FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 jan 2022, 03:12

Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 22:42
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
09 jan 2022, 20:40
Eldin H. je stoper i već je dva puta prolazio pripreme sa prvim timom i odma nakon toga proslijeđen Gradini.
Ahmed Hasanbegović je napadač, tek presao iz juniora. Nije se nametnuo za prvoi tim pa je također u Gradini da malo stasa.

Eldin je dobar momak, vrijedan i najvaznije koristan. Ali znajući da igra na istoj poziciji kao i Šukilović neće imati prostora da se naigra. Obojica zastićeno godište i tom duelu sigurno će se odlučiti za Mustafu jer on pripada ovoj agenciji Azmirovoj i radi se na na njegovoj prodaji. Neće ga prodati sa klupe sigurno. Tako da ćemo se nagledati Mustafe u nastavku sigurno i dalje će redovno igrati. Skoro pa siguran u prvih 11.
Ja sam već nekoliko puta potencirao da nam odbrana ne valja.
Po meni lijevo smo dobri...Tomašević i Mišić su tandem lige desno nam treba bek,Nukić nije bek ako ga udvoje na desnoj strani biće ok. Ponavljam Tomašević Mišić lijevo su top...desnoNukić Džafić katastro
Još uvijek sam mišljenja da se treba Morisu zahvaliti a njegvo mjesto forsirati E. Mehanovića i ovog Hasanbegovića
Mustafa mora igrati....0pet po meni desni bek :?: stoperi Mustafa i E.Mehanović lijevo Tomašević veza Čelik Karjaš Dofo gore Suljo Mirzad Nuka naravno ko je višak ima rotacija
Bolji je E.Hasanbegović od Šukilovića.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 jan 2022, 15:43

Krpić: Normalno da smo razmišljali i o prvom mjestu, ali naš cilj je izlazak u Evropu

Iza napadača Tuzla Cityja Sulejmana Krpića (31) je odlična polusezona u Premijer ligi, u kojoj je zabio 11 golova i trenutno je drugi strijelac prvenstva.

Krpić je u Tuzla City stigao prošlog ljeta iz rumunske Astre i ispostavilo se kako je novim povratkom u BiH napravio dobar potez.

“Nikada ne mogu sto posto reći da ću odigrati dobru sezonu. Maksimalno se spremim, ali je teško predvidjeti šta će se dešavati. Sve je do mog plana priprema. Spavanje na vrijeme, profesionalizam i onda se to pokaže kroz golove. Zaslužan sam isto tako i ekipi, ovim momcima bez kojih to ne bih mogao ni ostvariti“, rekao je Krpić za Dnevni avaz.

Odlične igre i golovi Krpiću su donijeli poziv u reprezentaciju BiH, za koju je debitirao u nedavnoj prijateljskoj utakmici protiv SAD u Los Anđelesu.

“Osjećaj je stvarno predobar. Nadao sam se tom pozivu još odavno. Mislim da sam i prije zaslužio biti pozvan, bar na širi spisak, jer se zna moje ime u Premijer ligi. Međutim, nisam se zamarao tim stvarima.. Nastavio sam raditi i eto dobio taj poziv, koji mi je dao još veći motiv za rad“, istakao je Krpić.

Uprkos odličnom startu, Tuzla City je jesenji dio sezone okončao na drugoj poziciji s velikih 12 poena zaostatka u odnosu na vodeći Zrinjski.

“Nama nije bio cilj prvo mjesto, već da izađemo u Evropu. Nakon odličnog starta, normalno da smo razmišljali o prvom mjestu. Međutim, naša ekipa je nova, treba nam dosta vremena da se uigramo, tako da mislim da će svi biti zadovoljni ako izborimo Evropu”, kazao je Krpić, koji očekuje veliku borbu na proljeće.

“Možete bježati 15 bodova i opet niste sigurni. Do zadnje utakmice se ništa neće znati. Nadam se da ćemo mi ispuniti naš zacrtani cilj. Bit će teška borba. Ima tu opasnih ekipa poput Sarajeva, Širokog Brijega i Borca… Dva, tri, loša rezultata i sve se okrene“, smatra napadač ekipe iz Simin Hana.

Krpić ima ugovor s Tuzla Cityjem do ljeta ove godine, a otkrio nam je kako je moguće da po njegovom isteku napusti Tušanj.

“Imam nekih ponuda, ali to još ništa nije konkretno. Ako klub i ja budemo zadovoljni s ponudom, možda i odem. Ali sad trenutno razmišljam samo o Tuzli i to je to“, rekao je Krpić.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 jan 2022, 15:46

Je li ko šta čuo? Kad je prozivka.

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 jan 2022, 16:33

tuzlac je napisao/la:
10 jan 2022, 15:46
Je li ko šta čuo? Kad je prozivka.
Subota 15.01.2022.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 10 jan 2022, 19:18

Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 22:42
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
09 jan 2022, 20:40
Eldin H. je stoper i već je dva puta prolazio pripreme sa prvim timom i odma nakon toga proslijeđen Gradini.
Ahmed Hasanbegović je napadač, tek presao iz juniora. Nije se nametnuo za prvoi tim pa je također u Gradini da malo stasa.

Eldin je dobar momak, vrijedan i najvaznije koristan. Ali znajući da igra na istoj poziciji kao i Šukilović neće imati prostora da se naigra. Obojica zastićeno godište i tom duelu sigurno će se odlučiti za Mustafu jer on pripada ovoj agenciji Azmirovoj i radi se na na njegovoj prodaji. Neće ga prodati sa klupe sigurno. Tako da ćemo se nagledati Mustafe u nastavku sigurno i dalje će redovno igrati. Skoro pa siguran u prvih 11.
Ja sam već nekoliko puta potencirao da nam odbrana ne valja.
Po meni lijevo smo dobri...Tomašević i Mišić su tandem lige desno nam treba bek,Nukić nije bek ako ga udvoje na desnoj strani biće ok. Ponavljam Tomašević Mišić lijevo su top...desnoNukić Džafić katastro
Još uvijek sam mišljenja da se treba Morisu zahvaliti a njegvo mjesto forsirati E. Mehanovića i ovog Hasanbegovića
Mustafa mora igrati....0pet po meni desni bek :?: stoperi Mustafa i E.Mehanović lijevo Tomašević veza Čelik Karjaš Dofo gore Suljo Mirzad Nuka naravno ko je višak ima rotacija
Svasta si ti ovde nabacao ali ne slažem se da je lijeva strana bolja od desne. Pa pogledaj ucinak Nukića i ove sezone preporođenog Dzafića. Kakav crni Tomašević.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 10 jan 2022, 19:38

Nažalost ode Vojo, pored Brkića još jedna Husrefova egzekucija

Vojo nam.je dao toliko i nije zaslužio ovakav odnos.

Nicija nije do zore, radovaćemo se i tvom odlasku Husrefe aBd

husrefbeg
Postovi: 1081
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 10 jan 2022, 19:52

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
10 jan 2022, 19:38
Nažalost ode Vojo, pored Brkića još jedna Husrefova egzekucija

Vojo nam.je dao toliko i nije zaslužio ovakav odnos.

Nicija nije do zore, radovaćemo se i tvom odlasku Husrefe aBd
Husref će nas na kraju skroz srozat. Prema ova dva igrača je napravio genocid a i pojačao konkurente možda i Vojo ode u Borac.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 10 jan 2022, 20:07

husrefbeg je napisao/la:
10 jan 2022, 19:52
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
10 jan 2022, 19:38
Nažalost ode Vojo, pored Brkića još jedna Husrefova egzekucija

Vojo nam.je dao toliko i nije zaslužio ovakav odnos.

Nicija nije do zore, radovaćemo se i tvom odlasku Husrefe aBd
Husref će nas na kraju skroz srozat. Prema ova dva igrača je napravio genocid a i pojačao konkurente možda i Vojo ode u Borac.
Ako je vjerovati on će, ako je nađe bolji ugovor, po istim ovim uslovima u Gorki. Plaćat će ga Azmir kao sto je uradio i sa Dzenisom.

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 jan 2022, 21:05

Odlazak Ubiparipa = dobar potez Azmira.Nije to više ni blizu onaj Vojo kao što je bio ranije prije par sezona.Hvala mu na svemu i sretno. :wave:

Beledija
Postovi: 1036
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 10 jan 2022, 21:41

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
10 jan 2022, 19:18
Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 22:42
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
09 jan 2022, 20:40
Eldin H. je stoper i već je dva puta prolazio pripreme sa prvim timom i odma nakon toga proslijeđen Gradini.
Ahmed Hasanbegović je napadač, tek presao iz juniora. Nije se nametnuo za prvoi tim pa je također u Gradini da malo stasa.

Eldin je dobar momak, vrijedan i najvaznije koristan. Ali znajući da igra na istoj poziciji kao i Šukilović neće imati prostora da se naigra. Obojica zastićeno godište i tom duelu sigurno će se odlučiti za Mustafu jer on pripada ovoj agenciji Azmirovoj i radi se na na njegovoj prodaji. Neće ga prodati sa klupe sigurno. Tako da ćemo se nagledati Mustafe u nastavku sigurno i dalje će redovno igrati. Skoro pa siguran u prvih 11.
Ja sam već nekoliko puta potencirao da nam odbrana ne valja.
Po meni lijevo smo dobri...Tomašević i Mišić su tandem lige desno nam treba bek,Nukić nije bek ako ga udvoje na desnoj strani biće ok. Ponavljam Tomašević Mišić lijevo su top...desnoNukić Džafić katastro
Još uvijek sam mišljenja da se treba Morisu zahvaliti a njegvo mjesto forsirati E. Mehanovića i ovog Hasanbegovića
Mustafa mora igrati....0pet po meni desni bek :?: stoperi Mustafa i E.Mehanović lijevo Tomašević veza Čelik Karjaš Dofo gore Suljo Mirzad Nuka naravno ko je višak ima rotacija
Svasta si ti ovde nabacao ali ne slažem se da je lijeva strana bolja od desne. Pa pogledaj ucinak Nukića i ove sezone preporođenog Dzafića. Kakav crni Tomašević.
To je samo moje mišljenje kao laika
Tomašević kad se vrati u formu kakvu je imao u Slobodi sa Mišićem lijevo biti ok dok Nuka i Džafić to nemogu iz razloga što Džafić nemože trkom nadomjestiti prazninu koja natstajek kad je ovaj u napadu
Džafić je dobar i zahvalan igrač koje treneri vole za njega ja ne brinem.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2022, 11:11

VOJO UBIPARIP HVALA TI ZASVE. OSTAĆEŠ ZAUVIJEK JEDAN OD NAS (LEGENDA).

slika

slika

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za Tuzla City Ubiparip je nastupao od 06.09.18. do 05.12. 2021.
Ubiparip odigrao za FK Tuzla City 89 utakmica - zabio 33 gola - 6 puta asistirao.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 jan 2022, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 jan 2022, 22:05

Jedan od najboljih igrača Gradine
Samir Burić pojaviće se na prozivci Tuzla Citya

slika

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 12 jan 2022, 05:33

tuzlac je napisao/la:
11 jan 2022, 22:05
Jedan od najboljih igrača Gradine
Samir Burić pojaviće se na prozivci Tuzla Citya

slika
Zar opet,haman im treba vremena da procijene koliko moze...a d je bio najbolji u Gradinu ,ne vjerujem

Beledija
Postovi: 1036
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 12 jan 2022, 09:40

Ja sam mislio da je Burić završena priča,ko zna možda nas iznenadi dobrim igrama.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2022, 20:17

Svaku prozivku on se pojavi.Ljetos ili u januaru 2021 je strašno dobro radio i moram priznati puno je napredovao.Ja sam mislio da će ga ostaviti,ali oni su procijenili da JE bolje da igra A NE DA BUDE REZERVA.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 jan 2022, 11:08, ukupno mijenjano 3 puta.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 12 jan 2022, 20:26

tuzlac je napisao/la:
12 jan 2022, 20:17
Svaku prozivku on se pojavi.Ljetos ili u januaru 2021 je strašno dobro radio i moram priznati puno je napredovao.Ja sam mislio da će ga ostaviti,ali oni su procijenili da JE bolje da igra A NE DA BUDE REZERVA.
.
Veze ili kvalitet,ajmo realno ..S ovkvom strategijom nece se daleko...
Al ajde,nadam se da grijesim ,da nas uvjeri u suprotno

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2071
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 12 jan 2022, 20:30

Beledija je napisao/la:
12 jan 2022, 09:40
Ja sam mislio da je Burić završena priča,ko zna možda nas iznenadi dobrim igrama.
Buric nije ni u Gradini bio među najboljima, pogledaj mu statistiku.
A bio bi on davno završena priča da nije oženio Azmirovu rodicu i to ga drzi i veže za TC. Inace bi on već davno bio vsn BiH a mozda i van fudbala.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2022, 20:49

Pozitivanstav je napisao/la:
12 jan 2022, 20:26
tuzlac je napisao/la:
12 jan 2022, 20:17
Svaku prozivku on se pojavi.Ljetos ili u januaru 2021 je strašno dobro radio i moram priznati puno je napredovao.Ja sam mislio da će ga ostaviti,ali oni su procijenili da JE bolje da igra A NE DA BUDE REZERVA.
.
Veze ili kvalitet,ajmo realno ..S ovkvom strategijom nece se daleko...
Al ajde,nadam se da grijesim ,da nas uvjeri u suprotno
On ako je došao onda će i ostati jer je od ljeta 2020 išao na pozajmice.Prvo je nepun mjesec bio u Zvijezdi Gradačac,potom u Slavenu provodi cijelu sezonu.U ljeto 2021 postaje igrač OFK Graidina.Bio je uporan nije odustao.On jest došao iz Francuske i nije bio registrovan niti za jedan klub.Igrao je u nekom Džamijskom klubu.Isprva se vidjelo da je bez škole ida više imitira neke asove koje gleda na Tv.Ali, Bogami vremenom je ukapirao .MA UOSTALOM STRUKA ĆE ODLUČITI.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 jan 2022, 11:00, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7837
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 jan 2022, 21:04

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 jan 2022, 20:30
Beledija je napisao/la:
12 jan 2022, 09:40
Ja sam mislio da je Burić završena priča,ko zna možda nas iznenadi dobrim igrama.
Buric nije ni u Gradini bio među najboljima, pogledaj mu statistiku.
A bio bi on davno završena priča da nije oženio Azmirovu rodicu i to ga drzi i veže za TC. Inace bi on već davno bio vsn BiH a mozda i van fudbala.
PA ODIGRAO JE CIJELU POLUSEZONU.Lakše je igrati u PL nego u 1.Federalnoj.Ovo za ženidbu ne znam.Ali ko bi se sam sa sobom zajebavao ulažući toliki novac a dovoditi nekog bezveznjakovića koji mu je zet.Mi teško priznajemo ,kako smo izgubili Zilkića.A baš smo ga izgubili.Čovjek bio napustio fudbal Vojvodić ga nazove i kaže mu :"odmah kod mene u BanjaLuku".U drugu ligu.Ostalo je istorija.VEZE I VEZICE MRZIM IZ DNA DUŠE ALI NE MORA ZNAČITI DA NEKAD STVARNO NEKO DIJETE I PORED TOG ŠTO NOSI STIGMU DA JE DOŠAO PREKO VEZE, NE POKAŽE DA MOŽE I ZNA.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 jan 2022, 11:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
CityCity
Postovi: 1409
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 12 jan 2022, 21:32

Burić nije igrač za prvu ligu tj za nas u ovom trenutku ako imamo neke ambicije i može poslužiti u neke potrebe- kao dodavač lopti i igrač za popunu na treninzima i ništa više.
Daj bože da me eventualno demantuje.Bio bih pozitivno iznenađen ali čisto sumnjam.
Inače očekujem u narednih par dana da dođu Pršeš i Stanojević a možda i još poneki igrač.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.