FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 18:31

CityCity je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.
Pridruzujem se i ja cestitkama kako administratoru tako i novim clanovima. Ujedno bi trebalo dozvoliti povratak tuzlacity2017 na forumu i da nam ovaj prostor ostane zaista za nase razmjene misljenja iskljucivo o fudbalu.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 16 avg 2019, 18:35

tuzla1983 je napisao/la:
CityCity je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Dobar izbor moda, staragarda je gospodin i patriota.

Meni se cini da na ovoj temi broj navijaca Tuzle raste. ;)
Da,dobar izbor,novi ljudi-dobro došao tuzlac :wave: .Još da nam se vrati doajen tuzlacity2017,da dobijemo Zrinjski i samo nebo je granica. :njanjanja:
Helem,šta je ono,vratio se Širanović iz Švedske ali u Seonu.Mislim da on nije bio proljetos na transfer listi i da je sam otišao.
Pridruzujem se i ja cestitkama kako administratoru tako i novim clanovima. Ujedno bi trebalo dozvoliti povratak tuzlacity2017 na forumu i da nam ovaj prostor ostane zaista za nase razmjene misljenja iskljucivo o fudbalu.
Pa sta je sa tuzlacity2017
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 18:39

xxzulaxx je napisao/la:Nerijeseno u nedelju je maksimum za sad. TC nema jos tim koji moze parirati zrinjskom. I taj bod bi znacio mnogo ne samo za tabelu neko i neki dodatni respekt u ligi.
Slažem se, to je po sadašnjem rejtingu uzevši sve u obzir.Pobjeda bi bila put u više sfere.Našu šansu za pobjedu vidim u mogućem dolasku po upisane bodove od strane gostiju a to isprazni igrače i uzme im motiv pa ih ne prepoznaješ više.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 19:11

Vjerovatno je tuzlacity2017 u onoj borbi za ovaj cilj, tj. za poseban forum privremeno ili duže suspendovan. Ako je tako molim administratora da mu osigura povratak i da u skladu sa novim dogovorom isključivo o TC raspravljamo.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 19:49

Prije svega hvala administraciji za posebnu temu.Cestitke i staragarda na modu,odlican momcina i pravi navijac,on ce najbolje znati kako sa pojedinim padobrancima na temi. :kafa: :mrgreen:

Dobrodoslica i novom clanu,treba malo podijeliti medju rajom ovaj link foruma i teme pa da jos dodatno privucemo clanova na forumu.
Sto se tice tekme sa Zrinjskim,Milenko rece da ih je gledao protiv Malmo-a i uvidjeo neke mane.Ja generalno mislim da bi nam bod bio kao kuca,i licno bi bio prezadovoljan jer je Zrinjski realno beton ekipa.Ocekujem solidnu posjetu u nedjelju,termin je dobar pa vidjet cemo pred nama je.

:thumbup:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 19:55

BosanacGorstak je napisao/la:Prije svega hvala administraciji za posebnu temu.Cestitke i staragarda na modu,odlican momcina i pravi navijac,on ce najbolje znati kako sa pojedinim padobrancima na temi. :kafa: :mrgreen:

Dobrodoslica i novom clanu,treba malo podijeliti medju rajom ovaj link foruma i teme pa da jos dodatno privucemo clanova na forumu.
Sto se tice tekme sa Zrinjskim,Milenko rece da ih je gledao protiv Malmo-a i uvidjeo neke mane.Ja generalno mislim da bi nam bod bio kao kuca,i licno bi bio prezadovoljan jer je Zrinjski realno beton ekipa.Ocekujem solidnu posjetu u nedjelju,termin je dobar pa vidjet cemo pred nama je.

Jako dobra ideja objave na fb stranici kluba pa i putem drugih objava i regrutovanje novih claniva da nas bude bar 30-tak.
:thumbup:

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 avg 2019, 22:40

Kako klub bude bolji tako će biti i veće interesovanje za forum ,kako aktivno tako i pasivno.Mora se prepoznati kako se taj pozitivni naboj širi.Tu nema dileme .Kad do tog dođe većina shvati i osjeti ushićenje.Onda forum počije da "gori".Za sada ,ovi registrovani članovi foruma koji su vjerovali u tešku vremenu ,trebaju nastaviti sa svojim entuzijazmom i time će pridobijati jednog po jednog novog člana .

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 16 avg 2019, 22:44

Tuzlacity je banovan na sedmicu..nije trajno
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 16 avg 2019, 23:10

Ako je sedmica onda nije strasno. Sutra bi trebao biti oko 18,30 trening na Tusnju. U skladu sa sporazumom pored utakmice dan prije se odrzav trening na Tusnju.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 23:14

Potpisivanje ugovora sa Bosna Kalesija :thumbup:


Potpisivanje ugovora sa Gradinom iz Srebrenika :thumbup:

:bih:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
CityCity
Postovi: 1406
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 16 avg 2019, 23:17

Nema Morrisa i Beganovića na raspolaganju.Beganović se oporavlja od potresa mozga,a Morris nikako da se vrati.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 23:21

Prekosutra cemo vidjeti mozemo li biti u igri za gornji dio tabele ili donji dio tabele.Zrinjski ce nam u neku ruku pruziti uvid u snagu naseg tima.
Ako nas oni "pregaze" ne ocekivati previse ni protiv drugih kandidata za evropu,tacnije za gornji dio sestorke.Bosnjakovic je vec najavio da nece biti Morrisa i Beganovica,Saida nije spominjao tako da ce vjerovatno biti spreman al vidjet cemo hoce li poceti tekmu.

Kakva je povreda u Morrisa?Zadnja linija nam je totalno desetkovana.Da je Kostic zdrav,a pored njega i Morris imali bi strasno dobru konkurenciju u zadnjoj liniji uz Kojica.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 16 avg 2019, 23:46

Borba za bilo šta uključuje pobjede protiv velkke četvorke....namjerno nisan napisao "kući " jer TUZLA igra 33 gostujuće tekme
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 avg 2019, 10:58

CityCity je napisao/la:Nema Morrisa i Beganovića na raspolaganju.Beganović se oporavlja od potresa mozga,a Morris nikako da se vrati.
Bolje je da se službeno objavi šta je sa Morrisom.Eto za Beganovića znamo šta je.

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 avg 2019, 11:01

staragarda je napisao/la:Borba za bilo šta uključuje pobjede protiv velkke četvorke....namjerno nisan napisao "kući " jer TUZLA igra 33 gostujuće tekme
Hajde ,valjda i mi dočekamo svoj dom.

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 avg 2019, 11:28

tuzla1983 je napisao/la:Ako je sedmica onda nije strasno. Sutra bi trebao biti oko 18,30 trening na Tusnju. U skladu sa sporazumom pored utakmice dan prije se odrzav trening na Tusnju.
A znači danas trening na Tušnju u 18 i 30.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 avg 2019, 14:20

Naredna tekma je protiv Zrinjskog,a poslije te tekme raspored nam je kuknjava kuknjava
FK Tuzla City-HŠK Zrinjski

NK Čelik-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Sloboda
NK Široki Brijeg-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Sarajevo
FK Velež-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Željezničar
Gostujemo Celiku,Sirokom i Velezu.Nimalo naivni protivnici i lahko se moze desiti da imamo tri kiksa sa tri gostovanja. :hmmmmm:
Ono sto dodatno ubija optimizam su utakmice koje igramo kuci;Zrinjski,Sloboda,Sarajevo,Zeljeznicar :mrgreen: :hmmmmm:
Tri kandidata za vrh tabele,i nasa gradska olupina Sloboda.S njima tekma nece biti nista manje neizvjesna jer imaju taj nafur kad igraju s nama ali i ogromnu podrsku navijaca.Opcija da se igra u Banovicima sa Slobodom uopste nebi bila losa.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 17 avg 2019, 14:30

Tuzla igra 33 gostujuće tekme....tako da ako kome raspored nije toliko bitan onda je to upravo ona....plus,kad ti ba imaš dobru ekipu, pisaj ba i raspored i protivnika
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7830
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 avg 2019, 15:24

BosanacGorstak je napisao/la:Naredna tekma je protiv Zrinjskog,a poslije te tekme raspored nam je kuknjava kuknjava
FK Tuzla City-HŠK Zrinjski

NK Čelik-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Sloboda
NK Široki Brijeg-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Sarajevo
FK Velež-FK Tuzla City
FK Tuzla City-FK Željezničar
Gostujemo Celiku,Sirokom i Velezu.Nimalo naivni protivnici i lahko se moze desiti da imamo tri kiksa sa tri gostovanja. :hmmmmm:
Ono sto dodatno ubija optimizam su utakmice koje igramo kuci;Zrinjski,Sloboda,Sarajevo,Zeljeznicar :mrgreen: :hmmmmm:
Tri kandidata za vrh tabele,i nasa gradska olupina Sloboda.S njima tekma nece biti nista manje neizvjesna jer imaju taj nafur kad igraju s nama ali i ogromnu podrsku navijaca.Opcija da se igra u Banovicima sa Slobodom uopste nebi bila losa.
Ovi protivnici iz prvih 8 kola igraće sa nama još ove jeseni.zvijezda 09,radnik,borac, mladost,zrinjski ,čelik,sloboda i široki.
Na proljeće 2 kola pa Bergerove tabele.
Ja ću se usudit poput tebe da prognoziram našu jesen prije utakmice sa Zrinjskim.Jer ,naravno, pobjeda bi značila da idemo na Evropu a poraz da ćemo se boriti za opstanak.(hipotetetički).
Tuzla je jača ove sezone no prošle u svim segmentima a po meni u najvažnijema .Psihološki moment i širi roster igrača.
Na ovom temeljim i mišljenje(optimističko),da ćemo biti ekipa hit jeseni.Napr, uzmimo utakmicu prtiv borca, u prošloj sezoni mi tu utakmicu ne bi dobili ,ostalo bi neriješeno.Ali ,sad smo dobili i to golom 10 minuta pred kraj.To može da govori o karakteru ekipe.Ako sad uporedimo mnoge utakmice iz prošle jeseni sa onim koje će doći ove jeseni,nameće se zaključak da je TuzlaCity ekipa koja će u kontinuitetu igrati dobro.Za očekivati je onda da će i rezultati biti bolji a i bodovni saldo i položaj na tabeli.Ilustrovat ću i poredeći recimo Poturalića i sada Ramića,pa prisjetimo se onog Stojčeva a sada imamo Sesara itd.
Evo za Zrinjski ,kovertirat ću prognozu.Pobijedit ćemo.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 17 avg 2019, 19:57

PankaHaldum je napisao/la:
tuzla1983 je napisao/la:Vjerovatno je tuzlacity2017 u onoj borbi za ovaj cilj, tj. za poseban forum privremeno ili duže suspendovan. Ako je tako molim administratora da mu osigura povratak i da u skladu sa novim dogovorom isključivo o TC raspravljamo.
napokon smo bračo i mi dočekali da dobijemo svoju temu.i ja vas dugo pratim i čitam sve vezano za naš klub.napokon nam više neče smetati niko kad pišemo o FK TUZLA CITY.pozdravljam gardistu,odličan izbor.
Dobro došao na forum. Ova sezona treba prepoznatljiva i po nama navijačima kako a terenu tako i na forumu.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.