FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 18:54

Mrtvo Sarajevo nas sasluša. Tanko skroz. Ovo je poraz struke. Pa sa Nalom i Bašićem smo bili puno bolji protiv Sarajeva
Zadnja izmjena: tcity055, dana/u 21 apr 2021, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 21 apr 2021, 18:58

tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 18:54
Mrtvo Sarajevo nas sasluša. Tanko skroz. Ovo je poraz struke. Pa sa Nalom i Napišem smo bili puno bolji protiv Sarajeva
Musemicev poraz, definitivno.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 19:01

tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 18:54
Mrtvo Sarajevo nas sasluša. Tanko skroz. Ovo je poraz struke. Pa sa Nalom i Bašićem smo bili puno bolji protiv Sarajeva
Musemić je jaran sa Azirovim menadžerom i ovo može biti dosta sumljivo. Fejzića su bacili u drugi plan a Azir brani kako mu menadžeri kažu.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 apr 2021, 19:04

Nažalost ponovo se pokazalo da ovaj tim sa ovim igračima najvažnije utakmice igra najgore.Nema tu pobjedničkog mentaliteta.Mnogi su tu zalutali a i Musemić pokazuje sve više slabosti sa svojom jednoličnom taktikom i tvrdoglavim potezima.
Sve u svemu sezona je za nas sada završena i može se lagano razmišljati šta i kako u narednoj.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 apr 2021, 19:08

tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 19:01
tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 18:54
Mrtvo Sarajevo nas sasluša. Tanko skroz. Ovo je poraz struke. Pa sa Nalom i Bašićem smo bili puno bolji protiv Sarajeva
Musemić je jaran sa Azirovim menadžerom i ovo može biti dosta sumljivo. Fejzića su bacili u drugi plan a Azir brani kako mu menadžeri kažu.
Ne bi bilo loše kutarisati se i onog Hasagića.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 apr 2021, 19:20

Do 70' imali smo ih, bili su bezidejni. Onda ovakve greške...
Ako je Fejza povrijeđen onda staviti trećeg golmana ili nek niko ne brani. Sa ovim nargilašem nikad nikad nisi siguran.

A nadam se da je i Musemic shvatio da ne moze uvijek po njegovom, ovo što radi nekim igračima a posebno Voji neće ništa dobro donijeti nego evo obija mu se o glavu. (Oduzeo mu i penale i slobodne, plus minuti na kapaljku)

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 21 apr 2021, 19:26

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 apr 2021, 19:20
Do 70' imali smo ih, bili su bezidejni. Onda ovakve greške...
Ako je Fejza povrijeđen onda staviti trećeg golmana ili nek niko ne brani. Sa ovim nargilašem nikad nikad nisi siguran.

A nadam se da je i Musemic shvatio da ne moze uvijek po njegovom, ovo što radi nekim igračima a posebno Voji neće ništa dobro donijeti nego evo obija mu se o glavu. (Oduzeo mu i penale i slobodne, plus minuti na kapaljku)
Fejza nije povrijedjen...kraj price, Husref Musemic je covjek koji tjera svoj inat. Licno sam svojim usima slusao komentare na racun Fejze i Voje, tako da znam iz prve ruke sta je u pitanju. Azir i Nukic su nas kostali ove utakmice, nezasluzuju pocetnu postavu, ali moze kod Musemica.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 21 apr 2021, 19:32

Ne moze se reci da je taj Azir bio los na pocetku proljetnog dijela,solidan je bio,rezultati ga cuvali..Voju gol nije htio,nece ga..Inace napadaci Tz su na.proljece skroz zakazali..
Steta ,ima vodstvo inonda izadjes,srljas..
Nukic da bar sutne ,odvali,on izgubi loptu i to je to, nakgore.
Ima posla za Husrefa,bas ce morat zasukat rukave i rijesit se neki igraca..

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 apr 2021, 19:33

elvirbaljic je napisao/la:
21 apr 2021, 19:26
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 apr 2021, 19:20
Do 70' imali smo ih, bili su bezidejni. Onda ovakve greške...
Ako je Fejza povrijeđen onda staviti trećeg golmana ili nek niko ne brani. Sa ovim nargilašem nikad nikad nisi siguran.

A nadam se da je i Musemic shvatio da ne moze uvijek po njegovom, ovo što radi nekim igračima a posebno Voji neće ništa dobro donijeti nego evo obija mu se o glavu. (Oduzeo mu i penale i slobodne, plus minuti na kapaljku)
Fejza nije povrijedjen...kraj price, Husref Musemic je covjek koji tjera svoj inat. Licno sam svojim usima slusao komentare na racun Fejze i Voje, tako da znam iz prve ruke sta je u pitanju. Azir i Nukic su nas kostali ove utakmice, nezasluzuju pocetnu postavu, ali moze kod Musemica.
Ako on kao stručnjak ne vidi da Nukića treba vratiti na krilo a nekog drugog staviti na desnog beka onda smo u problemu.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 19:38

Ništa. Sad lagano do sljedeće sezone. Nit možemo gore nit dole al možemo pomoć klubu x da ne ispadne.
Šta mu igra ovaj nesretni Mišić. Dosta gafova ima Husref. Tačno je Voju i Fejzu uništio.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 apr 2021, 19:58

Nikad neću osporavati generalno znanje Husrefa, ali ovo smo ispali zbog njega. (Naravno i Azira)
Nekoliko puta prekid zbog povrede Barisića a ne vadi ga, odnos prema Voji i Fejzi, nastavak guranja Nukica na beka... bas mu se poklopilo mnogo loših poteza. Nadam se da će se dozvati pameti.

PS. Ako biram između Voje i Fejze na jednoj i Husrefa na drugoj uvijek ću izabrati ove prve.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 apr 2021, 20:07

Ono što se može kratkoročno uraditi u narednim utakmicama je rotirati golmana i pronaći desnog beka te isprobavati druge varijante.

Dugoročno,bar do iduće sezone, ostaje glavna boljka ove grupe igrača a to je velika neefikasnost.To je bila odlika i Nalićevog tima i Bašićevog a evo sad i Husrefovog što nam govori da nije presudni činilac ovog tima trener nego je suština problema u nedovoljno kvalitetnom timu tj igračima.
Znači Husrefu dati sad na ljeto da remontuje i ojača tim i napravi ga efikasnijim za narednu sezonu.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 apr 2021, 20:15

CityCity je napisao/la:
21 apr 2021, 20:07
Ono što se može kratkoročno uraditi u narednim utakmicama je rotirati golmana i pronaći desnog beka te isprobavati druge varijante.

Dugoročno,bar do iduće sezone, ostaje glavna boljka ove grupe igrača a to je velika neefikasnost.To je bila odlika i Nalićevog tima i Bašićevog a evo sad i Husrefovog što nam govori da nije presudni činilac ovog tima trener nego je suština problema u nedovoljno kvalitetnom timu tj igračima.
Znači Husrefu dati sad na ljeto da remontuje i ojača tim i napravi ga efikasnijim za narednu sezonu.
Danas smo svečano halalili i ovu sezonu. Do kraja se ne treba brukati, ali treba probati neke druge kombinacije. Sa drugačijom postavkom veznog reda, sa dva napadača i druge varijante koje nisi mogao sebi dopustiti dok si imao neke šanse i ambicije.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 21 apr 2021, 20:23

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
21 apr 2021, 20:15
CityCity je napisao/la:
21 apr 2021, 20:07
Ono što se može kratkoročno uraditi u narednim utakmicama je rotirati golmana i pronaći desnog beka te isprobavati druge varijante.

Dugoročno,bar do iduće sezone, ostaje glavna boljka ove grupe igrača a to je velika neefikasnost.To je bila odlika i Nalićevog tima i Bašićevog a evo sad i Husrefovog što nam govori da nije presudni činilac ovog tima trener nego je suština problema u nedovoljno kvalitetnom timu tj igračima.
Znači Husrefu dati sad na ljeto da remontuje i ojača tim i napravi ga efikasnijim za narednu sezonu.
Danas smo svečano halalili i ovu sezonu. Do kraja se ne treba brukati, ali treba probati neke druge kombinacije. Sa drugačijom postavkom veznog reda, sa dva napadača i druge varijante koje nisi mogao sebi dopustiti dok si imao neke šanse i ambicije.
Upravo tako.A u junu se zahvaliti mnogima jer po meni ne postoji trener koji će na primjer od Bađija ili Ramića napraviti efikasnog napadača ili od Džafića i Maksimovića efikasne veznjake itd itd.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 apr 2021, 20:45

Ali prvo ovom Aziru još danas reći da je treći golman i da vjerovatno neće igrati sve i da zatreba. Neka dolazi onako na trening, ali cak ni loptu nek ne dira.
Taman toliko ima do kraja sezone da isprobas sve varijante i vidis na koga možeš racunati i naredne godine. I dovoljno vremena da se posvetis traženju kvalitetnih igraca na pozicijama koje ti škripe.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 21:24

Ja sam za to da se do kraja da šansa i mladima a po pitanju dovođenja forsirati samo mlade bolje kao Mušija nego dovoditi polovnjake od 30 i plus koje samo zanima novac. Znači promijeniti dosadašnji sistem. A sa Azmirom se odmah pozdraviti.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 21 apr 2021, 21:27

tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 21:24
Ja sam za to da se do kraja da šansa i mladima a po pitanju dovođenja forsirati samo mlade bolje kao Mušija nego dovoditi polovnjake od 30 i plus koje samo zanima novac. Znači promijeniti dosadašnji sistem. A sa Azmirom se odmah pozdraviti.
Mislis Azirom :rol: , ma tuga, tuga, nije on meni kriv sekunde. Onaj ko ga uvrstio da danas brani, taj nosi odgovornost.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 21:30

elvirbaljic je napisao/la:
21 apr 2021, 21:27
tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 21:24
Ja sam za to da se do kraja da šansa i mladima a po pitanju dovođenja forsirati samo mlade bolje kao Mušija nego dovoditi polovnjake od 30 i plus koje samo zanima novac. Znači promijeniti dosadašnji sistem. A sa Azmirom se odmah pozdraviti.
Mislis Azirom :rol: , ma tuga, tuga, nije on meni kriv sekunde. Onaj ko ga uvrstio da danas brani, taj nosi odgovornost.
Azirom da greška.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 21 apr 2021, 21:32

elvirbaljic je napisao/la:
21 apr 2021, 21:27
tcity055 je napisao/la:
21 apr 2021, 21:24
Ja sam za to da se do kraja da šansa i mladima a po pitanju dovođenja forsirati samo mlade bolje kao Mušija nego dovoditi polovnjake od 30 i plus koje samo zanima novac. Znači promijeniti dosadašnji sistem. A sa Azmirom se odmah pozdraviti.
Mislis Azirom :rol: , ma tuga, tuga, nije on meni kriv sekunde. Onaj ko ga uvrstio da danas brani, taj nosi odgovornost.
Tako je znam i gore sam naveo zbog čega ga forsira. Tom menadžeru Husrefovom jaranu su čak ovi iz kluba x zabranili ulazak na stadion.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 21 apr 2021, 21:46

Ako je Husref vec počeo sa menadžerima da se tali, a sve za posljedicu ima bacanje Azmirovog ovca, volje i energije bolje nek i on se pakuje sa Azirom jos danas.

Dzaba znanje ako će jeftini talovi određivati tim. Pa pretvorićemo se u klub x, a vidimo gdje su.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.