FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 05 jan 2022, 10:04

Na svim stadionima mogu se čuti raznorazne gluposti.
Nije B.brijeg izuzetak, štoviše čak i prednjači u vrijeđanju klubova iz Sarajeva i Tuzle.
Stoga me čudi da Sergej da tako providnu izjavu...možda iz gospodskog stava se ipak krije neko ko hoće da sakrije istinu.
Istina je uvijek istina i ne može biti ni prava niti kriva samo istina.Bio sam i na Poljudu, Maksimiru,Bežigradu,Marakani,JNA i naravno na Tušnju....publika navija za svoje gostujujući tim trpi
Manji dio odnosno tek nekolicina govori (viče) tako gnusne riječi da ih ni pas s maslom nebi pojeo.
Na svim terenima je tako u Tuzli je najmanje nacionalizma...bar nešto sa čime se ponosim :bih:

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 05 jan 2022, 22:22

.Budalasto skandiranje škutora, navijača Svinjskog.

[url [/url]

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 jan 2022, 15:56

FK Tuzla City mora isplatiti 100.000 KM bivšem igraču Milošu Stojčevu
Odluka FIFE je da Tuzla City neće moći registrovati ni jednog novog igrača sve dok se ne isplati dug prema Stojčevu
FIFA je danas poslala dopis Nogometnom savezu BiH u kojem traži da se Tuzla Cityu zabrani registrovanje novih igrača.
Inače, Miloš Stojčev bio je član FK Tuzla City u sezoni 2018/19

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 06 jan 2022, 17:32

tuzlac je napisao/la:
06 jan 2022, 15:56
FK Tuzla City mora isplatiti 100.000 KM bivšem igraču Milošu Stojčevu
Odluka FIFE je da Tuzla City neće moći registrovati ni jednog novog igrača sve dok se ne isplati dug prema Stojčevu
FIFA je danas poslala dopis Nogometnom savezu BiH u kojem traži da se Tuzla Cityu zabrani registrovanje novih igrača.
Inače, Miloš Stojčev bio je član FK Tuzla City u sezoni 2018/19
Ja sam mislio da je to riješeno, u sezoni 19/20 to se spominjalo

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 jan 2022, 21:53

Beledija je napisao/la:
06 jan 2022, 17:32
tuzlac je napisao/la:
06 jan 2022, 15:56
FK Tuzla City mora isplatiti 100.000 KM bivšem igraču Milošu Stojčevu
Odluka FIFE je da Tuzla City neće moći registrovati ni jednog novog igrača sve dok se ne isplati dug prema Stojčevu
FIFA je danas poslala dopis Nogometnom savezu BiH u kojem traži da se Tuzla Cityu zabrani registrovanje novih igrača.
Inače, Miloš Stojčev bio je član FK Tuzla City u sezoni 2018/19
Ja sam mislio da je to riješeno, u sezoni 19/20 to se spominjalo
.
On je za nas igrao od 01 jula.2018/ 01 jula 2019.Ugovorje bio do 01jula 2020 i raskinut je očito ne obostranim sporazumom nego je on otjeran kao loš igrač.Ispada da je njegova sodina koštala 100 000 ali sadse postavljapitanje ove druge sgovorene sezone.On nije htio da raskida ugovor sporazumno nego je podlo ciganski znao da to može naplatiti preko Fife.Jest tužno da ćemo mu platiti 100 000 za ništa ali to je skupa škola kod nabavljanja igrača.Neko nam ga je dobro zavalio.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 06 jan 2022, 22:07

U nas mrtvo skroz, ništa se ne dešava.Pun mjesec dana prođe, par vijesti o odlascima igrača i da su pripreme u međunožju. I to je sve.Gluho brate... ....skroz. gluho.Kao da smo u nekoj planini pa ono zapada dubok snijeg.Samo čuješ tišinu.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 07 jan 2022, 15:09

Fudbaler Radnika na meti dva kluba iz Premijer lige BiH
PREMIJER LIGA BIH07/01/2022 u 14:35 h
Fudbaler Radnika na cijeni
Fudbaler Radnika, Đorđe Pantelić, iza sebe ima veoma dobru polusezonu u Premijer ligi BiH.

Krilni fudbaler bijeljinskog Radnika je na 18 mečeva postigao jedan gol i tri puta asistirao saigračima, a partije koje je pružao zapale su za oko klubovima iz vrha tabele.

Kako piše portal Srpskainfo, interesovanje za 22-godišnjeg Panetlića su pokazali Tuzla City, koja je spremna da ga dovede, a želi ga i banjalučki Borac.

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 jan 2022, 08:54

U Tc baš tišina. Rođendani su postali top vijest, nadam se da sledeća sedmica donosi preokret i da je zimskom snu došao kraj :zzz:

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 08 jan 2022, 11:20

Beledija je napisao/la:
08 jan 2022, 08:54
U Tc baš tišina. Rođendani su postali top vijest, nadam se da sledeća sedmica donosi preokret i da je zimskom snu došao kraj :zzz:
Tiha voda brijegove valja druze.
Ne vrijedi gomilat igrace sumnjivog kvaliteta,placat iste ogromnim novcima za nase uslove.
Evo gledam Sar dovede Suljica i cisto sumnjam da je neko pojacanje.
Tesko do dobrog pojacanja,jedino neke mladje s potenecijalom.
Sve dok se nema solidnih uslova za napredak ne teeba punk ocekivat . Stadion i sl su neophodni za napredak..Ko ce doci i prodat se s livade ,blato do koljena.

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 jan 2022, 12:04

Pozitivanstav je napisao/la:
08 jan 2022, 11:20
Beledija je napisao/la:
08 jan 2022, 08:54
U Tc baš tišina. Rođendani su postali top vijest, nadam se da sledeća sedmica donosi preokret i da je zimskom snu došao kraj :zzz:
Tiha voda brijegove valja druze.
Ne vrijedi gomilat igrace sumnjivog kvaliteta,placat iste ogromnim novcima za nase uslove.
Evo gledam Sar dovede Suljica i cisto sumnjam da je neko pojacanje.
Tesko do dobrog pojacanja,jedino neke mladje s potenecijalom.
Sve dok se nema solidnih uslova za napredak ne teeba punk ocekivat . Stadion i sl su neophodni za napredak..Ko ce doci i prodat se s livade ,blato do koljena.
Potpuno se slažem s Vama@Pozitivanstav, Tuzla ima dobar roster i treba dovesti samo istinsko pojačanje ako se može naći.
Po meni samo stoper i d. bek su potrebni i naravno zadržati ove koji su iznijeli ovu polusezonu. Stadion daBogda u skorije vrijeme.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 08 jan 2022, 14:50

Beledija je napisao/la:
08 jan 2022, 12:04
Pozitivanstav je napisao/la:
08 jan 2022, 11:20
Beledija je napisao/la:
08 jan 2022, 08:54
U Tc baš tišina. Rođendani su postali top vijest, nadam se da sledeća sedmica donosi preokret i da je zimskom snu došao kraj :zzz:
Tiha voda brijegove valja druze.
Ne vrijedi gomilat igrace sumnjivog kvaliteta,placat iste ogromnim novcima za nase uslove.
Evo gledam Sar dovede Suljica i cisto sumnjam da je neko pojacanje.
Tesko do dobrog pojacanja,jedino neke mladje s potenecijalom.
Sve dok se nema solidnih uslova za napredak ne teeba punk ocekivat . Stadion i sl su neophodni za napredak..Ko ce doci i prodat se s livade ,blato do koljena.
Potpuno se slažem s Vama@Pozitivanstav, Tuzla ima dobar roster i treba dovesti samo istinsko pojačanje ako se može naći.
Po meni samo stoper i d. bek su potrebni i naravno zadržati ove koji su iznijeli ovu polusezonu. Stadion daBogda u skorije vrijeme.
Negdje porocitah da se Hasanbegovic vraca s posudbe iz Gradine.
Mozda je vrijeme da mu se da sansa i vidi koliko moze.
Nesto se pisalo da ce se radit teren na Tusnju.
Zolosno je da Tuzla i kanton nemaju normalan stadion,ili bar teren.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 08 jan 2022, 18:02

Pozitivanstav je napisao/la:
08 jan 2022, 14:50
Beledija je napisao/la:
08 jan 2022, 12:04
Pozitivanstav je napisao/la:
08 jan 2022, 11:20


Tiha voda brijegove valja druze.
Ne vrijedi gomilat igrace sumnjivog kvaliteta,placat iste ogromnim novcima za nase uslove.
Evo gledam Sar dovede Suljica i cisto sumnjam da je neko pojacanje.
Tesko do dobrog pojacanja,jedino neke mladje s potenecijalom.
Sve dok se nema solidnih uslova za napredak ne teeba punk ocekivat . Stadion i sl su neophodni za napredak..Ko ce doci i prodat se s livade ,blato do koljena.
Potpuno se slažem s Vama@Pozitivanstav, Tuzla ima dobar roster i treba dovesti samo istinsko pojačanje ako se može naći.
Po meni samo stoper i d. bek su potrebni i naravno zadržati ove koji su iznijeli ovu polusezonu. Stadion daBogda u skorije vrijeme.
Negdje porocitah da se Hasanbegovic vraca s posudbe iz Gradine.
Mozda je vrijeme da mu se da sansa i vidi koliko moze.
Nesto se pisalo da ce se radit teren na Tusnju.
Zolosno je da Tuzla i kanton nemaju normalan stadion,ili bar teren.
OBZIROM DA JE OFK GRADINA POKAZALA DA MOŽE OPSTATI U 1, FEDERALNOJ, MISLIM DA JE DOŠAO TRENUTAK DA E.HASANBEGOVIĆ DOĐE U SVOJ MATIČNI KLUB -TUZLU.SRČAN JE MOMAK,ODGOVORAN ,ŠKOLOVAN I PRAVI JE TRENUTAK DA ZAIGRA ZA NAS.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 09 jan 2022, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 09 jan 2022, 12:32

Na kojoj poziciji igra E.Hasanbegović...nisam nešto upratio, čini mi se da pored njega postoji i A. Hasanbegović. Stoper nam treba da pojača pritisak na Morisa, ovaj dosadašnji Moris je veliki balast za ekipu.... moje mišljenje nije relevantno naravno.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 09 jan 2022, 16:01

Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 12:32
Na kojoj poziciji igra E.Hasanbegović...nisam nešto upratio, čini mi se da pored njega postoji i A. Hasanbegović. Stoper nam treba da pojača pritisak na Morisa, ovaj dosadašnji Moris je veliki balast za ekipu.... moje mišljenje nije relevantno naravno.
Stoper valjda,cini mi se zasticeno godiste, ispod 21 god..
Jel rijesen belaj s Stojcevom,dalo se procitat po portalima da postoje neki zaostali dugovi ??

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 jan 2022, 18:13

Pozitivanstav je napisao/la:
09 jan 2022, 16:01
Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 12:32
Na kojoj poziciji igra E.Hasanbegović...nisam nešto upratio, čini mi se da pored njega postoji i A. Hasanbegović. Stoper nam treba da pojača pritisak na Morisa, ovaj dosadašnji Moris je veliki balast za ekipu.... moje mišljenje nije relevantno naravno.
Stoper valjda,cini mi se zasticeno godiste, ispod 21 god..
Jel rijesen belaj s Stojcevom,dalo se procitat po portalima da postoje neki zaostali dugovi ??
ELDIN HASANBEGOVIĆ JE ŠTOPER.zna napraviti izlet u protivničku polovinu terena. Možemo na njega do ljeta računati ka o U-21.



HASANBEGOVIĆ I ČELIKOVIĆ BI BIILI RJEŠENJE ZA ŠTOPERSKI PAR.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 jan 2022, 18:38

DOFFA TREBA PITATI ,JE LI U STANJU IGRATI SA PUNIM VOLJNIM MOMENTOM.AKO JEST NEKA IGRA. A M.MEHANOVIĆA NA KLUPU.NJIH DVA NE MOGU ZAJEDNO IGRATI.AKO KLUB CIJENI DA JE M.MEHANOVIĆ VAŽNIJI I BOLJI ZA NAS ONDA NEKA PUSTE DOFFA U BORAC BANJA LUKU ZA BRKIĆEM.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 jan 2022, 18:42

Beledija je napisao/la:
09 jan 2022, 12:32
Na kojoj poziciji igra E.Hasanbegović...nisam nešto upratio, čini mi se da pored njega postoji i A. Hasanbegović. Stoper nam treba da pojača pritisak na Morisa, ovaj dosadašnji Moris je veliki balast za ekipu.... moje mišljenje nije relevantno naravno.
A. Hasanbegović. TEK IZAŠAO IZ JUNIORA I TREBA DA SE KALI.SAD JE U SREBRENIKU.NA OČIMA NAM JE, PA VIDJET ĆE SE ŠTA MOŽE.

tuzlac
Postovi: 7839
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 jan 2022, 18:51

IDEMO DALJE.


slika
slika
slika

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2075
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 09 jan 2022, 20:40

Eldin H. je stoper i već je dva puta prolazio pripreme sa prvim timom i odma nakon toga proslijeđen Gradini.
Ahmed Hasanbegović je napadač, tek presao iz juniora. Nije se nametnuo za prvi tim pa je također u Gradini da malo stasa.

Eldin je dobar momak, vrijedan i najvaznije koristan. Ali znajući da igra na istoj poziciji kao i Šukilović neće imati prostora da se naigra. Obojica zastićeno godište i tom duelu sigurno će se odlučiti za Mustafu jer on pripada ovoj agenciji Azmirovoj i radi se na na njegovoj prodaji. Neće ga prodati sa klupe sigurno. Tako da ćemo se nagledati Mustafe u nastavku sigurno i dalje će redovno igrati. Skoro pa siguran u prvih 11.

Beledija
Postovi: 1040
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 09 jan 2022, 22:42

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
09 jan 2022, 20:40
Eldin H. je stoper i već je dva puta prolazio pripreme sa prvim timom i odma nakon toga proslijeđen Gradini.
Ahmed Hasanbegović je napadač, tek presao iz juniora. Nije se nametnuo za prvoi tim pa je također u Gradini da malo stasa.

Eldin je dobar momak, vrijedan i najvaznije koristan. Ali znajući da igra na istoj poziciji kao i Šukilović neće imati prostora da se naigra. Obojica zastićeno godište i tom duelu sigurno će se odlučiti za Mustafu jer on pripada ovoj agenciji Azmirovoj i radi se na na njegovoj prodaji. Neće ga prodati sa klupe sigurno. Tako da ćemo se nagledati Mustafe u nastavku sigurno i dalje će redovno igrati. Skoro pa siguran u prvih 11.
Ja sam već nekoliko puta potencirao da nam odbrana ne valja.
Po meni lijevo smo dobri...Tomašević i Mišić su tandem lige desno nam treba bek,Nukić nije bek ako ga udvoje na desnoj strani biće ok. Ponavljam Tomašević Mišić lijevo su top...desnoNukić Džafić katastro
Još uvijek sam mišljenja da se treba Morisu zahvaliti a njegvo mjesto forsirati E. Mehanovića i ovog Hasanbegovića
Mustafa mora igrati....0pet po meni desni bek :?: stoperi Mustafa i E.Mehanović lijevo Tomašević veza Čelik Karjaš Dofo gore Suljo Mirzad Nuka naravno ko je višak ima rotacija

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.