FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Sviuodbranu » 11 apr 2021, 20:35

tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 20:29
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 20:12
tcity055 je napisao/la:
11 apr 2021, 17:12
Nama Sloboda služi za 9 sigurnih bodova.
Polako al sigurno, sticete epitet najvecih smradova i seljaka. Imate trenera koji je u skladu s klubom, selajcina mrtva. Vi se ponosite sto ste pobijedili uz poklon od cigana Bandica. To vam i jest vrhunac, uzdizat se pobjedama protiv Slobode. UGASILI SE DO SLJEDECE SEZONE aBD
Nije ovo pobjeda za neko posebno slavlje.Da ste vi bolje stojeći na tabeli bila bi ,ovako nije.Krupi smo u prošlom kolu otkinuli 2 boda na njihovom terenu.Slijede nam mečevi protiv Mladosti, Radnika i Olimpika.Sve ćemo učiniti da pobjedama u tim utakmicama slavimo ali i vama izravno pomognemo,budi siguran.Mi ne mešetarimo.
Ko ste to VI matora prdino.
Ti si navijao za Slobodu, pa za Zmaj, pa opet Slobodu, sada ko fol za Slogu...Ti si iskompleksiran, poremecen i psihicki nestabilan lik.
Sto se tice bodova izgubite svaku molim vas, svakom konkurentu dajte bodove ako nam od vas zavisi neka nas nema, :pray:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

antisisoja1919
Postovi: 3458
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 apr 2021, 20:40

Sviuodbranu je napisao/la:
11 apr 2021, 20:35
tuzlac je napisao/la:
11 apr 2021, 20:29
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 20:12


Polako al sigurno, sticete epitet najvecih smradova i seljaka. Imate trenera koji je u skladu s klubom, selajcina mrtva. Vi se ponosite sto ste pobijedili uz poklon od cigana Bandica. To vam i jest vrhunac, uzdizat se pobjedama protiv Slobode. UGASILI SE DO SLJEDECE SEZONE aBD
Nije ovo pobjeda za neko posebno slavlje.Da ste vi bolje stojeći na tabeli bila bi ,ovako nije.Krupi smo u prošlom kolu otkinuli 2 boda na njihovom terenu.Slijede nam mečevi protiv Mladosti, Radnika i Olimpika.Sve ćemo učiniti da pobjedama u tim utakmicama slavimo ali i vama izravno pomognemo,budi siguran.Mi ne mešetarimo.
Ko ste to VI matora prdino.
Ti si navijao za Slobodu, pa za Zmaj, pa opet Slobodu, sada ko fol za Slogu...Ti si iskompleksiran, poremecen i psihicki nestabilan lik.
Sto se tice bodova izgubite svaku molim vas, svakom konkurentu dajte bodove ako nam od vas zavisi neka nas nema, :pray:
Lik je mentalni bolesnik, moze se iz prilozenog zakljucit. Previse se osilio. Ima ovdje likova, koji mozda u jednu ruku govore i istinu, jer ko zna sta se iza brda valja. Al nekad je bolje drzat jezik za zubima, onako iz sigurnosti ;)
Volim tebe, više od sebe

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 apr 2021, 21:01

Ovi pjani ko dalge.Ne vrijedi govoriti sa njima .Hajte vi naspavajte se, sutra je radni dan.Laku noć.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 21:39

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 20:32
Ono ce napisati rang vam je federalna, kantonalna liga, za poluvrijeme drzati tri minute, cetrdeset i dvije sekunde loptu u nogama. Hahahahah imate cast da igrate sa Barselonom !
slika
Dzaba da ste imali i posjed 99% vazda cete biti prigradski klub, uvijek ce te biti ono sto i jeste, dzaba vam naziv u imenu "city", ali ti to izgleda ne mozes da prihvatis....nisam ja Balja za tebe "ono", bar trebas da glumis kulturnog i finog prigradskog stabilnog seljaka. Nije seljak nesto ruzno, naprotiv, to su vrijedni posteni ljudi koji u vrijedni i fino se ponasaju bar oni koji zive posteno od svog rada.....I nije se lijepo hvaliti tudjem perjem, kada vam sponzor ode iz kluba vratiti cete se tamo gdje i prirodno pripadate, dakle u lige u kojem se takmice MZ po kantonu. Jos jednom, stabilni nisam ja za tebe srednji rod.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 21:43

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 21:39
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 20:32
Ono ce napisati rang vam je federalna, kantonalna liga, za poluvrijeme drzati tri minute, cetrdeset i dvije sekunde loptu u nogama. Hahahahah imate cast da igrate sa Barselonom !
slika
Dzaba da ste imali i posjed 99% vazda cete biti prigradski klub, uvijek ce te biti ono sto i jeste, dzaba vam naziv u imenu "city", ali ti to izgleda ne mozes da prihvatis....nisam ja Balja za tebe "ono", bar trebas da glumis kulturnog i finog prigradskog stabilnog seljaka. Nije seljak nesto ruzno, naprotiv, to su vrijedni posteni ljudi koji u vrijedni i fino se ponasaju bar oni koji zive posteno od svog rada.....I nije se lijepo hvaliti tudjem perjem, kada vam sponzor ode iz kluba vratiti cete se tamo gdje i prirodno pripadate, dakle u lige u kojem se takmice MZ po kantonu. Jos jednom, stabilni nisam ja za tebe srednji rod.
Haha oprosti, nisam znao da si ,,dama" da se lako uvrijedis. Normalno da si "ono " 3' 42" , a nama rang opcinska liga. Hahahah. Nego da te pitam, jeli istina da pokrecete tuzbu, zato sto se prvo poluvrijeme igralo sa nevidljivom loptom , igraci Slobode nisu vidjeli loptu.:rol:
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skver » 11 apr 2021, 21:47

Stabilni ba ne glumi nesto sto nisi, ne prosipaj se bezveze....toliko od mene na ovoj temi.
SOS = Seljak ostaje seljak.
🔴⚫️

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 21:52

Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 21:47
Stabilni ba ne glumi nesto sto nisi, ne prosipaj se bezveze....toliko od mene na ovoj temi.
SOS = Seljak ostaje seljak.
Volim i ja tebe, navrati ponekad, ko zna mozda se ugasimo ove godine.
Tuzla City / Sloga Simin Han

antisisoja1919
Postovi: 3458
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 apr 2021, 21:59

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 21:43
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 21:39
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 20:32
Ono ce napisati rang vam je federalna, kantonalna liga, za poluvrijeme drzati tri minute, cetrdeset i dvije sekunde loptu u nogama. Hahahahah imate cast da igrate sa Barselonom !
slika
Dzaba da ste imali i posjed 99% vazda cete biti prigradski klub, uvijek ce te biti ono sto i jeste, dzaba vam naziv u imenu "city", ali ti to izgleda ne mozes da prihvatis....nisam ja Balja za tebe "ono", bar trebas da glumis kulturnog i finog prigradskog stabilnog seljaka. Nije seljak nesto ruzno, naprotiv, to su vrijedni posteni ljudi koji u vrijedni i fino se ponasaju bar oni koji zive posteno od svog rada.....I nije se lijepo hvaliti tudjem perjem, kada vam sponzor ode iz kluba vratiti cete se tamo gdje i prirodno pripadate, dakle u lige u kojem se takmice MZ po kantonu. Jos jednom, stabilni nisam ja za tebe srednji rod.
Haha oprosti, nisam znao da si ,,dama" da se lako uvrijedis. Normalno da si "ono " 3' 42" , a nama rang opcinska liga. Hahahah. Nego da te pitam, jeli istina da pokrecete tuzbu, zato sto se prvo poluvrijeme igralo sa nevidljivom loptom , igraci Slobode nisu vidjeli loptu.:rol:
Sve levat do levata kod ovih iz sajmon hejna hahaha. Dobro imali ste posjed i sta ste narapvili iz tog posjeda??? Da vam ne dodje guardiola sta pa da se furate na posjed. Nista gore iz opanka u cipele...
Volim tebe, više od sebe

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 22:10

antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 21:59
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 21:43
Skver je napisao/la:
11 apr 2021, 21:39

Dzaba da ste imali i posjed 99% vazda cete biti prigradski klub, uvijek ce te biti ono sto i jeste, dzaba vam naziv u imenu "city", ali ti to izgleda ne mozes da prihvatis....nisam ja Balja za tebe "ono", bar trebas da glumis kulturnog i finog prigradskog stabilnog seljaka. Nije seljak nesto ruzno, naprotiv, to su vrijedni posteni ljudi koji u vrijedni i fino se ponasaju bar oni koji zive posteno od svog rada.....I nije se lijepo hvaliti tudjem perjem, kada vam sponzor ode iz kluba vratiti cete se tamo gdje i prirodno pripadate, dakle u lige u kojem se takmice MZ po kantonu. Jos jednom, stabilni nisam ja za tebe srednji rod.
Haha oprosti, nisam znao da si ,,dama" da se lako uvrijedis. Normalno da si "ono " 3' 42" , a nama rang opcinska liga. Hahahah. Nego da te pitam, jeli istina da pokrecete tuzbu, zato sto se prvo poluvrijeme igralo sa nevidljivom loptom , igraci Slobode nisu vidjeli loptu.:rol:
Sve levat do levata kod ovih iz sajmon hejna hahaha. Dobro imali ste posjed i sta ste narapvili iz tog posjeda??? Da vam ne dodje guardiola sta pa da se furate na posjed. Nista gore iz opanka u cipele...
3' 42"
Tuzla City / Sloga Simin Han

antisisoja1919
Postovi: 3458
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 apr 2021, 22:13

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:10
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 21:59
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 21:43


Haha oprosti, nisam znao da si ,,dama" da se lako uvrijedis. Normalno da si "ono " 3' 42" , a nama rang opcinska liga. Hahahah. Nego da te pitam, jeli istina da pokrecete tuzbu, zato sto se prvo poluvrijeme igralo sa nevidljivom loptom , igraci Slobode nisu vidjeli loptu.:rol:
Sve levat do levata kod ovih iz sajmon hejna hahaha. Dobro imali ste posjed i sta ste narapvili iz tog posjeda??? Da vam ne dodje guardiola sta pa da se furate na posjed. Nista gore iz opanka u cipele...
3' 42"
Pa dobro, ocekivao sam odgovor na tom nivou, bez bilo kakvog argumenta. Sta drugo ocekivat od vas polupismenih likova
Volim tebe, više od sebe

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 22:24

antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 22:13
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:10
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 21:59


Sve levat do levata kod ovih iz sajmon hejna hahaha. Dobro imali ste posjed i sta ste narapvili iz tog posjeda??? Da vam ne dodje guardiola sta pa da se furate na posjed. Nista gore iz opanka u cipele...
3' 42"
Pa dobro, ocekivao sam odgovor na tom nivou, bez bilo kakvog argumenta. Sta drugo ocekivat od vas polupismenih likova
3' 42 "
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
CityCity
Postovi: 1411
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 apr 2021, 22:37

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:24
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 22:13
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:10

3' 42"
Pa dobro, ocekivao sam odgovor na tom nivou, bez bilo kakvog argumenta. Sta drugo ocekivat od vas polupismenih likova
3' 42 "
Jel se u ovih 3 minute i 42 sekunde uračunava i držanje lopte od strane golmana prije ispucavanja ?

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 22:39

CityCity je napisao/la:
11 apr 2021, 22:37
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:24
antisisoja1919 je napisao/la:
11 apr 2021, 22:13


Pa dobro, ocekivao sam odgovor na tom nivou, bez bilo kakvog argumenta. Sta drugo ocekivat od vas polupismenih likova
3' 42 "
Jel se u ovih 3 minute i 42 sekunde uračunava i držanje lopte od strane golmana prije ispucavanja ?
Apsolutno, golman je imao posjed od 2' 42" ostatak 1' minuta na 10 panjeva , za 45 ' . Po ovome sto "onaj" rekao, jesmo za opcinske lige :opaopa:
Tuzla City / Sloga Simin Han

antisisoja1919
Postovi: 3458
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 apr 2021, 22:45

elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:39
CityCity je napisao/la:
11 apr 2021, 22:37
elvirbaljic je napisao/la:
11 apr 2021, 22:24


3' 42 "
Jel se u ovih 3 minute i 42 sekunde uračunava i držanje lopte od strane golmana prije ispucavanja ?
Apsolutno, golman je imao posjed od 2' 42" ostatak 1' minuta na 10 panjeva , za 45 ' . Po ovome sto "onaj" rekao, jesmo za opcinske lige :opaopa:
uvijek zanimljivi i simpaticni navijaci seoskog kluba. bas ste mi loodi, uzivanje mi pratit vas. Prave saljivdzije. Hvooloo ti zoo sve husic oozmire
Volim tebe, više od sebe

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la HPCompaq » 11 apr 2021, 23:12

Najjace je to ste ih nema uopste,postoje ovdje tri lika sa 17 profila i to je to ....kad su vec takvi navijaci simpatizeri gdje su dns na domacoj tekmi na brdu,ne vidjeh ni jednog...al kad je stavljat nadu mamulu,teruse ,u dergjahu srca,sabana itd na forumu su prvi...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 apr 2021, 23:23

HPCompaq je napisao/la:
11 apr 2021, 23:12
Najjace je to ste ih nema uopste,postoje ovdje tri lika sa 17 profila i to je to ....kad su vec takvi navijaci simpatizeri gdje su dns na domacoj tekmi na brdu,ne vidjeh ni jednog...al kad je stavljat nadu mamulu,teruse ,u dergjahu srca,sabana itd na forumu su prvi...
3' 42"
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2021, 07:54

slika
Photo of Franz Josef, Emperor of Austria (1830-1916)

Solana Simin Han

Solana u Simin Hanu datira od 1884. godine, kad je započeta gradnja prvog industrijskog pogona za proizvodnju soli. Solana izgrađena godinu poslije i nazvana po caru Franji Josipu. Otvaranju je prethodilo oslobađanje Bosne i Hercegovine od osmanske vlasti 1878. godine i dolazak industrijalizacije i povratak zapadne civilizacije s Austro-Ugarskom. Već 1880. godine Austro-Ugarska proglasila je državni monopol nad solju nakon čega je uskoro sagrađena ovdje prva tvornica. Za potrebe Solane u Simin Hanu otvoren je 1884. rudnik mrkog ugljena u Kreki, isprva kao dio Solane u Simin Hanu, za čije je potrebe vađen mrki ugljen. U dvadeset godina rada u pogonu iz Simin Hana i pogonu iz Kreke otvorenog 1891. izgrađeno je ukupno 20 industrijskih kazana.

Stara solana sa sedam dimnjaka...Simin han

slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 18 sep 2021, 15:39, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2079
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 12 apr 2021, 10:47

Dugo vremena pratim i citam ovaj forum, ali tek nakon jučerašnje utakmice sam odlucio da se prijavim i uključim. Ovo sto rade krezubi "navijaci" Slobode i njihove uvrede je preslo svaku mjeru.

I nekoj fuziji o kojoj se i gradu prica moze se raspravljati ali prvi uslov i uslov svih uslova je da se ukine komunisticka petokraka "kluba X" (oni koji prate našu ligu znaju ko je klub X i zasto)

Sve dok klub nema jasnu strukturu desavat ce se ovo sto im se desava. Svi se sjećamo onog lika koji kaze Azmiru: ja bolan dajem 4 marke za kartu, ti od mene živiš. Ono skupilo jada par maraka za bambucu i ulaznicu i ono bi odlucivalo vođenju kluba.

Drugo ništa ne bi mi kao TC dobili tom fuzijom. Klub X niti ima neki trofej, niti svoj stadion niti bilo sta vrijedno uložiti. To udruženje građana na teretu gradskog budzeta ima ista prava kao i udruženje građana za prava zivotinja i sl.

Trece, mozda ne bi bilo lose da otvorimo novu temu gdje ce neko balja, tc ili neko od vas biti interni moderator. Ovako nam upadaju na temu i vrijeđaju a nema ko da ih sankcionise.

Lp svim ljubiteljima fudbala. Lijepo je biti navijač TC zadnjih godina.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 12 apr 2021, 13:45

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 apr 2021, 10:47
Dugo vremena pratim i citam ovaj forum, ali tek nakon jučerašnje utakmice sam odlucio da se prijavim i uključim. Ovo sto rade krezubi "navijaci" Slobode i njihove uvrede je preslo svaku mjeru.

I nekoj fuziji o kojoj se i gradu prica moze se raspravljati ali prvi uslov i uslov svih uslova je da se ukine komunisticka petokraka "kluba X" (oni koji prate našu ligu znaju ko je klub X i zasto)

Sve dok klub nema jasnu strukturu desavat ce se ovo sto im se desava. Svi se sjećamo onog lika koji kaze Azmiru: ja bolan dajem 4 marke za kartu, ti od mene živiš. Ono skupilo jada par maraka za bambucu i ulaznicu i ono bi odlucivalo vođenju kluba.

Drugo ništa ne bi mi kao TC dobili tom fuzijom. Klub X niti ima neki trofej, niti svoj stadion niti bilo sta vrijedno uložiti. To udruženje građana na teretu gradskog budzeta ima ista prava kao i udruženje građana za prava zivotinja i sl.

Trece, mozda ne bi bilo lose da otvorimo novu temu gdje ce neko balja, tc ili neko od vas biti interni moderator. Ovako nam upadaju na temu i vrijeđaju a nema ko da ih sankcionise.

Lp svim ljubiteljima fudbala. Lijepo je biti navijač TC zadnjih godina.
Dobro nam dosao !
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2079
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 12 apr 2021, 14:00

elvirbaljic je napisao/la:
12 apr 2021, 13:45
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 apr 2021, 10:47
Dugo vremena pratim i citam ovaj forum, ali tek nakon jučerašnje utakmice sam odlucio da se prijavim i uključim. Ovo sto rade krezubi "navijaci" Slobode i njihove uvrede je preslo svaku mjeru.

I nekoj fuziji o kojoj se i gradu prica moze se raspravljati ali prvi uslov i uslov svih uslova je da se ukine komunisticka petokraka "kluba X" (oni koji prate našu ligu znaju ko je klub X i zasto)

Sve dok klub nema jasnu strukturu desavat ce se ovo sto im se desava. Svi se sjećamo onog lika koji kaze Azmiru: ja bolan dajem 4 marke za kartu, ti od mene živiš. Ono skupilo jada par maraka za bambucu i ulaznicu i ono bi odlucivalo vođenju kluba.

Drugo ništa ne bi mi kao TC dobili tom fuzijom. Klub X niti ima neki trofej, niti svoj stadion niti bilo sta vrijedno uložiti. To udruženje građana na teretu gradskog budzeta ima ista prava kao i udruženje građana za prava zivotinja i sl.

Trece, mozda ne bi bilo lose da otvorimo novu temu gdje ce neko balja, tc ili neko od vas biti interni moderator. Ovako nam upadaju na temu i vrijeđaju a nema ko da ih sankcionise.

Lp svim ljubiteljima fudbala. Lijepo je biti navijač TC zadnjih godina.
Dobro nam dosao !
Hvala. Ma tu sam ja odavno, pratim i citam. Samo sad preduzimam i konkretne korake da vide da nas ima mnogo više nego sto misle. Grad je pun plave boje. Lp
Ps razmisli o prijedlogu za novu temu.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.