FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

TuzlaCityfighter
Postovi: 768
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2023, 12:02

Beledija je napisao/la:
24 maj 2023, 08:44
emir012 je napisao/la:
24 maj 2023, 07:54
Ne znam tuzlac sta se pravis lud

Ako je kao sto tvrdis utakmica sa Zrinjskim dogovorena (da nas puste da ostanemo u ligi), to znaci da se Azmir bavi namjestanjem utakmica sto znaci da je kriminalac.

To je jasno ko dan.
I sto se mene tice , ako je tako, treba da zavrsi u zatvoru…
Sa tuzlacom ne vrijedi polemisati. Napiše jedno poslije bez demantija tvrdi drugo. Eto nazvao me lažovom za tvrdnje koje je sam napisao, ali to se i može očekivati od nekoga ko mijenja mišljenje češće nego ja čarape.Ako ima mešetarenja optužuj druge sebe nikad.
Ja još uvijwk sumnjam u opstanak našom voljom ili snagom tima prije da se desi poklapanjem rezultata drugih.
Al fala Bogu ito ćemo uskoro saznati.
Ne znam sta se bunis, ipak si drugi na listi lazova, ja sam na prvom mjestu lazova, prevaranata itd itd... 😂
Elvir Baljic

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 24 maj 2023, 13:19

Ima li kakvih vijesti o stanju u ekipi.Kakav je moral igrača pred odlučujuću utakmicu ?

TuzlaCityfighter
Postovi: 768
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2023, 14:29

CityCity je napisao/la:
24 maj 2023, 13:19
Ima li kakvih vijesti o stanju u ekipi.Kakav je moral igrača pred odlučujuću utakmicu ?
Ne znam smijeli se sta napisati, jer ovdje je samo dozvoljeno kopirati tekstove sa FB, raznoraznih portala i muzika . Ostalo sve ne spada u opis ovog pdf-a... Ako napises nesto lazov si, izigravas glasnogovirnika :silent:
Elvir Baljic

Hazre
Postovi: 677
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 24 maj 2023, 14:37

TuzlaCityfighter je napisao/la:
24 maj 2023, 14:29
CityCity je napisao/la:
24 maj 2023, 13:19
Ima li kakvih vijesti o stanju u ekipi.Kakav je moral igrača pred odlučujuću utakmicu ?
Ne znam smijeli se sta napisati, jer ovdje je samo dozvoljeno kopirati tekstove sa FB, raznoraznih portala i muzika . Ostalo sve ne spada u opis ovog pdf-a... Ako napises nesto lazov si, izigravas glasnogovirnika :silent:
Ako budemo gledali tuzlaca sta stavlja onda nebi trebali nikad uci na PDF. Valjda mi rest momaka trebamo imati normalan odnos. A Tuzlac na ignor i to je to. Kakva je situacija balja brate?

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 maj 2023, 19:11

E neka ste se konačno raspričali.Tako braćo !

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 maj 2023, 19:29

CityCity je napisao/la:
24 maj 2023, 13:19
Ima li kakvih vijesti o stanju u ekipi.Kakav je moral igrača pred odlučujuću utakmicu ?
- Ja nisam blizu Bara i ne viđam igrače.Ono što san vidio u Konjicu je posve dobro.Bilo je očito i u Trebinju ali, sudije su mislili drukčije.
Fejza ima ugovor do 2025.Barkola također.Nikitin do kraja sezone.Čeliković do 2024.šukilović do 2025.Hasanbegović do 2025.
Mehidić do kraja sezone.Nukić do 2024.Karjašević do 2025.Ćorić i Radić do 2024.Mendeš do kraja sezone.Karić do kraja sezone.Dušan Pantelić do 2025.Gavrić do kraja sezone.Mešinović do 2025.Subašić do kraja sezone.Kuzmanović do kraja sezone.Ivaniadze do 2024.Mišić do kraja sezone.Đ. Pantelić do 2026.Kemal Mujarić do 2027.Irfan Hadžić do 2025.Mehmedović do 2025.Samir Burić do 2025.
Imamo dosta igrača koji će nastaviti kod nas.Kuzmanović,Mišić,Nikitin,Mehidić,Mendeš,Gavrić,Karić,Subašić mogu ići na ljeto.Ja bih gledao da zadržimo Kuzmanovića,Mišića,Nikitina,Karića,Mehidića,Mendeša.......

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 maj 2023, 19:43

FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI ,28.05.2023 Srebrenik 17:00 ,TV prenos- ARENA
Sudija:Petrović Dragan – Banja Luka
A 1 - Udovičić Sreten – Prijedor
A 2 - Maksimović Davor – Doboj
4- Bilbija Luka – Prijedor
Posmatrač suđenja:Budimlić Asmir – Bihać
Delegat :Memišević Jasmin - Breza

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 24 maj 2023, 19:45

..............ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
Petrović Dragan

TuzlaCityfighter
Postovi: 768
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2023, 22:40

CityCity je napisao/la:
24 maj 2023, 13:19
Ima li kakvih vijesti o stanju u ekipi.Kakav je moral igrača pred odlučujuću utakmicu ?
Odlucujucu utakmicu mi smo odigrali u Konjicu, ostalo je sad samo da se privede kraju 😉.
Zadnja izmjena: TuzlaCityfighter, dana/u 25 maj 2023, 06:50, ukupno mijenjano 1 put.
Elvir Baljic

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 02:02

slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 10:40

28.GODINA OD ZLOČINA NA POLJSKOJ KAPIJI.
slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 10:50


tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 16:58

Delegacija Tuzla Cityja predvođena aktuelnim trenerom kapitenom Nevresom Fejzićem, Husom Karjaševićem i Mirsadom Hasanovićem odala je počast ubijenoj tuzlanskoj mladosti.
Oni su danas položili cvijeće na tuzlanskoj “Kapiji”, mjestu gdje 25.Maja 1995.godine od granate koja je ispaljena s Ozrena, tada smrtno stradala 71 osoba a ranjeno više od 150 i to pretežno mladih ljudi.
Inače, danas je u Tuzlanskom kantonu Dan žalosti.
press Služba F.K.Tuzla City

slika
slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 23:30

HUSREF MUSEMIĆ,2019,2021,2022,2023.ŠTO TI JE SUDBINA.
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 26 maj 2023, 06:33, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 25 maj 2023, 23:33

slika

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 maj 2023, 07:09

Nakon sezone u kojoj smo bili na slijepom kolosijeku ,vjerujem da će naredna biti puno bolja.Igrački kadar ne treba puno mijenjati.Imamo kostur ekipe.Koga od igrača ne mognemo zadržati ,na njihova mjesta valja dovesti zamjene.Morat ćemo se osloniti na iskusne igrače povratnike iz inostranstva.Naravno i u pl ima interesantnih igrača ali su se dobro uklopili i ne misle ići nikud.Ova naša Ekipa može puno više od ovog šta je postigla u ovoj sezoni.Smajlagić je u Alžiru odigrao samo 2 utakmice i to nepotpune.Ukupno 127 minuta.Očito je promašio vlak.Volio bih ga vidjeti ponovo u našem dresu.Kuzmanovića treba produžiti na još 2 godine sa mogućnošću prodaje ukoliko se pojavi mušterija.Malog Haruna treba zadržati.Mislim da Mišić odlazi,daj Bože da se varam. Barkola,Ćorić,Mešinović,Radić neka potraže novi klub.Milenka Bošnjakovića obaveznozdržati na trenerskoj poziciji.Nadam se da ćemo uskoro imati prinova.

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 26 maj 2023, 08:44

tuzlac je napisao/la:
26 maj 2023, 07:09
Nakon sezone u kojoj smo bili na slijepom kolosijeku ,vjerujem da će naredna biti puno bolja.Igrački kadar ne treba puno mijenjati.Imamo kostur ekipe.Koga od igrača ne mognemo zadržati ,na njihova mjesta valja dovesti zamjene.Morat ćemo se osloniti na iskusne igrače povratnike iz inostranstva.Naravno i u pl ima interesantnih igrača ali su se dobro uklopili i ne misle ići nikud.Ova naša Ekipa može puno više od ovog šta je postigla u ovoj sezoni.Smajlagić je u Alžiru odigrao samo 2 utakmice i to nepotpune.Ukupno 127 minuta.Očito je promašio vlak.Volio bih ga vidjeti ponovo u našem dresu.Kuzmanovića treba produžiti na još 2 godine sa mogućnošću prodaje ukoliko se pojavi mušterija.Malog Haruna treba zadržati.Mislim da Mišić odlazi,daj Bože da se varam. Barkola,Ćorić,Mešinović,Radić neka potraže novi klub.Milenka Bošnjakovića obaveznozdržati na trenerskoj poziciji.Nadam se da ćemo uskoro imati prinova.
Jesil ti to nas već ostavio u PL. Polako sacekajmo nedjelju. Jes da smo u nesto povoljnojoj situaciji nakon Igmana ali još uvijek je sve otvoreno. Sloboda ako pobijedi Želju što nije isključeno nama ni remi sa Zrinjskim nije dovoljan. A pobijediti Zrinjski to je ipak malo teže bez obzira sa kojim timom igrao.
Igman protiv Sarajeva, Posusje protiv Veleza i Sloga protiv Borca će se provuče. Leotar isto tako bi trebao pobijediti Siroki tako da Želji ni poraz protiv Slobode ne predstavlja problem za Evropu. A Zrinjski nikom ne pušta niti prasta. Bit će teško.

Hazre
Postovi: 677
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 26 maj 2023, 09:09

husrefbeg je napisao/la:
26 maj 2023, 08:44
tuzlac je napisao/la:
26 maj 2023, 07:09
Nakon sezone u kojoj smo bili na slijepom kolosijeku ,vjerujem da će naredna biti puno bolja.Igrački kadar ne treba puno mijenjati.Imamo kostur ekipe.Koga od igrača ne mognemo zadržati ,na njihova mjesta valja dovesti zamjene.Morat ćemo se osloniti na iskusne igrače povratnike iz inostranstva.Naravno i u pl ima interesantnih igrača ali su se dobro uklopili i ne misle ići nikud.Ova naša Ekipa može puno više od ovog šta je postigla u ovoj sezoni.Smajlagić je u Alžiru odigrao samo 2 utakmice i to nepotpune.Ukupno 127 minuta.Očito je promašio vlak.Volio bih ga vidjeti ponovo u našem dresu.Kuzmanovića treba produžiti na još 2 godine sa mogućnošću prodaje ukoliko se pojavi mušterija.Malog Haruna treba zadržati.Mislim da Mišić odlazi,daj Bože da se varam. Barkola,Ćorić,Mešinović,Radić neka potraže novi klub.Milenka Bošnjakovića obaveznozdržati na trenerskoj poziciji.Nadam se da ćemo uskoro imati prinova.
Jesil ti to nas već ostavio u PL. Polako sacekajmo nedjelju. Jes da smo u nesto povoljnojoj situaciji nakon Igmana ali još uvijek je sve otvoreno. Sloboda ako pobijedi Želju što nije isključeno nama ni remi sa Zrinjskim nije dovoljan. A pobijediti Zrinjski to je ipak malo teže bez obzira sa kojim timom igrao.
Igman protiv Sarajeva, Posusje protiv Veleza i Sloga protiv Borca će se provuče. Leotar isto tako bi trebao pobijediti Siroki tako da Želji ni poraz protiv Slobode ne predstavlja problem za Evropu. A Zrinjski nikom ne pušta niti prasta. Bit će teško.
Uvjeren sam da ce Sloboda pobjediti Zelju. Pogotov ako cuju da Leotar vodi protiv Sirokog. Tad ce biti svjedno Zelji. Sloboda ostaje 100%. Nama ce biti gusto

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 26 maj 2023, 10:08

tuzlac je napisao/la:
26 maj 2023, 07:09
Nakon sezone u kojoj smo bili na slijepom kolosijeku ,vjerujem da će naredna biti puno bolja.Igrački kadar ne treba puno mijenjati.Imamo kostur ekipe.Koga od igrača ne mognemo zadržati ,na njihova mjesta valja dovesti zamjene.Morat ćemo se osloniti na iskusne igrače povratnike iz inostranstva.Naravno i u pl ima interesantnih igrača ali su se dobro uklopili i ne misle ići nikud.Ova naša Ekipa može puno više od ovog šta je postigla u ovoj sezoni.Smajlagić je u Alžiru odigrao samo 2 utakmice i to nepotpune.Ukupno 127 minuta.Očito je promašio vlak.Volio bih ga vidjeti ponovo u našem dresu.Kuzmanovića treba produžiti na još 2 godine sa mogućnošću prodaje ukoliko se pojavi mušterija.Malog Haruna treba zadržati.Mislim da Mišić odlazi,daj Bože da se varam. Barkola,Ćorić,Mešinović,Radić neka potraže novi klub.Milenka Bošnjakovića obaveznozdržati na trenerskoj poziciji.Nadam se da ćemo uskoro imati prinova.
Izgleda da si ti Galiani a ne Balja, znaci vase je samo da izadjete na teren protiv medjugoraca i da se pozdravite sa njima rucno ili masinski i dobijate, a "Gorki" pusiona.....valjda nam ustupite teren u Barama da igramo federalnu, da vam ne unistavamo na Tusnju.
🔴⚫️

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 26 maj 2023, 11:22

Skver je napisao/la:
26 maj 2023, 10:08
tuzlac je napisao/la:
26 maj 2023, 07:09
Nakon sezone u kojoj smo bili na slijepom kolosijeku ,vjerujem da će naredna biti puno bolja.Igrački kadar ne treba puno mijenjati.Imamo kostur ekipe.Koga od igrača ne mognemo zadržati ,na njihova mjesta valja dovesti zamjene.Morat ćemo se osloniti na iskusne igrače povratnike iz inostranstva.Naravno i u pl ima interesantnih igrača ali su se dobro uklopili i ne misle ići nikud.Ova naša Ekipa može puno više od ovog šta je postigla u ovoj sezoni.Smajlagić je u Alžiru odigrao samo 2 utakmice i to nepotpune.Ukupno 127 minuta.Očito je promašio vlak.Volio bih ga vidjeti ponovo u našem dresu.Kuzmanovića treba produžiti na još 2 godine sa mogućnošću prodaje ukoliko se pojavi mušterija.Malog Haruna treba zadržati.Mislim da Mišić odlazi,daj Bože da se varam. Barkola,Ćorić,Mešinović,Radić neka potraže novi klub.Milenka Bošnjakovića obaveznozdržati na trenerskoj poziciji.Nadam se da ćemo uskoro imati prinova.
Izgleda da si ti Galiani a ne Balja, znaci vase je samo da izadjete na teren protiv medjugoraca i da se pozdravite sa njima rucno ili masinski i dobijate, a "Gorki" pusiona.....valjda nam ustupite teren u Barama da igramo federalnu, da vam ne unistavamo na Tusnju.
Dali smo vam tri boda i nema smisla da dovodite nas u vezu sa vašim stanjem.Vaš protivnik je Željezničar.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.