najboljih napadaca ove lige zadnjih godina.
I jos ima nekih, naravno da ima i loših rjesenja posebno u zadnjoj liniji Moris koji nije mogao nigdje pa vratio se, doista mladi ali perspektivni Mustafa, Mehidić uglavnom samo broj na terenu, Tomašević da je dobar ne bi bio visak u TSC itd itd.
Ali kada pogledas druge ekipe razlika je opet očigledna.
Moris je mogao birati klub iz naše lige, ali je rkao ako ce se vratit u premijer ligu da samo city dolazi u obzir :clap:

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 12:37

Dolazi škutorska kaznena bojna

FK TUZLA CITY – FK BORAC 24.10.2021.Stadion Tušanj . 19:30 TV- Arena

Sudija:Musa Mateo – Čitluk
A1 Musa Jure – Čitlu
A2. Dujmović Boris – Mostar
4.Šehović Admir - Sarajevo
Delegat.Radika Marić - Bijeljina
Posmatrač suđenja:Halilagić Ermin - Sarajevo

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 12:40

بسم الله الرحمن الرحيم
.ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
.ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
.ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
ASUM OETAM
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 okt 2021, 21:38, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 12:53

Miljanović: Odigrali smo možda najbolju utakmicu

Borac na petom mjestu
Borac i Tuzla City (1:1) jučer su remizirali u zaostalom meču 3.kola Premijer lige

21.10.21. 08:05
S. Mlaćo

Miljanović: Odigrali smo možda najbolju utakmicu
Svakako zadovoljniji mogu biti gosti, a na press konferenciji poslije meča govorio je trener Borca Nemanja Miljanović.

"Mislim da smo imali inicijativu u prvih pola sata, nažalost, nismo uspjeli postići gol. U drugom pouvremenu, opet primamo gol, imamo situaciju u kojoj moramo juriti rezultat. Međutim, mislim da smo i drugo poluvrijeme odigrali kvalitetno, imali smo dovoljno šansi i za drugi, možda i za treći gol, ali to je fudbal. Odigrali smo možda našu najbolju utakmicu, kada se uzme u obzir protiv koga smo igrali jer je Tuzla citi izuzetno kvalitetan protivnik. Na kraju smo mogli i izgubiti u posljednjem minutu. Tako je kada se ne iskoriste šanse. Nismo zadovoljni sa bodom, ali šta je tu je. Okrećemo se nedjeljnoj utakmici protiv istog rivala. Za publiku bila dobra i zanimljiva utakmica", rekao je trener Borca Nemanja Miljanović.

Novi duel ova dva tima igra se u nedjelju.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 13:12

Musemić: Nekom logikom utakmica se trebala davno igrati, nećemo imati iste uslove na Tušnju
Tuzla City je ostao neporažen na Gradskom stadionu u Banjoj Luci u zaostaloj utakmici trećeg kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a ekipa iz Simin Hana sada je tri boda iza prvoplasiranog Zrinjskog.

uzla City je ostao neporažen na Gradskom stadionu u Banjoj Luci u zaostaloj utakmici trećeg kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a ekipa iz Simin Hana sada je tri boda iza prvoplasiranog Zrinjskog.

Gosti su poveli sa 0:1 golom Krpića početkom drugog dijela utakmice, ali je Vranješ nedugo nakon toga iz penala poravnao na 1:1.

“Tako je to u fudbalu. Borac je u prvih 25 minuta bio dominantan. Imao je svoje šanse. Poslije smo, hajmo reći, malo uspostavili igru. Imali smo i mi jednu prečku Nukića. U drugom smo promijenili formaciju. Vratili smo se na 4-2-3-1”, rekao je Musemić, a potom nastavio:

“Poveli smo na vrijeme. Onda penal. Na kraju smo izdržali. Borili smo se. Čestitke igračima. Ovo je za nas veliki bod. Igrali smo protiv kvalitetnog protivnika i tri dana nakon poraza na Grbavici, tako da su to sve neke stvari koje nam nisu išle u prilog”.

Tuzla City i Borac u nedjelju na Tušnju igraju novu utakmicu u okviru Premijer lige BiH.

“Ova utakmica se trebala nekada davno igrati. Kada bismo gledali neku logiku. Sigurno da nećemo na Tušnju imati iste uslove za igru, misleći na teren. Nije baš kvalitetan za igru. Trudit ćemo se da u ova tri četiri dana odmorimo i odigramo kvalitetnu utakmicu”, istakao je Musemić


Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 okt 2021, 16:56

mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 02:36
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:45
CityCity je napisao/la:
20 okt 2021, 22:39

Nekoliko ekipa u ligi ima jače ili približne rostere kao naša ekipa.Kad bi me sad neko pitao ko je to super igrač u TC koji značajno odskače od ostalih i od prosjeka lige teško bih mu odgovorio.
Fejzić je ponajbolji golman lige.
Doffo na svojoj poziciji nema ravnog.
Nukić jedini igrac iz ove jadne lige koji dobija pozov za repku.
Huso kad je zdrav izrastao u Seedorfa.
Migi je level iznad ove lige.
Dzafa sa internacionalnim iskustvom tesko uporediv sa nekim drugim.
Krpić jedan od najboljih napadaca ove lige zadnjih godina.
I jos ima nekih, naravno da ima i loših rjesenja posebno u zadnjoj liniji Moris koji nije mogao nigdje pa vratio se, doista mladi ali perspektivni Mustafa, Mehidić uglavnom samo broj na terenu, Tomašević da je dobar ne bi bio visak u TSC itd itd.
Ali kada pogledas druge ekipe razlika je opet očigledna.
Moris je mogao birati klub iz naše lige, ali je rkao ako ce se vratit u premijer ligu da samo city dolazi u obzir :clap:
To sam i napisao, pokušao naći inostrani angažman. Kako nije uspio vratio se u PL i sto je logicno u klub sa najboljim uslovima.
Neće valjda u Rudar ili ...

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 17:19

Skor u do sada odigranih 6. utakmica.

sezona 2019/20
03.08.19. 20:00 FK Tuzla City - FK Borac 2 : 1
27.10.19. 16:00 FK Borac - FK Tuzla City 2 : 0

sezona 2020 21

21.09.20. 18:00 FK Borac - FK Tuzla City 2 : 0
13.12.20. 13:00 FK Tuzla City - FK Borac 2 : 0
23.05.21. 17:00 FK Borac - FK Tuzla City 2 : 0

sezona 2021 /22

20.10.21. 16:30 FK Borac - FK Tuzla City 1 : 1
24.10.21 19:30 FK Tuzla City- FK Borac

3 pobjede Borac ------2 pobjede Tuzla-----1 remi ,gol razlika 8:5 za Borac

mmanijak
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 okt 2021, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mmanijak » 21 okt 2021, 19:29

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 okt 2021, 16:56
mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 02:36
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 okt 2021, 22:45


Fejzić je ponajbolji golman lige.
Doffo na svojoj poziciji nema ravnog.
Nukić jedini igrac iz ove jadne lige koji dobija pozov za repku.
Huso kad je zdrav izrastao u Seedorfa.
Migi je level iznad ove lige.
Dzafa sa internacionalnim iskustvom tesko uporediv sa nekim drugim.
Krpić jedan od najboljih napadaca ove lige zadnjih godina.
I jos ima nekih, naravno da ima i loših rjesenja posebno u zadnjoj liniji Moris koji nije mogao nigdje pa vratio se, doista mladi ali perspektivni Mustafa, Mehidić uglavnom samo broj na terenu, Tomašević da je dobar ne bi bio visak u TSC itd itd.
Ali kada pogledas druge ekipe razlika je opet očigledna.
Moris je mogao birati klub iz naše lige, ali je rkao ako ce se vratit u premijer ligu da samo city dolazi u obzir :clap:
To sam i napisao, pokušao naći inostrani angažman. Kako nije uspio vratio se u PL i sto je logicno u klub sa najboljim uslovima.
Neće valjda u Rudar ili ...
Ali prema tvojim komentarima vidim da se ne razumijes previse u fudbal ili ti se momak nesto zamjerio. Raspitaj se malo medu igracima sta misle o njemu i to ne samo medu vasim nego opcenito iz lige. Momak je u top 3 centralna odbrambena lige, vidio sam negdje gore da ste ga pljuvali nakon utakmice ovjde u sarajevu protiv Zelje, a covjek vam je bio najbolji igrac na terenu.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 okt 2021, 20:25

mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 19:29
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 okt 2021, 16:56
mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 02:36


Moris je mogao birati klub iz naše lige, ali je rkao ako ce se vratit u premijer ligu da samo city dolazi u obzir :clap:
To sam i napisao, pokušao naći inostrani angažman. Kako nije uspio vratio se u PL i sto je logicno u klub sa najboljim uslovima.
Neće valjda u Rudar ili ...
Ali prema tvojim komentarima vidim da se ne razumijes previse u fudbal ili ti se momak nesto zamjerio. Raspitaj se malo medu igracima sta misle o njemu i to ne samo medu vasim nego opcenito iz lige. Momak je u top 3 centralna odbrambena lige, vidio sam negdje gore da ste ga pljuvali nakon utakmice ovjde u sarajevu protiv Zelje, a covjek vam je bio najbolji igrac na terenu.
Izvini stručnjak. Ipak ti bolje poznaješ našu ekipu, duže je pratiš i više si pogledao utakmica nego mi. Mi grijesimo ti si u pravu, jer ipak se mi ne razumijemo u fudbal ta razliku od tebe. Zivio ti nama.

mmanijak
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 okt 2021, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mmanijak » 21 okt 2021, 21:15

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 okt 2021, 20:25
mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 19:29
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 okt 2021, 16:56


To sam i napisao, pokušao naći inostrani angažman. Kako nije uspio vratio se u PL i sto je logicno u klub sa najboljim uslovima.
Neće valjda u Rudar ili ...
Ali prema tvojim komentarima vidim da se ne razumijes previse u fudbal ili ti se momak nesto zamjerio. Raspitaj se malo medu igracima sta misle o njemu i to ne samo medu vasim nego opcenito iz lige. Momak je u top 3 centralna odbrambena lige, vidio sam negdje gore da ste ga pljuvali nakon utakmice ovjde u sarajevu protiv Zelje, a covjek vam je bio najbolji igrac na terenu.
Izvini stručnjak. Ipak ti bolje poznaješ našu ekipu, duže je pratiš i više si pogledao utakmica nego mi. Mi grijesimo ti si u pravu, jer ipak se mi ne razumijemo u fudbal ta razliku od tebe. Zivio ti nama.
U nedostatku argumenata pises bezveze, ali kazem ti jos jednom, raspitaj se malo pa ces vidjet tko je u pravu. Zivio. :salut:

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 21:20

slika

Situacija koju je procijenio pomoćnik Sreten Udovičić kao nedozvoljenu poziciju fudbalera Tuzla Cityja

Da li je bilo teško procijeniti da li je igrač u bijelom dresu u offside poziciji?

Udovičić važi za našeg najboljeg mahača, pa se postavlja pitanje kakvi su ostali?

U drugom dijelu se popravio pa nije mahao nedozvoljene pozicije gotovo nikako ,jer je na njegovoj strani napadao Borac.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 21:35

Vidim oko Morrisa se rasprava vodi.Kobi je školovan disciplinovan ,inteligentan ,pouzdan ,igrač koji igra fudbal visokog nivoa.Igra dvosmjerno.Neka mu Bog zdravlje sačuva.Našem ,a Dinamovom diplomcu.Volio bih osobno ako bi on poradio na sebi kada je u pitanu udaranje lopote čelom u fazi napada ,dakle na protivnički gol.On redovno ide kod prekida u protivnički česnesterac ali ne zabija gol.Izgleda da je i suviše pažnju posvetio defanzivnom igranju glavom ,tu dominira.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 21:57

FK Tuzla City je na mjestu Tušanj City Stadium.
2h · Tuzla ·
14.kolo M:tel Premijer Lige BiH.

slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 24 okt 2021, 11:52, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 22:16

......................................................SULTAN AZMIR HUSIĆ

...........slika


....................................................VELIKI VEZIR HUSREF PAŠA -HAN

.......slika
............................................Petorica veličanstvenih.

slikaslikaslikaslikaslika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 21 okt 2021, 22:56, ukupno mijenjano 5 puta.

tuzlac
Postovi: 7807
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 okt 2021, 22:23

------------------------------------------------Defanzivci
.............................slikaslika

...............................................ŠTOPERI

..................................slikaslika

................................................BEKOVI
..................................slikaslika

......................................................VRATAR
.....................................................slika

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


slika
slika
slika
slikaslikaslikaslika
slikaslika
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 22 okt 2021, 00:32, ukupno mijenjano 39 puta.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2052
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 okt 2021, 22:32

mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 21:15
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 okt 2021, 20:25
mmanijak je napisao/la:
21 okt 2021, 19:29


Ali prema tvojim komentarima vidim da se ne razumijes previse u fudbal ili ti se momak nesto zamjerio. Raspitaj se malo medu igracima sta misle o njemu i to ne samo medu vasim nego opcenito iz lige. Momak je u top 3 centralna odbrambena lige, vidio sam negdje gore da ste ga pljuvali nakon utakmice ovjde u sarajevu protiv Zelje, a covjek vam je bio najbolji igrac na terenu.
Izvini stručnjak. Ipak ti bolje poznaješ našu ekipu, duže je pratiš i više si pogledao utakmica nego mi. Mi grijesimo ti si u pravu, jer ipak se mi ne razumijemo u fudbal ta razliku od tebe. Zivio ti nama.
U nedostatku argumenata pises bezveze, ali kazem ti jos jednom, raspitaj se malo pa ces vidjet tko je u pravu. Zivio. :salut:
Evo raspitao sam se, zvao neke naše igrače, neke druge iz naše lige i kazu da si u pravu. Cak sta vise da je top2 a mozda i najbolji.
Zvao sam i Murinja, ali se ne javlja vjerovatno misli da hoću da ga zezam sto je izgubio 6:1.
Svaka tebi čast na poznavanju fudbalske igre, halali sto te nisam odmah prepoznao.

Avatar
CityCity
Postovi: 1404
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 okt 2021, 22:51

tuzlac je napisao/la:
21 okt 2021, 21:35
Vidim oko Morrisa se rasprava vodi.Kobi je školovan disciplinovan ,inteligentan ,pouzdan ,igrač koji igra fudbal visokog nivoa.Igra dvosmjerno.Neka mu Bog zdravlje sačuva.Našem ,a Dinamovom diplomcu.Volio bih osobno ako bi on poradio na sebi kada je u pitanu udaranje lopote čelom u fazi napada ,dakle na protivnički gol.On redovno ide kod prekida u protivnički česnesterac ali ne zabija gol.Izgleda da je i suviše pažnju posvetio defanzivnom igranju glavom ,tu dominira.
Kobi je obični prosjek igrač -polovnjak koji je napustio klub ljetos misleći da će preći u neki "veliki" klub kad ono prc niko ga nije htio i kad su prošli svi prelazni rokovi vratio se tamo gdje ga hoće.Koštao nas je prethodnih sezona poprilično lošim pozicioniranjem i nerijetkim kiksevima.Kad god protivnik izvodi korner ili nabacuje visoke lopte mi visimo i to se pokazalo i ove polusezone gdje smo primili fin broj golova na taj način.Takođe u napadu je totalno bezopasan i mislim da u karijeri nikada nije postigao nijedan gol a već je u 27-oj godini.(ni blizu učinka Kojića ili npr Kostića).Jednom sam čuo od naše "struke" da je tu jer "zna iznijeti loptu do centra" mada je i to po meni upitno.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.