FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 jan 2020, 23:10

Je li sutra trening na Barama i u koliko sati?

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 11 jan 2020, 12:41

Badar Badji novi clan naseg tima. Dobro dosao. Dobro pojacanje. Vise ni u napadu nikom nije osigurano mjesto.
Zadnja izmjena: tuzla1983, dana/u 11 jan 2020, 15:34, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2020, 13:35

tuzla1983 je napisao/la:
11 jan 2020, 12:41
Badara Badji novi clan naseg tima. Dobro dosao. Dobro pojacanje. Vise ni u napadu nikom nije osigurano mjesto.
slika


slika
Daren Kobi Moris u duelu sa Badara Badjijem(utakmica Zvijezda 09 - TuzlaCity 1:5)1.kolo 2019/20

Ovaj Badara Badji pravio nam je puno problema u prvom poluvremenu sve dok se nije povrijedio i od 45 minute je zamijenjen.
Lucidan i krajnje opasan napadač.Radujem se da je u našim redovima.

https://www.nfsbih.ba/stats/match/78577 ... uzla-city/
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 jan 2020, 15:00, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2020, 14:50

Širi se roster.Ne bih me začudilo da dovedu još jednog ili dva igrača.
Sad kad se pogleda ,možda je Husiću cilj plasirati se u LE.
Ili , možda dovodi zamjene za igrače koji će otići na kraju sezone.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 11 jan 2020, 15:24

tuzlac je napisao/la:
11 jan 2020, 14:50
Širi se roster.Ne bih me začudilo da dovedu još jednog ili dva igrača.
Sad kad se pogleda ,možda je Husiću cilj plasirati se u LE.
Ili , možda dovodi zamjene za igrače koji će otići na kraju sezone.
Ciljeva ima mnogo. Može se osvojiti titula, izaći u Evropu ili osvojiti KUP a možda ništa od toga ali najvažnije je da se stvara jak sportski kolektiv i standardan premijerligaš koji će mnogima mrsiti račune. U svakom slučaju ovaj Badji je puno jači od Kulovića a i mlad 1994. godište.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2020, 15:40

tuzla1983 je napisao/la:
11 jan 2020, 15:24
tuzlac je napisao/la:
11 jan 2020, 14:50
Širi se roster.Ne bih me začudilo da dovedu još jednog ili dva igrača.
Sad kad se pogleda ,možda je Husiću cilj plasirati se u LE.
Ili , možda dovodi zamjene za igrače koji će otići na kraju sezone.
Ciljeva ima mnogo. Može se osvojiti titula, izaći u Evropu ili osvojiti KUP a možda ništa od toga ali najvažnije je da se stvara jak sportski kolektiv i standardan premijerligaš koji će mnogima mrsiti račune. U svakom slučaju ovaj Badji je puno jači od Kulovića a i mlad 1994. godište.

U Zvijezdi ove jeseni nije dao ni jedan gol.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 jan 2020, 16:20

Po meni je ovaj dolazak Bađija nekako na prvu nelogičan i najviše izgleda kao "mačak u vreći" ali hajde da ne baksuziram i da se nadam da će biti OK pojačanje.Gledao sam podosta njegovih nastupa-utakmica u Zvijezdi i nisam baš impresioniran.Zna on da se zagradi,dođe u šansu i naizgled bude "opasan" ali mu je realizacija jako slaba,može se reći i očajna pa nam tu sve govori podatak da kao napadač nije postigao ni jedan gol.Takođe nabavlja se četvrti napadač nakon Voje,Ramića i Beganovića što i nije baš posebno potrebno u odnosu na neke druge pozicije.To nam govori i da se nije zadovoljno dosadašnjim učinkom Ramića u ovoj polusezoni pa se traže nova rješenja za budućnost.Sve u svemu neka je dobrodošao i nadajmo se da će kod nas proigrati.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2020, 16:40


NIJE ON ZABORAVIO UBACIVATI LOPTU U GOL,NEGO JE ZVIJEZDA 09 JESENAS IMALA KATASTROFALAN BILANS.1 pobj. 5 remi. 13 poraza -30 gol razl.

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 11 jan 2020, 17:15

CityCity je napisao/la:
11 jan 2020, 16:20
Po meni je ovaj dolazak Bađija nekako na prvu nelogičan i najviše izgleda kao "mačak u vreći" ali hajde da ne baksuziram i da se nadam da će biti OK pojačanje.Gledao sam podosta njegovih nastupa-utakmica u Zvijezdi i nisam baš impresioniran.Zna on da se zagradi,dođe u šansu i naizgled bude "opasan" ali mu je realizacija jako slaba,može se reći i očajna pa nam tu sve govori podatak da kao napadač nije postigao ni jedan gol.Takođe nabavlja se četvrti napadač nakon Voje,Ramića i Beganovića što i nije baš posebno potrebno u odnosu na neke druge pozicije.To nam govori i da se nije zadovoljno dosadašnjim učinkom Ramića u ovoj polusezoni pa se traže nova rješenja za budućnost.Sve u svemu neka je dobrodošao i nadajmo se da će kod nas proigrati.
Pa ako realno pogledamo situaciju Ramic jeste borac skace, gradi se iako nije puno odigrao ipak je njegov ucinak ispod ocekivanog. Ja nasuprot smatram da je Badji pun pogodak. Ali, valja se dokazat svi su u istoj poziciji pa neka se bore. Beganovic koji takoder ima kvalitet i malo nastupa nije bas adekvatno rjesenje za tim koji se bori za sami vrh - isto kao i Ramic.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2020, 17:22

tuzla1983
Ciljeva ima mnogo. Može se osvojiti titula, izaći u Evropu ili osvojiti KUP a možda ništa od toga ali najvažnije je da se stvara jak sportski kolektiv i standardan premijerligaš koji će mnogima mrsiti račune.

Slažem se.Samo utakmicu po utakmicu.Treba na prvom mjestu čvrst blok kad je defanziva u pitanju.Potom brze lopte u polje proivnika.M i imamo takav fond igrača da je ta igra u srednjoj trećini terena za nas najbolja opcija.RECIMO,PAMTIM UTAKMICU KONTRA ZRINJSKOG ,SARAJEVA,ŽELJE NA TUŠNJU ILI ŠIROKOG U ZADNEM KOLU JESENI KAO KLASIČAN PRIMJER.Već na Koševu i Grbavici vidjet će se koliko i šta mi možemo.Ne bih da igramo duboko u polju protivnika na postavljenu odbranu.Tu nam je jedno presijacanje napada već veliki belaj.Istina pada u oči da mi imamo slabu iskorištenost kontranapada.Naš odrameni blok je odličan, jedino je Efendić problematičan.Said nam je gušio igru.Nadam se da ćemo do ljeta popraviti protok lopte u protivničkom polju a samim tim i realizaciju.Nukića ostaviti na desnom beku.Ako Arežina bude dobar sa onim loptama u polje protivnika,onda Crnkić, Ubiparip i Badji mogu povećati našu efikasnost.Ne naravno radi same efikasnosti jer i 1:0 i 4:3 donosi 3 boda,nego radi što više pobjeda sa 2 i više golova razlike kao i pobjeda na strani ma o kome se radilo.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 jan 2020, 11:05, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 jan 2020, 17:35

tuzla1983 je napisao/la:
11 jan 2020, 17:15
CityCity je napisao/la:
11 jan 2020, 16:20
Po meni je ovaj dolazak Bađija nekako na prvu nelogičan i najviše izgleda kao "mačak u vreći" ali hajde da ne baksuziram i da se nadam da će biti OK pojačanje.Gledao sam podosta njegovih nastupa-utakmica u Zvijezdi i nisam baš impresioniran.Zna on da se zagradi,dođe u šansu i naizgled bude "opasan" ali mu je realizacija jako slaba,može se reći i očajna pa nam tu sve govori podatak da kao napadač nije postigao ni jedan gol.Takođe nabavlja se četvrti napadač nakon Voje,Ramića i Beganovića što i nije baš posebno potrebno u odnosu na neke druge pozicije.To nam govori i da se nije zadovoljno dosadašnjim učinkom Ramića u ovoj polusezoni pa se traže nova rješenja za budućnost.Sve u svemu neka je dobrodošao i nadajmo se da će kod nas proigrati.
Pa ako realno pogledamo situaciju Ramic jeste borac skace, gradi se iako nije puno odigrao ipak je njegov ucinak ispod ocekivanog. Ja nasuprot smatram da je Badji pun pogodak. Ali, valja se dokazat svi su u istoj poziciji pa neka se bore. Beganovic koji takoder ima kvalitet i malo nastupa nije bas adekvatno rjesenje za tim koji se bori za sami vrh - isto kao i Ramic.
Ja ne tvrdim sada trenutno da će Bađi biti promašaj ili pogodak.Moguće je i jedno i drugo-vidjećemo.Ako bude igrao kao u Zvijezdi 09 onda je mrka kapa jer tu nije mogao postići pogodak nikako,bez obzira na poziciju i situaciju iako je imao veliki broj zicera i 100% prilika.Ako bude igrao kao na ovim nepouzdanim i režiranim youtube klipovima onda može biti i drugačije.

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 11 jan 2020, 17:40

Da, cetvrti napadac, na prvi pogled nepotrebno.
Mozda Beganovica vise vide kao desetku ili tzv. "drugog napadaca" (pa je on onda vise konkurencija Arezini...) ili krilo...

A Badji sumnjam da je bas konkurencija Ubiparipu ali lako moze biti konkurencija Ramicu za to mjesto drugog napadaca.
Jer Ramic realno ovaj jeseni dio sezone nije odigrao na zeljenom nivou, bar sto se mene tice.
Izgledao je odlicno na pripremama, cak su neki mislili na pocetku sezone da ce izbacit i Upiparipa iz prvih jedanest, ali onda je pao i pokazalo se da je realno daleko od toga.

Previse je Ramic trom i spor u sesnaestercu, podsjeca me po tome donekle (nazalost) na Poturalica, tako da Badji mozda moze biti bolja varijanta od Ramica, vidjecemo, bar je onako konstitucijom i visinom impresivan.,.

Ali generalno nemam nista protiv jacanja konkurencije, mozda su ambicije Husica ove sezone i vece nego sto vecina nas ovdje moze i zamislit...

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 jan 2020, 17:56

emir012 je napisao/la:
11 jan 2020, 17:40
Da, cetvrti napadac, na prvi pogled nepotrebno.
Mozda Beganovica vise vide kao desetku ili tzv. "drugog napadaca" (pa je on onda vise konkurencija Arezini...) ili krilo...

A Badji sumnjam da je bas konkurencija Ubiparipu ali lako moze biti konkurencija Ramicu za to mjesto drugog napadaca.
Jer Ramic realno ovaj jeseni dio sezone nije odigrao na zeljenom nivou, bar sto se mene tice.
Izgledao je odlicno na pripremama, cak su neki mislili na pocetku sezone da ce izbacit i Upiparipa iz prvih jedanest, ali onda je pao i pokazalo se da je realno daleko od toga.

Previse je Ramic trom i spor u sesnaestercu, podsjeca me po tome donekle (nazalost) na Poturalica, tako da Badji mozda moze biti bolja varijanta od Ramica, vidjecemo, bar je onako konstitucijom i visinom impresivan.,.

Ali generalno nemam nista protiv jacanja konkurencije, mozda su ambicije Husica ove sezone i vece nego sto vecina nas ovdje moze i zamislit...
Da,veoma dobra zapažanja.Od Ramića se više očekivalo.Posebno je podbacio po meni u postavljanju u šesnaestercu,igri bez lopte,igri glavom i realizaciji.Znalo se da on nema npr trku i kombinatoriku i to se i ne traži toliko od njega, ali da će biti uglavnom inferioran u duelima sa protivničkim stoperima to se nije očekivalo,a bilo je utakmica gdje je gubio i ogromnu većinu zračnih duela.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 11:15

Trenira li se ili je još pauza?Zna li neko u koiko sati i na kom terenu treniraju naši momci?

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 12 jan 2020, 14:58

tuzlac je napisao/la:
12 jan 2020, 11:15
Trenira li se ili je još pauza?Zna li neko u koiko sati i na kom terenu treniraju naši momci?
Za pretpostaviti je da će se do odlaska u Antaliju gore u S.Hanu trenirati i možda malo u sali kod kondicionog Jaska. Malo je podaleko da se ide gore al bi bilo idealno da ovi iz uprave svaki dan stave koju fotografiju na službenoj stranici - tokom cijelog perioda priprema.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 12 jan 2020, 17:32

Treninzi su u S.Hanu, kvalitetno i rovovski se radi..Onako na oko djeluje ohrabrujuce ( ako se uzme ozbiljnost rada, i pristup treninzima)
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 17:56

Prisustvovao sam trenigu našeg kluba u 15:00 na stadionu Bare.
U srijedu i u četvrtak su treninzi opet u 15:00 U subotu u 13 :00 prva utakmica u ovoj godini protiv Zvijezde 09.
Lijepo je danas bilo na Barama .Azmir Husić u društvu predsjednika Almira Husića te sportskog direktora Muratovića i ostalih saradnika iz administracije.Treneri i igrači na terenu.
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2. trening nakon prozivke.
Svim igračima sam se obradovao.Dakle niko nije nedostajao.
Kostić je trenirao uporedo sa ostalim pod istim opterećenjem.Morris također.
Novajlija Badji impozantno djeluje svojom visinom i kretanjem.
Leković profesionalac od glave do pete.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčević je također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Ahmed Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Ostali igrači koji su iznijeli jesenji dio prvenstva su revnosno nakon odmora nastavili sa radom.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić i Beganović..
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem ,Ahmetovićem i kond. trenerom Zahirovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Što neko primijeti ,goriće mišići,pogotovo kod golmana .
Na suncem okupanim Barama na zelenoj travi danas sam konačno udahnuo fudbala nakon ove pauze.
Gledat ću da odem i u srijedu i četvrtak a posebno u subotu.Čuo sam i da će naredne sedmice biti utakmica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Sjećam se jedne druge, ljetne prozivke na Barama iz 2015.Tad sam vidio ozbiljnu atmosferu i napisao da nisam odavno nešto tako vidio odmah na startu, baš Gerumovski.I za današnji trening mogu reći da je dojam koji sam ponio odličan i da će Tuzla sa ovakvim radom,igračima i sveukupnom atmosferom u klubu igrati značajnu logu u proljetnom dijelu prvenstva.
Fale navijači, to treba istaći.Nema izgovora kad se nešto hoće.Bogami ima se šta vidjeti.Kad se sjetim prošlog januara 2019 i kad usporedim sa ovim danas , znatna je razlika u kvaliteti po svim parametrima.
Neka je sretno.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 jan 2020, 20:14, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 12 jan 2020, 19:03

tuzlac je napisao/la:
12 jan 2020, 17:56
Prisustvovao sam trenigu našeg kluba u 15:00 na stadionu Bare.
U srijedu i u četvrtak su treninzi opet u 15:00 U subotu u 13 :00 prva utakmica u ovoj godini protiv Zvijezde 09.
Lijepo je danas bilo na Barama .Azmir Husić u društvu predsjednika Almira Husića te sportskog direktora Muratovića i ostalih saradnika iz administracije.Treneri i igrači na terenu.
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2 trening nakon prozivke.
Svim igračima sam se obradovao.Dakle niko nije nedostajao.
Kostić je trenirao uporedo sa ostalim pod istim opterećenjem.Morris također.
Novajlija Badji impozantno djeluje svojom visinom i kretanjem.
Leković profesionalac od glave do pete.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčevićje također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Ostali igrači koji su iznijeli jesenji dio prvenstva su revnosno nakon odmora nastavili sa radom.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić.
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem i Ahmetovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Što neko primijeti ,goriće mišići,pogotovo kod golmana .
Na suncem okupanim Barama na zelenoj travi danas sam konačno udahnuo fudbala nakon ove pauze.
Gledat ću da odem i u srijedu i četvrtak a posebno u subotu.Čuo sam i da će naredne sedmice biti utakmica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Sjećam se jedne druge, ljetne prozivke na Barama iz 2015.Tad sam vidio ozbiljnu atmosferu i napisao da nisam odavno nešto tako vidio odmah na startu, baš Gerumovski.I za današnji trening mogu reći da je dojam koji sam ponio odličan i da će Tuzla sa ovakvim radom,igračima i sveukupnom atmosferom u klubu igrati značajnu logu u proljetnom dijelu prvenstva.
Fale navijači, to treba istaći.Nema izgovora kad se nešto hoće.Bogami ima se šta vidjeti.Kad se sjetim prošlog januara 2019 i kad usporedim sa ovim danas , znatna je razlika u kvaliteti po svim parametrima.
Neka je sretno.
Bravo.Dobre vijesti.Odličan izvještaj.Gdje će se igrati utakmica sa Zvijezdom 09? Da li u Simin Hanu ili na Tušnju ?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2020, 19:08

CityCity je napisao/la:
12 jan 2020, 19:03
tuzlac je napisao/la:
12 jan 2020, 17:56
Prisustvovao sam trenigu našeg kluba u 15:00 na stadionu Bare.
U srijedu i u četvrtak su treninzi opet u 15:00 U subotu u 13 :00 prva utakmica u ovoj godini protiv Zvijezde 09.
Lijepo je danas bilo na Barama .Azmir Husić u društvu predsjednika Almira Husića te sportskog direktora Muratovića i ostalih saradnika iz administracije.Treneri i igrači na terenu.
Atmosfera odlična.Radilo po recepturi za 2 trening nakon prozivke.
Svim igračima sam se obradovao.Dakle niko nije nedostajao.
Kostić je trenirao uporedo sa ostalim pod istim opterećenjem.Morris također.
Novajlija Badji impozantno djeluje svojom visinom i kretanjem.
Leković profesionalac od glave do pete.
Arežina očito pun želje da u utakmacama pokaže šta sve može i zna.Eldina Hasanbegovića zamijenio je njegov prezimenjak koji se oporavio od povrede.Istina ovaj Hasanbegović nije štoper nego vezni igrač.Budo Šarčevićje također sa ostalim momcima.Zatim novajlija Ivković.
Golmani Fejzić,Muminović i Delić radili su sa trenerom Hasagićem prilično zahtjevan trening.
Ostali igrači koji su iznijeli jesenji dio prvenstva su revnosno nakon odmora nastavili sa radom.
Dakle:Nukić,Efendić,Kojič,Sesar,Hadžanović,Hasanović,Stjepanović,Karjašević,Crnkić,Ubiparip ,Ramić,Burić.
Trener Baljić sa pomoćnicima Adanalićem i Ahmetovićem revnosno je vodio trening.Sa pišćom i sa istim opterećenjem za sve.
Što neko primijeti ,goriće mišići,pogotovo kod golmana .
Na suncem okupanim Barama na zelenoj travi danas sam konačno udahnuo fudbala nakon ove pauze.
Gledat ću da odem i u srijedu i četvrtak a posebno u subotu.Čuo sam i da će naredne sedmice biti utakmica protiv Zvijezde iz Gradačca.
Sjećam se jedne druge, ljetne prozivke na Barama iz 2015.Tad sam vidio ozbiljnu atmosferu i napisao da nisam odavno nešto tako vidio odmah na startu, baš Gerumovski.I za današnji trening mogu reći da je dojam koji sam ponio odličan i da će Tuzla sa ovakvim radom,igračima i sveukupnom atmosferom u klubu igrati značajnu logu u proljetnom dijelu prvenstva.
Fale navijači, to treba istaći.Nema izgovora kad se nešto hoće.Bogami ima se šta vidjeti.Kad se sjetim prošlog januara 2019 i kad usporedim sa ovim danas , znatna je razlika u kvaliteti po svim parametrima.
Neka je sretno.
Bravo.Dobre vijesti.Odličan izvještaj.Gdje će se igrati utakmica sa Zvijezdom 09? Da li u Simin Hanu ili na Tušnju ?
U Simin Hanu u subotu ,13:00..

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 12 jan 2020, 19:14

"U Simin Hanu u subotu ,13:00."
Biće zanimljivo vidjeti tim u novom izdanju.Samo da ne bude padavina.Snijeg može padati ali kiša ne. :D

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.