FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 14 sep 2022, 21:04

Nisam gledao utakmicu i teško je bilo šta reći. Liga je čudna evo Sloga večeras po ijedi Zrinjski. Ako je ko od forumasa gledao volio bih da nam napiše posebno kako je bilo suđenje.

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mahic » 14 sep 2022, 21:25

husrefbeg je napisao/la:
14 sep 2022, 21:04
Nisam gledao utakmicu i teško je bilo šta reći. Liga je čudna evo Sloga večeras po ijedi Zrinjski. Ako je ko od forumasa gledao volio bih da nam napiše posebno kako je bilo suđenje.
gledao i sto se tice sudjenja, niti je bilo dobro, niti je bilo lose... ne znam da je bilo nekakvih znacajnih gresaka u sudjenju; jednostavno zrinjski djeluje umorno, puno utakmica u kratkom periodu; Bilbija je imao 5-6 suteva, nijedan nije bio u okvir gola; mislim da ga trebaju malo odmoriti. jos uvijek smatram da su favoriti za osvajanje titule ove godine; iako falit' ce im Basic i Savic koji su otisli u Rusiju. ali jedno je definitivno da ove godine borba za prvaka lige ce biti mnogo neizvjesnija nego prosle sezone.

husrefbeg
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 14 sep 2022, 21:43

mahic je napisao/la:
14 sep 2022, 21:25
husrefbeg je napisao/la:
14 sep 2022, 21:04
Nisam gledao utakmicu i teško je bilo šta reći. Liga je čudna evo Sloga večeras po ijedi Zrinjski. Ako je ko od forumasa gledao volio bih da nam napiše posebno kako je bilo suđenje.
gledao i sto se tice sudjenja, niti je bilo dobro, niti je bilo lose... ne znam da je bilo nekakvih znacajnih gresaka u sudjenju; jednostavno zrinjski djeluje umorno, puno utakmica u kratkom periodu; Bilbija je imao 5-6 suteva, nijedan nije bio u okvir gola; mislim da ga trebaju malo odmoriti. jos uvijek smatram da su favoriti za osvajanje titule ove godine; iako falit' ce im Basic i Savic koji su otisli u Rusiju. ali jedno je definitivno da ove godine borba za prvaka lige ce biti mnogo neizvjesnija nego prosle sezone.
Hvala drug. Nisi me razumio gledao sam i ja Zrinjski I Slogu mislio sam na utakmicu Igman TC.

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mahic » 14 sep 2022, 22:55

husrefbeg je napisao/la:
14 sep 2022, 21:43
mahic je napisao/la:
14 sep 2022, 21:25
husrefbeg je napisao/la:
14 sep 2022, 21:04
Nisam gledao utakmicu i teško je bilo šta reći. Liga je čudna evo Sloga večeras po ijedi Zrinjski. Ako je ko od forumasa gledao volio bih da nam napiše posebno kako je bilo suđenje.
gledao i sto se tice sudjenja, niti je bilo dobro, niti je bilo lose... ne znam da je bilo nekakvih znacajnih gresaka u sudjenju; jednostavno zrinjski djeluje umorno, puno utakmica u kratkom periodu; Bilbija je imao 5-6 suteva, nijedan nije bio u okvir gola; mislim da ga trebaju malo odmoriti. jos uvijek smatram da su favoriti za osvajanje titule ove godine; iako falit' ce im Basic i Savic koji su otisli u Rusiju. ali jedno je definitivno da ove godine borba za prvaka lige ce biti mnogo neizvjesnija nego prosle sezone.
Hvala drug. Nisi me razumio gledao sam i ja Zrinjski I Slogu mislio sam na utakmicu Igman TC.
ah sorry care, nisam te skontao :)

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 15 sep 2022, 00:27

elvirbaljic je napisao/la:
12 sep 2022, 12:28
amkeivke je napisao/la:
12 sep 2022, 11:30
elvirbaljic je napisao/la:
12 sep 2022, 09:16


Sobzirom da sam licno bio prisutan sa "sefom" prilikom susreta snjim, zato Sam napisao, znam sta se u tom trenutku pricalo. Dezinformacija nije, jer Sam licno bio prisutan, sad koliko je to bilo "realno" je drugi par cipela. Sobzirom na njegov Status i minutazu pricalo se o mogucim opcijama.Razgovor uz kafu, sad ako smatras da nije bilo "zvanicnih" pregovora ok.
Maštalo se jest o tome, i dalje se možda mašta, al vjeruj mi ništa od toga. Nikad niko nit je zvao Armina, nit bivši klub Fehervar.
Samo se je u okviru našeg kluba pričalo o mogučim pojačanjima...
Necemo u detalje, prozvao si me da sam napisao netacnu informacija, sto nikad Do sad nisam uradio, niti imam potrebu za tim. Znam da neke stvari niko ne zeli da se iznose iz okvira kluba, da se postavljaju pitanje ako se sazna ali nebitno. Ja, Azmir i jos par osoba smo sjedili sa doticnim, bila je prica na tu temu. U tom trenutku nista nije imao protiv zbog svoje minutaze i nekih drugih okolnosti. Zavrsio bih sa ovom temom, koga nema bez njega se moze, jer smo dokazali da mozemo i bez zvjezdica igrati. Evo nema par zvjezdica od prosle i pretposle sezone, a mi igramo sasvim ok, uz par oscilacija sto je normalno jer je mlada ekipa. Idemo u Srijedu po bodove, pa akobogda docekati vicinu prciju, razbiti, te trasirati nas put prema Europi.
Jarane nista, nit koga prozivam nit imam bilo kakav loš niet...Samo vodimo zdrav razgovor i jednostavno svako nekim informacijama raspolaže. Evo ja sam voljan i opkladit se pa sa Arom još jednom si dopisivat o tome, pa da te uvjerim da niko nije pročao s njim o tome. U ostalom nerealno je, Ara može uzet 250-300 € za sezonu, a ovdje mu ne može niko više od 100.000€ ponudit, bilo koji klub, a jos bitnije je da želi ostat još vani, vratit se može u bih kad god zaželi, a iz bih vani ne možeš više lahko, svijestan si i ti toga. pozz

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 15 sep 2022, 06:45

Ko propusta sljedecu tekmu?

Beledija
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 15 sep 2022, 06:52

Šta je bilo bilo je. Propštena šansa. Subota u Srebreniku popravni.Još smo na vrhu i dok je to tako ne treba jadikovati.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2084
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 15 sep 2022, 10:37

Dragan Kesić iz Bosanske Gradiske sudi nam protib Borca :rol: :rol:

To je isto da nama sudi sudija npr iz Kalesije, Lukavca, Srebrenika. Svašta.

Prilično je novi sudija i nema puno aferima u PL, ali opet nije uredu.

Beledija
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 15 sep 2022, 11:13

Mi trebamo biti realni. Nemamo mi ekipu kao Zrinja, Pitari, Borac pa i Željo
Mi imamo Mišića, Kuzmanovića Čelikovića i Ķarjaševića uz dva dobra golmana koji su kvalitet. Smajlagić, Karić, Pantelić Šukilović pa i Mehidić su upotrebljivi.
To je 9 igrača. Svi ostali nisu za ovaj nivo.
Kad budemo imali 18 igrača onda se možemo nečemu nadati. Zako ja rezonujem, vjerovatno nisam u pravu.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 15 sep 2022, 11:47

amkeivke je napisao/la:
15 sep 2022, 00:27
elvirbaljic je napisao/la:
12 sep 2022, 12:28
amkeivke je napisao/la:
12 sep 2022, 11:30


Maštalo se jest o tome, i dalje se možda mašta, al vjeruj mi ništa od toga. Nikad niko nit je zvao Armina, nit bivši klub Fehervar.
Samo se je u okviru našeg kluba pričalo o mogučim pojačanjima...
Necemo u detalje, prozvao si me da sam napisao netacnu informacija, sto nikad Do sad nisam uradio, niti imam potrebu za tim. Znam da neke stvari niko ne zeli da se iznose iz okvira kluba, da se postavljaju pitanje ako se sazna ali nebitno. Ja, Azmir i jos par osoba smo sjedili sa doticnim, bila je prica na tu temu. U tom trenutku nista nije imao protiv zbog svoje minutaze i nekih drugih okolnosti. Zavrsio bih sa ovom temom, koga nema bez njega se moze, jer smo dokazali da mozemo i bez zvjezdica igrati. Evo nema par zvjezdica od prosle i pretposle sezone, a mi igramo sasvim ok, uz par oscilacija sto je normalno jer je mlada ekipa. Idemo u Srijedu po bodove, pa akobogda docekati vicinu prciju, razbiti, te trasirati nas put prema Europi.
Jarane nista, nit koga prozivam nit imam bilo kakav loš niet...Samo vodimo zdrav razgovor i jednostavno svako nekim informacijama raspolaže. Evo ja sam voljan i opkladit se pa sa Arom još jednom si dopisivat o tome, pa da te uvjerim da niko nije pročao s njim o tome. U ostalom nerealno je, Ara može uzet 250-300 € za sezonu, a ovdje mu ne može niko više od 100.000€ ponudit, bilo koji klub, a jos bitnije je da želi ostat još vani, vratit se može u bih kad god zaželi, a iz bih vani ne možeš više lahko, svijestan si i ti toga. pozz
To sto ces se ti dopisivat s njim ne znaci da on zna gdje ce,on je u silaznoj putanji i vjerovatno kao i nekolicina igraca misle da mogu u dosta vece klubove.
Dodje tip 6 mjeseci pokaze znanje i ide vani ponovo.
Igraci su ponekad vece ovce od nas forumasa moj druze..

Beledija
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 15 sep 2022, 14:18

Beledija je napisao/la:
15 sep 2022, 11:13
Mi trebamo biti realni. Nemamo mi ekipu kao Zrinja, Pitari, Borac pa i Željo
Mi imamo Mišića, Kuzmanovića Čelikovića i Ķarjaševića uz dva dobra golmana koji su kvalitet. Smajlagić, Karić, Pantelić Šukilović pa i Mehidić su upotrebljivi.
To je 9 igrača. Svi ostali nisu za ovaj nivo.
Kad budemo imali 18 igrača onda se možemo nečemu nadati. Zako ja rezonujem, vjerovatno nisam u pravu.
Tako ja rezonujem, vjerovatno nisam u pravu.
9 dobrih igrača plus dva dobra golmana porostom matematikom dobijemo da nam treba najmanje 7 kvalitetnih igrača.
To je samo u domačrm takmičenju. Za Evropu treba malo više.
Više me bili poraz od Veleža nego od Igmana.Velež je stvarno kanta.

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 15 sep 2022, 15:03

Efikasni smo, to je ono sto je pozitivno ove sezone.

Ali prelako ekipe stvaraju sanse protiv nas...

Neki ih iskoriste - Zeljo, Velez, Igman, neki ne - Sarajevo, Siroki, Sloga, pa cak i Leotar...

Ali cinjenica ostaje da mi skoro nikad nemamo kontrolu nad utakmicom, vec eto - zavisimo od protivnika - dal ce realizirat te sanse koje kreira ili ne...

Nadam se da ce Jovic pak naci neki nacin da to sve uozbilji I podigne na visi nivo, ali jeste tesko…
Ova U21 pravila mnogo otezavaju neko izdizanje u kvaliteti u odnosu na ostatak lige…

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 15 sep 2022, 16:44

emir012 je napisao/la:
15 sep 2022, 15:03
Efikasni smo, to je ono sto je pozitivno ove sezone.

Ali prelako ekipe stvaraju sanse protiv nas...

Neki ih iskoriste - Zeljo, Velez, Igman, neki ne - Sarajevo, Siroki, Sloga, pa cak i Leotar...

Ali cinjenica ostaje da mi skoro nikad nemamo kontrolu nad utakmicom, vec eto - zavisimo od protivnika - dal ce realizirat te sanse koje kreira ili ne...

Nadam se da ce Jovic pak naci neki nacin da to sve uozbilji I podigne na visi nivo, ali jeste tesko…
Ova U21 pravila mnogo otezavaju neko izdizanje u kvaliteti u odnosu na ostatak lige…
To pravilo je cirkus ,kk zeli da se bâtiras na mlade nek to radi,ovo nametanje bi moglo oslabit kvalitet lige.
Cini mi se da su u Srbiji ukinuli to,poceli pa vidjeli da nesto ne stima..

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la neroazzurni » 15 sep 2022, 17:29

jucer utakmica extra za neutralne, dva crvena pet golova kud ces bolje
sudjenje fer, lose po obe strane
Igman se udomacio u Doboju i grizu pravo, na cistu zelju i htijenje su dobili
Citiju treba kapiten, vodja na terenu, treba malo drskosti malo zagalamit malo biti klub...ali mislim da ce to leci sve na svoje, samo dok se Dragan skonta da nekad mora odigrati tvrdo i muski na 1:0

sto se tice same ekipe, ja ne znam kako vi to gledate al po meni imate pravo dobar roster, odmah iza Zrinjskog
fali ali uzasno fali golgeter, pa ono je bruka sta igraju ovi vasi, pa mislim da bi jedan Eldin Adilovic ovdje trpao 20+ u sezoni sa Kulijem i Micom na krilima, jednostavno niko ne isprati njihova utrcavanja i bezbroj lopti samo prodju kroz peterac
drugo sto fali je desni bek, onaj kepec Dario nije za prve lige

dakle razlika izmedju Zrinjskog i Tuzle je u napadacu i beku, ostalo ovako glava na glavu ima City i boljih igraca, dakle izgurat do zime a onda nek se isprsi za nekog strajkera jer po meni ovdje i titula mirise sad ja ikad
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 15 sep 2022, 20:56

neroazzurni je napisao/la:
15 sep 2022, 17:29
jucer utakmica extra za neutralne, dva crvena pet golova kud ces bolje
sudjenje fer, lose po obe strane
Igman se udomacio u Doboju i grizu pravo, na cistu zelju i htijenje su dobili
Citiju treba kapiten, vodja na terenu, treba malo drskosti malo zagalamit malo biti klub...ali mislim da ce to leci sve na svoje, samo dok se Dragan skonta da nekad mora odigrati tvrdo i muski na 1:0

sto se tice same ekipe, ja ne znam kako vi to gledate al po meni imate pravo dobar roster, odmah iza Zrinjskog
fali ali uzasno fali golgeter, pa ono je bruka sta igraju ovi vasi, pa mislim da bi jedan Eldin Adilovic ovdje trpao 20+ u sezoni sa Kulijem i Micom na krilima, jednostavno niko ne isprati njihova utrcavanja i bezbroj lopti samo prodju kroz peterac
drugo sto fali je desni bek, onaj kepec Dario nije za prve lige

dakle razlika izmedju Zrinjskog i Tuzle je u napadacu i beku, ostalo ovako glava na glavu ima City i boljih igraca, dakle izgurat do zime a onda nek se isprsi za nekog strajkera jer po meni ovdje i titula mirise sad ja ikad
Fali nama lijevi i desno bek, ostalo je sve realno za nasu ligu. Druga stvar imamo prvu postavu, fali nam dva tri igraca da pojacamo konkurenciji, jer nam je klupa pre tanka. Nisam stigao na utakmicu ali po prilikama nafulali smo se i to je razloga poraza. Jedna smo od rijetkih ekipa koja ne igra na rezultat, sto pokazuju i nasi primljenih i postinuti golovi u svim utakmicama. Fali nama tu jos par igraca da mozemo pricati o nekim titulama.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Beledija
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 sep 2022, 10:07

Ja sam poslije priprema u Slo pomislio da smo u Smajlagiću dobili dostojnu zamjenu za Krpića. Sad neznam šta da mislim.
S obzirom na minutažu 4 gola je odlično a postotak realiziranih šansi minoran.
Ja da sam šef struke odlučio bih se ili Salko ili Smajo.
Odbrana.
Oba beka i jedan stoper tipa Kojića, Jakovljevića da su ispomoć u zraku Čeliku su potrebni da ova ekipa ima i glavu i rep.
Zasad ima glavu a rep nije ni na vidiku.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 16 sep 2022, 10:46

Beledija je napisao/la:
16 sep 2022, 10:07
Ja sam poslije priprema u Slo pomislio da smo u Smajlagiću dobili dostojnu zamjenu za Krpića. Sad neznam šta da mislim.
S obzirom na minutažu 4 gola je odlično a postotak realiziranih šansi minoran.
Ja da sam šef struke odlučio bih se ili Salko ili Smajo.
Odbrana.
Oba beka i jedan stoper tipa Kojića, Jakovljevića da su ispomoć u zraku Čeliku su potrebni da ova ekipa ima i glavu i rep.
Zasad ima glavu a rep nije ni na vidiku.
Nema Smajlagic 100% minutazu,medjutim,ima je dovoljno da bi mozda trebao vise..brate,nije vala ni Krpic briljiro..
I zadnja linija s Hrkacem djeluje malo bolja,bekovi su fakat potrebni..

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 16 sep 2022, 11:31

Pozitivanstav je napisao/la:
16 sep 2022, 10:46
Beledija je napisao/la:
16 sep 2022, 10:07
Ja sam poslije priprema u Slo pomislio da smo u Smajlagiću dobili dostojnu zamjenu za Krpića. Sad neznam šta da mislim.
S obzirom na minutažu 4 gola je odlično a postotak realiziranih šansi minoran.
Ja da sam šef struke odlučio bih se ili Salko ili Smajo.
Odbrana.
Oba beka i jedan stoper tipa Kojića, Jakovljevića da su ispomoć u zraku Čeliku su potrebni da ova ekipa ima i glavu i rep.
Zasad ima glavu a rep nije ni na vidiku.
Nema Smajlagic 100% minutazu,medjutim,ima je dovoljno da bi mozda trebao vise..brate,nije vala ni Krpic briljiro..
I zadnja linija s Hrkacem djeluje malo bolja,bekovi su fakat potrebni..
Smajlagić je mlad, ima slifa u njemu, borben je, ja mislim da on nama moze pomoci. Uz ofanzivce kao Kuzmanovic, Kulibali i Misic moze on gurati, ja mu vjerujem da moze jos bolje. Dva dobra beka fale na ovu ekipu, i sa tim Europa nebi trebala biti upitna.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Beledija
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 sep 2022, 12:48

@Balja slažem se da Krpa nije bio briljantan, al' nije ni imao krila kao što su Kulibali i Kuzmanović. Imao jw reputaciju koje su se plašili protivnički stoperi. Iskreno meni Smajlagić pravo miriše na dobrog napadača...volio bih da ga Jović koristi maksimalno pa da vidimo ko je i što je.
Malom Salki davati minutažu kad treba i kad nema rez. zaostatka. Hrkač je možda pouzdaniji od Mustafe ali se ne miže porediti sa Kojićem nikako. Id bekova osraviti Mehidića kao alternativu za više pozicija u odbrani ostali bekovi aut što prije to bolje. Moje viđenje je takvo e sad ......

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 17 sep 2022, 01:11

Znači gosti imaju domačeg sudiju :salut: :salut:
Al ima i problema nekih u rosteru, Hrkac još nije spreman, Mehidić kartoni, a ne izgleda dobro ni situacija sa Coulibalyem i Mićom, težko da če moč nastupit i jedan i drugi(povrede). Tako da čemo se izgleda morat mučit sa Belminom, a i konačno da vidimo šta može ponudit Eleuet. Al ipak nema predaje, idemo jako momci, Semir je bolji iz utakmice u utakmicu raste, Pantelić je tek uhvatio ritam i več se vidi da je pravo pojačanje, idemo dobit ovo aBd

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.